נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוגוסט 2022, 17:06

כן, מן הסתם כי הוא משחק פס4, אבל יש משחקי דור הבא וראינו גם משחקים מהדור הבא והורייזון מחזיק ממש יפה מולם גם שנה ואולי שנתיים אחרי שיצא, למרות שהוא קרוס ג׳ן ועובד ממש טוב גם על הדור הקודם.
משחקים שיצאו ב-2024 שהתחילו פיתוח ב-2020-21 בהחלט יראו טוב בהרבה, אבל זו הנקודה שלי לגבי הורייזון וGoW - משחק שהתחיל פיתוח ב-2017 או 2018 לא יראה טוב יותר מהם, אלא אם הם עברו מנוע או התחילו פיתוח מהתחלה… פשוט לא היו את הכלים וליצור אותם היה סיכון גדול מדי והיה מעכב פרויקטים עוד יותר ממה שהם התעכבו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוגוסט 2022, 18:27

Laskin כתב:כן, מן הסתם כי הוא משחק פס4, אבל יש משחקי דור הבא וראינו גם משחקים מהדור הבא והורייזון מחזיק ממש יפה מולם גם שנה ואולי שנתיים אחרי שיצא, למרות שהוא קרוס ג׳ן ועובד ממש טוב גם על הדור הקודם.
משחקים שיצאו ב-2024 שהתחילו פיתוח ב-2020-21 בהחלט יראו טוב בהרבה, אבל זו הנקודה שלי לגבי הורייזון וGoW - משחק שהתחיל פיתוח ב-2017 או 2018 לא יראה טוב יותר מהם, אלא אם הם עברו מנוע או התחילו פיתוח מהתחלה… פשוט לא היו את הכלים וליצור אותם היה סיכון גדול מדי והיה מעכב פרויקטים עוד יותר ממה שהם התעכבו.

הורייזן לא נראה טוב בהשוואה למשחק שנבנה באמת לדור הבא. תמיד יש כל מני סוגים של משחקי דור הבא, דרגון אייג׳ לא ה פיל לאף אחד לסת ב-2014 ומצד שני האורדר כן, בין שני המשחקים האלה יש הפרש גרפי אדיר. אז העובדה שעדין לא יצא ״אורדר״ בדור הזה לא אומרת שהורייזן אפילו קרוב לגרפיקה של משחק דור הבא. פשוט לא יצאו או הוכרזו מספיק משחקי דור הבא בכדי שיהיה לך למה להשוות את הורייזן.

בסופו של יום אתה מסתכל על הורייזן ועל הלבלייד 2 ומאוד ברור שהמשחקים האלה מגיעים משני דורות שונים. עם כמה שהורייזן קבל שדרוגים לדור הבא, הוא עדין משחק דור קודם בכל רמ״ח אבריו. לא רק שהטכניקות הגרפיות שהוא משתמש בהן הן בנות 5 שנים ומעלה, כשאתה משחק במשחק אתה מרגיש שהוא נבנה לCPU עתיק. בסופו של יום הורייזן הוא הכי קרוס ג׳ן שיש, פשוט גרילה השקיעו לא מעט בשדרוגים לדור הבא. אבל כל עוד המשחק 1:1 כמו בדור הקודם, והוא לגמרי 1:1 כמו בדור הקודם, אז הוא משחק פס4 עם קצת שדרוגים גרפים. יש לי איזה 15 שעות בהורייזן 2 והוא ממש לא נראה כמו משחק דור הבא, הוא נראה כמו גרסת הPC של הורייזן 2 לפס4.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוגוסט 2022, 16:25

Stick כתב:התכוונתי רק למשחקים עצמם, זה מה שהבנתי מההודעה שלך גם אחרי שקראתי אותה עוד פעם, אבל אם הכוונה היא רק שלא נקבל משחקים שנראים טוב ב23, עוד מאוד מוקדם לקבוע.
לא יודע למה לפקפק שספיידרמן 2 יצא ב23, כל משחק יכול להדחות כמובן אבל הוא יהיה ב5+ שנות פיתוח במהלך השנה הזו, ממש לא נשמע הזוי שהוא יצא.
הלבלייד 2 כביכול אמיתי, אתה יודע הכל יכול להיות, שוב פעם, אבל אין סיבה לא להאמין שככה המשחק יראה.
SW jedi 2 אכן לא ראינו, הוא עשוי להראות מצוין. אני מצפה שגם AW 2 יראה נהדר, רמדי בדרך כלל בחוד החנית בתחום הזה.
אבל כל זה רק כדי להגיד שאם אתה אומר שרק התכוונת שאין משחקים שיראו טוב ב23, מוקדם לקבוע את זה בדיוק כמו שמוקדם לקבוע את ההיפך. המשחקים האלו כולם אמורים באופן מוכרז ורשמי לצאת ב2023, אז אם אנחנו מדברים רק על איך שהם נראים... בוא פשוט נחכה לראות איך הם נראים :).

לגבי בלאדבורן, אני גם חושב שהוא נראה טוב ב2015 יחסית למשחק קונסולה ומה שכבר היה עליה. אמנם רק יחסית, כי כבר היו יפים ממנו, אבל כן. הקטע הוא שהמשחק פשוט קורס בהשוואה מול הPC, התמונה שלו מאוד לא נקייה, הFPS שלו צולע מאוד. אם משווים רק קונסולה ומוציאים את הPC מהמשוואה כמו שניסית לעשות.. גם הורייזן 2 הוא כיום בפסגת הגרפיקה. אבל זה לא באמת משנה, לא BB ולא הורייזון 2 הם משחקים שיזכרו בסוף הדור שלהם בזכות הגרפיקה.

בתכלס? המפתחים של Baldur's Gate 3 מתעקשים בתוקף שהוא לא יכול לרוץ על הדור הקודם, אני לא בטוח שאני קונה את זה, כי ממבט שטחי הוא נראה לי בדיוק כמו original sin 2 אבל אם יתגלה בהמשך שהם העלו עד מאוד את רמת האינטרקטיביות/ריאקטיביות של הקסמים עם הסביבה והביאו את זה לרמה של קפיצה דורית, אז אני אהיה מוכן לקבל שיש פה אולי משחק דור הבא אמיתי ברשימה נראה :) . ובלי קשר גם אני מאוד מאוד מחכה לו :)

רמדי באמת חוד החנית פשוט לא ראינו כלום מAW2 אז אני מודאג, למה הם לא מפילים אותנו כבר מהריצפה, אולי זה רק שידרוג 1.5 לקונטרול? נקווה לטוב.

הורייזן 2 בפסגת הגרפיקה בעיניך ? לא הייתי נותן לו את הכתר הזה, יש לו פשוט אחלה בחלה של "כיוון אמנותי" והHDR עושה חתיכת חסד לכיוון האמנותי שלו, אבל אם כבר, לדעתי Rַ&C החדש יותר מרשים מהוריזן, אבל עניין של טעם כנראה.

ובכל מקרה אני אישית לא מצליח להשוות אף אחד לבלאדבורן, את הורייזן 2 אני לא צריך לנחש שהפס4 יכול להריץ רואים את זה, את BB שנראה כמו שהוא נראה אין מצב שהפס3 BB יכל להריץ BB פשוט מתקדם מדי לדור ההוא הורייזן 2 מול הפס4 נראה לי 99.9% אותו משחק האמת כמו שהוא בפס5.
לגבי הג'אנקיות של התמונה של BB אני מסכים, כולל הFPS אני פשוט לא מוריד לגרפיקה ציון על חוסר ליטוש :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 17:00

אני חושב שאתה קצת מפספס את הנקודה לגבי BG 3, "יכול לרוץ רק על הדור הבא" לא בהכרח אומר שיש בו משהו מהפכני, במינימום זה נטו אומר שככה הוא נבנה.
כלומר אולי, אני לא באמת יודע, לא שיחקתי בארלי אקסס ואני די נמנע מסרטונים לגביו (חוץ מהקונספט הכללי של 'רשמים טובים') עד להשקה הרשמית. הנקודה היא שמהפכות טכולוגיות כאלו זה לא רק לעשות דברים מהפכניים, אלא גם לעשות דברים בצורה אחרת.
כמו שאמרנו בדיון של R&C, מספיק שהוא נבנה בצורה ספציפית סביב SSD כדי שהוא לא יעבוד על HDD, זה לא בהכרח אומר שעם פי 2 תקציב וזמן לא היו מצליחים לבנות את אותו המשחק סביב HDD (ומצד שני בכל דוגמה ספציפית אולי כן, אני מדבר רק באופן כללי).
לגבי הורייזן סבבה, אני לא בא להתווכח למי נראה איזה משחק יותר טוב, אבל גם מקום שני על הPS5 זה די נחשב, לא? הרי גם אם אלך איתך ואגיד שBB נראה כמו דור הבא, עדיין תסכים איתי שהאורדר, קילזון, BF, רייז, AC U, ארקהאם נייט, הוויצ'ר 3, וכנראה שעוד כמה משחקים, נראו טוב ממנו כבר כשהוא יצא.
ואם נכנס שוב לBB, זה לא נכון להגיד שהתמונה הלא נקייה או הFPS הם לא גורם. הרי AA או FPS יציב זה חלק מהמשאבים של הקונסולה, לא? ובוסופו של דבר זה משפיע בפועל על איך שהמשחק נראה בכל שנייה ושנייה, לא?
בלי קשר, לBB הייתה פיזיקת גלימות נחמדה מאוד לזמנו. מעבר לזה?
אני חושב שהוא נראה נהדר כן, עיצוב אומנתי יוצא מן הכלל ששם 99% מהתעשייה בכיס. אבל נטו מבחינה טכנית, אין בו שום דבר. תשווה אותו לרימאסטר של דארק סולס 1 והם בגדול נראים כמעט אותו הדבר מבחינה טכנית.
דארק סולס 3 אגב, שיצא בסך הכל שנה בודדת אחרי BB, לא זוכה לשבחים טכניים. הוא רץ על אותו מנוע בדיוק ועל פניו נראה אותו הדבר, ככה שאם שנה אחת של הדור הזה הפכה את הסיפור ככה, כנראה שמלכתחילה לא היה פה משהו אמיתי.

ואני מת על FS, כמו שאתה יודע. אבל אשפות טכנית היא הדבר האחרון שאפשר להגיד עליהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2022, 17:40

Lסופסוף מפתחת מגלה כמה הם קבלו כדי להכנס לגיימפאס. המפתחת של cooking simulator (שלפחות בגרסת המחשב מככב בעמוד הראשי) קבלה 600k דולר ממיקרוסופט עבור כניסה לגיימפאס.

וכולם צחקו על מולטי-ורסוס של WB, והוא בתגובה הדיח את אלדן רינג והפך למשחק הכי פופולרי בארה״ב ביולי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2022, 20:06

דוח רבעוני של באנדי-נמקו - אלדן רינג הגיע ל16.6 מליון יחידות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 אוגוסט 2022, 20:18

מדהים.
נזכיר שרק לפני 13 שנים סוני ניסו לזרוק את מיאזאקי מכל המדרגות, ורק בנס (והליכה במודע נגד ההנחיות שהוא קיבל) דימון סולס בכלל סים פיתוח והושק איכשהו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אוגוסט 2022, 22:32

סטיק: כן, שBB יצא הוא לא היה בTop Tier הגרפי של הפלטפורמה, ובאמת באטמן, AC יוניטי וכל השאר הם מעליו בTier ואם הטיעון זה שהוא לא בפסגה של 2015 על הפס4, אז אין פה בכלל ויכוח :) אבל זו לא ההשוואה שעשיתי כי אני משווה את BB לTLOU1 על הפס3 ולמשחקי פס3/גרסאות PC של משחקי PS360 ושם הוא די מנצח (כמעט) את כולם. (כי תמיד מישהו יכול להביא איזה קרייסיס או באטלפיילד ולכן נחוץ לומר כמעט)

מה שאני מנסה לומר, זה נגיד ב1999 שראיתי לראשונה את SF3 לא אמרתי לעצמי, וואלה זה עדיין 2D וטקן וVF זה 3D והם מרשימים יותר ההשוואה היתה בין SF3 למשחקים על הדורות הקודמים ושעושים השוואה כזו רואים כמה המשחקים מתקדמים, זה די לא הוגן נגיד להשוות את BB לUncharted 4, נוטי דוג הם טופ טלנט עם טופ גב כלכלי ברור שהם ישברו את FS.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוגוסט 2022, 23:19

חחח נו אז סבבה, אתה לא מתייחס לתמונה הלא נקייה שלו, לAA, או לקצב FPS שלו. אתה לא משווה אותו מול משחקים שנראים טוב ממנו באופן מהותי כי הם מגיעים ממפתחות מוצלחות יותר טכנית (אפשר לפחות לשפוט מול האורדר?), אתה לא שופט מול משחקי PC שכבר היו קיימים שנים בשוק.
אז בסדר, למה לעצור כאן רק? בוא נמשיך, אני חושב אפילו שאם נסתכל על BB מול כל המשחקים שפחות יפים ממנו אז אפשר אפילו להגיד שהוא המשחק הכי יפה (!) מכולם (!) ברשימה הזאות (!!) :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2022, 14:08

כלומר, אולי BB עשה קצת שיער וכו׳ שרץ על הGPU כשחישובי GPGPU היו מאוד קשים על הפס3 והפכו לסטנדרט רק על הפס4 וכמובן שהיה לו איכות תמונה ו-FPS טובים יותר כי הוא רץ על חומרה חזקה משמעותית, אבל לא הייתי אומר שהוא נראה יותר טוב מ-TLOU. אפילו הייתי אומר ש-TLOU משתמש בטכניקות רינדור מתקדמות יותר. הוא היה קפיצה דורית לFS, הם הרי חיים בעולם משלהם עם סטנדרטים משלהם ובתוך העולם שלהם הוא קפיצה דורית לעומת Dark souls אבל לא ממש בהשוואה לתעשיה סביבם. כלומר, המשחק יצא חודש אחרי האורדר, יש בין שני המשחקים האלה הפרש דורי גרפית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אוגוסט 2022, 14:43

אבל האורדר היה נראה עם הפרש דורי מול כל דבר עד בערך סוף 2018 :) כאילו האורדר זו הדוגמא הקיצונית של "רק גרפיקה חשובה לנו ונקריב הכול כולל גיימפלי בשביל גרפיקה" אם הכל היה נראה כמו האורדר אז היה אפשר לקבל שBB מכוער :)

בגדול אני מבין את הנקודה שלך ושל סטיק, אני פשוט טוען שזה לא הוגן להשוות לPC כי על הPC תמיד יש אנומליות, המכשף 3 בהגדרות הכי גבוהות על הPC נראה משמעותית יותר טוב מרוב המשחקים של 2015... הPC הוא עולם משלו משלו ואתה טכנית יכול לקחת את GTA5 ולהפוך אותו למשחק הכי מרשים גרפית בעולם אם אתה רוצה, יותר מכל מה שיש כרגע על הPS5 או יהיה בשנים הקרובות.

כאילו אם הקריטריון הוא "כן, אבל על הPC יש לי גרפיקה יותר טובה... " נו.... איפה החידוש... מה גילינו את אמריקה? :) ההשוואה חייבת להיות מול הקונסולות של הדור הקודם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2022, 16:41

glass man כתב:אבל האורדר היה נראה עם הפרש דורי מול כל דבר עד בערך סוף 2018 :) כאילו האורדר זו הדוגמא הקיצונית של "רק גרפיקה חשובה לנו ונקריב הכול כולל גיימפלי בשביל גרפיקה" אם הכל היה נראה כמו האורדר אז היה אפשר לקבל שBB מכוער :)

בגדול אני מבין את הנקודה שלך ושל סטיק, אני פשוט טוען שזה לא הוגן להשוות לPC כי על הPC תמיד יש אנומליות, המכשף 3 בהגדרות הכי גבוהות על הPC נראה משמעותית יותר טוב מרוב המשחקים של 2015... הPC הוא עולם משלו משלו ואתה טכנית יכול לקחת את GTA5 ולהפוך אותו למשחק הכי מרשים גרפית בעולם אם אתה רוצה, יותר מכל מה שיש כרגע על הPS5 או יהיה בשנים הקרובות.

כאילו אם הקריטריון הוא "כן, אבל על הPC יש לי גרפיקה יותר טובה... " נו.... איפה החידוש... מה גילינו את אמריקה? :) ההשוואה חייבת להיות מול הקונסולות של הדור הקודם.

בסדר, גם קילזון, הוויצ׳ר 3, בטמן, אינפמס, דרייב קלאב, פורצה 6 ועוד המון משחקים נראו דור מעל BB. לא צריך להתפס ספציפית לאורדר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 אוגוסט 2022, 18:39

נעצרתי על האורדר רק בגלל שגלאס החליט שלא מחשיבים משחקים של ND, כי הם טובים מדי...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אוגוסט 2022, 18:54

אבל לא סתם טובים מדי! ND טובים מדי Uncharted 4 היה גם יותר זמן בפיתוח 2012-2016 לעומת BB
2012-2015. והגב הכלכלי של נוטי דוג והתקציב והרייבוט תוך כדי פיתוח והשיפוצרים כל אלה דברים FS לא היתה מקבלת עם BB אולי עכשיו אחרי שהם הפכו לסוג של אלים
עם אלדן רינג. :)

אפשר לפרק דוגמא דוגמא, ולומר, שזה לא פייר להביא משחק מירוץ כמו דרייבקלאב שלא עושה חצי מהאינטרקטיביות של BB :) אבל אנחנו פשוט סוטים מהדיון חבר'ה :)

אפשר פשוט לסכם את הנקודה ככה: אתם מסכימים שBB הוא, קפיצה הרבה יותר משמעותית גרפית מDS2 מאשר נגיד R&C החדש? והורייזן 2?.
BB הרגיש דור חדש לסדרה שלו, R&C לא מרגיש קפיצה לאף אחד אלא אם כן אתה קאז ועוד מישהו שלא רוצים לרדת מהעץ הזה שהוא דור הבא. :)

כל הטיעון שלי הוא למעשה זה: הPS4/ONE הרגישו קפיצה כל כך יותר גדולה ממה שיש לנו עכשיו שאפילו משחק של FS או Sunset overdrive הרגישו קפיצה דורית אמיתית ואלה לא המשחקים החזקים טכניים של הדור, פה אף אחד לא נותן הרגשה של קפיצה דורית, לא הטופ טלנט ולא הMid tiers אף אחד לא מרים את הכפפה של לתת חווית דור הבא, ובושה שבדור הקודם אפילו FS הצליחו לרגש טכנית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2022, 19:51

כי לא עושים משחקים לדור הבא. איך תרגיש קפיצה דורית אם כל מה שאתה מקבל זה רימאסטרים של משחקי פס4?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 אוגוסט 2022, 23:02

אבל סטארפילד בלעדי!!!
אולי כבר תפנים את מה שעומד מולך מההתחלת הדור הזה: משחקים שיוצאים בטווח הזמן הזה לא יכולים להפיל אותך לרצפה כי הם לא תוככנו או עוצבו כדי להיות כאלה. כי בלתי אפשרי לשנות פרדיגמה כדי לנצל את האלמנטים של הדור החדש. ובגלל שבכל דור מחזורי פיתוח של משחקים מתארכים ובגלל דחיות ואיחורים בהפקות בגלל הקורונה אז עכשיו זה יותר בולט.

ולדעתי ראצ'ט מרגש יותר טכנית מהאורדר. כי הוא מביא בשורות. הוא חלוצי. עדיף משחק שעושה 15% שהם חסרי-תקדים בקונסולות או לא היו דורות מאשר משחק כמו האורדר שעושה 70% באותה מסגרת ואותם פרמטרים ידועים. ועדיין האורדר רץ ברזולוציה מצחיקה ולא מחזיק 30 FPS יציב. ולעומת זאת המצב 40 FPS של ראצ'ט מקבל שבחים וכל פעם שמדברים על משחק חדש אנשים מקווים שיהיו לו מצב כזה, כולל נדב.
מי שמעדיף את האורדר על ראצ'ט הוא דביל שבאמת חשוב לו רק ה eye-candy על פני כל דבר אחר ומבלי להבין איך דברים עובדים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אוגוסט 2022, 23:24

קאז למען השם למפתחי צד ג' יש ערכות פיתוח של PS5 מפאקינג 2018 איזו קורונה מאיפה הבאת אותה? מה היה להם מכונת זמן ב2018? אתה מסכים שסביר מאוד להניח שלצד א' של סוני יש ערכות פיתוח אפילו מוקדם מזה? כמו שנינטנדו מביאה לצוותים שלה ערכות פיתוח לפני כולם? אתה מסכים איתי שגם אם לאף אחד לא היה ערכות פיתוח אפשר בניחוש מושכל היה להתחיל לפתח לSpecs משוער של הפס5 כבר ב2017? די נו. אתה לא מאמין לעצמך אפילו.

חלק מהאנשים בווקסלים (ובכלל גיימרים במקומות אחרים) נכנסו כמוך למנטליות של "בואו נסתפק במועט ונגיד תודה"
לא רוצה להסתפק במועט, כל דור חדש צריך להעיף את הפרצוף לאנשים ככה היה מאז ומעולם, אתה בעד להסתפק במועט ? תהיה במיעוט.

כך את נדב לדוגמא, מה הוא היה צריך לקנות פס5 שזה ההיצע? אני מהמר שהוא חשב בצדק שיהיה לו לפחות משחק אחד צד א' בתחילת הדור שיצדיק את הרכישה איזה משחק ואיזה נעל, בטח בלי הבן שלו הפס5 הזה היה כבר לבנה בסלון :)

אז אנשים הם דבילים על זה שהם ציפו לקבל תמורה לכספם בצורת משחקים שנראים טוב? זו הגדרה מעניינת לדבילים.
סטארפיילד בלעדי, אבל המשח לא עומד בסטנדרט הטכני של בטסדה. אי אפשר להשוות אותו לWOW הטכני שקיבלנו עם מוורויינד בטח ובטח שאי אפשר להשוות למשחק מגדיר דור טכנית כמו אובליביון, ואפילו לא לסקיירים שיצא על פלטפורמה עתיקה ועשה בציפר לכל CRPG אחר.

די זה פשוט דור חרא. R&C נראה כמו משחק פס4 אחד היפים ובזה זה נגמר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אוגוסט 2022, 07:07

היורו בשפל היסטורי: פחות מדולר, ובערך 3.27 ש"ח נכון לעכשיו.

זה אומר שכנראה לראשונה, לקנות קונסולה במחיר רשמי באירופה (ועוד עם מע"מ) ייצא יותר זול מבארה"ב לפני מיסי מדינה. 1636 ש"ח, אם תצליחו למצוא אחת.

ובינתיים בדיוטי פרי בישראל: פלייסטיישן 5 זמינה רק בבאנדל, בכמעט 4500 ש"ח אחרי מע"מ. לכל מי ששאל את עצמו איך זה שסוני עדיין מנתבים לפה כמויות עצומות של סחורה בזמן שבכל העולם יש מחסור...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2022, 07:47

כן הייתי ביוני בשדה ומכרו שם פלייסטיישן 5 ב-4,200 בלי כלום, לא הבנתי איך זה הגיוני… אבל סוני לא מרוויחים על זה כלום לדעתי, רק החנות, כך שאני לא בין למה שזה יהיה אינטרס לנתב לפה כמות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2022, 11:31

Kazz כתב:אבל סטארפילד בלעדי!!!
אולי כבר תפנים את מה שעומד מולך מההתחלת הדור הזה: משחקים שיוצאים בטווח הזמן הזה לא יכולים להפיל אותך לרצפה כי הם לא תוככנו או עוצבו כדי להיות כאלה. כי בלתי אפשרי לשנות פרדיגמה כדי לנצל את האלמנטים של הדור החדש. ובגלל שבכל דור מחזורי פיתוח של משחקים מתארכים ובגלל דחיות ואיחורים בהפקות בגלל הקורונה אז עכשיו זה יותר בולט.

ולדעתי ראצ'ט מרגש יותר טכנית מהאורדר. כי הוא מביא בשורות. הוא חלוצי. עדיף משחק שעושה 15% שהם חסרי-תקדים בקונסולות או לא היו דורות מאשר משחק כמו האורדר שעושה 70% באותה מסגרת ואותם פרמטרים ידועים. ועדיין האורדר רץ ברזולוציה מצחיקה ולא מחזיק 30 FPS יציב. ולעומת זאת המצב 40 FPS של ראצ'ט מקבל שבחים וכל פעם שמדברים על משחק חדש אנשים מקווים שיהיו לו מצב כזה, כולל נדב.
מי שמעדיף את האורדר על ראצ'ט הוא דביל שבאמת חשוב לו רק ה eye-candy על פני כל דבר אחר ומבלי להבין איך דברים עובדים.

אוי נו באמת, במה פעמים אמורים להגיד לך שיש למפתחות ערכת פיתוח של הפס5 כבר כמעט 4 שנים? איזה טיעון טיפשי, אי פעם היית נוכח במעבר דורי? כי מרגיש שלא.

וכן, ראצ׳ט נורא מרגש, כל כך מרגש משחק שנראה כמו גרסת PC של משחק פס4 ועם גיימפליי גנרי ואף פיצ׳ר דור הבא מורגש. פשוט מטריף את החושים. הייתי בכזה טרוף חושים שנטשתי אותו באמצע. כמה רחוק הגעת במשחק הזה שכל כך מרגש אותך, סיימת אותו?
swym כתב:היורו בשפל היסטורי: פחות מדולר, ובערך 3.27 ש"ח נכון לעכשיו.

זה אומר שכנראה לראשונה, לקנות קונסולה במחיר רשמי באירופה (ועוד עם מע"מ) ייצא יותר זול מבארה"ב לפני מיסי מדינה. 1636 ש"ח, אם תצליחו למצוא אחת.

ובינתיים בדיוטי פרי בישראל: פלייסטיישן 5 זמינה רק בבאנדל, בכמעט 4500 ש"ח אחרי מע"מ. לכל מי ששאל את עצמו איך זה שסוני עדיין מנתבים לפה כמויות עצומות של סחורה בזמן שבכל העולם יש מחסור...

אין לי מושג למה אתה חושב שהדיוטי היקרן מיצג משהו? בארץ כבר מוכרים פס5 ב2600₪ בלי שום באנדל בהמון חנויות והביקוש ברצפה. זה 100+ שקלים מהmsrp הרשמי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 ספטמבר 2022, 14:26

ספלטון 3 שולט ביפן. יש לו את הפתיחה הכי חזקה ביפן Ever לאיזשהו משחק, מכר 3.45M עותקים בשלושה ימים בלבד.
לצורך ההשוואה Dragon Quest 11 עשה 2,080,806 ביומים ולא עקף את זה בשלושה ימים. זה מטורף לאיזה מעמד ספלטון הגיע ביפן תוך פחות מעשור הוא מביס את הטיטאנים הכי גדולים של התעשייה היפנית.
'
אין נינטנדו זה משהו אחר :)
https://www.gematsu.com/2022/09/splatoo ... s-in-japan

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 ספטמבר 2022, 23:09

אז סייברפאנק חצה את העשרים מליון יחידות. בהשקה היו 13 מליון, ככה שמדובר בזנב מאד מכובד לאור כל הבעיות בדרך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ספטמבר 2022, 23:44

החשיבו יחידת שהזדכו עליהן? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2022, 00:17

swym כתב:אז סייברפאנק חצה את העשרים מליון יחידות. בהשקה היו 13 מליון, ככה שמדובר בזנב מאד מכובד לאור כל הבעיות בדרך.

והוא חזר לשיא שלו בסטים, מספרים דומים לתקופת השיגור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 ספטמבר 2022, 04:54

חשוב לציין שהוא כבר היה לא מעט פעמים במבצעי 50% הנחה לתקופות (בסטים וגוג), ושבאתרי מפתחות למיניהם, יכולתם למצוא אותו עד לפני שבועיים, כשהתחיל הדיבור החיובי על אדג' ראנרס, בכ-12-13 דולר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים