סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2015, 16:14

DrKeo כתב:בדיוק על זה דברתי, אם זה ברמה של אינטואיט או של הסרפייס. אם זה ברמה של אינטואיט אז 99$ זה מחיר סבבה, אם זה ברמה של הסרפייס אז ממש לא. אני לא קונה שזה ברמת סרפייס, זה כנראה כן ברמה מקצועית אחרת הם לא היו מעיזים לקרא לזה pro ולתמחר ב100$.

הם אפל. יש להם מספיק תעוזה בשביל לעשות גם את זה.
אני לא חושב שזה המצב. אני מתרשם שזה סטיילוס מקצועי לכל דבר. אני לא באמת מכיר לעומק את כל הפיטצ'רים. מה יש בסטיילוס ב80$ של וואקום, שאין בזה של אפל, למשל?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2015, 16:20

מהאנשים שהביאו לכם את Ingress, הסוף של כל הסיליוויזציה:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2015, 18:01

לא יודע על סמך מה החלטתם שהעפרון יותר מדויק /טוב/מתקדם מהעט של הסרפס. אפל חלקה פרטים טכניים עליו? כי מיקרוסופט בהחלט חלקה על העט שלה.

http://blog.surface.com/2014/05/get-kno ... pro-3-pen/
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 18:30

לא אמרתי ששל אפל טוב יותר, אמרתי שמעניין באיזה צד של הספקטרום העיפרון של אפל נמצא. הנתונים של הSURFACE לא ממש טובים ביחס למקצועיים, אולי הם מספיקים לחלק מהאנשים (למשל פני ארקייד עושים דברים מאוד גסים שלא בדיוק צריך את הכלי הכי עדין בעולם בשבילם, אני חושב שאפשר לעשות קומיקס פני ארקייד על אייפד רגיל עם האצבע :)) אבל למשל בסרפייס יש 256 נקודות לחץ בזמן שבעטים המקצועיים של אינטואס יש 2048. אין לי מושג אם יש בעט של הסרפייס זיהוי זוית לחיצה (אבל הם לא אמרו כלום בכתבה שהבאת אז כנראה שלא) מה שקיים בעטים של איטואס והדיוק של העט תלוי במסך מגע מה שבאמת אין לאפל תחרות בשוק הסמארטפונים/טאבלטים. בקיצור, מעניין אם העט הזה הוא ברמה של אינטואס או של הSURFACE. בכל מקרה של הSURFACE עולה 49$ אז נשמע הגיוני לגמרי ששל אפל יהיה קצת יותר טוב פלוס ניפוח מחיר קלאסי של אפל שישים אותו באמת ב100$.

אגב עכשיו ראיתי שהאייפד החדש דוגם 240 פעמים בשניה שזה זמן תגובה שלא ראיתי עדין, גם לא במקצועיים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2015, 18:36

בוא נראה מה הפרטים הטכניים ואז נהיה יותר חכמים.. ככה זה סתם באוויר.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 18:38

כן, מסכים. הפרט היחיד שהם שחררו הוא שיש להם הטיה (מה שאין בSURFACE) ושהם דוגמים את העט 240 פעמים בשניה שזה פי 4 יותר מהSURFACE שדוגם 60.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2015, 18:39

Klayman כתב:לא יודע על סמך מה החלטתם שהעפרון יותר מדויק /טוב/מתקדם מהעט של הסרפס. אפל חלקה פרטים טכניים עליו? כי מיקרוסופט בהחלט חלקה על העט שלה.

http://blog.surface.com/2014/05/get-kno ... pro-3-pen/

בוודאי שהיא חלקה פרטים טכניים עליו. ממש נתנה לו פוקוס במסיבה והכל.
אפשר לראות למשל, שהסטיילוס של אפל לא רק מזהה לחץ (ולא יפתיע אפילו קצת, אם באופן יותר מדויק ורגיש משל זה של הsurface), אלא גם הטיה. יש גם את עניין הדיוק. בעוד שאפל מבטיחה דיוק של פיקסל בודד, מייקרוסופט מדברת על דיוק של 0.5 מילימטרים.
זה מכשיר קל יותר, דק יותר, הרזולוציה עדיפה (זה באמת קריטי במכשיר שמנסה להיות תחליף לפאדים מקצועיים). לא חסרים הבדלים טכניים לטובת האייפד פרו, למרות המיתוס של "מוצרי אפל טובים פחות ויקרים יותר" שצצה לה באופן קבוע, עם הכרזה של כל מוצר אפל.
אני באמת לא מבין את האנטי. זה בבירור מתחרה לsurface ואין בכלל שאלה לגבי היתרונות הטכניים שלו, או היתרונות הסובייקטיבים שלו בעיני היוצרים הרבים במיוחד שמשתמשים במוצרים של אפל.

אני בטוח שיש הבדלים רבים נוספים (אפשר להשתמש ביד ובעט בו זמנית בsurface, כמו באייפד פרו?). אין ספק בכלל שהsurface מכשיר מעולה ושהעט שלו רחוק מלהיות סטיילוס רגיל (לא סתם יש אמנים שמשתמים בו), אבל עושה רושם שהסטיילוס של אפל פשוט ברמה מקצועית והם שמו על זה הרבה יותר פוקוס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 18:48

ראיתי עכשיו HANDS ON של טקקראנצ' עם העיפרון של אפל והם אמרו שהוא מרגיש טוב יותר מאלה של אינטואיט. אם זה נכון אז אין פה באמת השוואה לSURFACE, הוא לא משחק בכלל בליגה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2015, 18:53

DrKeo כתב:ראיתי עכשיו HANDS ON של טקקראנצ' עם העיפרון של אפל והם אמרו שהוא מרגיש טוב יותר מאלה של אינטואיט. אם זה נכון אז אין פה באמת השוואה לSURFACE, הוא לא משחק בכלל בליגה הזאת.

היי... בדיוק הרגע סיימתי לצפות בזה והתכוונתי להגיד בדיוק את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2015, 18:57

טוב נשמע מגניב אם ככה.. בכל מקרה צריך לזכור שהסרפס פרו 3 יצא לפני שנה ומשהו כבר.. נראה מה מחכה בגרסא החדשה שאמורה להיות מוכרזת די בקרוב.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 19:04

Klayman כתב:טוב נשמע מגניב אם ככה.. בכל מקרה צריך לזכור שהסרפס פרו 3 יצא לפני שנה ומשהו כבר.. נראה מה מחכה בגרסא החדשה שאמורה להיות מוכרזת די בקרוב.

בהחלט יכול להיות. פשוט נראה לי שאפל מנסים לפנות לשוק הגרפיקה המקצועי בזמן שהSURFACE הולך אחרי שוק קצת אחר. אבל בהחלט יכול להיות שהSURFACE הבא יהיה עם עט הרבה יותר מרשים, אולי אפל התחילה פה מלחמה. מעניין מה יעשו סמסונג שתמיד היה להם רומן עם עטים.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 10 ספטמבר 2015, 19:06

קניתי לא מזמן בקר משחק של Moga דגם Hero Power לאנדרואיד בשביל הסמארטפון בבאג ב250 ש"ח ואני חייב להגיד שזה דבר מאוד נוח וקומפקטי, גם יש אפשרות להטעין את הפלאפון עם השלט באמצעות כבל קצר שמקבלים עם האריזה, השליטה נוחה מאוד, גם כל העניין עם הדבר שנועל את הפלאפון שלך על השלט.

גם קניתי את טרילוגיית GTA לסמארטפון, GTA 3 ווייס סיטי עובדים לי יחסית סבבה על הגלאקסי S2 שלי (נכון שאני לא מעודכן בפלאפון יותר חדש, אבל אפשר להסתדר עם זה :oops: ), סן אנדראס בעייתי מאוד עם טעינת שמירות, הוא כל הזמן נתקע כשאני מנסה להעלות שמירה של משחק, אולי אחת הסיבות היא השלט Moga שתופס זיכרון וגם הדרישה להרבה זיכרון בכללי בשביל להפעיל משחק כזה כבד.

שכחתי לפרסם תמונה של השלט:

תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 19:07

אגב עוד פרט ממש נחמד, טעינה של 15 שניות מספיקה ל30 דקות עבודה כשסך הכל יש 12 שעות עבודה לעט. נחמד.

יש משחקים טובים שתומכים בזה מנדלה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2015, 19:14

Mandellla כתב:קניתי לא מזמן בקר משחק של Moga דגם Hero Power לאנדרואיד בשביל הסמארטפון בבאג ב250 ש"ח ואני חייב להגיד שזה דבר מאוד נוח וקומפקטי, גם יש אפשרות להטעין את הפלאפון עם השלט באמצעות כבל קצר שמקבלים עם האריזה, השליטה נוחה מאוד, גם כל העניין עם הדבר שנועל את הפלאפון שלך על השלט.

גם קניתי את טרילוגיית GTA לסמארטפון, GTA 3 ווייס סיטי עובדים לי יחסית סבבה על הגלאקסי S2 שלי (נכון שאני לא מעודכן בפלאפון יותר חדש, אבל אפשר להסתדר עם זה :oops: ), סן אנדראס בעייתי מאוד עם טעינת שמירות, הוא כל הזמן נתקע כשאני מנסה להעלות שמירה של משחק, אולי אחת הסיבות היא השלט Moga שתופס זיכרון וגם הדרישה להרבה זיכרון בכללי בשביל להפעיל משחק כזה כבד.

שכחתי לפרסם תמונה של השלט:

תמונה

איזה יופי שעובד לך :) כשעבדתי שם, פחות או יותר 70% ממי שקנה את אחד מהמוצרים של MOGA החזיר אותו, פשוט בגלל שהוא לא עבד רוב הזמן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2015, 20:52

?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 21:01

האמת, לא בדיוק הבנתי את הכתבה. אוסף של אמנים שלא ניסו את המוצר מגיבים על המוצר? הדבר העיקרי שלמדתי מהכתבה הוא שהעט של הSURFACE 3 יש לאג (מה שכבר ראינו שאין בעיפרון של אפל).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2015, 21:32

אהה לא.. סתם הבאתי את זה כי זה הזכיר לי את ''כן אבל........'' :)
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 21:33

בקיצור, נחכה לביקורות :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ספטמבר 2015, 10:10

מסתבר שבסרפס פרו 2 היה דיגיטייזר של וואקום, ואז העט תמך ב1024 נקודות מגע/לחץ על המסך. מיקרוסופט הוציאו אותו (כנראה כדי לחסוך עלויות), והאומנים ומי שזה באמת חשוב לו, קונים את הפרו 2 נכון להיום. מגניב, עכשיו תהיה להם אופציה אחרת. במוצרים הכי מתקדמים של וואקום, אגב, יש 2048 נקודות מגע/לחץ (לפחות מהאתר שלהם). מעניין כמה נקודות יש באייפד פרו..
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2015, 00:42

יש אגב גם עט שלהם לאייפד והוא עם 2048 נקודות לחץ. הסרפייס 3 פשוט לא עובד טוב אז אמנים צריכים לדבוק ב1 או 2.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 ספטמבר 2015, 11:07

Klayman כתב:מסתבר שבסרפס פרו 2 היה דיגיטייזר של וואקום, ואז העט תמך ב1024 נקודות מגע/לחץ על המסך. מיקרוסופט הוציאו אותו (כנראה כדי לחסוך עלויות), והאומנים ומי שזה באמת חשוב לו, קונים את הפרו 2 נכון להיום. מגניב, עכשיו תהיה להם אופציה אחרת. במוצרים הכי מתקדמים של וואקום, אגב, יש 2048 נקודות מגע/לחץ (לפחות מהאתר שלהם). מעניין כמה נקודות יש באייפד פרו..

אם אני זוכר נכון זה היה בשביל לצמצם את עובי הזכוכית.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 12:22

נכון, וגם טיפונת את המשקל. הייתה שכבה יחודית רק לזה במסך שלהם והם החליטו להוריד אותה כי רק שבריר של משתמשים באמת השתמשו בעטים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 ספטמבר 2015, 12:57

לא, זה היה בשביל שהמסך ירגיש יותר כמו כתיבה על דף, שהרי עובי המסך משחק תפקיד מרכזי.

אגב לא יודע מה עם הסרפס השני אבל הראשון יש בו לאג. אין לי שום ניסיון עם משטחים יעודיים של וואקום (או חברה אחרת) אז לא יודע עד כמה זה שונה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2015, 13:53

לפי מה שאני יודע זאת הייתה שכבה שנועדה לזהות את העט. ברגע שהסירו אותה ולא הייתה שכבה כזאת יותר היו צריכים לעבור לעט אקטיבית וברגע שיש עט אקטיבית יש לאג.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 ספטמבר 2015, 14:27

DrKeo כתב:לפי מה שאני יודע זאת הייתה שכבה שנועדה לזהות את העט. ברגע שהסירו אותה ולא הייתה שכבה כזאת יותר היו צריכים לעבור לעט אקטיבית וברגע שיש עט אקטיבית יש לאג.

שוב, אני אומר את זה מניסיון. מה שכן אבל יכול להיות שזה תלוי בתוכנה? לגבי זה אין לי מושג כי זה לא שאני צייר ככה שאני לא משתמש בתוכנות שציירים משתמשים בהם אני מניח. בכללי אבל למה שיהיה לאג כי זה אקטיבי? נשמע לי לא קשור.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 198 אורחים