נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2020, 18:58

הקונסולות מוכרות בינואר בארה״ב פחות טוב מה360 והפס3 בתקופה המקבילה ב2013. שנה שעברה הן מכרו יותר טוב מהן כך שהייתה התרסקות רצינית בחודשיים האחרונים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 פברואר 2020, 13:00

מעניין מה הסיבה, אני זוכר שהיה מיאוס מטורף מדור הפס3 וה 360 בזמנו שגרם גם ללא מעט אנשים לעבור ל PC.

פה אני לא מרגיש את זה, לפחות "מהשטח", לא מעט מרגישים שמשחקים נראים מצויין היום, זה לא כמו בדור הקודם שהדור יצא מכל החורים מבחינת איך שמשחקים התחילו להראות ולרוץ.

ברור שאמורה להיות ירידה במכירות באופן כללי כי בסוף ממצים את היוזר בייס הנוכחי אבל כזאת התרסקות? לא ברור למה.

מאמין שהמצב ישתפר משמעותית כשיצאו כמה מהלהיטים הגדולים בהמשך השנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2020, 13:26

ושוב - לא מבין למה הם לא יורדים במחיר. סוני לפחות.
זהו, זה משפיע, זה הזמן... מעט אנשים יקנו היום קונסולה ב-400 דולר כשהם יודעים שהמחליפה שלה יוצאת בסוף השנה ותעלה לא כל כך רחוק מזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2020, 15:42

bling כתב:מעניין מה הסיבה, אני זוכר שהיה מיאוס מטורף מדור הפס3 וה 360 בזמנו שגרם גם ללא מעט אנשים לעבור ל PC.

פה אני לא מרגיש את זה, לפחות "מהשטח", לא מעט מרגישים שמשחקים נראים מצויין היום, זה לא כמו בדור הקודם שהדור יצא מכל החורים מבחינת איך שמשחקים התחילו להראות ולרוץ.

ברור שאמורה להיות ירידה במכירות באופן כללי כי בסוף ממצים את היוזר בייס הנוכחי אבל כזאת התרסקות? לא ברור למה.

מאמין שהמצב ישתפר משמעותית כשיצאו כמה מהלהיטים הגדולים בהמשך השנה.

אולי זה באמת המחיר, למרות שאפשר להשיג את הone הדיגיטלית למשל בפחות מ200$ כבר חודשים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 פברואר 2020, 16:01

הוואן היא כישלון בדור הזה, בטח מבחינת תפוצה ויוזר בייס, אין בכלל ויכוח.

לגבי הפס4 זה נשמע שלאסקין צודק, הקונסולה היתה אמורה לרדת לטריטוריה של המחירים של ה 200-250 בשלב הזה ואז כל האולטרה קז'ואלס והקהל הענק של הורים לילדים קטנים מאוד היו קופצים על העגלה, בקיצור הפס4 לא נמוך מספיק כדי להיזרק באיזה בסיס צהלי שזה המדד העיקרי שלי להאם הוא כבר נגיש מאוד במחיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2020, 16:28

bling כתב:הוואן היא כישלון בדור הזה, בטח מבחינת תפוצה ויוזר בייס, אין בכלל ויכוח.

לגבי הפס4 זה נשמע שלאסקין צודק, הקונסולה היתה אמורה לרדת לטריטוריה של המחירים של ה 200-250 בשלב הזה ואז כל האולטרה קז'ואלס והקהל הענק של הורים לילדים קטנים מאוד היו קופצים על העגלה, בקיצור הפס4 לא נמוך מספיק כדי להיזרק באיזה בסיס צהלי שזה המדד העיקרי שלי להאם הוא כבר נגיש מאוד במחיר.

הנתון היה מארה״ב ובארה״ב הone מוכרת פחות מהפס4 אבל הן ממש קרובות. אני משער שהעבודה שאפשר להשיג one ב180$ משחק חלק בזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 פברואר 2020, 19:58

מה זה ממש קרובות? לא ראיתי נתונים עדכניים בנושא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2020, 21:02

bling כתב:מה זה ממש קרובות? לא ראיתי נתונים עדכניים בנושא.

אני אחפש את הנתון שאני מדבר עליו אבל בחודשים של החגים הone ממש נשפה בעורף של הפס4 בארה״ב. רק הסוויטצ׳ ממש עפה בפער.

ובנושא אחר, GTAV כבר כמה חודשים ברצף מעל ל-RDR2 בארה״ב. כן, אני אכתוב את זה שוב, GTAV שיצא ב2013 מוכר יותר טוב מ-RDR2 בארהב וזה כולל בנובמבר ודצמבר, השיגור של RDR2 בPC. אני משער שT2 עדין מנגבים דמעות על זה שהם שרפו דור שלם על המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 פברואר 2020, 08:34

GTA5 זה טירוף. RDR2 הצליח יפה מאוד בזכות עצמו וביחס למותג עצמו שהרבה פחות חזק. האם זו היתה החלטה חכמה מצידם להתבסס רק עליו? לא יודע כנראה שלא אבל אני בטוח שמבחינת רוקסטאר בדור הזה הם התבססו בעיקר על GTA5, זה לבד היה פרת מזומנים הזוייה שלא היתה להם לפני ברמה כזאת לעולם, כל מה שמעבר לזה זה רק בונוס.

אפשר להקביל את זה לפורטנייט או מיינקראפט שמספיקים לבד לתחזק דור שלם ויותר מזה בלי בעיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2020, 08:56

bling כתב:GTA5 זה טירוף. RDR2 הצליח יפה מאוד בזכות עצמו וביחס למותג עצמו שהרבה פחות חזק. האם זו היתה החלטה חכמה מצידם להתבסס רק עליו? לא יודע כנראה שלא אבל אני בטוח שמבחינת רוקסטאר בדור הזה הם התבססו בעיקר על GTA5, זה לבד היה פרת מזומנים הזוייה שלא היתה להם לפני ברמה כזאת לעולם, כל מה שמעבר לזה זה רק בונוס.

אפשר להקביל את זה לפורטנייט או מיינקראפט שמספיקים לבד לתחזק דור שלם ויותר מזה בלי בעיה.

האמת שזאת שאלה ממש מסובכת, האם היה להם שווה להוציא GTA חדש בדור הזה אם GTAV עושה כל כך הרבה כסף? הרי מאמץ הפיתוח שלהם היה מינימאלי והם כנראה הכניסו ממנו יותר מאשר מRDR2 רק אחרי שRDR2 יצא. כלומר האם היה שווה לדרוס את הרווחים האלה עם הרווחים של GTA6? מצד שני, ברור שהם לא יכלו לחזות שהמשחק ירוץ חזק ב2020 והם עשו את ההימור All in על RDR2 לפני שנים. מצד שלישי הם פתחו רק משחק אחד כל הדור, WTF זה היה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2020, 10:03

הדו״ח השנתי של רמדי יצא, הנה כמה עובדות מעניינות:
- הם הרוויחו כמעט 17 מליון יורו השנה.
- הם מקבלים 45% מההכנסות של קונטרול אחרי הנתח של 505.
- התקציב של קונטרול היה 33 מליון דולר.
- יש ל505 זכויות הפצה על קונטרול ל20 שנים.
- המכירות הראשוניות לא היו מטורפות אבל קונטרול מוכר חודשית טוב ויש לו זנב ארוך.
- יש לרמדי את הזכויות על הip אבל לא הזכויות הפצה. הם חייבים את 505 בשביל להוציא המשך למשחק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 פברואר 2020, 14:56

זה נשמע די מעט 17 מיליון יורו לשנה. הם מרוצים מהתוצאות האלה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2020, 15:58

bling כתב:זה נשמע די מעט 17 מיליון יורו לשנה. הם מרוצים מהתוצאות האלה?

הם חברה עצמאית (אפילו שהם מונפקים, יותר מ-51% מוחזקים על ידי העובדים) עם בערך 250 עובדים כי הם בדיוק התרחבו. אז תלוי איך אתה מסתכל על זה כי ב-2020 כשחברות עצמאיות נאבקות לחיות, הם הכניסו 17 מליון יורו. אין לי מושג אם הם מרוצים או לא, אבל זאת עליה של 63% משנה שעברה (סה"כ הגיוני, הם לא שחררו משחק חדש ב-2018).

אגב, חלק מהדוח משקיעים שלהם היה פירוט מה שהם עובדים עליו עכשיו, שזה 4 פרוייקטים:
1) הסינגל פלייר של crossfire X.
2) שתי חבילות הרחבה בתשלום לקונטרול (הראשונה יוצאת במרץ והשניה סביבות יולי).
3) פרוייקט AAA שהתחילו לעבוד עליו בסתיו.
4) כותר מולטי לא ידוע שנעשה על ידי צוות פנימי חדש בשם vangard. הניחוש הפופולרי הוא כותר GAAS.

בנוסף הם אמרו את זה:
Control’s high quality, uniqueness and technical innovation provide opportunities to bring the game to new platforms.

כלומר הם רומזים בצורה מאוד בוטא שקונטרול יגיע משודרג לדור הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2020, 16:31

אז בשנה שהם לא משחררים משחק הם היו מרוויחים 10 מליון דולר, ועכשיו עם משחק חדש זה 17? לא נשמע טוב בכלל, אבל הם בדרך למעלה, זה נראה לי די ברור, לפחות ביחס לשנים קודמות. למרות שפרוייקטים 1 ו-4 שציינת לא נשמעים לי כמו הצלחות מבטיחות במיוחד, 2 + 3 כן נשמעים לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2020, 16:45

Laskin כתב:אז בשנה שהם לא משחררים משחק הם היו מרוויחים 10 מליון דולר, ועכשיו עם משחק חדש זה 17? לא נשמע טוב בכלל, אבל הם בדרך למעלה, זה נראה לי די ברור, לפחות ביחס לשנים קודמות. למרות שפרוייקטים 1 ו-4 שציינת לא נשמעים לי כמו הצלחות מבטיחות במיוחד, 2 + 3 כן נשמעים לי.

פרוייקט 1 הוא רכיב סינגל לאחד המשחקים הכי גדולים בעולם. אבל הם רק פרוייקטורים, אני מנחש שהם פשוט מקבלים סכום מסויים מהמפיצה הסינית.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 16 פברואר 2020, 19:02

Laskin כתב:אז בשנה שהם לא משחררים משחק הם היו מרוויחים 10 מליון דולר, ועכשיו עם משחק חדש זה 17? לא נשמע טוב בכלל, אבל הם בדרך למעלה, זה נראה לי די ברור, לפחות ביחס לשנים קודמות. למרות שפרוייקטים 1 ו-4 שציינת לא נשמעים לי כמו הצלחות מבטיחות במיוחד, 2 + 3 כן נשמעים לי.

מדובר על רווח ולא הכנסות. לך תדע כמה הם הוציאו ועל מה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 12:34

DrKeo כתב:
bling כתב:GTA5 זה טירוף. RDR2 הצליח יפה מאוד בזכות עצמו וביחס למותג עצמו שהרבה פחות חזק. האם זו היתה החלטה חכמה מצידם להתבסס רק עליו? לא יודע כנראה שלא אבל אני בטוח שמבחינת רוקסטאר בדור הזה הם התבססו בעיקר על GTA5, זה לבד היה פרת מזומנים הזוייה שלא היתה להם לפני ברמה כזאת לעולם, כל מה שמעבר לזה זה רק בונוס.

האמת שזאת שאלה ממש מסובכת, האם היה להם שווה להוציא GTA חדש בדור הזה אם GTAV עושה כל כך הרבה כסף? הרי מאמץ הפיתוח שלהם היה מינימאלי והם כנראה הכניסו ממנו יותר מאשר מRDR2 רק אחרי שRDR2 יצא. כלומר האם היה שווה לדרוס את הרווחים האלה עם הרווחים של GTA6? מצד שני, ברור שהם לא יכלו לחזות שהמשחק ירוץ חזק ב2020 והם עשו את ההימור All in על RDR2 לפני שנים. מצד שלישי הם פתחו רק משחק אחד כל הדור, WTF זה היה?

תראה, אפשר להסכים שGTA V היה אנומליה חריגה במיוחד? כן?
כי GTA IV מכר בערך 25 מליון עותקים, נכון ל-2019. והוא היה נחשב הצלחה אדירה.
לפני כמה שבועות רוקסטאר שיחררה קצת נתונים, וRDR2 מכר כמעט 35 מליון עותקים. בשנה וחצי. זה לא מעט בשום צורה... לשם השוואה - זה בערך מה שהוויצ'ר 3 מכר עד היום, כשכולנו יודעים שחצי מזה היה באיזה 10 דולר.
שום דבר לא מבטיח שGTA 6 היה מוכר הרבה יותר טוב מRDR2, וזאת כמובן במקביל לעובדה שזה היה פוגע ברווחיות ה"אוטומטית" של GTA V, ללא שום השקעה רצינית מצידם.
בנוסף, אני באמת לא חושב שהיו יכולים לעשות את GTA 6 בזמן הזה, מבלי להתפשר על המון, המון דברים... ורוקסטאר של היום פחות אוהבים להתפשר על המון דברים.
בואו נראה לכמה יחידות יגיע RDR2 ב-2025 ואז נחליט כמה טעות או לא טעות זאת הייתה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 12:51

אתה ברצינות חושב שgta6 לא היה עוקף את rdr2 במכירות? ברצינות? GTAV עומד על 150 מליון יחידות כרגע. גם GTAIV היה המשחק הכי מוכר בפרנצ׳ייז עד שהגיע 5. אז כן, 6 לאו דווקא היה מוכר 150 מליון עותקים, אבל הוא לא היה מוכר כמו rdr2 זה בטוח. RDR2 אגב מכר 29 מליון, מספר רשמי מרוקסטאר מלפני שבועיים, אז אני לא יודע מאיפה הגיע ה36 מליון.

כרגע rdr2 עומד על פחות מחמישית המכירות של gta והם עבדו על המשחק הזה דור שלם ובגללו הם לא עשו אף משחק אחר בדור הזה. זאת ההגדרה המדעית של לא משתלם.

אם אתה מסתכל על rdr מול gta הוא יצא ממש לא משתלם. אבל אם אתה מסתכל על rdr מול כל התפוקה של רוקסטאר בדור הקודם, rdr2 הוא אסון כלכלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 13:27

נדב, תשווה תפוחים לתפוחים... GTA V מכר בערך 40 מליון עותקים בתקופה מקבילה.
מה אתה משווה משחק שיצא ב-2013 עם הרגליים הכי ארוכות ביי פאר בהיסטוריה לאחד שיצא לפני שנה וחצי? זו בדיחה.
בקיצור ההבדל לא כ-ז-ה תהומי, אבל כן - יש הפעם את גירסת המחשב כבר איזה חצי שנה... כמו כן אף אחד לא ציפה למספרים של GTA מן הסתם.

לגבי הנתונים - נראה לי שאתה מתבלבל ולקחת נתונים מפברואר 2019, כשהוא היה ב-23 מליון... אנחנו ב-2020 :)
הנה מקור אחד:
https://www.yahoo.com/entertainment/red ... 16253.html
יש הרבה דיווחים על זה, מה-28 בינואר 2020.
הנתון של "150 מליון" הוא של GTA V ו-RDR2 ביחד, לא רק של GTA V. קיצר אתה מבלבל מלא נתונים.

עריכה:
גם אתרים רבים מבלבלים נתונים ומבלבלים את כולנו...
המכירות של RDR2 + GTAV - אכן 150 מליון נכון ללפני שבועיים וחצי.
בנובמבר הוכרז שGTA V מכר 115 מליון, אז אתרים הורידו את זה מהסכום הכללי והגיעו ל-35 מליון.
יכול להיות שזה גם רק 32 או משהו כזה, אם GTA V מכר מאז נובמבר איכשהו עוד 3 מליון עותקים.
אבל זה האיזור פחות או יותר.
שוב - בתקופה מקבילה ההבדל במכירות בין GTA V ל-RDR2 ההבדל הוא בערך 15%.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 17 פברואר 2020, 13:50, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 13:43

Laskin כתב:נדב, תשווה תפוחים לתפוחים... GTA V מכר בערך 40 מליון עותקים בתקופה מקבילה.
מה אתה משווה משחק שיצא ב-2013 עם הרגליים הכי ארוכות ביי פאר בהיסטוריה לאחד שיצא לפני שנה וחצי? זו בדיחה.
בקיצור ההבדל לא כ-ז-ה תהומי, אבל כן - יש הפעם את גירסת המחשב כבר איזה חצי שנה... אבל אף אחד לא ציפה למספרים של GTA מן הסתם.

לגבי הנתונים - נראה לי שאתה מתבלבל ולקחת נתונים מפברואר 2019, כשהוא היה ב-23 מליון... אנחנו ב-2020 :)
הנה מקור אחד:
https://www.yahoo.com/entertainment/red ... 16253.html
יש הרבה דיווחים על זה, מה-28 בינואר 2020.
הנתון של "150 מליון" הוא של GTA V ו-RDR2 ביחד, לא רק של GTA V. קיצר אתה מבלבל מלא נתונים.

לא, אתה מבלבל, RDR2 ב-29 מליון נכון ללפני שבועיים:
https://venturebeat.com/2020/02/06/red- ... pies-sold/
הכתבה שהבאת מניחה שהוא מכר 35 מליון עותקים כי באותו זמן היה ידוע שGTAV מכר 115 מליון, הם עשו 150 פחות 115 ויצא להם 35. בדיווח הפיננסי הם חשפו את המספר האמיתי שזה 29 מליון עותקים ל-RDR2. ו-GTAV כבר היה צפונית ל-45 מליון עותקים בתקופה המקבילה.

וכן, אתה צודק, GTAV נמצא "רק" ב-120 מליון.

ואני שוב אזכיר לך, הפיתוח של RDR2 עלה יותר זמן פיתוח ומשאבים מאשר GTA4 + GTA5 + TABLE TENNIS + MANHUNT 2 + MIDNIGHT CLUB + RDR1 + LA NOIR + מקס פיין 3 + שתי הרחבות ל-GTA 4 יחדיו. אתה קולט? כל אלה יחדיו מול RDR2 אחד בודד שמוכר שבריר מ-GTA. בדיחה.

ואני רק אזכיר לך ש-RDR2 עלה ברבעון של החגים + יציאה של גרסת ה-PC רק מ-26.5 מליון ל-29 מליון, כלומר עונת חגים שלמה ויצאה גרסת ה-PC וכל מה ש-RDR2 מכר זה 2.5 מליון עותקים. זה פחות או יותר אומר שהמכירות של המשחק מתו, ל-40 מליון הוא כבר לא יגיע. תראה על חשבון כמה משחקים RDR2 פותח, כולל שני משחקי GTA, ותראה שהעובדה שהם שמו 100% מכוח הפיתוח לדור שלם על RDR2 בלבד היה טעות קולוסאלית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 14:14

כן, ערכתי.
ורק כדי שתבין עד כמה הם מבולבלים בעצמם - אותו אתר שאתה מקשר אליו פירסם את זה כמה ימים קודם:
https://venturebeat.com/2020/01/28/red- ... pies-sold/
מה שכן, לא ראיתי בדוח שהם פירסמו משהו על 29 מליון של RDR2... נראה לי שגם כאן מדובר בכל מני חישובים שאתרים עשו.

אין ספק שמול הדור הקודם זו אכן "בדיחה", אבל אם היו עובדים על GTA 6 - אף אחד לא מבטיח שהיו יוצאים יותר משחקים, ובדיוק להפך - סביר להניח שעדיין היינו ממתינים ליציאה שלו, כששום משחק אחר לא יוצא במקביל.
אתה מציג את זה כאילו אם היו עובדים על GTA אז היינו כבר מקבלים לפחות 2 משחקים כאלו בדור הזה, בנוסף לBULLY ועוד, כשזו פשוט טענה הזויה.
רוקסטאר עשו החלטה, שלא להתפשר על איכות ועדיין להיות הכי "בקצה" שהם יכולים להיות מבחינה טכנולוגית. אם היו עושים את אותה החלטה לגבי GTA היינו מקבלים אותו אולי בסוף השנה הנכחית, בתרחיש הכי אופטימי שניתן לדמיין. האם זו הייתה החלטה נכונה כלכלית? לא, מן הסתם. האם היו מוכרים אולי 10 מליון יחידות יותר באותה נקודת זמן אם היו הולכים על GTA שכן מתפשר על המון דברים ולא ממש היה הכי מתקדם שאפשר לעשות? כנראה שכן.
אבל כגיימר אני מעריך את זה, ובתור מישהו שממש התחבר לRDR2, הרבה יותר מGTA V - אני גם ממש מרוצה :)

אגב, התערבות שהוא יגיע ל-40 מליון? אני הייתי גם מהמר על 50, אבל מאחר ואתה בטוח בזה - בא נתערב :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 14:17

Laskin כתב:כן, ערכתי.
ורק כדי שתבין עד כמה הם מבולבלים בעצמם - אותו אתר שאתה מקשר אליו פירסם את זה כמה ימים קודם:
https://venturebeat.com/2020/01/28/red- ... pies-sold/
מה שכן, לא ראיתי בדוח שהם פירסמו משהו על 29 מליון של RDR2... נראה לי שגם כאן מדובר בכל מני חישובים שאתרים עשו.

אין ספק שמול הדור הקודם זו אכן "בדיחה", אבל אם היו עובדים על GTA 6 - אף אחד לא מבטיח שהיו יוצאים יותר משחקים, ובדיוק להפך - סביר להניח שעדיין היינו ממתינים ליציאה שלו, כששום משחק אחר לא יוצא במקביל.
אתה מציג את זה כאילו אם היו עובדים על GTA אז היינו כבר מקבלים לפחות 2 משחקים כאלו בדור הזה, בנוסף לBULLY ועוד, כשזו פשוט טענה הזויה.
רוקסטאר עשו החלטה, שלא להתפשר על איכות ועדיין להיות הכי "בקצה" שהם יכולים להיות מבחינה טכנולוגית. אם היו עושים את אותה החלטה לגבי GTA היינו מקבלים אותו אולי בסוף השנה הנכחית, בתרחיש הכי אופטימי שניתן לדמיין. האם זו הייתה החלטה נכונה כלכלית? לא, מן הסתם. האם היו מוכרים אולי 10 מליון יחידות יותר באותה נקודת זמן אם היו הולכים על GTA שכן מתפשר על המון דברים ולא ממש היה הכי מתקדם שאפשר לעשות? כנראה שכן.
אבל כגיימר אני מעריך את זה, ובתור מישהו שממש התחבר לRDR2, הרבה יותר מGTA V - אני גם ממש מרוצה :)

אגב, התערבות שהוא יגיע ל-40 מליון? אני הייתי גם מהמר על 50, אבל מאחר ואתה בטוח בזה - בא נתערב :P

הם יכלו ללכת על כל מני אסטרטגיות, למשל לפתח RDR2 עם חצי צוות ("רק" 1000 אנשים) ולהוציא עוד 3-4 משחקים בדור הזה. הם גם יכלו להשקיע 100% מהכוח אדם במשחק אחד, בדיוק כמו RDR2, אבל אם כבר עושים את זה אז עושים את זה עם GTA6. יש עוד המון פרמוטציות למה שהם יכלו לעשות, אבל 100% מהחברה, 2000 אנשים, במשך דור שלם, על RDR2 בלבד? מכל האפשרויות שהם יכלו לעשות, זאת הגרועה ביותר לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 14:34

כלכלית אני מסכים, כאמור.
אפילו אם בסוף RDR2 היה מוכר 50 מליון עד כה - זו הייתה לדעתי טעות קשה לשים את כל הביצים בסל אחד, בגלל הסיכון העצום.
אבל החליטו בכל זאת לעשות זאת ואני כולי מלא הערכה על הביצים, נו פאן אינטנדד, והביצוע... מניח שאם לא הייתי עד כדי כך מתחבר אל המשחק הזה הייתי מתבאס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2020, 14:37

Laskin כתב:כלכלית אני מסכים, כאמור.
אפילו אם בסוף RDR2 היה מוכר 50 מליון עד כה - זו הייתה לדעתי טעות קשה לשים את כל הביצים בסל אחד, בגלל הסיכון העצום.
אבל החליטו בכל זאת לעשות זאת ואני כולי מלא הערכה על הביצים, נו פאן אינטנדד, והביצוע... מניח שאם לא הייתי עד כדי כך מתחבר אל המשחק הזה הייתי מתבאס.

אנחנו בנושא הכלכלי של הפורום, אז מן הסתם אני מדבר על הפן הכלכלי. אם היינו מדברים על הצד האחר, אז הייתי אומר שאני מבואס מהם רצח שהם השקיעו ב-RDR2 יותר מאשר ב-RDR1, GTA4 ו-GTA5 יחדיו וזה מה שיצא, משחק משעמם ומתיש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2020, 14:42

haters gonna hate :)
ממוצע 97 אין יור פייס...
ועדיין, למרות שמשום מה אתה מחשיב אותו ככשלון - המשחק השני הכי נמכר שלהם בהיסטוריה, ואולי בדרך להיות המשחק החמישי הכי נמכר אי פעם... נראה כמה הרגליים שלו ארוכות. אני מעריך ששוב אתה ממעיט בכוחה של רוקסטאר למכור לאורך שנים ארוכות עוד עשרות מליונים.
אם כי אני בהחלט מודה שהתמיכה שלהם באונליין היא מאכזבת. איפה הפאקינג זומבים?! :D

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 53 אורחים