סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 15:25

זה נראה די רשמי כל העניין. הצבע שחור חוזר, הוא נראה בול אותו דבר (חוץ מהאנטנה) ואין פורט 3.5. שימו לב לשלוש נקודות מאחור, החיבור אביזרים החדש של אפל שיש באייפד פרו ומשמש לכל מני מקלדות ושיט. בנוסף זה הפלוס, לא האייפוון הרגיל (על פי המצלמה הכפולה). הם צריכים לקרא לזה אייפון 6S PRO, את השם אייפון 7 צריך לשמור להוא עם המסך הקעור והעיצוב זכוכית החדש:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אוגוסט 2016, 17:34

DrKeo כתב:זה נראה די רשמי כל העניין. הצבע שחור חוזר, הוא נראה בול אותו דבר (חוץ מהאנטנה) ואין פורט 3.5. שימו לב לשלוש נקודות מאחור, החיבור אביזרים החדש של אפל שיש באייפד פרו ומשמש לכל מני מקלדות ושיט. בנוסף זה הפלוס, לא האייפוון הרגיל (על פי המצלמה הכפולה). הם צריכים לקרא לזה אייפון 6S PRO, את השם אייפון 7 צריך לשמור להוא עם המסך הקעור והעיצוב זכוכית החדש:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

אם זה נכון (ואין לי שמץ של סיבה להניח שזה לא מדויק ב100%), זו הפעם הראשונה שאני מאוכזב מאייפון.
הוא נראה סופר יפה, אבל ממש ציפיתי לרענון בעיצוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 19:41

סופר יפה -> נראה כמו האייפון 6 שיצא לפני שנתיים -> אכזבה. האייפון 7 יהיה השדרוג הבא שלי. מסך קעור שזה מגניב (לפחות בגלקסי האחרונים) שהוא גם OLED (סופסוף אפל!), עיצוב זכוכית שפעם אחרונה שאפל עשו כזה הוא יצא מדהים (האייפון 4) וכל השטויות שהאייפון שמוכרז חודש הבא מכיל בתוכו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אוגוסט 2016, 19:52

אני ממש מתלבט - אני עם אייפון מאז 2010 (3GS) וזה למעשה הסמארטפון היחיד שאי פעם היה לי ואין מרוצה ממני,באמת. אני לא מהמשדרגים מדי שנה ולוקח לי את הזמן עד שאני מרגיש שהקפיצה תהיה מספיק משמעותית..ואני בדצמבר סוגר 3 שנים עם ה-5S ומתלבט אם ללכת על הנוכחי או לספוג עוד שנה ולחכות לשדרוג המשמעותי.. אפילו לא עדכנתי גרסא מאז ios 8.2 מהפחד שהמכשיר יהפך לאיטי משמעותית ואני כבר מראה סימני שבירה. מקווה שאוכל לשרוד איתו עוד שנה כי גם אני וגם הוא מתחילים להתעייף :?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוגוסט 2016, 20:00

אישית אני חושב שהמכשיר החדש, איך שלא יקראו לו, הוא שיפור על העיצוב של האייפון 6.. לפחות הוא לא נראה כאילו יש לו חזיה ותחתונים :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 20:08

Uncle Pey'j כתב:אני ממש מתלבט - אני עם אייפון מאז 2010 (3GS) וזה למעשה הסמארטפון היחיד שאי פעם היה לי ואין מרוצה ממני,באמת. אני לא מהמשדרגים מדי שנה ולוקח לי את הזמן עד שאני מרגיש שהקפיצה תהיה מספיק משמעותית..ואני בדצמבר סוגר 3 שנים עם ה-5S ומתלבט אם ללכת על הנוכחי או לספוג עוד שנה ולחכות לשדרוג המשמעותי.. אפילו לא עדכנתי גרסא מאז ios 8.2 מהפחד שהמכשיר יהפך לאיטי משמעותית ואני כבר מראה סימני שבירה. מקווה שאוכל לשרוד איתו עוד שנה כי גם אני וגם הוא מתחילים להתעייף :?

אני לא יודע מה להגיד לך כי אני מרגיש מיושן ברגע שיש דגם שנראה שונה בשוק ואתה סוחב את ה5S עם העיצוב ה"מיושן" כבר שנתיים, משהו שלי היה קשה לעשות. כלומר אם הייתי קונה את החדש (6S PRO?) ועוד שנה היה יוצא ה7 בצורה סופר סקסית עם מסך קעור וכל הטררם מסביב, הייתי מתבאס. אתה גורר טלפון 3 שנים, למה לא 4?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אוגוסט 2016, 20:36

DrKeo כתב:סופר יפה -> נראה כמו האייפון 6 שיצא לפני שנתיים -> אכזבה. האייפון 7 יהיה השדרוג הבא שלי. מסך קעור שזה מגניב (לפחות בגלקסי האחרונים) שהוא גם OLED (סופסוף אפל!), עיצוב זכוכית שפעם אחרונה שאפל עשו כזה הוא יצא מדהים (האייפון 4) וכל השטויות שהאייפון שמוכרז חודש הבא מכיל בתוכו.

קח בחשבון ששמועות על "מה יהיה באייפו בעוד שנה" נוטות להיות הרבה פחות מדויקות. אפל בטח לא סגורה על זה בעצמה בשלב הזה והשמועות מבוססות על כל מיני דברים שהם בוחנים באופן פנימי.
אני אשמח לאייפון עשוי זכוכית. פעם שעברה שהם עשו את זה באמת היתה הצלחה אדירה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 23:49

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:סופר יפה -> נראה כמו האייפון 6 שיצא לפני שנתיים -> אכזבה. האייפון 7 יהיה השדרוג הבא שלי. מסך קעור שזה מגניב (לפחות בגלקסי האחרונים) שהוא גם OLED (סופסוף אפל!), עיצוב זכוכית שפעם אחרונה שאפל עשו כזה הוא יצא מדהים (האייפון 4) וכל השטויות שהאייפון שמוכרז חודש הבא מכיל בתוכו.

קח בחשבון ששמועות על "מה יהיה באייפו בעוד שנה" נוטות להיות הרבה פחות מדויקות. אפל בטח לא סגורה על זה בעצמה בשלב הזה והשמועות מבוססות על כל מיני דברים שהם בוחנים באופן פנימי.

השמועות גם על הזכוכית וגם על הOLED הקעור הגיעו מפניות של אפל ליצרניות שונות. הן רצות מכמה מקורות על גבי חודשים כבר כך שאני משער שיש סוג של אמת בהן. השמועה על המצלמה הכפולה למשל, שמועה שהתבררה כנכונה, רצה עוד מ-2015 וגם היא הגיע ממקור שהיה קשור לדרישה של אפל מיצרנית. כלומר אני קונה את זה, אפילו אם הזכוכית בכלל לאייפון 9 והמסך OLED הקעור הוא לאייפון 7S. ספציפית המסך הקעור, מה שסמסונג עשתה עם הEDGE הוא כל כך אפלי שאני אהיה בשוק אם הם לא ילכו על מסך OLED קעור באייפון הבא. האייפון 6 ממילא ניסה לעשות את זה עיצובית ללא מסך קעור (איך שהזכוכית שממשיכה את המסך ממשיכה עד המתכת של החלק האחורי, כאילו המסך קעור) כך שלדעתי ללכת על העיצוב הזה זה GIVEN.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוגוסט 2016, 00:31

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

השמועות גם על הזכוכית וגם על הOLED הקעור הגיעו מפניות של אפל ליצרניות שונות. הן רצות מכמה מקורות על גבי חודשים כבר כך שאני משער שיש סוג של אמת בהן. השמועה על המצלמה הכפולה למשל, שמועה שהתבררה כנכונה, רצה עוד מ-2015 וגם היא הגיע ממקור שהיה קשור לדרישה של אפל מיצרנית. כלומר אני קונה את זה, אפילו אם הזכוכית בכלל לאייפון 9 והמסך OLED הקעור הוא לאייפון 7S. ספציפית המסך הקעור, מה שסמסונג עשתה עם הEDGE הוא כל כך אפלי שאני אהיה בשוק אם הם לא ילכו על מסך OLED קעור באייפון הבא. האייפון 6 ממילא ניסה לעשות את זה עיצובית ללא מסך קעור (איך שהזכוכית שממשיכה את המסך ממשיכה עד המתכת של החלק האחורי, כאילו המסך קעור) כך שלדעתי ללכת על העיצוב הזה זה GIVEN.

מלא שמועות רצות שנים. מהסיבה הפשוטה שאפל עושה המון ניסויים והם יוצרים קשר עם יצרנים כדי לאפשר את הניסויים האלה. מלא מהשמועות שרצות כבר שנים לא קרו. הרוב, בעצם.
אי אפשר באמת לסמוך על זה. זה שהם ביקשו לייצר עבורם משהו והם בודקים את האפשרות להשתמש בו, לא עושה את זה נכון - בדיוק כמו רוב הדיווחים האלו שהתבררו כלא נכונים. לא הייתי לוקח שום דבר כgiven בשלב הזה.
נדע פחות או יותר הכל עוד 6-8 חודשים, אז אין מה לדאוג.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אוגוסט 2016, 09:57

נוגט (אנדרואיד 7) יצא היום רשמית, עם rollout הדרגתי למכשירי הנקסוס.
בהקשר הזה כדאי לציין שהנקסוס 5 שיצא לפני פחות משלוש שנים לא ישודרג לגרסה החדשה. זה אומר שהמצב שלו טיפה יותר טוב מהLG G2 שעליו הוא מבוסס (שקיבל שדרוג רק לאנדרואיד 5 ולא ל-6), אבל ממחיש שאפילו רכישת מכשירים רשמיים של גוגל ממש לא מבטיחה תמיכה בגרסאות חדשות של מערכת הפעלה בטווח הארוך.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אוגוסט 2016, 10:41

זה כבר מעצבן
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2016, 12:28

אם הייתי קונה אנדרואיד, הייתי קונה עם ידיעה שיש מצב שאני לא אקבל יותר משדרוג אחד גג כי מתחיל להראות כאילו שני שדרוגים מגרסת הבסיס של המכשיר זה כבר מותרות. כל זה בזמן ש-IOS 10 הולך לעבוד גם על האייפון 4S. לא חושב שהייתי מתקין עליו אבל למשל האייפון 5 יתמודד איתו נהדר וזה השדרוג הרביעי שלו (יצא עם IOS 6) שיוצא ב-day one על כל מכשיר אחר על כדור הארץ.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אוגוסט 2016, 14:07

יש הבדל בין מערכת הפעלה של חברה שחייבת כל פעם ליצור את השכבה לכל שדרוג לבין אנדרואיד נקי. אני מצפה שזה ייתמך קצת יותר
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2016, 14:09

נקסוס זה אנדרואיד נקי. ובלי קשר הייתי מצפה מחברת התוכנה הכי גדולה בעולם שמספקת את השכבה הנמוכה שתספק תמיכה מלאה ב-API הקודם כך שמה שכתוב על הוריאציה הקודמת יעבוד גם על החדשה. אם הם צריכים לספק מגבלות על מה הם מספקים ב-API כדי שזה יקרה אז הם צריכים לעשות את זה, ממילא כל מה שהשותפות עושות איתו הוא טארש אחד גדול וכל משתמשי האנדרואיד רק מחפשים את המערכת הכי "נקיה". כשמכשיר בן שנה וחצי לא מקבל יותר תמיכה זאת בדיחה הזויה, אני רק מדמיין מה היה קורה אם האייפון 6 לא היה מקבל את IOS 10.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אוגוסט 2016, 14:32

זה בדיוק מה שאני אומר (מקודם כתבת אנדרויד שזה כולל מערכות מקוסטמות כמו של סמסונג) אני בעיקר עצבני על תמיכה בנקסוס (כמחזיק כבר מכשיר שני גאה, אני מקווה שה5X יקבל קצת יותר תמיכה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אוגוסט 2016, 18:32

DrKeo כתב:נקסוס זה אנדרואיד נקי. ובלי קשר הייתי מצפה מחברת התוכנה הכי גדולה בעולם שמספקת את השכבה הנמוכה שתספק תמיכה מלאה ב-API הקודם כך שמה שכתוב על הוריאציה הקודמת יעבוד גם על החדשה. אם הם צריכים לספק מגבלות על מה הם מספקים ב-API כדי שזה יקרה אז הם צריכים לעשות את זה, ממילא כל מה שהשותפות עושות איתו הוא טארש אחד גדול וכל משתמשי האנדרואיד רק מחפשים את המערכת הכי "נקיה". כשמכשיר בן שנה וחצי לא מקבל יותר תמיכה זאת בדיחה הזויה, אני רק מדמיין מה היה קורה אם האייפון 6 לא היה מקבל את IOS 10.

דבר ראשון הנקסוס 5 הוא ממש עוד רגע בן 3, לא שנה וחצי.
דבר שני, אני מסכים עם כל מה שאמרת. גוגל מתנהגת כמו חברת תוכנה של 8 אנשים מגבעתיים. הנקסוס 5 הוא מכשיר שחזק בהרבה מהרבה מכשירי Android One שגוגל משווקת עם שותפות בהודו ושאר שווקים שכאלה, והם כן מקבלים שדרוג. בעדכון הנוכחי, למעשה אין ממש בשורה, והוא אחד המשמימים של גוגל מזה שנים,אז אישית זה לא מפריע לי (וגם נטשתי את ליין הנקסוס כי הם אכזבו אותי שנה אחר שנה מאז שיצא הנקסוס 5-אבל אשמח להרחיב על זה בפוסט נפרד אם זה מעניין מישהו). אבל אין שום סיבה לא להביא את העדכון לנקסוס 5 המקורי, מעבר ל " החלטנו שרירותית שאנחנו נתמוך במכשירים למשך שנתיים וזהו". הרי זה לא שיש לה עשרות של מכשירים לתמוך בהם, והיא פאקינג גוגל.. היא יכולה לשים 4 מהנדסים ש"יתאימו" אך המערכת לנקסוס 5 (שהוא עם מעבד סנאפדרגון 800, מעבד גרפי אדרינו ו2 gb של ראם - כלומר חומרה סופר סטנדרטית).

אגב-עוד התנהלות של חברת תוכנה קטנה מגבעתיים - בעדכון האבטחה של חודש יולי, גוגל הרסה להרבה בעלי נקסוס 5 כל מה שקשור לעוצמת שמע (התחילה להשתגע בשיחות, בהאזנה למוזיקה וכו'). אתם חושבים שהיא תיקנה את זה מיד? נאאא.. הוא פשוט השהתה את העדכון למי שעוד לא אכל אותה, והמתינה עם התיקון עד לעדכון האבטחה של אוגוסט.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 אוגוסט 2016, 08:13

כן, גם אני ממש מופתע מההתנהלות של גוגל עם הנקסוס 5. העדכון לאנדרואיד 7 הוא אולי הכי מינורי מזה שנים, והשיפורים הכי משמעותיים למשתמש הטיפוסי הם כנראה השיפור לdoze mode, הקומפיילר החדש, והקיבוץ של הנוטיפיקציות לפי אפליקציה (ומבחינתו המשמעות של השניים הראשונים זה פשוט ביצועים וזמן בטריה טובים יותר).
יש שם עוד כמה דברים מינוריים כמו מסך מפוצל (שסמסונג מספקת כבר שנים) ודברים שרלוונטיים רק למכשירים חדשים ולא למשדרגים (תמיכה סוף סוף בVulkan), אבל בגדול אני מתפלא שלא ספרו את הגרסה הזו כ6.1. הבחירה שלא לתמוך בנקסוס 5 חייבת להיות מתוך החלטה לדחוף את הצרכנים למכשירים חדשים יותר.

מצד שני גם אצל אפל נראה שמשמים במיוחד בסיבוב הזה: iOS 10 לא מביאה כמעט שום דבר לשולחן ורוב הפיצ'רים של הגרסא הזו הם בכלל שיפורים באפליקציות הנלוות של אפל כמו המפות שהם יכלו לעדכן בלי קשר למערכת ההפעלה. אפילו ישור קו סטנדרטי עם פיצ'רים שיש כבר שנים באנדרואיד בקושי יש כאן (אבל הגיע הזמן שיכניסו סוף סוף Rich Notifications).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2016, 13:51

השוס העיקרי בios10 הוא הגישה של אפליקציות חיצוניות לסירי. היום שאני אוכל לבקש מסירי לנווט בווייז הוא יום מאושר. אבל כן, ios10 ממש מרגיש כמו 9.x, שיפורים חסרי משמעות חוץ מאשר הטיפה פתיחות שהם הוסיפו.

אגב, שמועות אומרות שיקראו לאייפון החדש 6SE. שם מתאים להתחשב בקפיצה המינורית מה-6.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2016, 19:48

האירוע אייפון יהיה רשמית ב-7 לספטמבר, באותו יום של האירוע של סוני לניאו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 ספטמבר 2016, 22:00

אז העיצוב, כצפוי, יפה במיוחד ומאכזב בכמה שהוא מחדש מעט.

האייפון הראשון עם עמידות למים ואבק. זה נחמד מאוד. כמו תמיד, זה יהיה הטלפון הכי חזק בשוק, עם הביצועים הכי טובים. זה כבר מתבקש.
העניין עם האוזניות גם נכון. המתאם ממש ביאס אותי. ברגע שראיתי אותו קלטתי שאני לא יכול להשתמש בו עם הarmband בחדר כושר. החיבור של אוזניות הספורט שלי בצורת L וזו הסיבה שאני יכול לסגור את הarmband. עם המתאם הזה, זה כבר לא יהיה אפשרי. אני באמת לא יודע איך לאכול את זה. לא אוכל להשתמש באוזניות ב500 שקל שלי, בדרך שבה אני משתמש בהן הכי הרבה.
מצד שני, הairpods נראים סופר מגניב. לא באמת מנחם.

על הנייר הpiano finish נשמע נחמד. בשניה שראיתי אותו הבנתי שאין סיכוי שאקנה משהו כזה, כי הוא לא יהיה מבריק ויפה. הוא יהיה בטקסטורה של טביעות אצבע.

הם ממשיכים בקטע של ההבדלה בין הPLUS והגירסא הרגילה בשני פיטצ'רים עיקריים - סוללה ומצלמה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2016, 22:05

הם ניצחו ברגע שמיאמוטו עלה על הבמה :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2016, 22:10

הם גרדו את המדבקה מה6S והדביקו "7" במקום. האלחוטיות מגניבות אבל 170$? WTF?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 ספטמבר 2016, 22:36

שחר - פשוט קנה אוזניות אלחוטיות. זה מה יש. אפל מראה לך את העתיד. קח אותו.
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 ספטמבר 2016, 23:09

הכרזה של 3 משחקי נינטנדו לסמארטפונים
מאריו
פייר אמבלם
ואנימל קרושין

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 ספטמבר 2016, 10:27

וואו על 170 דולר לאוזניות האלחוטיות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 77 אורחים