נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2023, 11:25

שום צד לא צריך "לנצח", רק להרוויח

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2023, 11:54

אלדן רינג חצה את קו ה-20 מליון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2023, 14:45

Laskin כתב:זה קצת משעשע שתאגיד של 2 טריליון דולר בוכה על כך שהוא לא מצליח להתמודד בתחרות עם תאגיד של 100 מיליארד דולר, למרות שהוא נמצא במשחק איזה 20 שנה...
אבל כל תאגיד ומה שעושה לו את זה, אני מניח :)

התאגיד מנסה, אבל הרגולטורים מנסים לחסום אותו..
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 01:18

התעלמתי מקאז שלושה חודשים, ניסיתי לקחת את ה-high road או לא יודע איך לקרא לזה. האובססיה שלו לא נרגעה. אז כמובן שעכשיו שהוא שם לב, הוא כתב טנטרום שהשם שלי הופיע בו 142 פעמים וכמה מילים לא יפות. בקיצור, הגיעו מים עד נפש. אני מתנצל בפני הפורום שלא תשמעו יותר על הביצועים של החנות של אפיק כל שבוע יותר, קאז כבר לא איתנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2023, 08:20

:/

חבל שהיה צריך להגיע לזה

ובחדשות אחרות - ״הארי פטר״ מכר 12 מליון
כנראה שWB יכולים להרשות לעצמם לחרבן לגמרי את יחידת המתאבדים עם כאלה מכירות.
הם חושבים גם לעשות עכשיו סדרת טלויזיה מהIP

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 08:43

Laskin כתב::/

חבל שהיה צריך להגיע לזה

ובחדשות אחרות - ״הארי פטר״ מכר 12 מליון
כנראה שWB יכולים להרשות לעצמם לחרבן לגמרי את יחידת המתאבדים עם כאלה מכירות.
הם חושבים גם לעשות עכשיו סדרת טלויזיה מהIP

בשילוב עם MK12, תהיה להם שנה חזקה גם אם SS יכשל לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 08:54

ריטרנל מביא שיגור די חלש במחשב. חוץ מאשר בשיגור שהוא היה בטופ 10, הוא יצא לפני שבוע והוא כבר הספיק לעוף מהטופ 50. מספר השחקנים ששחקו בו בשיגור היה 10% ממספר השחקנים בשיגור של GOW - רק 6700 שחקנים.

זה מבאס אותי עמוקות, מדובר כנראה במשחק הכי טוב של 2021. הייתי בטוח שהוא תפור על המחשב, ביחוד אחרי ההצלחה של סדרת סולס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2023, 09:13

זה משחק די נישתי בהגדרה שלו.
אני אישית לא הצלחתי להתחבר, אז אני מבין את המכירות האלה…

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2023, 09:52

חבל שקאז עשה לעצמו רונניזציה על מלא בתקופה האחרונה, היה כייף לדון איתו כל עוד הכל היה ברוח טובה, אבל בתקופה האחרונה שהוא טירגט את בלינג ונדב יותר מדי
(ובלינג בכלל לא ניהל איתו דיון או היה בסביבה) זה היה מעיק.

חבל שאנחנו לא בעולם אידיאלי שכולם מסתדרים עם כולם ופשוט מדברים על משחקים אבל אף אחד לא אמור לשתוק על זה שעושים עלהום על בן אדם ספציפי,וקאז התלבש על מישהו ספציפי. בעולם מושלם גם קאז גם רונן היו יודעים לנהל דיון לגופו של עניין, חבל.

על ריטרנל.. באסה...

על הארי פוטר, לא שיחקתי אבל ה12 מליון האלה נראים ממש מוצדקים מכל מה שראיתי, נראה אחד המשחקים הטובים של 2023 וחובה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 פברואר 2023, 10:22

DrKeo כתב:ריטרנל מביא שיגור די חלש במחשב. חוץ מאשר בשיגור שהוא היה בטופ 10, הוא יצא לפני שבוע והוא כבר הספיק לעוף מהטופ 50. מספר השחקנים ששחקו בו בשיגור היה 10% ממספר השחקנים בשיגור של GOW - רק 6700 שחקנים.

זה מבאס אותי עמוקות, מדובר כנראה במשחק הכי טוב של 2021. הייתי בטוח שהוא תפור על המחשב, ביחוד אחרי ההצלחה של סדרת סולס.

קניתי אותו ואני ממש נהנה ממנו. אני חושב שהקושי שלו ושל משחקי סולז הוא שונה לחלוטין והכישורים לא ברי החלפה. אני עדיין בביום הראשון אחרי בערך 4 שעות, אבל אני לוקח את הזמן בכוונה.. הגעתי לבוס הראשון, ובפעם הראשונה הורדתי לו 2 מ3 סימוני חיים, מאמין שיכול להתקדם הלאה כבר, אבל נהנה לגלות את העולם והסודות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2023, 10:52

אני אהבתי את הביום הראשון, עברתי את הבוס הראשון ממש מהר.
ואז בביום השני יש חתיכת קפיצת קושי, שגרמה לי לפרוש לנצח. חשבתי שאחזור אחרי כמה פאצ׳ים, האיזונים לא היו שם בהתחלה ואני בחיים לא הצלחתי לקבל שדרוג שלוקח חיים כשפוגעים באויבים.
אני אולי אנסה בכל זאת רק בשביל קו-אופ מתישהו, אבל תכלס אין לי חשק פשוט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 10:57

אני מכיר את המשחק רק במצב שהוא היה בחודש שיגור, אבל לפחות אז הוא דרש הרבה סקיל אבל גם הרבה מזל. קבלת יכולת שמחזירה לך חיים כמו leech? מזל טוב, תהיה לך ריצה מצויינת. לא קבלת יכולת מחזירה חיים? בהצלחה לך. אני גם חושב שאף ביום לא היה טוב כמו הראשון.

אבל המשחק הזה כל כך טוב בעיניי. ורואים שהצוות בhousemarque הם מעריצים גדולים של מטרויד פריים. ריטרנל לוקח כל כך הרבה ממטרויד, בקטע טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2023, 11:33

שיחקתי בו די הרבה בהתחלה ואפילו לא פעם אחת… המשחק פשוט שנא אותי

מקווה שהמשחק הבא שלהם יהיה יותר עבורי, את הקודמים שלהם אהבתי מאוד

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 פברואר 2023, 11:53

קראתי את ההודעה של קאז, לא חושב שהיא שונה בהרבה מסגנון ההודעות שגלאס כותב פה (ובניגוד אליו, הוא גם הביא נתונים). מה שכן, לא חכם לצאת ככה נגד האדמין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2023, 12:18

לא קראתי את ההודעה.. אבל מה זה שייך מה אדם כותב או לא כותב? מי מבקר את קאז על הסגנון שלו או על הדעות שלו? הוא מקבל ביקורת כי הוא נטפל לאנשים באופן אישי.
איפה ראית אותי למשל נטפל למישהו אישית? אמנם היה לי פה הרבה ויכוחים עם הרבה אנשים, אבל זה כמעט תמיד מסתדר ומדברים והכל טוב כי אנשים יודעים שאין לי פה באמת משהו נגד מישהו.

הייתי רוצה לראות את ההודעה שקאז כתב אני מודה חח :)

ומה זה משנה אם נדב האדמין או מישהו אחר, למה לצאת על בן אדם שמתאמץ לשמור את הקהילה הזו פעילה? קאז בחור טוב אבל אי אפשר להנות ממה שיש לו לתרום כשהוא נכנס לפה בשביל להתנגח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 13:27

InterAl כתב:קראתי את ההודעה של קאז, לא חושב שהיא שונה בהרבה מסגנון ההודעות שגלאס כותב פה (ובניגוד אליו, הוא גם הביא נתונים). מה שכן, לא חכם לצאת ככה נגד האדמין.

ואולי היה אפשר להגיד 46 פעמים פחות את המילה תחת..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2023, 15:45

חבל שריטורנל לא מצליח כל כך על הפיסי בהתחשב בכך שזו כנראה אשכרה הגרסאת פיסי הראשונה של משחק צד א' של סוני שאפשר לראות שיפור ממש משמעותי גרפית, ראיתי את הניתוח של DF וקשה להתעלם מזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 פברואר 2023, 17:08

מודה שלא חשבתי שהשיפור יהיה ניכר כ''כ, אבל הוא משמעותי. אבל השיפור המשמעותי מכולם, שהבנתי שהכניסו גם לגרסת הקונסולה, הוא האפשרות לעצור את המשחק בכניסה לחדר/סוף מפגש, לצאת מהמשחק ולחזור אליו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 פברואר 2023, 17:32

הכניסו את זה לps5 כבר מזמן, אבל זה אכן לא היה בהשקה.
סך הכל לדעתי ריטרנל משחק מעולה ממש, הוא אומנם מקבל כבוד בלא מעט מקומות אבל בהתחשב בכמות השחקנים שלו - אנדרייטד רציני לדעתי.

אני מסכים שהקושי שלא לא דומה בשום צורה למשחקי סולס, מלבד אולי העובדה שזה "משחק קשה" כביכול בשיווק שלו אז אולי זה יעשה נעים באוזן לשחקני סולס, אבל אין ביניהם שום דמיון.
הקושי במשחקי סולס הוא מתודי, הוא נוגע ליכולת שלך לשחק בצורה זהירה ומחושבת. הקושי בריטרנל הוא יותר אינסטנקטיבי ומהירות התגובה שלך לבולט הל שהמשחק יכול לזרוק עליך.
ותכלס? לא הייתי מגדיר את ריטרנל כמשחק קשה, הוא פשוט רוג לייק.
ברור שלא תסיים את המשחק בריצה הראשונה שלך, וברור שהקושי שלך יגיע באופן משמעותי מהloot הרנדומלי שמצאת באותה ריצה. להגיד שריטנל הוא משחק קשה בהגדרה זה כמו להגיד שהדאס או slay the spire הם משחקים קשים בהגדרה... כלומר ברור שלעבור כל אחד מהם בריצה הראשונה זה אתגר משמעותי מאוד, אבל זו לא המטרה של המשחק, ובסוף אתה תקבל מספיק שדרוגים קבועים ויתמזל מזלך לריצה אחת שתהיה בה מספיק חזק כדי לעבור הכל.
נגיד האדס זו דוגמה טובה - גם אדם שלא שיחק משחק וידאו בחייו יכול לסיים את האדס, הוא פשוט יעשה את זה בריצה ה350 שלו בעוד ששחקן סביר יעשה את זה בריצה ה15. לא הייתי אומר שזו ההגדרה למשחק קשה.

אבל כן, קצת יצאתי מהנושא, ריטרנל משחק מצוין ואני ממליץ לדבוק בו :). אני גם לא מסכים שהשיא שלו בהתחלה, מבחינת הביומים גם השלישי ו, ה... רביעי, הם מצוינים באותה מידה. ומבחינת הבוסים זה רק הולך ומשתפר משמעותית (למעט האחרון שקצת אכזב אותי).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 18:34

בנוגע לקושי, לא שחקתי בהיידיס עדין, אבל אני בספק שאדם שהוא לא טוב מעל הממוצע במשחקי וידאו יכול לסיים את ריטרנל. האם תסיים אותו או לא תלוי בעיקר בלוט ובהכרות שלך עם השלבים/אוייבים אבל הוא דורש מידה גדולה של סקיל של משחקי bullet hell.

ובנוגע לביומס, הבוסים בכלליות נהדרים ואני אוהב את רובם, ביחוד הבוס עם האורגן שיש לו משמעויות גם מעבר לגיימפליי. והביומס עצמם? לפחות לי אישית הראשון היה ממש טוב ובלתי נתן לשחזור בביומס הבאים. וכן, הרביעי טוב כמו הראשון כי.. מסיבה די ברורה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2023, 18:51

איך עוד לא שיחקת בו?! ועוד יש לך סוויץ… הוא מושלם לזה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 פברואר 2023, 18:59

אני ממש לא חושב שצריך להיות "טוב מעל הממוצע" במשחקי מחשב כדי לעבור את ריטרנל. כלומר, תן איזו ריצת אתגר או כוכביות ספציפיות וסבבה, זה בהחלט בולט הל די מאתגר בבסיס שלו. אבל אתה יכול גם להיות שחקן די מחורבן שנהנה מריצה עם המון מזל מבחינת הloot שאתה מוצא, ומינימום של הבנה או מחשבה מה משתלב טוב עם מה ואיזה דברים כדאי לך להשאיר עליך לאורך הריצה כדי לעבור אותו.
הפוטנציאל כוח שלך שם הוא לא פורפורציונאלי אם הצלחת לבנת בילד מושלם לריצה מלאה (שזה הרבה תלוי מזל כמובן). זה ככה בכל רוג לייק שלי לפחות יצא לשחק. קח את slay the spire - משחק קלפים בכלל. על פניו הוא יכול להיות מאתגר בצורה קיצונית, דורש אסטרטגיה מדוקדקת של איזה קלף להשתמש מתי, איזה מסלולים צריך לבחור, וכנראה גם הכרות מוקדמת עם הבוסים כדי להכיר את השטיקים והטוויסטים שלהם.
ומצד שני, פעם בכמה זמן פתאום יתמזל מזלך ואתה תבנה דק כל כך עוצמתי, שפשוט תסיים את המשחק בלי שהתור שלך בכלל עובר יותר מפעם בקרב. עכשיו כן, כמובן שיש במשחק הזה אפשרויות לריצות אתגר וכמובן שיש לו עוד אלמנטים שאתה כשחקן יכול להוסיף לעצמך כדי שתמצא עניין במשחק כל הזמן, אבל ברמת הבסיס - האם זה "משחק קשה" להגיע לסיום שלו או האם צריך "להיות טוב"? לא, ממש לא. בשביל נטו לסיים את המשחק אתה יכול פשוט לשחק עד שהמזל יאיר לך פנים ואתה תסיים את המשחק בוודאות, וזה משהו שאי אפשר להגיד על משחקים קשים אחרים.

בנוסף לזה עוד משהו שמשותף לרוג לייקים זה שאתה גם הולך וצובר עוד ועוד שדרוגים קבועים שנשמרים בין הריצות. ריטרנל דווקא יחסית דל בזה, אך עדיין זה קיים בו בצורה שמשפיעה מספיק על המשחק. כאן הדוגמה הקיצונית היא האדס - תאורטית אתה יכול להמשיך ולהתחזק באופן קבוע (שנשמר) בכל ריצה שתעשה, ככה שכן, לסיים את המשחק כמטרת העל זו לא בעיה, זה רק עניין של כמה חלש אתה כשאתה מסיים אותו כדי לקבוע כמה אתגר היה לך. (ולאחר שסיימת ריצה אחת - כמה אתגרים שמת לעצמך מרשימת האתגרים בריצה הזאת כדי לקבוע כמה אתגר היה לך).

ריטרנל הוא אולי לא קיצוני כמו האדס ברמת היכולת שלך "לשבור" כביכול את המשחק אם תמשיך לשחק בו מבחינת הכוח ההתחלתי שלך, אבל הוא די דומה לslay the spire מבחינת הסיכוי שלך ליפול על איזו ריצה שבה נפל לידייך בילד שאיתו אתה חזק באופן לא פרופורציונאלי מול המשחק.
אני אגב לא אומר את זה נגד המשחק, חלק מהקטע של רוג לייקים כאלו זה הפאוור פאנטזי שמגיע אחת לכמה זמן אחרי שאותם אויבים בדיוק עשו לך את המוות רק לפני כמה רגעים. הבעיה היחידה של ריטרנל אולי בקטע הזה היא שהוא קצת יותר משחק סינגל פלייר נרטיבי קלאסי בהרבה מובנים, ולכן הוא קצת יותר מרגיש כמו משחק של ריצה אחת מההתחלה עד הסוף ולא משחק של עוד ועוד ריצות כמו המון רוג לייקים אחרים. ככה שהריצה הזאת שבה כל הקלפים הסתדרו לך ואתה פשוט מדלג מעל כל השלבים היא מהנה כרגיל אבל גם יכולה להרגיש קצת כמו נצחון זול על המשחק, משהו שפחות מרגישים ברוג לייקים שבהם אתה בכל מקרה תלך לסיבוב נוסף אחרי הסיבוב המושלם שהיה לך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 19:35

כל מה שאמרת נכון סטיק. אבל נניח וקבלת את הלוט המושלם ואתה סופרמן, זה עדין משחק bullet hell שבו 15 שניות של חוסר ריכוז או יכולת והלכה הריצה. אולי לך קל בסיטואציה כזו, אבל לא לשחקן הממוצע. אתה לא השחקן הממוצע :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 פברואר 2023, 20:03

נה, אני באמת לא חושב שצריך להיות משהו מיוחד בשביל ריטרנל. אפילו אם נדבר עלי ספציפית, אז אוקיי, אני אוהב מאוד את משחקי סולס ויש לי מספיק נסיון עם המבנה הספציפי של FS כדי שאוכל לקבל את המחמאה ולהחשיב את עצמי כשחקן טוב בסגנון המתודי הזה, אבל בחיי, יש סגנונות משחקים שאני נוראי בהם ובולט הלס קלאסיים זה בדיוק הסגנון שאני בדרך כלל מגיב אליו ב"WTF אני אמור לעשות מול זה", וכשלון רודף כשלון :).
אז אולי לא באמת מישהו שמעולם לא שיחק משחקי וידאו יוכל לעבור את ריטרנל (מה גם שאמרתי את זה על האדס ולא על ריטרנל, ואני באמת חושב שהאדס הוא דוגמה קיצונית הרבה יותר למשחק שכל עוד תמשיך לשחק בו אתה בסוף פשוט תהיה חייב לעבור אותו לא משנה כמה גרוע תשחק), אבל מה זה "השחקן הממוצע"? כל אחד שמשחק משחקים בזמן הפנוי שלו ובטח שכל אחד שמשחקים הם עד כדי כך חלק מהחיים שלו עד שהוא פעיל בפורום גיימינג נישתי כמו זה, יכול לסיים את המשחק הזה במינימום פעם אחת כשאלילת הרוג לייק מחייכת אליו בריצה מסוימת :).

נ.ב 1 - שלא ישתמע שאני מזלזל בהאדס, זה שהמשחק בסוף יעבור את עצמו בשבילך גם אם תהיה עיוור עם יד אחת (וכן, אני מגזים...) לא אומר שזה לא משחק פשוט אדיר בעיניי. מאוד ממליץ עליו ובאמת מוזר שלא שיחקת בו עדיין... אני גם ממש מצפה להאדס 2.

נ.ב 2 - מצד שני אני גם באמת מאמין עד היום שמעריץ הסולס הכי גדול בפורום הזה שפשוט לא מודע לזה עדיין אבל היום עוד יגיע הוא לאסקין :). כלומר הוא מפחד מהסדרה הזאת ומהמחשבה בכלל לנסות אותה אבל אני *בטוח* שכל אדם עם מספיק נסיון גיימינג כמוהו ועם מינימום של נכונות לבלוע אחת לכמה זמן איזו הטרלה של מיאזאקי, יכול מהר מאוד ללמוד לשחק משחק סולס. זה לא מדע טילים! בסך הכל משחק מחשב שמצפה ממך ללמוד לשחק בו בצורה מסוימת.
אז כן, אם אתם לא מסכימים עם הקביעה הזאת לגבי סולס בכלל, אולי כל ההשקפה שלנו לגבי קושי במשחקים שנוגעת גם בריטנרל היא רחוקה מדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2023, 21:26

אני לא חושב שאנשים פה פורום הם ״שחקן ממוצע״. השחקן הממוצע הוא ההוא שמשחק cod או אנצ׳רטד והם בוחרים ברמת הדיפולטיבית ומוצאים את עצמם מתים לא מעט. למשל לדעתי אתה שחקת את אנצ׳רטד 4 על hard, נכון? אני מניח עליך דברים, אבל די בטוח בניחוש שלי :)

אז על פי הטרופיז את אנצ׳רטד 4 סיימו 35% מהשחקנים ועל hard סיימו אותו 6.6%. כלומר מאוד ברור שהשחקן הממוצע אפילו לא סיים את אנצ׳רטד, והשחקן הממוצע שסיים את המשחק כנראה שלא חושב שהוא מסוגל או שלא בא לו להתמודד עם Hard. ואתה נמצא בקרם של ה6.6% ששחקו במשחק, שזה מאוד רחוק מהממוצע.

לא שזאת איזו אמת אבסולוטית, כן? סתם סטטיסטיקת טרופיז. אבל בו נקרא לזה סממן שמרמז שהשחקן הממוצע לא באמת ישרוד ריצות בריטרנל, לפחות לא לדעתי. זה לא דיאבלו שאתה הופך לטנק בלתי הריס בבילד הנכון. בריטרנל בלי aim טוב וזריזות פשוט מתים, בלי קשר לבילד. השחקן הממוצע רגיל שהוא ספוג כדורים והאוייבים מתים בשתי יריות בלי יותר מדי מאמץ.

ובנוגע ללסקין, יאללה, שיצלול כבר למשחק סולס!

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים