סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Shlomix
Warrior

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Shlomix » 30 מרץ 2017, 19:29

המסך של ה-S8 בגודל 5.8 אינץ' וכל המכשיר בעל מידות כמעט זהות לאלו של ה-S7 שיש לו מסך של 5.1 אינץ'.
ממש מרשים.
החלק האחורי ממש לא מכוער, הוא פשוט... סתמי. מה שכן, המיקום של קורא טביעות האצבע מטופש.
לפחות היו שמים אותו מתחת לחיישן המצלמה כמו LG ולא מימינו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 מרץ 2017, 19:35

אבל יש לך סורק רשתית וזיהוי פנים שכנראה (לפי דיווחים ראשוניים) עובדים ממש ממש טוב. חיישן טביעת האצבע כנראה יהיה הרבה פחות שמיש בטלפון הזה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2017, 20:05

החלק האחורי של כל הגלקסי אי פעם לדעתי מכוער. דבר ראשון הם צריכים לנטוש את הצורה הריבועית המזעזעת של המצלמה שלהם, משם כבר אפשר לקחת את העיצוב למקום יפה יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 מרץ 2017, 21:46

מה שאותי מעניין זה הaspect ratio של המסך... מיישר קו עם 19:8 עם הG6 של LG, מה שאומר עוד כאב ראש למפתחי אפליקציות שיצטרכו להתאים את עצמן. אבל אם שתי החברות האלו מובילות את המגמה הזו אז כנראה שהרבה אחרים יישרו קו בהמשך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2017, 23:28

יש לי הרגשה שאנחנו הולכים לראות הרבה תפריטים גדולים בלמעלה או למטה של אפליקציות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2017, 22:59

דליפת אייפון, מי יודע אם אמיתית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2017, 18:41

https://9to5mac.com/2017/04/23/iphone-8 ... -touch-id/
That's more like it :)
סבלתי מספיק מהאייפון 5S שלי עם המסך השבור חלקית ו-IOS 8. זה המכשיר הבא שלי! הסתבכתי קצת עם ההדבקה של התמונות כאן אז תאלצו להיכנס לקישור..

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אפריל 2017, 19:48

Uncle Pey'j כתב:https://9to5mac.com/2017/04/23/iphone-8-dummy-model-surfaces-with-edge-to-edge-display-no-rear-touch-id/
סבלתי מספיק מהאייפון 5S שלי עם המסך השבור חלקית ו-IOS 8. זה המכשיר הבא שלי! הסתבכתי קצת עם ההדבקה של התמונות כאן אז תאלצו להיכנס לקישור..

החשש העיקרי שלי מכל עניין שינוי העיצוב המאסיבי היה שזה לא יראה כמו אייפון, אלא כמו 1000 מכשירי האנדרואיד שיצאו לשוק בשנתיים האחרונות. אם הדליפה הזאת אמיתית, אז זה משמח לראות שזה לא המצב.

אני לא לגמרי מת על מסגרת הכרום. אני תמיד מעדיף matte. בטח במכשירים שנמצאים במגע על הידיים באופן קבוע יחסית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אפריל 2017, 21:56

על דליפות של אייפון (או כל מכשיר סלולרי בעצם) שווה לדבר רק אחרי שאיזה 3-4 מהן מאמתות אחת את השניה.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 אפריל 2017, 22:32

Klayman כתב:על דליפות של אייפון (או כל מכשיר סלולרי בעצם) שווה לדבר רק אחרי שאיזה 3-4 מהן מאמתות אחת את השניה.

זה לא בדיוק המקרה פה? האייפון המודלף הזה דומה מאוד לשלל שרטוטים ודליפות אחרות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אפריל 2017, 22:39

Nucleus_Dawn כתב:
Klayman כתב:על דליפות של אייפון (או כל מכשיר סלולרי בעצם) שווה לדבר רק אחרי שאיזה 3-4 מהן מאמתות אחת את השניה.

זה לא בדיוק המקרה פה? האייפון המודלף הזה דומה מאוד לשלל שרטוטים ודליפות אחרות.

The rumor mill for the iPhone 8 is seemingly flip-flopping between two distinct designs for Apple’s 2017 flagship iPhone, one made of aluminium and another more drastic look with a curved glass front and back. The latest unverified leaks from today depict the latter device.

מהכתבה שקושרה.... יש שמועות כאלה.. יש שמועות כאלה.. ראיתי כבר ''הצלבות'' לכמה סוגי שמועות, מה שכנראה מצביע על כך שאף אחת מהן לא סופית/נכונה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2017, 00:17

בדרך כלל הדליפות הבשרניות מגיעות סביבות יוני, כשהמכשיר כבר ביצור. מבחינתי מה שחשוב הוא:
1) זמן סוללה משופר
2) מסך גדול יותר בלי להגדיל את המכשיר (או בלי להגדיל יותר מדי)

אם הדברים הללו יהיו בפנים, אני אהיה מרוצה. אה, וכמובן שלא יחיו בסרט של איזה 1000$ או משהו כזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אפריל 2017, 10:49

אני חושב שהעיצוב הזה מעולה, וזה נראה אמין...
כמו נדב, אני גם רוצה רק מסך גדול יותר בלי להגדיל את המכשיר ובטריה הרבה יותר טובה. לא רק שתחזיק יותר שעות, אלא גם שתשמור על היעילות שלה לטווח ארוך יותר.

בעניין המחיר אני לא אתפלא אם גירסת הPLUS תעלה מעל 1000 דולר, לגירסת ה-256 גיגה. ואפילו 1200 אם הם יחליטו להוציא איזו תחנת עגינה אלחוטית או משהו.
אני בטח אקנה לאשתי את הגירסה הרגילה ב-128 גיגה... וחסר להם שלא תהיה לה גם 2 מצלמות כי מצד הPORTRAIT שלהם פשוט מדהים, לא פחות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אפריל 2017, 12:17

Nucleus_Dawn כתב:
Uncle Pey'j כתב:https://9to5mac.com/2017/04/23/iphone-8-dummy-model-surfaces-with-edge-to-edge-display-no-rear-touch-id/

החשש העיקרי שלי מכל עניין שינוי העיצוב המאסיבי היה שזה לא יראה כמו אייפון, אלא כמו 1000 מכשירי האנדרואיד שיצאו לשוק בשנתיים האחרונות. אם הדליפה הזאת אמיתית, אז זה משמח לראות שזה לא המצב.

אני לא לגמרי מת על מסגרת הכרום. אני תמיד מעדיף matte. בטח במכשירים שנמצאים במגע על הידיים באופן קבוע יחסית.

אם אתה לא מת על מסגרת כרום (גם אני אם לדבר בכנות) תשמח לדעת שהמקור שהדליף את זה אישר שמדובר במסגרת שאמורה בגרסא הסופית להיות בצבע space black כמו שאפל כל כך אוהבים לקרוא לצבע שחור. עוד דבר שאושר הוא שהמכשיר יהיה בעובי 7.1mm,בדיוק כמו האייפון 7 הנוכחי. כמובן יש לקחת הכל בעירבון מוגבל,עדיין מדובר בשמועה,למרות שה-gut feeling שלי שזה נכון. המקור הזה גם פירסם סכימות של המכשיר,כולל לוח אם,סוללה וכו'..

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 12 מאי 2017, 08:29

האייפון הודיע לי על חוסר מקום. מוזר, אבל ידעתי שזה יגיע (עם ה10gb שהמערכת הפעלה השאירה למדיה). אחרי יום בלי להוריד שום דבר כבר לא יכולתי להיכנס לוואטסאפ כי היו לי מתחת ל100מב פנויים. מה? לא הורדתי כלום... התחלתי למחוק אפליקציות (גם ככה אין לי לא שירים לא תמונות ולא סרטונים על הפלאפון, רק 35 אפליקציות). לא משנה כמה מחקתי עדיין בהגדרות של הפלאפון היה רשום Zero KB שנשארו. הוואטסאפ כן נכנס לי ואחרי כמה דקות שוב נתן הודעה שנגמר המקום. ככה עם כל אפליקציה שמחקתי.
אתמול החלטתי לפרמט את הפלאפון. לא יכלתי לגבות באותו הרגע (כי האייפון קרס בגלל בעיות של חוסר מקום), אז הסתמכתי על גיבוי שנעשה לפני עשרה ימים אוטומטית. גם ככה את כל התמונות אני מגבה ומוחק מהפלאפון, רק את הnotes איבדתי.
אחרי הפירמוט שיחזרתי לגרסה שגובתה לפני עשרה ימים, החזרתי את כל האפליקציות שמחקתי לפני כן ונחשו מה - 7gb פנויים. ג׳יזס
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 מאי 2017, 09:25

זה כל הבאגים האלה באנדרואיד... באייפון זה לא היה קורה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2017, 10:26

הלכת לעמוד אכסון ובדקת איזה אפליקציות תופסות לך את כל המקום? יכול להיות שהייתה איזו אפליקציה שהרשתה לעצמה להוריד דברים חופשי כשאתה מחובר לוויי פיי.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 12 מאי 2017, 10:41

DrKeo כתב:הלכת לעמוד אכסון ובדקת איזה אפליקציות תופסות לך את כל המקום? יכול להיות שהייתה איזו אפליקציה שהרשתה לעצמה להוריד דברים חופשי כשאתה מחובר לוויי פיי.

כן, לא הייתה איזה אפליקציה מוגזמת לעומת אחרות... לדעתי האייפון איכשהו חישב את המקום שהאפליקציות מנצלות לא נכון.
מה גם שאין לי אפליקציות תמוהות על הפלאפון. יש לי רק אפליקציות גדולות ומפורסמות
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2017, 17:04

האייפון 8 (או אייפון X או איך שלא יקראו לו) מקבל דליפה של שרטוט, אומרים שזה מקור סיני די אמין.

מה שחשוב הוא שהמסך הוא OLED 5.7" (האייפון 6-7 הם 4.8" והאייפון 6-7 פלוס הם 5.5") מה שהופך אותו לאייפון עם המסך הכי גדול שאפל אי פעם עשתה והראשון עם מסך OLED. המידות הן 143.6×70.95×7.6 מה ששם אותו בין האייפון 6-7 לאייפון 6-7 פלוס בגודל. כמו שרואים בשרטוט המסך תופס את כל הפרונט, המצלמה הקדמית והאחורית כפולות והקורא טביעות אצבע נמצע בתוך המסך. בייסיקלי זה גלקסי S8 רק עם קורא טביעות אצבע במקום הטבעי במקום להיות ליד המצלמה מאחור. השמועות גם מדברות על טעינה אלחוטית. נראה לי זה הטלפון המודרני הראשון של אפל מאז ה-6 שיצא לפני 3 שנים.

אייפון 6 - אייפון 8 - אייפון 6+
גובה
138.1 - 143.6 - 158.1
רוחב
67.0 - 70.9 - 77.8
עובי
6.9 - 7.6 - 7.1

וזה כבר מישהו שטוען שהוא השיג את הshell של המכשיר. זה בייסיקלי אייפון 7 במראה רק עם חלק אחורי מזכוכית, בין ה7 ל7 פלוס בגודל (יותר קרוב ל7 מאשר לפלוס), מצלמה כפולה מקדימה ומאחור ומסך שתופס את כל הפרונט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 יוני 2017, 12:26

היום מתחיל הכנס מפתחים השנתי של אפל ואמורות להיות בו כמה הכרזות מעניינות במיוחד:
1. IOS 11-כמובן,הגרסא הבאה למערכת הפעלה לניידים של אפל,וכבר כמה חודשים צצות שמועות שונות משיחות קבוצתיות ב-facetime ועד ריענון משמעותי לממשק (לדעתי לא יקרה השנה,נראה שאפל די מרוצים מהכיוון הנוכחי של IOS) והיוםאתרים שמסקרים את אפל דיווחו על אפליקציה בשם files שצצה לה בחנות האפליקציות שאמורה לתת למענה לטענה שאפל לא מאפשרת ניהול קבצים בסיסי במערכת ההפעלה שלה. יהיה מעניין

2.אייפד פרו חדש - באופן אישי ההכרזה הכי מסקרנת עבורי כי אני יוזר די כבד של אייפד,אני פשוט מוצא אותו הרבה יותר נוח לגלישה באינטרנט/שימוש קזו'אלי של בדיקת חשבונות,קניות וכו' מאשר הדסקטופ. הטאבלט השנה אמור להיות ריענון משמעותי עם מסך 10.5 על כמעט אותו שטח של האייפד פרו הנוכחי,עם צמצום משמעותי ב-bezel ומעבד A10X כנראה (אלא אם כן אפל יחליטו ללכת על כל קופה ולהציג את ה-A11 איתו עם השמועה האחרונה שהצי'פים כבר נכנסו ל-production,אם כי אני בספק גדול מאוד) ואני מניח שגם מערך המצלמות מהאייפון 7 יהיה שם. מאוד מסקרן אותי לראות אם הם יטמיעו את ה-3D Touch והכפתור בית הלא מכני השנה. אגב,למי שתוהה,לפי כל השמועות יהיה במכשיר חיבור אוזניות 3.5.

3. Watch OS 4,Mac OS,Apple tv: זה כבר המוצרים של אפל שאני כמעט ולא עוקב אחריהם מעבר לכמה ריפרופים באתרי חדשות: אני לא מרגיש שעניין השעונים החכמים מספיק בשל כדי לקפוץ פנימה כרגע,וmac os היא הסיוט הכי גדול שלי כ-PC gamer :)

בקיצור,יהיה מעניין היום.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 יוני 2017, 20:08

ואוו! מנהל קבצים! חדשני...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2017, 11:06

הנה תקציר

מתוך כל ההכרזות הללו רק מעניין אותי אלו:
- תרגום דרך סירי
- חסכון משמעותי במקום על המכשיר, בתמונות ווידאו (מעבר למקודדים חדשים)
- הקונטרול סנטר עכשיו על עמוד אחד ונראה הרבה יותר נח ממה שיש כרגע
- ה-AR שלהם נראה מצויין... כן, זה כרגע בערך רק דמו למפתחים, אבל די ברור שהם מכינים את הקרקע למוצר חדש, שאולי ישולב איכשהו עם האייפון הבא. מיי בודי איז רדי.

חוץ מזה שום דבר שהוכרז שם לא קשור אליי... לא היה לי בחיים טאבלט או מק ואני לא מתכנן לקנות אותם אז כל מה שקשור לזה לא בשבילי, כנ"ל בעצם גם על שעון חכם ורמקול שעונה על שאלות :)

אגב, הוכרז שב-איימק החדשים יהיה VEGA, למי שזה מעניין אותו
אה, ותמיכה בVR סוף סוף דרך סטים וVIVE

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2017, 11:31

היה Q&A עם שלושה עובדי פוקסקון ברדיט לפני מספר ימים והם אמרו שאפל עושה משקפי AR סטייל ההולולנז. אני משער שהם מנסים לדחוף AR באייפון עכשיו כדי שביום שהמשקפיים יצאו, יהיה להם המון תוכן מוכן day one מכל אפליקציות הAR של האייפון.

בנוסף כשהציגו להם כל מני קונספטים של האייפון X, הם אמרו שהקונספט הבא הכי קרוב לעיצוב הסופי:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

הם אשרו טביעת אצבע במסך, מצלמה כפולה מקדימה ומאחור, הטענה אלחוטית ו-AR.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 יוני 2017, 08:31

שלושה דברים מהותיים מהכנס של אפל שלא עלו כאן:
- Metal 2, הגרסה הבאה של אפל למקבילת הVulkan/DirectX12. אמור לשפר ביצועים גרפיים אפילו יותר מהגרסה הקודמת (פי 10 Draw Calls ממטאל 1, שבעצמו איפשר פי 10 מOpenGL).
- Core ML - למידת מכונה על המכשיר. בתכלס אותו רעיון שפייסבוק וגוגל השיקו לא מזמן, אבל לאפל יש אינגרציה די חזקה לחומרה. מכשירי המובייל לא חזקים מספיק בשביל לאמן למידת מכונה, אבל הם כן יכולים להשתמש במודלים שכבר אומנו בשביל כל מיני מטרות.
- רענון משמעותי לחנות שיגיע בסתיו. פוקוס נפרד על משחקים ואפליקציות והרבה יותר curated content בצורת פיד עם עדכונים על משחקים ואפליקציות חדשים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2017, 21:01

משחק חדש של אססין קריד יוצא לטלפונים Assassin's Creed Rebellion
המשחק יהיה בספרד של המאה ה-15 וניתן יהיה לבנות מערך מתוך 40 מתנקשים. (כולל איציו) בסגנון אסטרטגיה PRG.
ניתן יהיה לבנות חדרים על מנת לאמן את המתנקשים, לייצר חפצים וכדומה.
המשחק יהיה חינם, אין תאריך יציאה רשמי (אבל אמרו "בקרוב")
http://blog.ubi.com/assassins-creed-reb ... otherhood/

תמונה
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 198 אורחים