נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 20:04

Kazz כתב:RDR2 כנראה היה המשחק שמכר הכי טוב שעבר אם מחברים את כל הגרסאות: https://www.bluesnews.com/s/206299/steam-top-10

לא יודע למה מדברים סתם. למרות שפיק של 37K קטן ממה ששיערתי אבל ייתכן שהבעיות עם המשחק השפיעו, והיילו גנב תשומת לב וגם המחיר אחרי שגרסת ה RGL הייתה בהנחה בתקופת המבצעים. ואולי אכן הרבה כבר קנו אותו ל RGL או EGS. עוד משחק שמשוועים לנתונים לגבי התפלגות הקונים.

איך אתה יודע שהוא מכר הכי טוב? הaaa הכי גדול של השנה במחשב מול פורט של היילו בן עשור וכנראה גם לא נצח אותו, בהחלט מרשים!

bling כתב:עם כל המהומה כלפי הסקרלט שכחנו שגם היה NPD נובמבר, אז האמ;לק הוא די רגיל כמו כל השנה: השוק בנפילה חוץ מנינטנדו שנמצאת בעלייה מתמדת ושומרת על המספרים מלהיות נמוכים עוד יותר.

ועדיין נובמבר 2019 ראה ירידה של 19 אחוז בהכנסות לעומת שנה שעברה.

השנה כולה ראתה ירידה של 12 אחוז ושוב, אם לא נינטנדו זה היה גרוע משמעותית.

1) מבחינת תוכנה COD כצפוי רשם מספרים מדהימים והוא כבר המשחק הנמכר ביותר השנה.

2) מה שיותר מגניב זה ש SW מכר בצורה מעולה! הוא ממוקם במקום השני בטבלה אחרי קוד וכבר הספיק להכנס לטבלה של עשרת הנמכרים של השנה במקום ה 9.

בנוסף, מדובר במשחק SW עם הפתיחה השנייה בטיבה בהיסטוריה של המותג! ועוד, זה החודש הכי גדול למשחק של RESPAWN אי פעם!

בקיצור, המשחק הפציץ ואלו חדשות מדהימות לכל מי שאוהב משחקי סינגל, זה מעביר מסר טוב ל EA שמשחק סינגל שלהם יכול לנפק מספרים מדהימים.

3) פוקימון גם מפציץ עם הפתיחה הכי גדולה בהיסטוריה של המותג.

4) סמאש הוא עכשיו הפאקינג משחק מכות הנמכר ביותר בהיסטוריה בארה"ב! נינטנדו אלופים.

5) Death Stranding לעומת זאת נכשל די בגדול עם מקום 7 בלבד בטבלה של נובמבר. קוג'ימה באמת הגזים הפעם עם המיוחדות שלו וכל הקמפיין המוזר שליווה את המשחק בסוף רק הרתיע אנשים. חבל מאוד.

הטבלה המלאה:

November 2019 top 20 :

Call of Duty: Modern Warfare 2019
Star Wars Jedi: Fallen Order^
Pokémon Sword*
Pokémon Sword and Pokemon Shield Double Pack*
Pokémon Shield*
Madden NFL 20
Death Stranding
NBA 2K20
Need for Speed: Heat
Luigi’s Mansion 3*
FIFA 20
Borderlands 3
The Outer Worlds
Just Dance 2020
Mario Kart 8*
The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
Super Smash Bros. Ultimate*
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint
Grand Theft Auto V
Mortal Kombat 11

Top 10 of the best selling games of 2019 :

NBA 2K20
Madden NFL 20
Borderlands 3
Mortal Kombat 11
Kingdom Hearts III
Tom Clancy’s The Division 2
Star Wars Jedi: Fallen Order^
Anthem

The 10 best-selling games of the last 12 months

NBA 2K20
Madden NFL 20
Red Dead Redemption II
Borderlands 3
Mortal Kombat 11
Call of Duty: Black Ops IIII
Kingdom Hearts III
Tom Clancy’s The Division

מה שהכי מדהים הוא שהפוקימון דאבל פאק נמצא במקום הרביעי. מדובר בחבילה שכוללת את פוקימון שילד וסורד בחבילה אחת בלי שקל אחד של הנחה, 120$ מלאים, בכדי לקבל את הפוקימונים שנמצאים בשתי הגרסאות (פלוס כמה בונוסים מינורים). זה גם די מדהים שיותר אנשים ראו לנכון להוציא 120$ על החבילה הכפולה מאשר לקנות את פוקימון שילד לבדו :)
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 דצמבר 2019, 20:28

איך אתה יודע שהוא מכר הכי טוב? הaaa הכי גדול של השנה במחשב מול פורט של היילו בן עשור וכנראה גם לא נצח אותו, בהחלט מרשים!

כי כשמחברים את שלושת הגרסאות ביחד אז סביר להניח שהוא מכר יותר מהמופע היחיד של היילו. גם בטופ 10 של השבוע שחלף RDR2 מופיע 3 פעמים. (בונוורקס אגב מקום 4 אבל למשחק יש ביקורת 'מקצועית' אחת בלבד - זאת אוזלת היד שאתרי משחקי וידאו ממשיכים להפגין).

גם אני אשמח למספרים מדוייקים של RDR2 על המחשב על שלל חנויותיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 20:50

Kazz כתב:

כי כשמחברים את שלושת הגרסאות ביחד אז סביר להניח שהוא מכר יותר מהמופע היחיד של היילו. גם בטופ 10 של השבוע שחלף RDR2 מופיע 3 פעמים. (בונוורקס אגב מקום 4 אבל למשחק יש ביקורת 'מקצועית' אחת בלבד - זאת אוזלת היד שאתרי משחקי וידאו ממשיכים להפגין).

גם אני אשמח למספרים מדוייקים של RDR2 על המחשב על שלל חנויותיו.

יש להיילו שתי גרסאות, מקום ראשון ומקום חמישי. אתה גם לא יודע את ההפרש, מקום ראשון יכול להיות יותר יחידות ממקום 2-9 יחדיו. אגב, rdr2 בפיק שלו היה 50k שחקנים, היילו 90k, כך שאני בספק שrdr2 עקף את היילו ריץ׳ במכירות בשבוע השיגור. היילו ריץ׳, שיצא לפני עשור ומחולק חינם בגיימפאס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 22:03

bling כתב:אני מבין למה אתה מתכוון ובכל זאת, משחק AAA חדש מקוג'ימה שזכה לקמפיין הייפ די מאסיבי (זוכר את כל מצעד הסלבס שזכו לראות אותו והבטיחו משהו מדהים שלא נראה בעבר וכו') ועם כל הגב של סוני וטריילרים ב E3 והכל ובסוף הוא מסיים מקום 7 בחודש השקה שלו... אי אפשר להגדיר את זה אחרת חוץ מכישלון ביחס לציפיות שהיו כלפיו.

כן, אבל כגודל הציפייה וזה...
שמע, אני מעריץ את קוג׳ימה ושיחקתי פחות או יותר בכל משחק סינגל שלו מאז MGS הראשון, כולל Z.O.E הראשון והשני (לא סגור אם השני קשור אליו האמת), וDS ממש לא ברשימת המשחקים שבא לי לשחק מתישהו בעתיד, אולי מלבד לראות המנוע המדהים הזה על המחשב הבא שלי עם כרטיס מהדור הבא, וגם זה בתנאי שתהיה תמיכה בRT ואם הוא יעלה לי פחות מחמש דולר... זה די אומר הרבה.
זה פשוט לא משחק שרואים ואומרים ״אני רוצה לנסות אותו״. רק ההייפ והשם של קוג׳ימה גרם לו למכור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 דצמבר 2019, 22:30

^ חד משמעית. אם בדיוק אותו המשחק היה משווק כ''EA מציגה - Death Stranding''', המשחק הזה היה על ממוצע 50ץ, והיו קורעים אותו על המשחקיות+הפרסומות למשקה אנרגיה מונסטר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 דצמבר 2019, 22:32

כן אבל חשבתי שהשם של קוג'ימה וההייפ לבד יגרמו לו למכור לפחות סבבה אבל כמו שאתם רואים זה לא בדיוק המצב.

בעיקרון אבל אני מסכים אתכם, אני מרגיש שזה משחק שאני לא בטוח שאטרח איתו אי פעם בכלל, הוא פשוט לא מושך אותי, אולי באמת במחיר כסאח בשביל שיהיה, לא חשבתי שמשחק של קוג'ימה יוציא ממני כזו תגובה אדישה.

קיאו הסטטיסטיקה של פוקימון באמת הזויה, כל כך הרבה אנשים הוציאו 120 דולר. הנינטנדופילים האלה לא נורמלים, זה קהל שהוא חלום רטוב לכל חברה.

גם סמאש האחרון שהוא משחק המכות הכי גדול בכל הזמנים בארה"ב זה חתיכת טירוף הזוי.

המספרים האלה רק ממחישים עד כמה הסוויץ' היא סנסציה ענקית שמשחקים שיוצאים עליה שוברים שיאים ברמה של כל הזמנים כל רגע.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 דצמבר 2019, 22:47

DrKeo כתב:יש להיילו שתי גרסאות, מקום ראשון ומקום חמישי. אתה גם לא יודע את ההפרש, מקום ראשון יכול להיות יותר יחידות ממקום 2-9 יחדיו. אגב, rdr2 בפיק שלו היה 50k שחקנים, היילו 90k, כך שאני בספק שrdr2 עקף את היילו ריץ׳ במכירות בשבוע השיגור. היילו ריץ׳, שיצא לפני עשור ומחולק חינם בגיימפאס.

נו, מה הפואנטה? ש RDR2 קנו הרוב לא דרך סטים? אבל מצד שני ריץ' עם נתונים אדירים לרימייק 'שמחולק חינם' בחנות אחרת. RDR2 משחק תובעני יותר, עם רשמיים טכניים מעורבבים ואת הפיק שלו הוא השיג היום אז ייתכן והוא עוד יעלה. כמו שאמרתי, אשמח לדעת את המכירות של המשחק בחנות של רוקאסטר לעומת החנות של האפיק. בנתיים השתיקה רועמת עבור ברוב המוחלט של המשחקים ששוגרו בלעדית ב EGS.

היידס אגב הגיע למקום ה 10 בשבוע שחלף בסטים והמפתחים צייצו כמה הם מרוצים מאיך שהמשחק התקבל בסטים, כולל הדגש (האירוני מאוד) על ממוצע ביקורות השחקנים שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 23:00

לגבי פוקימון, גם כאן כמו בדוגמא של ״אם EA היו עושים פרסומת למונסטר אז היו חוטפים בראש״ - כל חברה אחרת שהייתה מוכרת את אותו מוצר עם שינוי בדמויות במחיר מלא ולא מאפשרת לרכוש במחיר של 5-10 דולר את התוכן כDLC במקרה הרע או פשוט נותנת לך לבחור בתחילת המשחק איזו גירסה לשחק - הייתה חוטפת על הראש. אבל משום מה הם יוצאים מזה בלי הרבה ביקורת, ו״מאלצים״ את המעריצים הכי גדולים שלהם שלא רוצים לפספס שום דבר - לשלם פעמיים.
זה כאילו שיצא דיאבלו 4 עם חצי מהקלאסים ואם תרצה לשחק באחרים תאלץ לקנות את המשחק שוב במחיר מלא בגירסה שבה יש אותם.

אז קצת קשה לי להגיד ״כל הכבוד״ על ההישג... ובכל זאת - הם קוסמים, אין ספק... פשוט הייתי שמח לראות קצת יותר ביקורת על העניין הזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 דצמבר 2019, 23:09

Klayman כתב:^ חד משמעית. אם בדיוק אותו המשחק היה משווק כ''EA מציגה - Death Stranding''', המשחק הזה היה על ממוצע 50ץ, והיו קורעים אותו על המשחקיות+הפרסומות למשקה אנרגיה מונסטר.

נראה לי שאם EA דווקא היו עושים משחק כזה הזוי ומיוחד אז יש סיכוי שהיה נהפך ליותר קאלט והיה מקבל יותר פירגון מכל ההיפסטרים שלא היו מאמינים ש EA הוציאה משהו כזה.

בגלל שזה קוג'ימה וכן יש ציפייה למשחק שהוא אשכרה טוב עם גיימפליי מעולה והכל אז האכזבה רק מודגשת יותר.

לאסקין, אני מסכים עם מה שאמרת על נינטנדו אבל אתה חייב להודות שהם גאונים עם איך שהם סוחטים כל טיפת מיץ אפשרית מהפאנבייס הפנאטי שלהם, הם למדו כבר עם מי יש להם עסק ושבעיקרון הגבולות פרוצים לגמרי ושעל כל יוזמה שלהם הם יבקשו עוד ויגידו תודה.

בתור חברה מסחרית עסקית הם עושים עבודה ממש טובה כי עובדה שהדבר הזה עובר בסבבה ואף אחד לא מצייץ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 23:31

אני לא חושב שזו ״גאונות״ כמו שזו פשוט מסורת נצלנית של משחקי פוקימון שנמשכת כבר עשרות שנים :)
לדעתי זה גובל בהזייה, ושוב - שיבושם להם והכל, הם הרי לא מכריחים אף אחד, אבל אין לשיטה הזו שום מקום כיום ואני לא אתפלא אם רוב מוחלט של המכירות הכפולות הן בקרב ילדים ונוער.
כמובן שאני טועה לגמרי כי עובדה שיש לשיטה הזו ״מקום כיום״, אבל זה לא השיטה הנצלנית היחידה שעובדת בתעשייה, פשוט אחרות חוטפות על הראש בזמן שהם מצליחים לחמוק מזה. בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 דצמבר 2019, 00:34

bling כתב:
Klayman כתב:^ חד משמעית. אם בדיוק אותו המשחק היה משווק כ''EA מציגה - Death Stranding''', המשחק הזה היה על ממוצע 50ץ, והיו קורעים אותו על המשחקיות+הפרסומות למשקה אנרגיה מונסטר.

נראה לי שאם EA דווקא היו עושים משחק כזה הזוי ומיוחד אז יש סיכוי שהיה נהפך ליותר קאלט .

לא. המשחק היה נקטל.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 דצמבר 2019, 22:44

DrKeo כתב:יש להיילו שתי גרסאות, מקום ראשון ומקום חמישי. אתה גם לא יודע את ההפרש, מקום ראשון יכול להיות יותר יחידות ממקום 2-9 יחדיו. אגב, rdr2 בפיק שלו היה 50k שחקנים, היילו 90k, כך שאני בספק שrdr2 עקף את היילו ריץ׳ במכירות בשבוע השיגור. היילו ריץ׳, שיצא לפני עשור ומחולק חינם בגיימפאס.

אגב, זה אפילו יותר קיצוני ממה שנראה לך: סטים בטבלה הזו משקללים הכנסות בפועל ולא יחידות. MCC משמעותית יותר זול מRDR2, ככה שרק בשביל להשתוות אליו הוא היה צריך למכור הרבה יותר יחידות.
סטים גם מתעדכנים כל הזמן, ונכון להיום הMCC עדיין ראשון בעוד RDR2 שלישי (וריץ' מופיע הרבה לפני גרסאות נוספות של RDR 2 שאפילו לא בטבלה נכון לעכשיו). אלו מספרים אולי לא ראים לכל משחק אחר, אבל יחסית נראה שRDR2 הוא ממש כישלון בסטים - בטח אחרי ההצלחה הפנומנלית של GTA V.

בכל הפרמטרים האחרים RDR2 גם משתרך מאחורי MCC: יש לו משמעותית פחות ביקורות (19K לעומת 44K) שיא משתמשים בו זמנית יותר נמוך (51K לעומת 93K לMCC), והערכת מכירות הרבה יותר נמוכה בסטים ספיי (350K לעומת 2M, וזה כבר פער של סדר גודל גם בהתחשב בזה שההערכות בשבועיים הראשונים להשקה ממש לא יציבות). אני בחיים לא הייתי מהמר ככה נגד RDR2, אבל מסתבר שיש הפתעות.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 דצמבר 2019, 22:04

פקטוריו מציין מכירת 2 מיליון עותקים. לא רע בשביל משחק אינדי קטן שאף פעם לא קיבל הנחה. תודה רבה לסיק-- רגע. 0 ביקורות מקצועיות. תודה רבה לביקורות השחקנים.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 דצמבר 2019, 23:06

Kazz כתב:פקטוריו מציין מכירת 2 מיליון עותקים. לא רע בשביל משחק אינדי קטן שאף פעם לא קיבל הנחה. תודה רבה לסיק-- רגע. 0 ביקורות מקצועיות. תודה רבה לביקורות השחקנים.

תמונה

המשחק עדין לא יצא, הוא עדין בגישה מוקדמת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 דצמבר 2019, 10:49

כן, באתי לשאול מתי הוא יצא רשמית והייתה לי תחושה כזו...

חחח ועכשיו בדקתי - התאריך הרשמי הוא סוף ספטמבר 2020. מה נסגר איתך?! :D

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 דצמבר 2019, 14:10

לפחות הם טרחו לעדכן את תאריך היציאה שלהם... Disco Elysium שכחו, וב faq שלהם היה כתוב ספטמבר 2016 עד בערך שבוע לפני השחרור.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 דצמבר 2019, 15:01

גם פה רשום פברואר 2016, בחנות... רק בגוגל כתוב ספטמבר 2020

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 דצמבר 2019, 15:10

:D :lol:
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 דצמבר 2019, 20:12

אה, בגלל זה אין ביקורות ל PUBG ופורטנייט. רגע! יושבי ווקסלים שוב מדגימים גישה מיושנת באופן מבדח שלא מתכתבת עם המציאות.

משחק שמבקש כסף הוא משחק שאפשר לבקר. נקודה. אפשר לכתוב את גרסת המשחק המבוקרת ומומלץ גם לעדכן את הביקורת בעדכונים גדולים לאחר כך. 2 מיליון אנשים מצאו לנכון לשלם 30$ דולר על משחק. אף אתר מקצועי לא מצא לנכון לפרסם ביקורת כלשהי. אז שוב תודה לביקורות ורשמי שחקנים ששמים משחק על הרדאר. ושוב רואים את הכשל המערכתי באתרים המקצועים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 דצמבר 2019, 20:17

אני מניח שאני אצטער ממש בקרוב על זה שאני מכניס את עצמי לויכוח הותיק הזה, אבל בין אם צריכות להיות ביקורות למשחק כניסה מוקדמת ובין אם לא, אני לא מבין דבר אחד. מה התוכנית הזדונית, קאזז? מה עומד מאחורי הסירוב האקטיבי (כפי שאתה מצייר אותו) של כלל אתרי הגיימינג הגדולים לסקר משחקים כאלו ואחרים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 דצמבר 2019, 20:45

Kazz כתב:אה, בגלל זה אין ביקורות ל PUBG ופורטנייט. רגע! יושבי ווקסלים שוב מדגימים גישה מיושנת באופן מבדח שלא מתכתבת עם המציאות.

משחק שמבקש כסף הוא משחק שאפשר לבקר. נקודה. אפשר לכתוב את גרסת המשחק המבוקרת ומומלץ גם לעדכן את הביקורת בעדכונים גדולים לאחר כך. 2 מיליון אנשים מצאו לנכון לשלם 30$ דולר על משחק. אף אתר מקצועי לא מצא לנכון לפרסם ביקורת כלשהי. אז שוב תודה לביקורות ורשמי שחקנים ששמים משחק על הרדאר. ושוב רואים את הכשל המערכתי באתרים המקצועים.

להפך מ-pubg ו-fortnite - שניהם אגב משחקים שהיה ניתן לשחק בחינם (ועדיין בפורטנייט לפחות) - אין עשרות מליוני שחקנים שמשחקים במשחקי הסופר דופר נישתי הזה, שלא היה וכנראה לא יהיה ה-שיחה בעולם הגיימינג כמו שני אלו שציינת, ובנוסף - כמעט כל הביקורות של שניהם חיכו עד שהמשחק יצא במלואו על מנת לתת ביקורת רשמית, עם ציון... ל-99% מהמשחקים שנמצאים בearly access אין ביקורות - ובצדק. המשחק לא גמור, לא נותנים ביקורות למשחק כזה. ואם כן יתנו - מתי? חצי שנה לפני שיוצא? שלוש שנים לפני? מתי בדיוק?? המשחק הזה כבר שלוש שנים בearly access, אני באמת שלא מסוגל להבין את הטענה שלך פה... מבקר מקצועי לא נותן ציון למשחק לפני שהוא מזדהב. נקודה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 דצמבר 2019, 22:17

רוב הביקורות של פורטנייט ו PUBG היו כשהם היו תחת EA, ובטח כש PUBG היה בתשלום. יופי, עכשיו משחק של 2 מיליון זה נישתי. אבל זה לא הנושא. התנגדת באופן עקרוני שכל משחק EA שהוא לא צריך לקבל ביקורות אבל הם מקבלים.

משחק יוצא בתשלום, מקבל ביקורות מצויינות, מוכר מיליון עותקים - והצידוק שלך שהוא לא מקבל יחס זה כי הוא מקוטלג EA? איזה בדיחה (פרימטיבית).היום אתה מקבל משחקים שהם '1.0' לא גמורים ושמקבלים שינויים גדולים גם אחרי זה. אז הכל עניין של סמנטיקה. אדם בא לפתוח את הכיס ולקנות משחק ואתה רוצה להצדיק את חוסר המידע וביקורות רשמיות בהיותו משחק בפיתוח? שטויות.

אבל אני מבקש יותר מדי כשמשחק כמו Oxygen not included של KLEI המהוללת יצא מEA בקיץ ומקבל 5 ביקורות. חמש.

מה צריך לקרות כדי שתכיר שהמערכת הנוכחית שבורה?

אני מניח שאני אצטער ממש בקרוב על זה שאני מכניס את עצמי לויכוח הותיק הזה, אבל בין אם צריכות להיות ביקורות למשחק כניסה מוקדמת ובין אם לא, אני לא מבין דבר אחד. מה התוכנית הזדונית, קאזז? מה עומד מאחורי הסירוב האקטיבי (כפי שאתה מצייר אותו) של כלל אתרי הגיימינג הגדולים לסקר משחקים כאלו ואחרים?

לא רוצה להגיד שזה מזדון. מה שזה לא יהיה, מדובר בכשל מערכתי שדורש הסתכלות מחודשת מצד האתרים האלה איך הם מכסים ומבקרים משחקים. אני חושב שלאתרים היותר כלליים יש בליינדספוט לכל מה שקורה על פלטפורמת המחשב והם לא מנסים לטפל בזה, אם בכלל הם מכירים בכך.

כשכבר משחק של קרייטק שזמין גם בקונסולות מקבל רק 21 ביקורות ומרביתם לא מהאתרים המוכרים מבינים שמשהו לא עובד במערכת הקיימת, אי אפשר להיות מרוצים ממנה וצריך לשאוף לשפר את המצב. ולא כמו שאחרים פה טוענים, לא מדובר במשחק אינדי פושר מס' 100 בשנה שלא מקבל סיקור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 דצמבר 2019, 22:19

Klei, לטעמי, לא עשו משחק טוב מאז Mark of the ninja :). האחרון שלהם בכלל נראה פח.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2019, 22:30

מה זה אומר ש"המערכת שבורה"? יש מנגנון של המדינה וגוף ממשלתי שמנהל את האתרים הללו? הם עושים החלטה קולקטיבית באיזה וועד סביב שולחן עגול איזה משחק לסקר ואיזה לא? אתרים בוחרים לסקר על פי משתנים רבים, אם יש משחקים שנופלים בין הכיסאות אז וואללה, מבאס, חבל שהם לא עשו לעצמם PR טוב יותר. להתחשב בזה שיוצאים בסטים יותר מ-10K משחקים בשנה, איזה מהם עיתונאים אמורים לסקר ואיזה לא על פי החוקה של קאז?

ברור לך שזאת משימה בלתי אפשרית, כן? יש לאתרים משאבים מוגבלים, בדרך כלל יש להם 4-5 אנשים פר פלטפורמה וזה עוד אתרים בגדול של IGN, אתה לא יכול לצפות מהם לבקר יותר מ-10-20 משחקים בחודש וכשיוצאים אלפי משחקים כל חודש, אתה לא יכול לצפות מהם לבקר את כולם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 דצמבר 2019, 08:00

כן קאז, יש משחקים שיוצאים בגירסת 1.0 שבורה ונחש מה? הם מקבלים ביקורות שקוטלות אותם. ולפעמים, במקרים מיוחדים - מבקרים אותם שוב לאחר שנה או שנתיים ומשנים את הציון נכון לאותה נקודה, זה קורה בעיקר במשחקי מולטי או MMO, משחקים שבאמת מתפתחים עם הזמן, או שלא ואז נקטלים שוב.
כמה משחקי EA מתוך כל משחקי הEA שיש בסטים מקבלים ביקורות? באחוזים... אולי אחוז אחד? זו הטענה שלך כלפי היחס המפלה שמקבל המשחק הזה פקטוריו, שכשראיתי אותו לראשונה חשבתי שהוא למובייל?
ובאמת מה הטענה הגדולה פה? שמשהו שבור בתעשייה? אבל כל אתר לוקח את הכיוון שהוא חושב שיגרום לו להצליח הכי הרבה, והאמת? העובדה היא שהמשחק הזה מצליח גם בלי שום ביקורת, אז מה הבעייה פה? זה רק מוכיח שביקורות הן אוברייטד. שאנשים שהמשחק הזה אולי מדבר אליהם - כנראה שומעים עליו בזכות ביקורות שחקנים ופורומים וכו׳.
אבל הטענה הכללית של ״למה המשחק הזה שהוא לא גמור בכלל לא מקבל ביקורות?!״ היא פאקינג הזויה מארץ ההזויים. שוב - מתי היה נכון לבקר אותו? בשנייה שהם מבקשים עליו תשלום? זה נראה לך הוגן כלפי המשחק שאולי לא נמצא אפילו ברבע דרך להיות מוכן ומנסה להציג פוטנציאל על מנת לקבל עוד כסף שיוכל לעזור להם להמשיך לפתח אותו ולהשלים אותו? לי לא.
למה אין ביקורות של סטאר סיטיזן? הרי ברור לך שכל האתרים בעולם בערך יתנו את הביקורת שלהם עליו, וברור לך בדיוק מתי זה יקרה, נכון?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים