נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2022, 21:21

Klayman כתב:סתם בשביל הקטע, זה פוסט של ksp מלפני 6 שעות. אותו פוסט על בטלגרם שלהם בשעות הצהריים המוקדמות מאוד. בעבר כל drop שכזה, ועקבתי בשביל חברים, היה נעלם בזמן קצר מאוד. כעת כבר כחצי יום ועוד יש במלאי, לרכישה מיד. אז הנה.

https://www.facebook.com/19027119099026 ... l/?app=fbl

זה עדין זמין! כבר שבוע, כשרק לפני כמה חודשים הלינק לא היה שורד 20 דק. הביקוש בהחלט יורד ונראה שבענק.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אוגוסט 2022, 21:36

DrKeo כתב:
Kazz כתב:כי קרוס-ג'ן איכסה. אנשים רוצים בלעדיים אמיתיים ומרשימים, לא? כי זה מה שאתה אומר על הירידה ברבעון אפריל-יוני השנה.

למה אתה לא אומר: 'סוני מכרה פחות עותקים ברבעון בו הוציאה משחק אחד לעומת רבעון שהוציאה בו 3 משחקים. איזה insight.'?

די להיות דמגוג, ראצ׳ט וריטרנל מכרו 1.1 מליון ו-0.5 מליון יחידות בהתאמה בנתונים הרשמים של סוני על אותו רבעון ו-mlb יצא בשני הרבעונים. הזנב של GT והורייזן לבד כנראה מכר יותר מזה ברבעון האחרון ועם זה ההפרש הוא של 6 מליון. איזו מן דמגוגיה בשקל זאת להסביר ירידה של 6 מליון עם מכירות של מליון וחצי?

ה 1.6 מיליון עותקים האלה כבר מכסים 40% מהפרש העותקים בין 2021 ו 2022. לגבי השאר, סוני אמרה את ההסבר שלה. NPD נתנה את ההערכה שלה.
אתה בוחר לקבוע שזה בגלל הסיבה שאתה כבר החלטת עליה מהיום הראשון של הדור הזה, ולא נותן לנתונים של ינואר-מרץ להפריע לך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2022, 00:07

Kazz כתב:
DrKeo כתב:
Kazz כתב:כי קרוס-ג'ן איכסה. אנשים רוצים בלעדיים אמיתיים ומרשימים, לא? כי זה מה שאתה אומר על הירידה ברבעון אפריל-יוני השנה.

למה אתה לא אומר: 'סוני מכרה פחות עותקים ברבעון בו הוציאה משחק אחד לעומת רבעון שהוציאה בו 3 משחקים. איזה insight.'?

די להיות דמגוג, ראצ׳ט וריטרנל מכרו 1.1 מליון ו-0.5 מליון יחידות בהתאמה בנתונים הרשמים של סוני על אותו רבעון ו-mlb יצא בשני הרבעונים. הזנב של GT והורייזן לבד כנראה מכר יותר מזה ברבעון האחרון ועם זה ההפרש הוא של 6 מליון. איזו מן דמגוגיה בשקל זאת להסביר ירידה של 6 מליון עם מכירות של מליון וחצי?

ה 1.6 מיליון עותקים האלה כבר מכסים 40% מהפרש העותקים בין 2021 ו 2022. לגבי השאר, סוני אמרה את ההסבר שלה. NPD נתנה את ההערכה שלה.
אתה בוחר לקבוע שזה בגלל הסיבה שאתה כבר החלטת עליה מהיום הראשון של הדור הזה, ולא נותן לנתונים של ינואר-מרץ להפריע לך.

הם לא. חלאס עם הדמגוגיה בשקל. המנויים של PSN ירדו, המשתמשים הפעילים החודשיים ירדו, המכירות של DLC במשחקי צד ג׳ ירדו וכנ״ל בצד של אקסבוקס.. הכל בגלל ריטרנל! אם רק מיקרוסופט היו מוציאים את ריטרנל השנה..

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוגוסט 2022, 11:13

ועדיין זה נתונים יותר גבוהים מלפני המגיפה. יש ירידה בגלל שהעולם נפתח והאנשים שמים את הכסף על בילויים אחרים. בגלל האינפלציה. בגלל רבעון יבש יותר הן במשחקי צד ג' ומשחקי צד א'. מפתיע אותך שגם אצל מיקרוסופט שלא משחררים כלום השנה גם יש ויהיו ירידות? אני מכין אותך לרבעון שהיה להם את פורצה שנה שעברה.

correlation לא שווה causation וכו'. כל נתון שאתה רואה אתה ישר מפרש אותו לפי ה bias שלך מתחילת הדור (שכבר ראינו פעם אחר פעם שטעית) ומתעלם/מגמד
את הכל ההסברים האחרים והיותר מרכזיים שהן החברות והן גופים כמו NPD מספקים.

מה אתה רוצה? לצעוק כל הזמן 'קרוס-ג'ן הביתה' ו'אין בלעדיים - אין מכירות'? תצעק. ההתעקשות שלך לראות בכל נתון כהצדקה לעמדה שלך לא הופכת את זה להיות נכון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2022, 11:52

קאז, לול אתה הורג אותי עם הקטע הזה של ה"בילויים" אני קונה 3-4 משחקים בחודש מאז 2007 מאז שיש לי הכנסה נורמלית וזה בדיוק מה שעשיתי גם לפני הקורונה וגם בקורונה וגם עכשיו, הארדקור יקנו תמיד, זה לא משנה שעכשיו גיימרים יכולים לצאת למסיבות ולחופשות ולצימרים ומה שאתה לא רוצה... כי הארדקור גיימר יעשה גם את הדברים האלה וגם יקנה את המשחקים שהוא רוצה.

הקזואלס? כן, הם ינטשו ברגע שיהיה להם משהו אחר לעשות, ואם אתה תבדוק לא מעט מהחברות האלה מתבכיינות למעשה על ירידה בMonetize של משחקי Free to play/

וזו הטענה פה שאתה מסרב לקלוט.

זו שרשרת. אם היו משחקים שהם דור נוכחי על הPS5/X הארדקורס היו בולמים את הירידה הזו בהכנסה, סוני ומייק העדיפו ללכת על האסטרטגיה של למכור משחקי PS4 בהגדרות של PC, הן חשבו שככה הן ינצחו פעמיים גם ירוויחו את קהל הPS4/ONE הוותיק, וגם ההארדקורס הפריארים יקנו את משחקי הפס4 האלה... התברר להם שהם טעו ובגדול עם האסטרטגיה העלובה הזו ועכשיו הם קוצרים את מה שהם זרעו.

אני מת לקנות משחקים לפס5 שלי אבל אין מה לקנות.
החודש עוד לא התחיל וכבר קניתי 4 משחקים, לסוויץ ולPC הייתי רוצה מאוד לקנות גם לפס5 אבל שוב, אין מה נמאס מהפס4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2022, 13:16

Kazz כתב:ועדיין זה נתונים יותר גבוהים מלפני המגיפה.

זה לא נכון, זה היה הq1 הכי גרוע של פלייסטיישן מבחינת מכירת משחקים מאז 2017. פעם אחרונה שבדקתי לא הייתה מגיפה ב2018 או ב2019. אז חלאס להמציא נתונים קאז:
Q1 22 - 47.1m
Q1 21 - 63.6m
Q1 20 - 91.4m
Q1 19 - 50.5m
Q1 18 - 47.7m
Q1 17 - 45.9m
Q1 16 - 39.9m

והרווחים של סוני עלו בהשוואה לרבעון המקביל שנה שעברה, אנשים שמו ברבעון הזה יותר כסף על מוצרים של סוני, לא פחות. ספציפית בידור, מחלקת הבידור של סוני הביאה זינוק אדיר של 70% ברבעון הזה. אז כנראה שבעיקר פלייסטיישן ספציפית בירידה.

אז אם נתעלם לרגע מהמגיפה שהביאה בוסט מטורף, הרבעון הזה שובר רצף עליה קבוע של עשור. אז מי יודע, אולי זה חד פעמי ורבעון הבא פלייסטיישם יתפוצץ שוב. אבל כרגע הביקוש לקונסולות בירידה, מספר השחקנים הצטמצם, אנשים לא הצטרפו לפלוס למרות השיגור של השירות החדש וכמות התוכנה שנמכרה ירד משמעותית בכל הגזרות (לא רק בלעדיים של סוני). זה לא קשור למגיפה כמו שראינו, אז אולי זה המיתון. אבל בזמן המיתון הזה בידור פורח, בדיוק כמו שהוא פורח במגיפה כי משחקי וידאו זה בידור זול, יותר זול מלצאת מהבית.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוגוסט 2022, 14:29

glass man כתב:קאז, לול אתה הורג אותי עם הקטע הזה של ה"בילויים" אני קונה 3-4 משחקים בחודש מאז 2007 מאז שיש לי הכנסה נורמלית וזה בדיוק מה שעשיתי גם לפני הקורונה וגם בקורונה וגם עכשיו, הארדקור יקנו תמיד, זה לא משנה שעכשיו גיימרים יכולים לצאת למסיבות ולחופשות ולצימרים ומה שאתה לא רוצה... כי הארדקור גיימר יעשה גם את הדברים האלה וגם יקנה את המשחקים שהוא רוצה.

הקזואלס? כן, הם ינטשו ברגע שיהיה להם משהו אחר לעשות, ואם אתה תבדוק לא מעט מהחברות האלה מתבכיינות למעשה על ירידה בMonetize של משחקי Free to play/

זו שרשרת. אם היו משחקים שהם דור נוכחי על הPS5/X הארדקורס היו בולמים את הירידה הזו בהכנסה, סוני ומייק העדיפו ללכת על האסטרטגיה של למכור משחקי PS4 בהגדרות של PC, הן חשבו שככה הן ינצחו פעמיים גם ירוויחו את קהל הPS4/ONE הוותיק, וגם ההארדקורס הפריארים יקנו את משחקי הפס4 האלה... התברר להם שהם טעו ובגדול עם האסטרטגיה העלובה הזו ועכשיו הם קוצרים את מה שהם זרעו.

וואו גלאס, תפסיק לדבר על עצמך ותקלוט. הבוסט של הקורונה לא בא משחקני הארדקור. אז עכשיו שהאפקט הזה דועך זה לא בגלל ששחקני הארדקור מצביעים בארנק ולא קונים כי אין משחקים בלעדיים לדור החדש.
תפסיק לספר סיפורים לעצמך. סגמנט ההארדקור לא היה בולם ירידה שבאה מעלייה מטוארית עקב סגרים עולמיים. ומשחקים בלעדיים לדור הבא לא יכולים לעזור כשיש מחסור בקונסולות הדור הבא.

DrKeo כתב:
זה לא נכון, זה היה הq1 הכי גרוע של פלייסטיישן מבחינת מכירת משחקים מאז 2017. פעם אחרונה שבדקתי לא הייתה מגיפה ב2018 או ב2019. אז חלאס להמציא נתונים קאז:
Q1 22 - 47.1m
Q1 21 - 63.6m
Q1 20 - 91.4m
Q1 19 - 50.5m
Q1 18 - 47.7m
Q1 17 - 45.9m
Q1 16 - 39.9m

והרווחים של סוני עלו בהשוואה לרבעון המקביל שנה שעברה, אנשים שמו ברבעון הזה יותר כסף על מוצרים של סוני, לא פחות. ספציפית בידור, מחלקת הבידור של סוני הביאה זינוק אדיר של 70% ברבעון הזה. אז כנראה שבעיקר פלייסטיישן ספציפית בירידה.

אז אם נתעלם לרגע מהמגיפה שהביאה בוסט מטורף, הרבעון הזה שובר רצף עליה קבוע של עשור. אז מי יודע, אולי זה חד פעמי ורבעון הבא פלייסטיישם יתפוצץ שוב. אבל כרגע הביקוש לקונסולות בירידה, מספר השחקנים הצטמצם, אנשים לא הצטרפו לפלוס למרות השיגור של השירות החדש וכמות התוכנה שנמכרה ירד משמעותית בכל הגזרות (לא רק בלעדיים של סוני). זה לא קשור למגיפה כמו שראינו, אז אולי זה המיתון. אבל בזמן המיתון הזה בידור פורח, בדיוק כמו שהוא פורח במגיפה כי משחקי וידאו זה בידור זול, יותר זול מלצאת מהבית.

התכוונתי מבחינת הדיווח של NPD הכללי שהרבעון הזה עדיין גבוה יותר מלפני המגיפה.

47.1 או 47.7 או 45.9 או 50.5 מיליון זה לא באמת הבדלים ששווה לדבר עליהם. הרבעון הזה היה יבש במשחקי AAA צד ג'. משחקי הצד ג' הכי גדולים בפלייסטישן הם משחקים שפונים לסגמנט יותר קזואלי כמו פורנטנייט ו-וורזון. אז הגיוני שדברים שקורים בעולם הגדול, את ההשפעה של זה נראה במכירות של תוכן צד ג' וב engagement שלהם בפלטפורמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2022, 21:08

וורזון ופורטנייט הם דווקא דרייבירים ענקיים של מכירת dlc, הכי גדולים בכל פלטפורמה, וגם הסגמנט הזה היה בירידה. בנוגע למספרים, הכל תלוי אם זה מקרה חד פעמי או משהו שימשיך. הרבעון הראשון הכי נמוך מאז 2017 זה רע, גם אם זה היה 50 זה היה רע כי הציפיה היא לעליה קבוע משנה לשנה. וכך או כך זה לא גבוה מלפני המגיפה, זה נמוך מהשנתיים שהקדימו אותה. אז השאלה היא אם זה יקרה גם ברבעון הבא או שזה סתם בליפ ברדאר, משהו חד פעמי.

בכל מקרה, כל התעשיה האיטה. סוני ומיקרוסופט נהנו מביקוש אינסופי בזמן המגיפה מה שאומר שלא משנה מה הן יעשו - אנשים הסתערו כמו על לחמניות חמות. אבל נראה שירח הדבש מתחיל להגמר ושאנחנו נכנסים לתקופה שבה מאוד משנה מה סוני ומיקרוסופט עושות ואיך הן מתנהגות. אז כן, יהיה מעניין.

והפס5 עדין זמינה בksp אגב, אותה חבילה שקליימן הביא לפני 6 ימים. שנה וחצי לא היה דבר כזה. ועזובו את זה, הגרסה הדיגיטלית זמינה בכל מקום ב2400₪. מי זוכר דבר כזה? הגירסה הדיגיטלית, זאת שאי אפשר להשיג בכל העולם כי סוני מיצרת אותה (על פי המספרים השבועיים של יפן) ביחס של 1:10. גם גרסת הבלוריי מתקרבת לmsrp של 2450₪ (כרגע ב2600₪).

מה שכן, על פי יפן נראה שסוני ממש הגבירו יצור. בשבוע המדווח האחרון (סוף יולי) נמכרו 40k מכשירים שזאת קפיצה אדירה רוב השבועות השנה שבהם נמכרו 4,000 - 20,000 יחידות בשבוע.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוגוסט 2022, 07:49

DrKeo כתב:
Stick כתב:אני לא יודע איך אפשר להגיד שזו תקופה חלשה ביחס לדור הקודם. שכחתם כבר איך נראתה 2014? מה בדיוק היה לPS4 להציע? משחקים מזורזים, או שבורים לגמרי. זו השנה ששר הטבעות לקח בה את משחק השנה, והוא עומד על ממוצע 84 כן? משחק חביב אבל לא בדיוק משהו שמזיז קונסולות בפני עצמו, מישהו מאיתנו כאן בכלל סיים אותו אי פעם?
אז כן, עד תחילת אוגוסט 15 כבר יצאו הוויצ'ר 3, באטמן וBB. אבל עד תחילת אוגוסט 22 יש בPS5 הרבה יותר מזה.

אנחנו כרגע במקבילה ל-2015 (כבר כמעט שנתיים משיגור הקונסולות), לא 2014 :)
אנחנו הולכים לסיים את 2015״ בלי שום משחק דור הבא שווה אחד, הכל קרוס ג׳ן והרגשה עייפה ועבשה. בזמן הזה בדור הקודם כבר היה לנו בטמן, AC:U או הוויצ׳ר 3 שהיו שניהם תצוגת דור הבא מאוד מרשימה שעדין לא קבלנו בדור הזה (ודוגרי אפילו לא הוכרזה כזאת עד עכשיו, אלה אם משהו שהוכרז ב-CGI כמו ספיידרמן יהיה תצוגת תכלית). היה בשוק כבר MKX, היה את בלאדבורן, היו ערימות של משחקי ״סוג ב׳״ של סוני ומיקרוסופט שאולי לא היו טובים במיוחד אבל היו תצוגה טכנולוגית מרשימה (קילזון, אינפמס, דרייב קלאב או רייז) ועמדנו לפני יציאה של טרופים טכנולוגים כמו Battlefront שבאמת הפיל לסתות ויצא באוקטובר ״השנה״. גם היו ערימות של משחקי דור הבא בלבד שלא היו מפילי לסתות, אבל כן דרשו קונסולת דור הבא כמו FO4. וכמובן שכבר הוכרזו משחקים שראינו אותם במלוא הדרם שיצאו ב-2016 כמו נניח הדמו E3 של אנצ׳רטד 4 שבלוח זמנים של הדור הזה כבר קרה לפני חודשיים.

כלומר, אי אפשר להשוות בכלל את שני הדורות. בדור הנוכחי אנחנו עדין בדור הקודם בלי בקושי טעימה מהדור הבא אולי חוץ מאשר הדמו של המטריקס. בנקודה הזאת בדור הקודם כבר יכלו להיות לך בספריה 10 משחקי דור הבא אמיתיים, חלקם סתם תצוגה גרפית ריקה כמו אינפמס או רייז אבל חלקם משחקים שהגדירו את הדור כמו הוויצ׳ר 3 או בטמן.

כלומר, יש על הפס5 ״וויצ׳ר 3״ אחד? לא, ממש לא. אין לה אף משחק דור הבא טוב באמת וגם בקטגורית הקרוס ג׳ן יש דברים מאוד נחמדים אבל לא טרוף כמו בטמן או הוויצ׳ר 3. הדור הזה לא מספק בגזרת הטכנולוגיה ולא בגזרת האיכות, בעיקר כי האיכות היא איכות עבשה של דור קודם. ״עוד מאותו דבר״.

100%.

הדור הזה עד עכשיו מסתמן ככושל במיוחד בכל הנוגע להייפ והתלהבות אמיתית מהתוכנה שיש עליו בהקשר כמובן לדור הבא ולא סתם כמשחק טוב שקיים גם על הדור הקודם (כמו אלדן שיש כלפיו טונות הייפ)

לי אין תמריץ לקנות את הקונסולה וכן, מודה שיש אצלי איזו ירידה כללית כלפי התחום (שלב שכזה שיעבור אני מקווה) אבל אין לי ספק שגם אם הייתי בשיא אני לא הייתי קונה פס5 עדיין כמו שלא קניתי פס4 עד שיצא איזה אינפמס כזה שיתן לי חצי תירוץ למשחק שנראה מדהים ואני יכול להנות ממנו באיזשהי רמה (בניגוד לקילזון/רייז שרק נראים מדהים אבל לא נהנים מהם).

הדור הזה ממש מחורבן, אין שום הייפ טכנולוגי אמיתי ושום תמריץ אמיתי, בשלב הזה בדור הקודם הייתי מסוחרר מהגרפיקה והפוטנציאל שראינו, בדור הזה אני מרגיש כאילו הפס5 היא לא יותר מפס4 פרו 2. מביך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2022, 10:11

Kazz כתב:
glass man כתב:קאז, לול אתה הורג אותי עם הקטע הזה של ה"בילויים" אני קונה 3-4 משחקים בחודש מאז 2007 מאז שיש לי הכנסה נורמלית וזה בדיוק מה שעשיתי גם לפני הקורונה וגם בקורונה וגם עכשיו, הארדקור יקנו תמיד, זה לא משנה שעכשיו גיימרים יכולים לצאת למסיבות ולחופשות ולצימרים ומה שאתה לא רוצה... כי הארדקור גיימר יעשה גם את הדברים האלה וגם יקנה את המשחקים שהוא רוצה.

וואו גלאס, תפסיק לדבר על עצמך ותקלוט. הבוסט של הקורונה לא בא משחקני הארדקור. אז עכשיו שהאפקט הזה דועך זה לא בגלל ששחקני הארדקור מצביעים בארנק ולא קונים כי אין משחקים בלעדיים לדור החדש.
תפסיק לספר סיפורים לעצמך. סגמנט ההארדקור לא היה בולם ירידה שבאה מעלייה מטוארית עקב סגרים עולמיים. ומשחקים בלעדיים לדור הבא לא יכולים לעזור כשיש מחסור בקונסולות הדור הבא.

DrKeo כתב:
Q1 22 - 47.1m
Q1 21 - 63.6m
Q1 20 - 91.4m
Q1 19 - 50.5m
Q1 18 - 47.7m
Q1 17 - 45.9m
Q1 16 - 39.9m

התכוונתי מבחינת הדיווח של NPD הכללי שהרבעון הזה עדיין גבוה יותר מלפני המגיפה.

47.1 או 47.7 או 45.9 או 50.5 מיליון זה לא באמת הבדלים ששווה לדבר עליהם. הרבעון הזה היה יבש במשחקי AAA צד ג'. משחקי הצד ג' הכי גדולים בפלייסטישן הם משחקים שפונים לסגמנט יותר קזואלי כמו פורנטנייט ו-וורזון. אז הגיוני שדברים שקורים בעולם הגדול, את ההשפעה של זה נראה במכירות של תוכן צד ג' וב engagement שלהם בפלטפורמה.

מספרי בעלי הPS5 נכון ל2022
קרוב ל21M אמורה להגיע לשם בכל רגע.
המשחק הכי נמכר על הPS5 נכון לעכשיו DS עם 1.4M עותקים.
מספר בעלי GameCube: 21M
המשחק הכי נמכר לגיים קיוב: סמאש 7.41M
המסקנה: תן ןקח משחק מושך על הPS5 מסוגל למכור כרגע לכל הפחות 6M עותקים הוא לא הגיע לזה כי אין משחקים מושכים על הפלטפורמה.

ותחסוך ממני סיפורי סבתא כגון "לקיוב היה יותר זמן למכור את העותקים האלה" כי אם אתה בא לרשום לי את זה אתה יודע שאתה חרטטן עם תעודות היום אנחנו נמצאים בתקופה שמשחק מושך יכול למכור מעל 3M עותקים בשלושה ימים. עם הפופלאריות הגועשת של גיימינג כיום להיט השקה על הפס5 יכל לעשות מספרים חסרי תקידים במכירות, אתה יודע אם אשכרה היתה תוכנה מושכת.

על סמך דיונים קודמים אני יודע שאתה לא מבין שום דבר בכלכלה ואני מבזבז את זמני, אבל אני עדיין אגיד לך תוכנה מושכת יכולה להציל כל דבר ולמכור על כל דבר.
אתה מוזמן להסתכל על הPSP שהיתה קונסולה מדשדשת, הגיע אליה מונסטר האנטר, אתה יודע משחק שהביא את הארדקור לפלטפורמה והפך אותה לקונסולה של 82M מליון יחידות.

תבין (אתה לא תבין) זה עובד ככה.
1. אתה מביא את ההארדקור עם תוכנה מושכת
2. הארדקור מדברים טוב על הפלטפורמה שלך לחברים הקזואלים שלהם.
3. החברים הקזואלים של הארדקור קונים את הפלטפורמה שההארדקור בחרו.
4. כשהקזואלים לא קונים כלום, כי הם קאזואלים שלא מבינים מהחיים שלהם חסרי בינה ומחשבה, הארדקור שם להמשיך לקנות את המשחקים, ולהשאיר את הפלטפורמה חיה.

אני מבין שאתה ישראלי מצוי עם פערי ידע, ואני בא עם ציפיות נמוכות לויכוח הזה,אבל עדיין.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 אוגוסט 2022, 10:42

למה הקטע הזה אבל של מתקפות ממש אישיות של אנשים פה בפורום ועוקצנות מוגזמת.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2022, 10:48

כי אנחנו לא בסרט של דיסני החיים זה ג'ונגל ולומדים בהם בדרך הקשה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2022, 11:02

כי הוא ממש טוב בויכוחים
כל כך טוב, שהוא לוקח דוגמא מהקונסולה של חברה עם Attach Rate שהוא יודע שלא קיים בשום מקום אחר ולא יהיה לעולם לשום פלייסטיישן או אקס בוקס אי פעם… משחקים לא מוכרים ל-30% מבסיס המשתמשים שלהם על הקונסולות האלה, אנחנו לא בדור הג׳נסיס ואנחנו יודעים שנינטנדו היא אנומליה מוחלטת בתעשייה גם כיום, בהיבט הזה, וזה לא שלא היו משחקים מעולים על הפס4 או על ה-360, ומרשימים בהרבה מסמאש, זה פשוט לא מתקרב לשם, כי קהל היעד מגוון בהרבה ומחפש דברים שונים, לעומת רוב הקהל של הקונסולות של סוויץ׳ שהם מעריצי נינטנדו.

אבל מה אני יודע, אולי פשוט כולם לא מסתדרים איתו כי הוא פשוט מבין כל כך הרבה ואנחנו לא ברמה הזו מבחינת ידע… לפחות יש לאן לשאוף

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2022, 11:16

Laskin כתב:כי הוא ממש טוב בויכוחים
כל כך טוב, שהוא לוקח דוגמא מהקונסולה של חברה עם Attach Rate שהוא יודע שלא קיים בשום מקום אחר ולא יהיה לעולם לשום פלייסטיישן או אקס בוקס אי פעם… משחקים לא מוכרים ל-30% מבסיס המשתמשים שלהם על הקונסולות האלה, אנחנו לא בדור הג׳נסיס ואנחנו יודעים שנינטנדו היא אנומליה מוחלטת בתעשייה גם כיום, בהיבט הזה, וזה לא שלא היו משחקים מעולים על הפס4 או על ה-360, ומרשימים בהרבה מסמאש, זה פשוט לא מתקרב לשם, כי קהל היעד מגוון בהרבה ומחפש דברים שונים, לעומת רוב הקהל של הקונסולות של סוויץ׳ שהם מעריצי נינטנדו.

אבל מה אני יודע, אולי פשוט כולם לא מסתדרים איתו כי הוא פשוט מבין כל כך הרבה ואנחנו לא ברמה הזו מבחינת ידע… לפחות יש לאן לשאוף

חחחח אתה לא מסתדר איתי כי אתה תפסיד לי תמיד לאסקין. כאן בוקסלים אתה יכול לנסות לתפוס תחת כי אולי חצי מהפורום חברים שלך לפני 20 שנה, אבל אם היית בא למקומות אחרים היית רואה איך אף אחד לא מפריע לי לעשות לך בית ספר ואני לא מדבר על מקומות שבהם המילה שלי הכי תופסת שם בכלל לא היית מצליח להשיג ממני תגובה.הייתי עושה ממך קרקס.
עכשיו החלטת לקאז בשמו שהוא לא מסתדר איתי, מה יהיה עם קריאת המחשבות שלך אני בוכה מרוב שזה הזוי :lol: :lol: :lol:
לך לדבר על קומיקס לאסקין זה התחום שלך.
נכתב במבטא ישראלי :D

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 אוגוסט 2022, 12:50

ממממ לאסקין לא יודע אם התגובה קשורה לשלי אבל אתה חוטא בזה לא מעט בכלל... אומנם ההקשר הוא די תמיד גלאס אבל עדיין. בכל אופן אופן לא התכוונתי to single out את גלאס.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2022, 13:00

לול, לאסקין מנסה לעשות עלי עלהום אבל גם בזה הוא הולך להפסיד.
אמרתי לך לאסקין לך לדבר על קומיקס זה התחום שלך. וגם תשאל את הסביבה הקרובה שלך אם אתה טוב בויכוחים או לא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 אוגוסט 2022, 13:01

גלאס מה הקטע של תגובות כאלה וללחוץ סנד
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2022, 13:05

swiss-the-engine כתב:ממממ לאסקין לא יודע אם התגובה קשורה לשלי אבל אתה חוטא בזה לא מעט בכלל... אומנם ההקשר הוא די תמיד גלאס אבל עדיין. בכל אופן אופן לא התכוונתי to single out את גלאס.

די תמיד? לא נראה לי שאי פעם היה לי פה משהו עם מישהו אחר... אלא אם חוזרים אחורה לתקופת רונן.
אגב שים לב שלמרות שאמרתי שאני מתעלם לחלוטין מההודעות שלו והוא משלי - הוא ממשיך בשלו. אבל כבר הבנו מה שווה המילה שלו... זה בכלל לא הוא, זה מתחזה, הוא הרי אמר שאם אי פעם יחזור לכאן מישהו בכינוי שלו - אין שום סיכוי שזה יהיה הוא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2022, 13:08

swiss-the-engine כתב:גלאס מה הקטע של תגובות כאלה וללחוץ סנד

כמו שאתה רואה האדון לאסקין הבטיח שלא יגיב לי יותר אבל יכולת השליטה העצמית שלו כ'כ נמוכה שהוא מצא דרך לדבר עלי ולכן התגובות האלה.
אם לאסקין היה גבר כמו שהוא חושב שהוא מעולם הוא לא היה מזכיר אותי או מתייחס אלי, אבל שוב שליטה עצמית של ילד בן 10.

וכל זה כשהוא יוצא על בן אדם שתמיד התייחס אליו בהגינות, כן?

שאני לא אזכיר פה איך קליימן נפנף אותו... כשראה שלא ייצא כלום מהויכוח או איך שרון יצא עליו לפני כמה ימים.

לאסקין, תהיה עם עמוד שדרה ואל תזכיר אותי בשום בצורה, אתה לא נועדת לויכוחים האלה, אתה נועדת להתווכח כמה עגבניה עולה בשוק ולהתמקח על המחיר שלה.

הבן אדם חי בסרט שיש לו פה איזושהי "קואליציה" זה שפה ושם איזה פוקימון הסכים איתך לא אומר שכולם מסכימים איתך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2022, 18:51

DrKeo כתב:
Klayman כתב:סתם בשביל הקטע, זה פוסט של ksp מלפני 6 שעות. אותו פוסט על בטלגרם שלהם בשעות הצהריים המוקדמות מאוד. בעבר כל drop שכזה, ועקבתי בשביל חברים, היה נעלם בזמן קצר מאוד. כעת כבר כחצי יום ועוד יש במלאי, לרכישה מיד. אז הנה.

זה עדין זמין! כבר שבוע, כשרק לפני כמה חודשים הלינק לא היה שורד 20 דק. הביקוש בהחלט יורד ונראה שבענק.

קטע... באמת שלא חשבתי שהלינק יחזיק מעמד... בכל מקרה אני באמת חושב שהמיתון מכה חזק יותר (גם אם בעיקר פסיכולוגית) ממה שאנשים חושבים - ובלי קשר, גם באמת שאני לא רואה שום סיבה לרכוש PS5 כרגע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2022, 19:55

Klayman כתב:
DrKeo כתב:

קטע... באמת שלא חשבתי שהלינק יחזיק מעמד... בכל מקרה אני באמת חושב שהמיתון מכה חזק יותר (גם אם בעיקר פסיכולוגית) ממה שאנשים חושבים - ובלי קשר, גם באמת שאני לא רואה שום סיבה לרכוש PS5 כרגע.

והעובדה שיש עכשיו פס5 במלאי בכל החנויות בארץ ואפילו מוכרים את הגרסה עם הדיסקים ב-100 שקלים מה-MSRP הרשמי של 2500. אני חושב שאנחנו שבועות מלהכנס לחנות ולקנות פס5 במחיר רשמי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 אוגוסט 2022, 23:34

האינטואיציה לדעתי זה רק משחקים. בסוף זה בידור זול ועוד היום קונסולות גם ככה שבריר משוק הגיימינג בכללותו אז על אחת כמה וכמה לא צריך לקחת את ה"הייפ" של אנשים כמובן מאליו.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוגוסט 2022, 05:06

Nvidia's Gaming Revenue Plunges, Jensen Announces Price Cuts:
https://www.tomshardware.com/news/nvidi ... ue-plunges

כרטיסי מסך בנפילה חופשית. יותר מדי מלאי, פחות מדי קונים, אז בואו נחזיר את המחירים למה שהם היו פעם ואולי ניתן קצת הנחה. :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אוגוסט 2022, 07:29

למה זה קורה שיש פחות עניין בכרטיסי מסך?

אולי זה חלק מהתחושה הזו שמקבלים עד עכשיו מהדור הנוכחי שגרפיקה זה כבר פחות חשוב, משחקי פס4 משופצרים נראים מעולה ולא כזה קריטי להשיג יותר, זה מה שאני מרגיש לאורך כל הדור הנוכחי.

כאילו מה, לקנות כרטיס גראפי מפוצץ ובסוף אתה מריץ משחקים עם טכנולוגיה מ 2013, לגמרי מובן לי למה זה מאבד את הטעם.

לקונסולות חדשות יש תפקיד קריטי בלדחוף את הבייסליין חזק יותר וכשהקונסולות החדשות כושלות בזה (יהיו הסיבות אשר יהיו) זה מוריד את המוטיבציה כלפי כל שוק החומרה והטכנולוגיה באופן כללי.

אגב יכול להיות שסוני ומייקרוסופט צודקים וגם אצל הגיימרים עצמם זה כבר פחות חשוב ולא משחק תפקיד, אולי באמת רוב האנשים מרוצים מפס4 פרו 2 ומבחינתם הם סגרו עניין על כל הנושא של גרפיקה וטכנולוגיה, הדור של הפס4 זה הדור הראשון שהרגיש לי שהגענו למקום של ״טוב מספיק״ מבחינה ויזואלית, כאילו גם אם יש עוד הרבה לאן להתקדם אין שום מצב שהמשחקים האלה הולכים אי פעם להראות רע גם עוד 50 שנה, אולי פחות מרשימים ממה שיהיה בשוק אבל גראפית לצורך העניין, אנצ׳רטד 4 תמיד יראה מעולה ומשהו שיפה לעין גם אם במקביל אנצ׳רטד 7 נראה כמו CGI מהלך, אולי כבר אין את הקטע הזה של לרצות להתקדם הרבה יותר כי אנשים מבסוטים כבר ממה שקיבלו על הפס4/וואן וזה משליך על הכל, ביחד עם זה שהולכים לעתיד של שדרוגי חומרה סטייל אייפון ולא מעברי דור דרמטיים, זה די מתחבר. כנראה סוני ומייק פשוט נותנות לאנשים את מה שהם רוצים ורק חלקנו פה נהיינו זקנים שצועקים על ענננים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוגוסט 2022, 08:46

יש פחות עניין נקודתית כרגע לדעתי, בעיקר כי אנשי וחברות הקריפטו מנסות להפטר מהכרטיסים שלהם וניתן להשיג במחיר נמוך בהרבה מהמחיר הרשמי דרכם. אנבידיה הגבירה ייצור כדי לעמוד בביקוש המטורף וחסר התקדים שהיה בשלוש השנים האחרונות בעיקר בעקבות ענייני הכרייה ופתאום זה הפך להיות די בלתי רלוונטי, אז כמו שאמרו - נותר מצב של יותר מדי מלאי. זה הכל. לא קשור לרמה הגרפית של משחקים ולא לציפיות שלנו לעומת הדור הצעיר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים