נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי BiA » 29 ספטמבר 2019, 21:15

קאפהד חוגג שנתיים, וב-MDHR מפרסמים שהוא מכר חמישה מיליון עותקים - בהחלט מרשים.

אחד ממשחקי הטופ 5 של הדור מבחינתי, וזה מז'אנר שאני לא בדיוק חולה עליו. הוא נמכר בהנחה של 20 אחוז עכשיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2019, 22:26

אני ממש חיכיתי לו ומאוד התאכזבתי. שלבי הטיסה וה״פלטפורמינג״ היו מתסכלים ולא מהנים בכלל עבורי, נטשתי אותו אחרי שעתיים בערך

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 ספטמבר 2019, 13:41

גם אני נטשתי בהתחלה, לא הייתי ממש במוד לראן אנד גאן כזה ונתתי צ'אנס רציני רק אחרי איזה שבועיים, ושם הוא כבר תפס אותי. גם אם היה איזה קטע קצת מעצבן לפעמים הריסטים היו כל כך מהירים והמפגשים כל כך קצרים שזה היה לגמרי נסבל. אבל כן, אמנם אהבתי אותם אבל השלבים הרגילים מרגישים די tacked on.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 19 אוקטובר 2019, 00:16

BiA כתב:קאפהד חוגג שנתיים, וב-MDHR מפרסמים שהוא מכר חמישה מיליון עותקים - בהחלט מרשים.

אחד ממשחקי הטופ 5 של הדור מבחינתי, וזה מז'אנר שאני לא בדיוק חולה עליו. הוא נמכר בהנחה של 20 אחוז עכשיו.

שמע ממש כל הכבוד לו, מזכיר לי את סופר מיט בוי ברמת הקושי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2019, 22:37

ה-ISFE ו-ChartTrack עשו סקר גדול בגרמניה, איטליה, ה-UK, צרפת וספרד בנוגע לרכישות קונסולת דור הבא ו-46% מהלקוחות אמרו שהם לא יקנו קונסולה אם לא יהיה בה כונן פיזי. כמובן שזה נכון ל-2019, אם מדובר בלקוח הממוצע אז כנראה שהם לא יקנו את הקונסולה עד 2023 וצפונה מזה כך שעד אז אולי הם יתרככו. אבל החלק הכי מעניין בסקר הוא שהוא נעשה עבור האתר gamesindustry.biz ובגלל זה, ChartTrack וה-ISFE חשפו לפניהם פרטים ממש מעניינים של מכירה דיגיטלית מול פיזית באירופה. אז הנה כמה פרטים מעניינים שהם חשפו.

משחקי AAA גדולים חצו כבר את 50% המכירות בדיגיטלי לעומת הפיזי, כדוגמה הביאו את Assassin's Creed, Battlefield, Star Wars, Call of Duty, Tom Clancy ו-Red Dead Redemption. הכותרים הללו מכרו:
- 56% דיגיטלי בUK.
- 47% בצרפת.
- 50% בגרמניה, שוויץ ואוסטריה.
- 35% בספרד ופורטוגל.
- 33% באיטליה.

המוכנות של לקוחות לקנות קונסולה דיגיטלית בלבד:
- 22% בUK.
- 16% בצרפת.
- 19% בגרמניה.
- 10% בספרד.
- 15%איטליה.

סה"כ 46% אמרו שלא יקנו מכשיר דיגיטלי בלבד, 18% אמרו שכן ו-36% לא היו בטוחים.

בנוגע ללמה אנשים שרוצים קונסולה דיגיטלית באמת רוצים אותה (היה אפשר לסמן יותר מתשובה אחת):
- 27% כי הם עם אוסף משחקים דיגיטלים גדול.
- 19% כי יש להם מנוי למשחקים דיגיטלים (PS+ או GAME PASS).
- 19% כי הם משחקים משחקי מולטי בעיקר.
- 18% כי הקונסולה תהיה זולה יותר.
- 17% כי זה יאפשר קונסולה קטנה יותר.
- 17% אמרו שהם רוצים להפסיק את הזיהום פלסטיק של העותקים הפיזים.

מי שנגד דיגיטלי (שוב, יותר מתשובה אחת אפשרית):
- 19% אוהבים לעשות אוסף פיזי של משחקים.
- 17% רוצים לשחק באוסף משחקים הפיזים הקיים שלהם.
- 15% קונים משחקי יד שניה.
- 15% רוצים למכור או להחליף משחקים אחרי שהם סיימו אותם.
- 14% רוצים להלוואת לחברים משחקים.

היו מספרים נוספים שמערבים אנשים שאין להם קונסולה אלה משחקים משחקים בטלפונים סלולארים אבל אני חושב שזה פחות רלוונטי אז חסכתי מעצמי :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2019, 12:50

אז הפס4 היא רשמית הקונסולה הביתית השנייה הממכרת בכל הזמנים אחרי הפס2:

תמונה

גם מבחינת תוכנה היא מקום 2 בכל הזמנים:

תמונה

היה צפוי אבל עכשיו זה רק נעשה רישמי.

מה שכן הפס4 כמו שראינו לאורך כל השנה ב NPD נמצאת במגמת ירידה חזקה, 2.8 מיליון יחידות נשלחו ברבעון הזה לעומת 3.9 ברבעון המקביל של השנה שעברה.

גם בתוכנה ירידה ברורה עם 61.3 מיליון יחידות שנמכרו ברבעון הזה לעומת 75.1 ברבעון המקביל של שנה שעברה.

איכשהו עם כל הירידות מספר מנויי הפלוס גודל עם 36.9 מיליון מנויים לעומת 34.3.

PSNOW עם מיליון מנויים, קפיצה של 300 אלף מ 700. יפה מאוד.

למרות הירידה, זה ה Q2 השני בטיבו עבור פלייסטיישן (שנה שעברה היה הטוב ביותר) מבחינת הכנסות וריווחיות.

גם סוני כתאגיד רושמת רבעון מוצלח מאוד עם הרווח התפעולי הכי גבוה בהיסטוריה שלהם, החברה נמצאת במצב מעולה.

המספרים של התוכנה והחומרה מראים סימנים של תחילת דמדומי הדור עבור סוני ועדיין, הקונסולה לא מתה והיא עוד תגיע ל 120 מיליון, מספר מדהים שאין סיכוי שהפס5 תצליח לשחזר, סוני עוד תתגעגע לדור הזה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 12:57

הכנסות וריווחיות הרבה יותר חשוב מאשר יחידות שנמכרו... ולדעתי אם סוני רק היו מורידים קצת ממחיר הבסיס של הקונסולות שלהם הם היו גם שם מקבלים תוצאות חסרות תקדים... לא ייאמן שאנחנו שנה משיגור הפס5 ועדיין לקנות פס4 זה 400 דולר (כן, פרו... ועדיין).

אגב, אני ממש לא בטוח שהם לא יצליחו לשחזר את זה בדור הבא... אם אני צריך להמר אז הם יהיה מאוד קרובים לזה, למרות שמיקרוסופט צפויה להשתפר.
אבל כמובן שיכול להיות גם שSTADIA וכד' יציעו חוויות טובות יותר עוד כמה שנים וזה יחסל את שוק הקונסולות הביתיות...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2019, 13:20

חלק מהריווחיות היפה אגב זה מזה שהיחס בין דיגיטלי לפיזי עלה ל 37 אחוז דיגיטלי לעומת 28 אחוז, עלייה די מדהימה.

לאסקין, גם מייקרוסופט תשתפר בוודאות, יהיו לה את כל השירותים המעולים שלה שבדור הזה הביאו לה הרבה good will שמתרגם למכירות כשמתחילים מאפס עם דור חדש (כמו ה good will שסוני צברה עם הפס3 עם כל הבלעדיים והפלוס המדהים והמיקוד בהארדקור לעומת התחרות אחרי שהם היו הבדיחה של תחילת הדור) פלוס יהיו לה באמת ליין אפ של בלעדיים שבטוח יהיו יותר נורמלים מהבדיחה שהיא ליין הבלעדיים של הדור הזה.

בקיצור יש למייקרוסופט קלף הרבה יותר חזק מהנוכחי.

תוסיף על זה נעלם כמו סטאדיה וברור שסוני תצטרך להתחלק הרבה יותר יפה בעוגה בניגוד לדור הנוכחי שהיא זללה הכל לבד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 13:29

פתאום שחרור פס5 ב-2019 לא נשמע כזה קטסטרופה כמו שחשבנו :)

אבל היי, אם הם רוצים למכור יותר, שיורידו כבר את המחיר. הפס4 תקועה ב-300$ כבר שלוש שנים והפרו 400$ גם שלוש שנים.

בנוגע לדור הבא, ברור שלסוני יהיה קשה יותר, בדור הזה היא התחרתה נגד עצמה, בדור הבא הם הולכים להתמודד עם יריב הרבה יותר חזק. גם מיקרוסופט צברה המון good will כמו שבלינג אמר, גם סוני לא תהנה מהפאשלות המטורפות של מיקרוסופט לקראת הדור הנוכחי, גם סוני לא תהנה מלהיות זולה ב-100$ מהתחרות וגם יש הפעם למיקרוסופט בתי פיתוח שאשכרה עושים משחקים ויכולים ליצור תחרות. לא שמיקרוסופט תנצח את הדור הבא, אבל סוני יכולה לשכוח מלדרוך על התחרות ולרוץ קדימה עם 20 מליון מכשירים כל שנה, ביחוד אם השנתיים הראשונות שלה יראו כמו השנתיים הראשונות של הפס3 והפס4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 14:00

בלינג - כן, אבל אתה שוכח שגם יש גידול אוכלוסיה, ויש שווקים חדשים כמו סין שלא היו שם בתחילת הדור הנכחי... אז העוגה גדלה מדור לדור :)
ואני עדיין חושב שאקס-בוקס זה מיותר לגמרי למי שיש מחשב חזק (או אפילו לא כל כך חזק, בעוד שנתיים-שלוש מהיום, עבור משחקי הדור הבא) וזה כן יתבטא במכירות קצת יותר ממה שאחרים פה מעריכים.

בקיצור - התערבויות האם הפס5 יעבור את ה-100 מליון? או שעל זה אין ויכוח אלא על 120 נגיד?

לדעתי, אם כבר - אז הפאקטור הכי משמעותי יהיה האורך של הדור הבא, ואם לא יהיו גרסאות "פרו/X" אז הדור הבא יכול להיות רק 5 שנים במקום 7.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2019, 14:07

יש התערבות על 100 מיליון, על 120 זה כבר בכלל מופרך, אתה טוען שהם יעברו את הפס4 באקלים הרבה יותר מאתגר עם קונסולה יקרה יותר והכל, באמת לאסקין זה מוגזם גם בשבילך :)

בכל אופן אני חושב שאחרי שנראה את ההכרזות של הדור הבא באופן רשמי, שנריץ ליין של מגה התערבות בת׳רד המיועד לכך בשלל נושאים שקשורים לדור הבא שנקבל את התשובה לחלקם רק בעוד כמה שנים טובות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 14:10

אנחנו לא יודעים באמת כמה מיקרוסופט הולכים להשתפר, רק שעל הנייר זה נראה כך...
אני אומר דבר כזה:
הפס3 עם שלל הבעיות שלה הצליחה למכור בערך 90 מליון, אז לפס5 יש סיכוי סביר מאוד להגיע ל-100 מליון :)
יאללה, להתערבויות!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2019, 14:42

העוגה לא בטוח גודלת, בכל דור שואלים עד כמה יהיה רלוונטי דור הקונסולות הקרוב, האם יאבד מכוחו או לא, אתה לא יכול לדעת בוודאות שהדור הבא בכלל יהיה כזו הצלחה באופן כללי והוא יצליח לשכנע 180 מיליון איש נגיד לקנות אחת מהקונסולות.

אגב, המנוע צמיחה הגדול של סוני ברבעון הזה שהוביל לכך שמדובר ב Q2 הגדול בחברה הוא למרבה המפתיע לא חטיבת המשחקים (שכאמור נמצאת בירידה) אלא חטיבת הסנסורים שרשמו צמיחה יפה ומלחתכילה גם בימים היפים של חטיבת המשחקים היא החטיבה השנייה בגדולה, רק אני מופתע מזה שסוני היא כזה כוח חזק בתחום?

אני מתאר לעצמי שמדובר בעדשות וכאלה שקשורים לסמארטפונים? מישהו יודע מה החטיבה הזאת עושה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 14:48

יש פחות אנשים עם מחשב גיימינג מאשר שחקני WIIU בעולם. ראית פעם את סקר החומרה של סטים? לא רק של-90% מהעולם המערבי אין יותר מחשב שולחני, גם מי שיש לו מחזיק בפנים כרטיס LOW RANGE לרוב. למשל בסקר האחרון של סטים, רק ל-15% ממשתמשי סטים (שהם כבר חתך האנשים שכבר יש להם מחשב גיימינג) יש כרטיס חזק מה-1060GTX. זה אומר שעוד שנה, כשהפס5 תצא, בערך 90% ממשתמשי סטים לא יוכלו להריץ את היילו אינפנט.

לי יש מחשב חזק, לך יש מחשב חזק ולעוד כמה אנשים פה כי אנחנו גיימרים כבדים. ל-90% מהגיימרים בעולם אין מחשב גיימינג, יש להם קונסולה. אם הם רוצים לשחק היילו אינפנט הם יקנו אקסבוקס. אני לא יודע מה יהיה בדור הבא, אבל אני מוכן להתערב על כל דבר שמיקרוסופט תמכור הרבה יותר אקסבוקס.

bling כתב:אני מתאר לעצמי שמדובר בעדשות וכאלה שקשורים לסמארטפונים? מישהו יודע מה החטיבה הזאת עושה?

החטיבה הזאת הם אחד מספקי מצלמת הסמארטפונים הגדולים בעולם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 14:55

אבל אחרי שנתיים שהמכשירים יצאו, כבר לא יהיה צריך מחשב באמת חזק. בהתחלה כדי לשחק את אינפיניט כמו בסקרלט תאלץ להוציא 8000 ש"ח כדי להגיע למשהו דומה, אבל אחרי שנתיים זה ירד בערך ל-4000. אני כן חושב שהרבה אנשים חושבים קדימה ברכישות הקונסולה שלהם, והרבה מהם יגידו לעצמם שאולי עדיף פס5, ובעוד שנתיים או שלוש הם ישלימו את המשחקים הכי טובים על המחשב הבא שלהם.
יכול להיות שאני טועה, אבל אני חושב שזה בהחלט יפגע במיקרוסופט, לא בצורה הכי משמעותית בעולם, אבל יוריד להם כמה מליונים יפים במהלך הדור.

בלינג - העוגה תמיד גדלה מדור לדור. יש יותר גיימרים היום מאשר לפני 7 שנים. חד משמעית. האם הם בהכרח גיימרים שמתכננים לרכוש קונסולה? לא ידוע. אולי כוווולם יעברו לענן או למובייל. אבל זה מגביר את הסיכויים, חד משמעית...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 14:57

אפילו פה בפורום יש לך אנשים שמרוויחים טוב והם יודעים מה זה להיות ב-PC ועדין, הם קנו אקסבוקס. כל מני תחשיבים של "תצטרך להוציא רק 2500$ ויהיה לך גם PC" לא באמת עובדים בקהל הרחב, הם עובדים בקבוצה מאוד מצומצמת של אנשים. אני משער שזה פוגע בהם ב-2-3 מליון יחידות עד סוף חיי הקונסולה, אבל זה לא משהו שצריך לכתוב עליו הביתה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 15:03

אני חושב שההערכה שלך אופטימית, מהנקודה של מיקרוסופט. לדעתי יותר כמו 10% מהפוטנציאל (משמע יותר קרוב ל-10 מליון), תלוי כמובן גם באיך המשחקים ירוצו במחשב... בנקודה מסויימת בדור - הם יוכלו לרוץ הרבה יותר טוב ולהראות הרבה יותר יפה, גם על מחשבים ממוצעים יחסית, וזה יכול לשכנע אנשים שאין להם קונסולה לפחות בתור התחלה ללכת על הפס5, ובסוף להשאר רק איתו ולהשלים במחשב, גם כאלו שלא חשבו שיעשו זאת.
גם עם גיימפאס זה בכלל מאוד מפתה לעבור למחשב... אנחנו לא יודעים כמה יעשו זאת, אבל אנחנו כן יודעים שמי שהוא גיימר במחשב כיום, אפילו לא הכי הארדקור, כנראה אפילו לא שוקל לרגע לקנות את המכשיר הבא של מיקרוסופט. אני לא יודע אם זה רק מליונים בודדים. יכול גם להיות קרוב ל-20 מליון... רק זמן יגלה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 15:15

Laskin כתב:אני חושב שההערכה שלך אופטימית, מהנקודה של מיקרוסופט. לדעתי יותר כמו 10% מהפוטנציאל (משמע יותר קרוב ל-10 מליון), תלוי כמובן גם באיך המשחקים ירוצו במחשב... בנקודה מסויימת בדור - הם יוכלו לרוץ הרבה יותר טוב ולהראות הרבה יותר יפה, גם על מחשבים ממוצעים יחסית, וזה יכול לשכנע אנשים שאין להם קונסולה לפחות בתור התחלה ללכת על הפס5, ובסוף להשאר רק איתו ולהשלים במחשב, גם כאלו שלא חשבו שיעשו זאת.
גם עם גיימפאס זה בכלל מאוד מפתה לעבור למחשב... אנחנו לא יודעים כמה יעשו זאת, אבל אנחנו כן יודעים שמי שהוא גיימר במחשב כיום, אפילו לא הכי הארדקור, כנראה אפילו לא שוקל לרגע לקנות את המכשיר הבא של מיקרוסופט. אני לא יודע אם זה רק מליונים בודדים. יכול גם להיות קרוב ל-20 מליון... רק זמן יגלה :)

זה נכון, רק הזמן יגלה, אבל אני משער שיש למיקרוסופט את המספרים של כמה אנשים ממש משתמשים בחנות חלונות שלהם. ולהגיד את האמת? אני לא חושב שאכפת להם אם אתה קונה אקסבוקס או משתמש ב-PC, כי אם הם מצפים ממך פשוט להיות לקוח GAMEPASS וזהו, שכמעט לא תקנה משחקים מעבר, אז מה אכפת להם אם אתה משתמש ב-PC (ששלמת בו 100$ לחלונות 10 ממילא ואתה משתמש בפלטפורמה שלהם) או באקסבוקס? להפך, אקסבוקס בשיגור תפסיד להם כסף, במחשב הם עשו עליך גם 100$ לחלונות וגם את המנוי של GAMEPASS בלי להוציא עליך שקל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 15:46

אני לא באמת יודע אם זה שווה ערך מבחינתם, הווינדוס שקיבלתי עם המחשב הזה ויעבור איתי למחשב הבא, ומנוי שאני עושה ומבטל אחרי חודש כשסיימתי את המשחק וחצי שיוצא להם בשנה, אבל אולי גיימפאס ימשיך להשתפר... פשוט לא בטוח שזה יותר משתלם להם מאשר קונסולה שעם הזמן בהחלט רווחית, ואולי אפילו מאוד, ומשחקים במחיר מלא, כמו שסוני מקבלת מהלקוחות שלה. זה מאוד קשה לי להבין איך בכלל אפשר לחשב את זה :)
אבל בשוקה התחתונה, בסוף הדור הזה או הבא - אנחנו נראה מספרים של הדור, מכירות... ומנויים לא ממש נחשבים שם, אז זה פחות רלוונטי להתערבויות שלנו ^_^

אגב, לגבי אנשים פה בפורום שרכשו וואן במקום פס4 - בתחילת הדור לא ידענו שכל משחק שלהם יגיע למחשב. זה פאקטור רציני ולהתחיל דור חדש ככה זה שונה, אני מניח שבעיקר נרגיש את זה אחרי שהיילו יוצא וסוף סוף אנשים ישחקו בהיילו חדש על המחשב (וכנראה בגירסה היפה ביותר שלו). לדעתי משהו ביוקרה של האקס בוקס ייפגע, במוח של הרבה גיימרים שאוהבים אקס בוקס.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוקטובר 2019, 16:28

אני לא חושב שיש ספק שזה יפגע במכירות האקס בוקס בדור הבא. אולי יותר, אולי פחות, אבל זה בוודאות יפגע במידה מסוימת.
הקטע הוא שזה כנראה גם לא יפגע כל כך במיקרוסופט כלכלית. קודם כל המשחקים שלהם ימכרו יותר (אני דוגמה לצד באוכלוסיית הגיימרים שהיה קונה ps5 בלבד בכל מקרה, אבל במצב הקיים בטוח אקנה את משחקי מייקרוסופט המעניינים לpc), וגם כי הם כנראה רואים בpc, כלומר בווינדווס, גם כפלטפורמה שלהם לכל דבר.
כלומר השאלה היא כלכלית. האם זה יפגע במכירות האקסבוקס איכשהו? כן. אבל את מיקרוסופט לא מעניין הדיון השטחי על למי יש קונסולה יותר גדולה מול סוני, אלא הנתון הכלכלי שיימצא שם בסוף הדור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 16:30

כן, זה כנראה המצב, אבל אני לא משוכנע שזה בסוף שווה ערך.
צריך לזכור בנוסף לשאר הדברים, שכל מי שמשחק במחשב לא עושה מנוי גולד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 16:35

Laskin כתב:אני לא באמת יודע אם זה שווה ערך מבחינתם, הווינדוס שקיבלתי עם המחשב הזה ויעבור איתי למחשב הבא, ומנוי שאני עושה ומבטל אחרי חודש כשסיימתי את המשחק וחצי שיוצא להם בשנה, אבל אולי גיימפאס ימשיך להשתפר... פשוט לא בטוח שזה יותר משתלם להם מאשר קונסולה שעם הזמן בהחלט רווחית, ואולי אפילו מאוד, ומשחקים במחיר מלא, כמו שסוני מקבלת מהלקוחות שלה. זה מאוד קשה לי להבין איך בכלל אפשר לחשב את זה :)
אבל בשוקה התחתונה, בסוף הדור הזה או הבא - אנחנו נראה מספרים של הדור, מכירות... ומנויים לא ממש נחשבים שם, אז זה פחות רלוונטי להתערבויות שלנו ^_^

אגב, לגבי אנשים פה בפורום שרכשו וואן במקום פס4 - בתחילת הדור לא ידענו שכל משחק שלהם יגיע למחשב. זה פאקטור רציני ולהתחיל דור חדש ככה זה שונה, אני מניח שבעיקר נרגיש את זה אחרי שהיילו יוצא וסוף סוף אנשים ישחקו בהיילו חדש על המחשב (וכנראה בגירסה היפה ביותר שלו). לדעתי משהו ביוקרה של האקס בוקס ייפגע, במוח של הרבה גיימרים שאוהבים אקס בוקס.

אנשים פה רכשו את ה-X ב2017 וצפונה, הם כולם ידעו שהמשחקים זמינים במחשב.

בנוגע לחלונות, אתה עם חלונות ששלמת עליהם (גם אם ״קבלת עם המחשב״, עדין שלמת בלי לדעת) ואתה משלם על משחקים שלהם בחנות של חלונות ומשלם חודשית בגיימפאס. להגיד שתבטל את המנוי אחרי חודש זה קל אבל המציאות שונה, ביוחד שעכשיו יש להם כל כך הרבה סטודיואים שזה כבר ״משחק וחצי בשנה״. כלומר רק בשיגור של הסקארלט יהיה את היילו אינפנט ופורצה 8. גם אני אמרתי ביוני שאני אבטל את גיימפאס באוגוסט ואז השארתי בשביל גירס ועכשיו בשביל outer worlds. עוד יש לי את פריי, וולפנשטיין 2, פורצה 4 הורייזן שאני חוזר אליו כל הזמן ואני עדין רוצה לנסות את state if decay. בקיצור, אין לי אקסבוקס ועדין MS עשו עלי בדור הזה איזה 900₪.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 18:09

נו, נגיד שאשאיר את המנוי (אני לא, כי אחרי גירס אני בספק אם אמצא משהו שירוץ בצורה מספקת על המחשב שלי, אמשיך את המנוי עם המחשב הבא ואשלים פערים) - הם עדיין יקבלו ממני ״רק״ בערך מחיר של משחק אחד עבור המנוי, בזמן שסוני סביר להניח תקבל ממני הרבה יותר.
בכל אופן אני לא מתווכח אם זה כן ישתלם להם או לא, אמרתי שאני לא יודע, רק שעסקי הקונסולות שלהם ייפגעו, והם ירגישו את זה עם פחות מנויי לייב

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 אוקטובר 2019, 00:34

DrKeo כתב:יש פחות אנשים עם מחשב גיימינג מאשר שחקני WIIU בעולם. ראית פעם את סקר החומרה של סטים? לא רק של-90% מהעולם המערבי אין יותר מחשב שולחני, גם מי שיש לו מחזיק בפנים כרטיס LOW RANGE לרוב. למשל בסקר האחרון של סטים, רק ל-15% ממשתמשי סטים (שהם כבר חתך האנשים שכבר יש להם מחשב גיימינג) יש כרטיס חזק מה-1060GTX. זה אומר שעוד שנה, כשהפס5 תצא, בערך 90% ממשתמשי סטים לא יוכלו להריץ את היילו אינפנט.

איך הגענו ל 90%? היילו אמור לצאת גם על הוואן הרגילה, סביר להניח שהוא יוכל לרוץ גם על כרטיסים חלשים מ 1060GTX.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 00:52

idan כתב:
DrKeo כתב:יש פחות אנשים עם מחשב גיימינג מאשר שחקני WIIU בעולם. ראית פעם את סקר החומרה של סטים? לא רק של-90% מהעולם המערבי אין יותר מחשב שולחני, גם מי שיש לו מחזיק בפנים כרטיס LOW RANGE לרוב. למשל בסקר האחרון של סטים, רק ל-15% ממשתמשי סטים (שהם כבר חתך האנשים שכבר יש להם מחשב גיימינג) יש כרטיס חזק מה-1060GTX. זה אומר שעוד שנה, כשהפס5 תצא, בערך 90% ממשתמשי סטים לא יוכלו להריץ את היילו אינפנט.

איך הגענו ל 90%? היילו אמור לצאת גם על הוואן הרגילה, סביר להניח שהוא יוכל לרוץ גם על כרטיסים חלשים מ 1060GTX.

נכון, אתה צודק, אבל התכוונתי לשחק בו בסטנדרטים של 2020 שהולכים להיות מאוד שונים מסטנדרטים של ה-ONE המקורית. אני גם אומר את זה כצורת הסתכלות כללית ביחס לתקופה, כלומר גם ב-2024 ל-90% מהאנשים במערב לא יהיה מחשב שולחני, המעט שיהיה להם אפילו לא יכיל כרטיס מסך ואלה שכן יש להם מחשב שולחני וכרטיס מסך יעודי לגיימינג, 85% מהם עם כרטיס LOW RANGE שלא מתקרב לקונסולות. כלומר זה שמיקרוסופט מוציאה את המשחקים שלה למחשב מוריד להם אחוז מאוד נמוך של משתמשים. אולי לא הייתי צריך להשתמש באינפנט כדוגמה כי הוא כותר קרוס ג'ן שיוצא גם ל-ONE :)

בסופו של דבר אנשים רוצים לשחק פיפ"א ו-COD מול הטלביזיה שלהם, אלה שקונים גיימינג PC הם שבריר מאוכלוסית הקונסולות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים