נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2013, 10:43

אבל הרי השאלה היא איך אתה עושה דמו טוב שמראה למה המשחק שלך כל כך חדשני וטוב במסגרת זמן מצומצמת.

לגבי הסרטון לא הבנתי אותך... סרטון ש"כביכול" מראה חלק מהקטעים הכי TAXING שיש למשחק להציע הוא אחלה בנצ'מרק... נראה לי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2013, 16:40

swiss-the-engine כתב:אבל הרי השאלה היא איך אתה עושה דמו טוב שמראה למה המשחק שלך כל כך חדשני וטוב במסגרת זמן מצומצמת.

לגבי הסרטון לא הבנתי אותך... סרטון ש"כביכול" מראה חלק מהקטעים הכי TAXING שיש למשחק להציע הוא אחלה בנצ'מרק... נראה לי.

איך בדיוק סרטון יכול להיות בנצ'מרק? סרטון לא רץ על המנוע בזמן אמת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2013, 22:30

הויצ'ר 3 יהיה המשחק הפולני היקר ביותר בהיסטוריה. 15מליון דולר לפיתוח המשחק; 25מליון דולר לפרסום.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=586441

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 22:59

swym כתב:איך בדיוק סרטון יכול להיות בנצ'מרק? סרטון לא רץ על המנוע בזמן אמת.

אני הבנתי שכן. כמו הסרטונים שיש היום למחשב שעושים לך בנצמרק למחשב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 02:05

swiss-the-engine כתב:אני הבנתי שכן. כמו הסרטונים שיש היום למחשב שעושים לך בנצמרק למחשב.

אה, אבל אלו לא סרטונים. אלו שלבי בנצ'מרקינג

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 02:21

swym כתב:אה, אבל אלו לא סרטונים. אלו שלבי בנצ'מרקינג

אני חושב שזו הכוונה מתלכתחילה. שברקע שמאחורי התפריט, יהיו שלבי בנצ'מרק כאלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 18:47

swym כתב:אה, אבל אלו לא סרטונים. אלו שלבי בנצ'מרקינג

עזוב סמנטיקה... הכוונה זה סרטון שאינו מרונדר מראש ומראה חלקים "כבדים" של המשחק המדובר ככה שתוכל לדעת שהכל יעבוד לך כמו שצריך.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 19:38

מה זה עזוב סמנטיקה? סמנטיקה זה חשוב: עד שבאת ואמרת שאלו שלבי בנצ'מארק אי אפשר היה להבין שהוא מדבר על משהו שרץ בזמן אמת. אני הייתי בטוח שהוא מדבר על video stream שמסך הפתיחה מריץ כמו שלפעמים רואים בדמואים של משחקי ארקייד שרוצים להציג טעימות מהירות משלבים שונים במשחק.

בכל מקרה, זה די שולי: אף פעם לא הורדתי דמו בשביל לבדוק כמה טוב המשחק רץ על המחשב שלי (שלא נדבר על הקונסולה, שם זה לא באמת רלוונטי). אתה מוריד דמו בשביל לקבל את הfeel של המשחק, ולהרגיש בפועל איך הוא מתנהג ביד שלך.
יש משחקים כמו Super Meet Boy וביונטה שאחרי צפיה בסרטונים לא הייתי נותן להם מבט שני, אבל רק אחרי ששיחקתי בעצמי בדמו הבנתי שאני חייב אותם. יש משחקים כמו Halo Wars שאתה לא באמת מאמין שהם יכולים לעבוד עם שלט בלי שתנסה אותם. יש משחקים כמו באטלפילד שסיבוב קצר על דמו מולטיפלייר שלהם ישכנע אותך שאתה רוצה את המשחק כמו שאף סרטון מתוסרט עם גורד שחקים מתרסק לא יצליח.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 11:53

האמת בתור אחד שלא רואה את עצמו אי פעם רוכש כרטיס הכי היי אנד זה (הידיעה איך המשחק יעבוד אצלי בפועל) דבר שמאוד מרתיע אותי מלרכוש משחק.

לגבי הסמנטיקה חשבתי פשוט שקראת את המאמר אז יצאתי מנקודת הנחה שאתה מבין על מה הוא מדבר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2013, 02:42

swiss-the-engine כתב:האמת בתור אחד שלא רואה את עצמו אי פעם רוכש כרטיס הכי היי אנד זה (הידיעה איך המשחק יעבוד אצלי בפועל) דבר שמאוד מרתיע אותי מלרכוש משחק.

לגבי הסמנטיקה חשבתי פשוט שקראת את המאמר אז יצאתי מנקודת הנחה שאתה מבין על מה הוא מדבר.

כן, גם אני ככה. למשל עכשיו אני עדין מתלבט על קרייסס 3 ואיך הוא ירוץ אצלי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2013, 10:53

DrKeo כתב:כן, גם אני ככה. למשל עכשיו אני עדין מתלבט על קרייסס 3 ואיך הוא ירוץ אצלי.

כן זה סוג של נותן לך הבטחה כמו בקונסולות על איך המשחק יראה בפועל על המסך שלך. זה ממש עניין חשוב ואני לא מבין איך אף אחד לא מיישם את זה.

אין לך אבל 660ti כפול?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2013, 15:07

swiss-the-engine כתב:כן זה סוג של נותן לך הבטחה כמו בקונסולות על איך המשחק יראה בפועל על המסך שלך. זה ממש עניין חשוב ואני לא מבין איך אף אחד לא מיישם את זה.

אין לך אבל 660ti כפול?

יש לי 660TI בודד ובגלל שהכל רץ לי יופי בנתיים אז טיפה לא בא לי לקנות 660TI נוסף כרגע. האמת שאני חושב פשוט למכור את ה660TI ולקנות את הכרטיס דרג שלוש (אני משער 860TI?) כשתצא סדרה 8 בשביל להיות בטוח למנועי הדור הבא שבאים עלינו לטובה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2013, 17:40

DrKeo כתב:כן, גם אני ככה. למשל עכשיו אני עדין מתלבט על קרייסס 3 ואיך הוא ירוץ אצלי.

אתה לא מתבלבל עם פאר קריי 3? (; הוא הרבה הרבה יותר טוב...

ואני איתך, גם מחכה לדור הבא (סדרת 800) לשדרוג. הארכיטקטורה של סדרה 7 זהה לזו של 6, והבא צריך להיות ממש שדרוג. חוץ מזה, עד היום אני זוכר את הDiamond 8800 שהיה לי, אז זה כמו מספר מזל (:
אני מקווה שאוכל להרשות לעצמי את ה-880, אבל גם אם לא - אז 860 ואז עוד אחד כשיירד המחיר.
אני עדיין עם ה460 sli ונכון לעכשיו רוב המשחקים זזים לי חלק בהגדרות גבוהות. בשנה האחרונה כבר לא מריץ אולטרה על כמעט שום משחק כבד, ובשנתיים האחרונות אני מבטל את כל הSSAO למיניהם, שהאמת - אני לא שם לב לשום שיפור בתמונה, רק להאטה משמעותית

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2013, 17:53

כתבה על משהו חדש שקורה, סורי אם כבר פירסמו את זה לפניי:
http://gimmegimmegames.com/2013/06/game ... trictions/
נדמה שגיימסטופ פותחת במתקפה/מסע הסברה כנגד הone, ומחלק פליירים ש״מזהירים״ מפני המדיניות החדשה של מיקרוסופט על משומשים/יד שנייה.

אין ספק שסופה של גיימסטופ יגיע, לפחות בגודל שלהם כיום, אבל זה ייקח זמן, ואם זה ימשיך ככה - אולי הם יחרימו את הקונסולה או פשוט ימליצו לכל הלקוחות שלהם פס4 (יותר סביר).

בכל אופן - זו מלחמת קונסולות צדדית שיהיה מעניין לעקוב אחריה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 18:23

Laskin כתב:כתבה על משהו חדש שקורה, סורי אם כבר פירסמו את זה לפניי:
נדמה שגיימסטופ פותחת במתקפה/מסע הסברה כנגד הone, ומחלק פליירים ש״מזהירים״ מפני המדיניות החדשה של מיקרוסופט על משומשים/יד שנייה.

אין ספק שסופה של גיימסטופ יגיע, לפחות בגודל שלהם כיום, אבל זה ייקח זמן, ואם זה ימשיך ככה - אולי הם יחרימו את הקונסולה או פשוט ימליצו לכל הלקוחות שלהם פס4 (יותר סביר).

בכל אופן - זו מלחמת קונסולות צדדית שיהיה מעניין לעקוב אחריה

אין סיכוי שמדובר בהוראה של גיימסטופ כחברה. יותר סביר להניח שמדובר בפעילות מקומית ואם זה יתחיל לעשות רעש, יספיק טלפון קצר ממייקרוסופט בשביל לדאוג שזה יפסק.

זה די מטומטם. לא זכור לי שהם עשו משהו דומה לפני שיצאו דיאבלו 3, או סימסיטי. כשמישהו מגיע לקנות שואלים אותו אם הוא יודע שהמשחק דורש חיבור תמידי וזהו.
אותו הדבר עם הX1. מישהו קונה, או עושה הזמנה, אז מבהירים לו שהקונסולה דורשת חיבור אינטרנט והיא לא יכולה להיות מנותקת יותר מ24 שעות ושאם הוא רוצה למכור בחזרה משחקים משומשים, הוא יכול לעשות את זה רק בגיימסטופ/טארגט/בסט ביי/כל חנות עצומה אחרת שבטח מאפשרת את זה.

זה נכון שמייקרוסופט בחרו בצד המפתחים, על חשבונה של גיימסטופ וסוני בחרו להמשיך לתמוך בגיימסטופ, על חשבונם של המפתחים, אבל אין סיכוי שגיימסטופ יעשו משהו נגד הX1. במקרה הכי גרוע, כשהם יפרסמו את הX1 (והם יפרסמו אותה המון), הם יכתבו שתי כוכביות קטנות על הצורך בחיבור ועל המשחקים המשומשים, בדיוק כמו שכל חנות עושה כשהם מפרסמים את דיאבלו 3.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2013, 20:16

אני לא ידעתי את זה קודם, אבל נדב ציין משהו על 8 מליארד דולר, לא? בוא נגיד שבמקרה הרע - המשחקים של ה-360 לבד מהווים 15 אחוז מהתעשייה הזו בשנים האחרונות - מדובר בהמון כסף, ואם מיקרוסופט מחליטה לבטל את האופציה למכור את המדיה הפיזית בין אנשים שלא דרכה = העסק המדובר, זה די מובן שהם יפחדו שזה יגרור את שאר החברות - אז הם יחזקו אותן כי זה האינטרס הברור שלהם שאלו יצליחו הכי הרבה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2013, 20:26

Laskin כתב:אני לא ידעתי את זה קודם, אבל נדב ציין משהו על 8 מליארד דולר, לא? בוא נגיד שבמקרה הרע - המשחקים של ה-360 לבד מהווים 15 אחוז מהתעשייה הזו בשנים האחרונות - מדובר בהמון כסף, ואם מיקרוסופט מחליטה לבטל את האופציה למכור את המדיה הפיזית בין אנשים שלא דרכה = העסק המדובר, זה די מובן שהם יפחדו שזה יגרור את שאר החברות - אז הם יחזקו אותן כי זה האינטרס הברור שלהם שאלו יצליחו הכי הרבה.

יכול להיות שהם בפאניקה. בכל זאת, הם במצב שבו היו טאוור רקורדס לפני כמה שנים טובות. הם בדרך למות ומייקרוסופט היא אחת החברות שמאיצות את התהליך.
אני לא חושב שזה מספיק בשביל שהם יעזו לצאת נגד מייקרוסופט, כי למרות הכוח הרב שלהם, הם תלויים במייקרוסופט יותר מההפך.
הם יהירים ולכן הם העזו לדחוף משחקים מומשים באגרסיביות, אבל הם יודעים שאין להם סיכוי להמשיך להרוויח כל כך הרבה בעולם דיגיטלי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2013, 01:15

Laskin כתב:אני לא ידעתי את זה קודם, אבל נדב ציין משהו על 8 מליארד דולר, לא? בוא נגיד שבמקרה הרע - המשחקים של ה-360 לבד מהווים 15 אחוז מהתעשייה הזו בשנים האחרונות - מדובר בהמון כסף, ואם מיקרוסופט מחליטה לבטל את האופציה למכור את המדיה הפיזית בין אנשים שלא דרכה = העסק המדובר, זה די מובן שהם יפחדו שזה יגרור את שאר החברות - אז הם יחזקו אותן כי זה האינטרס הברור שלהם שאלו יצליחו הכי הרבה.

גיימסטופ חיה על יד שניה, בלי יד שניה החנות הזאת תתחיל להתמוטט כמו כל החברות שהיא השתלטה עליהן (למשל eb) שהיו רשתות למשחקים בלבד שפשוט לא שרדו. גיימסטופ ילחמו בכל מה שיש להם נגד איסור מכירות יד שניה והפצה דיגיטלית. בעצם גיימסטופ היא הסיבה שאנחנו עדין לא בעולם של הפצה דיגיטלית בלבד, לא מיקרוסופט ולא סוני יהיו עם מספיק ביצים להוציא קונסולה שמוציאה את גיימסטופ ושאר הריטייל מהשרשרת מכירה ואז לצפות שגיימסטופ וחברותיה ומכרו ויקדמו את החומרה של הקונסולה הזאת אצלם. הרי כמו שכולנו יודעים, ריטייל לא עושים כסף ממכירת קונסולות אלה מהמשחקים והעזרי חומרה שנלווים אליהן בלבד.

הנה סתם לכיף גרף שאני אוהב, כמה רווח לדולר גיימסטופ עושה מכל סוג מוצר:
תמונה

כלומר מעותק חדש של משחק ב60$ גיימסטופ עושה 12.6$ ומעוותק משומש ב55$ גיימסטופ עושה 26.4$, נחשו מה גיימסטופ מעדיפה למכור ודוחפת את המוכרים שלה למכור.

אגב, מסתבר שהתבלבלתי לגמרי וזה 8 מליארד הכנסות בכלליות ורק 2 מליארד ממשומשים אבל זה הכנסות בלבד, מסתבר שבקטגורית הרווח המשומשים מהווים 48% מכל הרווח של גיימסטופ. כן, קראתם נכון, חצי מהרווחים של גיימסטופ הם בזכות משומשים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2013, 14:15

Laskin כתב:כתבה על משהו חדש שקורה, סורי אם כבר פירסמו את זה לפניי:

גיימסטופ היא אחת הנהנות המרכזיות מה-One: בזכות מנגנון הDRM שמיקרוסופט ישמה ליד שניה היא זוכה ליתרון עצום שמשמר את המונופול שלה על כל החנויות הקטנות שלא יוכלו לסחור במשחקי יד שני כי אין להן את אותו ההסכם. גם אתה כצרכן תיאלץ לחזור לגיימספוט בשביל להחליף את המשחק שלך אם לא קנית אותו חדש, ככה שאפילו פה השוק עובד לטובתה.
אחרי שנכנסתי לקרוא, לא פלא שהמקור של הידיעה החדשותית הזו מגיע גם הוא מתגובה ב-Neogaf.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2013, 14:44

אני לא אלך לשם כדי להחליף או למכור את שלי, בשביל זה יש לוחות באינטרנט, איביי... המהלך של מיקרוסופט לא מטיב עם גיימסטופ בשום אופן

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 15:50

swym כתב:גיימסטופ היא אחת הנהנות המרכזיות מה-One: בזכות מנגנון הDRM שמיקרוסופט ישמה ליד שניה היא זוכה ליתרון עצום שמשמר את המונופול שלה על כל החנויות הקטנות שלא יוכלו לסחור במשחקי יד שני כי אין להן את אותו ההסכם. גם אתה כצרכן תיאלץ לחזור לגיימספוט בשביל להחליף את המשחק שלך אם לא קנית אותו חדש, ככה שאפילו פה השוק עובד לטובתה.
אחרי שנכנסתי לקרוא, לא פלא שהמקור של הידיעה החדשותית הזו מגיע גם הוא מתגובה ב-Neogaf.

מכירת משחקי יד שניה און ליין, מכירה לבסט ביי, מכירה לטארגט.

המצב היום הוא ש90% ממכירות היד שניה מתבצעות בבסט ביי, טארגט וגיימסטופ. המצב בX1 יהיה שיש עוד מתחרה גדול, שנהנה מיתרון נוחות עצום. גיימסטופ לא נהנים מזה בשום צורה. הם מתווך שהקרקע נשמטת לו מתחת לקרקע ועד סוף הדור הנוכחי, 6000 החנויות שיש להם עכשיו יראו כמו חלום רחוק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2013, 15:55

אני חייב לומר שלא מצאתי שום אזכור לכך שניתן למכור את המשחקים דרך הקונסולה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2013, 16:16

swiss-the-engine כתב:אני חייב לומר שלא מצאתי שום אזכור לכך שניתן למכור את המשחקים דרך הקונסולה.

הם הזכירו את זה כמה פעמים. הם גם אמרו שבהשקה לא תהייה אפשרות להשאיל אונליין ולמכור לחברים אונליין, אבל שהם מחפשים דרך לעשות גם את זה אפשרי.

חיפשתי כתבה על הנושא, אבל לא מצאתי. בהחלט אפשרי שהבנתי את זה כחלק מהבלבול הכללי סביב הPR המחורבן של מייקרוסופט ושגם מכירת משחקי אונליין זה פיטצ'ר שיגיע רק בהמשך הדרך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2013, 19:16

Laskin כתב:אני לא אלך לשם כדי להחליף או למכור את שלי, בשביל זה יש לוחות באינטרנט, איביי... המהלך של מיקרוסופט לא מטיב עם גיימסטופ בשום אופן

אבל באינטרנט תוכל למכור את זה רק פעם אחת, וגם זה רק למישהו שנמצא ברשימת החברים שלך מעל 30 יום. בשביל להמשיך ולסחור במשחק מעבר למגבלה הבודדת הזו אתה חייב לעבור דרך חנות מתווכת שמחוברת לענן של מיקרוסופט, שבעצם תנטרל מרחוק את המשחק מחשבון המשתמש שלך אחרי שהעותק הפיזי שלך הגיע לחנות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 יוני 2013, 05:02

אאוץ'.

IO Interactive מפטרת חצי מעובדיה; מבטלת כל פרוייקט חוץ מהיטמן.

http://www.gamesindustry.biz/articles/2 ... -on-series

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 35 אורחים