נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2022, 15:36

Laskin כתב:אתה משווה את זה לגיימפאס שגם נמצא במחשב, אף אחד לא יודע אם וכמה שירות כזה יכניס ומה ההוצאות של סוני יהיו, אף אחד גם לא יודע את זה לגבי מיקרוסופט, אנחנו כן יודעים שגם אחרי 20 מליון מנויים הגיימפאס לא רווחי, ואני ממש לא בטוח שהאנשים שאמרו שהוא עדיין לא רווחי מתייחסים לרכישות הענק האלה בחישוב שלהם או פשוט להוצאות השוטפות.

אני חושב שעד שאין לנו ניתוח של הוצאות זה סתם דיבורים באוויר, אני ואתה לא יודעים באמת אם ומתי גיימפאס יהיה רווחי, אז כרגע לטעון שסוני חייבת לצלול לשם כשהיא נמצאת במקום כל כך טוב? לא חושב שזה צעד נכון, אבל נחכה ונראה… בתקווה שתהיה דליפה של נתונים או שסוני תשחרר אותם.

גיימפאס יכל להיות רווחי לפני שנים, מיקרוסופט פשוט מתעקשת לשים בו value הזיה ולבצעה רכישות ענק. למשל כלול בו השירות של EA שעולה פאקינג 5$ בחודש, שירות של 10$ בחודש כולל בתוכו שירות של 5$ בחודש. נשמע לך סביר? נשמע לך נחוץ? מיקרוסופט לא משחקת במשחק הרווח המידי, היא משחקת במשחק הארוך שבו היא תשלוט בכל התעשיה עוד כמה שנים. סוני כמובן מוזמנת לא לעשות כלום בנידון, נראה איך זה יעבוד לה.

להוציא מליארדים על השירות זה לא נחוץ, זה לא מה שסוני צריכה וזה גם לא מה שסוני תעשה. בדיוק כמו שמיקרוסופט קונה את אקטיוויז׳ן ב70 מליארד וסוני קונה את אינסומניאק ב-230 מליון, יש הפרש של פי 300 בין מה שמיקרוסופט מוכנה להוציא ברכישה של חברה לבין סוני ואתה צריך להכיר בזה גם בשירותים כמו gamepass. אתה מוזמן לא להסכים, אבל אם סוני שמה את כל צד א׳ בשירות שכזה ומרפדת אותו עם עוד קצת משחקים מסביב, זה יהיה שירות של עשרות מליוני מנויים. אין פה מסתורין גדול, העלויות כבר ידועות, צד א׳ של סוני זאת הוצאה שממילא מתרחשת כבר היום ולשלם לכמה מפיצות על משחקים בני שנה וחצי זאת הוצאה של כמה מליונים, לא מליארדים, סוני כבר ממילא עושה את זה היום ב-PS+ או ב-PSNOW.

אתה ליטרלי לוקח את הספריה של PSNOW, מוסיף לה את הספריה של PS+, מוסיף לה את כל צד א׳ של סוני day one ויש לך שירות gamepass של סוני שעולה לסוני 0$ כי זה כסף שהיא כבר מוציאה עכשיו ממילא.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2022, 15:48

השאלה היא - האם סוני יכולים להוציא את ספרטקוס ללא משחקי צד א׳ ועדיין לקבל עוד מליוני ואפילו עשרות מליוני מנויים אליו, ובמקביל גם לקבל את הכסף שלהם במלואו על משחקי צד א׳, ואז הם יכולים להרוויח גם וגם וגם.
וזה מה שסוני תנסה לעשות קודם כל, לפני שהם יעשו את הצעד הזה, של משחקי צד א׳ day1.
ותכל׳ס, נראה לי שהם יצליחו, לפחות בדור הזה, בתנאי שהמשחקים אכן יהיו ברמה הגבוהה ביותר.

כמו שדיסני מרשים לעצמם לבקש תשלום נפרד על חלק מהסרטים וכנל שירותים נוספים. הכל כלול, חוץ מהטובים ביותר שיכולים להכניס עוד. כשיש ביקוש ואנשים לא יכולים להתאפק - חברות ינצלו זאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2022, 20:12

Laskin כתב:השאלה היא - האם סוני יכולים להוציא את ספרטקוס ללא משחקי צד א׳ ועדיין לקבל עוד מליוני ואפילו עשרות מליוני מנויים אליו, ובמקביל גם לקבל את הכסף שלהם במלואו על משחקי צד א׳, ואז הם יכולים להרוויח גם וגם וגם.
וזה מה שסוני תנסה לעשות קודם כל, לפני שהם יעשו את הצעד הזה, של משחקי צד א׳ day1.
ותכל׳ס, נראה לי שהם יצליחו, לפחות בדור הזה, בתנאי שהמשחקים אכן יהיו ברמה הגבוהה ביותר.

הם כמובן יכולים לעשות את זה בשלבים, אבל בסוף הם יגיעו לשם. אבל דוגרי יש להם כבר שירות כזה, שירות שמלא בספרית משחקים גדולה של משחקים בני שנה+, קוראים לו PSNOW והוא לא מצליח במיוחד (באופן יחסי).

Laskin כתב:כמו שדיסני מרשים לעצמם לבקש תשלום נפרד על חלק מהסרטים וכנל שירותים נוספים. הכל כלול, חוץ מהטובים ביותר שיכולים להכניס עוד. כשיש ביקוש ואנשים לא יכולים להתאפק - חברות ינצלו זאת.

דיסני מפיקה לך הפקות ענק של מאות מליוני דולרים שבלעדיים לדיסני פלוס, אנשים עושים מנוי בשביל המנדלוריאן, סדרות מארוול, סרטים כמו מולאן שמגיעים day & date וכו׳. השירות הזה היה מת במים אם כל מה שהיה בו זה סרטי פיקסאר בני 11 וסרטי מארוול באיחור של שנה. ע״ע PSNOW במקרה של סוני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2022, 20:42

בסוף גם הסרטים האלה בתשלום נפרד מגיעים לשירות, פשוט לא בday 1

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2022, 20:48

Laskin כתב:בסוף גם הסרטים האלה בתשלום נפרד מגיעים לשירות, פשוט לא בday 1

הסרטים בתשלום נמצאים בכל מקום, הם לא חלק מהשירות. אתה יכול לקנות אותם באותו מחיר גם באייטיונס באותו יום. וכשהם מגיעים מאוחר יותר בחינם? זאת לא הסיבה שהשירות מצליח. מה שמעיף להם מנויים באויר אלה הסדרות הגדולות. השירות דיסני פלוס הוא אוסף של סדרות וסרטים בחינם והסיבה שאנשים עושים את המנוי הזה הוא סדרות וסרטי המקור. אם אתה רוצה להקביל את דיסני פלוס לשירות של סוני, אז סוני תצטרך להוציא AAA ענקיים day one אך ורק בשירות הזה בזמן שאחרים יצאו אך ורק לחנויות (ויגיעו באיחור לשירות). זה בייסיקלי gamepass, רק ש-gamepass קצת יותר אטרקטיבי כי שם הכל מגיע day one, שום דבר לא הולך קודם ״לקולנוע״.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ינואר 2022, 20:50

כן, אבל גם סרטים שכן מגיעים לשירות הזה day1 ויש לא מעט כאלו - עדיין יוצאים גם לשירותים אחרים, בתשלום. לפחות חלקם, אין לי כח לבדוק מה כן ומה לא בהסטוריה :)

התפיסה שלהם לסרטים שונה מסדרות.
ואותו דבר סוני יכולים לעשות עם AAA לעומת AA או משהו
נניח ריטרנל כן, tlou3 לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2022, 21:00

Laskin כתב:כן, אבל גם סרטים שכן מגיעים לשירות הזה day1 ויש לא מעט כאלו - עדיין יוצאים גם לשירותים אחרים, בתשלום. לפחות חלקם, אין לי כח לבדוק מה כן ומה לא בהסטוריה :)

התפיסה שלהם לסרטים שונה מסדרות.
ואותו דבר סוני יכולים לעשות עם AAA לעומת AA או משהו
נניח ריטרנל כן, tlou3 לא.

סוני בהחלט יכולה לעשות שירות שבו חלק מהמשחקים מגיעים day one ואחרים באיחור. אבל להתחשב בזה שלמשל פורצה הורייזן 5 הוא הכי נמכר אי פעם בפרנצ׳ייז בזמן שהוא יצא day one ל-GP אומר שזה לאו דווקא משתלם. אתה רוצה להפוך את המנוי שלך לכמה שיותר משתלם, זה יעלה לך באחוז מסויים מהמכירות של המשחק אבל יוזר שעושה מנוי לשירות שווה לך אקספוננציאלית מיוזר שרוכש משחק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ינואר 2022, 10:25

DrKeo כתב:
glass man כתב:לול.. אני תמיד אמרתי שלהוציא את המשחקים הגדולים לספרטקוס יהיה התאבדות כלכלית.... ואני עדיין חושב את זה ...

אני פשוט חושב שאם סוני תצליח עם אינדים/AA ומשחקי עבר להביא כמה מליונים של מנויים יהיה מדובר ברווח נאה ;)

בו נגיד את זה ככה, אם סוני מוכרת 30 מליון עותקי משחקי צד א׳ בשנה (היא לא, היא מוכרת פחות) והיא עושה 30$ בממוצע על כל עותק (היא לא, היא עושה פחות) אז זה 900 מליון דולר בשנה. בכדי לעשות 900 מליון דולר בשנה ממנוי של 10$ החודש, סוני צריכים 7.5 מליון מנויים.

אם 7.5 מליון מנויים לשירות כבר עוקף את הרווחים שלהם על מכירת משחקי צד א, לא שווה להם לשים משחקים day one ולבנות שירות שיהיו לו בהליכה עשרות מליוני מנויים? ברור שכן. הבעיה שלהם היא שסוני חושבים טווח הקצר, אם מחר מתחיל שירות כזה אז לוקח זמן לצבור מנויים ולצבור כסף ממי שכבר עשה מנוי מה שאומר שהם יפסידו את המכירות היום בשביל רווח עוד שנה. וסוני של ג׳ים ראיין חושבת בדיוק 3 ימים קדימה, לא שנתיים קדימה.

אם סוני יכולים להביא 7.5 מליון מנויים עם אינדים/AA/קטלוג עבר+ למכור במחיר מלא את המשחקים שלהם אז זה מה שהם יעשו. מבחינתם הספרטקוס זה הVOD שלהם ומשחקי הAAA זה הקולנוע שלהם.

זה ברור שבעתיד הרחוק ככל שיעברו הדורות "ספרטקוס" יהפוך להיות השירות העיקרי של סוני ואז המשחקים יהיו שם day one, אבל כרגע? מייקרוסופט הוכיחה שאנשים מוכנים לשלם בשביל אינדים ומשחקי עבר.

למרות כל ההבטחות של מייקרוסופט הצד א' שלה עדיין לא מוכן ולכן רובו המוחלט עדיין לא השירות, זה לא מנע מאנשים להירשם לגיימפאס... תסתכל למשל על דודי שרק בשנה החולפת העיד על עצמו שהוא שיחק על הגיימפאס מלא משחקים שהוא לא היה מעוניין לרכוש במחיר מלא אבל תמיד התעניין בהם וסוף סוף בגלל הגיימפאס נתן להם צאנס.

ברור שבשבילנו כצרכנים עדיף שסוני תעשה מה שמייקרסופט עושה ותשים את כל הצד א' על היום הראשון, אבל זה לא מעשי זה להשאיר יותר מדי כסף על השולחן, וסוני הם המנהיגה של השוק הם לא צריכים לצאת נחמדים בדור הזה הספרטקוס יביא לקוחות מעצם זה שהוא יהיה שירות המשחקים על הקונסולה המצליחה של הדור.

יש פה יותר מדי כסף שסוני מפסידה.. וזה אפילו בלי להזכיר את העובדה שכל משחק AAA הופך באופן טבעי להמשך עם נכסים ממוחזרים ולהכנסה נוספת הם לא יוותרו על זה עד שאמאזון או נטפליקס יתבססו בשוק ואז סוני תצטרך להיות תחרותית יותר ולהציע את הצד א' שלה בחינם בשביל להתחיל לרמוס את כולם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 ינואר 2022, 10:36

אין סיבה לסוני להתחיל את השירות ולתת את הדברים הכי טובים שלה. הדבר הנכון יותר הוא לקבוע מה ה baseline של מספר המינויים בלי שאתה משתמש בקלף הכי חזק והאחרון שלך.

אתה גם לא נותן את הדעת על השוני בליינאפ של שתי החברות: המשחקים של מיקרוסופט מלאים ב MTX. אז מי שמקבל את המשחק במנוי day1 עדין יכול לייצר לך הכנסות מקניית MTX. לסוני אין את זה.

זו הטעות הכי גדולה של סוני ב 2 דורות האחרונים: שהיא לא טיפחה וביססה זיכיון עם דגש מולטי בעל פוטנציאל להכנסות מתמשכות.
סוני שמה את כל הביצים שלה באותו סל של משחקים סינמטיים לשחקן יחיד מגוף שלישי וזו סתם טיפשות בלי קשר לרכישה של אקטי.

לפי השיתופים שסוני הכריזה עם 2-3 אולפנים חדשים למשחקי פס5, זה נראה שהם מיועדים להיות משחקי מולטי שכאלה.
השאלה היא אם לא היה עדיף לסוני להקצות צוות שכזה מהאולפנים הפנימיים שלהם או אם הם לא צריכים לקנות אולפן שיש לו ניסיון בזה ובז'אנר ה FPS.

אולי Factions 2 יהיה כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ינואר 2022, 13:33

Kazz כתב:אין סיבה לסוני להתחיל את השירות ולתת את הדברים הכי טובים שלה. הדבר הנכון יותר הוא לקבוע מה ה baseline של מספר המינויים בלי שאתה משתמש בקלף הכי חזק והאחרון שלך.

אתה גם לא נותן את הדעת על השוני בליינאפ של שתי החברות: המשחקים של מיקרוסופט מלאים ב MTX. אז מי שמקבל את המשחק במנוי day1 עדין יכול לייצר לך הכנסות מקניית MTX. לסוני אין את זה.

זו הטעות הכי גדולה של סוני ב 2 דורות האחרונים: שהיא לא טיפחה וביססה זיכיון עם דגש מולטי בעל פוטנציאל להכנסות מתמשכות.
סוני שמה את כל הביצים שלה באותו סל של משחקים סינמטיים לשחקן יחיד מגוף שלישי וזו סתם טיפשות בלי קשר לרכישה של אקטי.

לפי השיתופים שסוני הכריזה עם 2-3 אולפנים חדשים למשחקי פס5, זה נראה שהם מיועדים להיות משחקי מולטי שכאלה.
השאלה היא אם לא היה עדיף לסוני להקצות צוות שכזה מהאולפנים הפנימיים שלהם או אם הם לא צריכים לקנות אולפן שיש לו ניסיון בזה ובז'אנר ה FPS.

אולי Factions 2 יהיה כזה.

מיקרוסופט בהחלט עם יותר פרנצ׳ייזים אונליין שיכולים לעשות upsale. סוני יודעים לעשות משחק אחד, שיבוטים של אנצ׳רטד למניהם, וזה היתרון שלהם והחיסרון שלהם.

אבל סוני מנסה, יש את המולטי של tlou בדרך, יש להם את המשחק של ג׳ייד ריימונד, יש את GT עוד רגע, נראה שהם מנסים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 ינואר 2022, 13:35

ג׳ייד ריימונד עברה לסוני?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ינואר 2022, 14:20

swiss-the-engine כתב:ג׳ייד ריימונד עברה לסוני?

כן, אחרי הכשלונות הקודמים סוני לקחו אותה ופתחו לה סטודיו או מימנו אותו או משהו כזה, המשחק הראשון שלהם בלעדי לפלייסטיישן 5

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ינואר 2022, 16:57

פתחה סטודיו בקנדה בשם Haven והם עושים את המשחק הראשון תחת הפצה של סוני.
https://blog.playstation.com/2021/03/16 ... nt-studio/

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 ינואר 2022, 18:54

איזה קטע שם גדול כזה שלא באמת הוציאה כלום איזה עשור (או יותר?)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ינואר 2022, 19:16

די כבר לשחק אותה שאתה מתעניין בכישורים שלה אריק כולנו מתעניינים במשהו אחר והיא כבר לא כוסית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ינואר 2022, 19:46

^זה כי אתה לא יודע להעריך יין משובח מחבית ישנה :)

אבל למרות שהיא מהממת אני לא מאמין ביכולות שלה כל כך, הייתה לה הצלחה אחת עם AC ועכשיו כשאנחנו יודעים על דברים שקרו בתרבות העבודה של יוביסופט אפשר לנחש שפשוט היה להם נח לשים אותה בפרונט לתצוגה הראשונה של המשחק מסיבות… מובנות ביותר.
וברצינות (למרות שהייתי חצי רציני) - קצת כמו איימי הניג, נראה שאין לה מזל כל כך, או שהיא עושה מראש בחירות לא מאוד נכונות, או שילוב של השניים. בקיצור - אני רוצה שהיא תוכיח עם המשחק הזה שיש לה כשרון אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ינואר 2022, 20:05

לא בהכרח, פנלופה קרוז גם כן חבית ישנה, והיא עדיין עושה לי את זה במראה הנוכחי :) ריימונד פשוט Past her Prime (לדעתי)
אני חושב שכן יש לה כישרון,היה לה חלק גדול בהגדרת המותג של AC ובמראה האקייוני שלו (גם אם המשחק השני הוא זה שאהוב וזכור יותר)

פשוט לא נראה לי שהמשחק שלה יעניין אותך לאסקין, כי הוא כולו מולטי לפי מה ששמענו (לא שאני אתעניין)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ינואר 2022, 20:17

פעם ב- מגיע משהו מיוחד שהוא מולטי שמאוד שואב אותי

אני הייתי שחקן נלהב של הארת׳סטון, WoW, CS, TF1/2, בורדרלנדס 2 (קו-אופ) רוקט ליג… אני גם כיום משחק כל יום בצורה תחרותית באוקולוס במשחקים מסוייימים.

אבל אם זה סתם יהיה קוד-קלון או פורטנייט-קלון אני בחוץ
האמת שאם דסטיני לא היה כזה משחק של גריינד אינסופי אני הייתי רואה את עצמי נהנה ממנו גם כן מאוד, אבל מיציתי את זה ב-300 שעות של בורדרלנדס.

אני עדיין מקווה לטוב ולא פוסל שהיא תכניס אותי למשהו מיוחד אבל נראה לי סביר יותר שנוטי דוג יעשו את זה עם factions.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ינואר 2022, 21:59

ולא קשה לי לראות למה :) נוטי דוג מתעקשים שהמשחק הזה יהיה חוויה עלילתית איכשהו :)

כן, אני יודע על הרזומה שלך במשחקים תחרותים לאסקין :) אני לא חושב שאתה הבעיה, אלא שזה הרבה יותר קשה ליצור משחק תחרותי עמוק ומעניין לאורך זמן מאשר ליצור סינגל פלייר מעניין של כמה עשרות שעות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2022, 01:06

ג׳ייד היא מפיקה, לא במאית. פטריס עשה את AC מה שהוא, לא ג׳ייד. לא ראיתי פה אף אחד מהלל את רוד פרגרסון על ביושוק אינפנט, רק את קן לוין. מפיק הוא מפיק, הוא עוזר לצוות לשמור על ראש צלול ולהגיע למטרה אבל הוא לא קריאייטיב. אם אין במאי חזק וצוות איכותי אז זה לא ממש משנה. זה ממש לא הוגן להשוואת בין אימי לג׳ייד, אין בינהן שום קשר.

ג׳ייד היא שם גדול אז אולי היא משכה כישרון לhaven, אבל אין לי שום ידע על הצוות הזה חוץ מאשר ג׳ייד אז אין לי באמת ציפיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2022, 01:56

השוויתי בין איימי לג׳ייד יותר בקטע של חוסר מזל או הצלחה בשיגור משחק בעשור האחרון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2022, 12:22

Laskin כתב:השוויתי בין איימי לג׳ייד יותר בקטע של חוסר מזל או הצלחה בשיגור משחק בעשור האחרון

אני לא יודע אם זה אותו מצב. איימי לא הוציאה משחק מאז אנצ׳רטד 3, ג׳ייד עזרה לבנות שני סטודיואים מאז שעשו דברים לא רעים (למשל מלחמת הכוכבים squadrons או ספלינטר סל black list), הייתה חלק מההקמה של סטדיה ועכשיו הקימה סטודיו שלישי שעושה בלעדי עם סוני. אני חושב שהמצב של ג׳ייד הרבה יותר טוב מאיימי, אפילו שאין מה להשוואת בינהן מבחינת האימפאקט על התוצרים של הסטודיואים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 ינואר 2022, 13:44

אין ויכוח שג'ייד לא במאית ואין ויכוח שהחלק שלה לא גדול כמו של פטריס, אבל כן יש לה חלק גדול במה שהפך את AC למותג ענק, היא היתה שם בכל ההחלטות החשובות דזמונד הThe Animus ההחלטה מההתחלה שהם הולכים על IP שאפשר יהיה להפוך אותו למגה IP כל הדברים האלה זה מתועד שהיתה שותפה להם.

אבל כן היא לא במאית או תסריטאית מה שנכון נכון אבל ניכר שיש לה הבנה באיך בונים IP מאפס למשהו עוצמתי וגדול וכנראה שבגלל זה היא מחוזרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2022, 14:03

הפס5 עומדת על 17.3 מליון יחידות נכון לסוף השנה. זה איטי יותר מהפס4 שעמדה על 19.9. על פי סוני זה בגלל מחסור הצ׳יפים (מן הסתם, יש ביקוש מטורף).

רוב המכה קרתה ברבעון האחרון של השנה. בספטמבר הפס5 והפס4 עמדו על אותה כמות מכשירים, אבל ברבעון האחרון הפס4 פתחה פער של 2.6 מליון יחידות. כנראה שאם לא היה מחסור הפס5 הייתה כבר מזמן מעל ל20 מליון. סוני גם מורידה את הציפיות מכירות שלהם משמעותית, הם הורידו אותה ב-3.3 מליון יחידות, מ-14.8 מליון ל-11.5 מליון עד סוף השנה הפיננסית שלהם במרץ הקרוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 פברואר 2022, 14:33

חתיכת הורדה… זה ממש אסון עבורם, לדעתי עכשיו עם הרכישה של אקטיויז׳ן יש הרבה יותר אנשים שיגידו לעצמם שאם הם לא מוצאים פס5 הפ פשוט ילכו על XSX עם גיימפאס, כל בן אדם כזה זה עוד מישהו שאולי יוותר על הקונסולה שלהם לכל אורך הדור, תזמון רע מאוד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 43 אורחים