נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי omerkot » 06 נובמבר 2020, 09:56

הוא קצת ארוך בשביל מה שהוא. הוא נשר לי איפשהו באמצע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 נובמבר 2020, 10:40

omerkot כתב:הוא קצת ארוך בשביל מה שהוא. הוא נשר לי איפשהו באמצע.

זה מה שהיא אמרה!

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 נובמבר 2020, 12:06

Laskin כתב:
omerkot כתב:הוא קצת ארוך בשביל מה שהוא. הוא נשר לי איפשהו באמצע.

זה מה שהיא אמרה!

עם זלדה החזקתי עשרות שעות עד הסוף.
#רקאומר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2020, 17:57

לואיג׳י אחלה של משחק, קניתי אותו לילד אבל נהנתי ממנו יותר ממה שחשבתי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 נובמבר 2020, 18:33

חראם על הילד... החידות האלו... זו הסיבה לפחות שאני נרתע מלאויג'י שמעתי אתה חייב guide כדי להבין מה רוצים ממך בלאויג'י

3. שזה הדבר הכי מפחיד שהמשחק יכול לזרוק עלי כי אפילו בחידות של uncharted אני נתקע בלי הרמזים חחח.

בכל מקרה אם הוא טוב מעבר לזה זה טוב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2020, 21:23

בהחלט היו שם כמה קטעים שלא הבנתי מה רוצים ממני :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 נובמבר 2020, 05:26

הולי שיט איזה נתונים מטורפים של נינטנדו!

גם לסוני היה מן הסתם דו״ח רבעון והם הפציצו לא פחות, היה להם את אחד מהרבעונים הטובים בתולדות החטיבה שזה מדהים לשלב כזה של הדור, לא חושב שנפרדנו מקונסולה שנמצאת בסוג של שיא שלה ככה בעבר. הקורונה עשתה ממש ממש טוב לגיימינג.

טוב נו, עשתה טוב לרוב התעשייה:

תסלחו לי שאני שמח לאיד פה,שילכו לחפש עם ה GaaS שלהם :P

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2020, 09:03

כן, אני גם שמח מאוד שגם הGaaS הזה נכשל.
זה גם עיתוי מצויין כי עכשיו יתחילו אולי פיתוח של פרויקטים בלעדיים לדור הבא שלא יהיו פשוט גריינדינג אינסופי שכל מטרתו היא לייאש אותך כדי שתוציא כסף עבור תלבושות חסרות משמעות :)
ואולי נאלץ לסבול את זה גם בדור הזה, תלוי בנו אני מניח... בינתיים אנחנו יחסית בסדר, אם הם מכרו בערך חצי מהציפיות שלהם.

מה שכן, יש את ה״סכנה״ שהדור הבא יכניס קצת חיים למשחק, אבל אני בספק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 נובמבר 2020, 10:46

חחח אני יכול להבין למה אפשר לשמוח.אבל הפסד בסקאלה כזו פשוט יגררו עוד אקסקלוסיבים לסוני/מייקרוסופט בשביל לחסות עליו.
וירידה כללית בתקציב של אלה שיהיו מולטיפלטפורום.
דבר חיובי לפחות שיקרה זה שהפיתוח של טומב ריידר יואץ עוד יותר ואפשר לצפות לו אפילו מוקדם משחשבתי.

יש להם את שומרי הגלקסיה אבל אני מאמין שגם הוא ייכשל גם אם יהיה כמו ספיידרמן כי למי איכפת משומרי הגלקסיה.

חוץ מזה אני שונא להיות הורס שמחות אבל הפסד כזה לא יגרום פתאום לסקוור להשקיע בIP של איידוס.

רוב הסיכוים שבסופו של דבר הם ישקלו למכור את איידוס ולהשאיר לעצמם את קריסטל דינמיקס/הIP של טומב ריידר.

על הפס4... היא בתמונה עד 2022 2023 אז לא נפרדנו ממנה עדיין.

אבל היי אולי זה לא יהיה שלילי דאוס אקס יהיה אחלה תוספת לליינאפ של מייקרוסופט נגיד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2020, 12:31

לא נראה לי שאני מסכים עם יותר מחצי משפט פה :)
בגלל הפסד של משחק אחד שאחראית עליו דווקא המפתחת שאתה טוען שהם ישמרו - הם יוותרו על הרבה IPs שלהם ככה בשנייה?
אקסקלוסיביים כבר יש להם לסוני עם ff16, וכמו בכל דור - יהיו להם אחרים.
שומרי הגלקסיה זה חתיכת IP ענק ואם יעשו משחק סינגל איכותי - הוא יעניין את כולנו.

בקיצור לא מסכים עם הניתוח הזה שלך. הם בסה״כ ילמדו מהטעות אם יש להם שכל ולא יהמרו כל כך חזק יותר על GaaS

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 נובמבר 2020, 12:40

Called it.
מעבר לעובדה שאוונג'רס פשוט לא משחק טוב כשזה מגיע למולטי שהוא האלמנט שעליו יש הכי הרבה פוקוס,השוק הזה פשוט רווי מדי- דסטיני,division,warframe,בורדרלנדס במידה מסויימת,אנת'ם RIP- כל אלו משחקים שואבי זמן ברמה שרק MMO's יכולים להתחרות בהם,והאנשים שמשחקים בהם לרוב מקדישים את עצמם למשחק אחד שלוקח את כל הזמן שלהם ומשחקים אחרים שמכוונים לאותו קהל יעד כמו אוונג'רס פשוט נופלים בגלל חוסר פעילות ויוזר בייס דליל,אלא אם כן מדובר בלהיט day 1 ואף אחד מהמשחקים האלה לא היה להיט day 1,לקח להם שנים לבנות את עצמם,אבל הם עשו את זה בזמן שהשוק לא היה רווי כמו היום ושמרו על יוזר בייס שאיפשר את המשך הפעילות של המפתחת על המשחק.

מקווה שזה מעיד על שינוי המגמה ביחס למשחקי-מחלה האלה,וחזרה לחוויות קצרות יותר,מפוקסות סינגל וכאלה שאשכרה יכולות להתקיים אחד לצד השנייה גם בשוק רווי מאוד וזה הוכח לאורך שנים על שנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 נובמבר 2020, 12:56

שמע לאסקין הם מנסים כל כך הרבה זמן לעשות משהו טוב עם איידוס וזה לא קורה לדוגמא אפילו שהנוקמים מוגדר כישלון הוא מכר יותר משני הדאוס אקס.

חוץ מזה סקוור מזמן אמרו שטומב ריידר היה הסיבה העיקרית מבחינתם לרכישה וששאר הIP היו בונס נחמד. וזה גם ניכר בשטח.

אני אישית מאוד אוהב את איידוס מהימים שהייתי גיימר PC כבד בשנות ה2000 אבל אם הם היו כאלה מצליחים הם לא היו צריכים שסקוור יקנו אותם.

אני לא מסכים אמנם עם מה שסקוור עשו לדאוס אקס אני חושב שעם ניהול נכון היה לIP הזה פוטנציאל מטורף אבל הם מראש לא השקיעו תקציב נורמלי.

לכן בגלל שטומב ריידר כל כך מהותי להם וגם ימשיך להיות בעתיד הם ישמרו את קריסטל דינמיקס בכל מחיר.

חוץ מזה אתה לא אמור להתנגד למכירה של דאוס אקס או thief למייקרוסופט זה לא שעם סקוור תראה אותם. :)

שומרי הגלקסיה נחייה ונראה אף פעם לא עפתי על זה. מעדיף אקסמן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 נובמבר 2020, 12:58

גם בזמן הבהלה לMMO רובם המוחלט נכשלו לגמרי, וגם אלו שלא היו כשלון לעולם לא התקרבו בכלל לצל של WOW. ככה זה, כמו שאתה אומר אלו משחקים שדורשים מהשחקן המון שעות ופעילות רציפה. גם אם הוא יג'נגל עם עוד משחקים מהצד, זה לא יהיה מאותו הז'אנר.
בכל מקרה אני מעולם לא התחברתי לMMO's של אמצע שנות האלפיים, ולא לGAAS של ימנו. ולמרות שכנראה ישאר איזה פרנצ'ייז או שניים מהסגנון שבאמת יצליח ויעמוד יציב שנים, רובם נכשלים וחולפים, עד לגל הבא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 נובמבר 2020, 13:09

פייג וסטיק. אני מסכים עם שניכם אבל יש פה את עניין המחיר גם.
הם הרשו לעצמם יותר מדי... המשחק הזה היה צריך להיות free to play אם היה רוצה איזשהו סיכוי.

Free to play ואנשים שעוברים לדור הבא עוד היו נותנים לו סיכוי בגלל היובש.

במקום זה קיבלו את ה3M גיימרים שהם hit and run. מסיימים קמפיינים ובורחים (לא שיש בשביל מה להישאר)

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 07 נובמבר 2020, 18:19

שאלה קצת מפגרת יש לומר:
xbox one, שהושמדה בדור הזה מול סוני (ואפילו נינטנדו), בכלל הניבה למייקרוסופט רווחים או שזו סתם הרפתקה לא משתלמת עבורם?
יש מצב שעוד דור כזה עבור מיקרוסופט יביא את הקץ ל XBOX?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2020, 19:26

התנין כתב:שאלה קצת מפגרת יש לומר:
xbox one, שהושמדה בדור הזה מול סוני (ואפילו נינטנדו), בכלל הניבה למייקרוסופט רווחים או שזו סתם הרפתקה לא משתלמת עבורם?

רווחיים מאוד, לא צריך לנצח את סוני בשביל להנות מרווחים מצויינים, יש להם המון מנויי גולד וגיימפאס, גם אם היו מוכרים אפילו חצי ממה שמכרו בדור הקודם הם היו רווחיים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2020, 20:09

התנין כתב:שאלה קצת מפגרת יש לומר:

כישלון כישלון אבל עדין עשתה 50 מליון חתיכות, יש 15 מליון מנויים לGP שמניבים להם יותר ממליארד וחצי דולר בשנה, יש לייב גולד ועוד. הבאתי את זה לפני כמה ימים, נראה שהיה להם השנה הכי הרבה הכנסות אי פעם במחלקת אקסבוקס.
תמונה

כמו שאתה רואה, בערך 12 מליארד דולר הכנסות בשנה. כמובן שזה הכנסות, לא רווחים, אבל המצב לא רע בכלל.

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 07 נובמבר 2020, 20:28

וואו, מפתיע ביחס לכך שהתחלתי לקוות שהסירייס X תצליח כדי שהם לא יתייאשו מהעסק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 נובמבר 2020, 20:50

עוד 8 שנים בערך הענן יהיה משמעותי מאוד. גם אם הם היו מגיעים לרמות ביזיון של Wii U היה שווה להם למשוך זמן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 נובמבר 2020, 20:51

אין מה לדאוג להם, להפך, המהלכים האחרונים שלהם מוכיחים שבחיים הם לא היו ברמת מוטיבציה ומעורבות כזו בתעשייה, הם רק הולכים לגדול ולגדול. גם אם כנראה הולכים לדור נוסף שבו סוני מנצחת, מייקרוסופט לא הולכת לשום מקום בעשור פלוס הקרובים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2020, 22:35

ואני חשבתי ש7.5 מליארד על בת׳זדה די הוכיחו לנו שהם רציניים ול-long run :)

מעבר לזה, עוד שנה יש להם 20 שנים קונסולה בשוק ועדין איכשהו תמיד, פעם בשנתיים ככה, מתישהו עולה חשש שמיקרוסופט פורשת. האמת? להתחשב במה שראינו בשנתיים האחרונות? אני לא אתפלא אם MS דווקא בכיוון מאוד חזק למעלה. עוד 2-3 שנים נתחילו לראות ערימות של משחקי צד א׳ יוצאים ומוכרזים, גיימפאס יהיה עם כמה עשרות מליוני משתמשים ויהיה כוח מאוד חזק בתעשיה, xcloud יהיה פלטפורמה וולידית ובטח ירכשו עוד כמה אולפני צד א׳ נוספים. נראה לי שMS באמת בדרך למעלה ואנחנו עכשיו חווים את התחילת זינוק שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 נובמבר 2020, 22:40

ב-2016,כנראה נקודת השפל מבחינת MS בגיימינג,אני מניח שהחשש מפרישה שלהם מהשוק (דבר רע לכולם בלי קשר להעדפה לסוני או MS) היה די מוצדק בהתחשב בכך שכל ההתנהלות שלהם הרגישה מאוד רדומה,אבל היום? אני חושב שפיל ספנסר הצליח למקם את החטיבה הזו בנקודת פתיחה מעולה (עזבו רגע את המחסור האמיתי במשחקי השקה,זה זמני ובלונג ראן כנראה לא מאוד חשוב) לדור הבא תוך כדי הנחת תשתית אמיתית גם ליום שאחרי הקונסולות. MS לא הולכת לשום מקום.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 נובמבר 2020, 19:01

התקופה הזו של הסגר היתה מוצלחת מאד לTake2/Rockstar:
רד דד 2 הגיע כבר ל-35 מליון עותקים (לא רע למשחק שחי בצל של GTA) וההכנסות מרכישות בתוך המשחק הכפילו את עצמן מהתקופה המקבילה בשנה שעבר. לגבי GTA V עצמו, המשחק הלא נגמר שלהם חצה כבר את קו ה-135 מליון וגם הוא ממשיך לייצר מזומנים - וזה עוד לפני שבשנה הקרובה הוא הולך למכור את עצמו שוב על קונסולות הדור הבא. שני הGAASים האלו הולכים מן הסתם להמשיך לקבל תוכן על בסיס קבוע...

לידם משחקים אחרים נראים כמו בדיחה, אבל NBA חצה את קן ה-5 מליון עותקים, The Outer Worlds עשה יותר מ-3 מליון (כנראה הIP החדש הכי מצליח שלהם?), והרימייק/רימאסטר של מאפיה הביא עוד 2 מליון עותקים. עם כל הכסף הזה, לא פלא שנשארו להם כמה גרושים בצד בשביל לקנות את חברת Codemasters בכמעט מיליארד דולר ולגוון עוד קצת את הפורטפוליו שלהם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 נובמבר 2020, 03:57

לא יודע כמה זה באמת משמעותי בסה"כ של המכירות, אבל זכור לי שקראתי פעם שאנשים שמאוד בעניין של GTA ONLINE קונים עוד עותקים של המשחק בגלל שזה מגיע עם in-game money ויוצא יותר זול מלקנות כרטיס שנותן לך כסף במשחק. בכל מקרה, 135 מיליון זה די פסיכי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2020, 06:50

כיף שרוקסטאר/T2 משגשגת ככה. בלי קשר למה כל אחד חושב על רד דד 2 או כל משחק אחר שלהם, מדובר בחברה מאוד "חשובה" לתעשייה, אני תמיד רוצה שיהיו מנופחים מכסף ומיומרנות ושאפתנות.

הם חסרי תחליף ודור של קונסולות בלעדיהם זה אסון, אין מפתחת אחרת שבמידה ותיעלם אני ארגיש שחלק ממש מהותי ומשמעותי ממה שמגדיר דור חדש הלך ביחד איתם כמו שעם רוקסטאר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים