Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: Metal Gear Solid - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 04 פברואר 2015, 23:15

DrKeo כתב:כן אבל כל העלילה מתרחשת רק בתוך שני הבניינים של הבסיס. כלומר או שהוא צריך להמציא המון עלילה נוספת מסביב או שהוא צריך למקסס את כל העלילה ולהתחיל להעביר אותה לחלקים אחרים ואזורים אחרים בעולם. כך או כך, הייתי מעדיף לראות את המשחקים הדו מימדים מקבלים כתיבה מחדש + דיבוב וההזדמנות לראות אותם מופקים בתלת מימד. זה יכל להיות ממש מעניין.

בדיוק
כל המשימות והעלילה בMGS1 ,וגם ברימיק ,הם במסלול לינארי
כן יש דרכים שונות ליתקדם במישחק ,אבל כל הסיפור בצורה לינארית ,והמישחק לא פתוח בכלל

לעשות עולם פתוח ,זה כבר הרבה יותר מרימיק ,רימיק=חידוש
עולם פתוח כבר הרבה יותר ריבוט מאשר רימיק

ועם כבר ריבוט ,גם אני היתי מעדיף את המישחקים המקורים מקבלים טיפול כזה

לMGS 1 יש כבר רימיק ,ואפשר לקחת את הרימיק הזה ,ואת MGS2 ואת MGS3 ,לשפר כמה דברים ,כולל רזולוציה ,ולהוציא באוסף HD נחמד
או לימכור אותם ב15$ כל אחד בגירסת HD

למי שלא מכיר זה הרימיק של MGS1
https://www.youtube.com/watch?v=r_KVyiZsYck

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 פברואר 2015, 14:10

DrKeo כתב:איך זה קשור? הרי הוא עובדתית טועה. הדרך היחידה שבה הוא יהיה צודק הוא אם קוג'ימה יבוא ויגיד שכל העלילה שקרתה לפני MGS1 היא לא קנון. אבל גם זה לא הגיוני כי לבערך 90% מהעלילה שקרתה לפני MGS1 יש התיחסות ישירה בMGS1-2 ו-4 :)

אגב לMGS1 היה כבר REMAKE, חבל לעשות עוד אחד.

זה ברור, הכוונה שלי הייתה שאחרי שהמשחק שקוג'ימה רוצה לעשות (=MGS1 *שוב*, אבל בסביבה פתוחה וכו') - אולי אז הוא יהיה צודק.. כי זה בטח יכלול מלא שינויים ויהיה ממש REBOOT לסדרה.
אחרת - אין לי מושג למה זה כ"כ מדגדג לו לעשות את זה פאקינג עוד פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2015, 14:22

Laskin כתב:
זה ברור, הכוונה שלי הייתה שאחרי שהמשחק שקוג'ימה רוצה לעשות (=MGS1 *שוב*, אבל בסביבה פתוחה וכו') - אולי אז הוא יהיה צודק.. כי זה בטח יכלול מלא שינויים ויהיה ממש REBOOT לסדרה.
אחרת - אין לי מושג למה זה כ"כ מדגדג לו לעשות את זה פאקינג עוד פעם.

זה מדגדג לו כי הוא שונא שנאת מוות את הרימייק של הקיוב The two snakes. הוא חושב שהרימייק הרס את המשחק, אני חושב שהוא רוצה לעשות אותו מחדש כמו שצריך. הבן אדם מדבר על MGS1 מחודש כל פעם שיוצא מנוע חדש לMG. הוא דבר על זה אחרי MGS2 (מה שבסוף באמת התפתח לTTS), הוא דבר על זה אחרי MGS4 ועכשיו הוא מדבר על זה שוב לאחרי MGS5.

חוץ מזה הוא אמר שהוא רוצה לעשות REMAKE לMGS1, מי אמר משהו על לרסט את העלילה? אי אפשר לרסט את MG1 ו-2 כי הם הסיפור של סנייק, ביג בוס, מילר, גריי פוקס, קמפבל ושות'. כלומר כל עוד ממשיכים את הסיפור שלהם, הREBOOT היחיד שקרה כאן הוא לMGS1, לא לMG.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 פברואר 2015, 14:28

הוא יכול לרסט מה שבא לו :)
לא יודע, אני ממש אוהב את MGS1, לא שיחקתי בTTS ואני לא ממש מרגיש את הצורך ברימייק שכזה.
אבל אם כבר יעשה אותו - שירסט, על הדרך, ויתחיל קו עלילה חדש ופחות.......... איך אנסח בעדינות....
הזוי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2015, 14:34

Laskin כתב:הוא יכול לרסט מה שבא לו :)
לא יודע, אני ממש אוהב את MGS1, לא שיחקתי בTTS ואני לא ממש מרגיש את הצורך ברימייק שכזה.
אבל אם כבר יעשה אותו - שירסט, על הדרך, ויתחיל קו עלילה חדש ופחות.......... איך אנסח בעדינות....
הזוי.

לרסט את MG1 או 2 או MGS1 אומר קצת לרסט את כל הסדרה. אני לא חושב שזה נחוץ, ממש טוב לי עם הסדרה של ביג בוס. היא מעניינת הרבה יותר משל סנייק שסטתה לדרך די דפוקה בשליש האחרון של MGS2. אני דווקא הייתי שמח מאוד לראות סוג של דמיון מחדש של MG1 ו-2. הרי העלילה שלהם מדוברת שוב ושוב בכל סדרת MGS, הם הבסיס להכל והם סופרו בדו מימד בשנות ה80 ותחילת ה90 בלי דיבוב ובלי יותר מדי בשר בעלילה. יש לו מלא חופש אומנותי לעשות המון מהמשחקים האלה, זה באמת משנה לדעת שבסוף המשחק סנייק הורג את ביג בוס? כאילו שאנחנו לא יודעים כבר שבסוף MGS5 ביג בוס הופך להיות ה"נבל" שמנהיג את OUTER HEAVEN? וכן, אתה צודק, הוא יכול לרסט מה שבא לו. זה לא שיש לMG1 או 2 כזאת עלילה מדהימה ומסובכת, מדובר במשחקי MSX ו-MSX2 למען השם, כל עוד הוא שומר את נקודות העלילה הבסיסיות הוא יכול לעשות מה שבא לו.

בקיצור, הייתי מאוד שמח לדמיון מחדש של MG1 ו-2. יש שם המון מרווח תמרון, הטכנולוגיה לא הייתה שם בזמנו כדי לספר את הסיפור כמו שצריך ורוב האנשים לא שחקו בהם. ביחוד שזה המשך ישיר לMGS5, אז מה יותר מושלם מזה? הדרך היחידה שבה זה לא יקרה היא אם התאוריה המטורפת שלי מלפני שנה+ תתממש והסוף של MGS5 זה פשוט MG1 כשאתה משחק את סוליד סנייק ובעצם כל הACT האחרון של המשחק יהיה בעצם MG1 :)

אם זה נכון אז אפשר לעשות את MG2 בתור איזה DLC ב30$, אקט של כמה שעות. זה יכול להיות מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2015, 16:51

MGS5 אושר לQ3 השנה בדוח הפיננסי של קונאמי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 פברואר 2015, 10:22

MGS FREAK כתב:רבאק.

קוג'ימה, די.

אני מבין שאיזור הנוחות שלו הוא מטאל גיר, אבל אני מת שהוא יצא ממנו כבר ויצור IP חדש (כן אני יודע שהוא עבד על עוד משחקים, אבל תשומת הלב שלו אליהם מחווירה לעומת עלילות סנייק וחבריו)

לפחות הוא עובד על סיילנט היל והפעם לא כמפיק/ יועץ/ ביקר פעם-פעמיים באולפן או כל דבר שקונאמי אוהבת להדביק לו בכל משחק שהם מוציאים, אלא בימוי לכל דבר, ביחד עם דל טורו יש פה פוטנציאל להחזיר את הסדרה לימיה היפים ולתת זריקת מרץ ענקית לכל ז'אנר האימה.

בקשר לדיבורים על הרימייק, כמו ש KEO אמר, קוג'ימה אוהב לדבר והרבה פעמים הוא סתם משתעשע ברעיונות, הסיכוי שזה יקרה לפחות בזמן הקרוב קלוש, אישית אבל אני לא מתנגד- קלאסיקה שראויה לחידוש אם מתעלמים מהרימייק המפוקפק של הקיוב.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 פברואר 2015, 11:20

אני לא מסכים עם האמירה "רימיק מפוקפק " לקיוב
לדעתי כרגע זאת עדין הגירסה הטובה ביותר ,שיש לMGS1

כל יתר הגירסאות הקימות ,מבוססות על גירסת הPS1 ,עם כל החסרונות של הגירסה הזאת
להכניס כמה פילטרים ולשפר רזולוציה לגירסת הPS1 ,לא שיפר את הגרפיקה לרמה של הרימיק

הרימיק זה כמו לקחת את MGS2 ,ולשנות את הסיפור לMGS1

בכלל היה עדיף שיקחו את MGS1-3 ,יעשו רימיק עם המנוע של MGS5 ,וימכרו ככה כאוסף ,אבל לא צריך עולם פתוח

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 מרץ 2015, 18:15

חדשות גדולות שקשורות ל MGSV מגיעות ביום רביעי:
תמונה
On March 4 at 6am PT (9am ET, 2pm GMT, 1am AET on March 5), we're revealing big Phantom Pain news, as well as a special message from series creator Hideo Kojima.

סביר להניח מן הסתם שמדובר בתאריך הכרזה בשילוב בטח עם טריילר חדש, אחרי שכבר הציגו את MGO 2 אני לא יכול לחשוב על שום דבר אחר שיהיה מהותי בשלב כזה סופי בפיתוח.
האם יכול להיות שהעובדה שהם לא מחכים ל E3 על מנת להכריז זאת מאשרת את השמועה מ GAF על תאריך ביוני? נחיה ונראה אבל זה נראה סימן לא רע בכלל :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מרץ 2015, 19:15

ההכרזה על התאריך דלפה מוקדם ב GAF לפני הזמן שאמור היה להיות מחר:
תמונה

אני בסדר עם זה, באטמן ביוני, MGSV בספטמבר ואנצ׳רטד 4 בטח בנובמבר- אוקטובר בתקווה, אחלה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2015, 20:18

הלכה לקוג'ימה ההכרזה אה? בטח תכנן איזה טריילר GDC ארוך עם התאריך בסוף.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מרץ 2015, 20:44

DrKeo כתב:הלכה לקוג'ימה ההכרזה אה? בטח תכנן איזה טריילר GDC ארוך עם התאריך בסוף.

כן זו תפיסת תמונה שנלקחה מתוך טריילר ארוך שהיה אמור להתפרסם מחר.
IGN אגב הרסו את ההכרזה, מישהו מ GAF הצליח למצוא גרסה מוקדמת של הטריילר באתר והספיק לצלם את זה לפני שהם עלו על זה והורידו את זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מרץ 2015, 21:33

קניה בטוחה :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 מרץ 2015, 23:19

always say this will be my last Metal Gear, but the games in the series that I’ve personally produced – Metal on MSX, Metal Gear 2, Metal Gear Solid 1, 2, 3, 4 and Peace Walker – and now Metal Gear Solid 5 constitute a single Metal Gear saga,” Kojima said in an errantly posted interview with IGN.

“With Metal Gear Solid 5 I’m finally closing the loop on that saga. In that sense, this will be the final Metal Gear Solid. To me, this is the last Metal Gear.”

תמונה

מה שתגיד קוג'ימה סאמה, נתראה ב-MGS 6.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2015, 10:35

בלינג זה מחזק את התאוריה שלי :)
אם צדקתי אז הוא מגשר לMG1 ואולי אפילו יספר את הסיפור שלו באקט האחרון רק מהצד של ביג בוס? יכול להיות מגניב רצח. למרות שהתחזית המקורית שלי הייתה פליפ, שבאקט האחרון משחקים את סוליד סנייק וצריך לתקוף את המצודה שבנית לאורך כל המשחק כביג בוס :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 מרץ 2015, 12:32

DrKeo כתב:בלינג זה מחזק את התאוריה שלי :)
אם צדקתי אז הוא מגשר לMG1 ואולי אפילו יספר את הסיפור שלו באקט האחרון רק מהצד של ביג בוס? יכול להיות מגניב רצח. למרות שהתחזית המקורית שלי הייתה פליפ, שבאקט האחרון משחקים את סוליד סנייק וצריך לתקוף את המצודה שבנית לאורך כל המשחק כביג בוס :)

מה מחזק את התיאוריה שלך, שקוג'ימה אומר שהוא רוצה לסגור מעגל עם 5? לא בטוח שהוא מתכוון במובן של סנייק נפגש עם ביג בוס בסוף אבל הלוואי :)
ולמה התחזית המקורית שלך היתה פלופ, יצא מידע שסתר אותה או משהו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2015, 12:51

כי הוא אמר "With Metal Gear Solid 5 I’m finally closing the loop on that saga", לי לפחות זה נשמע כאילו הוא אומר שהמשחק יגמר איפה שMG1 יתחיל. ולא אמרתי שהתחזית שלי הייתה פלופ, אמרתי שהיא הייתה פליפ, כלומר שמשחקים את סוליד בסוף שלו נגד ביג בוס ששחקת לאורך כל המשחק במקום לשחק את ביג בוס עד הסוף. האמת שאני לא בטוח לאיזה כיוון הוא לוקח את זה, יכול להיות שהעלילה פשוט תגמר שניה לפני MG1 או משהו כזה, לא ברור. אבל אני רוצה להאמין :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 מרץ 2015, 13:29

כן, כמו שאמרת יכול להיות בלסגור את הלופ זה אומר שהמשחק מסתיים עם איזה אזכור נחמד שסוליד סנייק מתודרך למשימה לקראת ההתמודדות עם ביג בוס ואז מגיע מסך הקרדיטים, לא חייב שיהיה מפגש ודיוויד הייטר וקרב בוס אפי וכל הפנטזיות שלנו אבל הלוואי ועם קוג'ימה הכל יכול לקרות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 מרץ 2015, 13:37

אני עדיין לא קראתי או ראיתי ספוילרים לגבי ההכרזה, רק כותרות... אני רוצה לשמור לקוג'ימה את ההפתעה :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2015, 15:22

bling כתב:כן, כמו שאמרת יכול להיות בלסגור את הלופ זה אומר שהמשחק מסתיים עם איזה אזכור נחמד שסוליד סנייק מתודרך למשימה לקראת ההתמודדות עם ביג בוס ואז מגיע מסך הקרדיטים, לא חייב שיהיה מפגש ודיוויד הייטר וקרב בוס אפי וכל הפנטזיות שלנו אבל הלוואי ועם קוג'ימה הכל יכול לקרות :)

אני רק אציין שביג בוס הוא המפעיל של סנייק בMG1, הוא כמו קמפבל של MG1 ואז הטוויסט של הסוף הוא שהוא בעצם היה המנהיג של OUTER HEAVEN כל הזמן. כלומר הם יכולים לסגור מעגל אפילו רק עם סצנת סיום מאוד פשוטה של ביג בוס שותל את עצמו בחזרה בFOX HOUND ופוגש את סנייק ואומר לו "שלום, אני אהיה המפעיל שלך מעכשיו. גרייפוקס נעלם בזמן פעולה בOUTER HEAVEN ואתה צריך ללכת ולחלץ אותו" או משהו כזה. אבל אם קוג'ימה ממש תותח, הוא יגרום לאסדה שאתה בונה לאורך כל המשחק להגיע איכשהו לדרום אפריקה ליבשה ואז יתן לך או לשחק את סנייק בסוג של REMAKE של MG1 מקוצר (כי באמת אפשר לכסות את העלילה שלו בשעה וחצי) או לחילופין את הצד של ביג בוס באותו סנריו. זה יהיה מדהים אבל זה באמת סוג של חלום מוגזם :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 מרץ 2015, 16:17

זה באמת יהיה מדהים KEO אבל לא הייתי בונה על זה, יכול להיות ששני התסריטים לא יתקיימו וקוג'ימה יעשה בכלל recton ואף אחד מהתסריטים לא יתממש, הבנתי שקוג'ימה לא שולל בכלל שימוש בזה.

והנה נחשפו אריזת המשחק וגרסאות האספנים השונות:
אריזה-
תמונה

גרסאות אספנים:
תמונה
Day 1 Edition £59.99 PS4/Xbox One/Steam, £49.99 PS3/Xbox 360:

MAP (Physical Version Only)

DLC items :
Adam-ska Special Handgun
Personal Ballistic Shield (Silver)
Cardboard Box (Wetland)
Fatigues (Blue Urban Snake Costume)
METAL GEAR ONLINE XP BOOST

Collector's Edition £99.99 PS4/Xbox One:

Half Scale Replica of Snake's Bionic Arm
Collectible SteelBook
Behind the Scenes Documentary & Trailers Blu-ray Disc
MAP
Exclusive Packaging

WEAPON & SHIELD PACK: Windurger S333 Combat Special Revolver, Adam-ska Special Handgun, Maschinen aktische Pistole 5 Weiss Special Handgun, Rasp Short-Barreled Shotgun Gold, Personal Ballistic Shield (Olive Drab) Personal Ballistic Shield (Silver), Personal Ballistic Shield (White), Personal Ballistic Shield, (Gold)

CARDBOARD BOXES: Cardboard Box (Rocky Terrain), Cardboard Box (All-Purpose Dryland), Cardboard Box (Wetland)

SNAKE COSTUMES: Fatigues (Black Ocelot), Fatigues (Gray Urban), Fatigues (Blue Urban), Fatigues (All-Purpose Dryland)

Other: VENOM SNAKE' Emblem

METAL GEAR ONLINE XP BOOST

MGO Items: Metal Gear Rex Helmet, AM MRS-4 GOLD Assault Rifle, WU S. PISTOL GOLD

http://www.videogamer.com/ps4/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain/news/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain_gets_100_collectors_edition.html

היד הזו אישית מלחיצה, מי שיכנס לבית שלי יחשוב שפתחתי מעבדה של סקיינט במרתף :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2015, 17:25

היי, זה מאשר גרסת PC יחד עם גרסאות הפס4 והONE! יש!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מרץ 2015, 17:30

DrKeo כתב:היי, זה מאשר גרסת PC יחד עם גרסאות הפס4 והONE! יש!

שבועיים אחרי, בסטים.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 04 מרץ 2015, 17:35

יודע שזה ישמע מוזר אבל אם אני אקנה אותו (שהסבירות היא מן הסתם 100% שכן) זה יהיה משחק ה metal gear הראשון שלי, פספסתי שלא שיחקתי בכול סדרת mgs אה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2015, 17:40

מסוגל להתאפק שבועיים... :(

יהל, זה משחק טוב להכנס לסיפור. מתרחש לפני 90% מהסיבוכים של MG1-2 ו-MGS1,2,4.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 180 אורחים