סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוקטובר 2018, 12:51

אוזניות אלחוטיות באיכות באמת טובה (ושלא צריך לטעון אותן כל יום) , עולות היום כמעט 300$. אין לי שום סיבה או כוונה לשים סכום שכזה על אוזניות, כשכבר יש לי אוזניות שוות ערך. לא היה שום צורך להוריד את פורט האוזניות בשביל אטימות למים - תאמין לי שאם המהנדסים של סמסונג, lg וסוני מצאו איך למגן טלפונים עם כניסת אוזניות (וחור עצום של עט בדגמי הנוט!), המהנדסים של אפל יכלו לעשות את זה בשקט. כמו שנדב אמר, הטלפונים שלהם הפכו עבים יותר (כי קיפול מסך ה oled לוקח יותר מקום ממה שהם חשבו), ובסוף, אין בהורדת הפורט שום דבר מלבד "קנו אוזניות אלחוטיות של אפל/ביטס עם שבב ה w1! עכשיו החל מ150$".

בניגוד למה שאומרים, מאז הורדת הפורט, אין באמת זינוק בטכנולוגיית האוזניות האלחוטיות. הן עדיין מבוססות בלוטות', שהיא טכנולוגיה לא משהו בכללי (בטח לאיכות סאונד), ומבוססות על דגמים חוטיים שהיו קיימים הרבה קודם, פשוט דחפו לרובם bt וסוללה. אוזניות טובות (גם אם הם "פרימיטיביות", לאסקין), יכולות להחזיק גם עשור ויותר.

העוד 2 ס"מ לא מפריעים, כמו העובדה שאי אפשר להטעין ולשמוע בו זמנית, והעובדה הנוספת שהאיכות של ה דונגלים האלה (כולל הרשמי של אפל, מוזמן להסתכל בחנות שלהם), היא פח אשפה. הם מתקלקלים מאוד מהר ודורשים עוד ועוד רכישות. אבל היי, ככה עושים כסף והופכים לחברה של טריליון דולר ו"מקדמים" את העולם..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוקטובר 2018, 12:53

אני אישית לא אקנה את האייפודס האלה, יש מספיק אזניות אלחוטיות בשוק שאינן של אפל, לא יודע למה לעזאזל לקנות דווקא את הבינוניות שלהם... אבל הרבה אנשים סביבי פתאום התחילו להסתובב עם אזניות אלחוטיות, והם ממש אוהבים את זה, אחד מהם אמר שזה שינה לו את החוויה. כנראה שחלק אוהבים את זה יותר וחלק פחות... אני לרגע לא הכחשתי שהם עושים את זה קודם כל כדי להרוויח יותר, רק טענתי שזה לא מפריע לי וכל עוד זה יוצר תחרות גדולה יותר וחידושים בתחום האלחוטיים שאני אוהב - אני מרוצה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2018, 13:54

אבל למה כניסת 3.5mm סותרת אוזניות אלחוטיות? אתה לא צריך להסביר למה הן טובות, הן לגמרי מגניבות וכןלנו בעד, אבל לא לכל אחד יש. אפשר גם לשים 3.5mm וגם לתמוך באוזניות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 אוקטובר 2018, 14:19

Klayman כתב:זה מפתיע כי אין לזה סיבה אמיתית - יכלו ללכת על הסימטריות בגדול כמו בקטן.. זה לא מפתיע כי בשנים האחרונות גוגל הולכת הרבה לכיוון העיצוב והבחירות של אפל, גם בלי להסביר באמת למה (להוריד פורט אוזניות, לעשות מצח בנץ).

אבל כן, אין להם שום מתחרה היום בתחום הצילום הנייד. המצלמה שלהם היא by far עליונה לכל טלפון אחר, כולל האייפונים החדשים.

אני דווקא עם פיקסל XL 2 ואני יכול להגיד בוודאות שהמצלמות של מכשירי דגל של LG ושל Huwaei נותנות לו פייט מצויין בזוכת אופטיקה טובה יותר. העיבוד של גוגל לפעמים מצליח להוציא תוצרים טובים יותר ולפעמים לא, אבל לפחות חלק מהעיבוד הזה אפשר לעשות גם בדיעבד אחרי שהתמונה כבר נשמרה מכל מכשיר.

Klayman כתב:הסיבה היחידה שאפל הסירה את הפורט, היא הרצון למכור כמה שיותר אוזניות חדשות ואלחוטיות ולהצדיק את הקניה של BEATS, כל סיבה אחרת, היא קשקוש יח''צ חסר תוכן.

מעבר לאיטום יש עוד יתרון להסרת פורט האוזניות, כי זה הרי עוד input שמוסיף ללוח במוצר שמנסים גם ככה לעשות דק ועמיד. לא שאני מרוצה מזה, כן? הייתי בכיף מעדיף את היכולת להטעין מכשיר ולשמוע באונזיות בו זמנית, אבל בפיקסל 2 גוגל מציעה דונגל במארז ככה שפה אין כל כך אינטרס לעשות עליך כסף עם עוד אביזר אופציונלי.
גם למבנה הnotch יש יתרון קטן לאור זה שגם ככה הכמה שורות העליונות בטלפון שמורות לstatus bar שלא באמת מצדיק את כל נתח המסך העליון. לדחוף שם את עינית המצלמה הקדמית במקביל לסטטוס בר זה פשוט ניצול טוב יותר של מקום שמספק לך עוד real estate בטלפון, ו-Essential הבינו את זה עוד לפני אפל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2018, 14:27

אגב גם באייפון מקבלים דונגל ברק ל3.5, אבל זה לא מספיק. יש לי יותר מדי מוצרי 3.5 בכדי שזה יספיק והדונגל הזה מחובר ל-AUX באוטו באופן קבוע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אוקטובר 2018, 14:49

DrKeo כתב:אבל למה כניסת 3.5mm סותרת אוזניות אלחוטיות? אתה לא צריך להסביר למה הן טובות, הן לגמרי מגניבות וכןלנו בעד, אבל לא לכל אחד יש. אפשר גם לשים 3.5mm וגם לתמוך באוזניות.

זה לא סותר, אבל זה כן משהו שדוחף את זה והופך את זה לפופולרי יותר, וכשמשהו פופולרי יותר אז סביר להניח שיותר חברות יכנסו לשוק הזה, יהיו חידושים והמחירים ירדו מהר יותר.
כמו שביום שאפל תעבור לusb-c אז זה גם ידחוף את זה עוד יותר למרות שהם אולי יוכלו לשים גם usb-c וגם את החיבור המטופש הזה של אפל, במקביל. אבל זו עוד יציאה ועוד משהו שיכול להתקל או להתעקם או שיחדור דרכו מים או פשוט סתם עולה עוד כמה גרושים או כאב ראש למהנדסים העצלנים שלהם, אז לא יעשו את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2018, 16:13

איזו הודעה סוציאליסטית, אז כפיה של משהו שהעולם לא מוכן לו עדין יזיז את המחוג לכיוון הזה? מה אפל עושים, מקריבים אותו על מזבח הטכנולוגיה? אני צריך לסבול שנים (כבר שנתיים מאז הסרת ה3.5) כדי שיום אחד אני לא אסבול? אני צריך להוציא 200$ כדי לקנות אוזניות חדשות? די נו, ככה לא דוחפים טכנולוגיה חדשה. לדחוף טכנולוגיה חדשה יש כמה אפשרויות והן לרוב:
1) להציג חלופה כל כך מגניבה שאתה חייב אותה.
2) להציג חלופה שכופה עליך טכנולוגיה חדשה אבל היא מכילה את עצמה.

אז אופציה 1 זה להציג את כל הקטע האלחוטי ולהשאיר את ה-3.5 ולסמוך על זה שאלחוטיות היא מגניבה מספיק בכדי לדחוף אנשים אליה. האופציה השניה היא לספק אוזניות אלחוטיות עם כל מכשיר כך שכפית טכנולוגיה חדשה על הבן אדם אבל לא אכפת לו כי היא שלמה, מכילה את כל מה שאתה צריך.

אבל אפל לא עשתה את זה או זה, היא זרקה לך את האופציה הישנה ומצפה ממך להוציא מאות דולרים בכדי לישר איתה קו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוקטובר 2018, 18:06

swym כתב:
Klayman כתב:זה מפתיע כי אין לזה סיבה אמיתית - יכלו ללכת על הסימטריות בגדול כמו בקטן.. זה לא מפתיע כי בשנים האחרונות גוגל הולכת הרבה לכיוון העיצוב והבחירות של אפל, גם בלי להסביר באמת למה (להוריד פורט אוזניות, לעשות מצח בנץ).

אבל כן, אין להם שום מתחרה היום בתחום הצילום הנייד. המצלמה שלהם היא by far עליונה לכל טלפון אחר, כולל האייפונים החדשים.

אני דווקא עם פיקסל XL 2 ואני יכול להגיד בוודאות שהמצלמות של מכשירי דגל של LG ושל Huwaei נותנות לו פייט מצויין בזוכת אופטיקה טובה יותר. העיבוד של גוגל לפעמים מצליח להוציא תוצרים טובים יותר ולפעמים לא, אבל לפחות חלק מהעיבוד הזה אפשר לעשות גם בדיעבד אחרי שהתמונה כבר נשמרה מכל מכשיר.

Klayman כתב:הסיבה היחידה שאפל הסירה את הפורט, היא הרצון למכור כמה שיותר אוזניות חדשות ואלחוטיות ולהצדיק את הקניה של BEATS, כל סיבה אחרת, היא קשקוש יח''צ חסר תוכן.

מעבר לאיטום יש עוד יתרון להסרת פורט האוזניות, כי זה הרי עוד input שמוסיף ללוח במוצר שמנסים גם ככה לעשות דק ועמיד. לא שאני מרוצה מזה, כן? הייתי בכיף מעדיף את היכולת להטעין מכשיר ולשמוע באונזיות בו זמנית, אבל בפיקסל 2 גוגל מציעה דונגל במארז ככה שפה אין כל כך אינטרס לעשות עליך כסף עם עוד אביזר אופציונלי.
גם למבנה הnotch יש יתרון קטן לאור זה שגם ככה הכמה שורות העליונות בטלפון שמורות לstatus bar שלא באמת מצדיק את כל נתח המסך העליון. לדחוף שם את עינית המצלמה הקדמית במקביל לסטטוס בר זה פשוט ניצול טוב יותר של מקום שמספק לך עוד real estate בטלפון, ו-Essential הבינו את זה עוד לפני אפל.

לאיכות הצילום - מן הסתם יש כאן הרבה העדפות אישיות וכו, אבל עדיין המון אתרים, פרסומים וצלמים שיצא לי להיתקל בהם ברשת חוזרים על כך שהמצלמה של הפיקסל 2 היא הטובה ביותר בז'אנר (עד ליציאת ה3).

לעניין הפורט - אתה מאחר וחוזר על דברים לא רלוונטיים. הנוט 8 מכיל חור ענק לאורכו של הטלפון בשביל העט והוא עדיין ip68. לנושא ה input שיכול להתקלקל - נו באמת... זה חלק מאוד אמין ועברו השנים של הדיסקמנים הישנים שהיית שומע רק בצד אחד אחרי שנה. יותר סביר שפורט הטעינה יתקלקל לך לעומת פורט האוזניות. אהה כן, וגוגל נותנת לך דונגל אחד. רוצה עוד אחד? האחד שקיבלת התקלקל (כי אלה חלקים לא אמינים ודי חלשים) 12$ בבקשה. אז כן, יש להם אינטרס למכור לך דונגלים ו אוזניות pixel buds אלחוטיות (ודי פח, בואו נודה).

לנושא הnotch - נסכים שלא להסכים כאן כנראה.. אני חושב שנדלן המסך שנוסף הוא קטן מאוד, ולא באמת משנה יותר מדי, ובכל מקרה, ה notch ב essential לעומת זה של הפיקסל 3 ו האייפון הוא פצפון והרבה פחות מפריע בעין, לדעתי. אפל שמו שם קינקט קטנטונת... הגיוני שהם צריכים מקום לכך. מה גוגל/ op/lg שמו שם? מצלמה? ובסוף אתה נשאר עם הרבה פחות glanceable information, אז לטעמי יצא שכרו בהפסדו.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אוקטובר 2018, 18:04

גם בפוקו יש את המצח הזה, לא יודע אם אפשר היה למנוע את זה במקרה הזה שכן המצלמות ממוקמות שם אבל אם מדברים נטו על המצח אז אני לא מהתומכים של זה, לא רואה מה זה נותן להוריד את השורה העליונה של המסך שיכלה לתת לי שורת סטטוסים מלאה אם יש דרך אחרת לשים את המצלמות. לא שזה מפריע לי במיוחד ואני מנחש שבכל זאת זה לא טלפון hi end כמו הטלפונים היקרים באמת אז הציפיות בהתאם.

אגב קיאו למה אתה מחבר את הטלפון שלך לרכב דרך AUX ולא בשן כחולה? יש איזשהו יתרון בחיבור שכזה?

אני כבר כמה ימים עם הטלפון, יש כמה טענות אבל בסכ״ה אני מרוצה והיתרונות שקיבלתי עם המעבר לטלפון הזה על פני האייפון 6S הרבה הרבה יותר גדולים מהחסרונות.

אז בתור נוב מוחלט בכל העולם הזה של האנדרואיד, אילו אפליקציות אני חייב שיהיו לי בטלפון?

ראיתי שיש אנשים שמורידים לטלפון מוזיקה וסרטים/ סדרות בחינם מבלי לשלם לשירותים שונים, מאיפה עושים את זה?

תודה לעוזרים :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אוקטובר 2018, 19:14

מקלדת Swiftkey. חד משמעית.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אוקטובר 2018, 19:55

את האמת אני בסדר כבר עם המקלדת גוגל הדיפולטית אבל סבבה הורדתי ואפשרתי לו למשוך כל פרט קטן עלי כולל עבודת השורשים שלי מכיתה ז׳ :)

אני אראה בהמשך אם באמת יש פה קפיצת מדרגה או שאני מעדיף את המקלדת הרגילה.

יש עוד המלצות?

אני מבין גם שאין באמת דרך להוריד מוזיקה מבלי לשלם לספוטיפיי ושאר השירותים בסגנון.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 אוקטובר 2018, 20:19

לא תקבל בחינם דברים שעולים כסף 8-)
לגבי אפליקציות חובה, אין כאלה מעבר למה שכנראה כבר יש לך (כרום, מאפס, יוטיוב וכו)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אוקטובר 2018, 21:27

bling כתב:את האמת אני בסדר כבר עם המקלדת גוגל הדיפולטית אבל סבבה הורדתי ואפשרתי לו למשוך כל פרט קטן עלי כולל עבודת השורשים שלי מכיתה ז׳ :)

אני אראה בהמשך אם באמת יש פה קפיצת מדרגה או שאני מעדיף את המקלדת הרגילה.

ההבדל, לטעמי, הוא שמיים וארץ. ואל תדאג, המקלדת של גוגל מושכת עליך את כל הפרטים האלה ועוד, וגם עושה עבודה פחות טובה. עם Swiftkey אתה לא באמת צריך לשים לב למה אתה מקליד רוב הזמן, כי היא מתקנת אותך בצורה מלאה ובלי יותר מדי התעסקות מצידך.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אוקטובר 2018, 21:41

עומר אז למה תמיד בכל מני מלחמות אנדרואיד אפל ראיתי אנשים של אנדרואיד שאומרים לטובת המערכת שאפשר להוריד שירים והכל למכשיר ישירות ובנוחות וגם בחינם בלי הגבלות כמו אצל אפל?

וכן ברור שיש לי את כל האפליקציות שציינת, למרות שמאפס אני לא צריך כשיש ווייז אבל הורדתי בכל מקרה עוד מהיום שקיבלתי את הטלפון כי זה תמיד נחשב ל ״חובה״.

אני קצת מופתע שאין עוד דברים וכלים באנדרואיד שהם חובה או מומלצים, תמיד היה לי אימג׳ של עולם אחר מהבחינה הזו בגלל שהכל פתוח ללא מגבלות. הכי הייתי רוצה לסדר זה את העניין הזה שמתקשרים אלי וכל החייגן משתלט על המסך והטלפון שלי בעצם מנוטרל עד שאני מחליט מה לעשות (או לענות לשיחה או לנתק או להמתין בחוסר אונים עד שינתק), זה קטע מעצבן שיש באפל ואני יודע בוודאות שראיתי מישהו עם אנדרואיד באחד ממלחמות הסלולר איפשהו שמציין שבאנדרואיד אפשר לסדר בר קטן ואלגנטי שלא מפריע כשמתקשרים. ניסיתי להוריד את החייגן של True Caller בתקווה שאכן יעשה זאת אבל המסך של החייגן הרגיל עדיין השתלט בכל שיחה אז מחקתי את האפליקצייה.

זה ממש מוזר כי לפעמים כן מופיע לי bar של החייגן הרגיל שלא משתלט לי על כל הטלפון אבל אני לא מבין מתי הוא בא.

קליימן, צודק עכשיו כתבתי איתה כמה הודעות והשיפור ניכר, מרגיש מאוד כיף להשתמש בה. תודה על ההמלצה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אוקטובר 2018, 21:50

הBAR של החייגן מופיע כשהמכשיר פתוח (לא נעול).
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 אוקטובר 2018, 21:54

בלינג ,באנדרואיד יש לך אפשרות להחליף ממשקים
למעשה יש לך גם אפשרות להחליף גרסה של אנדרואיד ,פה זה כבר מסובך יותר ,ובמקרים מסוימים יכול ליצר נזק למכשיר

אבל זה אפשרי

איך לעשות את כל זה ? ,יש מדריכים ברשת
אבל לפני זה צריך לבדוק לכל מכשיר ומכשיר
ואפילו עם יש 2 מכשירים באותו השם
לא תמיד הם בדיוק אותו הדגם

ככה שהמון דברים אפשרים ,סך הכל אנדרואיד
זה חלק מלינוקס
אבל לחלק מהדברים צריך ידע

למעשה אתה יכול לשנות בעצמך את מערכת ההפעלה ,עם יש לך ידע בתיכנות

זה דבר גם טוב וגם רע
הרע שמערכת הפעלה של מכשיר אחד ,יכולה להיות שונה מאוד ,ממכשיר אחר

הטוב שיש מבחר ענקי של מכשירים שונים
לצרכים שונים

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 אוקטובר 2018, 22:29

בלינג, הקטע של הקבצים והחופש יחסית לאייפון קשור בזה שאתה יכול להעתיק קבצי מוזיקה שלך ישירות לטלפון ולשמוע אותם (אפשר גם להוריד נגנים כמו VLC ולהסטרים אותם אם יש לך שרת/ראוטר תומך DLNA). לא צריכה להיות לך בעיה לעשות את זה גם בחיבור ישיר של הטלפון למחשב וגם אם תעביר אותם באמצעות שירותי אחסון (גוגל דרייב ושות)
זה פשוט לא יושב לי בקצה של הראש מאז שאני עם ספוטיפיי :oops:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אוקטובר 2018, 22:50

קליימן בדקתי וגם כשאני משתמש בטלפון והוא לא נעול עדיין מופיע לי חייגן ענקי ומעצבן שמשתלט לי על כל המסך. הדרך היחידה שמצאתי להעיף אותו זה להקפיץ את העוזרת גוגל ולאמר לה לפתוח את מה שבדיוק עשיתי (נגיד כרום או וויז) ואז זה עוקף את החייגן. אבל לא מצאתי דרך להפוך את זה ל BAR קטן ונוח כמו בטלפון נקסוס של אמא שלי שם משום מה ה True Caller שלה השתלט וכן הפך כל שיחה נכנסנת ל BAR.

אולי זו בעיה ספציפית של הפוקופון לא יודע.

קרירין, אין מצב שאני מתחיל לשחק עם המכשיר בצורה שיכולה לסכן אותו. אפילו בטא פתוחה למערכת ההפעלה האחרונה של שיאומי (MIUI 10) שפורסמה כבר די מזמן להורדה לכולם דרך האפליקצייה הקהילתית שלהם על ידם אני חושש להוריד מחשש לדפוק משהו וגם כי לא הבנתי בתכלס איך עושים את זה בדרך שהיא לא רשמית דרך מסך העדכונים כמו שאני רגיל (אפילו לפתוח את הקבצי ZIP שהם הדביקו שם אני לא בקטע של לעשות)

אני מחפש פתרונות קלים ונגישים להכל. אל תשכח שכל החיים אני משחק בקונסולות ומשתמש באפל :)

עומר, יש לי נגני מוזיקה בילט אין של גוגל וגם של שיאומי ואני לא מבין מה הם מצפים שאעשה איתם, כאילו אני צריך להוריד שירים דרך המחשב בכל מני אמצעים מפוקפקים ורק משם להעביר לטלפון? יותר קיוותי שיש דרך לעשות זאת ישירות מהטלפון. oh well, אולי גם נשלם לספוטיפיי וזהו, כולה השירות החודשי המיליון שאשלם עליו בכל חודש :/

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 אוקטובר 2018, 23:02

מה זה אמצעים מפוקפקים? זה מתנהג כמו כל נגן מוזיקה סטנדרטי מהעשור+ האחרון. אתה מעתיק אליו קבצי MP3 (ודומיהם) והם זמינים איתך בכל מקום.
לגבי פתרונות קלים ונגישים להכל... כן... ספוטיפיי... או דיזר, טיידל ואפילו אפל מיוזיק עם האפליקציה לאנדרואיד (שהיתה זבל צרוף, אשפה מזוקקת אבל אולי שופרה מאז שנטשתי בזעם בשניה שהופיעה פה אלטרנטיבה נורמלית)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אוקטובר 2018, 23:38

אמצעים מפוקפקים זה מאיפה אני מוריד שירים ו/או סדרות/ סרטים בצורה שלא עולה לי כסף :)

ברור לי שהנגנים עצמם לא מפוקפקים אבל קבצי ה MP3 שהם אמורים לנגן, אני לא יודע מאיפה בדיוק להביא אותם שלא דרך אפליקציות בתשלום כמו אלו שציינת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2018, 02:17

אפילו באייפון אפשר לשמוע שירים "מפוקפקים", אני בספק אם זה קשה לארגון על האנדרואיד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוקטובר 2018, 07:35

אפרופו ה notch - הקשבתי לאיזה פודקאסט שדיברו על ה פיקסל 3 XL ואחד המשתתפים אמר שהוא שם את אותה הכתבה ב2 XL ו ב 3 XL ולא קיבל כמעט בכלל "יותר תוכן" בזכות השטות הזאת.
?

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 14 אוקטובר 2018, 12:08

bling כתב:אמצעים מפוקפקים זה מאיפה אני מוריד שירים ו/או סדרות/ סרטים בצורה שלא עולה לי כסף :)

ברור לי שהנגנים עצמם לא מפוקפקים אבל קבצי ה MP3 שהם אמורים לנגן, אני לא יודע מאיפה בדיוק להביא אותם שלא דרך אפליקציות בתשלום כמו אלו שציינת.

הורדות ישירות, טורנטים... לא בעיה למצוא אם רוצים.
אבל אין על הנוחות של ספוטיפיי ודומותיה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 אוקטובר 2018, 12:13

כן הבנתי כבר את המגמה של הדיון הזה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוקטובר 2018, 22:59

לכל תומכי ה notch:

The screen is, in fact, bigger. And pushing the status and notification icons up there means that the main content area can be a little bit larger. But while it makes things bigger, the Pixel 3 doesn’t offer more information than the Pixel 2 did. By default, I see the same number of emails and lines of text on a webpage that I did before. Still, for a ton of people, bigger is simply better.

https://www.theverge.com/2018/10/15/179 ... ice-photos

אז כן... זה כביכול יותר מסך, אבל תכלס? לא ממש יוצא מזה משהו..
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 55 אורחים