סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2018, 23:28

Klayman כתב:לא רק גוגל.. בערך כל יצרנית אנדרואיד הציגה טלפון עם מצח של בנץ, לצערינו.. למרות שזה מכוער.. חוץ מסמסונג שנשארה בינתיים עם הסימטריות שהיא לטעמי יפה יותר.

סימטריות בהחלט יפה יותר. גם אפל אגב סמטרית מעבר לבליטה, כלומר הם עשו את הבליטה כדי לשמר את הסימטריה. זה מה שאני לא מבין בפיקסל 3, הוא כל כך לא סמטרי, החלק התחתון ענקי, אז למה לעשות את הבליטה הזאת למעלה כאילו אתם נואשים לעשות EDGE TO EDGE? כל טלפון שיש לו בליטה כל כך גדולה למטה לא מנסה אפילו להיות EDGE TO EDGE.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוקטובר 2018, 08:18

מסכים איתך.. לא תמצא ממני הגנה על הביצוע של גוגל..

אגב, המצח הוא רק בדגם הגדול יותר.. מה שעוד יותר מפתיע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2018, 10:55

לא מפתיע כל כך שזה דווקא בגדול יותר... נראה שהדגם הקטן הרבה יותר מושך, במיוחד כשאין הבדל במצלמה הפעם, או באיכות המסך, רק סוללה וגודל המסך שונים.
אני ממש רוצה את הפיקסל 3, רק בגלל המצלמה... לא ייאמן כמה שהם מתקדמים מעל התחרות, כולל אייפון, במצלמות שלהם, וזה רק עם מצלמה אחת בזמן שהמתחרים איפהשהו בין 2 ל-5 :)

אבל האייפון 6 שלי עדיין לא מרגיש לי מיושן מספיק כדי להתקדם... אני בטח אחכה עוד שנתיים בערך.
אוף, כל הקניות המתוכננות שלי יוצאות ב-2020... גם מחשב חדש, גם נייד חדש, גם קונסולה חדשה, וגם טלויזיה חדשה (בתנאי שתעמוד בתנאים שלי)... טוב, כנראה שאת הקונסולה והטלויזיה אדחה עד 2022, כי אני גם ככה רוצה גירסת "PRO" של הPS5 וגם כי כנראה לא באמת תהיה טלויזיה שעומדת בסטנדרטים שלי בעוד שנתיים מהיום (המחיר הוא הסעיף שיכשיל את זה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2018, 10:56

לא תהיה פס5 פרו ב-2022 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2018, 10:59

כן, זה גם נכון... 2023 :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2018, 11:00

אה, וגם אשתי צריכה לפטופ חדש, אבל זה יכול להיות גם ב-2019 כי לא נראה לי שתחזיק עוד יותר משנה :(

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוקטובר 2018, 11:04

זה מפתיע כי אין לזה סיבה אמיתית - יכלו ללכת על הסימטריות בגדול כמו בקטן.. זה לא מפתיע כי בשנים האחרונות גוגל הולכת הרבה לכיוון העיצוב והבחירות של אפל, גם בלי להסביר באמת למה (להוריד פורט אוזניות, לעשות מצח בנץ).

אבל כן, אין להם שום מתחרה היום בתחום הצילום הנייד. המצלמה שלהם היא by far עליונה לכל טלפון אחר, כולל האייפונים החדשים.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2018, 11:21

אבל הם רצו יותר שטח מסך, והם רואים שאנשים סה"כ אוהבים את זה, אז למה לא להוציא דגם עם זה?
הם גם רואים שלא ממש מפריע לאנשים שפתאום אין להם פורט אזניות וכו'... זאת אומרת, הם כן שומעים "תלונות" על זה, אבל זה לא באמת מפריע למכירות אז זה לא באמת מעניין... זהו, התקדמנו - כמעט ולא יצאו מכשירים בעתיד עם הכניסה הזו כנראה, צריך להשלים עם זה :D

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוקטובר 2018, 11:47

ההודעה שלך מלאה בדעות שלך שמוצגות כעובדות....

לאנשים לא מפריע שאין להם את הפורט? https://9to5mac.com/2018/08/24/dongle-t ... -best-buy/ דו''חות המכירה של מוצרי אפל ב best buy חולקים עליך. המוצר הכי נמכר של אפל בשנה האחרונה היה דונגל האוזניות.... זה אומר שאנשים לא משתמשים יותר בפורט הזה? לא.. זה אומר שהם נאלצים לחיות עם הויתור על הפורט בטלפון ולהיתקע עם דונגל, כי אין להם ממש ברירה (אם הם רוצים אייפון או רוב מכשיר האנדרואיד חוץ מ LG וסמסונג בימינו).

בכללי, אפל עושה יופי של קופה מדונגלים, מאז שהיא הבינה שממש זול לייצר אותם והם שווים המון כסף.

לגבי ה''עוד שטח מסך ואנשים אוהבים את זה'' - לטעמי טענה לא ממש מוצלחת, כי שטח המסך הזה הוא די מת/לא רלוונטי לעומת פס עליון מלא שיכל להציג הרבה נתונים.. עכשיו הם דוחפים הכל מאחורי ''...'' ואתה צריך להוריד את הוילון כדי לראות את שאר הנתונים.. אז אולי על הנייר, כן, יש עוד נדל''ן, אבל הוא פעוט ועצוב.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2018, 12:28

נו, כמו שאמרתי:
"הם כן שומעים "תלונות" על זה, אבל זה לא באמת מפריע למכירות..."
אתה רק מחזק ואומר שזה אפילו עוזר למכירות שלהם :D
לא טענתי שזה בכלל לא מפריע, אלא שזה "לא ממש מפריע", הכוונה לא מספיק כדי לשנות משהו לגבי הקנייה הבאה שלהם, או כדי לשלול על הסף בגלל זה.

לגבי "שטח מת" שם - אני חולק עלייך, לדעתי באייפון 10 למשל זה ממש יפה וממש נחמד שהנתונים האלה הם חלק שלא "מפריע" על שטח המסך ה"רגיל"...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2018, 13:54

אבל כל הקטע של הבליטה למעלה היא שבאייפון אין שום שטח פנים שהוא לא מסך, כולו מסך, כלומר הדרך היחידה לעשות מצלמה קדמית ורמקול לאוזן זה להזיז את המצלמה בצורה יצירתית (כלומר לעשות בליטה כמו באייפון או המצלמה שנפתחת מכנית מהחלק העליון של הטלפון כמו שיש באנדרואיד ששכחתי את שמו). אבל לפיקסל? לו אין את הבעיה הזאת. הוא לא 100% מסך, הוא לא צריך לתהות איפה לשים את המצלמה. כל החלק התחתון הוא פלסטיק גדול, באותה מידה יכלו להפוך את זה ולעשות שכל החלק העליון יהיה פלסטיק גדול והמצלמה יכלה להיות שם. כלומר זאת לא בעיית "אין ברירה" כמו של אפל וחברות אנדרואיד אחרות שעושות טלפון שכולו מסך. הפיקסל הוא גם לא טלפון שכולו מסך וגם יש לו את הבליטה. למה? כי ככה זה דומה יותר לאייפון.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוקטובר 2018, 14:00

Laskin כתב:נו, כמו שאמרתי:
"הם כן שומעים "תלונות" על זה, אבל זה לא באמת מפריע למכירות..."
אתה רק מחזק ואומר שזה אפילו עוזר למכירות שלהם :D
לא טענתי שזה בכלל לא מפריע, אלא שזה "לא ממש מפריע", הכוונה לא מספיק כדי לשנות משהו לגבי הקנייה הבאה שלהם, או כדי לשלול על הסף בגלל זה.

לגבי "שטח מת" שם - אני חולק עלייך, לדעתי באייפון 10 למשל זה ממש יפה וממש נחמד שהנתונים האלה הם חלק שלא "מפריע" על שטח המסך ה"רגיל"...

זה עוזר לשורת הרווח של החברה.. לא לצרכנים שקונים דונגלי אוזניות בהמוניהם, כי פשוט אין להם ברירה. אין כבר יותר מדי אפשרויות בימינו לגבי טלפון עם פורט אוזניות.. פחות או יותר סמסונג ו LG. רוב השאר רצו אחרי אפל, כמו עם עניין המצח, ללא הגיון אמיתי וללא סיבה אמיתית, כמו שנדב הסביר. פשוט ''אפל עשתה? יופי! בואו נעשה גם!''.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2018, 15:49

בנוגע לאוזניות נסכים שלא להסכים פשוט, אני חושב שזה צעד חיובי סה״כ, עם הגיון מבחינת מקום שרוצים לחסוך בפנים והרצון ״לקדם״ את הטכנולוגיה ולהשאיר את העולם האנלוגי מאחורינו...

לגבי העיצוב של הפיקסל 3 הגדול - אני כן מסכים שיש פה ״חוסר הגיון״ עיצובי, מבחינת הסיבה המקורית שבגללה אפל התחילה עם הדבר הזה מלכתחילה, אבל כנראה שהם חושבים מה שאני חושב - שזה דווקא נחמד הנוץ׳ הזה, עיצובית... בעצם, הבעייה היחידה שלי עם הדבר הזה זה בוידאו, שאתה ״מפספס״ קצת מהמסך כשאתה צופה במסך מלא. קיצר זה עניין של טעם, אבל אם הייתי צריך לבחור הייתי לוקח את הקטן בכל מקרה כי הגודל יותר מתאים לי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2018, 15:56

לא ברור לי מה חיובי בהסרה של החיבור אוזניות. חיבור ליציאת ברק או USB C תופס את היציאה וזה ממש לא נוח (למשל באוטו אני לא יכול להטעין ולחבר לרדיו באותו זמן, כנ"ל בבית כשאני שומע משהו אני לא יכול להטעין) ובנוסף שום אוזניות לא מתאימות אלה אם הן מיוחדות לטלפון. כשאני נוסע עם הילד לישון אצל אמא שלי אני צריך לקחת שני סטים של אוזניות, אחד לסוויטצ' ולמחשב (פאקינג מקבוק, הכי חדש עם הבר מגע. כן, במק אין חיבור ברק, יש יציאת 3.5MM) ואחד לטלפון. זה מעפן וזה נוראי, אין שום גמישות עם החרא הזה.

אז כן, הם מנסים לדחוף לעתיד אלחוטי, אבל אם זאת המטרה שלהם למה הם לא כוללים את האוזניות האלחוטיות עם המכשיר? ולמה הן עולות כמעט פאקינג 200$? די נו, אף חברה לא מוכנה לעידן האלחוטי והם דוחפים לנו את החוסר בחיבור 3.5MM בפנים כאילו אנחנו חיים בעידן שבו להסיר את החיבור הוא אופציה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוקטובר 2018, 16:10

קשה לי לקחת ברצינות כל מי שחוזר על דיבורי השיווק של אפל עם הרצון ''להתקדם מהחיבור האנלוגי הנוראי הזה'' ו''הצורך לפנות מקום בטלפון''. זה קשקוש כ''כ מקושקש שבאמת אין לי איך להתייחס אליו וברצינות.

הסיבה היחידה שאפל הסירה את הפורט, היא הרצון למכור כמה שיותר אוזניות חדשות ואלחוטיות ולהצדיק את הקניה של BEATS, כל סיבה אחרת, היא קשקוש יח''צ חסר תוכן.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2018, 20:00

לגבי להתקדם הלאה - ספציפית לגבי אזניות אני כן מסכים עם הגישה של אפל, ולראייה - בערך מהרגי שהיו כאלה במחיר סביר אני קונה רק אזניות אלחוטיות. לא מבין אנשים שזה לא מפריע להם, או כאלה שאוהבים להשתמש בזה בשביל לדבר.
ברור שאני מסכים שהם השתמשו בזה כתירוץ, אבל אני מסכים עם הטענה שצריך להתקדם. אני גם אומר את זה שנים על אסלות יפניות, ואם מחר חברה של אסלות תגיד ש״צריך להתקדם״ אני אסכים איתה כמו שהסכמתי עם סנדרה בולוק מהעתיד שהקונכיות זו שיטה טובה יותר, מבלי שבכלל ידעתי איך זה עובד! (:

לגבי העניין של מקום - זה לא סתם תירוץ, וכן חברות היו שמחות שיהיו במכשירים שלהם כמה שפחות ״חורים פתוחים״, בטח אם הם גם מנסים לעשות אותם נגד מים.

ברור שהחברות בעיקר מנסות לגרום לנו לקנות עוד אביזרים, אבל לפעמים ממש אין לי בעייה עם זה כי זה מזרז תהליכים כדי להתקדם לסטנדרטים חדשים, שאני תומך בהם... אז אני חושב שזה כן חיובי.
נגיד Nvidia עכשיו מנסה לדחוף לנו ריי טרייסינג במקום להביא כרטיס שיתמודד עם כל משחק גם ב4K/120, אבל הם בחרו עבורנו הגיימרים בדרך אחרת שהם חושבים שתעזור לא רק להם, אלא לתעשייה כולה... גם אם זה בעיקר להם (: במקרה הזה גם אין לי בעייה. האם הם יכולים למכור במקביל גם כרטיס בלי ריי טרייסינג? כן. אבל אז ייקח אולי הרבה יותר זמן עד שזה יוטמע.

קיצר חפרנו על זה גם בזמן אמת מלא... אין לי כח לחזור שוב לזה... רק רציתי להסביר שאני מסכים איתך, אבל עדיין חושב שזה בסדר גמור שמי שמובילה את השוק לפעמים מנסה דברים חדשים, שאולי יקדמו את כולם לכיוון מסויים, גם אם זה יכול לפגוע בה. אי אפשר להגיד שזה לא היה סיכון, שזה יהיה דיל ברייקר למספיק אנשים כדי שיעברו לאנדרויד... אבל זה לא היה. כי זה לא באמת כזה נורא והרבה מאוד אנשים פתאום גילו איזה כיף זה להפטר מחוטים ועכשיו הטכנולוגיה הזו מתפתחת מהר יותר ויש עוד ועוד אזניות אלחוטיות ״חכמות״, וזה משהו שאני אישית כן אוהב.
יאללה, תירצתי פה מספיק...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוקטובר 2018, 21:04

בנקודות:

1. כל עוד אין סטנדרט נורמלי (ראה ערך המקרה של נדב), זו לא ''קדמה'' והמצב לא ''יותר טוב''.
2. לגבי העניין של המקום -זה תירוץ וחצי. הגלקסי נוט התקשר.. הוא היה אטום IP68 (בעוד שהאייפון עלה ל68 רק השנה), ויש לו פאקינג חור ענק בצורה של עט.. אה כן, וגם העט שלו עמיד למים. אז תירוץ וקשקוש? כן. תירוץ וקשקוש.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוקטובר 2018, 21:25

השוק לא מוכן לעבור לנטו אוזניות אלחוטיות כי רוב המכשירים היום לא מתחברים אליהן כמו שצריך עדין. לקנות אוזניות טובות עולה הרבה כסף, המחיר ממש מתנפח. האוזניות של אפל עולות מ-60$ ל-160$ ברגע שאתה הופך אותן לאלחוטיות, אני חושב שזה די מטורף. אי אפשר להשתמש בהן בסוויטצ', אי אפשר להשתמש בהן בפס4, אי אפשר להשתמש בהן ב-PC... זה פשוט מטורף. אני עכשיו במצב שיש לי אוזניות לאייפון ואוזניות לכל השאר, באיזה יקום זה הגיוני? כל מה שהם היו צריכים לעשות זה להשאיר את החיבור.

זה בדיוק כמו ה-USB-C במקבוקים. הם "מכינים אותך לעתיד", אבל הלפטופ שלי כבר בן שנתיים ואני חיי על דונגלים כמו מטורף. כלום לא מתחבר לUSB C היום, אין לי אפילו דבר אחד שמתחבר לי ל-USB C. אפילו הפאקינג אייפון שלי לא מתחבר לי למקבוק כי הוא מגיע עם USB רגיל, האייפון! אתה קולט שהמקבוק שלי בשוק שנתיים+ והמקבוק הראשון עם שני חיבורי USB C בלבד כבר שלוש שנים בשוק ושניהם לא מחשבים וולידים לשימוש בלי דונגלים? WTF? אתה יודע איזה לולאות באויר היינו צריכים לעשות במשרד כדי לארגן לכולם חיבור מ-DP ל-USB3 כדי שהם יוכלו להשתמש במסך עם המקבוק? אתה יודע שהממירים האלה עושים בעיות עם כניסת RGB? אתה יודע שמתאם כפול לא עובד בחיבורים שכאלה (כלומר נניח מתאם מUSB-C לDP ומ-DP ל-HDMI)? זה לא העתיד, זה הסיוט של החיים שלי במק.

אני אחזור על זה שוב כי זה כל כך בלתי יאומן, האייפון X לא יכול להתחבר למקבוק פרו הכי יקר בשוק, אני מחבר אותו עם מתאם. מדהים, לא? יש לי את האייפון הכי יקר בשוק (אייפון X) והמק הכי יקר בשוק (פרו עם טאצ' בר 2017) והם לא מצליחים לדבר. אז זה בדיוק אותו דבר עם האוזניות. במקבוק יכלו להיות 3 USB C ואחד סטנדרטי במקום USB C רביעי, באייפון יכל להיות חיבור אוזניות. הם מכינים אותך לעתיד שלא קיים, חיבור 3.5MM הוא עדין חובה בכל מקום וחיבור USB סטנדרטי הוא עדין חובה בכל מקום.

אתה יודע מה זה להכין לעתיד? להכין לעתיד זה לשים במק USB-C, לא להעלים כל חיבור אחר ולהשאיר רק USB-C. להכין לעתיד זה לשים תמיכה באייפון בכל הפורמטים האלחוטיים שצריך בשביל אוזניות אלחוטיות, לא להעלים את ה3.5MM. אם רוצים שהעתיד יהיה אלחוטי, תספקו כלים אלחוטיים. רוצים שאני אהיה עם אוזניות אלחוטיות באייפון? תביאו לי איתו אוזניות אלחוטיות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 אוקטובר 2018, 22:29

בכללי, אפל עושה יופי של קופה מדונגלים, מאז שהיא הבינה שממש זול לייצר אותם והם שווים המון כסף.

אני לא חושב שזה רק בגלל הדנגולים
אפל קנתה את ביט פיל ,בהמון כסף
ביט פיל ידועה בגלל האוזניות ורמקולים בלוטוט שלה ,לעזור לצרכנים לישאר עם ציוד ישן =פחות מכירות ציוד חדיש
לי במקום העבודה לפעמים יש צורך לחבר מקרן עם כניסת VGA ,ובנוסף כל הציוד אודיו שיש לנו ,הוא עם חיבורים אנלוגים

יש בידורית אחת ,שאפשר גם בלוטוט ,אבל היא ישנה ויש בעיות ויתעסקות לחבר אותה אלחוטית
אז גם אותה אנחנו מחברים אנלוגית
למקרן יש לנו מתאם מHDMI לVGA ,אבל בסדר זה מובן ,VGA פורמט פיזי גדול יחסית
ועוד לפני HDMI ,DVI החליף אותו לפני זה ,אז אפשר לחיות עם זה

אבל באודיו ,לא היה דחיפה חזקה להחליף מאנלוגי לדיגיטלי ,ובמערך סטריו ,עם רמקולים גדולים
לא יודע מה זה תורם בכלל
ואז מגיע אפל ,ואחריה חלק מהמתחרות ,ומתחילות מערך כזה

וחלק מהאנשים עוד מצדיקים אותה
עכשיו אפל הייתה מהחלוצות להעיף את הפלופי דיסק ,העם זה היה נכון לאותה התקופה ?
אני ממש לא בטוח ,תדמינו אנשים ,שהמוני קבצים שלהם שמורים על פלופי בזמנו ,ולפני עידן הדיסק און קי ,או כרטיסי SD בנפח גדול
צריכים פיתאום ,לשנות פורמט לCD לכל הספריה שלהם ,רק כי קנו מחשב מאק בלי פלופי ,או לחלופין לקנות פלופי חיצוני שיתפוס מקום על השולחן
עוד חיוט ,ותפיסה של מקום במחשב

שביטלו את הCD \DVD ,אותו הדבר ,היום יש שרותי ענן מפותחים ,יש ארד דיסקים ענקים יחסית לאותה התקופה
אבל בזמן ביטול הכונן DVD ,לא היה איזה תחליף מצוין לזה
למעשה יחסית לנפח אכסון ,בלו רי היום ,זאת המדיה הפיזית הכי זולה להפצת משחקים

ואני לא אומר לרגע ,שצריך לתמוך בטכנולוגיות מיושנות תמיד ,שהחליפו את הVGA ,זה לקח הרבה זמן ,שבטווח הזה נכנסו כמה פורמטים משופרים
DVI ,דיספלי פורט ,HDMI ,לאחרונה גם USB-C

אפל בתאוריה ,יכלה לתת 2 כניסות לאיפון ,לצד חיבור אוזניות רגילות ,3 דורות
ולתת אוזניות בקופסה עם החיבור שלה ,ואז לבטל את החיבור אוזיות
ככה הרבה מהשוק הה עובר בצורה טיבעית

וגם היו משאירים 2 כניסות ,אחת לטעינה אחת לציוד אחר ,זה אומץ אמיתי
לא לדפוק את הצרכן

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוקטובר 2018, 07:00

נדב, אני לא מבין.... למה אתה מתלונן...? הרי זה חשוב וטוב שתשלם לאפל על הזכות להטעין עם USB-C ומטען מהיר סכום של כ-80$.באופן הזה, אתה מקרב את הקידמה ונוכל להשאיר מאחורינו את הטכנולוגיה המיושנת הזאת של טעינה איטית.. אין לזה סיבה להתקיים היום, אבל אפל צריכה לגבות ממך כסף על כך, כדי להביא את הטכנולוגיה קדימה.. אם היא הייתה סתם נותנת לך מטען מהיר וכבל USB-C בקופסא של האייפון, לא היית מעריך את זה, וגם לא היה אימוץ של הטכנולוגיה. כשהם גובים על כך תשלום, הם יוצרים מציאות חדשה, מלאה בהבטחה לעתיד טכנולוגי טוב יותר! הכל בעצם בחרו בך, המשתמש ששם 1,000$ על הטלפון שלו, כמי שיביא את הבשורה לפשוטי העם שקנו טלפון סיני זבל 200$!

זה כנראה חשוב וטוב שתשלם על דונגלים של USB-C ואודיו.. זה בכלל לא משנה שכל האקו סיסטם של USB-C רקוב מהיסוד, עם תקנים לא תואמים על אותו החיבור (רגע רגע.. ה USB-C במחשב הזה, מעביר גם אודיו? או וידאו? אהה הוא thunderbolt 2? באסה, זה לא תואם ל thunderbolt 3 :(.. לא נורא נקנה עוד דונגל לאוסף),העיקר הוא שאפל מצעידה אותנו, האיכרים הפשוטים ורפי השכל אל העתיד הטוב יותר..

מה שהכי מצחיק, זה שיש אנשים שהם ממש נגד כבלים, אבל ממש בעד דונגלים, שזה גם מלא כבלים.. העיקר שהם עקביים בטענות שלהם ;).
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 אוקטובר 2018, 08:44

הבעיה לא בusb c עצמו
זה חיבור מצוין ,פלוג אנד פליי ,לכל שימוש נפוץ
של משתמש ביתי

אודיו ,ווידאו ,קישור לרכיבים מחשב כמו gpu חיצוני
מאפשר טעינה פנימה ואחוצה

קל לחבר אותו פיזית
תומך בהרבה דברים ,כן זה העתיד של החיבורים הפיזיים

העניין שבעבר ,אפל במחשבים שלה נתנה הרבה חיבורים
היום בנידות שלה זה רק usb c ,ויציאת אוזניות
בקיצור חייבים דונגלים לציוד שלא תומך בזה
שזה רוב הציוד שיש היום לאנשים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוקטובר 2018, 10:23

Klayman כתב:נדב, אני לא מבין.... למה אתה מתלונן...? הרי זה חשוב וטוב שתשלם לאפל על הזכות להטעין עם USB-C ומטען מהיר סכום של כ-80$.באופן הזה, אתה מקרב את הקידמה ונוכל להשאיר מאחורינו את הטכנולוגיה המיושנת הזאת של טעינה איטית.. אין לזה סיבה להתקיים היום, אבל אפל צריכה לגבות ממך כסף על כך, כדי להביא את הטכנולוגיה קדימה.. אם היא הייתה סתם נותנת לך מטען מהיר וכבל USB-C בקופסא של האייפון, לא היית מעריך את זה, וגם לא היה אימוץ של הטכנולוגיה. כשהם גובים על כך תשלום, הם יוצרים מציאות חדשה, מלאה בהבטחה לעתיד טכנולוגי טוב יותר! הכל בעצם בחרו בך, המשתמש ששם 1,000$ על הטלפון שלו, כמי שיביא את הבשורה לפשוטי העם שקנו טלפון סיני זבל 200$!

זה כנראה חשוב וטוב שתשלם על דונגלים של USB-C ואודיו.. זה בכלל לא משנה שכל האקו סיסטם של USB-C רקוב מהיסוד, עם תקנים לא תואמים על אותו החיבור (רגע רגע.. ה USB-C במחשב הזה, מעביר גם אודיו? או וידאו? אהה הוא thunderbolt 2? באסה, זה לא תואם ל thunderbolt 3 :(.. לא נורא נקנה עוד דונגל לאוסף),העיקר הוא שאפל מצעידה אותנו, האיכרים הפשוטים ורפי השכל אל העתיד הטוב יותר..

מה שהכי מצחיק, זה שיש אנשים שהם ממש נגד כבלים, אבל ממש בעד דונגלים, שזה גם מלא כבלים.. העיקר שהם עקביים בטענות שלהם ;).

אני לא טוען ולא טענתי מעולם שזה איכשהו חשוב שנשלם אקסטרא, להפך, אני חושב שזה ממש ממש מעפן מצידם לא לספק דונגל, ואני גם בחיים לא אקנה לפטופ של אפל, או של כל חברה שאין בפנים מספיק חיבורים סטנדרטיים, כי במחשב זה חשוב לי... בטלפונים ניידים - לא חשוב לי הקטע של כניסות כי אני לא מחבר אליו כלום חוץ מכבל חשמל, ואם היה חשוב לי - בחיים לא הייתי רוכש את הטלפון שלהם אם לא היו מספקים לי את זה בחינם. כל מה שאמרתי שזה שאני מסכים עם אפל על הגישה שעדיף לעבור לאזניות אלחוטיות כי אני אוהב אזניות אלחוטיות וזה לא פוגע בי בשום צורה.
כל התגובה שלך היא איש קש אחד גדול... אני לא בעד דונגלים, אני בעד אלחוטיות, ואם כבר מה ש"מצחיק" פה זה לשמוע אנשים שגם ככה יש להם כבל כל היום מהאוזן ועד הכיס, והם מתלוננים על עוד 2 ס"מ של כבל... זה לא באמת מורגש, וזה לא שצריך כל הזמן לנתק אותו, זה יכול לשבת באופן קבוע על האזניות הפרמיטיביות שלך :D

קליימן, אני לא טוען שאי אפשר לעשות טלפון עמיד במים שהוא גם ככה וגם ככה וגם ככה... אבל אפל גם ככה איחרו למסיבה של העמידות במים, אם אני לא טועה - רק באייפון 10 הם הצליחו לקבל IP67, אני לא זוכר אם הם בכלל קיבלו IP68 ב-XS החדש, אני חושב שכן, אבל זה עדיין בערך 6 שנים באיחור ביחס לתחרות, שזה המון זמן, בטח בהתחשב בעובדה שהם מובילי הטרנדים בשוק הזה.
האם זה אפשרי? כן. אבל עובדה שהם לא הצליחו לעשות את זה שנים כמו שצריך, וברגע שהורידו את הפורט הזה אז הפלא ופלא - הצליחו להתגבר על זה והביאו טלפונים עמידים במים. אולי זה עצלות של המהנדסים, אולי חוסר כשרון, אבל זה עדיין המצב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2018, 10:59

לאסקין, כולנו בעד עתיד דיגיטלי. אבל אנחנו חיים בהווה, לא בעתיד, ואם המכשירים של אפל מתעללים בנו בהווה כדי לממש איזה חזון דיגיטלי, זה לא ממש טוב. אני בטוח שאם היו לי אוזניות אלחוטיות טובות וכל המכשירים שלי בבית היו עובדים עם USB-C אז הייתי סבבה עם הכל העניין הזה של החיבורים ואפל, אבל אין לי. למה אין לי? כי רוב המכשירים בבית הם לא USB-C, רוב המכשירים של אפל למען האמת הם לא USB-C (אייפד, אייפון ואייפוד מגיעים כולם עם כבל ברק בצד אחד ו-USB 3 בצד השני) ואוזניות אלחוטיות איכותיות זה יקר.

אז זה מה שלא ברור לי - רוצים להסיר את השקע אוזניות כי אתם רוצים אלחוטי? אז למה אתם מספקים אוזניות חוטיות עם המכשיר? תספקו אלחוטיות. רוצים להגיד שמעכשיו אנחנו בעתיד עם USB-C? אחלה, אז מעכשיו תספקו בכל המכשירים שלכם אך ורק USB-C. למה החצי דרך הזאת? למה לתקוע אותנו עם חיבורים חדשים בלבד ואז לספק לנו מסביב רק דברים עם חיבורים ישנים? למה לעזאזל המחשב 2000$ הכי חדש שלהם והטלפון 1000$ הכי חדש שלהם לא יודעים לדבר אחד עם השני בלי דונגל? WTF? אתה קולט שהגעתי למשרד ופתחתי את המק החדש דנדש שלי וגיליתי שהאייפון 6 (שהיה לי ב-2017 כשהמק היה חדש) לא יכול להתחבר אליו? היינו צריכים ללכת לדיזינגוף סנטר ולקנות דונגלים מפה ועד הודעה חדשה כדי שאנשים שקבלו מקבוק חדש ב-10,000 שקלים יוכלו לחבר את האייפונים שלהם (ומן הסתם אינסוף ציוד אחר) למחשב. זה אשכרה אפרים קישון במיטבו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוקטובר 2018, 11:13

לגבי ה-USB-C אני מסכים איתך לחלוטין... שם הם דוחפים ל"עתיד" מסויים שאני לאו דווקא תומך נלהב שלו, בטח כרגע, להפך מאוזניות אלחוטיות, למשל.
ושוב, מסכים איתך שזה עוד יותר מפגר שהם "מקדמים" את הלפטופים שלהם בזמן שהניידים עדיין בשיטה אחרת והמכשירים לא "מדברים" אחד עם השני... שיהיה ברור, מלבד אייפון 5 ואייפון 6 אני מעולם בכל חחי לא רכשתי שום מכשיר של אפל. לא אייפוד, לא אייפד, לא מקינטוש ולא מקבוק. אני לא אוהב את החברה הזו בשום תחום מלבד הניידים שלהם, ופעמים רבות אני גם מתלהב מעיצובים של מכשירים שונים שלהם, שחוץ מהעיצוב אני לא מבין למה שמישהו ירצה לרכוש אותם. הם עושים כל כך הרבה טעויות שאני שנים מת לעבור כבר לאנדרויד, אבל מחכה שהממשק שם יהיה פשוט ונח יותר לטעמי, כמו אייפון...
אבל בתחום האזניות אני בצד שלהם, לא יעזור. אני לא חושב שהם נדיבים מדי, או שהם עושים את זה בצורה אלגנטית/פרו צרכנית במיוחד, אבל עדיין אין לי באופן אישי שום בעייה עם זה, ואני חושב שמי שיש לו בעייה ועדיין קונה מכשירים שלהם עושה טעות קשה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2018, 12:01

אני מבין שלך ספציפית יש אוזניות אלחוטיות אז לך לא אכפת. לי ולרוב האוכלוסיה אין וכשקניתי אייפון X ב-1000$ קבלתי אוזניות חוטיות בפנים, לא אלחוטיות. כלומר לנו אכפת, זה מהלך נמוך ומלוכלך. יש אינסוף דברים שמתחברים לי לחיבור אוזניות, משלל האוזניות שיש לי בבית ועד הכבל AUX באוטו, בעבודה וברמקולים שבמרפסת. עם האייפון 6 בן ה4 שלי יכלתי לחבר אותם ככה בפשטות לטלפון, עם האייפון X אני לא יכול.

אני משער שברור לך שהתירוצים סביב ההסרה של החיבור אוזניות הם רק תירוצים. הטלפונים שלהם רק נעשים עבים יותר מאז האייפון 6 כך שעובי הטלפון הוא לא תירוץ. עמידות למים גבוהה יותר מהאייפון יש לבערך מליון מכשירי סלולר. בסופו של דבר הם דוחפים לך בפנים את הAIR PODS (שאפילו לא היו זמינות בשיגור של האייפון 7 כשהוסר ממנו החיבור אוזניות) והאוזניות BEATS האלחוטיות עם השטות הזאת בזמן שהם דופקים לקוחות נאמנים כמוני וכמו מליוני אנשים בעולם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים