נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי kririn » 01 נובמבר 2016, 13:43

אני מחכה גם לPS4 פרו ,תלוי בעבודה החדשה
עם אני ירוויח מספיק ,אני יקנה אותה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 נובמבר 2016, 10:15

קצת מכירות:
- World of Warcraft: Legion - מכר כ3.3 מליון עותקים ביום הראשון.
- הרוב המוחלט של ההכנסות של אקטיוויזן בליזארד (שהיום כוללת גם את קינג) מגיעות מדיגיטל ומיקרו-תשלומים.
- לThe Crew, The Division ו-Rainbow 6 Siege יש יותר מ-10 מליון משתמשים רשומים כל אחד.
- מאפיה 3 וNba 2K17 מסרו (shipped) 4.5 מליון עותקים בהשקה. ספציפית מאפיה 3 הוא הכותר של 2K שהגיע הכי מהר למספר הזה (כותרים של רוקסטאר נספרים בנפרד), וזה מראה שגם משחק שזוכה לביקורות לא משהו יכול למכור טוב בהשקה על בסיס שיווק טוב.
- סיב 6 מכר מליון עותקים. לא נשמע הרבה ליד כל כותרי המולטיפלטפורם, אבל מסתבר שזה הכי מהר למשחק בסדרה.
- לסיום, GTA V ממשיך לשבור כל שיא אפשרי וכבר הגיע למכירות של 70 מליון עותקים. זה מציב אותו בתור משחק הAAA הנמכר בהיסטוריה, ובפער עצום מכל מה שבא אחריו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2016, 11:52

swym כתב:קצת מכירות:
- World of Warcraft: Legion - מכר כ3.3 מליון עותקים ביום הראשון.
- הרוב המוחלט של ההכנסות של אקטיוויזן בליזארד (שהיום כוללת גם את קינג) מגיעות מדיגיטל ומיקרו-תשלומים.
- לThe Crew, The Division ו-Rainbow 6 Siege יש יותר מ-10 מליון משתמשים רשומים כל אחד.
- מאפיה 3 וNba 2K17 מסרו (shipped) 4.5 מליון עותקים בהשקה. ספציפית מאפיה 3 הוא הכותר של 2K שהגיע הכי מהר למספר הזה (כותרים של רוקסטאר נספרים בנפרד), וזה מראה שגם משחק שזוכה לביקורות לא משהו יכול למכור טוב בהשקה על בסיס שיווק טוב.
- סיב 6 מכר מליון עותקים. לא נשמע הרבה ליד כל כותרי המולטיפלטפורם, אבל מסתבר שזה הכי מהר למשחק בסדרה.
- לסיום, GTA V ממשיך לשבור כל שיא אפשרי וכבר הגיע למכירות של 70 מליון עותקים. זה מציב אותו בתור משחק הAAA הנמכר בהיסטוריה, ובפער עצום מכל מה שבא אחריו.

שוב חזרנו למקרה FO4 ושליחה לחנויות? 4.5 מליון יחידות שמאפיה עשה זה מה שהמאכרים של 2K הצליחו לדחוף לקניינים של חנויות כמו גיימסטופ, יכול להיות שהמשחק מכר רק 50K עותקים. זוכר את FO4? זוכר את ה"12 מליון עותקים נשלחו תוך 24 שעות"? איפה המספרים שלהם היום שנה מאוחר יותר? שקט תעשיתי.

אגב, זה לא שם את GTA5 ככותר הכי נמכר בהסטוריה שהוא לא PACK-IN? איזה מספר מטורף, פשוט מטורף לגמרי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2016, 08:18

ה-ONE חודש רביעי ברצף מקום ראשון בארה"ב, חודש שני ברצף מקום ראשון ב-UK ובאוסטרליה:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2016, 09:59

DrKeo כתב:ה-ONE חודש רביעי ברצף מקום ראשון בארה"ב, חודש שני ברצף מקום ראשון ב-UK ובאוסטרליה:

וואו... המון מומנטום לקראת עונת החגים. מעניין איך הPRO תשפיע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2016, 10:12

זאת באמת השאלה, האם זה בגלל המתנה של אנשים לפרו. מצד שני אף אחד לא מחכה לפרו 4 חודשים. כלומר יש אנשים כמונו שמחכים אבל זה מאוד לא מיינסטרים, האיש הממוצע לא ידע מה זה הפרו ביולי, אוגוסט, ספטמבר או אוקטובר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2016, 10:59

DrKeo כתב:זאת באמת השאלה, האם זה בגלל המתנה של אנשים לפרו. מצד שני אף אחד לא מחכה לפרו 4 חודשים. כלומר יש אנשים כמונו שמחכים אבל זה מאוד לא מיינסטרים, האיש הממוצע לא ידע מה זה הפרו ביולי, אוגוסט, ספטמבר או אוקטובר.

גם אני חושב ככה, אבל לא נדע עד שנראה איך היא מוכרת באמת.
האמת שהיא בעצם כבר הושקה (לא?) ואני לא מרגיש שיש בכלל הייפ סביבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 נובמבר 2016, 11:04

אני יכול להגיד שלפחות מהפרסומות בטלווזיה האמריקאית אני לא ראוה דחיפה של הפרו. הם פשוט עברו לפרסם עם הפרו ולא שיווקו שזאת קונסולה חדשה או משהו. (בדיוק כמו שעכשיו הוואן היא S וזהו) כלומר אנשים לא מודעים יותר מדי לשינוי. מה שיכול בנוסף למה שקורה עכשיו להתנקם בעונת החגים הבאה כשמיקרוסופט תשווק שהיא כביכול יוצאת עם משהו חדש לגמרי ש"הורג את הPS4".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2016, 11:21

הפרו יצאה אתמול. מעניין יהיה לראות מה ילך עם נובמבר, שישי השחור וכל השיט הזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2016, 11:37

DrKeo כתב:הפרו יצאה אתמול. מעניין יהיה לראות מה ילך עם נובמבר, שישי השחור וכל השיט הזה.

זהו... יצאה אתמול קונסולה חדשה ואפילו אנשים פה, שהם ההארדקור של ההארדקור לא הראו יותר מידי אכפתיות. לא יודע אם זה מכוון, אבל סוני עשו עבודה ממש מחורבנת בליצור הייפ לPRO.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 נובמבר 2016, 13:49

נראה לי יש שם פחד גדול מאוד להציג את הקונסולה באור חיובי שאין לקונסולת סלים הרגילה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2016, 13:54

swiss-the-engine כתב:נראה לי יש שם פחד גדול מאוד להציג את הקונסולה באור חיובי שאין לקונסולת סלים הרגילה.

כן... אין ספק שזה חתיכת tight rope ללכת עליו. מעניין איך מייקרוסופט יתמודדו עם זה בעוד שנה.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 נובמבר 2016, 15:48

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:הפרו יצאה אתמול. מעניין יהיה לראות מה ילך עם נובמבר, שישי השחור וכל השיט הזה.

זהו... יצאה אתמול קונסולה חדשה ואפילו אנשים פה, שהם ההארדקור של ההארדקור לא הראו יותר מידי אכפתיות. לא יודע אם זה מכוון, אבל סוני עשו עבודה ממש מחורבנת בליצור הייפ לPRO.

אני מעוניין בפרו ,אבל אני מחכה לדעת דברים ,לדוגמה הספק כוח אוניברסלי או לא ? ,צריך לזכור שהוא פנימי
לפי הבנתי ,בPS4 לפחות המקורית ,זה היה אוניברסלי ,למרות שלא היה כתוב ככה

אני גם רוצה לדעת מה יקרה בעבודה החדשה שלי ,ככה שיקח לי זמן לקנות ,תלוי כמה כסף אני ירוויח
כי אני קונה לפי תקציב
יש גם שאלה ,של לקנות משומשת כחבילה בזול יחסית ,או פרו חדשה בלי כלום ,יש לי כבר מחשב משחקים ,והNS יותר מענינת אותי
במקרה ואני יקנה PS4 ,לא משנה גרסה ,זה רק לבילעדים ,ואז אני ימכור אותה
למעשה כל קונסולה מבחינתי היום ,זה רק לבילעדים ,ברגע שMS התחילה לעשות משחקים גם לWIN10 ,זה הוריד לי את הצורך בXBO
שהייתה לי ,ומכרתי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2016, 19:36

Nucleus_Dawn כתב:
swiss-the-engine כתב:נראה לי יש שם פחד גדול מאוד להציג את הקונסולה באור חיובי שאין לקונסולת סלים הרגילה.

כן... אין ספק שזה חתיכת tight rope ללכת עליו. מעניין איך מייקרוסופט יתמודדו עם זה בעוד שנה.

הם צריכים להציג אותה כסוג של גרסת עילית ובמקביל לחתוך מחיר ולהלל את ה-s. במקומם בכלל הייתי נותן לה שם חדש שיעשה קונבציה חדשה לעתיד, נניח xbox mark 2 או משהו גיימרי שכזה. זה יעשה להם חיים נוחים כשהמארק 3 תגיע עוד 3-4 שנים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 נובמבר 2016, 23:51

דרקו ,הם העבירו את כל הבלעדים החדשים לתמוך גם בWIN10
הגימפאד החדש יכול ליתחבר אלחוטית לPC ,בלי צורך בדונגל ,מספיק בלוטוט רגיל
יש אפשרות לשחק אונלין WIN10 מול XBO

סך הכל למרות שהם מחזיקים קונסולה ,לתת אפשרות לאנשים שמעדיפים ככה לשחק
בגדול זה PC בקופסה ,שבמקום WIN10 מלאה ,מריץ חלק מהרכיבים שלה ,ועוד תוספות מתאימות לקונסולה
סך הכל מינוס הזיכרון גרפי ,זה PC בחומרה ,והסקורפיו תימכר טוב ,עם המחיר+איכות יהיו טובים מספיק

סך הכל כמו הPS4 ,והPC ,רוב המשחקים הגדולים מגעים ,השאלה הבדלים באיכות ומחיר
סקורפיו ב400$ לדוגמה יכולה למכור טוב מאוד

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 נובמבר 2016, 20:27

סמן ראשון לאיך הPRO משפיעה על המכירות (באנגליה):
בשבוע הראשון שנבדק עם הPRO בשוק, היא היוותה 65% מהמכירות של הPS4.
סה"כ נרשמה עליה של 208% במכירות של הPS4, כאשר גם הסלים נהנתה מעליה של 8.5% במכירות.
הPS4 מכרה 44% יותר מהONE.

מספרים:
- 45 אלף יחידות ONE.
- 40 אלף יחידות PRO. סה"כ 65 אלף יחידות PS4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 נובמבר 2016, 09:41

DrKeo כתב:שוב חזרנו למקרה FO4 ושליחה לחנויות? 4.5 מליון יחידות שמאפיה עשה זה מה שהמאכרים של 2K הצליחו לדחוף לקניינים של חנויות כמו גיימסטופ, יכול להיות שהמשחק מכר רק 50K עותקים. זוכר את FO4? זוכר את ה"12 מליון עותקים נשלחו תוך 24 שעות"? איפה המספרים שלהם היום שנה מאוחר יותר? שקט תעשיתי.

אגב, זה לא שם את GTA5 ככותר הכי נמכר בהסטוריה שהוא לא PACK-IN? איזה מספר מטורף, פשוט מטורף לגמרי.

מה לעשות שככה העולם עובד: שליחה לחנויות זה מה שהם מקבלים עליו כסף בפועל ומה שמעניין משקיעים, ולכן בהרבה מקרים מדווחים על מספרים כאלו ולא על מכירות בפועל (שגם יותר קשה לאמוד). זה שאחר כך לחנויות קשה להיפטר מהסחורה זה סיפור אחר, אבל אינדיקציה נוספת לזה שבFallout 4 המכירות היו טובות זה שלא יכולת למצוא עותקי CDKey זולים. בMafia III לעומת זאת אפשר כבר למצוא את המשחק בחנויות אפורות בפחות מ-20 יורו ככה שאני מסכים עם זה שצריך לקחת את ההצלחה הזו בערבון מוגבל (אבל אולי זה גם קשור לזה שבתשדה הרבה יותר נוטה לשמור על מחירים גבוהים, בעוד 2K נוטה להזנות אותם לחלוטין).

מצד שני אם מעניין אותך דווקא פולאאוט 4 - יש לך אמדנים שאתה יכול לקחת מסטים ספיי: ביום ההשקה היו שם 1.2 מליון אנשים שקנו את המשחק, והיום המספר כבר שילש את עצמו עם מעל 3.5 משתמשים בסטים, מה שמראה דווקא על זנב מאד ארוך.
לשם השוואה למשחקים אחרים של בתשדה, זה בערך מרבע מכמות האנשים בסטים שקנו את Skyrim (המשחק הכי מצליח שלהם), ואיפשהו בטווח שבין Fallout 3 ל-New Vegas. דום ו-Wolfenstein יושבים על פחות משני מליון עותקים, וdishonored על בין 2 ל-3 מליון עותקים. כלומר Fallout 4 הוא כנראה המשחק השני הכי מצליח של בתשדה נכון להיום, אבל הוא אפילו לא מתקרב לתופעה של סקיירים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2016, 11:32

אני לא מתווכח על זה שfo3 מסוגל לעשות מעל ל10 מליון יחידות ולהיות סופר מצליח, אמרתי את זה בעצמי בזמנו. אני מדבר על זה שה12 מליון יחידות בשיגור, מספר דומה לgtav, היה יכולת מדהימה של המכרנים של בת׳זדה ולא פופולריות של משחק שהולך למכור 30 מליון יחידות. וזה כנראה גם המקרה אחרת היינו שומעים עד עכשיו מספר חדש אבל בת׳זדה שקטה בנושא המכירות של fo4 למרות שהוא בן שנה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 דצמבר 2016, 08:02

אין לי מושג כמה יחידות הוא הולך למכור, ולמעשה נכון להיום אנחנו גם לא יודעים רשמית אם סקיירים בעצמו מכר 30 מליון יחידות (למרות שמאד סביר להניח שכן).
הפעם הראשונה שבה בתשדה התבטאה על המכירות המאוחרות של סקיירים זה היה כשגרסת הGOTY יצאה (שנה וחצי אחרי יציאת המשחק עצמו) ואז הם דיווחו על 20 מליון יחידות, ככה שהשקט סביב המכירות של fo4 לא מצביע על שום דבר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 דצמבר 2016, 11:08

לפי מה שהבנתי ,MS הצליחה לנצח השבוע הזה במכירות מול הPS4 ,לא יודע למה
כי הPS4 סלים והPS פרו בשוק

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2016, 11:26

לפי מה שאני הבנתי - מיקרוסופט ניצחה בבלאק פריידיי, בזמן שסוני ניצחו בסייבר מאנדיי, ובכל חודש נובמבר סוני מכרה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2016, 11:32

swym כתב:אין לי מושג כמה יחידות הוא הולך למכור, ולמעשה נכון להיום אנחנו גם לא יודעים רשמית אם סקיירים בעצמו מכר 30 מליון יחידות (למרות שמאד סביר להניח שכן).
הפעם הראשונה שבה בתשדה התבטאה על המכירות המאוחרות של סקיירים זה היה כשגרסת הGOTY יצאה (שנה וחצי אחרי יציאת המשחק עצמו) ואז הם דיווחו על 20 מליון יחידות, ככה שהשקט סביב המכירות של fo4 לא מצביע על שום דבר.

זה לא נכון, כבר חודש אחרי היציאה (דצמבר 2011) הם דווחו דיווח שני על 10 מליון יחידות שנשלחו (בשיגור הם דווחו על 7 מליון שנשלחו). כלומר ה7 מליון אזלו במהירות. עם fo4 לא שמענו כלום מאז השיגור.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 דצמבר 2016, 17:24

הPS4 הגיעה ל50 מיליון יחידות, אחרי קצת יותר מ3 שנים בשוק. מדובר במכירה לצרכנים ולא לחנויות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2016, 02:48

כנראה שהפס4 נצחה בנובמבר בארה"ב כי התגובה הראשונה לNPD נובמבר מגיעה ממיקרוסופט והיא כל כך "הפסדנו אבל תראו איך אנחנו מקפלים סטטיסטיקות!":
"We have seen strong momentum for Xbox One since announcing the new Xbox One S at E3 in June. That momentum continued in November as gaming consoles were once again among the most sought-after products to buy over Black Friday weekend. In addition, we saw record engagement among Xbox One owners on Xbox Live as fans enjoyed new games and great deals. In fact, the total players online on Sunday, Nov. 27 was up 40 percent compared to last year. If you missed the Black Friday and Cyber Monday deals, we are pleased to be extending our $50 off offer on all Xbox One S consoles for a limited time starting Dec. 11 at participating U.S. retailers. And if you’re looking to pair your new Xbox One S with a brand new 4K TV, we’re partnering with many leading retailers, including Best Buy, where you can save $150 and get a free Xbox Wireless Controller when you buy an Xbox One S with select 4K TVs."

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 דצמבר 2016, 10:39

DrKeo כתב:כנראה שהפס4 נצחה בנובמבר בארה"ב כי התגובה הראשונה לNPD נובמבר מגיעה ממיקרוסופט והיא כל כך "הפסדנו אבל תראו איך אנחנו מקפלים סטטיסטיקות!":
"We have seen strong momentum for Xbox One since announcing the new Xbox One S at E3 in June. That momentum continued in November as gaming consoles were once again among the most sought-after products to buy over Black Friday weekend. In addition, we saw record engagement among Xbox One owners on Xbox Live as fans enjoyed new games and great deals. In fact, the total players online on Sunday, Nov. 27 was up 40 percent compared to last year. If you missed the Black Friday and Cyber Monday deals, we are pleased to be extending our $50 off offer on all Xbox One S consoles for a limited time starting Dec. 11 at participating U.S. retailers. And if you’re looking to pair your new Xbox One S with a brand new 4K TV, we’re partnering with many leading retailers, including Best Buy, where you can save $150 and get a free Xbox Wireless Controller when you buy an Xbox One S with select 4K TVs."

הגיוני, סה"כ. גם השקה של פרו (אולי חסרת הייפ, אבל עדין השקה של SKU חדש) וגם מבצעים אגרסיביים מסוני.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 116 אורחים