סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2013, 22:01

שלי נתקע כל הזמן באמצע :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 ספטמבר 2013, 22:35

Laskin כתב:שלי נתקע כל הזמן באמצע :/

אני בניסיון השלישי, כרגע.
אני מניח שזה מה שקורה כש50 מיליון אנשים מנסים להוריד את אותו קובץ, מאותו שרת, באותה שניה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2013, 22:40

גם האייפד וגם האיפון שלי סיימו לפני כמה דקות טובות. הפרלקס חמוד אבל לא על כל הרקעים באמת רואים את זה, יש רקעים חדשים ממש יפים, סך הכל זה עובד מאוד חלק והוסיפו המון אנימציות אבל הפיצ'ר הכי חשוב שראיתי כרגע הוא שהגדילו בהרבה את המגבלה על מספר האפליקציות בתיקיה. עכשיו בתיקיות פשוט רואים תמיד 9 אפליקציות ומדפדפים בתוכן ימינה ושמאלה כמו במסך הראשי, זה ממש נחמד. איחדתי עכשיו את כל תיקיות המשחקים שלי (היו לי איזה 3 בגלל המגבלה) ועכשיו כולם נכנסים לאותה תיקיה. בנתיים ניסיתי לפתוח 4 עמודים בתוך תיקיה שזה 36 אפליקציות. אגב המסך פתיחה עכשיו נפתח אם מחליקים ימינה בכל מקום, לא רק בסליידר למטה.
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2013, 23:33

אז הוא סיים להוריד, ואז נתקע כשעשה verifying update...
ועכשיו בכל פעם הוא מנסה שוב ושוב לעשות רק verifying ולא מצליח /: לפחות הוא לא מנסה להוריד שוב את הקובץ שלקח לי כמה שעות טובות, אבל אולי הוא לא מצליח להתקדם כי זה לא ירד טוב?

נו, אמשיך לנסות בפעם המאה ):

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ספטמבר 2013, 07:55

Laskin כתב:אז הוא סיים להוריד, ואז נתקע כשעשה verifying update...
ועכשיו בכל פעם הוא מנסה שוב ושוב לעשות רק verifying ולא מצליח /: לפחות הוא לא מנסה להוריד שוב את הקובץ שלקח לי כמה שעות טובות, אבל אולי הוא לא מצליח להתקדם כי זה לא ירד טוב?

נו, אמשיך לנסות בפעם המאה ):

זה עושה לי את אותה תקלה. ERROR 3004 אצלך?

כנראה הוא לא מצליח להתחבר לשרת, בגלל עומס.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ספטמבר 2013, 00:00

עשיתי ריסט למכשיר והוא אישר ברגע. כרגע רץ עם זה, נראה כמה זמן ייקח לי להתרגל...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 ספטמבר 2013, 09:12

Nucleus_Dawn כתב:
אני בניסיון השלישי, כרגע.
אני מניח שזה מה שקורה כש50 מיליון אנשים מנסים להוריד את אותו קובץ, מאותו שרת, באותה שניה.

מאותו שרת זה בטח לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2013, 01:56

אני חייב לציין, רץ סופר חלק על אייפון 5, קרטועים קלים על אייפד 3.

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 22 ספטמבר 2013, 12:20

האמת שעל האייפון 4 של אח שלי זה רץ כמו מכשיר אנדרואיד סוג ב', ואני יודע את זה כי לי יש מכשיר אנדרואיד סוג ב'...לא יודע אם זה ספציפית רק אצלו אבל זה דיי הורג את היתרון הגדול של המערכת הפעלה הזאת כביכול(בכל מכשיר שהוא 5 ומטה אני מניח).

סמל אישי של המשתמש
Trouble
Minion

הודעהעל ידי Trouble » 22 ספטמבר 2013, 13:06

אצלי iPhone4s ורץ אצלי מעולה. בינתיים אני מאוד מרוצה (הרבה חברים שלי התלוננו על העיצוב אבל אני התרגלתי וזה יפה).
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2013, 14:09

שערתי שזה יעבוד טוב על ה4S כי יש בו את אותו מעבד שיש לי באייפד ובאייפד זה רק טיפה מקרטע. האייפון מריץ אותו ברזולוציה נמוכה מ720P והאייפד בגבוהה מ1080P אז זה מסביר.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 ספטמבר 2013, 16:01

על האייפון 4 שלי זה רץ ממש לאט... אבל זה לא משנה כי אני ממילא מחליף סמארטפון בקרוב.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 24 ספטמבר 2013, 22:56

:D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 24 ספטמבר 2013, 23:21

matangt8 כתב:
:D

iPhonce 5C. C stands for Crying.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 ספטמבר 2013, 23:51

EA: אפל נתנו לנו בוחטה של כסף כדי לדחות את הוצאת האנדרויד של PVZ2.

חח האיש כנראה חשב שהאמירה הזו לא תיצא החוצה.

http://www.giantbomb.com/articles/apple ... 1100-4747/

אתם עדיין פוסלים את האפשרות של מצב דומה בנוגע לבלעדיים של EA לאקס בוקס?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ספטמבר 2013, 08:55

צודק קאז... ההשקעה במשחק מובייל וההשקעה במאס אפקט שקולים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 27 ספטמבר 2013, 05:30

סמסונג תציג סמארטפון עם מסך מתקפל בחודש אוקטובר. אני לא מבין למה אנחנו צריכים דבר כזה בכלל, אבל שיהיה.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 26 ספטמבר 2013, 21:38

א. לא. היא תציג מסך גמיש. יש הבדל עצום.
ב. אתה לא מבין את השימושיות בסמארטפון גמיש? תוכל לקפל סמארטפון בגודל של טאבלט לחתיכה קטנטנה שתכנס לכיס. תוכל להשתמש בסמארטפון בתור שעון. יש עוד מיליון ואחת אופציות לנצל סמארטפון גמיש.
אבל שוב, ממסך גמיש ועד מסך מתקפל, יש עוד דרך ארוכה לעשות. מעבר למסך שצריך להיות גמיש, גם החומרה והסוללה צריכות להיות גמישות...

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 27 ספטמבר 2013, 05:40

Shlomix כתב:א. לא. היא תציג מסך גמיש. יש הבדל עצום.
ב. אתה לא מבין את השימושיות בסמארטפון גמיש? תוכל לקפל סמארטפון בגודל של טאבלט לחתיכה קטנטנה שתכנס לכיס. תוכל להשתמש בסמארטפון בתור שעון. יש עוד מיליון ואחת אופציות לנצל סמארטפון גמיש.
אבל שוב, ממסך גמיש ועד מסך מתקפל, יש עוד דרך ארוכה לעשות. מעבר למסך שצריך להיות גמיש, גם החומרה והסוללה צריכות להיות גמישות...

מה ההבדל בין גמיש למתקפל?

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 27 ספטמבר 2013, 05:53

טוב יש לי שאלה קטנה כרגע ומכיוון שאני די מתלבט חשבתי שכדאי שאשאל את השאלה הזאת כאן.

אני מתכוון לקנות בשבוע הבא סמארטפון אחרי שלא היה לי סמארטפון מעולם (טוב, נו כן, היה לי את הלג'נד לשבוע לפני שבועיים אבל זה לא נחשב) האמת היא שהסיבה היא פשוטה, אני רוצה את זה בשביל להישאר בקשר עם החברים מהצבא דרך הוואטסאפ, יומן נורמלי ועוד כמה פיטצ'רים + העובדה שאין לי כרגע פלאפון עובד.

התקציב שלי לקניית סמארטפון הוא 1600-1700 גג, למישהו יש המלצות לבור כמוני בסמארטפונים? (כולל איזו מערכת הפעלה מתאימה וכו')
תודה מראש לעוזרים.

נ.ב. בהתחשב במצב שאני רואה היום של חגיגת קופי הסמארטפונים שמכורים פשוט לסמארטפון ולהתעדכנות אני די מפחד שאדבק בזה כרגע, מקווה שאני לא אחד שנסחף כל כך.

סמל אישי של המשתמש
4shachar
Minion

הודעהעל ידי 4shachar » 26 ספטמבר 2013, 22:24

SgtDonowitz כתב:טוב יש לי שאלה קטנה כרגע ומכיוון שאני די מתלבט חשבתי שכדאי שאשאל את השאלה הזאת כאן.

אני מתכוון לקנות בשבוע הבא סמארטפון אחרי שלא היה לי סמארטפון מעולם (טוב, נו כן, היה לי את הלג'נד לשבוע לפני שבועיים אבל זה לא נחשב) האמת היא שהסיבה היא פשוטה, אני רוצה את זה בשביל להישאר בקשר עם החברים מהצבא דרך הוואטסאפ, יומן נורמלי ועוד כמה פיטצ'רים + העובדה שאין לי כרגע פלאפון עובד.

התקציב שלי לקניית סמארטפון הוא 1600-1700 גג, למישהו יש המלצות לבור כמוני בסמארטפונים? (כולל איזו מערכת הפעלה מתאימה וכו')
תודה מראש לעוזרים.

נ.ב. בהתחשב במצב שאני רואה היום של חגיגת קופי הסמארטפונים שמכורים פשוט לסמארטפון ולהתעדכנות אני די מפחד שאדבק בזה כרגע, מקווה שאני לא אחד שנסחף כל כך.

Nexus 4 - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=837010, לי יש אותו ואני מאוד ממליץ!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 ספטמבר 2013, 22:24

אם תסיג את הנקסוס 4 במחיר החדש (250$ בארה"ב ועד כ-280$ עם משלוח ומיסים) - זה לדעתי יהיה הכי מתאים לך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 ספטמבר 2013, 22:38

SgtDonowitz כתב:טוב יש לי שאלה קטנה כרגע ומכיוון שאני די מתלבט חשבתי שכדאי שאשאל את השאלה הזאת כאן.

תודה מראש לעוזרים.

אם אתה קונה בארץ, אז אין אייפון במחירים שבהם אתה מחפש - לא אחד חדש, בכל מקרה. iOS היא עדין מערכת הרבה יותר אינטואטיבית, אבל האנדרואיד רחוקה מלהיות מורכבת מדי למישהו כמוך ואני משוכנע שכל שאלה שלך תקבל מענה זריז פה בפורום.
בנוסף, אם אתה קונה בארץ, עדיף לקנות מכשיר מיבואן רשמי (כלומר, אם סמסונג, אז סקיילקס ואם LG, אז רונלייט), כי ככה אתה יודע שמדובר במכשירים לא מפורבשים ובחלק מהמקרים, גם מקבל אחריות ארוכה יותר.

הגלקסי 2 הוא מכשיר טוב והמחירים שלו נמוכים ממה שאתה מחפש, ככה שהוא בהחלט אפשרות טובה.
לLG יש דגם מוצלח מאוד - הL7-2. מכשיר עם מעבד כפול ליבה, עיצוב נחמד ונקי ומערכת הפעלה די נקיה מזבל, ככה שהוא גם פועל די חלק. הוא גם זול יותר מהתקציב שלך (1449 זה המחיר של היבואן הרשמי).
הנקסוס 4 הוא מכשיר ממש נהדר, אבל המחיר שלו מהיבואן הרשמי גבוה ממה שאתה מחפש (2079). אם לא אכפת לך לקחת סיכון קטן עם יבואן מקביל, אתה יכול למצוא אותו בטווח המחירים שלך והוא מכשיר ממש מעולה (כמה וכמה רמות מעל שני המכשירים הקודמים שהזכרתי).

שים לב שבין המכשירים יש כל מיני הבדלים של גודל מסך וכאלה. אני ממליץ לקפוץ לאיזו חנות ולהחזיק ביד כמה מכשירים, כדי לדעת אם נוח לך עם מסך בגודל 4.7 (כמו זה של הנקסוס 4), או שאתה מעדיף משהו קטן יותר (כמו הS2 או הL7-2).

נ.ב.
אם יש לך אפשרות לקנות מאילת, אז אתה יכול לקנות נקסוס 4 בטווח המחירים שלך וזה יהיה של היבואן הרשמי.
אם יש לך אפשרות לקנות בארה"ב, אז אתה יכול לקנות גם מכשירים מתקדמים יותר ומאוד מוצלחים, כמו הHTC ONE X.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 26 ספטמבר 2013, 22:44

bozeman כתב:אם תסיג את הנקסוס 4 במחיר החדש (250$ בארה"ב ועד כ-280$ עם משלוח ומיסים) - זה לדעתי יהיה הכי מתאים לך.

בדקתי את העניין וזה לא כל כך פשט כמו שחשבתי, אין לי מישהו שיביא לי את זה מארצות הברית ואני אצטרך לשלם על משלוח. חוץ מזה, גוגל הפסיקה למכור את בגוגל פליי ובמחיר שאני רואה אותו באמאזון כסים פרי זה לא יוצא כל כך יותר זול מהארץ (380$ לפני משלוח ומיסים...) אני עדיין לא בטוח אם לא יהיה יותר חכם לחכות עוד חודש לזמן שאני אהיה באנגליה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 ספטמבר 2013, 22:51

SgtDonowitz כתב:בדקתי את העניין וזה לא כל כך פשט כמו שחשבתי, אין לי מישהו שיביא לי את זה מארצות הברית ואני אצטרך לשלם על משלוח. חוץ מזה, גוגל הפסיקה למכור את בגוגל פליי ובמחיר שאני רואה אותו באמאזון כסים פרי זה לא יוצא כל כך יותר זול מהארץ (380$ לפני משלוח ומיסים...) אני עדיין לא בטוח אם לא יהיה יותר חכם לחכות עוד חודש לזמן שאני אהיה באנגליה.

ההפרש במחירים בין אנגליה וישראל לא שווה את הוויתור על אחריות, לפי דעתי.

בכל מקרה, הנקסוס 4 הוא טלפון נהדר ואתה יכול להשיג אותו בארץ, בטווח המחירים שלך (אם יש לך חבר באילת), או במחיר מעט יותר גבוה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 21 אורחים