נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2023, 20:23

איזה דרמה בן אדם. דולרית הם בחיים לא יתקרבו לסוני אפילו אם אקסבוקס תנצח כי הs נמכרת בכלום כסף. מבחינת יחידות, השאלה היא מה ההפרש שלהם מסוני. בסופו של יום סוני חלקה משחק חינם ונתנה הנחה על הקונסולה בו זמנית (ראית את זה גם פה בארץ, 350₪ הנחה + עותק של FC24) ומיקרוסופט הוציאה את סטארפילד.

את החץ הזה של ״ותרו על הדור״ כבר ירית, עכשיו אתה מצייר סביבו מטרה.
We're just normal men. We're just innocent men

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 18 אוקטובר 2023, 20:39

לא היה צריך לחכות להיום כדי ל'צייר את המטרה'. המטרה על הקיר מזמן.

הנחה של 50 דולר זה מה שאמור לסכל את האפקט של משחק בת'סדה חדש? אתה קורא את מה שאתה כותב?

כן, ה Series S. זה הכישלון הגדול של ספנסר וקיבלנו את זה במספרים. אתה עושה קונסולה זולה יותר כדי להציע נקודת כניסה שווה לכל כיס - אתה מוציא את המשחק הכי גדול שלך הדור הזה שאמור לגרום לאנשים לחפש לקנות את הקונסולה, ויש לך את הקונסולה הזולה הקורצת, והופ - כלום.

אסטרטגיית 2 הקונסולות כשלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוקטובר 2023, 20:49

מיקרוסופט גם הצהירו שקונסולות זה לא העיקר עבורם, בדור הבא תוכל להכנס לגיימפאס בטח מכל טלויזיה שתקנה בערך, דרך הענן, ועד אז גם האיכות וגם זמן התגבה יהיו טובים יותר… יותר חשוב להם השירות, ובצדק - על החומרה אין להם כמעט רווח. גם סוני תלך בעקבותם עם הזמן, רק כנראה שרוב המשחקים שלה לא יצאו לשירות day1 ולדעתי זו הדרך הנכונה והבריאה יותר, שכרגע מיקרוסופט לא יכולה להרשות לעצמה פשוט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2023, 21:24

Hypno כתב:לא היה צריך לחכות להיום כדי ל'צייר את המטרה'. המטרה על הקיר מזמן.

הנחה של 50 דולר זה מה שאמור לסכל את האפקט של משחק בת'סדה חדש? אתה קורא את מה שאתה כותב?

כן, ה Series S. זה הכישלון הגדול של ספנסר וקיבלנו את זה במספרים. אתה עושה קונסולה זולה יותר כדי להציע נקודת כניסה שווה לכל כיס - אתה מוציא את המשחק הכי גדול שלך הדור הזה שאמור לגרום לאנשים לחפש לקנות את הקונסולה, ויש לך את הקונסולה הזולה הקורצת, והופ - כלום.

אסטרטגיית 2 הקונסולות כשלה.

כשהone הייתה בגיל הזה היה להם revenue של פחות מ-10 מליארד, את השנה הזאת הם יסגרו עם יותר מ-20. הקונסולה תסיים את חייה צפונית ל60 מליון, יש להם מלוני מנויי GP במחשב והכמות רק גדלה ועוד מעט xcloud יהיה בכל מקום.

אולי הם לא ימכרו את כמות הקונסולות של סוני בדור הזה, אבל הזעקות כישלון שלך הזויות.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 18 אוקטובר 2023, 22:35

יותר revenue מהנקודה המקבילה בדור הקודם? וואוו! מיקרוסופט קנו פאקינג מפיצה בין לבין. Revenue שכולל PC שלא היה קיים בנקודה המקבילה בדור הקודם.
ממש כפיים. מה, בחודש הבא אתה הולך לשקלל את ה revenue שהם יקבלו מאקטיויז'ן ולהתרשם מזה לעומת הדור הקודם? :lol:

נתוני GP שבפעם האחרונה ספנסר דיבר על הנתונים שנתקעו בקונסולה?

אם מיקרוסופט ויתרו על עסקי מכירת קונסולות ביתיות - שיגידו כך.
אם אסטרטגיית קונסולה נוספת אינה כישלון כאשר היא לא מצליחה להביא לניצחון בחומרה בחודש שלם שבו יוצא המשחק הכי גדול שלך - מה צריך כדי לקבוע שהיא כישלון?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוקטובר 2023, 22:51

כולנו מכירים את הגדרות הכישלון שלך, החלטת את זה ועכשיו תפתח אובססיה וכל פוסט רביעי שלך יוקדש לנושא הזה גם ב-2027. אני לא הולך להכנס איתך לעוד ויכוח סמנטיקה סטייל EPIC שתגרור לאורך 4 שנים. סבבה, לדעתך נכשלו, אז לבריאות לך. בו נראה אם מיקרוסופט או איזשהו אדם שפוי עם חצי מוח ידבר, יציע או שאשכרה יקרה יורשת ל-X/S ב-2025. רק בבקשה על תחפור על זה עכשיו חצי עשור ותציין את השם שלי בחצי מהפוסטים האלה, רק ניהלתי איתך קצת דיון על זה, אני לא באמת הולך לעשות subscribe לכל הקטע הזה.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 18 אוקטובר 2023, 23:22

עזוב אותך דור הבא: תסביר למה אתה חושב שזה השוואת תפוחים-תפוחים להביא נתוני הכנסות בדור שבו מיקרוסופט קנו 2 מפיצות. ממש מפתיע שה revenue צמח..
אפשר לנתח מהדבר הזה משהו? לא. יש לי פתרון לנתוני מחירות חומרה: שיקנו את סוני ואז נוכל להגיד שבהשוואה לדור הקודם מיקרוסופט מכרו פי כמה וכמה קונסולות!

כאילו, אתה משכיל מספיק לדעת שזו השוואה שלא מקדמת את הבנת המצב - אז למה להביא אותה?

בנוגע ל series s: באיזה מצב נתונים היא תיחשב כישלון?
מדובר בקונסולה שנועדה להיות נקודת כניסה נגישה. לכן המכירות שלה אמורות לנסוק כאשר משחקים גדולים לקונסולה יוצאים. כי נוצר עניין ורצון אצל אנשים במשחק.
ואז הם רואים שיש את נקודת הכניסה הזו וקונים אותה. ואיזה משחק יותר גדול יש למיקרוסופט להציע בדור הזה מאשר סטארפילד?
אני מתקשה לראות פירוש אחר למצב מלבד זה שה series s לא עומדת במטרותיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2023, 00:51

לא אמרתי לך כבר לשחרר אותי? לך תטפל למישהו אחר.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 19 אוקטובר 2023, 09:40

זכותך להפסיק את הדיון, נכון. יחד עם זאת זה לא נקרא 'להיטפל' כאשר מבקשים שתבאר את הטענות שאתה כותב פה, אם הם באמת נטענות באופן רציני.
ותיארתי למה הנתונים על ההכנסות של מיקרוסופט בין הדורות מעוררות הרמת גבה כשמציגים אותם כעדות לשיפור הניכר בעסק הקונסולות של מיקרוסופט.
אבל נכון, זכותך לא לבאר.

אם לא הייתי מביט בעין בוחנת על הטיעונים שאנשים כותבים כאן, אז קוראי הפורום היו חושבים, לדוגמה, שסוני פספסו את תחזית מכירות חומרת הפס5 שנתיים ברצף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2023, 11:13

הנתונים של מיקרוסופט עלו ביותר מ-7 מליארד, ההכנסות של בת׳זדה לפני הרכישה היו בערך 2 מליארד. הבהרתי, לך חפש קורבן אחר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2023, 11:27

קאז, אני באמת לא מבין מה אתה מחפש...
נדב מציין שחלה עלייה מסויימת, אתה טוען שזה לא מספיק או שזה בגלל כך וכך... אתה מסתכל על דברים מאוד נקודתית, הצלחה נמדדת לאורך שנים, לפעמים עשרות שנים, ובטח לא שנה או שלוש שנים אחרי רכישה של חברה מסויימת. אם בעוד עשור נראה שמיקרוסופט עדיין מדשדשת באותם מספרים - אז הרכישה של אקטיויז'ן הייתה כשלון צורם.
כרגע - נכון, מיקרוסופט לא "מנצחת" את התחרות. אבל הם לאט לאט הופכים להיות כח גדול יותר ואי אפשר להתעלם מזה.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 19 אוקטובר 2023, 19:32

אם לא הבנתם, התהייה שלי לא קשורה למיקרוסופט, לא קשורה ל DrKeo, לא קשורה ל XBOX. כאילו, היא כן קשורה ל DrKeo כי הוא זה שעשה את ההשוואה.

אני לא מבין איזה טעם, או מה אפשר להסיק, יש בנתון של revenue שמשווה את מיקרוסופט לבדה ואז את מיקרוסופט ביחד עם המפיצה שקנתה.
נכון, מיקרוסופט קנתה מפיצה שהכניסה ומכניסה כסף בזכות עצמה. אז?
לא שונה מאדם שישווה את סוני לפני שנתיים וסוני עכשיו, ויגיד 'ההכנסות של סוני ממשחקי GAAS גדלו פי X!'. יופי באמת. הם קנו חברה עם מוצר קיים ומצליח ועכשיו כל הכסף נחשב בכיס של סוני. מה בדיוק ההשוואה הזו אמורה להגיד לי?

DrKeo, חבל שאתה מטפטף את הנתונים שלך בהמשכים במקום להגיד טענה מרוכזת ומגובה מההתחלה.

עכשיו און-טופיק: ספטמבר באירופה.

https://www.gamesindustry.biz/console-a ... hly-charts

This was driven by PS5, with sales of Sony's console up 175% over the same period last year. There were still strong stock shortages of PS5 in September 2022.

Nintendo Switch sales were down 28% compared with last September, while Xbox Series S and X sales are down 35% for that four-week period.

נתון מביך למען האמת. וצריך להדאיג את מיקרוסופט כל עוד ספנסר לא עולה ואומר שלמיקרוסופט כבר לא כל כך אכפת מלמכור חומרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוקטובר 2023, 21:26

אלו באמת נתונים חלשים מאוד לחודש שהיה אמור להיות אחד החזקים בדור הזה למיקרוסופט.
אגב גם פורצה מוטורספורט לפי דיווחים הגיע למקסימום של 5,000 שחקנים בסטים, שם אם מן הסתם הרבה משחקים בגיימפאס - זה נתון רע מאוד, ויש לו גם רק 44% ביקורות חיוביות שם. חבל ממש ספורצה לא לקח עוד כמה חודשים ולו רק בשביל גירסת מחשב יציבה יותר, וכמה שיפורי QOL כמו למשל לא לחייב אנשים לשחק איזה חצי שעה במסלול לפני שמתחרים אונליין, והבנתי מכמה מקורות שלפעמים גם אחרי שעוברת החצי שעה הזו - יש באג נוראי שהמשחק נתקע על מצלמת הריפליי, שמן הסתם לא מאפשר לשחק תחרותית… זה מהבאגים האלה שיכולים לגרום לשחקנים לעשות rage quit ולא לחזור לעולם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2023, 21:55

Hypno כתב:DrKeo, חבל שאתה מטפטף את הנתונים שלך בהמשכים במקום להגיד טענה מרוכזת ומגובה מההתחלה.

הנתונים הם לא שלי, הם פומביים. ברגע שהבנתי שאתה מתחיל לגרור את הויכוח "אקסבוקס נכשלת!!! צריכים להוציא קונסולה חדשה ב-2025!!!!" לכאן קבלתי PTSD מכל ויכוחי העבר שבהם אתה ננעל על נושא מסויים ואז גורר אותו על גבי כל פוסט בפורום לאורך שנים באובססיה גמורה. כבר הספקתי לדמיין בראש את הנרטיב "אקסבוקס נכשלת" הופך ל"אפיק נוראית" ול"ג'ים ראיין גאון" החדש, ואין לי עניין בעוד אחד כזה.

אז אני כבר אומר לך עכשיו, אני לא חלק בויכוח הזה של "אקסבוקס כישלון". אקסבוקס כישלון לדעתך וזה לגמרי אחלה ולבריאות והכל. אין לי רצון שתצטט את השם שלי בכל פוסט בשנים הקרובות.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 19 אוקטובר 2023, 22:55

DrKeo כתב:הנתונים הם לא שלי, הם פומביים. ברגע שהבנתי שאתה מתחיל לגרור את הויכוח "אקסבוקס נכשלת!!! צריכים להוציא קונסולה חדשה ב-2025!!!!" לכאן קבלתי PTSD מכל ויכוחי העבר שבהם אתה ננעל על נושא מסויים ואז גורר אותו על גבי כל פוסט בפורום לאורך שנים באובססיה גמורה. כבר הספקתי לדמיין בראש את הנרטיב "אקסבוקס נכשלת" הופך ל"אפיק נוראית" ול"ג'ים ראיין גאון" החדש, ואין לי עניין בעוד אחד כזה.

אז אני כבר אומר לך עכשיו, אני לא חלק בויכוח הזה של "אקסבוקס כישלון". אקסבוקס כישלון לדעתך וזה לגמרי אחלה ולבריאות והכל. אין לי רצון שתצטט את השם שלי בכל פוסט בשנים הקרובות.

לא התכוונתי שהמצאת את הנתונים, אלא שפשוט לא הבאת אותם בטיעון המקורי.
לא כולם ערים לכל נתון זמין שיש (ואשמח ללינק להכנסות של בת'סדה).

מצב מכירות החומרה של XBOX כישלון או היסטריה - נתון שמשווה הכנסות של מיקרוסופט לבדה על XB1 מול מיקרוסופט+מחשב+בת'סדה הוא לא נתון שמאיר אור על השיח, אלא מערפל אותו.

Laskin כתב:אלו באמת נתונים חלשים מאוד לחודש שהיה אמור להיות אחד החזקים בדור הזה למיקרוסופט.
אגב גם פורצה מוטורספורט לפי דיווחים הגיע למקסימום של 5,000 שחקנים בסטים, שם אם מן הסתם הרבה משחקים בגיימפאס - זה נתון רע מאוד, ויש לו גם רק 44% ביקורות חיוביות שם. חבל ממש ספורצה לא לקח עוד כמה חודשים ולו רק בשביל גירסת מחשב יציבה יותר, וכמה שיפורי QOL כמו למשל לא לחייב אנשים לשחק איזה חצי שעה במסלול לפני שמתחרים אונליין, והבנתי מכמה מקורות שלפעמים גם אחרי שעוברת החצי שעה הזו - יש באג נוראי שהמשחק נתקע על מצלמת הריפליי, שמן הסתם לא מאפשר לשחק תחרותית… זה מהבאגים האלה שיכולים לגרום לשחקנים לעשות rage quit ולא לחזור לעולם.

אולי המשחק מוכר נהדר בסתרים של חנות ווינדוס אך אני בספק. ביקורות המשתמשים והמצב טכני סגרו כל סיכוי לשיא שחקנים מרשים בסטים.
אולי הם צריכים לעבוד 10 שנים על המשחק הבא כדי שיוציאו משחק מחשב טוב. או שיקחו טיפים מפלייגראונד.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 20 אוקטובר 2023, 12:48

בבריטניה הנתונים יותר טובים: מכירות ה Xbox עלו ב 136%.

https://www.gamesindustry.biz/xbox-play ... hly-charts

תשימו לב לא להתבלבל שהנתונים האירפואיים של GSD (שלא כוללים חומרה מבריטניה) השוו בין ספטמבר 2022 לנוכחי.
הנתונים של בריטניה משווים עלייה בין אוגוסט לספטמבר.

זה לא הפסיק ל XBOX לקחת את המקום הראשון מהפס5, שגם היא עלתה ב 22%.

2/3 מהמכירות של סטארפילד היו על המחשב.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 20 אוקטובר 2023, 13:13

בהשוואה לספטמבר 2022 לא היה שוני במכירות חומרה של XBOX. :|

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2023, 19:21

מכירות מטורפות לסטארפילד מטורפות! כאילו, בוא נזכור שהמשחק הזה היה אמור לעשות על הPS5 לפחות 10M (פולאאוט 4 עשה מעל 8M על הפס4) ועכשיו הוא לא יכול לעשות את זה, ויש לסטארפילד תחרות הרבה יותר קשה ממה שהיה למשחקי בטסדה הקודמים, פאקינג פיפא 24 (לא מעניין השם החדש) פאקינג מלא משחקים מטורפים השנה.
וכמובן להמון אנשים עם בוקס יש גיימפאס, וגם לא מעט עם הPC כאילו, אז פסיכי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2023, 20:47

צריך מספרים כדי לדעת אם זה מכירות ״מטורפות״… לא?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2023, 21:27

אנחנו לא נקבל מספרים אבל :-(
כי זה לא המדיניות של ספנסר עכשיו? לא לדבר על מספרים שמשחקים מכרו? אלא על "engagement " ?

אבל כאילו לאסקין, ממה שראיתי לפחות ממה שאומרים בGAF וERA המשחק עקף את סקיירים בחודש ההשקה שלו בטבלה... אז כאילו אני די בטוח עם ההימור שלי שהוא עשה מספרים מטורפים... אבל זה הכול יחסי כן? מספרים מטורפים ביחס לזה שהוא לא יוצא על הפלטפורמה שכנראה היה מוכר עליה הכי הרבה בפער, מספרים מטורפים ביחס לזה שעשרות מליונים יכולים לשחק בו "בחינם"

מספרים מטורפים, ביחס לזה שהיום הרבה יותר אנשים משחקים רק פיפא, COD,GTA או משחק GAAS שהם התמכרו אליו.... כאילו יש לי חבר שקנה סטארפילד שאומר לי שאין לו זמן אליו בגלל COD, אז הוא לפחות קנה... זו הצלחה מטורפת לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2023, 22:00

אבל…. אם אין מספרים, מאיפה לחבר׳ה האנטישמים יש אותם? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2023, 22:49

זה נכון שסטארפילד הוא המשחק הראשון של בת׳זדה שיוצא במקום הראשון בNPD, אבל המקום שלך בטבלה נקבע גם על ידי הצלחה של המשחקים האחרים בטבלה. נגיד אם פיפא היה שבועים בספטמבר כנראה שהוא היה ראשון. אבל זה בהחלט מרשים שהוא נצח את MK1, הרי MK11 מכר יותר מ-15 מליון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוקטובר 2023, 23:15

כן כאילו, MK עושה כמו איזה משחק פיפא בעצמו ... וכאילו הכול לרעת סטארפילד, רוב האנשים משחקים במשחק של בטסדה כמה שעות ואז מפסיקים ועושים On and off במשך שנים... אלה שחורשים מאות שעות זה מיעוט. אז עכשיו הרוב לא צריך לקנות את המשחק כי הוא תמיד יהיה זמין בגיימפאס... ועדיין המשחק עשה ברמות של MK.

צריך כישרון כדי לנסות לטעון שסטארפילד היה כישלון כשבעצם אנחנו עדים פה לזה שכל הסיכויים היו נגד סטארפילד ובטסדה, הם בשפל המדרגה ועדיין ניצחו, ולא בשן ועין, ניצחון מכובד ומפואר.

אני מניח שזה מה שספנסר רצה מההתחלה, לא? הוא ידע שהוא זורק מכירות של 10M של סטארפילד על הPS5 אבל זה לא עניין אותו מייק באמת לא צריכה את הכסף הזה היא צריכה שיהיה לגיימפאס משהו שהוא מעבר לפאקינג Paw Patrol Grand fix (בספר התורה, זה מה שהגיימפאס מציע לי שאני פותח אותו כרגע) ואני בטוח שבהתחשב בכל זה שבטסדה נמצאת עכשיו בשפל המדרגה ושכל העולם לרעתם, ספנסר /בוטי עדיין יכולים לחייך בלילה לפני השינה שהם רואים את המספרים האלה.

לא חושב שזו הגזמה לומר שאם סטארפילד היה יוצא לPS5 הוא היה המשחק הכי מוכר של 2023 חוץ מפיפא, כנראה היה צמוד עם ספיידרמן.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 21 אוקטובר 2023, 00:02

סטארפילד בטח מכר כמה מיליוניב טוביב אבל מיקרוסופט לא נוסכים ביטחון בזה. מי שגאה ושמח במכירות אומר מספר.
לדעתי זה מביך שמשחק של 70$ מתהדר בנתוני 'שחקנים' ולא מכירות. מפיצות לא מבינות שנתון של שחקנים עושה את ההיפך הגמור מלהרשים - הוא מעלה ספק.

מי שרוצה להיות שקוף וכן צריך לדווח על פילוח זמן משחק כאשר הוא מצטט מספרי 'שחקנים' למשחק במינוי.
יש לכם ספק שסוני הולכת לדבר על כמות עותקים שנמכרה תוך ימים ספורים לספיידי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 00:05

אני די בטוח שמשחקי פיפא מוכרים בסביבות ה30 מליון כל שנה כך שmk אפילו לא קרוב. אבל MK עדין מוכן המון, פשוט לא ״פיפא״ המון.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים