נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 12:11

BiA כתב:זה בדיוק העניין, רצוי לטפח יחסים עם מפיצות ואם זה מאוד משתלם אז אפילו לקנות סטודיו באסיה, אבל צריך לעשות את זה קודם כל בשביל לספק את החלקים מהקהל המערבי שלא ירגישו שהם חייבים קונסולה נוספת כדי לשחק ב-JRPGים הגדולים ולא במטרה להילחם בטחנות רוח. השוק היפני אבוד, אפשר להצליח שם באופן יחסי (כן, יחסית לבוקס הראשונה ה-360 התקדמה יפה מאוד) אבל זו אף פעם לא תהיה מלחמה אמיתית ולדעתי אף פעם לא תהיה שווה את זה. כל הצלחה ביפן היא כמובן מבורכת אבל לא שווה לשבור את הראש על זה מעבר למינימום ההכרחי.

כן, זה בול מה שאני אומר, צריך את יפן אבל לא בשביל יפן, בשביל המערב.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 יולי 2020, 22:36

DrKeo כתב:חברים, אפשר להרגע, הX1 מתפוצצת השבוע ביפן. ה-s מכרה 19 חתיכות בזמן שה-X מכרה 21 חתיכות. כמו שאתם רואים הקהל היפני הארד קור, השבוע קנו 2 יחידות של x יותר מ-s. תזהרי הסוויטצ׳, ה-x1 מאחוריך!

אגב, די פספסנו את המאורע אבל הסוויטצ׳ עקפה כבר די מזמן את הפס4 ביפן, בפחות משלוש שנים. כרגע הסוויטצ׳ עומדת על 14.049 מליון יחידות (11.697 מליון סוויטצ׳ ו-2.352 מליון לייט) והפס4 על 9.183 מליון (7.621 מליון פס4 ו-1.562 מליון פרו). הסוויטצ׳ מוכרת השבוע ביחס של 12:1 ביחס לפס4 כך שנראה שלא יקח לה יותר מדי זמן להכפיל את המכירות של הפס4. האמת שבקצב הזה היא יכולה לעשות את זה די בקלות בפחות משנה.

אתה באמת חושב שזה הקהל היפני ?
הרגשה שלי רובם או כולם זה אנשים מהמערב שקנו את זה
תחשוב על אנשי שגרירויות ,או עובדים מהמערב וכו וכו
יפן לא בדיוק ידועה כארץ שמזמינה אגירה אליה
אבל עדין יש כמות קטנה של מערבים שחיים שם
חלקם גם יקנו Xbox
יש גם בסיסים של הצבא האמריקאי ,ככה שיש קהל קטן פוטנציאלי לxbox
לא יודע עם זה משתלם כלכלית לms יפן עצמה ,אני מעריך שלא
אבל השמועה אומרת שבדור הבא סגה תשווק את הxbox ביפן
וזה יכול לעזור להם מאוד ביפן ,אולי לא לנצח או ליתקרב לps5
אבל כן למכור בצורה מכובדת ביפן

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 יולי 2020, 23:38

סרקזם קרירין... סרקזם
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 יולי 2020, 14:47

׳השמועה׳ על סגה שתשווק את האקס בוקס בתור Sega Series X היא כנראה השמועה הכי מגוחכת ששמעתי השנה,פשוט סיפורים מהתחת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2020, 17:49

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יולי 2020, 17:37

DrKeo כתב:מיקרוסופט צריכה לדאוג שהתוכן היפני נמצא אצלם בקונסולה, לא יכול להיות שניר אוטומטה, ניהו, טיילס, DQ, פרסונה ועוד כל כך הרבה כותרים גדולים של יפן נמצאים אך ורק אצל סוני.

Nier זמין גם על הXBOX, וה-Tales החדש, שהיה צריך לצאת השנה ונדחה, מתוכנן גם לPS4 וגם לXbox (אבל לא לנינטנדו).
אני לא חושב שהכמה סדרות היפניות האלו הן מה שישנה את המשוואה. אמרו את זה כבר לפני, אבל מיקרוסופט ניסתה ללכת על השוק היפני בדור הקודם כולל הפצה של כותרים יפניים ואקסלוסיביות (למעשה Tales of Vesperia היה אקסקלוסיבי זמני ל-360) וזה לא הכי עזר לה בשוק היפני. אחרי כל זה, אני לא בטוח אם יש משהו שיצליח לשנות המשוואה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יולי 2020, 17:42

הן לא ישנו כלום כי בשביל יפני טיילס בלעדי זה כמו שאני אגיד שיש just cause בלעדי או קראקדאון בלעדי.

יפנים רוצים דרגון קווסט אין משהו אחר. ולא לעשות חיקוי עם בלו דרגון זה לא דרגון קווסט לא בחלומות שלהם.

תארו לכם שאתם מתים מרעב לא צמחונים ובא לכם סטייק טוב. אתם נכנסים לסטייקיה שלי ואני אומר לכם שיש לי רק שווארמה צמחונית וטופו.

אתם תגידו לי תודה אבל לא תודה זו ההרגשה ביפן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2020, 19:04

Sea of Thieves חצה את המליון יחידות בסטים, סה״כ הגיע ל15 מליון שחקנים ששחקו בו וביוני שחקו בו יותר מ-3 מליון אנשים. כרגע הוא מקום רביעי בטבלת מכירות של סטים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יולי 2020, 20:52

אמרתי שהוא משחק ממש טוב:) הוא גם מהמשחקים שהתקדמו יפה עם הזמן אבל באמת שהבסיס שלו יחודי לגמרי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2020, 17:04

טסושימה מכר 2.5 מליון ב-3 ימים הראשונים שלו... כנראה שהוא יהיה עוד משחק שימכור מעל 10 מליון עותקים, ועם יציאת הפס5 אולי זה ייתן לו בוסט כדי להגיע לשם עוד השנה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ינואר 2011, 22:56

אם אני לא טועה הוא שבר את כל השיאים של הפתיחות שלהם.
הרעב לAC ביפן היה מטורף.
התוצאה? מצדיקה את המכירות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 יולי 2020, 17:32

שבר שיאים ביפן (גם אזל בחנויות מסתבר), לא בכל העולם. רק השנה היו לסוני שני משחקים אחרים עם פתיחה חזקה יותר סה"כ, אבל עדיין המכירות שלו בהחלט מרשימות.
זה מעניין גם בקונטקסט של איך יפן תקבל משחק היסטורי על יפן מיוצרים לא יפנים, ולפי המכירות וגם הביקורות ביפן, הם מקבלים את זה נהדר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ינואר 2011, 23:17

כן עידן צודק תודה על התיקון אחי שיאי הפתיחה נשברו ביפן.
ממה שהבנתי היפנים מתלהבים בצדק מהמשחק.

גם אנחנו היינו מתלהבים ממשחק שיתאר איך קרענו לערבים את התחת בששת הימים,לא? :)

אבל עדיין באופן אישי אני חושב שהוא נכשל בלהתקרב לקורוסאוה
אבל האם הם בכלל ניסו? כנראה לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2020, 17:53

ליפנים ממש לא אכפת ממה שבמערב מכנים ״ניכוס תרבותי״. הם מאוד אוהבים שמאמצים את המנהגים והתרבות שלהם במקומות אחרים, אפילו אם לא עושים את זה בצורה הכי נאמנה שיש. והמשחק הזה עוד נוגע במקדשים וכד׳, שזה לכאורה נושא רגיש.
כשאתה שומע מישהו בטוויטר מתלונן על איזה קליפ של כוכבת בקימונו - מדובר כמראה בבחור לבן מארה״ב, שמשעמם לו בחיים והוא מחפש לנופף בצדקנות שלו.

המשחק גם קיבל ציון מושלם מפאמיטסו, שזה נדיר מאוד למשחקים שאינם מפותחים ביפן, וזה בטח הביא לו בוסט קטן.

תכלס אחרי שאני משחק בו אני מסוגל להבין. אין שום חברה יפנית שעושה משחקים כאלה מושקעים בעולם פתוח, בדרך כלל משחקי הסמוראים שלהם נראים יותר כמו משחקי פס2 עם מלא אוייבים שעפים לכל כיוון כמו דיינסטי ווריורס.

גלאס - הסיפור פה יותר כמו מלחמת יום כיפור מאשר ששת הימים אבל סבבה ;)
ולא, הם לא ניסו לעשות משחק קורוסאווה, רק לתת מחווה בקטעי קישור ובוסים. ושם הצליחו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2011, 00:44

זה לא רק היפנים, כל עם בעולם מתהפך משמחה כש״הוליווד״ מאזכרת אותו. זה רק האמריקאים נעלבים עבור תרבויות אחרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2020, 20:08

זה חזק גם בקנדה ואנגליה, אבל כן...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יולי 2020, 00:07

פשוט מדהים השיאים שסוני שוברת בדור הזה עם הצד א' שלה, משחק של סאקר פאנץ' מנפק את הפתיחה הגדולה בתולדות פלייסטיישן ל IP מקורי. פאקינג סאקר פאנץ'! מי היה מאמין בזה בתחילת הדור אחרי משחקי אינפמס שלהם? (מבחינת השפעה, הייפ ומכירות בעיקר, פחות מתייחס לאיכות)

זה שינוי מטורף שכל הסטודיואים שלהם עשו בדור הזה.

דור כמו הפס4 סוני כבר לא תחווה עוד לדעתי, כזו הצלחה ענקית בכל החזיתות האפשריות. הפס5 לא תעשה דברים ברמה הזו.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 25 יולי 2020, 00:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2020, 00:10

bling כתב:פשוט מדהים השיאים שסוני שוברת בדור הזה עם הצד א' שלה, משחק של סאקר פאנץ' מנפק את הפתיחה הגדולה בתולדות פלייסטיישן ל IP מקורי. פאקינג סאקר פאנץ'! מי היה מאמין בזה בתחילת הדור אחרי משחקי אינפמס שלהם? (מבחינת השפעה, הייפ ומכירות בעיקר, פחות מתייחס לאיכות)?

זה שינוי מטורף שכל הסטודיואים שלהם עשו בדור הזה.

דור כמו הפס4 סוני כבר לא תחווה עוד לדעתי, כזו הצלחה ענקית בכל החזיתות האפשריות. הפס5 לא תעשה דברים ברמה הזו.

אני לא חושב שזה נכון, הם מכרו 2.5 מליון עותקים ב-3 ימים שזה בערך חצי מ-TLOU2 ופחות מכל הגדולים שלהם כולל ספיידרמן, U4 ו-GOW. אני חושב שכל העניין של השיא היה ביפן ספציפית, עולמית ההצלחה שלו היא די אמצע הדרך לסוני. זה רק מראה כמה סוני מצליחה בדור הזה, כשמוכרים 2.5 מליון עותקים בשלושה ימים וזה רק "די בסדר".

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יולי 2020, 00:22

זה מותג לא מוכר של מפתחת לא מאוד מרשימה מסחרית. זו הצלחה מדהימה. רק תראה איפה הם מתברגים בדור הזה:

TLOU Part II : 4M in 3 days
Spider-Man : 3.3M in 3 days
God of War : 3.1M in 3 days
Ghost of Tsushima : 2.4M in 3 days
Uncharted 4 : 2.7M in 1 week
Horizon Zero Dawn : 2.6M in 2 weeks
inFamous SS : 1M in 9 days
Bloodborne : 1M in 12 days
Detroit Become Human : 1M in 2 weeks

יותר מאנצ'רטד 4!

משחק סומראים של סאקר עבר את סדרת הדגל של נוטי דוג ביחס לימים. להגדיר את זה חוץ ממדהים זה חוטא לאמת, רחוק מלהיות הצלחה באמצע הדרך.

שמע הקפיצה המסחרית שסוני עשתה בדור הזה מכל בחינה הוא אסטרונומי, כמעט כל שטות שהם מוציאים מפרק את המשחקים הכי גדולים שלהם מדור הפס3 מבחינה מסחרית.

אני עדיין זוכר איך מייקרוסופט בזמנו השפילה את סוני במצב חצי אוטומט כשהם מוציאים תוך כדי פיהוק משחקים חסרי השראה בסדרות הדגל שלהם על ה 360 בעוד שסוני יורקת דם כדי לגרד משהו סביר... עד כמה דברים השתנו בדור אחד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 יולי 2020, 00:31

כן, מספרים מצויינים ל GoT לאור היותו משחק IP חדש ומקורי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2020, 00:50

bling כתב:זה מותג לא מוכר של מפתחת לא מאוד מרשימה מסחרית. זו הצלחה מדהימה. רק תראה איפה הם מתברגים בדור הזה:

יותר מאנצ'רטד 4!

משחק סומראים של סאקר עבר את סדרת הדגל של נוטי דוג ביחס לימים. להגדיר את זה חוץ ממדהים זה חוטא לאמת, רחוק מלהיות הצלחה באמצע הדרך.

שמע הקפיצה המסחרית שסוני עשתה בדור הזה מכל בחינה הוא אסטרונומי, כמעט כל שטות שהם מוציאים מפרק את המשחקים הכי גדולים שלהם מדור הפס3 מבחינה מסחרית.

אני עדיין זוכר איך מייקרוסופט בזמנו השפילה את סוני במצב חצי אוטומט כשהם מוציאים תוך כדי פיהוק משחקים חסרי השראה בסדרות הדגל שלהם על ה 360 בעוד שסוני יורקת דם כדי לגרד משהו סביר... עד כמה דברים השתנו בדור אחד.

אני לא מזלזל בשום צורה במכירות של GoT, אני לא חושב שיש ל-MS פרנצ'ייז אחד שיכול למכור כמוהו כרגע, אני רק אומר שהנתון של הפתיחה הכי גדולה לא נכון. אבל עכשיו נפל לי האסימון, הם אומרים ה-IP החדש הכי מוכר שזה טכנית נכון כי ספיידרמן זה IP ידוע ו-GOW ו-TLOU הם המשכים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2020, 00:59

זה נכון שיותר מאנצ׳רטד אבל כשאנצ׳רטד יצא אז בסיס המשתמשים היה הרבה יותר נמוך אז גם את זה צריך לקחת בחשבון.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יולי 2020, 01:15

DrKeo כתב:
bling כתב:זה מותג לא מוכר של מפתחת לא מאוד מרשימה מסחרית. זו הצלחה מדהימה. רק תראה איפה הם מתברגים בדור הזה:

יותר מאנצ'רטד 4!

אני לא מזלזל בשום צורה במכירות של GoT, אני לא חושב שיש ל-MS פרנצ'ייז אחד שיכול למכור כמוהו כרגע, אני רק אומר שהנתון של הפתיחה הכי גדולה לא נכון. אבל עכשיו נפל לי האסימון, הם אומרים ה-IP החדש הכי מוכר שזה טכנית נכון כי ספיידרמן זה IP ידוע ו-GOW ו-TLOU הם המשכים.

כן גם תקרא את הניסוח שלי, רשמתי במפורש פתיחה ל IP מקורי. בגלל זה הדגשתי עד כמה זה נתון מדהים למרות הסייג שלאקסין אמר על אנצ'רטד 4. זה נכון אבל גם אז היה בסיס משתמשים מכובד ואנחנו מדברים על בהמה כמו אנצ'רטד 4 לעומת משחק סמוראים של מפתחת B CLASS כמו סאקר.

המצב כרגע עם הפס4 זה בערך המצב של רוקסטאר עם GTA5. ברור שלא יהיה עוד דבר כזה, ברור שה ENTRY הבא גם אם יצליח נורא יהיה נפילה לעומת הנוכחי. זה כמעט בלתי אפשרי יהיה לשחזר כזו הצלחה שוב זה כמו בכדורגל שמתחברת קבוצת על כמו ברצלונה של מסי ואינייסטה ופויול וצ'אבי וכו', כאילו כל הכוכבים בשמיים התחברו בשביל זה. לא יהיה עוד דבר כזה להרבה הרבה זמן אם בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2020, 02:26

אכן, זה כאילו לא משנה מה MS יעשו ומה סוני יעשו ההפרש בדור הבא בחיים לא יהיה כזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2020, 20:20

אני לא הייתי חותם על זה... הרבה דברים יכולים לקרות וייתכן והפס5 תצליח בהחלט להמשיך עם כח האינרציה שיש לה כרגע להביא תוצאות דומות מאוד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים