נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי Laskin » 13 ינואר 2020, 15:20

הגרף הבא אמור להיות 19-20, ולאחריו 20-21, משמע - בכל אופן יהיה רק "קו" ירידה אחד בדור הזה... כמו שבפס1.
אבל - שים לב על איזו עלייה הייתה ה"שיא" פה, לעומת שם. משהו כמו 40% מהעלייה הקודמת, לעומת איזה 5% שהייתה שם... בקיצור - הדור הזה היה חריג במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2020, 15:27

החריג בדור הזה הוא שזה דור של שירותים ומנויים, מה שלא היה לסוני ממש בדור הקודם. רק בדור הזה שהם חייבו פלוס לאונליין זה באמת בא לידי ביטוי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ינואר 2020, 19:10

וואו כמה שהפס4 פשוט מפלצת וכמה שהדור של הפס3 היה כישלון עכשיו כשרואים את זה בגראפים מסודרים.

בזמנו היתה תחושה של התאוששות וזה אכן סוג של מה שקרה אבל בתמונה הגדולה כשמשקללים את השנים הראשונות של הכישלון הממוצע של כל הדור ההוא הוא עדיין אפעס... כישלון.

בגלל זה למרות שסוני סגרה את הפער המספרי מה 360 באותו הדור ושתיהן מכרו בצורה דומה, קשה להתווכח עם זה שמייקרוסופט בתכלס ניצחה בגדול.

זה צריך לשמש כתזכורת חזקה לסוני לקראת הדור הקרב, גם אז הם באו משיא מדהים עם הפס2 ומייקרוסופט היתה כלום בפיתה, אם הם יעשו מספיק טעויות ומייקרוסופט תעשה מספיק דברים נכון זה יכול לקרות שוב גם בדור הבא, מספיק שהם ירקו דם כדי לנצח בקושי וכבר מייקרוסופט לראה בזה ניצחון גדול מהמקום שבו הם נמצאים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 13 ינואר 2020, 20:19

לא יודע למה, אולי מהסתכלות על הסביבה הקרובה שלי אבל הייתי בטוח שדווקא הPS2 הייתה הקונסולה המוצלחת ביותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2020, 20:56

avive כתב:לא יודע למה, אולי מהסתכלות על הסביבה הקרובה שלי אבל הייתי בטוח שדווקא הPS2 הייתה הקונסולה המוצלחת ביותר.

המספרים של הפס2 והפס4 די דומים, של הפס2 אפילו יותר טובים בחלק מהפרמטרים, אבל לפס2 לא שלמו 40 מליון אנשים 60$ בשנה ל-PS+, בתקופה של הפס2 הם לקחו נתח של 18% על כל משחק פיזי שנמכר ועכשיו הם לוקחים 30% על כל משחק דיגיטלי שנמכר, בתקופת הפס2 הם הפסידו על כל קונסולה ובדור הזה הם מרוויחים על כל קונסולה ובתקופת הפס2 לא היה DLC ועכשיו סוני לוקחת 30% מכל חתיכת DLC שנמכרת כולל ממפלצות ענק כמו פורטנייט. בקיצור, מספר הקונסולות דומה, היכולת ליצר כסף עלתה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 ינואר 2020, 18:14

DrKeo כתב:גרף חשוב מאוד לדעתי, מראה את הרווחים של מחלקת המשחקים של סוני מאז שיגור הפס1 ועד ללפני שנה וחצי. מה שחשוב לשים בגרף הוא המכה הקשה שיוצר שיגור של דור חדש ואז העליה ברווחים עד לרוויה לקראת הדור הבא וכך הלאה. עוד יותר חשוב לשים לב איזו קטסטרופה הייתה הפס3 לחברה ואיזה ניצחון הייתה הפס4:

אני לא יודע אם מחלקת המשחקים כולל בתוכה את הפצת משחקי המובייל, אבל אם כן אז ה"ניצחון" של הPS4 הוא בכלל הניצחון של Fate/Grand Order שיצא באותה שנה והפך לפרנצייז שמגלגל משהו כמו מיליארד דולר של הכנסות שנתיות...

Kazz כתב:הקטגוריה הזו אולי התחילה ככה אבל זה לא רק בשביל המשחקים האלה. עובדה. ביקורת ה EA של IGN של ROR2 מצוייה שם.

ונחש מה MC לא הכניסו אליו? את הציון שIGN נתנו לארלי אקסס. וזה בדיוק בגלל שהם מתייחסים לזה בתור ביקורת IN PROGRESS ולא בתור ביקורת סופית עם ציון.

Kazz כתב:מה הקשר שיתוף עותק ביקורת לעאזל? משחקים שזמינים לקנייה באין מפריע. עוד פעם חוזרים לנקודה הדבילית הזו?

אוי לא luna nights התחיל כ EA. פוייה! פורט של משחק ממקום אחר! משחק של קליי הקקה! יש עובדות: הם בצמרת המשחקים האהודים ע"י השחקנים לשנה. יש עובדות: הם קיבלו סיקור זניח עד לא קיים. יש הגיון בריא: מערכת שלא מסוגלת לתת סיקור ראוי למשחקים מובילים שלא נמצאים בשדה הראייה הדיפלוטיבי והמצומצם שלה היא מערכת שלא מתפקדת טוב.

אתה עדיין לא מבין איך זה עובד? משחקי EA הם לא בצמרת המשחקים האהודים לשנה, אלא משחקים שהיו אהודים על בסיס שנים קודמות.
למשחק כמו לונה נייטס יש פחות 100,000 ומשהו שחקנים, ובערך חצי מהם קנו את המשחק לפני ההשקה שלו. למשחק בהחלט יש ביקורות משתמשים חיוביות מצד בסיס משתמשים קטן ואוהד, אבל לאתר אינטרנט שאינו נישתי זה לא רלוונטי כי קהל הקוראים שלהם בפועל לא מתעניין במשחק - ואת זה הם יכולים לקבל מנתוני אנליטיקס על בסיס מידע קודם.
אם לאתר ביקורות יש יכולת סופית לבקר משחקים, וכל שבוע צריך לבחור בין כמה משחקים - איזה משחק יבחרו: את זה שעוד לא יצא וסיפק להם מפתח לעותק ביקורת ומגיע עם פוטנציאל מכירות של חצי מליון עותקים / חצי מליון דפים נצפים? או את זה שכבר יצא, ופוטנציאל המכירות שלו הוא פחות מ-200,000 עותקים / 200,000 דפים נצפים, ומפתח המשחק אפילו לא טרח לספק להם עותק ביקורת ולכן הם צריכים עכשיו להתחיל לרוץ אחריו או להוציא עוד כסף על רכישת עותק נוסף?
אתה יוצא מנקודת הנחה התחלתית שגויה, כאילו למבקרים יש חובה לסקר דווקא את המשחקים שכבר זכו לביקורות חיוביות ולכן לא באמת צריכים אותם, בעוד בפועל המצב הוא הפוך.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 ינואר 2020, 20:57

swym כתב:

ונחש מה MC לא הכניסו אליו? את הציון שIGN נתנו לארלי אקסס. וזה בדיוק בגלל שהם מתייחסים לזה בתור ביקורת IN PROGRESS ולא בתור ביקורת סופית עם ציון.

אתה עדיין לא מבין איך זה עובד? משחקי EA הם לא בצמרת המשחקים האהודים לשנה, אלא משחקים שהיו אהודים על בסיס שנים קודמות.
למשחק כמו לונה נייטס יש פחות 100,000 ומשהו שחקנים, ובערך חצי מהם קנו את המשחק לפני ההשקה שלו. למשחק בהחלט יש ביקורות משתמשים חיוביות מצד בסיס משתמשים קטן ואוהד, אבל לאתר אינטרנט שאינו נישתי זה לא רלוונטי כי קהל הקוראים שלהם בפועל לא מתעניין במשחק - ואת זה הם יכולים לקבל מנתוני אנליטיקס על בסיס מידע קודם.
אם לאתר ביקורות יש יכולת סופית לבקר משחקים, וכל שבוע צריך לבחור בין כמה משחקים - איזה משחק יבחרו: את זה שעוד לא יצא וסיפק להם מפתח לעותק ביקורת ומגיע עם פוטנציאל מכירות של חצי מליון עותקים / חצי מליון דפים נצפים? או את זה שכבר יצא, ופוטנציאל המכירות שלו הוא פחות מ-200,000 עותקים / 200,000 דפים נצפים, ומפתח המשחק אפילו לא טרח לספק להם עותק ביקורת ולכן הם צריכים עכשיו להתחיל לרוץ אחריו או להוציא עוד כסף על רכישת עותק נוסף?
אתה יוצא מנקודת הנחה התחלתית שגויה, כאילו למבקרים יש חובה לסקר דווקא את המשחקים שכבר זכו לביקורות חיוביות ולכן לא באמת צריכים אותם, בעוד בפועל המצב הוא הפוך.

אתה דיברת ש MC הוא לא מקור טוב לבדוק סיקורים של משחקי EA כי המדיניות שלהם היא לא לכלול סיקורים של משחקים האלה. אבל הם כן. לא אכפת לי מהציון. אכפת שאפשר לראות כמה סיקורים ראויים משחק EA קיבל גם דרך MC.

הו, לפחות יש פה טיעון ששווה לבדוק. אם משחקי ה EA שברשימת המשחקים האהודים של 2019 משוכללים גם לפי ביקורות מלפני 2019. אז משחק אחר יתפוס את מקומו בטופ 20. איך זה מצדיק אי-סיקור של המשחקים האלה ושל משחקים שהם בכלל לא EA?

'כל שבוע'? נו באמת. לא, לא כל שבוע יוצא משחק גדול. ומרבית האנשים יש צוותים נפרדים - מי שמבקר משחקי אינדי על המחשב הוא לא זה שמבקר את המשחק הגדול על פלטפורמה אחרת.
להוציא כסף על רכישת עותק? יש להם משתמש סטים של עיתונאים וגישה להכל. לא זה ולא פוטנציאל מכירות צריך להיות שיקול.
מישהו דיבר על לבקר משחקים שלא יצאו? אתה עוקב אחרי הדיון? הפואנטה היא לסקר משחקים שנפלו בין הכיסאות ו'התגלו' כאהודים מאוד או שמכרו טוב ולא להקדיש זמן לכל הוצאה חדשה של משחק אינדי בלי לדעת על מה נופלים.

לכן הצעתי את הפעולה הפשוטה שכל אתר בינוני-גדול יכול להרשות לעצמו: כל חודשיים להיכנס לאתרים שמאגדים ביקורות השחקנים ולהציג את משחקי השנה הכי אהודים לתקופה זו. אין ספק שיהיה דברים ששווה לסקר ושיש את הזמן לכך. אם אתרים בינונים-גדולים לא יכולים לעשות את הדבר הפשוט הזה של לבקר את המשחקים המובילים בפלטפורמה שהם מסקרים אזי יש כשל בתפקודם.

אפשר לפספס משחקים בזמן אמת בפלטפורמה בה יוצאים מלא משחקים, אבל אין תירוץ לא לסקר משחק אחרי שהוא כבר מתבלט וקנה לעצמו שם כלשהו. וכשאתר כותב חדשה על משחק פופלארי שכזה שזמין כבר שנתיים לפחות והוא יכול רק לתאר לקוראים מה אנשים מחוץ לאתר הזה חושבים עליו - זה מצחיק.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 ינואר 2020, 23:36

NPD של העשור בארה"ב, ושל השנה:

קוד שולט בטבלה של העשור עם 7/10 כניסות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2020, 00:16

איזו טבלה משעממת :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 ינואר 2020, 00:57

הולי שיט עם הקוד הזה.

והישג מאוד יפה למשחק יחסית חדש כמו RDR2 להכנס לטבלה הזו, הוא לא GTA אבל עדיין מכר בטונות והיווה קפיצה ענקית מבחינה מסחרית על פני המשחק הראשון. אני בטוח שרוקסטאר מאוד מרוצים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2020, 01:41

אני לא כזה בטוח שרוקסטאר מרוצים. כלומר הם שפכו חברה שלמה ודור שלם של פיתוח לתוך המשחק הזה, הוא קבל בסדר גודל יותר השקעה מ-GTAV ומכר אולי שישית ממנו. ביחס ל-RDR1 זאת עליה יפה, אבל ביחס לכל הדור הקודם שלהם (GTAV, GTAIV, RDR ועוד המון משחקים קטנים יותר) מול RDR2 בלבד? לא יודע אם זה מה שהם רצו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 ינואר 2020, 08:25

איך אתה יודע שהוא מכר פחות מ GTA4?

אי אפשר להשוות כלום ל GTA5, זו תופעה פנומנלית ובסוף אתה יכול לשפוט משחק רק ביחס למותג של עצמו ומהבחינה הזו אין ספק שהוא סיפק את הסחורה ובגדול.

האם עדיף היה מבחינה אסטרטגית שהיו משקיעים פחות זמן ומשאבים עליו? לא יודע אולי, אבל זו רוקסטאר, ככה היא עובדת, גם אם המשחק היה מצליח באותה המידה עם פחות השקעה מטורללת ועם פחות זמן פיתוח היא עדיין לא תוותר על צורת העבודה שלה, ואולי בגלל צורת העבודה הזו אנו מגיעים למצב ששני המשחקים הגדולים שהם הוציאו באותו עשור גם נמצאים בטבלה של עשרת המשחקים המרוויחים של אותו העשור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2020, 15:11

bling כתב:איך אתה יודע שהוא מכר פחות מ GTA4?

אי אפשר להשוות כלום ל GTA5, זו תופעה פנומנלית ובסוף אתה יכול לשפוט משחק רק ביחס למותג של עצמו ומהבחינה הזו אין ספק שהוא סיפק את הסחורה ובגדול.

האם עדיף היה מבחינה אסטרטגית שהיו משקיעים פחות זמן ומשאבים עליו? לא יודע אולי, אבל זו רוקסטאר, ככה היא עובדת, גם אם המשחק היה מצליח באותה המידה עם פחות השקעה מטורללת ועם פחות זמן פיתוח היא עדיין לא תוותר על צורת העבודה שלה, ואולי בגלל צורת העבודה הזו אנו מגיעים למצב ששני המשחקים הגדולים שהם הוציאו באותו עשור גם נמצאים בטבלה של עשרת המשחקים המרוויחים של אותו העשור.

לא אמרתי שהוא מכר יותר או פחות מ4, אמרתי שבדור הקודם היה להם את 4, 5, rdr1 ועוד המון משחקים. בדור הזה הם שמו את אותם משאבים וקבלו משחק אחד בודד. אז כן, GTAV מפלצת, אבל אפילו בלעדיו הדור הקודם שם את RDR2 בכיס מבחינת מכירות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 09:00

הנה, נראה שT2 רוצים שרוקסטאר יתנו יותר תפוקה בדור:
https://www.tweaktown.com/news/69990/ro ... index.html

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 ינואר 2020, 10:28

DrKeo כתב:

לא אמרתי שהוא מכר יותר או פחות מ4, אמרתי שבדור הקודם היה להם את 4, 5, rdr1 ועוד המון משחקים. בדור הזה הם שמו את אותם משאבים וקבלו משחק אחד בודד. אז כן, GTAV מפלצת, אבל אפילו בלעדיו הדור הקודם שם את RDR2 בכיס מבחינת מכירות.

רק מראה עד כמה העלויות והמורכבות של הפיתוח עלו עם הדור הזה שבשביל להציע קפיצת מדרגה דומה רוקסטאר היו צריכים להשקיע כאלו משאבים. זה לא יהיה טוב יותר בדור הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 10:49

אני כן חושב שהם יתנו 2 משחקים בדור הזה במקום 1. אבל אחד מהם לא יהיה פרוייקט ענק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 11:20

bling כתב:
DrKeo כתב:

רק מראה עד כמה העלויות והמורכבות של הפיתוח עלו עם הדור הזה שבשביל להציע קפיצת מדרגה דומה רוקסטאר היו צריכים להשקיע כאלו משאבים. זה לא יהיה טוב יותר בדור הבא.

עם כל הכבוד לרוקסטאר, אף חברה לא עשתה מעבר כזה חד בדור הזה. הם עברו משלושה מגה AAAA פלוס (gta4, gta5 ו-rdr) ועוד לא מעט משחקים קטנים יותר (מקס פיין 3, מנהאנט, המשחק פינגפונג, מידנייט קלאב, la נואר) למשחק אחד בודד לאורך כל הדור. אז וואללה, לא הגיוני בעליל. הרבה חברות הורידו תפוקה בדור הזה, אבל רוקסטאר הורידו באיזה 90% וזה לא הגיוני בשום צורה.

נוטידוג למשל עברה מ4 משחקים בדור הקודם ל2.5 משחקים בדור הזה וזה עוד אחרי שאנצ׳רטד 4 עבר ריבוט באמצע. אז וואללה, ירדה התפוקה, אבל לרדת מאיזה 8 משחקים ל-1?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 11:46

גם רייר עברה מ-4 משחקים בסדר גודל די גדול (קמאו, פרפקט דארק, פיניאטה ובאנג'ו), לאחד ורבע (אם מחשיבים את KI)... אני לא מחשיב כל מני קטנטנים שהיו גם אז וגם בדור הזה.

אבל אין ספק שחסרונה של רוקסטאר הורגש הכי הרבה.
עם זאת, אני משוכנע שלא היו מצליחים לעשות GTA בסטנדרטים שלהם, ביחד עם RDR2. זה היה או זה או זה... ברמות הפירוט שהם יורדים אליהם משחק GTA הבא צריך 10 שנות פיתוח לפחות :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 12:19

Laskin כתב:גם רייר עברה מ-4 משחקים בסדר גודל די גדול (קמאו, פרפקט דארק, פיניאטה ובאנג'ו), לאחד ורבע (אם מחשיבים את KI)... אני לא מחשיב כל מני קטנטנים שהיו גם אז וגם בדור הזה.

אבל אין ספק שחסרונה של רוקסטאר הורגש הכי הרבה.
עם זאת, אני משוכנע שלא היו מצליחים לעשות GTA בסטנדרטים שלהם, ביחד עם RDR2. זה היה או זה או זה... ברמות הפירוט שהם יורדים אליהם משחק GTA הבא צריך 10 שנות פיתוח לפחות :D

רייר התפרקה לגמרי, עכשיו בשנתיים האחרונות הם גדלו בחזרה, אבל נניח ב-2015 זאת לא הייתה אותה סדר גודל של חברה שהיא הייתה ב-2005. תקופת ה"תעשו בבקשה רק משחקי ספורט לקינקט ואוואטרים" ממש גמרה אותם.

בנוגע ל-GTA, בדור הקודם הם עשו שני משחקי GTA, משחק RDR והמון משחקים נוספים. אם הם לא מצליחים לעשות GTA פלוס עוד משחק גדול או לחילופין כמה קטנים יותר, זה ממש עצוב בעיניי. ביחוד ש-RDR2 משחק קצת קקה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 12:27

"קקה" תגיד לממוצע 97 בMC.
המשחק יצירת מופת, הוא פשוט לא לכולם, כמו שGTA הוא כן ל(כמעט)כולם.

לדעתי אין שום דבר עצוב בזה שהם מעדיפים להשקיע בכל דבר קטן ולא להתפשר, גם אם זה אומר שאני אקבל פחות חוויות מהם בכל דור.
אני אישית בכיף חותם רק על משחק אחד בדור הבא, אם הוא יהיה מתקדם ומושקע כמו שאני מדמיין אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 12:49

Laskin כתב:"קקה" תגיד לממוצע 97 בMC.
המשחק יצירת מופת, הוא פשוט לא לכולם, כמו שGTA הוא כן ל(כמעט)כולם.

לדעתי אין שום דבר עצוב בזה שהם מעדיפים להשקיע בכל דבר קטן ולא להתפשר, גם אם זה אומר שאני אקבל פחות חוויות מהם בכל דור.
אני אישית בכיף חותם רק על משחק אחד בדור הבא, אם הוא יהיה מתקדם ומושקע כמו שאני מדמיין אותו.

כן, זה ממש מוזר שאני שומע כל כך הרבה אנשים מדברים על RDR2 ובערך כולם שונאים אותו אבל אומרים משהו כמו "כן, אני מבין שהוא יצירת מופת לאנשים מסויימים" או משהו כזה. כאילו RDR2 הוא המשחק המחורבן שאף אחד לא מוכן להודות שהוא חושב שהוא מחורבן, כמו GTA4 :)

בכל מקרה, מה שאני אומר הוא שאם הם החליפו איזה 8 משחקים בדור באחד והאחד הזה יוצא כמו RDR2 אז עדיף שיעשו 8 משחקים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 13:04

עבורי הוא יצירת מופת. בקלות המשחק הכי טוב שלהם אי פעם... אם אתה תגיד לי לבחור משחק אחד שלהם לשחק בו שוב - זה יהיה זה, בלי לחשוב פעמיים.
שחק בו פעם, אולי תבין :)

האם הוא "כיף טהור" כמו GTA 5? ברור שלא. אז מה? גם OUTER WILDS לא "כיף טהור", בלשון המעטה, והוא נכנס לטופ 10 של כל הזמנים שלי גם אם תסכל אותי ברגעים מסויימים.
בRDR2 לא הרגשתי תסכול בשום שלב, נהנתי מהאיטיות שלו, מאיך שהוא נפתח, וגם מהעלילה שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2020, 13:11

Laskin כתב:עבורי הוא יצירת מופת. בקלות המשחק הכי טוב שלהם אי פעם... אם אתה תגיד לי לבחור משחק אחד שלהם לשחק בו שוב - זה יהיה זה, בלי לחשוב פעמיים.
שחק בו פעם, אולי תבין :)

האם הוא "כיף טהור" כמו GTA 5? ברור שלא. אז מה? גם OUTER WILDS לא "כיף טהור", בלשון המעטה, והוא נכנס לטופ 10 של כל הזמנים שלי גם אם תסכל אותי ברגעים מסויימים.
בRDR2 לא הרגשתי תסכול בשום שלב, נהנתי מהאיטיות שלו, מאיך שהוא נפתח, וגם מהעלילה שלו.

outer wilds משחק מרתק, RDR2 משחק משעמם עם מכניקות מעיקות. אולי לא שחקתי בו מספיק, אבל ממה ששחקתי ממש השתעממתי.

התחום שבו רוקסטאר השקיעה הכי הרבה ב-RDR2 היה האנטרקציה בין הדמויות, מראיונות איתם נשמע שזה בערך היה הדבר שלקח הכי הרבה משאבים במשחק. אני לא רואה סיבה לעשות את זה ב-GTA6, במשחק כמו GTA אני רוצה סימולציות עולם מרשימות, הרבה פיסיקה, דברים כאלה. אז אולי דווקא GTA6 יקח להם פחות משאבים מפרוייקט כמו RDR2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 13:20

המשחק נפתח ממש לאט. כמו הראשון... לא שיחקת בראשון, אבל אין באמת הבדל בקטע הזה, וגם הראשון היה יצירת מופת, אם כי ברמה אחרת לגמרי מזה.

בא ותעשה ניסוי היום הערב, או בפעם הבאה שתשחק בו:
תפתח מפה, תסמן 4-5 מקומות בראש שלך, רצוי כמובן רחוקים מאוד אחד מהשני, ותגיע לכל אחד מהם.
תעצור מדי פעם כשאתה רואה משהו יפה או מעניין, תצוד קצת, תכיר את המכניקות השונות... אני מבטיח לך שזה משחק שגם אתה מאוד, מאוד תהנה ממנו.
לשחק בפתיח ולעצור שנייה אחרי זה קצת כמו לשחק בOW בטוטוריאל, להמריא, ולא להגיע לשום כוכב.
יש לי אגב 3 חברים שונים שהמלצתי להם על OW והם פשוט לא היו מסוגלים, כי "השליטה הייתה מעפנה" ולא ניסו אפילו להתרגל. עבורם זה משחק מטופש שאין בו כלום... הם לא ניסו. אז הם לא יכולים לחוות דיעה רצינית בנושא :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ינואר 2020, 15:41

ואז בפעם העשרים שארתור יעצור ויחפש בכיסים של מישהו שהוא הרג במשך עשר שניות בשביל שייצא לך משם 0.05 סנט, אז תסגור את הלאונצ'ר של רוקסטאר ותמחק את המשתמש.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 54 אורחים