סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2020, 11:17

ממה שראיתי ההפרש במצלמה לגמרי לא שווה את זה, אבל אם אתה ממש חובב צילום פנאטי אז אולי בכל זאת שווה את זה. אם כבר הסוללה היא הפלוס הרציני שיהיה מורגש ביומיום.
אבל אני כן במקומך הייתי קופץ לחנות לבדוק את הגודל, בשימוש שוטף, אלא אם יש לך ידיים עצומות - זה פשוט מאוד לא נח ומחייב תמיד 2 ידיים. וגם בכיס זה מורגש הרבה יותר. חבל בעיניי "לסבול" מהחסרונות המורגשים של הגודל מדי יום בשביל להנות מהיתרונות היחסית-בלתי-מורגשים של המצלמה כשמטיילים פעם בחודש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2020, 12:02

והחלק הכי אפלי באוזניות? הן עובדות אך ורק עם מכשירים של אפל. אוזניות ב-2000 שקל שלא עובדות עם שום דבר חוץ מאשר מק ואייפון, איזה בזיון.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 09 דצמבר 2020, 12:12

Laskin כתב:ממה שראיתי ההפרש במצלמה לגמרי לא שווה את זה, אבל אם אתה ממש חובב צילום פנאטי אז אולי בכל זאת שווה את זה. אם כבר הסוללה היא הפלוס הרציני שיהיה מורגש ביומיום.
אבל אני כן במקומך הייתי קופץ לחנות לבדוק את הגודל, בשימוש שוטף, אלא אם יש לך ידיים עצומות - זה פשוט מאוד לא נח ומחייב תמיד 2 ידיים. וגם בכיס זה מורגש הרבה יותר. חבל בעיניי "לסבול" מהחסרונות המורגשים של הגודל מדי יום בשביל להנות מהיתרונות היחסית-בלתי-מורגשים של המצלמה כשמטיילים פעם בחודש.

ה-FOMO שלי (ו-FOMO בכלל האמת) הוא לא ממש עניין ראציונלי. ברור לי שתחושת הפספוס תהיה גדולה יותר מאי הנוחות היחסי בתוך הכיס. מכיוון שגם את ה-iPhone X הסטנדרטי שלי אני מתפעל ב-95% מהמקרים בשתי ידיים, אני מקווה שאני אסתדר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2020, 12:30

נדב - אה, וואו. איכשהו פספסתי את זה לגמרי. בדיחה. למרות שדי ברור שמי שרוכש את זה 90% מהשימוש גם ככה מכוון רק לאייפון.

ארז - באמת, למה שתעשה את זה בצורה עיוורת אם אתה יכול ללכת לקניון, תוך כדי סיכון מינימלי כמובן, ולבדוק אם זה נח לך או גדול מדי...? זה אשכרה שעה מהחיים כדי שיהיה לך נח יותר כל יום בשנים הקרובות עם הנייד שלך :)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 09 דצמבר 2020, 12:38

Laskin כתב:נדב - אה, וואו. איכשהו פספסתי את זה לגמרי. בדיחה. למרות שדי ברור שמי שרוכש את זה 90% מהשימוש גם ככה מכוון רק לאייפון.

ארז - באמת, למה שתעשה את זה בצורה עיוורת אם אתה יכול ללכת לקניון, תוך כדי סיכון מינימלי כמובן, ולבדוק אם זה נח לך או גדול מדי...? זה אשכרה שעה מהחיים כדי שיהיה לך נח יותר כל יום בשנים הקרובות עם הנייד שלך :)

המממם התשובה שלי מתחלקת לשלל חלקים:

א. לשחק חמש דקות עם מכשיר שקשור לשולחן בחנות לא באמת מייצג שום דבר. אני באמת חושב שגודל של סלולרי זה עניין שמתרגלים אליו אחרי שימוש של שבוע-שבועיים, ככה שגם אם בחנות זה ירגיש לי ממש נוח זה יוכל להיות בסופו של דבר לגמרי נוח בשימוש יומיומי, וגם ההיפך האמת (בחנות יכול להרגיש לי טוב, אבל כשאקבל ואנסה להסתובב איתו בעולם האמיתי פתאום ירגיש לי קצת גדול מדי).

ב. לא מתקרב לקניונים בתקופה הנוכחית.

ג. אני מעריך שיהיה מאוד קשה להשיג מכשירי פרו בארץ בחודשים הקרובים. אם לא אזמין ברגע שנפתחת ההזמנה המוקדמת קשה לי להאמין שאקבל מכשיר בשבועות הקרובים. ובגלל ש-FOMO זה מתלכתחילה מה שמנחה אותי בהחלטה הצרכנית הזאת - זה משפיע גם באספקט הזה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 דצמבר 2020, 12:51

בהוצאות של החודש האחרון ארז, יש סיכוי שתגיע לקניון בלי שתרצה. על איזה קרטון לצד הכניסה...
(סתם סתם)

אבל אני מבין לגמרי את הנטייה שלך, ורק בשביל החלק האקדמי, ארז צודק. מחקרים מראים שהתחושות הסובייקטיביות שלנו בקניה (למשל FOMO) משפיעות על ההנאה האובייקטיבית שלנו (כמדדים של חומרים במוח, פעילות חשמלית באיזורי ההנאה). ככה שארז צודק לגמרי - כשהוא יקנה את זה בהתחלה - הוא יהנה "אובייקטיבית" מהמכשיר גם אם "אובייקטיבית" הוא יהיה לא הכי טוב לו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2020, 12:54

א. זה לפחות ייתן לך מושג אם זה *משמעותית* גדול מדי
ב. יש גם חנויות סלולר שלא בתוך קניונים, זה היה בצחוק
ג. אני לא חושב שזו תהיה בעייה כל כך, אבל נו טוב... העיקר שלא תצא FOMO

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 09 דצמבר 2020, 14:00

Laskin כתב:א. זה לפחות ייתן לך מושג אם זה *משמעותית* גדול מדי
ב. יש גם חנויות סלולר שלא בתוך קניונים, זה היה בצחוק
ג. אני לא חושב שזו תהיה בעייה כל כך, אבל נו טוב... העיקר שלא תצא FOMO

לא לצאת FOMO זה טאגליין לא רע בכלל, אם כי הוא בטח לא יתקבל יפה אצל חלק מחברי, אההה, הקהילה.

בדרך כלל דורות חדשים של אייפון מאוד קשים להשגה בארץ בחודש-חודשיים הראשונים (בייבוא רשמי לפחות). עם כל הבעיות של אפל בייצור דגמי הפרו אני חוזה שזה יהיה המצב גם הפעם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2020, 14:04

כן לשם כיוונתי... ויופי, אז לא סתם שילמתי על לימודי קופירייטינג :P סתם, אני כן סתם שילמתי :(
והחוסרים בארץ זה לרוב בדגמי הבסיס, לא הגדולים והיקרים ביותר, אבל אולי אני לא מעודכן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 דצמבר 2020, 14:07

אני יודע שאפל יכולה לעשות מה שבא לה בתכלס ואנשים יקנו, אבל אני ממש מתקשה לראות את המוצר הזה צובר תאוצה ומוכר ערימות... אני מסתובב עם אוזניות ששוות בערך 300$ של סנהייזר כבר 4 שנים, וכל פעם כשמישהו שואל אותי עליהן (בעיקר בגלל העיצוב), הוא מקבל חום ואומר "בחיים לא הייתי משלם סכום כזה על אוזניות". אומנם זה לא מדגם מייצג, אבל ניהלתי את השיחה הזאת עם עשרות אנשים לאורך השנים, כולל כאלה שקונים מוצרי אפל בסיטונאות. זו לא רכישה אימפולסיבית כמו אירפודס ב150$...זה פאקינג 550$ על מוצר שבתכלס לא נותן יותר מהמוצר הכי טוב של bose, Sony או sennheiser. סוני ובוז מחזיקות בכתר ביטול הרעשים הנוכחי, ואני מתקשה לראות את אפל נותנת ערך של מעל 200$ שיצדיק את תג המחיר הזה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2020, 14:17

תשמע, אני גם לא מבין למה אנשים ישלמו על מרצדס במקום לקסוס, או על לקסוס במקום קיה, אבל עושים את זה :)
לגבי האם זה נותן יותר או לא לעומת סוני וכד' - את זה נדע בקרוב...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 דצמבר 2020, 14:34

אחוז מאוד קטן קונה מרצדס.... יכול להיות שזו התוכנית, למכור מעט אבל ביוקר.

כשאמרתי שאני לא מאמין שאפל תיתן יותר, זה בקטע של איכות סאונד/ביטול רעשים... אלה אוזניות ממברנה דינמיות בסוף, לא planar magnetics.. גם אם איכות הסאונד מצוינת (ואני בטוח שהיא תהיה) ואיכות ביטול הרעשים תהיה מצוינת (ואני בטוח שהיא תהיה), היא עדיין כנראה לא תהיה "טובה יותר ב 200$".

הלכתי לשמוע פעם את הרמקולים של audio engine כי ראיתי שיש להם ביקורות מטורפות וחיפשתי רמקולים למחשב... ואללה מה אני אגיד לך, שומעים מעולה אבל לא "עוד 2,000 ש"ח מעולה" על הרמקולים שקניתי בזמנו ומשמשים אותי עד היום (מעל 8 שנים).
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2020, 14:39

אחוז קטן, ועדיין מליונים... אני לא חושב שהם מתכננים לייצר עשרות מליונים של זה בשנה הקרובה, בשנתיים הראשונות זה יהיה מוצר סופר-פרימיום שכולם ירצו ורק מי שיכול להרשות לעצמו יקנה, אחר כך יעשו בטח גירסת MINI-MAX או משהו ב-300-350 דולר, והפרימיום תקבל אולי ערך מוסף איכשהו.

וגם אני מדבר על איכות סאונד, ועבורי - אין שום סיכוי שזה ישנה, אבל בשביל אודיופילים שרוכשים רמקולים בעשרות אלפי שקלים? בטח שיש מצב.

אני בקטע של איכות וידאו, אז למשל אני שילמתי כמעט כפול בשביל OLED, וכמוני יש עוד המון, כמו כן הייתי יכול לקנות ב-60% מזה איזה 12 אינץ' פחות ולא התפשרתי, אז מי שסאונד זה התחום שלו יסכים לשלם, ולא חסרים כאלו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 דצמבר 2020, 14:59

קשה לי להאמין שאיכות הסאונד של האוזניות של אפל תוכל להחתרות באוזניות בקטגוריית מחירים דומה של סנהייזר,akg או גראדו,בטח אם מסתמכים על איכות האודיו הבינונית מאוד במקרה הטוב של האיירפודס.
אני אשאר עם הHD598SE שלי (: לפחות עד שהhd6xx של סנהייזר (שעולות פחות מחצי מאלו של אפל ובסבירות ענקית נשמעות פי כמה יותר טוב) ירדו קצת במחיר. למען ההוגנות,אלו אוזניות חוטיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2020, 15:36

חוטי זו קטגוריה אחרת...
אבל ברור לכולם שאפל הפציצו במחיר, ולמרות זאת כנראה שיהיה מוצר מוצלח מאוד. גם טלפון נייד אפשר להשיג בחצי מחיר מאפל, שהאדם הממוצע לאו דווקא ישים לב להבדל ומה שכן שונה לא מעניין אותו, ועדיין הם נמכרים כמו לחמניות... אז למה לא אזניות פרימיום?
לגבי איכות הסאונד, לאחרונה הם הוציאו את המיני-רמקול החדש שלהם והוא מקבל שבחים על איכות הסאונד ביחס לקטגוריה שלו, אני לא הייתי פוסל שהם ישתוו ואפילו יעקפו את סוני ובוז בקטגוריית הפרימיום-אלחוטי-עם-קישוריות-לנייד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 דצמבר 2020, 20:16

Laskin כתב:אחוז קטן, ועדיין מליונים... אני לא חושב שהם מתכננים לייצר עשרות מליונים של זה בשנה הקרובה, בשנתיים הראשונות זה יהיה מוצר סופר-פרימיום שכולם ירצו ורק מי שיכול להרשות לעצמו יקנה, אחר כך יעשו בטח גירסת MINI-MAX או משהו ב-300-350 דולר, והפרימיום תקבל אולי ערך מוסף איכשהו.

וגם אני מדבר על איכות סאונד, ועבורי - אין שום סיכוי שזה ישנה, אבל בשביל אודיופילים שרוכשים רמקולים בעשרות אלפי שקלים? בטח שיש מצב.

אני בקטע של איכות וידאו, אז למשל אני שילמתי כמעט כפול בשביל OLED, וכמוני יש עוד המון, כמו כן הייתי יכול לקנות ב-60% מזה איזה 12 אינץ' פחות ולא התפשרתי, אז מי שסאונד זה התחום שלו יסכים לשלם, ולא חסרים כאלו.

בוא נפרק דבר דבר.

1. אודיופילים שרוכשים רמקולים בעשרות אלפי ש''ח? בסבירות מאוד גבוהה לא ירכשו אוזניות ניאודימיום אלחוטיות (או אלחוטיות בכלל), שאי אפשר לחבר למערכות ה HI-FI הביתיות שלהם. כנראה שיש להם אוזניות כמו ה HD820 של סנהייזר, או מכלמיני סוגים אחרים שעולים הרבה יותר מה550$ של האוזניות הללו. אין לאנשים כאלה שום סיבה לרכוש אוזניות בסגנון של אפל.

2. הרמקול הקודם שלהם (HOMEPOD), לא ממש הצליח, עד שהם לא הוציאו לו גרסא מוקטנת. הגדול נחשב לרמקול עם איכות סאונד מעולה, אבל כושל בכל שאר הפיצ'רים של רמקולים 'חכמים', כולל אפשרות לנגן בלוטות' נורמלי ולהזרים את כלל שירותי המוזיקה הפופולריים (אין את ספוטיפיי, נגיד).

3. להשוות למוצרים אחרים כמו טלפון נייד או טלוויזיה, לדעתי זה לא שייך. אני די חי את עולם האוזניות כבר הרבה שנים כמישהו שמתעניין, קורא, מקשיב לכל זוג שאני יכול לשים עליו את היד. זה אחד המוצרים שהכי לא מעניינים את האדם הממוצע והוא גם לא ממש מוכן להשקיע עליו. בהסתובבות שלי ברחוב/תחב''צ/בכללי, רוב האוזניות שאני רואה (ואני אשכרה מסתכל על כל אדם עם אוזניות שעובר מולי/לידי ברחוב, זאת הפרעה), הן במחירים של עד 500-600 ש''ח ליקרות שבהן. מדי פעם מבליח מישהו עם איזה זוג יקר יותר, ואלה שממש משקיעים, לרוב הולכים על ה SONY MX3/4 (אי אפשר להבדיל בין הדגמים ויזואלית, אלא אם מסתכלים על הלוחית של הדגם). אני לא רואה את המוצר הזה של אפל הופך להצלחה כבירה. אולי בגרסא של ה 300-350$. אולי. אבל ואללה בשביל אוזניות שאי אפשר אפילו לעדכן להם את הFIRMWARE בלי מכשיר אפל, שאי אפשר באמת לחבר אותן לציוד אודיו אחר והן תלויות רק בבלוטות' או כבל lightning ל 3.5MM (שאפילו לא מגיע בקופסא), לשלם 550$? זה טירוף, ואני חושב שאתה מפריז בכמה אנשים יהיו מוכנים לשלם עבור אוזניות, אפילו שהן של אפל.

4. לגבי איכות הסאונד - כמה מצויינת שהיא לא תהיה, אין שמץ של מצב שהיא תהיה ''מצויינת בשווי של 200$ יותר מהתחרות'' (ולרוב זה הרבה יותר מ 200$, כי את המתחרות אפשר להשיג די תדיר בהנחות של 50-70$). בקיצור, זה מוצר שמעבר לפריקים רציניים של מוצרי אפל, שחייבים את כל הצעקות האחרונות שלהם, אני לא רואה את הקהל שלו. קהל שרוצה איכות סאונד טובה מאוד באוזניות BT, יכול לרכוש אוזניות מעולות של סוני, בוז, סנהייזר ועוד המון חברות, במחיר נמוך משמעותית, לקבל חבילה שלמה ומלאה יותר (נגיד כבלים שאפשר לחבר לכל מקור אודיו ולהשתמש ללא סוללה) ולא נעולה לאקוסיסטם ספציפי כדי להוציא מהן את המיטב.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 דצמבר 2020, 01:41

^ כל זה טוב ויפה, אבל צריך לקחת בחשבון שיש אנשים שישלמו פרמיה על מותג נחשב שאפשר להיראות איתו גם אם האיכות שלו בפועל לא להיט (מה שמסביר את Beats) או גם אם הם לא באמת צריכים אותו. זה קהל שבא בחפיפה לא רעה ללקוחות של אפל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 דצמבר 2020, 07:12

גם Beats, שהייתה מותג האוזניות הכי חזק בעולם (לדעתי כבר לא) לא מכרה יותר מדי מסדרת הSignature או איך שלא קראו לה בזמנו, שעלו מעל 400$. מה שאתה מתאר הוא לא פלח שוק רחב מספיק, לדעתי.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 דצמבר 2020, 17:47

מה הם המתחרים של ה iphone 12 mini? כלומר טלפון באותו גודל וביצועים דומים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 ינואר 2021, 13:00

Kazz כתב:מה הם המתחרים של ה iphone 12 mini? כלומר טלפון באותו גודל וביצועים דומים.

אין דבר כזה.
זה טלפון שמגיע עם המעבד הכי חדש של אפל, ככה שמשהו שיעקוף אותו בצד של אנדרואיד כנראה יגיע רק עם המעבדים החדשים של קוואלקום במהלך 2021.
ויותר מזה: גם כשיגיעו המכשירים החדשים, אל תצפה כמעט לאף יצרן שמכניס מפרט של מכשיר דגל בגוף של 5.5 אינצ'... משום מה כולם חושבים ששילוב הזה שוק.

אבל אם אתה מחפש משהו *קרוב* כבר היום, יש מצב שהXperia 5 II של סוני הוא אופציה טובה: מגיע עם מעבד הדגל של קוואלקום מ-2020, גוף לא גדול בהרבה (6 אינצ', אבל עם מסך קצת יותר מוארך. העובי כמעט זהה וההבדל במשקל הוא פחות מ-30 גרם). עם המסכים המאורכים היום, 6 אינצ' זה בתכלס הרבה פחות מאשר 6 אינצ' בימים שבהם מסכים היו בפורמט 16:9.
טיפה יותר קרוב במימדים לאייפון מיני זה הPixel 4a של גוגל עצמה, אבל שם אתה מתפשר על המעבד (מצד שני, אתה גם משלם חצי מחיר).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 ינואר 2021, 03:12

swym כתב:
Kazz כתב:מה הם המתחרים של ה iphone 12 mini? כלומר טלפון באותו גודל וביצועים דומים.

אין דבר כזה.
זה טלפון שמגיע עם המעבד הכי חדש של אפל, ככה שמשהו שיעקוף אותו בצד של אנדרואיד כנראה יגיע רק עם המעבדים החדשים של קוואלקום במהלך 2021.
ויותר מזה: גם כשיגיעו המכשירים החדשים, אל תצפה כמעט לאף יצרן שמכניס מפרט של מכשיר דגל בגוף של 5.5 אינצ'... משום מה כולם חושבים ששילוב הזה שוק.

אבל אם אתה מחפש משהו *קרוב* כבר היום, יש מצב שהXperia 5 II של סוני הוא אופציה טובה: מגיע עם מעבד הדגל של קוואלקום מ-2020, גוף לא גדול בהרבה (6 אינצ', אבל עם מסך קצת יותר מוארך. העובי כמעט זהה וההבדל במשקל הוא פחות מ-30 גרם). עם המסכים המאורכים היום, 6 אינצ' זה בתכלס הרבה פחות מאשר 6 אינצ' בימים שבהם מסכים היו בפורמט 16:9.
טיפה יותר קרוב במימדים לאייפון מיני זה הPixel 4a של גוגל עצמה, אבל שם אתה מתפשר על המעבד (מצד שני, אתה גם משלם חצי מחיר).

עד כמה שזכור לי זמן הבטריה של האיפון 12 מיני לא בדיוק להיט
ויש סיבה למה יצרניות לא מוציאות סמארטפונים קטנים
עם מעבד משוכלל
אז כן ה12 מיני מאוד חזק ,אבל שמשתמשים בכח הבטריה מתרוקנת מאוד מהר
סוג של מוצר שיכל להיות כימאת מצוין ,עם פגם אחד גדול
המחיר מאוד טוב עם לא חושבים על זמן בטריה
בפועל המכשיר טוב רק למי שצריך את הכח לקצת זמן בשימוש יומי

מעבר לזה זה ללכת לאיפון 12 סטנדרטי או מתחרים אחרים חזקים
עם זמן בטריה טוב
או בגלל שלא משתמשים בכח בגלל הבטריה ללכת למשהו זול יותר

יש עוד אפשרות עקומה ,וזה לקחת מטען ניד לדרך
אבל אז למה לקנות סמארטפון קטן ?

בכל מקרה אני חושב שזה קצת עצוב העניין עם האיפון 12 מיני
כי הרבה שנים לא יצא איפון שדי מעניין אותי
ה12 מיני זאת מפלצת בחבילה קטנה ומחיר של דרג בינים
אבל הבטריה או הבטריה
לאומת המיני ,ל12 האחרים זמן בטריה טוב

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 ינואר 2021, 15:54

הבדל של בערך 10-15 אחוז בזמן בטריה זה לא בדיוק "פגם ענק".
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 ינואר 2021, 16:30

:x
swiss-the-engine כתב:הבדל של בערך 10-15 אחוז בזמן בטריה זה לא בדיוק "פגם ענק".

אני מדבר על שימושים כבדים
זכור לי שראיתי ביקורות שבשימוש כבד הזמן בטריה מיני צונח
הרבה מעבר ל15 אחוז מול ה12 האחרים

לשימוש קל אין בעיה בבטריה ,אבל אז זה מפספס את הרעיון
לשים חומרה מאוד חזקה בסמארטפון קטן
זה מעלה את המחיר לדבר שרוב הזמן לא ישתמשו בו בגלל הבטריה

עכשיו כל סמארטפון ממוצע ,בשימוש כבד הבטריה צונחת
השאלה בכמה ,ואיך ניראה יום ממוצע ,בגדול איך הטלפון מחזיק יום שלם
יש גם את עינין שחיקת הבטריה לאורך זמן שגם מורידה זמן בטריה

אני יוצא מנקודת הנחה שios ,יש מצבים חסכונים באנרגיה כמו שיש באנדרואיד
אז עם קונים איפון 12 מיני ,שזה טלפון מאוד עמיד יחסית לגודל ומשקל שלו ,מאוד מהיר ,מאוד טוב מכל מיני בחינות
אבל אז מסרסים אותו במצב חסכוני באנרגיה ,למה בדיוק לקנות אותו ?

עם השימוש הוא בעיקר ביתי או משרדי ,שם יש שקע זמין להטענה
אז למה לקנות דווקא את המיני ? לא מתנידים איתו הרבה
כבר נוח יותר לקנות 12 רגיל

עם זה להרבה יתנידות ,פשוט לא משתמשים בכח האמיתי שלו
ואז כבר אפשר לקנות מתחרה זול בהרבה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 ינואר 2021, 16:39

תעזוב קרירין כל הטלפונים מחזיקים דקה וחצי בשימוש כבד".
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 ינואר 2021, 18:18

קונים מיני כי רוצים להשתמש בטלפון בצורה נורמלית ביד אחד כשהאגודל ביד שמחזיקה את הטלפון יכול להגיע לכמעט כל המסך. שלא לומר משהו שאפשר לשים בכיס.
ואני לא יודע מה זה שימוש כבד. לא הולך להשתמש בטלפון כתחליף לצג טלווזיה כמו שעושים רובים באופן מזעזע.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Klayman ו־ 25 אורחים