נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2019, 08:06

המזל של רמדי, זה שהם עשו אותו עם RT ממש טוב ולדעתי זה ייתן לו רגליים ארוכות, בשילוב עם הDLC שיהפכו את זה לחבילה יותר ״שלמה״ על הדור הבא. כאילו, אם אני קונה היום כרטיס חדש, איזה משחק יהיה טוב יותר להשוויץ איתו, או סתם לנסות את היכולות שלו? אפילו סייברפאנק לדעתי יהיה פחות מרשים מהבחינה הזו של RT, לפחות בשיגור שלו. היי, הסיבה היחידה שאני לא קניתי אותו עדיין היא שעוד כמה חודשים אני אשדרג את המחשב ובא לי לשחק בו ״כמו שצריך״. אולי לא חסרים עוד גיימרים כמוני. בספק שמדובר במליונים אבל אולי...
לגבי אופציית הרכישה שלהם - אני לא רואה את זה כדבר שלילי בהכרח.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ספטמבר 2019, 08:18

אז תקנה לאסקין! אלה 60 דולר שגם כ"כ תוציא אז יאללה.. שיהיה לך משהו מוכן כדי שתוכל להתחיל ישר
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2019, 08:56

סורי, לא רואה שום סיבה להוציא עכשיו 60 דולר על משהו שעכשיו אני לא ממש יכול לשחק בו וקצת אתבאס כל יום שאראה את האייקון שלו... מאוד יכול להיות שעד שארכוש זה יהיה 40 דולר כולל הDLC

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 12:17

bling כתב:
DrKeo כתב:אם קונטרול מכר רע, ואני מאוד מקווה שזה לא המקרה, אז זה מאוד עצוב. מצד שני גם AW מכר רע בהתחלה ולאט לאט תפס תאוצה, נקווה שהפה לאוזן של קונטרול יעזרו לו בריצה הארוכה. בכל מקרה מה שבאמת מדכא בחדשות כאלה שזה יכול לקרב את רמדי לרכישה וזה ממש יבאס אם זה יקרה, ביחוד אם תקנה אותם חברה שתמנע גרסת PC (אני משער שיש רק אחת כזאת?).

:twisted:

(סתם גם אני מעדיף שימשיכו כעצמאיים אחרי הדיבורים על קונטרול)

ולהמ אתה אומר ״אם״ מכר רע? כל האינדיקציות האפשריות מצביעות על כך שזה המצב לצערי, לא נכנס ל NPD וגם ב UK, זה לא סביר שהמכירות בשאר העולם מדהימות מספיק בשביל לפצות על כך. סיכוי מאוד קלוש שהיתה לו השקה שהיא לא גרועה.

אני אומר אם כי המשחק יצא 3 ימים לסוף החודש והטבלאות האלה מתעלמות כמעט לגמרי מה-PC וממכירות דיגיליות אז אולי יש קצת תקווה. אבל זאת כנראה יותר משאלת לב מעובדה ונחזיק אצבעות שיהיו לו רגליים ארוכות בגלל הפה לאוזן ובגלל שבעיות הביצועים מתוקנות עכשיו ואולי זה דחה חלק מהאנשים מלקנות אותו.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 ספטמבר 2019, 17:30

Klayman כתב:להיות בחנות של אפיק זו לא 'קללה'. כמו שאמרת בעצמך, מכירות על הקונסולות לא קשורות.. אז הם היו מוכרים עוד 5,000 עותקים בסטים לכל הבכיינים שמסרבים בתוקף להתקין את החנות של אפיק? אני לא חושב שזה היה מכניס אותם ל NPD וזה גם לא היה מכסה את הסכום שאפיק שילמה להם על הבלעדיות שכנראה עזר להם מאוד, כשכל אותם בכיינים גם ככה לא קונים משחקים שהם נהנים לבכות אח''כ שאף אחד לא עושה יותר...

5,000 עותקים הבדל זה תרחיש אופטימי. ה'קללה' זה שרמדי כבר 3 משחקים לא ממקסמת את האפשרות להצליח. במקום להיות בלעדיים ללאנצ'ר אחד הם יכלו לשחרר את המשחק באפיק, בסטים, באוריג'ין, בחנות חלונות. ייתכן שהמשחק היה נכשל בכל אופן אבל לפחות היו נותנים לעצמם את הצ'אנס הכי טוב.

Nvidia צריכה לרכוש את האולפן. מחיר זול, סטודיו שיעניק להם משחקים שיידחפו טכנולוגיות חדשות ואת כרטיסי המסך. זה ש NVIDIA ו AMD לא קונות להן אולפן פיתוח אחד או שניים זה הזדמנות מבוזבזת כבר שנים. אין דבר יותר no-brainer מזה ונטו רווח בשבילם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ספטמבר 2019, 17:58

אני יודע ש5 אלף זה אופטימי.. הלכתי לקיצון בכוונה. אם הם היו הולכים בדרך שלך, הם היו מפסידים את הכסף של אפיק שבטוח ריכך את המכה...
?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 ספטמבר 2019, 18:58

לפי רנדי פיצ'פורד השיא של כמות השחקנים של בורדרלנדס 3 על המחשב ביום השיגור הוא פי שתיים יותר גבוה מאשר בורדרלנדס 2 בשיא שלו אי פעם. כמובן שזאת לא השוואה מדוייקת כי השיא של בורדרלנדס 2 כנראה היה בשיגור שלו והיום 7 שנים אחרי הוא בוודאי צבר קהל רב ונחשב לפרנצ'ייז הרבה יותר גדול והגיוני שימכור יותר, אבל עדיין עושה רושם שהבלעדיות לחצי שנה בחנות של אפיק לא השפיעה עליו יותר מידי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 ספטמבר 2019, 19:45

Klayman כתב:אני יודע ש5 אלף זה אופטימי.. הלכתי לקיצון בכוונה. אם הם היו הולכים בדרך שלך, הם היו מפסידים את הכסף של אפיק שבטוח ריכך את המכה...

אולי לא הייתה מכה לרכך. ועכשיו הידיים שלהם כפותות אם המשחק מוכר רע ומנועים מלשחרר אותו על סטים. חוץ מזה אני לא יודע בכלל מה אם בכלל רמדי רואים מהכסף הזה שהלך ל505.

תמיד אפשר לקבל כסף כדי לרכך מכה פוטנציאלית. זה לא אומר שהשחקן לא צריך לעשות את השיקולים שלו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ספטמבר 2019, 20:20

כן.... ברור... כמו כל אלה שהענישו את borderlands-3 עכשיו.. אם רק קונטרול היה יוצא בסטים, עשרות אלפי אנשים היו קונים אותו! כולם פשוט כ"כ עקרוניים ועומדים על שלהם
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 20:43

די נו, אתה אשכרה מקשר בין הבלעדיות לאפיק לבין המכירות של קונטרול? אפילו אתה לא יודע מה הולך עם קונטרול במחשב מבחינת מכירות. זה כבר גובל באמונה תפלה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2019, 20:51

תזכירו לי, ה NPD כולל מכירות דיגיטליות של אפיק בטבלאות שלו? אם כן אז יש מושג כללי לפחות לגבי המכירות שלו על המחשב, אם לא אז כמובן שקאז סתם מנחש.

וההצלחה של בורדרלנדס 3 מרשימה מאוד, פשוט כי חשבתי שאחרי כזו תרדמת והמשך שבסכ"ה למרות שיצא מצויין הוא עדיין סוג של עוד מאותו הדבר, לא ציפיתי שתהיה כזו התנפלות. כנראה שהמותג הזה עדיין מאוד אהוב ורלוונטי.

אגב אני לא מבין מה הרעיון של Nvidia ו AMD לרכוש אולפני משחקים בשביל הדגמה טכנית, הם מקבלים את זה בהסכמים שונים עם אולפנים קיימים ואני בטוח שזה עולה הרבה פחות מלרכוש אולפן פרופסור בשביל מטרה די שולית בסופו של יום, זה לגמרי ללכת overboard רכישה שכזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2019, 21:05

כן, מאיפה הגיע הרעיון של להפוך את החברה הזו שמתמחה במשחקים עם אווירה ייחודית, לחברה שעושה דמו טכנולוגי עבור יצרנית כרטיסי מסך...??? לא יהיה להם יותר קל לקנות פשוט סטודיו פולני / רוסי קטן שיכולים לספק את אותו הדבר כנראה? חסר כל הגיון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 21:39

הם מאוד לא ברורים. אני יודע שהם לא סופרים דיגיטלי של נינטנדו ואוריג׳ן למשל, אני בספק אם הם סופרים את אפיק. NPD ידועה בחוסר יכולת שלה להתמודד עם הpc.

ברמת העיקרון npd סוקרים חנויות פיזיות ובנוסף מבקשים ממפיצות לחלוקן איתם מכירות דיגיטליות. למשל סוני חולקת איתם, נינטנדו לא. בקיצור, קשה להסתמך על npd בצד הדיגיטלי, ביחוד בגלל העיוות שנוצר. למשל אתה רואה בחודש מסויים את ספיידרמן מתחרה במריו אודסי (סתם דןגמה, ברור לי שהם לא מאותה שנה בכלל) אבל המספר של מריו ללא מכירות דיגיטליות ושל ספיידרמן כן. אני יודע שאוריג׳ן, באטלנט ובת׳זדה לא חולקים עם npd, אני בספק אם אפיק כן.

עריכה, בnpd פברואר כתוב במפורש בnpd שהמכירות של מטרו לא כוללות דיגיטלית בpc, כלומר הם לא מקבלים מישע מהחנות של אפיק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 ספטמבר 2019, 20:07

DrKeo כתב:די נו, אתה אשכרה מקשר בין הבלעדיות לאפיק לבין המכירות של קונטרול? אפילו אתה לא יודע מה הולך עם קונטרול במחשב מבחינת מכירות. זה כבר גובל באמונה תפלה.

קליימן קישר, אבל כן. קונטרול לא קיבל את ההזדמנות למכור הכי טוב שאפשר כי על המחשב הוא זמין רק דרך אפיק. אולי היה מוכר חרא גם על סטים אבל לפחות הם היו נותנים לעצמם את הצ'אנס הכי טוב.
זה שעדיין לא קיבלנו PR של אפיק ורמדי על המכירות של קונטרול על המחשב בטח אומר משהו. כמו שזה לא קרה עם 90% מהמשחקים הבלעדיים של אפיק.

-
BL3 פתח בצורה נאה על המחשב. אבל אין לדעת מה היו המספרים שלו על סטים אחרי 7 שנים של גדילה וצמיחה. זה פרנצ'ייז גדול ורחב כך שגם רק בחנות של אפיק הייתה מובטחת לו מכירות נאות
--

רמדי תחת NVIDIA תעשה בדיוק אותו דבר - משחקים. פשוט גרסת המחשב תכלול הגדרות גרפיות מתקדמות ופורצות דרך שיישמשו גם לקידום ומכירת כרטיסים גרפיים. ל NVIDIA יש אינטרס מובהק למכור כרטיסי מחשב, יש להם אינטרס מובהק שהגיימינג על המחשב ימשיך לפרוח ולכן זה no-brainer לרכוש אולפן כמו רמדי שגם יכניס להם כסף ממכירת המשחק וגם ידחוף את סגמנט הכרטיסים הגרפיים.

ככה לא היינו מקבלים מצב שליין כרטיסי ה RTX משוגר עם 0 תוכן. איזה הבדל היה עם קונטרול היה יוצא במקביל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2019, 20:51

לא יודע אם שמת לב, אבל Nvidia מוכרת מדהים גם ללא תוכן RTX זמין, כולם משתמשים בטכנולוגיה שלהם מרצון חופשי ומבלי שהם יאלצו לשלם ברוב המקרים, ובטח מבלי לרכוש סטודיו... לא יודע מאיפה הרעיונות האלה מגיעים לך. באמת הזייה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 ספטמבר 2019, 23:15

הייתה להם ירידה בסגמנט בשיגור של RTX ועם הליין-אפ החדש של AMD הם איבדו קצת מרקט שייר. נראה לי טבעי לחלוטין לקנות אולפן שיעשה משחק שידגיש את הכרטיסים שלהם וייתן יותר סיבות לשדרג לכרטיס חזק יותר. אם יש בעייה של תוכן (כפי שהיה בשיגור של כרטיסי ה RTX) אז אולפן שכזה יכול לתת מענה לכך. אם אין בעיה, תמיד אפשר להכות על הברזל בעודו חם ולנחול יותר הצלחה תודות למשחק X שמשתמש בטכנולוגיה באופן מרשים ולמכור X מיליוני עותקים. העלות של האולפן ותקציב הפיתוח של קונטרול הוא פירורים עבור NVIDIA.

להגיד שזה הזייה זה כמו להגיד שקניית אולפנים ע"י סוני כדי להמריץ קניית פלייסטיישן זה הזיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2019, 23:57

Kazz כתב:
DrKeo כתב:די נו, אתה אשכרה מקשר בין הבלעדיות לאפיק לבין המכירות של קונטרול? אפילו אתה לא יודע מה הולך עם קונטרול במחשב מבחינת מכירות. זה כבר גובל באמונה תפלה.

קליימן קישר, אבל כן. קונטרול לא קיבל את ההזדמנות למכור הכי טוב שאפשר כי על המחשב הוא זמין רק דרך אפיק. אולי היה מוכר חרא גם על סטים אבל לפחות הם היו נותנים לעצמם את הצ'אנס הכי טוב.
זה שעדיין לא קיבלנו PR של אפיק ורמדי על המכירות של קונטרול על המחשב בטח אומר משהו. כמו שזה לא קרה עם 90% מהמשחקים הבלעדיים של אפיק.

-
BL3 פתח בצורה נאה על המחשב. אבל אין לדעת מה היו המספרים שלו על סטים אחרי 7 שנים של גדילה וצמיחה. זה פרנצ'ייז גדול ורחב כך שגם רק בחנות של אפיק הייתה מובטחת לו מכירות נאות
--

די, נו, די. קונטרול מכר חרא בריטייל, אולי הוא מכר טוב בPC. אין לך שמץ של מושג אם המשחק היה מוכר יותר טוב בסטים, להפך, אולי הוא היה מוכר פחות טוב? ואם כבר הסכם עם אפיק שווה להם פי כמה במשחק שלא מוכר טוב, הרי הם גם קבלו סכום כסף מסויים עבור הבלעדיות וגם 52.8$ פר עותק במקום 42$ פר עותק. זה WIN WIN. הם היו מוכרים יותר טוב בסטים? מאיפה אתה יודע בכלל? אולי זה דווקא להפך, דווקא להיות בפלטפורמה שיש עליה אולי 50 משחקים וקהל של 100+ מליון זה עדיף ברבה מלהיות על פלטפורמה עם פי 5 יותר משתמשים אבל גם פי 10,000 יותר משחקים? 90% ממשחקים בלעדיים לאפיק לא מפרסמים מכירות? וואללה 99.99999% מהמשחקים בסטים לא מפרסמים מכירות, מה אתה רוצה להסיק מזה?
Kazz כתב:רמדי תחת NVIDIA תעשה בדיוק אותו דבר - משחקים. פשוט גרסת המחשב תכלול הגדרות גרפיות מתקדמות ופורצות דרך שיישמשו גם לקידום ומכירת כרטיסים גרפיים. ל NVIDIA יש אינטרס מובהק למכור כרטיסי מחשב, יש להם אינטרס מובהק שהגיימינג על המחשב ימשיך לפרוח ולכן זה no-brainer לרכוש אולפן כמו רמדי שגם יכניס להם כסף ממכירת המשחק וגם ידחוף את סגמנט הכרטיסים הגרפיים.

ככה לא היינו מקבלים מצב שליין כרטיסי ה RTX משוגר עם 0 תוכן. איזה הבדל היה עם קונטרול היה יוצא במקביל.

לא, זאת הזיה. אף חברת כרטיסי מסך לא מיצרת משחקי וידאו ומסיבה טובה, אין להם פלטפורמה, אין להם "גן סגור" משלהם, אין להם שום ידע או יכולת הפצת משחקי וידאו והתמורה כמעט ולא קיימת בשבילם. חברות GPU כמו NVIDIA ו-AMD עושות את רוב הכסף שלהן בכלל בשווקים אחרים, לא במכירת כרטיסי גיימינג ב-PC. לקנות את רמדי, חברה כנראה יקרה למדי שהייתה עולה להם סכום עם 9 ספרות, כדי לקדם פיצ'ר גרפי שיהיה בכל הכרטיסי מסך של כל החברות שנה הבאה זה גובל בטמטום וכסף לפח. שלא נדבר על זה שעד סוף השנה הזאת כמעט כל AAA גדול תומך ב-RTX בלי לקנות את רמדי וכולל את המשחק הגדול של רמדי. NVIDIA משקיעה כסף בדיוק איפה שהיא אמורה, בלבנות פיצ'רים גרפים לכרטיסים שלהם ובלשלוח מהנדסים לחברות משחקים בכדי לעזור להן לפתח משחקים שתומכים בפיצ'רים הללו. לקנות את רמדי? WTF?

אה, ובכלליות יהיה נחמד לראות את הנתונים שדברת עליהם שסדרה 5700 של AMD פגעה ב-NVIDIA להתחשב בזה שהסדרה יצאה ביולי והנתונים לרבעון הזה יוצאים רק באוקטובר. אולי אתה מדבר על הנתון ההוא של חברת המחקר שמבצעת דגימות ובודקת משלוח כרטיסים ומן הסתם בחודש שיוצא כרטיס חדש יש המון משלוחים של כרטיסים חדשים לעומת כרטיסים שכבר נמצאים בשוק, אבל איך זה קשור לנתח שוק של NVDIDA שרק עולה לפי סקרי חומרה? הסיבה שNVIDIA לא מוכרת טוב כבר שנה שלמה היא שכרטיסי ה-RTX היו פשוט פאקינג יקרים, עלית מחיר של 30-50 אחוז מהדור הקודם. הם לא היו צריכים את רמדי, הם היו צריכים למכור כרטיסים במחיר נורמאלי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 ספטמבר 2019, 15:47

תקרא את מה שכתבתי שוב. יכול להיות שהמשחק היה מוכר חרא גם בסטים אבל לפחות היה אפשר להגיד שהם כיסו את כל החנויות המובילות. זה כמו להגיד לנוכח המכירות הגרועות על הקונסולות שרמדי היו צריכים להוציא את המשחק שוב רק ל XBOX. הם צריכים להקנות לעצמם את הסיכוי הכי גדול להצלחה, וזה המשחק השלישי ברצף שלהם שלא מקבל את זה.

ידע או יכולת בהפצת משחקי וידאו? אז שיוציאו רק דיגיטלית. די בדיחה להגיד שחברה שמשווקת, מציידת ומוכרות כרטיסי מסך לחנויות הפיזיות בכל העולם לא תוכל לעשות אותו דבר לדיסק בקופסה. גן סגור? למה ל EA, יוביסוט,בת'דסה וכל צד ג' יש גן סגור? על מה אתה שח? רוצה גן סגור? יש לנוידיה את GEFORCE NOW. תזרים את קונטרול בהגדרות הכי טובות עם RTX.

תגיד, אתה חי בסרט או שכרגע אמרת שלקנות את רמדי יעלה לא פחות מ 100,000,000 דולר?!

זה שהמצב של NVIDIA טוב לא אומר שאי אפשר לעשות אותו יותר טוב ע"י זה שיהיה להם סטודיו כמו רמדי שייצר משחקים שיידחפו כרטיסי מסך שהיה הופך את השיגור של כרטיסי ה RTX ליותר טוב. בטח עכשיו שאנחנו בבואו של עוד דור חדש בקונסולות עם כרטיסי AMD, אז NVIDIA יכולים לתכנן משחק שייצא סוף 2020 תחילת 2021 'בואו תראו משחק על כרטיס NVIDIA היי-אנד'. ועוד מיליונים של רווח ממכירת עותקים של המשחק והמשך חיזוק שוק הגיימינג בפיסי שחשוב ל NVIDIA.

אתה מעדיף שסוני תקנה את רמדי במקום NVIDIA?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 ספטמבר 2019, 19:36

לקנות חברה שמייצרת מישחק אחד כל כמה שנים ?
עם זה לא משהו בסדר גודל של gta5 או פרוטניט
גם אני לא רואה הגיון בזה להנווידה

עם כבר יכולים לשכור אותם להוציא דמוים ,לכרטיסים הגרפים

המישחקים של רמדי לא נמכרים בכמויות עצומות
ויש מישחק מהם כל כמה שנים
הנוידה מוציאה כרטיס חדש כל כמה חודשים (מדבר על שדרוגים)
ולא רואה איך רכישה של רמדי תעזור לה
השרות מישחקים שלה גם לא בנוי על בילעדים ,כמו שהpc לא בנוי על זה כפלטפורמה
נכון שיש בילעדים בחנויות הדיגיטליות ,אבל להנווידה זה כמו תחליף מחשב

עם כבר נינטנדו סוני או מיקרוסופט ,יכולים להרוויח מיזה משהו
הבעיה שלקנות סטודיו זה דבר אחד
יש גם המון הוצאות בלהחזיק סטודיו

משרדים /ציוד/עובדים
וכו וכו ,זה ממש לא בחינם
ככה שזה המון כסף להוציא על בילעדים ,ובמקרה של רמדי
אחד כל כמה שנים

לא סתם יש היום בשוק הרבה בילעדים מוגבלים בזמן
ככה לא קונים סטודיו שלם ולא משלמים 100 אחוז מהפיתוח של המישחק
משלמים סכום נכבד לקבל בילעדי לשנה /שנתיים
וזה יוצר פרסום לפלטפורמה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2019, 20:29

Kazz כתב:תקרא את מה שכתבתי שוב. יכול להיות שהמשחק היה מוכר חרא גם בסטים אבל לפחות היה אפשר להגיד שהם כיסו את כל החנויות המובילות. זה כמו להגיד לנוכח המכירות הגרועות על הקונסולות שרמדי היו צריכים להוציא את המשחק שוב רק ל XBOX. הם צריכים להקנות לעצמם את הסיכוי הכי גדול להצלחה, וזה המשחק השלישי ברצף שלהם שלא מקבל את זה.

ידע או יכולת בהפצת משחקי וידאו? אז שיוציאו רק דיגיטלית. די בדיחה להגיד שחברה שמשווקת, מציידת ומוכרות כרטיסי מסך לחנויות הפיזיות בכל העולם לא תוכל לעשות אותו דבר לדיסק בקופסה. גן סגור? למה ל EA, יוביסוט,בת'דסה וכל צד ג' יש גן סגור? על מה אתה שח? רוצה גן סגור? יש לנוידיה את GEFORCE NOW. תזרים את קונטרול בהגדרות הכי טובות עם RTX.

תגיד, אתה חי בסרט או שכרגע אמרת שלקנות את רמדי יעלה לא פחות מ 100,000,000 דולר?!

זה שהמצב של NVIDIA טוב לא אומר שאי אפשר לעשות אותו יותר טוב ע"י זה שיהיה להם סטודיו כמו רמדי שייצר משחקים שיידחפו כרטיסי מסך שהיה הופך את השיגור של כרטיסי ה RTX ליותר טוב. בטח עכשיו שאנחנו בבואו של עוד דור חדש בקונסולות עם כרטיסי AMD, אז NVIDIA יכולים לתכנן משחק שייצא סוף 2020 תחילת 2021 'בואו תראו משחק על כרטיס NVIDIA היי-אנד'. ועוד מיליונים של רווח ממכירת עותקים של המשחק והמשך חיזוק שוק הגיימינג בפיסי שחשוב ל NVIDIA.

אתה מעדיף שסוני תקנה את רמדי במקום NVIDIA?

המארקט קאפ של רמדי הוא בערך 140 מליון דולר, אז כן, 9 ספרות (כלומר כמובן שהשתלטות עויינת אפשרית עם בערך 70+ מליון דולר). ורמדי כבר דחפו כרטיסי מסך וכבר עשו פיצ׳רים של RTX וזה עלה לnvidia אפס דולר.

ולא, אני לא מעדיף שסוני תקנה את רמדי, אני ממש לא רוצה שהם יקנו אותם ואין ספק שאני מעדיף פי כמה שnvidia יקנו אותם. אבל זה יהיה צעד חסר כל בסיס אם nvidia תקנה אותם. יש הבדל בין זה שהייתי מעדיף שיקרה משהו לבין המציאות והכדאיות של חברות לעשות את הפעולה הזאת.

אגב, אם כבר חברת כרטיסי מסך קונה אולפן משחקים, הם צריכים לקנות אולפן שעושה מנועים גנרים ולחלק את המנוע חינם. נניח קרייטק, בונים את קרייאנג׳ן סביב כרטיסי nvidia (והוא כמובן יעבוד גם על קונסולות ו-amd) עם כל הפיצ׳רים והצלצולים של RTX ומחלקים אותו בחינם לכל מי שרוצה לפתח משחק. זה כבר מכפיל כוח, מנוע איכותי שכל משחק שמשתמש בו מלא בפיצ׳רים של nvidia.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ספטמבר 2019, 01:49

גירס 5 הביא 3 מליון שחקנים בסופ"ש הראשון, זה הכי הרבה שחקנים בסופ"ש ראשון למשחק מיקרוסופט בדור הזה. אולי זה לא נשמע מטורף עם גיימפאסו הכל, אבל למשל פורצה הורייזן 4 שנמצא גם בגיימפס מהיום הראשון והגיע כבר ל12 מליון שחקנים עשה בסופ"ש הראשון 2 מליון. בכל מקרה, מגמת שיפור לצד א' של מיקרוסופט, נקווה שתגיע איכות בעתיד ושנראה שיפור גם במכירות עם האיכות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ספטמבר 2019, 20:21

דוח של digital bros, החברת אם של 505, מראה שעוד ביוני, לפני שקונטרול יצא ולפני הכנסות של הזמנות מראש, קונטרול הכניס מהחנות של אפיק 10.5 מליון דולר. כלומר אפשר להסיק שזה מה שאפיק שלמה על בלעדיות לקונטרול, 10.5 מליון דולר שזה שווה ערך ל-250k עותקים בסטים.

החלוקה אגב היא 55% ל505 ו-45% לרמדי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 ספטמבר 2019, 13:29

שזה אומר בערך 180,000 עותקים ב60 יורו בחנות של אפיק. קונטרול ייצטרך למכור יותר מזה כדי ש505/רמדי יתחילו לראות כסף מהעותקים שיימכרו החל מהסף הזה. בהצלחה?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ספטמבר 2019, 13:34

רמדי דיווחו ביולי על מצב כלכלי מעולה ועליה ברווחים (מוזמנים לחפש את ההודעה שלהם למשקיעים). מאמין שמצבם הכלכלי אחלה, גם כרגע.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2019, 16:15

קאז, אתה באמת חושב שיש יותר ממאה אלף אנשים שרוצים לרכוש את קונטרול במחשב, אבל לא עושים זאת בגלל שהחנות של אפיק לא מספיק ____ בשבילם? באמת שואל... אני לא חושב שיש יותר מ-10 אלף כאלו

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים