נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2021, 21:31

במה ששלומי שם אומרים שהחרם של טראמפ על סין החמיר את כל המחסור הזה. בואנה יש מצב שכל זה בגלל טראמפ או שזה איזה שיט פוליטי ליברלי?
נ.ב אז כן קראתי נכון יש קשר לרכבים.מישהו יכול להסביר להדיוט כמוני שהוא רוב הזמן גם אידיוט מה כבר רכב צריך שבבים כאלה ברמה שתיצור מחסור?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2021, 22:03

ב-uk בנובמבר הקונסולה הכי מוכרת הייתה הפס5, בדצמבר הסוויטצ׳ ובינואר ה-x/s.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 20:34

KAZZ גבר, כדאי שתשב שאתה קורא את זה אם עוד לא שמעת כי... אפיק חתמו על יותר אקסקלוסיבים מאי פעם ב2021 2022 חלקם, גם יהיו אקסקלוסיבים מלאים! יהיה להם גם תערוכה בקרוב ב11 לחודש.

קאז. אני מניח שאני מביא את הפופקורן, אתה מביא את המלח כרגיל, כן? :)

https://t.co/PRcHNFCZk6?amp=1

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2021, 03:39

לאסקין, RDR2 הגיע ל-36 מליון, כלומר מכר מליון יחידות ברבעון האחרון וזה עוד היה רבעון חגים וסיילים וקורונה. אם הוא ממשיך בקצב הזה ההתערבות שלנו של 40 מליון יחידות עד סוף השנה ממש על הקשקש. לא יודע למה נתתי לך עד סוף השנה ולא עד מרץ כמו שאמרת, יכלתי לנצח :)

אגב, GTAV מכר ב-2020 הכי הרבה עותקים אחרי שנת 2013 והמשחק הגיע ל-140 מליון יחידות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 08:20

טוב, אני גם הייתי משוכנע שהם יוציאו גירסת דור הבא למשחק, שתקפיץ אותו ביציאת הדור החדש אבל לא עשו זאת... אולי עוד יעשו, גם משחקים רבים אחרים עדיין לא קיבלו, אפילו tlou2 עוד לא קיבל את הגירסה המותאמת שלו, אפילו לא פאץ׳. אם היה מקבל את זה לדעתי כבר היינו ממש קרובים אם לא ממש שם. ועדיין - בעייה שלך שהבאת את הרעיון של עד סוף השנה ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 09:04

רגע לאסקין אמר שRDR 2 יעשה 40 מליון ונדב אמר שיסגר על 30 ומשהו? בכל מקרה זה ממש צמוד נעקוב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2021, 13:26

glass man כתב:רגע לאסקין אמר שRDR 2 יעשה 40 מליון ונדב אמר שיסגר על 30 ומשהו? בכל מקרה זה ממש צמוד נעקוב :)

זה התחיל מויכוח על זה שאמרתי שRDR2 היה בזבוז משאבים מטורף כי הוא גם משחק רוקסטאר לא מעניין בעליל (לדעתי) וגם בחיים לא יגיע לחצי מהמכירות של GTAV והוא שאב לרוקסטאר משאבים של דור שלם (דור קודם הם עשו איזה 10 משחקים ובדור הזה רק את RDR2). משם זה עבר לויכוח מכירות ולהכרזה של לאסקין שהוא יעבור את ה40 מליון עד מרץ 2021 והכרזה טפשית שלי שאמרתי שכל כך אין לזה סיכוי שאני מוכן להתערבות של 40 מליון עד סוף 2021, סתם נתתי לבן אדם 3 רבעונים מתנה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 14:03

אני עד היום אומר שRDR 2 מעניין רק חובבי מערבונים בני 55 אבל כבר התווכחתי על זה עם לאסקין והוא לא קיבל את התזה שלי. אני חושב שאם בדור הPS5 לא היה BC
אז לאסקין עוד יכל לקחת את זה בהליכה אבל הBC קצת פגע בסיכויים שלו.

אני חושב שמתישהו הוא יגיע לתחזית של לאסקין אבל רק אלוהים יודע אם עד סוף השנה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 14:13

גם עם BC הוא יגיע לאיזה 37-38 מליון, נניח, עד סוף מרץ... זה קרוב מאוד בלי הסוג-של דאבל דיפינג שחשבתי שיהיה, ודי בוודאות יביא אותם ל-40 מליון אפילו כבר בקיץ.
אגב - הם גם עשו את RDR ONLINE שנמכר ב-5 דולר כSTANDALONE והמכירות האלה לא כוללות אותו.
בכל אופן אם הם יוציאו גירסת הדור הבא מושקעת או אפילו פאץ' ממש מושקע - אין לי שום ספק שזה יביא עוד כמה מליוני עותקים בודדים (ולאורך הדור אולי גם מעל 10 מליון), והם עוד יכולים לעשות זאת, אפילו בחודשים הקרובים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 14:30

הבאסה עם RDR 2 זה שהוא נראה כל כך מושלם מבחוץ אבל הוא משחק די משעמם ומתיש שאתה אשכרה ניגש לשחק אותו זה לא עוזר למכירות שלו :) אבל כן זה ברור שהם יוציאו איזשהו פאץ או גירסה מיוחדת לPS5 אבל אין פה את הדרייב כמו בGTA5 לרכוש אותה אלא אם כן מישהו ממש ממש חיכה 3 שנים לגירסה דפינטיבית.

בכל מקרה אני מאחל בהצלחה לשניכם כי זה באמת כל אחד ממכם יכול לקחת את זה עד סוף השנה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2021, 14:43

אני חושב שלא היה משחק שעשה טוב יותר את המכניקה של לעלות על הסוס שלך ולהגיע לנקודה כלשהי. פשוט מושלם באספקט הזה, שנות אור מכל AC או GOT או הורייזן (עם הטוויסט הרובוטי שלו). הסטינג של המערב הפרוע יכול כמובן להוות בסיס מצוין למשחק, יוכיח RDR 1.
חבל רק שמלבד שני אלו כל שאר המשחק די ככה-ככה, במקרה הטוב...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 14:55

דווקא GOT וRDR 2 הרגישו לי דומים בכל הקטע של הסוס והרכיבה אבל אני באמת מדבר על האווירה ולא על המכניקה וגם מRDR2 פרשתי וGOT לא אז אני כנראה משוחד.
בכל אופן זה הגיוני שרוקסטאר עדיין הם אלופי הנוסחא כי הם המציאו את הנוסחא.... אבל נראה לי שהרוב מסכימים שזה משחק חלש? זה כאילו לא היה איכפת להם בכלל שהעלילה תהיה טובה, לא ראיתי שיעממון עלילתי כזה בחיים שלי. פשוט לא משנה כמה ניסיתי לא היה איכפת לי משום דבר שקורה שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 15:09

העלילה מעולה, פשוט לוקח לה זמן להתניע... כמו כל דבר במשחק הזה. לא לכולם, אבל אצלי בספר הוא בקלות בטופ 5 של הדור האחרון.
(טוב נו, טופ 10 בקלות, טופ 5 בקושי... אבל נכנס!)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2021, 15:23

גלאס - הם מאוד שונים לדעתי במכניקה הזו. GOT מזכיר הרבה יותר את הגישה של AC, אם כבר RDR 2 מזכיר משחק כלשהו הייתי אומר שהוא מזכיר את SOTC, רק עם שליטה קצת פחות משוחררת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 16:16

כן, זה ברור שRDR2 הרבה יותר מציאותי והרבה יותר מושקע וGOT הרבה יותר "ארקידי" ומשחקי כי רוקסטאר עדיין המלכים, פשוט משהו באווירה של GOT מאוד הזכיר לי בכל זאת את RDR2 קשה לי לשים את האצבע על משהו ואתה עדיין צריך לחזור לGOT יום אחד, אתה לא תתחמק מזה כל עוד אני בסביבה!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2021, 16:29

בינתיים נראה שגם את ACV שמתי בצד (אבל אחרי 60 שעות ולא 25 כמו GOT, בכל מקרה - מה עם סוף המשחק לפעמים?? איזה מעיק העולמות הפתוחים האלו הופכים לעיתים), אז לא יודע ממש אם GOT נמצא כרגע איפשהו ברשימה של המשחקים העתידיים שריאלי שאגיע אליהם.
בינתיים אני הרבה יותר נהנה מריצה שנייה על קונטרול, ולאחר מכן אני מאוד מצפה לשקוע בניהו 2. כנראה תקופה כזו, ודי, חלאס, ב2018 סיימתי גם את AC אודיסי וגם את RDR2 וכנראה שקצת נמאס לי מאז מעוד משחקים שהם סך הכל אותו השטיק. בכל זאת העברתי השנה כ85 שעות משחק על הזאנר הזה, אני בספק אם יש עוד זאנר שהשקעתי בו את כמות הזמן הזו, אבל קשה לי להגיד שב100% מהזמן נהנתי כמו שנהנתי מהזאנר הזה לפני משחקי סוף הדור.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 17:16

טוב אני מניח שאין פה תחרות מבחינתך משחק דמוי סולס כמו ניהו 2 או משחק דמוי AC שכבר התחלת :) אני לא מתנגד מקסימום במקום לשחק במקביל נוכל לדבר על ניהו 2 אחרי שתסיים אותו ואני אשחק, גם טוב :)

אבל אישית לזה התכוונתי אז שאמרתי שאני מרגיש שיוביסופט בגדו בעקרונות של AC הם לא היו אמורים אף פעם להיות כאלה ענקיים כאילו שזה איזה JRPG וכאחד שאוהב AC
דווקא אני רוצה להנות מהם (וכן לא איכפת לי גם שGOT2 יהיה קצר יותר אני בעד)

כאילו אני מניח שחלק מהקטע בAC זה להנות מהחוויה ולהישאב לתקופה ההיסטורית ברור,אבל אפשר לעשות את זה ב20 שעות למה חייב כל כך הרבה? מה שמשנה זה הדיוק ההיסטורי והאיכות לא הכמות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2021, 19:15

Laskin כתב:גם עם BC הוא יגיע לאיזה 37-38 מליון, נניח, עד סוף מרץ... זה קרוב מאוד בלי הסוג-של דאבל דיפינג שחשבתי שיהיה, ודי בוודאות יביא אותם ל-40 מליון אפילו כבר בקיץ.
אגב - הם גם עשו את RDR ONLINE שנמכר ב-5 דולר כSTANDALONE והמכירות האלה לא כוללות אותו.
בכל אופן אם הם יוציאו גירסת הדור הבא מושקעת או אפילו פאץ' ממש מושקע - אין לי שום ספק שזה יביא עוד כמה מליוני עותקים בודדים (ולאורך הדור אולי גם מעל 10 מליון), והם עוד יכולים לעשות זאת, אפילו בחודשים הקרובים.

הם אמרו שזה לא כולל את הגרסת 5$? לא ראיתי את זה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 פברואר 2021, 22:35

glass man כתב:KAZZ גבר, כדאי שתשב שאתה קורא את זה אם עוד לא שמעת כי... אפיק חתמו על יותר אקסקלוסיבים מאי פעם ב2021 2022 חלקם, גם יהיו אקסקלוסיבים מלאים! יהיה להם גם תערוכה בקרוב ב11 לחודש.

את מי שצריך להזהיר זה המפתחות שלקחו את העסקאות כי ראינו את הנתונים של החנות ל 2020. הם דנים את המשחקים לאי-רלוונטיות ומינוריות.
אני סקרן לראות מהם המשחקים ומי השותפים. שמעתי גם דיבורים שחלק מהמשחקים של סוני אולי יהיו בלעדיים..אז נראה.

בנתיים אנחנו רואים ש EGS לא מקבלת את FH4, לא מקבלת את מאס אפקט, לא מקבלת את NIOH2 (שהבנתי משתמש בשירותים של EOS למאצ'מייקינג), לא מקבלת את הלהיט החדש בסטים Valheim שמופץ ע"י coffee stain, המפתחים של סטיספקטורי ששוגר ב EGS בלעדית. מי שמסתכל על מצב הנתונים הזה וחושב שככה נראית חנות בריאה צריך להוריד את המשקפיים הצבועות שלו.

Valheim אגב כבר הגיע ל 160,803 משתמשים בו-זמנית. מעל ל 12 אלף ביקורות ודירוג של Overwhelmingly Positive. פלטפורמת המחשב ממשיכה לייצר להיטים חדשים משום מקום והרחק ממכונות הפרסום וההייפ המיינסטרימיות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 23:43

Kazz כתב:
glass man כתב:KAZZ גבר, כדאי שתשב שאתה קורא את זה אם עוד לא שמעת כי... אפיק חתמו על יותר אקסקלוסיבים מאי פעם ב2021 2022 חלקם, גם יהיו אקסקלוסיבים מלאים! יהיה להם גם תערוכה בקרוב ב11 לחודש.

את מי שצריך להזהיר זה המפתחות שלקחו את העסקאות כי ראינו את הנתונים של החנות ל 2020. הם דנים את המשחקים לאי-רלוונטיות ומינוריות.
אני סקרן לראות מהם המשחקים ומי השותפים. שמעתי גם דיבורים שחלק מהמשחקים של סוני אולי יהיו בלעדיים..אז נראה.

בנתיים אנחנו רואים ש EGS לא מקבלת את FH4, לא מקבלת את מאס אפקט, לא מקבלת את NIOH2 (שהבנתי משתמש בשירותים של EOS למאצ'מייקינג), לא מקבלת את הלהיט החדש בסטים Valheim שמופץ ע"י coffee stain, המפתחים של סטיספקטורי ששוגר ב EGS בלעדית. מי שמסתכל על מצב הנתונים הזה וחושב שככה נראית חנות בריאה צריך להוריד את המשקפיים הצבועות שלו.

Valheim אגב כבר הגיע ל 160,803 משתמשים בו-זמנית. מעל ל 12 אלף ביקורות ודירוג של Overwhelmingly Positive. פלטפורמת המחשב ממשיכה לייצר להיטים חדשים משום מקום והרחק ממכונות הפרסום וההייפ המיינסטרימיות.

קאז תקרא את המילים של של אמאזון על הכניסה שלהם לשוק המשחקים.

Some businesses take off in the first year, and others take many years,” wrote Jassy, who currently heads Amazon’s cloud computing division and is Frazzini’s boss. “Though we haven’t consistently succeeded yet in AGS, I believe we will if we hang in there

Being successful right away is obviously less stressful, but when it takes longer, it’s often sweeter,” Jassy wrote. “I believe this team will get there if we stay focused on what matters most.”
https://www.thestreet.com/investing/ama ... videogames
זו התשובה שלי על קצה המזלג וזה מה שאני ולאסקין ונדב ניסינו להגיד בכל מיני דרכים :) או שאתה פשוט רוצה שבגלל כל הכשלונות של אמאזון הם פשוט ירימו יידים ויכנעו? מה עם כל החידושים שהם יכולים להביא לגיימינג בגלל המאמץ שלהם לבלוט ולבנות את עצמם?

אותו דבר כמובן עם אפיק, עוד לא ראית לרגע מה אתה מרוויח מהמאמץ שלהם ואתה כבר קובר אותם? גם אני קברתי אותם בהתחלה אבל לא המשכתי עם זה שראיתי שהם אשכרה מממנים משחקים לול :)

אז חברות מסוימות לא מגיעות כרגע לאפיק? אולי הם חתמו עם סטים על בלעדיות כמו אפיק ואנחנו לא יודעים על זה? אתה רוצה דוגמאות כמה משחקים בלעדיים לא ידענו בתעשייה הזו שהיו בלעדיים עד שנים אחר כך?

וגם אם נגיד שאין פה שום בלעדיות נגדית של סטים וזה אשכרה בגלל שEA ואחרות חושבות שהחנות של אפיק לא שווה את זה? נו אז? זה אומר שהחברות האלה יחשבו ככה כל הזמן? להזכיר לך שלא מעט חברות AKA קפקום חשבו שהפס4/ONE יהיו כישלון השקיעו את רוב המאמאצים במובייל הימרו על המובייל ונשכו את הכרית בלילה אחכ בגלל ההחלטה ההזויה הזו?

נדב כבר אמר שבלי אפיק לא היה היטמן 3 מה עוד צריך להגיד כדי לשכנע אותך שאתה צריך לתמוך באפיק. אתה מסכים שזה שהם עברו לIP של ג'יימס בונד כנראה אומר שהIP
של היטמן, לא מביא את הכסף הדרוש והם רוצים IP יותר רווחי כדי להישאר עם הראש מעל המים מה שאומר שלא רק שהם כנראה היו צריכים את אפיק באמת להיטמן 3
אלא הם יצטרכו אותם למשחקים עתידים בסדרה הזו?

מה רע שבלעדיים של סוני יהיו בלעדיים לאפיק? סוני תרוויח כסף על הבלעדיות להשקיע בבלעדים לPS5 ואתה כולה תצטרך להוריד את החנות של אפיק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 פברואר 2021, 22:22

כן, כשהעסק שלך נכשל נוח להשתמש בהסברי 'זה מרתון ולא ספרינט'.

'או שאתה פשוט רוצה שבגלל כל הכשלונות של אמאזון הם פשוט ירימו יידים' - לא. אני רוצה שתנתח מקצועית את המצב הקיים. כפי שאתה כנית 'הכשלונות של אמזון' יש לכנות גם את 'הכשלון של אפיק' עם ה EGS. האם תיאורטית אפיק יכולים להמשיך ולגרום להצלחה של החנות? כן. האם מצב החנות ברגע זה כישלון? כן.

למי אכפת שאפיק מממנים משחקים? שיממנו בכיף. למה שזה יטה את הכף של EGS? זה לא היטה את הכף של החנות של EA.

מה שאתה לא מפנים הוא שלאפיק יש עשרות מיליוני משתמשים ומאות מיליונים אקטיבציות של משחקים חינמיים. לחנות של אפיק אין בעיה למשוך משתמשים. הבעיה של EGS לא תיפתר אם היא תשיג עוד X משתמשים. יש לה מספיק משתמשים. הבעיה היא שהם לא שמים שם כסף בשיעור של יותר מחנות מינורית.

לאיזה אסימון אתם מחכים שייפול? מה ייעשו בלעדיים של רמדי ו UEDA שכל השיגורים הבלעדיים שהיו לאפיק בשנתיים האלה לא עשו?

תאוריות קונספירציה של הסכמי בלעדיות סודיים או סעיפי MFN סודיים הם מצחיקים כאשר יש הסברים יותר פשוטים שמגובים בנתונים של אפיק עצמה.
'וזה אשכרה בגלל שEA ואחרות חושבות שהחנות של אפיק לא שווה את זה? נו אז? זה אומר שהחברות האלה יחשבו ככה כל הזמן?' - פשוט. זה אומר שכרגע EGS היא כישלון. ואני לא יודע איך זה הולך להשתנות אם אפיק לא משנים את הגישה לגבי החנות וקידומה.

היטמן 3 לא היה קיים בלי אפיק כמו שטומב ריידר לא היה קיים בלי מיקרוסופט וכמו שגוסטווייר טוקיו לא היה קיים בלי סוני. די לבלבל בשכל.

-----

Dyson Sphere Program סיים את השבוע הראשון שלו עם 350אלף עותקים. (https://store.steampowered.com/news/app ... 7858269345)

Valheim עשה מיליון עותקים בשבוע הראשון שלו. (https://steamcommunity.com/games/892970 ... 5894895512)

הוכחה ניצחת לכך שאין כבר מקום לפילוסופיה של 'אנשים בודדים שקובעים מה יימכר ומה לא'.

תרגיל מחשבתי קל: אם נניח שכל העותקים הנ"ל נקנו ישירות דרך סטים, והמחיר הממוצע הוא המחיר בדולרים שלהם ($20) אזי ההכנסה שלהם שווה ל 10% מכלל ההכנסות של EGS ממכירת משחקי צד ג' בשנת 2020. שני משחקים ב 14 ימים בלבד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 פברואר 2021, 12:04

Kazz כתב:כן, כשהעסק שלך נכשל נוח להשתמש בהסברי 'זה מרתון ולא ספרינט'.

'או שאתה פשוט רוצה שבגלל כל הכשלונות של אמאזון הם פשוט ירימו יידים' - לא. אני רוצה שתנתח מקצועית את המצב הקיים. כפי שאתה כנית 'הכשלונות של אמזון' יש לכנות גם את 'הכשלון של אפיק' עם ה EGS. האם תיאורטית אפיק יכולים להמשיך ולגרום להצלחה של החנות? כן. האם מצב החנות ברגע זה כישלון? כן.

למי אכפת שאפיק מממנים משחקים? שיממנו בכיף. למה שזה יטה את הכף של EGS? זה לא היטה את הכף של החנות של EA.

מה שאתה לא מפנים הוא שלאפיק יש עשרות מיליוני משתמשים ומאות מיליונים אקטיבציות של משחקים חינמיים. לחנות של אפיק אין בעיה למשוך משתמשים. הבעיה של EGS לא תיפתר אם היא תשיג עוד X משתמשים. יש לה מספיק משתמשים. הבעיה היא שהם לא שמים שם כסף בשיעור של יותר מחנות מינורית.

לאיזה אסימון אתם מחכים שייפול? מה ייעשו בלעדיים של רמדי ו UEDA שכל השיגורים הבלעדיים שהיו לאפיק בשנתיים האלה לא עשו?

תאוריות קונספירציה של הסכמי בלעדיות סודיים או סעיפי MFN סודיים הם מצחיקים כאשר יש הסברים יותר פשוטים שמגובים בנתונים של אפיק עצמה.
'וזה אשכרה בגלל שEA ואחרות חושבות שהחנות של אפיק לא שווה את זה? נו אז? זה אומר שהחברות האלה יחשבו ככה כל הזמן?' - פשוט. זה אומר שכרגע EGS היא כישלון. ואני לא יודע איך זה הולך להשתנות אם אפיק לא משנים את הגישה לגבי החנות וקידומה.

היטמן 3 לא היה קיים בלי אפיק כמו שטומב ריידר לא היה קיים בלי מיקרוסופט וכמו שגוסטווייר טוקיו לא היה קיים בלי סוני. די לבלבל בשכל.

-----

Dyson Sphere Program סיים את השבוע הראשון שלו עם 350אלף עותקים. (https://store.steampowered.com/news/app ... 7858269345)

Valheim עשה מיליון עותקים בשבוע הראשון שלו. (https://steamcommunity.com/games/892970 ... 5894895512)

הוכחה ניצחת לכך שאין כבר מקום לפילוסופיה של 'אנשים בודדים שקובעים מה יימכר ומה לא'.

תרגיל מחשבתי קל: אם נניח שכל העותקים הנ"ל נקנו ישירות דרך סטים, והמחיר הממוצע הוא המחיר בדולרים שלהם ($20) אזי ההכנסה שלהם שווה ל 10% מכלל ההכנסות של EGS ממכירת משחקי צד ג' בשנת 2020. שני משחקים ב 14 ימים בלבד.

זה פאקינג Joke Post או מה :lol: :lol: איך אני אמור בכלל לקחת את ההודעה הזו?

אתה אומר לי שאני מבלבל בשכל וקורא לניתוח רציני, כשאתה מבלבל בשכל ומתחמק מדיון רציני?

לגבי אפיק וכשלונות ואמאזון וכישלונות: אלה לא כישלונות פרופר, כישלון אמיתי, זה שאתה
1. יוצא מהעסק AKA פושט את הרגל
2. מצמצם כהוגן את פעילותך בענף ומשנמך את גודל העסק שלך בשביל לשרוד.(AKA סטאדיה, סגה של שנות ה2000)

אלה המדדים היחידים לכישלון וגם במקרה של סטאדיה, זו התחלה של כישלון כמו שלאסקין כבר אמר בדיון אחר, ולא כישלון טוטאלי יש עוד זמן עד שאפשר יהיה להגיד שגוגל הפסידו לחלוטין, אז בטח שעל אפיק אי אפשר אפילו להתחיל לדבר במונחים האלה, לא אם אתה רוצה להילקח ברצינות :)

"היטמן 3 לא היה קיים בלי אפיק כמו שטומב ריידר לא היה קיים בלי מיקרוסופט וכמו שגוסטווייר טוקיו לא היה קיים בלי סוני. די לבלבל בשכל"

זה פאקינג Joke Post קאז, אני לא מאמין שאתה לא מסתלבט עלי. אתה משווה פה את טומב ריידר, שהוא התקווה הכי גדולה של סקוור להגשים את הרצון שלהם להיות Powerhouse מערבי במקום, בוטיק יפני... ל.... היטמן? היטמן.... אותו מותג שסקוור עצמה מהירה להיפטר ממנו כי היא הבינה שהוא יהיה רק מקל בגלגלים בשביל להגיע לשם?
ובזבוז יקר של משאבים?

אתה באמת בדקת כמה זה עולה במדינה יקרה כמו דנמרק להחזיק חברה כמו io interactive ? הם בעצמם מבינים שבהיטמן כבר לא תהיה הצלחה בגלל זה הם מתחילים להתייחס אליו כlegacy IP ועוברים לבונד. בלי אפיק או חברות אחרות שיהיו מעוניינות בהיטמן בשביל להעשיר את ספריית האקסקלוסיבים שלהן (סוני, מייקרוסופט, אפיק, ) אתה לא הולך לראות את היטמן עוד הרבה הרבה הרבה שנים. אבל הבנתי שכאילו אתה לא משחק בהיטמן בכלל לא? :D אז זה בטח מעניין לך את הביצה אם תראה היטמן חדש או לא ואתה סתם מתווכח בשביל לשחרר מתח :D

לגבי האסימון ולאיזה משחק אני מחכה: א' היסטורית, פוקימון הוכיח שאתה יכול לקחת ב1996 פלטפורמה מתה לא רלוונטית כמו הGameboy ולהביא בשבילו משחק, אחד שיעיר את כל הפלטפורמה בחזרה לחיים, יגרום לנינטנדו לעשות פוקוס מחדש על ניידות, ובכלל יגרום לקונסולה מתה כזו לקבל בחזרה משחקים אחרי שהיא כבר מתה מוות טוטאלי כמה שנים קודם לכן.

אז כן יש תקדימים לזה בהיסטוריה שמשחק אחד עושה את כל ההבדל.

אבל אפיק לא צריכה משחק אחד כזה, כי כבר יש להם משחק אחד כזה ששם אותם על המפה קוראים לו fortnite והוא במקרה הפוקימון של עשור העשור, מבחינת cultural impact.

כל מה שנותר לאפיק לעשות במצב כזה, שהם כבר בנו מודעות לחנות שלהם וביססו את עצמם, זה להמשיך להשקיע, בצרכנים ובמשחקים, כי הם עכשיו בשלב המבחן, הגיימרים בודקים, אם הם רצינים או שהם כאן כדי להישאר כשחקנית מרכזית בשוק הPC כשהם יצליחו לרכוש את אמון הגיימרים דרך השקעות במשחקים ייחודים, שלא היו קיימים קודם
(AKA המשחק של UDEA ועוד משחקים שבכלל אנחנו לא מכירים עדיין) אז הגיימרים יראו בהם פלטפורמה לגיטימית והם יתחילו לנגוס בצורה משמעותית בסטים.

לפי התזה שלך, סגה היתה צריכה לוותר לנינטנדו בשנות ה90 רק כי בגלל שהם הפסידו להם עם המאסטר סיסטם בשנות ה80 לול.להזכיר לך איזה POWERHOUSE הם הפכו
להיות ב1990-95 ? אתה פשוט מצחיק אחי. אתה קורא לדיון רציני בזמן שכל הטיעונים שלך סותרים את איך שאירגונים וכלכלה עובדים בעולם האמיתי.

אתה רוצה לדבר על כישלון של אפיק בשוק הPC ? תחזור לדבר על זה כשהם יודיעו על שרגון ובניה מחדש שמצמצים את כל העסק שלהם, תחזור לדבר על זה כשנשמע אותם מבטלים משחקים על ימין ושמאל ושאנשים פורשים מעסקאות איתם והולכים ללכלך אצל שרייר...וגם אז זה לא יספיק תצטרך להראות דעיכה מתמדת וטוטאלית שלהם וכוונות פרישה או שנמוך מהעסק של הEGS.

או במילים אחרות, תעשה את זה כשיהיה אולי בשר אמיתי לטענות שלך ולא כשבא לך להיות "הילד מבגדי המלך החדשים" שצועק "אמרתי לכם?"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2021, 12:45

כישלון זה לא להצליח מה שאתה מנסה לעשות, לא המטריקה שקאז קבע. אפיק מחלקת משחקים חינם ומפזרת כסף על בלעדים, כלומר הם בשלב ה-user acquisition. אם הם הגיעו ליעד היוזרים שהם שמו לעצמם הם הצליחו, אם הם לא הגיעו הם נכשלו באותה שנה. מה היעד יוזרים שלהם? אין לי מושג. אבל המספרים שלהם נראים מאוד גבוהים.

אגב, בנוגע להיטמן 3, לא אמרתי שהמשחק לא היה קיים בלי אפיק, אמרתי שהוא לא היה המשחק הראשון שIOI הפיצו עצמאית ללא אפיק. כלומר אפיק הביאו את IOI לעצמאות פיננסית וזה נהדר לכולנו ולתעשיה, ביחוד בתקופה שבה כל חברה עצמאית איכשהו נקנת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 פברואר 2021, 13:20

אה אוקיי נדב, סורי על הציטוט המוטעה והמטעה :) אולי זכרתי מה שרציתי לזכור LOL.

ובכל מקרה אנחנו מסכימים שאפיק היה להם חלק קריטי בעתיד החיובי של IO דבר שקאז שולל מכל תוקף, כי לדבריו אפשר להבין שIO מביאה את הכסף יש מאין... כי ... סיבות?
נראה שהוא משוכנע, שכל publisher ישמח לממן לIO היטמן אם הם רק יבקשו וזה לא עובד ככה.

אני אישית באמת מאמין שבלי moneyhatting מסוני, נינטנדו (יהיה פראי ) מייקרוסופט, או מחזיקת פלטפורמה כמו אפיק, יעברו שנים עד שנראה היטמן 4 אם בכלל.
קאז בטוח שמשחקים נוצרים מעצמם, לפחות לפי דעתו בנושא אפיק.

הוא פשוט ממהר לקבור אותם כי כל הכייף שלו זה הפאסון שלו להגיד "אמרתי לכם, תראו כמה אני חכם" :) אז קאז גבר, חכם או לא, תחפש אילן אחר לטפס עליו להוכחת חוכמתך, כי התחזיות שלך על EPIC לא בדיוק מוכיחות שהשתמשת במיטב כישוריך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2021, 13:59

אבל זה לא רק IOI, אפיק הפכו לגוף שמרומם אולפני אינדי קטנים וגם אולפני AAA עצמאיים. המימון שהם מביאים עושה הבדל של שמים וארץ לאולפנים שכאלה. גם אם החנות של אפיק תסגר מחר, הם עשו הרבה טוב לתעשיה בשנתיים האחרונות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 8 אורחים