נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוגוסט 2022, 09:00

האמת היא תמיד מורכבת יותר מסיבה אחת.... יש שילוב של גורמים. הקריפטו בוודאי גורם משמעותי. העובדה שהאינפלציה גואה בעולם הגדול ויש המון אי ודאות כלכלית תורמת את שלה. העובדה שהכרטיסים האחרונים האלה של Nvidia הם כבר בני שנתיים ויש חדשים מעבר לפינה, מוסיפה חוסר רצון של גיימרים שעשו חמש דקות של גוגל על הנושא, להשכיב 700-1,000 דולר על כרטיס חדש, שתוך כמה חודשים עומד להיות מוחלף.
וכן, אני משער שגם החוסר הזה בכותר כמו Crysis תורם את שלו. כותר כזה שאתה מסתכל עליו ולא מבין איך הוא אפשרי בכלל....
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אוגוסט 2022, 11:53

אני באמת לא מבין את המוטיבציה בלהשכיב סכום גבוה על כרטיס מסך כרגע. אני גם מרגיש באופן כללי שיש פחות אכפתיות ודיונים על גראפיקה, כאילו כבר לא אכפת לאנשים מהשוואות של DF ומלחמת קונסולות סביב זה וכבר הרבה זמן לא היה עניין גראפי אמיתי סביב משהו.

סתם לצורך העניין בן דוד שלי קנה פס5 כי למה לא, משחק על איזה מסך מצ׳וקמק - סבבה כי הוא סטודנט עני, אבל זה לא נראה שממש אכפת לו מהעניין הגראפי, כאילו סבבה המשחקים נראים לו טוב וזהו, זה לא איזה מרכיב בהתלהבות שלו עוד. מרגיש כאילו זה יותר עניין של טרנד טיקטוק לקנות את הפס5 ולשדרג כי זה פס5 ומותג יותר מאשר ההתלהבות מהטכנולוגיה ומה שהמכשיר מסוגל לעשות כמו שהיינו מתלהבים בדורות קודמים.

זאת התחושה שלי עם איך שהתעשייה נראית היום וחלק מזה מגיע מזה שבדור הקודם קיבלנו את הקפיצה הזו שממנה משחקים נראים טוב בצורה ניצחית וכבר יש פחות אובססיה מעתה והלאה לכל הנושא הזה. אז מילא זה היה מיתרגם לאיזו אובססיה בגיימפליי ובפיזיקה ובדברים שמסביב לזה, עמוקים יותר מרק ויזואליה אז אולי גם היינו מסתכלים על זה בצורה חיובית אפילו (למרות שאני סאקר של גרפיקה וקשה לי לוותר על eye candy טוב) אבל הסיפור העצוב של הדור הזה עד כה שגם את זה אנחנו לא מקבלים ולא מתמקדים בזה במיוחד, גם סטארפילד שאמור להיות הסמל של הדברים האלה לא הפציץ בקטע הזה. אני באמת לא זוכר דור רע ומאכזב כל כך כמו הנוכחי עד עכשיו בכל השנים שאני בדבר הזה.

זה דור שאם ימשיך ככה יהרוג לי את כל ההייפ כלפי התחום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2022, 13:22

מה זאת אומרת? אנשים קונים כל הזמן מחשבים חדשים, ומשדרגים... מי שרכש לפני 5 שנים מחשב גיימינג עם כרטיס טוב, בסבירות די גבוהה כבר מתקשה להריץ משחקים חדשים על ההגדרות הכי גבוהות כיום ולכן ירצה לשדרג, מי שרכש סדרה 3000 מן הסתם לא צריך כרגע סדרה 4000, אבל הסדרה הזו גם ככה עדיין לא יצאה, מי שיש לו סדרה 2000 בטח ישמח לשדרג אבל כרגע באמת זה זמן ממש גרוע לקנות, כי אוטוטו יוצאת החדשה.
לי יש מוטיבציה מאוד מאוד גדולה כי כבר שנתיים המחשב לא מריץ *כלום* (וכבר חצי שנה תכלס לא עובד בכלל) ועכשיו יש לי VR אז אני אשכרה *חייב* סדרה 4000 אם אני רוצה לשחק במשחקים חדשים בVR, סדרה 3000 לא תספיק לי לאורך זמן...

לגבי האכזבה מהדור - אני מבין, אבל לא חושב שזה שיקול בעל הרבה משמעות בכל הקשור לכרטיסי מסך.
מה שכן, אני עדיין חושב שזו תלונה קצת מפונקת... בשביל משחקים פורצי גבולות צריך כלים פורצי גבולות, ומשאבים מאוד גדולים, ואין את זה לרוב המפתחים בתעשייה, וUE5 רק יצא לפני שניה באופן רשמי... זה לוקח זמן להתניע בדור הזה, וזה בעיניי לא מאוד מאוד חריג ובשילוב עם הקורונה גם די מובן, אבל בכל אופן זה יגיע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2022, 13:33

אני עם 2080 ועם כמה שאני רוצה לשדרג ל4080 כי אני גיימר pc בלי שכל, ברור לי שאין שום משחק בשוק שיתחיל לאתגר לי את הכרטיס. זה יותר בשביל לשחק בסייברפאנק ב100fps עם כל הRT דולק, אבל ברור לי שעד שהפס5 והXSX לא יתעוררו אין לי באמת מה לחפש עם כרטיס כל כך חזק.

סה״כ קליימן צודק, יש אוסף גדול של כוחות שוק שהורידו את הביקוש. אני לא יודע כמה מזה אפשר ליחס לחוסר התלהבות של שקני מחשב לקנות כרטיסים בגלל המשחקים, אבל אולי זה באמת גם זה. יש הרגשה בשנתיים האחרונות שאנשים יקנו הכל ובכמה שלא ימכרו את זה בלי קשר לתוכן או איכות. אבל התקופה הזאת מגיעה לסיומה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2022, 14:19

אבל סדרה 4000 עוד לא יצאה, וכשתצא נהיה אחרי forspoken ובערך בזמן של סטארפילד, שגם אם הם לא ממש משהו פסיכי - הם נחשבים דור הבא והם עשויים בהחלט לאתגר כרטיסים מסדרה 2000, וכן - משחקים עם RT יאתגרו את הכרטיסים מהסדרה הזו במהלך 2023.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 אוגוסט 2022, 15:22

בלינג: באופן כללי התחביב עבר להיות הרבה יותר "multiplayer focused " מאשר סינגל פלייר כמו שהתרגלנו כל השנים, נכון שזה כבר תפס תאוצה של ממש בדור הPS360 וכבר היה אפשר לראות את הכיוון שהתעשייה הולכת אליו עם Halo 2 על האקסבוקס המקורי, אבל בדור הקודם והנוכחי זה הואץ סוני פשוט המשיכה להשקיע בתחום הסינגל אז פחות הרגשנו בזה.

עכשיו כשגם סוני עוברת להיות מפוקסת במולטייפלייר, אז כן יהיה פחות סינגל פלייר ופחות Eye Candy, אני לא טוען שהם לא יהיו אבל הם יהיו מאוד Few and far between בהשוואה למה שאנחנו רגילים אליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2022, 15:31

Laskin כתב:אבל סדרה 4000 עוד לא יצאה, וכשתצא נהיה אחרי forspoken ובערך בזמן של סטארפילד, שגם אם הם לא ממש משהו פסיכי - הם נחשבים דור הבא והם עשויים בהחלט לאתגר כרטיסים מסדרה 2000, וכן - משחקים עם RT יאתגרו את הכרטיסים מהסדרה הזו במהלך 2023.

יאתגרו זאת מילה גדולה. אולי אם אתה רוצה נייטיב 4k ב120 או משהו כזה. זה לא נקרא לאתגר. כלומר, ה4080 אמור להיות חזק בערך פי 4 מהxsx? וביצועי rt פי כמה מזה? אם משחק לא נכתב אפילו לxsx, איך הוא יאתגר בצורה כלשהי את ה4080 אלה אם הוא לא יעיל בשיט?

כלומר, סייברפאנק עם כל הrt כבר אמור להיות ב100+ על ה4080 ב4k.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוגוסט 2022, 07:44

כתבתי את זה על סדרה 2000…

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אוגוסט 2022, 19:03

glass man כתב:בלינג: באופן כללי התחביב עבר להיות הרבה יותר "multiplayer focused " מאשר סינגל פלייר כמו שהתרגלנו כל השנים, נכון שזה כבר תפס תאוצה של ממש בדור הPS360 וכבר היה אפשר לראות את הכיוון שהתעשייה הולכת אליו עם Halo 2 על האקסבוקס המקורי, אבל בדור הקודם והנוכחי זה הואץ סוני פשוט המשיכה להשקיע בתחום הסינגל אז פחות הרגשנו בזה.

עכשיו כשגם סוני עוברת להיות מפוקסת במולטייפלייר, אז כן יהיה פחות סינגל פלייר ופחות Eye Candy, אני לא טוען שהם לא יהיו אבל הם יהיו מאוד Few and far between בהשוואה למה שאנחנו רגילים אליו.

סינגל בחיים לא יעלם אבל יכול להיות שאתה צודק מהבחינה הזו שהפקות סינגל ענקיות ויקרות יהיו יותר ויותר נדירות ומעטות מה שבהחלט יצור מצב של הרבה פחות eye candy גם.

אני גם לא קונה את התירוץ שבגלל הקורונה הדור הזה לא מתניע עד כה, אם רמה טכנית גבוהה ולשבור שיאים גראפיים היה בפוקוס של המפיצות אז זה היה קורה כמו שגם בתקופת הקורונה המשיכו להוציא משחקים גדולים ומושקעים. זה פשוט לא הפוקוס ואני גם לא מרגיש שיש לחץ גבוה מצד הקהילה והשחקנים הכבדים לעניין הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 אוגוסט 2022, 20:40

גם לדעתי אין קשר לקורונה. כי בוא מה הקשר בין הקורונה לבין זה שמשחק שהתחיל פיתוח ב2018 כמו הוריזן 2 בחר לעשות את זה על הפס4? אין שום קשר. הקורונה כן יכולה לדחות כבר משחק קיים כמו שהיא כנראה אשמה בדחייה של המשחק של אוואטר של יוביסופט, אבל גם לדעתי היא לא יכולה לגרום למפתחת שכבר התחילה פיתוח על הפס5 לעשות אחורה פנה לPS4 זה לא מעשי וזה לא ייתכן מבחינה טכנית וכלכלית.

על הסינגלים, גם אני לא חושב שהם יעלמו לגמרי, אבל אני כן חושב שככל שAAA ינטשו אותם ואינדים יתחילו לעשות סינגל פלייר במקומם אז כן נקבל הרבה יותר AA למינהם.

שמע זה מבאס אבל אין לי לפחות הסבר אחר. ראינו שסוני מתכננת להוציא 12 משחקי סרוויס עד 2025 שזה הרבה פעמים שם מכובס למשחקי מולטיפלייר למינהם עם תוכן סינגל אנמי.

בטוח נקבל איזה 2 סינגל פלייר מפוצצי מוח מנוטי דוג, ואחד מסאקר פאנץ, השאלה אם זה יספק אותנו לראות את הקפיצה אחרי הרבה מאוד שנים כשהתרגלנו לראות אותה מההתחלה? זה מצב חרא, אני יכול לומר בוודאות שאם SF6 לא היה מוכרז לא היה לי מה לשחק בדור הזה, קרוב לוודאי שהייתי פורש,זה ממש עלוב שחושבים על זה כי SF6 הוא משחק דור קודם, לול בשביל מה יש לי PS5 בכלל. לאן הגענו?!?!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 אוגוסט 2022, 21:03

רק תזכורת מה אנחנו הולכים לשחק ב2023 על הPS5 בזמן שבתקופה המקבילה שיחקנו בפאקינג Uncharted 4 בתקופה המקבילה בפס5 נשחק בשיא של הדור הבא.
פאקינג רובוקופ. :roll: :roll: :roll: הנה הדור הבא בלינג ממש כאן!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אוגוסט 2022, 06:46

חח האמת רובוקופ לא נראה רע כמו שחשבתי שיהיה :)

אבל כן הדור הזה ביזיון עד עכשיו, בכנות חושב שזו הפתיחה הכי רעה שהיתה לדור חדש אי פעם, האמת זה לא ממש דור חדש זה יותר דור הפרו 2 עד כה אז אני אפילו לא יכול להגדיר את זה עד עכשיו כממש דור חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוגוסט 2022, 20:30

RDR1 הגיע ל-23 מליון עותקים, RDR2 ל-45 (עליה של מליון מהרבעון הקודם) והסטורית GTAV עשה כמעט 8 מליארד דולר הכנסות מ-2013 עד היום. השנה אגב כל המשחקים של רוקסטאר יחדיו מצופים להכניס פחות ממליארד, שזה נשמע המון אבל מבאס את T2 ולכן GTA6 הוא בהחלט משהו שהם רוצים כמה שיותר מהר. GTAV + RDR2 מכניסים היום יחדיו פחות ממה שGTAV הכניס שנה לפני שRDR2 יצא, כך שרוקסטאר רוצים GTA חדש בחוץ ומהר.

הצפי הכנסות של T2 בשנה הקרובה הוא 5.8 מליארד דולר שמפוצלים כך:
- 45% זינגה + יחידת המובייל הישנה של T2
- 37% מ-2K
- 17% מרוקסטר

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוגוסט 2022, 22:26

bling כתב:חח האמת רובוקופ לא נראה רע כמו שחשבתי שיהיה :)

אבל כן הדור הזה ביזיון עד עכשיו, בכנות חושב שזו הפתיחה הכי רעה שהיתה לדור חדש אי פעם, האמת זה לא ממש דור חדש זה יותר דור הפרו 2 עד כה אז אני אפילו לא יכול להגדיר את זה עד עכשיו כממש דור חדש.

יאפ, קשה להאשים אותך. סתכל על gotham knights איך למען השם משחק PS5 מסוף 2022 נראה פחות טוב גרפית מארקהם נייט, משחק בן 7 על פאקינג מנוע אנריל 3 משודרג, בתחילת החיים של הפס4?
איך עם מצב כזה אפשר להרגיש שאנחנו בדור חדש?

אני מתאר לעצמי שבן דוד שלך משחק מולטיפלייר, על הפס5 שלו עם הטלווזיה המצוקמקת שלו? ובגלל זה לא איכפת לו מהגרפיקה בכלל? זה מה שבן דוד שלי עושה עם הטלווזיה המצוקמקת שלו ועם הפיפא שלו בפס5. :)

שמע קשה לי להאשים אותם. מבחינת מולטיפלייר? הדור הזה הולך להעביר לי את הסחורה הרבה יותר טוב מכל הדורות הקודמים ביחד, משחקי המולטיפלייר הטובים שעומדים לצאת בדור הזה נוטפי איכות ולמשחקי המכות היה מגהטון היסטרי לפני כמה ימים ממש.. אבל הסינגלים פשוט על הפנים מבחינת איכות.

מבחינת הסינגל, אני מרגיש שרק אנשים כמו סטיק ודודי וכל שאר אלופי הסולס, יהיו מרוצים מהסחורה, כי בוא FS נשארה החברה היחידה שמוציאה משחקים בקצב נורמלי ובטח תהיה מהראשונות להביא דור הבא אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוגוסט 2022, 22:34

DrKeo כתב:RDR1 הגיע ל-23 מליון עותקים, RDR2 ל-45 (עליה של מליון מהרבעון הקודם) והסטורית GTAV עשה כמעט 8 מליארד דולר הכנסות מ-2013 עד היום. השנה אגב כל המשחקים של רוקסטאר יחדיו מצופים להכניס פחות ממליארד, שזה נשמע המון אבל מבאס את T2 ולכן GTA6 הוא בהחלט משהו שהם רוצים כמה שיותר מהר. GTAV + RDR2 מכניסים היום יחדיו פחות ממה שGTAV הכניס שנה לפני שRDR2 יצא, כך שרוקסטאר רוצים GTA חדש בחוץ ומהר.

הצפי הכנסות של T2 בשנה הקרובה הוא 5.8 מליארד דולר שמפוצלים כך:
- 45% זינגה + יחידת המובייל הישנה של T2
- 37% מ-2K
- 17% מרוקסטר

מגיע להם :) מי מבזבז את כל התקציב שהם בזבזו על משחק קאבווים כמו RDR2 שמעניין רק זקנים :D איזה בזבוז תחשבו שבמקום RDR2 היינו מקבלים GTA6 כבר בסוף 2018 :) אני מקווה שהם למדו את הלקח.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוגוסט 2022, 23:18

glass man כתב:מבחינת הסינגל, אני מרגיש שרק אנשים כמו סטיק ודודי וכל שאר אלופי הסולס, יהיו מרוצים מהסחורה, כי בוא FS נשארה החברה היחידה שמוציאה משחקים בקצב נורמלי ובטח תהיה מהראשונות להביא דור הבא אמיתי.

כן, FS אולי באמת תוציא משחק שיכול להחשב משחק PS4 בדור הזה :).
אני לא חושב שהם עובדים בקצב מיוחד, אלדן רינג לקח להם 3 שנים ולפניו סקירו לקח להם 3 שנים. אני מדבר רק במרווחי שחרור, כי הפיתוח עצמו של אלדן רינג כנראה היה ארוך בהרבה מזה. לפני כן הם אומנם הוציאו חמישה משחקים ב7 שנים, אבל מאז 2016 רק שניים.

בכל מקרה, סתם כדי לשים את ההכרזות שלך בפרופורציות, הנה רשימה חלקית מאוד שהיא פשוט המשחקים שלפחות קצת מעניינים אותי ואמורים לצאת ב2023. *כולם* משחקי סינגל (גם אם לחלק יש עוד אלמנטים):
-Starfield
-FF16
-FF7
-דיאבלו 4
-Baldur's Gate 3
-Forspoken
-alan wake 2
-SW jedi 2
-Hyper Light Breaker
-ספיידרמן 2
-Breath of the Wild 2
-Hogwarts Legacy
-Black Myth: Wukong
-Wo Long: Fallen Dynasty
- הלבלייד 2

כאילו, רק ברשימה הזו יש שלושה משחקים שאם הכוכבים מסתדרים להם הם ברשימת משחקי הדור - Starfield, Baldur's Gate 3 וכמובן BOTW 2.
יש שלושה משחקים שהם פוטנציאלית כרטיס הכניסה של המפתחת שלהם לרשימה האקסלוסיבית ביותר - ספיידרמן 2, הלבלייד 2 ואלן ווק 2.
יש המון משחקים מסקרנים כמו שני הFF או דיאבלו 4, סיקוולים שבתקווה יבנו ויתעלו על קודמיהם (SW), ועוד כמה שעשויים להכשל כמו הארי פוטר או Forspoken, אבל בוא נהיה אופטימיים ונקווה לטוב, הם תמיד יכולים להפתיע.

תוסיף לזה רימייקים שלפעמים זה בהחלט נחמד (RE 4, דד ספייס, מי יודע מה עוד יוכרז). יש את יחידת המתאבדים של רוקסטדי שבטח יהיה מגניב ממש וכמובן אווטר, אבל לגבי שניהם אני עוד לא יודע עד כמה הם יחזיקו כמשחקי סינגל אז אני לא מכניס.
תוסיף לזה את העובדה שזו סתם רשימה שמעניינת אותי, וסתם רשימה ששלפתי עכשיו מהראש ככה שבטוח שכחתי משהו. ואת העובדה שאנחנו רק באוגוסט 22 אז יש עוד המון משחקים שיוכרזו ויצאו ב23 ויהיו סופר מעניינים... אני מאמין שהרשימה הזו עוד תכפיל את הכמות שלה בחודשים הקרובים.

אז בסדר, אין משחקים שמפוצצים את המוח עם הגרפיקה שלהם, גם זה יגיע. זה לא דור מת, זה דור שמתניע מאוחר, זה הכל. ואם את הטענה של כמה כאן שזה מוציא את העוקץ אני יכול להבין (אבל לא להתחבר), את הטענה שאין ב2023 משחקי סינגל איכותיים שאמורים לצאת אני לא מצליח להבין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוגוסט 2022, 23:40

אה שיט, הזכרת לי סטיק, יוצא השנה הקליסטו פרוטוקול. אני חושב שזה המשחק הכי מצופה שלי השנה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוגוסט 2022, 23:48

DrKeo כתב:אה שיט, הזכרת לי סטיק, יוצא השנה הקליסטו פרוטוקול. אני חושב שזה המשחק הכי מצופה שלי השנה.

עד שלא תחזרו להיות גיימרים אני לא אנוח! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוגוסט 2022, 23:53

Stick כתב:
DrKeo כתב:אה שיט, הזכרת לי סטיק, יוצא השנה הקליסטו פרוטוקול. אני חושב שזה המשחק הכי מצופה שלי השנה.

עד שלא תחזרו להיות גיימרים אני לא אנוח! :)

המשחק AAA הראשון שרץ על UE5! קרוס ג׳ן ובטח בעיקר פורט מUE4, אבל עדין, צעד ראשון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוגוסט 2022, 23:58

סטיק: סבבה, אלה משחקי סינגל טובים, אבל כמעט אף אחד מהם לא מרגיש טכנית כמו משהו שצועק דור הבא וגם אתה מודה בזה :) ועל זה היה כל הטיעון שלי.
פפ16 נראה כמו משחק פס3 שקיבל רימאסטר לפס4 :) וזה שהוא אפילו לא הולך להיות עולם פתוח בכלל חיסל כל אפשרות לשאפתנות טכנית ממנו.
סטארפיילד יהיה מדהים מבחינת סקאלה, אבל מהבחינה הגרפית? נראה פולאאוט 4 בחלל :)
ספיידרמן 2 ? - בוא, אנחנו לא יודעים אם הוא באמת ייצא ב2023 :) אם כן וואלה תהיה שנה לא רעה ובטח יראה טוב גרפית, אבל בוא לא נקדים את המאוחר כי סוני מפשלת בנתיים :)
FF7- איכס.
Breath of the Wild 2- בוא זה משחק פס4 טכנית וגם זה בתור מחמאה :)
Black Myth: Wukong- אנחנו לא יודעים אם הוא ייצא בכלל :) זה סיני.
הלבלייד 2- אנחנו לא יודעים מה פה אמיתי.
SW jedi 2- עוד לא ראינו אותו בכלל, אולי הוא יראה כמו משחק פס4. :)

כן, אני מבין שאתה מדבר נטו על משחקי סינגל פלייר טובים שיוצאים, אבל לא לזה התכוונתי כולם יודעים פה שסטארפיילד הוא אחד המשחקים הכי מצופים שלי, הוא פשוט לא מרגיש דור הבא גרפית.

על FS בטח לא נסכים כי אני זוכר שכולם פה חוץ ממני אמרו שBB היה נראה להם כמו איזה משחק פס3, ואני לא מסכים עם זה, הוא היה נראה פאקינג משחק מרשים ב2015 ואתם פשוט מפונקים עם מחשב על אז הוא לא סיפק אתכם, אין הסבר אחר :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אוגוסט 2022, 00:13

התכוונתי רק למשחקים עצמם, זה מה שהבנתי מההודעה שלך גם אחרי שקראתי אותה עוד פעם, אבל אם הכוונה היא רק שלא נקבל משחקים שנראים טוב ב23, עוד מאוד מוקדם לקבוע.
לא יודע למה לפקפק שספיידרמן 2 יצא ב23, כל משחק יכול להדחות כמובן אבל הוא יהיה ב5+ שנות פיתוח במהלך השנה הזו, ממש לא נשמע הזוי שהוא יצא.
הלבלייד 2 כביכול אמיתי, אתה יודע הכל יכול להיות, שוב פעם, אבל אין סיבה לא להאמין שככה המשחק יראה.
SW jedi 2 אכן לא ראינו, הוא עשוי להראות מצוין. אני מצפה שגם AW 2 יראה נהדר, רמדי בדרך כלל בחוד החנית בתחום הזה.
אבל כל זה רק כדי להגיד שאם אתה אומר שרק התכוונת שאין משחקים שיראו טוב ב23, מוקדם לקבוע את זה בדיוק כמו שמוקדם לקבוע את ההיפך. המשחקים האלו כולם אמורים באופן מוכרז ורשמי לצאת ב2023, אז אם אנחנו מדברים רק על איך שהם נראים... בוא פשוט נחכה לראות איך הם נראים :).

לגבי בלאדבורן, אני גם חושב שהוא נראה טוב ב2015 יחסית למשחק קונסולה ומה שכבר היה עליה. אמנם רק יחסית, כי כבר היו יפים ממנו, אבל כן. הקטע הוא שהמשחק פשוט קורס בהשוואה מול הPC, התמונה שלו מאוד לא נקייה, הFPS שלו צולע מאוד. אם משווים רק קונסולה ומוציאים את הPC מהמשוואה כמו שניסית לעשות.. גם הורייזן 2 הוא כיום בפסגת הגרפיקה. אבל זה לא באמת משנה, לא BB ולא הורייזון 2 הם משחקים שיזכרו בסוף הדור שלהם בזכות הגרפיקה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוגוסט 2022, 10:53

ההפרש הגרפי בין בלאדבורן לאנצ׳רטד 4 הוא כמעט 2 דורות… לעומת זאת הורייזון 2 מחזיק יפה מאוד מול כל משחק בשנה הראשונה שלו, כולל על המחשב.

ואכן, 2023 נראית פשוט מטורפת מבחינת היצע של משחקים עם פוטנציאל גבוה מאוד להיות 9+… גם אם חלקם ידחו זו תהיה שנה מעולה. השנה הזאת פשוט די זוועה, מבחינתי מלבד קליפסו וקרייטוס אין עוד AAA מעניין לצפות לו. אבל לפחות אלו 2 משחקים שיהיו ממש מעולים, בסבירות כמעט ודאית (טוב, לפחות GoW).
מבחינת הגרפיקה - פורצה, הלבלייד, ספיידרמן 2, אלן ווייק 2, פפ7 חלק 2, בלאק מית׳ וג׳דיי 2 - יספקו פה את כולם ויראו לנו את יכולות הדור הבא. חלקם יותר וחלקם טיפה פחות אבל המשחקים האלה יהיו חוד החנית, ובטח יהיו עוד כמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוגוסט 2022, 11:09

Laskin כתב:ההפרש הגרפי בין בלאדבורן לאנצ׳רטד 4 הוא כמעט 2 דורות… לעומת זאת הורייזון 2 מחזיק יפה מאוד מול כל משחק בשנה הראשונה שלו, כולל על המחשב.

ואכן, 2023 נראית פשוט מטורפת מבחינת היצע של משחקים עם פוטנציאל גבוה מאוד להיות 9+… גם אם חלקם ידחו זו תהיה שנה מעולה. השנה הזאת פשוט די זוועה, מבחינתי מלבד קליפסו וקרייטוס אין עוד AAA מעניין לצפות לו. אבל לפחות אלו 2 משחקים שיהיו ממש מעולים, בסבירות כמעט ודאית (טוב, לפחות GoW).
מבחינת הגרפיקה - פורצה, הלבלייד, ספיידרמן 2, אלן ווייק 2, פפ7 חלק 2, בלאק מית׳ וג׳דיי 2 - יספקו פה את כולם ויראו לנו את יכולות הדור הבא. חלקם יותר וחלקם טיפה פחות אבל המשחקים האלה יהיו חוד החנית, ובטח יהיו עוד כמה.

אתה לגמרי צודק לאסקין, הורייזן בהחלט מחזיק יפה מול האפס משחקי דור הבא שיש בשוק :)

לא רק שהורייזן 2 לא יתישן טוב, אני די בטוח שלא יזכרו את הקיום של המשחק הזה עוד שנתיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוגוסט 2022, 11:13

יכול להיות, אבל כל משחק נשפט ביחס למה שיש באותו הרגע והורייזון מחזיק יפה גם מול המון משחקי 2023 כולל דור הבא כמו סטארפילד, ואולי עד שאווטאר יצא הוא יהיה הכי יפה בעולם פתוח עם צמחיה, אולי גם אחריו…
בכל אופן ההערה לגביו הייתה כתגובה למה שנאמר על בלאדבורן. הבדל גדול מאוד בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוגוסט 2022, 11:58

Laskin כתב:יכול להיות, אבל כל משחק נשפט ביחס למה שיש באותו הרגע והורייזון מחזיק יפה גם מול המון משחקי 2023 כולל דור הבא כמו סטארפילד, ואולי עד שאווטאר יצא הוא יהיה הכי יפה בעולם פתוח עם צמחיה, אולי גם אחריו…
בכל אופן ההערה לגביו הייתה כתגובה למה שנאמר על בלאדבורן. הבדל גדול מאוד בעיניי.

אני לא ממש יודע איך לעשות השוואה. כשבאלדבורן יצא היו כבר בשוק משחקים שנראו דור הבא אז הוא נראה ממש טוב למשחק פרום, אבל הוא היה די מכוער גרפית יחסית למשחקי דור הבא בשוק.

הורייזן לעומת זאת נמצא בסביבה שאין בה בכלל משחקי דור הבא להשוות אליהם (אולי ראצ׳ט אבל גם הוא יותר AA). אני חושב שאם תסתכל על הורייזן עוד 3 שנים, הוא יראה לך כמו משחק דור קודם.

אני גם חושב שיש פאקטור שהורייזן משחק עם רמות פוליש מאוד גבוהות בזמן שבלאדבורן הוא קלאנקי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים