נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2013, 16:59

swiss-the-engine כתב:אני חושב שאתה סתם טועה. זה לא צריך לעניין אף אחד אם אנחנו מדברים על 10K או 100K או 1000K קונסולות בחודש.... מה שמעניין הוא הרווחיות ועד כמה שאני יודע מיק' היא חברה מסועפת שלא בהכרח כל כך נוח להבין מה ריווחי לה ומה לא אבל אני מאוד מאוד בטוח שהמחלקה של אקס בוקס רק עושה יותר ויותר כסף ככל שעובר הזמן וזה ממש לא "רק" בגלל הקינקט.

אולי אתה חושב שהכי כדאי זה להראות לעולם כמה שיש לך גדול ולמכור מיליוניי יחידות בהפסד והוצאות של מיליונים על גבי מיליונים בR&D.

לא, הכי כדאי זה למכור מליונים וכך לעשות מליונים. מכירות התוכנה, הדבר שמכניס כסף לחברות, בירידה כבר שלוש שנים. מיקרוסופט נכנסה לסחרור של רווחים אך ורק בגלל הקינקט שפוצצה אותה מסוף 2010 ועד סוף 2011. מאז מכירות החומרה בירידה, מכירות התוכנה בירידה. אתה עוקב אחרי NPD? אתה לא שם לב שהתעשיה בספירלה מסחררת למטה כבר שנתיים? כן, מן הסתם רווחים זאת המטרה אבל אם תגרור את הקונסולות עוד ועוד יהיו רווחים? נינטנדו יכולה ללמד את מיקרוסופט וסוני יחד איך עושים כסף בקונסולות והם בחיים לא עשו דור ארוך חוץ מאשר הNES שהיה ההתחלה והעניינים עדין לא היו מוגדרים כמו שצריך. נינטנדו בעצם הפסידה פעם ראשונה מאז שאני זוכר אותה אך ורק כי היא הוציאה את הקונסולה הבאה שלה לאט מדי, הWII הייתה צריכה למות ולהיות מוחלפת כל עוד היא עדין בשוונג כבר ב2009 או 2010, נינטנדו חיכתה יותר מדי. לעשות דור של 8 שנים זה לא טוב לאף אחד.

עכשיו יש גם למיקרוסופט וגם לסוני יתרון שהן יכולות לעשות קפיצה של דור כל 5 שנים בעלויות יחסית מינימאליות בגלל שהדור האחרון נגרר 8 שנים אבל קבלנו קונסולות ששוות קפיצה של 5 שנים כך שהטכנולוגיה שלהן שמפגרת בבערך שנתיים או שלוש אחרי מה שהן היו אמורות להיות יכול להגרר ולהמשיך לכל הדורות הבאים. הן צריכות לנצל את זה ולא להכות את הONE והפס4 למוות, ביחוד שהן יתישנו הרבה יותר מהר מה360 והפס3.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2013, 17:37

אז מה,אתה אומר שעוד 5 שנים כשתצא הפס5 הם ילכו שוב על חומרת אמצע שכזו?
נראה לי שבסבבים של 5 שנים הקפיצה לא תוכל להיות מרשימה מספיק,זאת אומרת בשלב מסויים ייכנס האפקט של ה Diminishing returns (לשמחתי זה לא קרה בדור הזה) ותצטרך הרבה יותר חומרה כדי להציג שיפור שנראה לעין,לא בטוח שכל 5 שנים לקבל חומרת middle range תעשה אפקט שמספיק יראה לעין של קפיצת דור.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 אוגוסט 2013, 17:52

DrKeo כתב:לא, הכי כדאי זה למכור מליונים וכך לעשות מליונים. מכירות התוכנה, הדבר שמכניס כסף לחברות, בירידה כבר שלוש שנים. מיקרוסופט נכנסה לסחרור של רווחים אך ורק בגלל הקינקט שפוצצה אותה מסוף 2010 ועד סוף 2011. מאז מכירות החומרה בירידה, מכירות התוכנה בירידה. אתה עוקב אחרי NPD? אתה לא שם לב שהתעשיה בספירלה מסחררת למטה כבר שנתיים? כן, מן הסתם רווחים זאת המטרה אבל אם תגרור את הקונסולות עוד ועוד יהיו רווחים? נינטנדו יכולה ללמד את מיקרוסופט וסוני יחד איך עושים כסף בקונסולות והם בחיים לא עשו דור ארוך חוץ מאשר הNES שהיה ההתחלה והעניינים עדין לא היו מוגדרים כמו שצריך. נינטנדו בעצם הפסידה פעם ראשונה מאז שאני זוכר אותה אך ורק כי היא הוציאה את הקונסולה הבאה שלה לאט מדי, הWII הייתה צריכה למות ולהיות מוחלפת כל עוד היא עדין בשוונג כבר ב2009 או 2010, נינטנדו חיכתה יותר מדי. לעשות דור של 8 שנים זה לא טוב לאף אחד.

עכשיו יש גם למיקרוסופט וגם לסוני יתרון שהן יכולות לעשות קפיצה של דור כל 5 שנים בעלויות יחסית מינימאליות בגלל שהדור האחרון נגרר 8 שנים אבל קבלנו קונסולות ששוות קפיצה של 5 שנים כך שהטכנולוגיה שלהן שמפגרת בבערך שנתיים או שלוש אחרי מה שהן היו אמורות להיות יכול להגרר ולהמשיך לכל הדורות הבאים. הן צריכות לנצל את זה ולא להכות את הONE והפס4 למוות, ביחוד שהן יתישנו הרבה יותר מהר מה360 והפס3.

כשתחליט לקחת את זה על עצמך לנסות להבין כמה כסף הם עושים מכל מכירה של קונסולה+מכירות התוכנה ואת הפרש הרווח בין השנתיים האחרונות לשנתיים הראשונות אז יהיה על מה לדבר. עד אז אתה סתם מדבר באויר וזה כל מה שניסיתי לומר... לא שאנ צודק אלא שאתה סתם מדבר בלי ביסוס שעדיף להם לעשות דור של חמש שנים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2013, 02:52

bling כתב:אז מה,אתה אומר שעוד 5 שנים כשתצא הפס5 הם ילכו שוב על חומרת אמצע שכזו?
נראה לי שבסבבים של 5 שנים הקפיצה לא תוכל להיות מרשימה מספיק,זאת אומרת בשלב מסויים ייכנס האפקט של ה Diminishing returns (לשמחתי זה לא קרה בדור הזה) ותצטרך הרבה יותר חומרה כדי להציג שיפור שנראה לעין,לא בטוח שכל 5 שנים לקבל חומרת middle range תעשה אפקט שמספיק יראה לעין של קפיצת דור.

הקפיצה היום היא קפיצה של 5 שנים שנעשתה אחרי 8 שנים ובגלל זה זול להם יחסית לעשות אותה. עוד 5 שנים אם יעשו את אותה קפיצה זה שוב יהיה זול כי בתאוריה זאת הייתה אמורה להיות קפיצה של 8 שנים (כי במציאות החומרה שיש בפס4 ובONE יותר מתאימה ל2010 אולי חוץ מאשר הזיכרון) אם הם היו עושים קונסולות בכוח יחסי לזה של ה360 והפס3 לתקופתן. האם מדור לדור ההפרש קטן? בהחלט, אבל זה לא סותר את זה שכל 5 שנים הם יכולים לעשות קפיצה של פי 10 כוח כמו שהיה בין כל דור ודור ב30 שנים האחרונות. אולי אתה אומר שהקפיצה צריכה להיות גדולה יותר אבל בשביל זה צריך למשוך הרבה יותר מ8 שנים ואין מה לעשות, לאט לאט נגיע לפוטוראליסטיות והכוח כבר לא ישנה אבל אני מצטער (או בעצם שמח) להגיד שזה יקח עוד שנים. עם כל הכבוד לקונסולות האלה, אם היום הPC יכול להריץ את המשחקים שלהן די בקלות והן לא מסוגלות להריץ אותם ב60FPS אז יש לנו עוד המון מרחק עד שנגיע לשם.

סוויס, 30 שנים ככה עובדת התעשיה ונינטנדו עשתה ב30 שנים האלה יותר מסוני ומיקרוסופט יחד. אין לי מושג אם המודל הזה עובד להן או לא אבל אני כן יודע שהמכירות של ה360 והפס3 בשנה האחרונה מסכנות וכל התעשיה בספירלה מתרסקת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוגוסט 2013, 19:10

במידה ורוחב הפס יגדל משמעותית בשנים הבאות כפי שצופים שהוא יגדל ויהיה בכל רחבי ארה"ב אז אני לא פוסל אפשרות שיצרני הקונסולות יינסו לדחוף יותר ויותר את הענן כך שלא צריך עוד יותר קונסולות 'חדשות' וכל עניין הדורות נגמר. הכל באמצעות הענן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2013, 03:17

Kazz כתב:במידה ורוחב הפס יגדל משמעותית בשנים הבאות כפי שצופים שהוא יגדל ויהיה בכל רחבי ארה"ב אז אני לא פוסל אפשרות שיצרני הקונסולות יינסו לדחוף יותר ויותר את הענן כך שלא צריך עוד יותר קונסולות 'חדשות' וכל עניין הדורות נגמר. הכל באמצעות הענן.

יש לנו שנים עד שנגיע לענן, האינטרנט לא מהיר מספיק ופשוט יש יותר מדי לייטנסי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2013, 03:57

וזה אמור להשתפר. מה יהיה המצב עוד 6-7 שנים בארה"ב ובמערב האירופה. כבר עכשיו לא נראה שמיקרוסופט משתדלים במיוחד באיזורים היותר בעייתים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 אוגוסט 2013, 20:25

סוויס, 30 שנים ככה עובדת התעשיה ונינטנדו עשתה ב30 שנים האלה יותר מסוני ומיקרוסופט יחד. אין לי מושג אם המודל הזה עובד להן או לא אבל אני כן יודע שהמכירות של ה360 והפס3 בשנה האחרונה מסכנות וכל התעשיה בספירלה מתרסקת.[/quote]

מה היה שלושים שנה לא מעניין... פעם אנשים ספורים עשו משחק שהיה AAA. היה רווח הזוי על משחקים שלהזכירך עוד נמכרו באותו המחיר כמו היום (רק עם מאית מההשקעה אם לא פחות מזה).
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2013, 21:32

סוויס אני לא יודע אם זה טוב לסוני או MS להאריך את הדור אבל מה שבטוח זה שזה רע לתעשייה בכלליות,היא בסחרור מסוכן בשנתיים האחרונות עד שאנשים מתחילים לתהות בנוגע לעתידה,אני מקווה שנחזור למספרים היפים שהיו לה ולפי הפרי אורדר לקונסולות זה נראה טוב אבל בטח לא רצוי להגיע למצב שכזה שוב,זה לא בריא במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 אוגוסט 2013, 22:11

bling כתב:סוויס אני לא יודע אם זה טוב לסוני או MS להאריך את הדור אבל מה שבטוח זה שזה רע לתעשייה בכלליות,היא בסחרור מסוכן בשנתיים האחרונות עד שאנשים מתחילים לתהות בנוגע לעתידה,אני מקווה שנחזור למספרים היפים שהיו לה ולפי הפרי אורדר לקונסולות זה נראה טוב אבל בטח לא רצוי להגיע למצב שכזה שוב,זה לא בריא במיוחד.

אבל לא ניסיתי לנבא שום דבר וגם לא אמרתי מה טוב או לא טוב למישהו. כל מה שאמרתי זה שנדב סתם מדבר באויר וזה ממש לא ברור שהרווחיות של מיק' ירדה. לא אם הייתי לוקח את דוחות NPD כמשהו שמצביע ספציפית על הירידה של מיק' (כלומר נגיד יש 20 אחוז ירידה במכירות חוטמרה או מכירות תוכנה אז זה ממש מבטא 20 אחוז של ירידה אצל מיק') ובטח לא מתי שגם ככה הדוחות של NPD לא מייצגים שוק הולך וגדל של דיגיטל שבנוסף לכל מכניס למיק' גם יותר רווח פר יחידה (ספקולציה שלי, אין לי כוח להתווכח עליה) וגם בגלל שכל דו"ח NPD צריך לזכור שנינטנדו פשוט נעלמה מעל המפה למעט ה3DS ככה שזה עוד יותר מעקם את הנתונים שלהם.

אני רוצה לראות נתונים של שנת פאקינג 2006 ו2007 ונראה כמה תוכנה נמכרה בחודש נתון על האקס בוקס וגם כמה תוכנה נמכרה באותו חודש על האקס בוקס. אם המצב שלהם כיום פחות טוב מהתקופה המדוברת אני צנצנצת חמוצים רקובה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2013, 22:40

swiss-the-engine כתב:אבל לא ניסיתי לנבא שום דבר וגם לא אמרתי מה טוב או לא טוב למישהו. כל מה שאמרתי זה שנדב סתם מדבר באויר וזה ממש לא ברור שהרווחיות של מיק' ירדה. לא אם הייתי לוקח את דוחות NPD כמשהו שמצביע ספציפית על הירידה של מיק' (כלומר נגיד יש 20 אחוז ירידה במכירות חוטמרה או מכירות תוכנה אז זה ממש מבטא 20 אחוז של ירידה אצל מיק') ובטח לא מתי שגם ככה הדוחות של NPD לא מייצגים שוק הולך וגדל של דיגיטל שבנוסף לכל מכניס למיק' גם יותר רווח פר יחידה (ספקולציה שלי, אין לי כוח להתווכח עליה) וגם בגלל שכל דו"ח NPD צריך לזכור שנינטנדו פשוט נעלמה מעל המפה למעט ה3DS ככה שזה עוד יותר מעקם את הנתונים שלהם.

אני רוצה לראות נתונים של שנת פאקינג 2006 ו2007 ונראה כמה תוכנה נמכרה בחודש נתון על האקס בוקס וגם כמה תוכנה נמכרה באותו חודש על האקס בוקס. אם המצב שלהם כיום פחות טוב מהתקופה המדוברת אני צנצנצת חמוצים רקובה.

אין לי ספק שרק מתוך זה שיש למיקרוסופט וסוני איזה 70 מליון לקוחות כל אחת אז דברים כמו LIVE מכניסים הרבה יותר, זה שהקונסולות נמכרות עכשיו ברווח גם. אבל התעשיה בהתרסקות מטורפת בשנתיים האחרונות, מה אתה חושב שהיה קורה אם היו סוחבים את הפס3 וה360 עוד שלוש או ארבע שנים? שמיקרוסופט וסוני ירוויחו 2 מליארד דולר ברבעון, אתה חושב שהתעשיה הייתה שורדת את זה? שמכירות המשחקים הצוללות וחוסר ה"רעננות" הייתה סוחבת את זה? אתה לא שם לב לרנסס הPC בשנתיים האחרונות למרות שבמשך 5 שנים כולם נגנו את אותו ניגון של "הPC מת!". למה הPC התחיל לפרוח? כי הקונסולות הצליחו? לא, כי הקונסולות התחילו לצלול, גם במכירות וגם בעניין. החודש ה360 מכרה 100,000 יחידות, זה מה שקונסולה מובילה בארה"ב מוכרת? השוק פשוט מדמם.

קאז, אני פשוט לא יכול לראות קונסולת ענן בזמן הקרוב. כולם מנסים להוריד את הזמן תגובה, השלט ONE משפר את הזמן תגובה של השלט בעוד 20% ואתם באמת חושבים ששרת שלוקח לINPUT של השלט שלך להגיע אליו 40MS ואז לתמונה עוד איזה 56MS (בהנחה שהמשחק רץ ב60FPS) זה הגיוני? שמעבר לLAG שליטה רגיל יתווסף עוד איזה 80-100 מילי שניות אם אתה ממש קרוב לשרת וכנראה פי 2 או 3 אם אתה רחוק? אני בטוח שיש המון משחקים שאפשר לעשות את זה בהם אבל מה עם כל מני משחקי ספורט, COD או מכות? שלא נדבר על איכות התמונה הירודה, זה פשוט נשמע לי מיותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2013, 01:56

DrKeo כתב:אין לי ספק שרק מתוך זה שיש למיקרוסופט וסוני איזה 70 מליון לקוחות כל אחת אז דברים כמו LIVE מכניסים הרבה יותר, זה שהקונסולות נמכרות עכשיו ברווח גם. אבל התעשיה בהתרסקות מטורפת בשנתיים האחרונות, מה אתה חושב שהיה קורה אם היו סוחבים את הפס3 וה360 עוד שלוש או ארבע שנים? שמיקרוסופט וסוני ירוויחו 2 מליארד דולר ברבעון, אתה חושב שהתעשיה הייתה שורדת את זה? שמכירות המשחקים הצוללות וחוסר ה"רעננות" הייתה סוחבת את זה? אתה לא שם לב לרנסס הPC בשנתיים האחרונות למרות שבמשך 5 שנים כולם נגנו את אותו ניגון של "הPC מת!". למה הPC התחיל לפרוח? כי הקונסולות הצליחו? לא, כי הקונסולות התחילו לצלול, גם במכירות וגם בעניין. החודש ה360 מכרה 100,000 יחידות, זה מה שקונסולה מובילה בארה"ב מוכרת? השוק פשוט מדמם.

אין ויכוח שהתעשייה כולה נמצאת במגמת ירידה (אם כי, אין ספק שהיא פחות חדה ממה שדוחות הNPD מציגים) ואין ספק שהPC מתחזק בשנים האחרונות, הרבה בגלל שהפער בינו ובין הקונסולות (בגרפיקה ובכל תחום אחר, בעצם) הולך וגדל, אבל מה שסוויס אומר נכון, לפי דעתי.
מדובר במחזוריות רגילה של סוף/התחלת דור קונסולות חדש. רואים את זה בבירור גם בסוף הדור הקודם. גם אם הירידה עכשיו חדה יותר, יש לכך הרבה הסברים (הירידה ביכולת של דוחות הNPD לייצג את התעשייה ההולכת לכיוון דיגיטלי והפיק הלא צפוי של מכירות הWII, שהיוותה במשך שנתיים יותר מחצי מהמכירות בתעשייה כולה) אחרים ופחות היסטריים.
אני לא חושב שאנחנו רואים ירידה חריגה במכירות. אם נתחשב גם בעובדה שבשלבים האחרונים של הדור הקודם, הPS2 עלתה הרבה פחות מהPS3 וה360 היום, אני חושב שהדור הזה, למרות אורכו, דווקא יחסית מצליח (שזה הגיוני, כי מדובר בתעשייה שגדלה בקצב מהיר מאוד).

בנוגע לזה שמדובר בתופעה שלילית לתעשיה כולה, אני גם לא בטוח.
אני לא חושב שיש ספק שגם מייקרוסופט וגם סוני ניצלו את הדור הארוך הזה, כדי להחזיר השקעות ענק מתחילת הדור (סוני, עם הבזבוז שנבע מהתכנון הלקוי ומייקרוסופט מבזבוז שנבע מהתקלות הרבות בתחילת הדור). בנוסף ליצרניות, שמרוויחות מהמצב, גם המפתחות והמפיצות נהנות מתקופה ארוכה יותר, שבה יש להם את האפשרות להוציא את המשחקים לבסיס משתמשים עצום, על מכשירים שהמנועים מלוטשים ולכן גם הפיתוח קל יותר וזול יותר.
זו לא מקריות, שאנחנו רואים כל כך הרבה שירות ברבור בסוף דורות. זה הזמן שבו המפתחים מתמחים באופן העמוק ביותר, בפיתוח לקונסולות (דבר שיכול להיות שנפסיק לראות באופן מחזורי ונתחיל לראות מגמת עליה קבועה, בגלל המעבר לארכיטקטורה הדומה לPC בקונסולות הדור הבא ובאלו שאחריהן).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוגוסט 2013, 08:59

נדב אם אני יגיב לך כמו שצריך הויכוח סתם יתארך ואני באמת שלא מבין למה אתה מדבר איתי על עוד 3 שנים לדור הזה ולמה הPC חזק כיום.

השורה התחתונה היא שאתה כנראה טועה לחלוטין כשאתה אומר שמיק' וסוני עשו טעות כשהם האריכו את הדור.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 אוגוסט 2013, 11:37

שמתי לב שבפעם הראשונה הפס3 מכרה יותר קונסולות בעולם מה-360 ע"פ vgchartz. רק חבל שזה הגיע לסוני באיחור של 4 שנים בערך :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוגוסט 2013, 19:17

TR מכר כבר מעל ל 4 מליון יחידות ואני בטוח שבשלב זה אפילו סקוור עם התגובה הידועה לשמצה שהתבטאה ב meh כשהמשחק מכר כמה מליונים בהשקה מרוצה:
Originally Posted by Gamasutra
The 2013 Tomb Raider reboot was received amazingly well. The team at Crystal and the broader team at Square Enix worked tirelessly to deliver on the promise of a modern reinvention of the franchise. We now sit in a great position where the decisions we made and the willingness to embrace a new direction resulted in the fastest selling game in the history of the franchise and the most critically acclaimed title ever produced from the studio.

Tomb Raider remains one of the biggest selling releases of 2013 in many major territories with more than 4 million units sold worldwide so far

וגם המשחק הדיגטלי Guardian of light הוא סיפור הצלחה גדול עם מעל למיליון יחידות שנמכרו:
Originally Posted by Gamasutra
That trust and willingness to change has given us some great knowledge and success stories. Lara Croft and the Guardian of Light released in 2010 as the pillar title in the Xbox Summer of Arcade and great reviews and strong word of mouth resulted in the game now reaching over 1 million units sold across platforms. This represents a great landmark for a digital only release.

יפה מאוד וכל הכבוד ל CD.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אוגוסט 2013, 02:07

bling כתב:TR מכר כבר מעל ל 4 מליון יחידות ואני בטוח שבשלב זה אפילו סקוור עם התגובה הידועה לשמצה שהתבטאה ב meh כשהמשחק מכר כמה מליונים בהשקה מרוצה:

וגם המשחק הדיגטלי Guardian of light הוא סיפור הצלחה גדול עם מעל למיליון יחידות שנמכרו:

יפה מאוד וכל הכבוד ל CD.

כיף לשמוע שTR ממשיך להיות הצלחה. משחק נהדר, שהחזיר את הסדרה לקדמת הבמה בז'אנר משחקי האקשן. אני מקווה שניהול יותר נכון של הפרויקט הבא, מבחינה כלכלית, ימנע מסקוור את האכזבה הראשונית שהיתה להם מהמכירות של המשחק.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 אוגוסט 2013, 10:53

SR4 מוכר בשבוע הראשון שלו מליון עותקים. הכוונה מוכר לצרכנים ולא 'מוכר' משלח לחנויות.

https://twitter.com/jimreilly/status/372788569292537856

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 אוגוסט 2013, 14:07

Kazz כתב:SR4 מוכר בשבוע הראשון שלו מליון עותקים. הכוונה מוכר לצרכנים ולא 'מוכר' משלח לחנויות.

https://twitter.com/jimreilly/status/372788569292537856

למה אתה חושב שזה לא משלוח לחנויות?
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 אוגוסט 2013, 14:25

זאת הטרימינולוגיה שמשתמשים בה.

sold through = נמכר לצרכנים.
sold in = shipped.

רוב הנתונים שהמפיצות מצטטות הם sold in.

ועוד פרט: גרסת המחשב מכרה פי 3 מSR3 בתקופה המקבילה.
http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... first-week

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 אוגוסט 2013, 15:11

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 אוגוסט 2013, 23:18

הPS4 ניראת לי על הניר לפחות מאוד מוצלחת
מחיר תחרותי מאוד יחסית למה שמקבלים ,זולה ב100$ מהXBOX ONE ,אומנם לא כוללת מצלמה או MOVE אבל בכל זאת
העיצוב גם קטן ויפה יותר כבר בהשקה

אני חושב שסוני בעמדה טובה לנצח בדור הזה ,נינטנדו עשו טעויות ענק ,וMS פשוט מפגרים מאחור

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוגוסט 2013, 16:17

הכריזו על גירסת 499 יורו לפס4, שתכלול 2 שלטים, את קילזון החדש והמצלמה. לא הבנתי אם זה לחלוטין רשמי עדיין, אבל נדמה לי שכן.
זה היה צפוי, אבל אחלה דיל. במחיר של הONE מקבלים גם כן מצלמה, ובנוסף - שלט ומשחק בשווי 120 דולר. זאת בנוסף לPS PLUS לאיזה חודש בחינם, שמביא לך משחקים בחינם, ועוד משחקי F2P...
בשורה התחתונה - אני חושב שמיקרוסופט חייבת להוריד מחיר או לתת עוד איזה בונוס כמו שלט נוסף במחיר שהם מבקשים, התחרות תהיה קשה מדי במצב הנוכחי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 אוגוסט 2013, 00:44

אז עכשיו זו המפיצה שאומרת שהם מכרו מיליון יחידות. אני לא מבין איך אפשר להניח שבמקרה הזה מדובר במכירות ללקוחות ולא שליחה לחנויות.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 אוגוסט 2013, 01:26

זו תמיד הייתה המפיצה שאמרה, פשוט לא היה לינק להודעה שלהם. והPR אומר sold through. אם תחפש ברוב ההודעות, מפיצות אומרות sold in או sold בלבד (ואז לפעמים שמים את ההברה בסוף ההודעה) ומתכוונות לשיגרו לחנויות. כמו כל הפעמים ההם שסוני מודעים על משהו SOLD ויש כאלה שמפרשים את זה שנמכרו ללוקחות אבל אז תמיד מתברר שמדובר בshipped.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 אוגוסט 2013, 01:36

Kazz כתב:זו תמיד הייתה המפיצה שאמרה, פשוט לא היה לינק להודעה שלהם. והPR אומר sold through. אם תחפש ברוב ההודעות, מפיצות אומרות sold in או sold בלבד (ואז לפעמים שמים את ההברה בסוף ההודעה) ומתכוונות לשיגרו לחנויות. כמו כל הפעמים ההם שסוני מודעים על משהו SOLD ויש כאלה שמפרשים את זה שנמכרו ללוקחות אבל אז תמיד מתברר שמדובר בshipped.

כל המפיצות אותו הדבר. נתון המכירות של סוני, הוא בדיוק כמו נתון המכירות הזה. מדובר ביחידות שנשלחו לחנויות.
זה גם הגיוני שזה מה שהם מדווחים, כי זה כל מה שמעניין אותם. ברגע שהם מכרו עותק לחנות, הם עשו כסף. באמת לא מוצא סיבה לחשוב שמדובר במכירות ללקוחות ולא לחנויות.

כך או כך, הצלחה. יופי להם.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 144 אורחים