Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 יולי 2016, 23:40

תמונה
תמונה

פאצ'ינקו.

פאקינג פאצ'ינקו.

אוי איזה בזבוז נוראי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2016, 03:17

פאצ'יסלוט, אבל עדין מדכא. אבל בכל זאת, עדין יש לי צמרמורת כשאני שומע את השיר של סנייק איטר בזמן שרואים את הבוס בשדה פרחים :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2016, 03:00

חצי שעה שלמה של כיף פוצ'יסלוט MGS! איזה יופי, תמיד רציתי שהסדרה תלך בכיוון "דוכן של מפעל הפיס".

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 אוגוסט 2016, 14:51

"תמיד רציתי שהסדרה תלך בכיוון "דוכן של מפעל הפיס"."

הרגת אותי :D
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2016, 15:16

אני בוכה מבפנים :(

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 אוגוסט 2016, 11:32

טוב, סיימתי אתמול את מגס 5 (ומי לעזאזל החליט לקרוא לזה "הסוף האמיתי" ? זה הסוף. נקודה. אין כאן בולשיט סודי וגריינדינג כמו ב-PW).

עדיין צריך לעכל קצת.

ורק לוודא, למקרה שלא שידרגתם את ה-stun arm לרמה המקסימלית, עשו זאת :) .

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2016, 13:30

סוף אמיתי כי די ברור שהחלק הראשון זאת העלילה הכללית של המשחק והחלק השני מרגיש כמו קטע פוסט קרדיט ענקי, ביחוד בגלל שברגע שמסירים את הפלאף (כלומר כל המשימות החוזרות בתנאים מוקשחים), הוא בערך שליש גודל מהחצי הראשון. מצד שני אני חושב שממילא החצי השני הרבה יותר טוב מהראשון ואם רק היו נותנים לקוג'ימה את אקסטרה שנה בכדי להשלים את המשחק כמו שהוא רצה כנראה שהגריינידנג היה נעלם לטובת משימות מטורפות כמו המשימה ב-medic bay :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 אוגוסט 2016, 19:48

החלק השני היה די תמוה עם המשימות הממוחזרות ומשימות חשובות לעלילה בתור משימות צד. למה לא יכלו להעיף את הממוחזרות ו"למתג" את הצדדיות בתור ראשיות ? הוא די נגרר ונגרר אבל באיזשהו מקום זה מדבר (גם אם באופן לא מכוון כנראה) עם תחושת הריקנות של "מה עושים עם החיים עכשיו ?" אחרי משימה 31.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2016, 19:53

חלק 2 מרגיש בבירור ״אין לך יותר תקציב חבוב, סיים מהר ושחרר״. אגב, אם לא ראית את המשימות החסרות, חפש ביוטיוב.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 אוגוסט 2016, 13:54

אני עדיין לא מבין למה במקום המשימות הממוחזרות לא שמו את משימות הצד הצהובות בתור משימות ראשיות (כולה להיכנס עם המסוק כמו למשימה ראשית, זהו). כן ראיתי חלק מזה, היה סוגר כמה קצוות אבל עדיין לא היה מוסיף עוד בשר לעלילה לדעתי. רוב המשימות הרגישו כמו משימות צד ורק כל 3-4 משימות יש משהו שדוחף טיפה את העלילה קדימה. הייתי מעדיף שכל המשחק היה 20-25 משימות דחוסות ומלוטשות כמו GZ שהוא אחת המשימות הטובות ביותר מכל הבחינות אם מחשיבים אותו יחד עם MGS5.

ובקשר לסוף:
ספויילר: הצג
שמת לב לשם הקלטת ? מבצע אינטרוד N313 זה שם המבצע של MG1. ממש מוזר, ניסיתי להבין מה הולך שם והגעתי לנושא רדיט הזה שאני לא מבין לגמרי כי הידע הטכני שלי ברצפה (אמולציה ? של מה בדיוק ואיך ?) אבל זה פשוט מטורף אם קוג'ימה באמת קבר שם משהו: https://www.reddit.com/r/NeverBeGameOve ... _cassette/

ואגב קוג'ימה, שמתי לב שהוא בכלל לא היה מעורב בכתיבה של רוב המשימות וגם באלו שכן זה היה יחד עם שויו מוראטה. אין לי מושג איך נראה הפיתוח של המשחקים וכמה הוא באמת המאסטרמיינד מאחורי הכל אבל בכל מקרה נשמע שהוא לוקח יותר מדי קרדיט.

ושוב, שדרג את ה-stun arm לרמה 3.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 05 אוגוסט 2016, 12:02

זוכרים את הסיפור עם הרופא הזה שדומה יותר מדי לרופא הזה:

תמונה

קראתי כתבה עליו ופתאום קלטתי עוד צירוף מקרים פסיכי, ספוילר ל-MGS5:

אדם בשם Valery Spiridonov הולך לעבור השתלת ראש בידי הרופא הזה בשנה הבאה. ואלרי ספירדונוב. Venom Snake. VS.

קיבינימאט מה הסיכויים ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2016, 21:15

המשחק יצא לפני שנה, אין באמת סיבה להמשיך משחק מציאות כיום :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 אוגוסט 2016, 12:53

משחק קואופ הישרדותי שמתרחש ביקום מקביל (מכיל ספוילרים לסוף של Ground Zeroes אבל לא ל-PP):

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2016, 14:25

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל המשחק נראה ממש טוב. יותר DLC מרשים של 20$ מאשר משחק מלא (למרות שהוא יעלה "רק" 40$) אבל עדין מאוד הרשים אותי, נראה CO OP פשוט כיפי.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 19 ספטמבר 2016, 12:11

שמע, זה לא שיש פה יותר מדי מקום לטעות כשלוקחים את הגיימפליי והמכניקות הבסיסיות שהן בין הטובות והמלוטשות שראיתי וזורקים עליהן ציפוי של זומבים וקואופ שהם די גילטי פלז'ר על גבול הניצול (על משקל סרטי ניצול).

לדעתי חבל שקונאמי נדבקו למטאל גיר פה. היו יכולים לעשות יופי של מותג חדש, אותו הדבר כמו פה רק עם שינויים ויזואלים וסיפור שונה כמובן (משהו כמו שסטארקפט, וורקראפט 3 וסטארקרפט 2 די זהים מבחינת הגיימפליי וה-HUD) שבמידה והיה מצליח היה עושה להם רק טוב וגם בעקיפין משיג דעת קהל חיובית למשחקי מטאל גיר עתידיים שהיו עושים.

אם הם כבר דורסים את קוג'ימה ומתעסקים בגיימפליי נטו, לא הייתי מתנגד לעדכון שמאפשר קואופ ב-MGS5.

קצת שטויות מ-4צ'אן:

תמונה

ספוילרים לסדרה:

תמונה

תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 ספטמבר 2016, 14:36

לי זה ניראה כמו מוד, לmgs5
מוד מושקע יחסית,אבל מוד

עם בכלל יש מודים למשחק, אני לא יכול לתת ביקורת בלי לשחק
אבל מיתרשמות שלי, היו צריכים לעשות משהו כמו rdr
שהיה אפשר לקנות הרחבה בנפרד,או במחיר זול יותר כתוספת

לפי הטריילר,ניראה לי משחק של 15 דולר,לא יותר
כן הגרפיקה מאוד טובה. כי זה הגרפיקה שלmgs5
אבל לא ניראה לי שהוסיפו יותר מידי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2018, 20:39

יש בMGS5 סצנת מעבר שנפתחת אך ורק אם כל השחקנים בעולם מנטרלים את הנשק הגרעיני בבסיס שלהם במולטיפלייר, כלומר תנאי שכנראה לעולם לא יתקיים.את הסצנה כבר פתחו בPC בדרכים לא כשרות לפני שנתיים אבל מסיבה כלשהי לפני שלושה ימים הסצנה נפתחה באופן רשמי כאילו כל השחקנים בעולם נטרלו את הנשק הגרעיני, אפילו שהם לא. לקונאמי אין שמץ למה זה קרה, מי שגרם לזה כנראה כבר עובד מזמן על death stranding, עוד קצת טרוליזם קוג'ימה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 פברואר 2018, 20:52

משעשע :) אין לי אמון בקונאמי שידעו איך לתחזק את הפרנצ'ייז אפילו קצת,אבל אני אשמח ל-full on remake של MGS הראשון,זה לא צריך להיות קשה מדי,אפילו בשבילם. הם הרי כן הולכים לשחרר רימייק של Zone of the Enders השני באביב ככה שהם לא ויתרו על פיתוח משחקים לחלוטין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2018, 21:21

Uncle Pey'j כתב:משעשע :) אין לי אמון בקונאמי שידעו איך לתחזק את הפרנצ'ייז אפילו קצת,אבל אני אשמח ל-full on remake של MGS הראשון,זה לא צריך להיות קשה מדי,אפילו בשבילם. הם הרי כן הולכים לשחרר רימייק של Zone of the Enders השני באביב ככה שהם לא ויתרו על פיתוח משחקים לחלוטין.

שיבקשו מבלו פויינט שיעשו להם את מטאל גיר 1 ו-2 סטייל "twine snakes". האמת ש-MGS1 הוא 50% רימייק של MG2 ממילא, משחקים מאוד מאוד דומים רק שMGS1 עשה קפיצה גדולה בהפקה ובגיימפליי. יש שם דמיון אדיר, קרב בוס נגד מסוק הינד עם גיימפליי זהה לגמרי בטילי סטינגר (רק בMG2 מטיס אותו ביג בוס במקום ליקוויד), להטיס טיל ניקיטה במסדרון מחושמל כדי להרוס את הקופסת חשמל, להלחם בנינג'ה שמתגלה בטוויסט שהוא פרנק יגר ועוד המון נקודות דמיון. אם מכניסים גם את העובדה שהמבנה של המשחקים נורא דומה, קומפלקס אחד עם כמה קומות שעוד ועוד חדרים בו נפתחים לפי הרמה של הKEY CARD שיש לך, ומקבלים משחק דומה בצורה מטורפת לMG2. אפילו זוחלים שם בקומה התחתונה מתחת לטנקים בדיוק כמו בקומה התחתונה בMGS1. הייתי אומר שקוג'ימה עשה חצי רימייק כי MGS1 היה הפעם הראשונה שהפרנצ'ייז באמת קפץ כמו שצריך למערב, הרי למי היה בבית MSX2 וידע יפנית שוטפת? המשחק הראשון עוד יצא בגרסה נחותה לNES (הגרסה שאני שחקתי בזמנו) אבל MG2 מעולם לא הגיע למערב עד אמצע שנות האלפיים. אז MGS1 היה סוג של רימיקס לMG2, לקחו את כל הטוב שבו כולל בוסים, שלבים ופעילויות והוסיפו כמובן קפיצה אדירה בגיימפליי, הפקה והגרפיקה.

בכל מקרה אני ממילא חושב שMGS5 היה צריך להגמר בMG1, אמרתי את זה עוד לפני שהמשחק יצא (הייתי בטוח ב-100% שזאת הסיבה שקיפר סת'רלנד משחק את ביג בוס במקום דיוויד הייטר. הרי אי אפשר שאותו שחקן ידובב את שניהם ברגע שהם נפגשים סופסוף, לא?) ואני לא אתפלא אם זה היה חלק מהתוכנית המקורית של קוג'ימה לMGS5. בגלל שלא קבלנו את זה, הייתי מת לראות את MG1 ו-2 מחודשים על המנוע פוקס.

עוד דבר שאני חייב להגיד, נראה שSURVIVE הולך להיות משחק לא רע בכלל. לקחו את MGS5, הוסיפו עליו מכניקות השרדות מעניינות (צורך במזון, שתיה, מחסה, אלמנטים כבדים של RPG, לוט ומערכת בניה ושדרוג נרחבות) ובגלל שהבסיס של MGS5 כל כך מדהים, כנראה שהולך לצאת משחק טוב. אולי זה לא MGS6, זה גם לא רימייק ל-MG1-2, אבל זה כן חבילת הרחבה או ספינאוף איכותי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 פברואר 2018, 22:44

עוד דבר שאני חייב להגיד, נראה שSURVIVE הולך להיות משחק לא רע בכלל. לקחו את MGS5, הוסיפו עליו מכניקות השרדות מעניינות (צורך במזון, שתיה, מחסה, אלמנטים כבדים של RPG, לוט ומערכת בניה ושדרוג נרחבות) ובגלל שהבסיס של MGS5 כל כך מדהים, כנראה שהולך לצאת משחק טוב. אולי זה לא MGS6, זה גם לא רימייק ל-MG1-2, אבל זה כן חבילת הרחבה או ספינאוף איכותי.

לפי דיווחים המשחק הולך לחייב אונלין כל הזמן ,גם בSP
אני לא יתפלא בכלל שהוא יהיה "משחק כשרות " ,שהכוונה בעצם לדחוף מיקרו תשלומים
שמבחינתי ידפוק את כל המשחק

אני מקווה שאני טועה ,אבל ממש לא אופטימי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2018, 23:10

זה משחק שבאמת צריך אונליין כל הזמן, יש שם אינסוף פיצ'רים שקשורים לאונליין ויש כל מני סוגים של drop in drop out מולטיפלייר שמשולב במשחק. דווקא אחד המשחקים המוצדקים לאונליין כל הזמן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 פברואר 2018, 09:29

לא עם יפציצו את הסינגל במולטי תשלומים
לא יודע עם היה מיקרו תשלומים בMGS5 ,אבל עם היה לא הרגשתי בסינגל ,ועברתי את המשחק +רוב המשימות שחוזרות על עצמם ברמה קשה יותר

בעניין של המשחק הזה ,נחיה וניראה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2018, 17:59

יש בMGS5 מיקרו תשלומים, אני משער שגם בSURVIVE יהיו, אבל זה לא צריך להפריע לאף אחד כל עוד זה לא מפריע בגיימפליי כמו בBF2.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 פברואר 2018, 18:04

אני לא יודע מה לחשוב על survive,אבל אני כן מנסה לגשת אליו בראש פתוח כי הצוות שפיתח אותו בכלל יושב שבאיזה סטודיו בלוס אנג'לס והם ממש לא אשמים בהתנהלות הבזיונית של קונמאי כלפי..טוב,כל קהל המעריצים שלה שלא מתעניין בפצ'ינקו. אם הוא יהיה טוב יהיה מגניב לארגן מכאן כמה משחקים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 פברואר 2018, 18:15

Uncle Pey'j כתב:אני לא יודע מה לחשוב על survive,אבל אני כן מנסה לגשת אליו בראש פתוח כי הצוות שפיתח אותו בכלל יושב שבאיזה סטודיו בלוס אנג'לס והם ממש לא אשמים בהתנהלות הבזיונית של קונמאי כלפי..טוב,כל קהל המעריצים שלה שלא מתעניין בפצ'ינקו. אם הוא יהיה טוב יהיה מגניב לארגן מכאן כמה משחקים.

אני לא מאשים את קונאמי ,שהחליטה החלטה עסקית
לנסות דברים אחרים
גם עם הדברים האלו ,לא מעניינים אותי ,זאת זכותם

קונמי גם לא הסתירה את ההחלטה העסקית שלה
וזכותם המלאה ,להשתמש בזכיונות שלהם ,גם למוצרים
כמו פיצנקו

לא מחייבים אותנו לתמוך בקונאמי כלכלית ,ובטח לא חייבים
לשים מטבעות במכונת פיצנקו ,רק כי יש סרטונים של קסטליווניה או משהו כזה

תאמת לא יודע איך מכונת פיצנקו פועלת בכלל

בכל מקרה ,אני לא אופטימי בכלל בנוגע למשחק הזה
אבל נחיה וניראה

עם כבר חברות שמעצבנות אותי היום ,זה חברות כמו