נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 17:16

אתה יודע, אתה לא חייב לעשות את זה אם אתה לא רוצה. לפחות ב-99.99% מהפעמים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 17:21

Klayman כתב:ואז בפעם העשרים שארתור יעצור ויחפש בכיסים של מישהו שהוא הרג במשך עשר שניות בשביל שייצא לך משם 0.05 סנט, אז תסגור את הלאונצ'ר של רוקסטאר ותמחק את המשתמש.

אני מחכה לGTA6, שם כדי להכנס לאוטו צריך להוציא את המפתח, ללחוץ על הכפתור של האזעקה שפותח את האוטו. אז צריך במיניגיים אנטרקטיבי למשוך את הדלת ולהכניס את הטוסיק ואז רגל רגל לתוך האוטו בעזרת הסטיק האנלוגי.כשאתה בפנים אתה צריך קודם להפעיל את הדיבורית ולהתקשר לביטוח של בעל הרכב, לבדוק שיש לו צד ג' ומותר לנהג בגילך לנהוג בו. אז אתה יכול לקחת את האוטו כדי להגיע לביטוח לאומי ולשלם חוב בהליך שלוקח 30 דק' בזמן אמיתי.

המצחיק הוא שיש ל-GTA4 ו-RDR2 כל כך הרבה במשותף, סימולציה לרמת הטרחנות. שניהם גם קבלו איזה ממוצע 100 ובדיעבד מבקרים מדברים אחרת מהביקורת שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 18:38

לה, זו הייתה תקופה אחרת לגמרי ואתה סתם מגזים... שוב - תנסה לעשות מה שהמלצתי לך, אם לא תגיע בגישה השלילית הזו אני בטוח שתסכים שאפשר להנות ממנו, בטירוף, ומבלי להתעסק עם מכניקות טרחניות.
מה שבאמת מעפן פה זה שאני מכיר אותך, ואני משוכנע שאתה תשים יותר שעות בDeath Stranding בשבוע הראשון שלו, מאשר מה ששמת בRDR2 מאז שקנית ועד היום, וזאת למרות שבמשחק אחד יש לך שממה ואתה תהיה שליח ותו לא, ופה אתה יכול לעשות בערך כל מה שאפשר היה לעשות במערב הפרוע, עם העולם הכי חי שיש... אבל אתה נדבק לדברים שליליים ששמעת עליו וזה מונע ממך להנות ממנו ואפילו לא חקרת אותו.
קח את הסוס וצא לרכיבה של שעתיים-שלוש. אתה תפגוש מספיק דברים בדרך שיעסיקו אותך. דבר איתנו אחר כך :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ינואר 2020, 18:56

Laskin כתב:אתה יודע, אתה לא חייב לעשות את זה אם אתה לא רוצה. לפחות ב-99.99% מהפעמים :)

אבל אני כן רוצה לעשות את זה.. אני פשוט לא רוצה שזה יהיה טרחני כ''כ. אני גם לא רוצה בשום צורה שאם אני רק עובר בטעות ליד בנאדם עם סוס ופוגע בו, אני הופך למבוקש בעיר. או עוד מלא דברים קטנים שפשוט הוציאו אותי מהחווייה לאורך המשחק. עשיתי בדיוק את מה שהצעת - לא בהכרח מיהרתי על הסיפור אחרי שהגעתי למחנה הראשון והסתובבתי קצת.. נתקלתי באירועים 'אקראיים' משעשעים ונחמדים, אבל רובם ברמת הקוריוז. כשסיימתי את המחנה הראשון ועברנו לשני וראיתי שזה עדיין אותו הדבר ולא ממש משתנה, כבר הבנתי שהוא לא בשבילי..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 19:44

אני אשאל את זה ככה, אם אני סיים את המחנה הראשון כבר קבלתי מספיק תמונה של המשחק בשביל לדעת איך כל שאר המשחק ממשיך?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 19:48

זה תלוי, אם רצת על הסיפור בלבד או שעשית שיט מסביב.
אם רצת רק על הסיפור אולי ראית 5% ממה שיש למשחק להציע, אז לא. ממש לא.
קח סוס, דהר, רחוק רחוק, תעשה שטויות, תצוד, תחפש מטמון, תהנה מהנוף... אחר כך תעשה כמה משימות, אתה תקבל נשקים וציוד טוב יותר ואז שוב תעשה כיף חופשי, בהתאם למה שכיף לך במשחק, ואז תמשיך את הסיפור.
אני אישית חושב שהסיפור מעולה, אגב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ינואר 2020, 20:11

אל תעשה שטויות.. הסוס שלך ימות ותיתקע באמצע שום מקום ותצטרך ללכת חזרה את כל הדרך. אם תחליט שאתה שודד מישהו וגונב לו את הסוס, אז בשלב הזה, או שהוא יהרוג אותך, או שפתאום משום מקום יבוא שוטר.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 22:56

או שפשוט תדאג שלא יראו אותך :) ואם רואים - תרדוף אחריו, תקשור אותו, תנסה לשכנע שלא לדבר או שפשוט תתעלל בו קצת לפני שאתה מטביע אותו או מניח אותו על פסי רכבת... ואם כבר ראו אותך ויש באונטי על הראש שלך, אפשר גם לשלם אותו, אם מצליחים להגיע לעמדה בזמן. אני נהנתי מהמכניקות האלה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 ינואר 2020, 11:10

אם המשחק היה משחק התגנבות, או עם מכניקות שכאלה, אז מילא. אבל הוא לא, ואין לו כאלה. אז "לוודא שאף אחד לא רואה אותך", לא רלוונטי כאן. קרה לי לא פעם שאיזי כרכרה עברה בדיוק שהחלטתי לשדוד מישהו, או בכלל ליד איזה "אירוע אקראי", ואז הם דהרו יותר מהר ממני ולא הצלחתי להשיג אותם ופתאום יש פרס על הראש שלי (כי ברור שבמרחק עצום בכלל מהעיר שהייתי בה, יודעים שזה ארתור מורגן שביצע את הפשע באמצע היער).

גם כשאתה מתאר את במכניקות פה, הן לא נשמעות כיפיות בכלל, לפחות לי,ואני שיחקתי בו. אולי נדב יאהב יותר...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2020, 11:29

זה לא צריך להיות משחק התגנבות, אתה פשוט צריך לוודא שאין מסביב אנשים שרואים את הפשע, ואם יש עדי ראייה - עדיין לא מאוחר מדי.
בסדר, הבנתי שאתה לא נהנת... לדעתי זה בדיוק האיזון הנכון בין ריאליזם למכניקת גיימפליי מהנה ומקורית, שהובילה אותי להרבה מאוד מצבים משעשעים כששיחקתי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 ינואר 2020, 12:44

ואני הבנתי שאתה חושב שהוא "מגדיר דור" ואחד הכי כיפיים בעולם... אז? זה כ"כ רע שאני נותן את החוויה שלי מהמשחק? שאני אומר שאני ממש לא נהנתי מבדיוק אותן חוויות שאתה מתאר? מה הבעיה לאסקין? כואב לך שאומרים משהו רע על RDR2? רק לך מותר להלל אותו בכל פעם שמישהו מזכיר אותו? לי אסור להזכיר פעם ב שאני חושב שהוא לא כזה טוב כמו שעושים ממנו?
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2020, 12:50

חחח לא, תהנה... אני רק אומר שאני הבנתי שלא התחברת לבערך כלום ממנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 02:47

מספרי המכירות בארה"ב, הדור הזה באמת גוסס:
2018 sales estimate:
NSW: 5.64M
PS4: 5.33M
XB1: 4.34M

2019 sales estimate:
NSW: 6.5M
PS4: 3.87M
XB1: 3.05M

האמת שאני די בשוק מההתאוששות של האקסבוקס, ב-2019 הם מכרו כמעט כמו סוני וה-ONE באמת קונסולה פח :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 13:21

MS הציגה נתונים שנתיים, החומרה בגרף ירידה, התוכנה וה-DLC במצב די סטאטי ושירותי המנוי שלהם בגדילה (אני משער בעיקר GAMEPASS? הם לא מפרטים). ההכנסות שלהם ירדו ב-21% משנה שעברה והסיבה העיקרית היא כנראה ירידה ברווחים של FORTNITE. זה די מדהים שמשחק צד ג' בודד יכול ככה להשפיע על רווחים של מחלקה שלמה. אני חושב שזאת גם תזכורת למי שחשב לרגע שמכירות של משחקי צד א' משנות יותר מדי, כנראה ש-FORTNITE לבד מכניס לסוני ו-MS יותר מכל צד א' שלהם יחד.

ובנוגע לצמא לדור החדש, הכנסות ממכירות החומרה של מיקרוסופט ירדו ב-43% ב-2019, בעיקר בגלל מכירה של פחות קונסולות והקונסולות שכן נמכרו, נמכרו במחירים נמוכים יותר מ-2018 כך שהן הכניסו פחות. מה הם חושבים שזה אומר לגבי משחקי קרוס ג'ן? :roll:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2020, 13:30

ראיתי שהם פרטו על הGAMEPASS בידיעה נפרדת, בקצרה - "יותר מהוכפל"
https://twinfinite.net/2020/01/microsof ... 2020-xbox/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 14:17

האמת שכל העניין של גיימפאס ממש מעניין כי יום אחד יגיע מצב שיהיו שם כמה עשרות מליוני מנויים וזה אומר שמשחק אינדי שמשוגר בגיימפאס פתאום יכול לקבל 20 מליון שחקנים במכה. זה הופך לecosystem ממש מעניין. זוכרים מה זה עשה לרוקט ליג?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2020, 15:09

מניח שזה מעולה למשחקים מסויימים ואסון לאחרים, אבל זה באמת מאוד מענייו....
מעניין גם כמה זה משפיע על הרווחיות של מיקרוסופט, כי הנה כאן למשל יש לנו "נתון" של עלייה של "פי 2" במנויים האלה, וירידה של 21% בסה"כ הכנסות החטיבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 15:19

Laskin כתב:מניח שזה מעולה למשחקים מסויימים ואסון לאחרים, אבל זה באמת מאוד מענייו....
מעניין גם כמה זה משפיע על הרווחיות של מיקרוסופט, כי הנה כאן למשל יש לנו "נתון" של עלייה של "פי 2" במנויים האלה, וירידה של 21% בסה"כ הכנסות החטיבה.

אבל הייתה עליה בהכנסות משירותי מנוי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 ינואר 2020, 17:19

המכירות חומרה של האקס בוקס וואן נוראיות. IGN העריכו לפני כמה ימים שהסוויץ׳ כבר עברה את הבוקס:

תמונה

אולי זה יכול להסביר למה מייקרוסופט מפוקסת אקו סיסטם במקום חומרה, אני חושב שבתחילת הדור כשהם נישאו על גלי ההצלחה של ה 360 הם היו מאוד ממוקדים בלנצח או להוות לפחות יריב משמעותי גם מבחינת מספרים לסוני. בשלב מסויים הם הבינו שזה גדול עליהם והפסיקו לפרסם מכירות ועם הזמן הלכו יותר ויותר לכיוון של שירותים ואקו סיסטם.

אני חושב שהם פשוט מבינים שקרב החומרה הוא די אבוד, שהם היו קרובים רק בדור שבו סוני פישלו קשות והם שיחקו אותה בגדול וזה לא משהו שכנראה צפוי לקרות שוב וגם אז, כשסוני חזרה לעצמה הם קיבלו מאוד חזק בראש. אז כן, אני מאמין שהם באמת קודם כל חושבים אקו סיסטם והחומרה מהווה שיקול משני היום. אולי זה גם מסביר למה הם תומכים בוואן לעוד שנתיים לפחות.

מבחינת סוני, הפס4 בוודאות די גבוהה תעקוף את הגיימבוי ותסיים כחומרה השלישית בטיבה מבחינת מכירות כולל ניידים, כמובן שהיא כבר הקונסולה הביתית השנייה הכי נמכרת אי פעם מאחורי תופעת ה DVD ששמה הפס2. מאמין שבעידן של היום זה לא הולך ממש להשתנות והכי הרבה שסוני יכולה לקוות לו עם הפס5 זה להגיע למספרים של הפס1. זו כבר תהיה הצלחה יפה.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 30 ינואר 2020, 18:02, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 ינואר 2020, 17:54

והנה גם האנילסט (והאינסיידר) דניאל אחמד מאשר את העניין:

הסוויץ׳ ב 34 חודשים שלחה יותר קונסולות ממה שהוואן שלחה ב 74 חודש. זאת אומרת יותר מפי 2.

אז כן הסוויץ׳ מן הסתם הצלחה מאוד יפה ועדיין, זה גם מדגיש עד כמה הוואן כשל בדור הזה מבחינת השפעה ומספרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2020, 18:13

DrKeo כתב:
Laskin כתב:מניח שזה מעולה למשחקים מסויימים ואסון לאחרים, אבל זה באמת מאוד מענייו....

אבל הייתה עליה בהכנסות משירותי מנוי.

ברור, שירותי המנוי הוכפלו.
השאלה היא אם בסוף זה ישתלם להם, ואת זה נדע עוד 4-5 שנים בערך הרבה יותר טוב...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 18:45

איזה עצוב למיקרוסופט. כשמסתכלים על הנתונים האלה עוד יותר לא ברור למה הם לא נוטשים את ה-ONE כמה שיותר מהר. זה עבד להם מושלם עם ה-360 שהם נטשו לגמרי אחרי פאקינג 4 שנים אבל את ה-ONE הם לא נוטשים אחרי 7? כל כך מוזר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2020, 18:59

כן, זה ממש משונה. החלטה אומללה, ואם באמת יש קונסולה חלשה יותר וזולה לדור הבא בתכנון, אז בכלל אני לא מבין מי הם חושבים שיקנה ONE כלשהי החל מסוף השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 19:11

Laskin כתב:כן, זה ממש משונה. החלטה אומללה, ואם באמת יש קונסולה חלשה יותר וזולה לדור הבא בתכנון, אז בכלל אני לא מבין מי הם חושבים שיקנה ONE כלשהי החל מסוף השנה.

אני חושב שהם רוצים להיות בגישה כזאת של תמיכה בצרכן ואם נניח קנית S או X בשנה האחרונה, שתדע שעדין תומכים בך. כמובן שזה קונספט די מפגר כי אם יש משהו שדורות של קונסולות הוכיחו לנו הוא שאנשים רוצים לעבור לדור הבא ממש מהר ובסוף מי שקונה קונסולות כשהבאות כבר יצאו הם אנשים שבעיקר משחקים FIFA או COD.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 ינואר 2020, 19:47

יכול להיות שאני מפרש את זה לא נכון אבל כשהסוויץ׳ בפחות מ 3 שנים עוברת את המכירות הכוללות של מייקרוסופט במשך דור שלם של יותר מ 6 שנים אז נראה לי שהם באמת במחשבה שמספרי חומרה לא מעניינים אותם ולכן הם לא בהכרח מנסים לדחוף כמה שיותר חתיכות של XSX אלא פשוט שיהיו כמה שיותר משתמשים באקו סיסטם שלהם ולכן, למרות המספרים הדי פאתטיים של הוואן, יש פה עדיין מעל 40 מיליון משתמשים לאקו סיסטם שלהם שלא בא להם לזרוק.

מבחינתם אני חושב שה XSX זה עוד אפשרות ודרך לחוות את האקו סיסטם ברמה יותר גבוהה אבל זו רק עוד אפשרות.

כשתצאו מהראש של חברה שהמטרה שלה זה לדחוף אקו סיסטם ולא לדחוף חומרה הכי חזק שיש אז אולי האסטרטגיה הזאת דווקא תעשה לכם יותר היגיון.

סוני לעומתם עדיין מונעת חומרה (ובצדק, הם סוג של מונופול בתחום) ולכן זה ברור שהאינטרס שלהם זה לדחוף את הפס5 כמה שיותר חזק גם על חשבון הפס4 עם כל האבסורד בזה שהפלטפורמה הזו מצליחה בשנות אור מהוואן.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים