סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2018, 00:13

זה ככה כי יש את הבליטה למטה. כדי שיהיה עוד נכס מסך צריך מסך עד הסוף בשני הכיוונים. בצד של הבליטה יש מעט מאוד נכס מסך נוסף כי יש את הבליטה, רוב האקסטרה מקום צריך להגיע מהמסך שמגיע עד הקצה למטה. אבל המסך לא מגיע עד למטה בפיקסל, כי הבליטה ליופי ולא להיות פונקציונאלית, אז בעצם כל הנכס מסך הנוסף שלך הוא הוא מה שבצידי הבליטה וזה... בקושי BAR.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 אוקטובר 2018, 06:58

זה לא באמת קשור לסנטר למטה..זה פשוט לא ממש משנה ל"שטח מסך", ואם כבר, ההעלאה של האייקונים לתוך האוזניים שנוצרות, רק יוצר מצב שיש לך פחות מידע זמין ב status bar לעומת העבר. אז גם אם לא היה סנטר, הרווחת בערך כלום מסך ופגעת בחוויית השימוש.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2018, 09:56

כשמסתכלים על הטלפונים אחד ליד השני, אפשר לראות שהשטח מסך הנוסף היחיד שמקבלים ב-XL (חוץ מהעובדה שהמסך גדול יותר כמובן כי הטלפון גדול יותר) הוא בעצם הצדדים שמימין ומשמאל לבליטה. זה מוגחך לגמרי ומדגיש את העובדה שבליטה קיימת בכדי לפצות על העובדה שטלפון הוא כולו מסך אבל עדין יש דברים שצריך לשים בחלק שפונה אליך כמו מצלמה והאוזניה. אז זאת הבליטה, לשים דברים שצריכים לפנות אליך שהם לא מסך כשהטלפון שלך הוא כולו מסך. אבל כשיש לטלפון שלך בייזל עצום (בסטנדרטים של 2018) למטה, הבליטה מרגישה כמו בדיחה רעה.
תמונה

ויש כבר ביקורות:

החלק האוהב עלי הוא העובדה האוזניות USB-C של הפיקסל עובדות על ה-MACBOOK בזמן שהאוזניות ברק שקבלתי עם האייפון X לא. אוי האירוניה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2018, 13:52

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 אוקטובר 2018, 16:04

Klayman כתב:לכל תומכי ה notch:

The screen is, in fact, bigger. And pushing the status and notification icons up there means that the main content area can be a little bit larger. But while it makes things bigger, the Pixel 3 doesn’t offer more information than the Pixel 2 did. By default, I see the same number of emails and lines of text on a webpage that I did before. Still, for a ton of people, bigger is simply better.

אז כן... זה כביכול יותר מסך, אבל תכלס? לא ממש יוצא מזה משהו..

אני... לא מבין את הטענה המוזרה הזו: הרי הפיקסל 3 (גם בגרסה הרגילה שלו וגם בגרסת הXL) מכיל עובדתית יותר שורות מאשר הפיקסל 2.
זה לא המון, אבל במקרה של הXL מדובר ב80 שורות נוספות שאתה מקבל נטו בזכות ההוצאה של ה-notification bar לחלק שלמעלה, ככה שלא ברור איך אפשר להתבלבל בנתון כל כך טריוויאלי. אפילו לא צריך טלפון בשביל לבדוק את זה: אפשר להריץ סימולטור של Android Studio ולראות מה נכנס בדיוק במסך.
מצד שני, אולי זה העונש של מיש שקורא אתרים כמו The Verge ומצפה לקבל שם מידע טכני מהימן? מזכיר לי ימים חשוכים שבהם גיימספוט הסבירו ש-640P זה יותר מ-720P.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוקטובר 2018, 16:30

הוא מכיל יותר שורות, אבל הם לא עושים איתן כלום... סה''כ נוצר מצב שיש הרבה פחות Glance-able information בשורה העליונה, וקיבלת ''80 שורות'' שיכילו, בתיאוריה, עוד 2-3 שורות טקסט או טיפ-טיפה וידאו? אחלה של דבר..

ואני מבין שלנושא ה''מידע הטכני המהימן'' שלך לגבי האיטום למים עם פורט האוזניות אין לך מה להגיד? אין איזו עקיצה על עונשם של מי שקורא אתרים מסוג כזה או אחר? המידע הטכני המהימן הוא שלנוט 8-9 יש חור ענק של עט+פורט אוזניות והוא עדיין IP68.. אבל בסדר, אפשר להתעלם ולהגיב אחרי שבועיים ולקוות שכולם ישכחו.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2018, 16:35

הבר אולי עלה למעלה אבל עכשיו אין כמעט מקום לאייקונים, כמו שבאייפון אין מקום לאחוז סוללה.כלומר אתה מחליף כמה שורות בבר פחות טוב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוקטובר 2018, 16:51

זה מה שאמרתי.. Glance-able information.. אבל הרווחת 80 שורות ששוות אולי 2-3 שורות (אתה יודע מה, גם אם בתיאוריה 5) טקסט או טיפה יותר וידאו... מדהים.. ממש רעיון מעולה וביצוע נהדר.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 אוקטובר 2018, 17:58

Klayman כתב:הוא מכיל יותר שורות, אבל הם לא עושים איתן כלום... סה''כ נוצר מצב שיש הרבה פחות Glance-able information בשורה העליונה, וקיבלת ''80 שורות'' שיכילו, בתיאוריה, עוד 2-3 שורות טקסט או טיפ-טיפה וידאו? אחלה של דבר..

ואני מבין שלנושא ה''מידע הטכני המהימן'' שלך לגבי האיטום למים עם פורט האוזניות אין לך מה להגיד? אין איזו עקיצה על עונשם של מי שקורא אתרים מסוג כזה או אחר? המידע הטכני המהימן הוא שלנוט 8-9 יש חור ענק של עט+פורט אוזניות והוא עדיין IP68.. אבל בסדר, אפשר להתעלם ולהגיב אחרי שבועיים ולקוות שכולם ישכחו.

מה זה בתאוריה!? זה מכיל עוד שורות בפועל. כאילו, מה חשבת, שמ-80 פיקסלים על מסך של 5.5 אינץ תקבל פתאום תוספת של 50% לנפח המסך? מקבלים מה שמקבלים, והטענה שלהם שאין הבדל בין 2880 שורות ל2960 שורות היא סתם טמטום. יש הבדל, פשוט קטן.

לגבי האיטום, בהתחלה חשבתי בזמנו להעיר לך על זה שפשוט לא קראת או לא הבנת בכלל את מה שאמרתי: הרי כתבתי שם "מעבר לאיטום יש עוד יתרון להסרת פורט האוזניות, כי זה הרי עוד input שמוסיף ללוח במוצר שמנסים גם ככה לעשות דק ועמיד". כלומר כל הנקודה שהעלתי שם בכלל לא מתייחסת לעניין האיטום שאף אחד לא התווכח עליו, אלא לטריידאוף של כמה דקיק ועמיד אפשר לעשות את המכשיר כשמוסיפים לו עוד יציאה אנלוגית. לא היה ברור לי למה אתה חוזר לטרחן על IP68 אחרי שכתבתי שאני בכלל מדבר על משהו שלא קשור לאיטום, אבל פשוט חשבתי שזו תהיה קצת התקטננות להתייחס לטעות כזו אחרי כל כך הרבה זמן...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2018, 18:02

דק? האייפון 7, 8 ו-X שהסירו את ה3.5MM הם כולם עבים מהאייפון 6, הטלפון הכי דק אפל אי פעם עשתה (ויש לו כניסת 3.5mm). ראינו עמידות למים טובה מכל אייפון בשוק ללא 3.5mm וראינו את זה גם מיצרניות חומרה חצי כושלות עם כניסת 3.5mm. כלומר זה באמת רלוונטי לאטימות? מה הם החברת מותג של הום סנטר או משהו כזה? כל יצרנית סינית מסכנה מצליחה לעשות עמידות במים עם 3.5mm, אז אפל לא? לא קונה את זה.

אין לנו שום יתרון לצרכן, אבל לאפל? אוהו איזה כיף לאפל בלי כניסת 3.5mm:
1) עלות יצור זולה יותר.
2) הליך יצור פשוט יותר.
3) מליונים על דונגלים שהם מוכרים.
4) מליונים על אוזניות אלחוטיות שהם מוכרים.

זה מהלך שיווקי שנועד לגרום ללקוח לבזבז יותר כסף על אפל ותו לא. אז אבדנו כניסה, אפל צוחקת כל הדרך לבנק uאני עדין לא יכול לשמוע מוסיקה ולהטעין באותו זמן באוטו עם האייפון X ב-1150$ שיש לי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 אוקטובר 2018, 18:18

יש לך טלפון ב1150 דולר ואין לך בלוטות באוטו? :P :shock: :?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוקטובר 2018, 18:20

יש לך 80 שורות של פיקסלים, אף אחד לא אמר שלא.. אבל תמונות והתייחסות של אנשים שאשכרה החזיקו את שני המכשירים (כבר הבאתי אחת כזאת, מוזמן להביא הוכחות סותרות) ומראים שאין שום תוספת אמיתית למידע המוצג על המסך עצמו, ויש גם פגיעה במידע שמוצג בחלק העליון, כי הוא נחתך לתוך ה notch. כנראה שהגדרות ברירת המחדל של גוגל לתצוגה הן מעט מרווחות מדי בפיקסל 3XL ולא מנצלות את 80 השורות הללו. בכל מקרה, הנקודה הייתה שאתה מרוויח 80 שורות ששוות למעט מאוד נדל''ן רלוונטי על המסך אבל מפסיד את המידע היעיל של ההתראות/אחוזי סוללה בחלק העליון.

אין שום טעות.. כשאתה אומר ''מעבר לאיטום'', אתה מתכוון שיותר קשה/לא ניתן להשיג איטום עם פורט האוזניות. אולי מעבר להבנה של מידע טכני כדאי לעבור להבנת הנקרא.. אז סליחה שאני מתייחס לטעויות שלך, פשוט אתה מתייחס רק למה שנוח לך :).

לנושא הדקיקות והעמידות - התייחסתי כמובן לנושא העמידות, פשוט גם לזה לא טרחת להגיב, כהרגלך... לנושא הדקיקות לא התייחסתי כי אני לא רואה כל סיבה.. הטלפונים היום דקיקים מאוד ואני לא רואה סיבה להפוך אותם ליותר דקיקים במצב הנוכחי. וכמובן שנושא הדקיקות גם הוא, תירוץ טיפשי.. האייפון 6S עם פורט אוזניות היה 7.1 מ''מ. האייפון XS הוא 7.7 מ''מ. אז כן, בהחלט ראוי וכדאי להוריד את פורט האוזניות כדי להפוך את הטלפון לעבה ב0.6 מ''מ! :) גם טלפונים כמו ה HTC U12 החדש שהוא 8.7 מ''מ לעומת ה 7.7 מ''מ של הLG G7 מראים שבהחלט משתלם ורצוי להוריד את הפורט על מנת להשיג את הדקיקות המדהימה הזאת. בכל מקרה, כמו שאתה רואה, למרות שזאת התקטננות להתייחס לטעויות שלך, אני משקיע את הזמן ועושה את זה.

מצטער שאני מטרחן אותך עם עובדות, קישורים, נסיון אמיתי של אנשים והבנת הנקרא - מוזמן לחסום אותי מהפורום אם אתה רוצה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2018, 18:26

swiss-the-engine כתב:יש לך טלפון ב1150 דולר ואין לך בלוטות באוטו? :P :shock: :?

האוטו שלי הגיע עם קקה של מערכת ואני כמו שאני, אם אני לא קונה לאוטו איזה carplay אז אני לא קונה לאוטו כלום. לצערי carplay לא הכיל WAZE אז זאת הייתה מערכת מתה עבורי אבל דווקא עכשיו, עם IOS12, פתחו ניווט לתוכנות צד ג' בcarplay כך שWAZE בדיוק הגיע והמערכת הפכה להגיונית עבורי.

אז כן, יש אנשים כמוני עם טלפון של 1150$ אבל שומעים מוסיקה באוטו עם AUX :)

אגב קליימן, האייפון 6 היה 6.9מ"מ, ומשם הם רק נעשו עבים יותר ויותר. כלומר הם בקלות עשו 6.9 מ"מ עם כניסת אוזניות אבל כל הטלפונים שלהם ללא כניסה היו 7.2מ"מ ומעלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2018, 21:41

חברים, רעידת אדמה, האייפד החדש משתמש בusb-c במקום בחיבור ברק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 אוקטובר 2018, 21:43

ואין לו פורט אוזניות.. ולאפל אין מתאם USB-C לאוזניות.. חיחי..:)
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 אוקטובר 2018, 22:08

צחוקים בצד,הוא נראה ממש ממש טוב,ושיפור רציני מהאייפד פרו האחרון שאני משתמש בו כמעט יותר מאשר ב-PC שלי למען האמת כשזה מגיע לגלישה וכו'.. אני יוזר אייפד די כד אפשר לומר ואני ממש אבל ממש מתפתה לשדרג לחדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2018, 22:28

Klayman כתב:ואין לו פורט אוזניות.. ולאפל אין מתאם USB-C לאוזניות.. חיחי..:)

או אל תדאג, יהיה והוא גם לא יהיה זול :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2018, 12:33

סמסונג הציגה את הסלולרי המתקפל שלהם... וואלה, נראה אחלה ביצוע, מהמעט שהראו...
שמח שסמסונג מובילה את זה, זה דווקא באמת משהו שאני חושב שיכול להיות שימושי עבורי, להפך מהרבה גימיקים אחרים
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 08 נובמבר 2018, 12:36, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 נובמבר 2018, 12:36

לי זה דווקא היה נראה מאוד מאוד לא בשל,בייחוד כשהוא חזר למצב מסך רגיל. אני אמתין בסבלנות לבואם של המסכים הנמתחים..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2018, 12:38

אין ספק שזה "לא בשל", אבל אני רוצה לראות עוד מזה, משאר החברות הגדולות ביותר, כדי שגם האפליקציות ידעו לתמוך בזה, ושיהיה איזהשהו סטנדרט של יחס תמונה בין כל היצרנים שיעשו זאת, זה יעזור

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 נובמבר 2018, 15:08

יש לטכנולוגיה הזו עוד דרך ארוכה, כרגע הטלפון נראה כמו בלטה גדולה וזה לא נוח ו sleek מספיק לשימוש יומיומי בחוץ. כשיגיע שלב שבו המסכים דקים כמעט ברמה של נייר ושני מסכים כאלו דקים שמקופלים למסך אחד זה עדיין דק כמו טלפון מודרני של היום אז אולי יהיה על מה לדבר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 נובמבר 2018, 23:23

Klayman כתב:יש לך 80 שורות של פיקסלים, אף אחד לא אמר שלא.. אבל תמונות והתייחסות של אנשים שאשכרה החזיקו את שני המכשירים (כבר הבאתי אחת כזאת, מוזמן להביא הוכחות סותרות) ומראים שאין שום תוספת אמיתית למידע המוצג על המסך עצמו, ויש גם פגיעה במידע שמוצג בחלק העליון, כי הוא נחתך לתוך ה notch. כנראה שהגדרות ברירת המחדל של גוגל לתצוגה הן מעט מרווחות מדי בפיקסל 3XL ולא מנצלות את 80 השורות הללו. בכל מקרה, הנקודה הייתה שאתה מרוויח 80 שורות ששוות למעט מאוד נדל''ן רלוונטי על המסך אבל מפסיד את המידע היעיל של ההתראות/אחוזי סוללה בחלק העליון.

אין שום טעות.. כשאתה אומר ''מעבר לאיטום'', אתה מתכוון שיותר קשה/לא ניתן להשיג איטום עם פורט האוזניות. אולי מעבר להבנה של מידע טכני כדאי לעבור להבנת הנקרא.. אז סליחה שאני מתייחס לטעויות שלך, פשוט אתה מתייחס רק למה שנוח לך :).

לנושא הדקיקות והעמידות - התייחסתי כמובן לנושא העמידות, פשוט גם לזה לא טרחת להגיב, כהרגלך... לנושא הדקיקות לא התייחסתי כי אני לא רואה כל סיבה.. הטלפונים היום דקיקים מאוד ואני לא רואה סיבה להפוך אותם ליותר דקיקים במצב הנוכחי. וכמובן שנושא הדקיקות גם הוא, תירוץ טיפשי.. האייפון 6S עם פורט אוזניות היה 7.1 מ''מ. האייפון XS הוא 7.7 מ''מ. אז כן, בהחלט ראוי וכדאי להוריד את פורט האוזניות כדי להפוך את הטלפון לעבה ב0.6 מ''מ! :) גם טלפונים כמו ה HTC U12 החדש שהוא 8.7 מ''מ לעומת ה 7.7 מ''מ של הLG G7 מראים שבהחלט משתלם ורצוי להוריד את הפורט על מנת להשיג את הדקיקות המדהימה הזאת. בכל מקרה, כמו שאתה רואה, למרות שזאת התקטננות להתייחס לטעויות שלך, אני משקיע את הזמן ועושה את זה.

מצטער שאני מטרחן אותך עם עובדות, קישורים, נסיון אמיתי של אנשים והבנת הנקרא - מוזמן לחסום אותי מהפורום אם אתה רוצה.

הלוואי והיו בטיעונים שאתה מעלה כאן עובדות או שמץ של הבנת הנקרא... זה כל כך מייגע שצריך לקחת חופש של חודש מהפורום רק בשביל להתאושש. הייתי מדלג על זה, אבל אני פוחד שאם אני ואתעלם מהשטויות האלו אתה תקטר לי שוב שלא הגבתי לך. אז הנה:
1) כשמישהו כותב לך "מעבר לאיטום" הכוונה היא שהוא בכלל לא נכנס לדיון המייגע שהיה פה בפורום. למה? כי אותו מישהו אינו מהנדס חומרים ולכן זה יהיה מטומטם לחלוטין מצידו לנסות ולהעריך בכלל את העלויות הנלוות של יצרנית טלפונים שבמקרה יצרה טלפון עם עט שאטום למים, והוא גם לא עוסק באיתור פטנטים בזמנו הפנוי ולכן הוא לא יטרח לבדוק אם הדבר הזה מוגן בפטנטים. האיטום הוא לא נושא עניין אותי בדיון הזה בכלל, ואטימות היחידה כאן היא האטימות לחשוב שלאיזה אנליסט כורסא יש את היסודות לדון במשהו כזה.

2) עניין הדקיקות והעמידות הוא כבר משהו פשוט יותר, ששוב מסתכם בכשל יסודי בהבנת הנקרא: כשמישהו אומר לך "דק ועמיד", צא מנקודת הנחה שהוא לא מדבר על עמידות למים אלא על עמידות פיזית. גם פה זה לא משנה כמה דוגמאות למכשיר שונה שעושה א' או מכשיר שונה שעושה ב' תמצא, כי לוגיקה של כיתה א' אמורה להכתיב לך את העובדה הפשוטה הבאה (רצית עובדות, נכון?): מכשיר X שכל מה שעושים איתו הוא להוסיף לו עוד יציאה אנלוגית עם DAC, יהיה לכל הפחות באותו העובי ואולי יותר כמו מכשיר X נטול היציאה האנלוגית, ויהיה לכל הפחות באותה רמת עמידות ואולי פחות. זה לא מעניין כמה מכשיר Y שיש לו רכיבים שונים לחלוטין עמיד או דק כי זה להשוות תפוחים ותפוזים.
זה נתון פיזיקלי שאני חושב שאפילו מצידך כבר יהיה מטומטם לנסות התווכח איתו רק לצורך ההתווכחות הסדרתית. אלו השיקולים בסופו של דבר, ואם לא בא לך על מכשיר כזה או אחר ואתה חושב שאתה יכול לעשות עבודה טובה יותר אז יש לך אפשרות להנדס טלפון בעצמך.

3) אבל מכל הנושאים האלו, הכי מגוחך הוא הויכוח על 80 הפיקסלים... אתה מבין איך מסך עובד? מה זו רזולוציה? מה זו אפליקציה? כל אחד יכול לקחת ולפתח היום אפליקציה ולהחליט איזה מידע הוא רוצה שיוצג ואיפה. רוצה לרווח את השורות כדי שהטקסט יהיה יותר קריא? תפאדל. רוצה לא לרווח את השורות כדי שהמסך יציג יותר טקסט? גם תפאדל. אבל עובדתית יש לך יותר מסך לעבוד איתו (ואם המשתמש גם מבין משהו מהחיים שלו הוא יודע שאפשר לשחק עם פרמטרים של פונט ומסך כדי לקבל יותר טקסט על אותה התצוגה). איך בדיוק להתעלם מעובדת החיים הכל כך פשוט הזו, ומצד שני להיתלות באיזו תלונה איזוטרית על "אובדן מידע" בגלל הnotch!?
הרי ברזולוציות האלו גם ככה צריך כמות כל כך גדולה של אייקונים של נוטיפיקציות, שמי שהמסך שלו כל כך עמוס באייקונים כאלו כנראה שגם ככה לא באמת מעניינת אותו הנגישות הזו למידע. ובכל מקרה האייקונים הכי חשובים (אחוזי הסוללה שהתלוננת עליהם למשל) תמיד מוצגים לך. גג תפספס את התזכורת על סייל מטורף בקנדי קראש... מידע חשוב עלאק.

שתבין, זה לא שאני לרגע חשבתי שהגישה של אפל וחברות אחרות (אלו שהקדימו אותה ואלו שבאו אחריה) בהקרבת יציאה אנלוגית בלי שיש מענה מוצלח או בפיתרון כמו הnotch הוא רעיון טוב או אלגנטי, אבל איכשהו מכל התלהמות התמהונית הזות בגלל עובדות שרירותיות לעומת להתבטאויות לא מוצלחות של עיתונאי כזה או אחר, זה מה שבחרת ליפול עליו? ההבדל בנינו הוא סך הכל שאני מצד אחד לא מתיימר להניח מה סדר העדיפויות של מהנדסים בסמסונג ואפל ומה יכולות האיטום שלהם, אבל מצד שני אני גם לא צריך "ניסיון של אנשים אמיתיים" שלא מבינים מהחיים שלהם, פשוט כי יש לי התנסות קצת יותר ישירה עם כל מה שקשור לאקוסיסטם של מכשירי מובייל: בין אם זה איך נראית אפליקציה על מסך הפיקסל 3 עוד לפני שהוא יצא, ובין אם זה יכולות הצילום של הפיקסל 2 ותוכנת המצלמה שלו שלא תמיד הצטיינה (ועכשיו אפשר סוף סוף אפשר לראות על מה הם באמת עבדו מאחורי הקלעים).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 נובמבר 2018, 05:48

''מעבר לאיטום יש עוד יתרון להסרת הפורט''. זה מה שכתבת. כלומר האיטום הוא יתרון אחד, ומעבר לו, יש עוד יתרון. לא צריך להיות מהנדס חומרים כדי להצביע על כשל בהבנת הנקרא ברמת כיתה ב'.

קדימה ילדים.. אנא עיזרו לסווים לצאת מהבור שהוא חפר לעצמו.. הוא ממשיך להסתבך ולדבר על הנדסת חומרים ושאר ירקות מקושקשים, שאין להם שום נגיעה אמיתית לנושא. אם אתה באמת חושב שאיזה קיר טקסט מלא חשיבות עצמית שלא עונה בשום צורה ולא מביא שום עובדה אמיתית, מצדיק תגובה אמיתית, אתה חי בסרט.

תפוחים ותפוזים? זה כבר עניין של זנים שונים (ומה אתה בכלל מדבר על תפוחים ותפוזים? כבודו בוטנאי? יש לך איזה שמץ של נסיון והבנה בנושא תפוחים ותפוזים? ההרכב הפיזיקלי, כימי, ביולוגי וה''רצף זמן חלל'' שלהם? ). עד כמה שאני יודע, כל הטלפונים הסלולרים מה 7-8 שנים האחרונות נראים ומתנהגים אותו הדבר.. אתה טוען שהסרה או הוספה של פורט הופכת טלפון מתפוח לתפוז? :roll: .

התגובה שלך מגוחכת. אתה מוזמן לנסות שוב, אם בא לך. מוזמן גם לצאת לחופש של עוד חודש כדי לנסח עוד קיר טקסט חסר משמעות.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 נובמבר 2018, 07:28

קליימן וסווים אפשר להרגיע עם ה״עקיצות״... כולה דיון על פיצ׳רים של סלולרי (:

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 נובמבר 2018, 08:32

קצת על איטום ואטימות:
1) כל מוצר שתוסיף לו עוד יציאה, אנלוגית או דיגיטלית, יהיה לך יותר קשה לאטום.
2) ולכן, ברגע שאין לך יותר פורט אוזניות לאטום, יותר קל לאטום את המוצר. בספרות המקצועית של אנשים עם הבנת הנקרא בסיסית, קוראים למונח כזה "יתרון".
3) זה לא אומר שזה יתרון "משמעותי". זה לא אומר שזה בלתי אפשרי לאטום מוצר עם יציאת אוזניות, או שזה אפילו עסק יקר נורא. אפשר אפילו לאטום מוצר עם 10 יציאות אוזניות אם יש למכשיר כזה שצריך להיות גם אטום וגם להחזיק 10 ילדים באוטובוס בלי להפריע לאחרים ביקוש.
4) אפל ויצרניות אחרות החליטו שבהיבטי עלות תועלת ובשקלול של כל הפרמטרים האחרים, אין לזה מספיק ביקוש.
5) כשמישהו כותב לך "מעבר לאיטום, יש עוד יתרון", זה פשוט כי יש פה נקודה שלא הועלתה קודם. זה בלי להיכנס לדיון תאורטי דבילי של אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם על "האם בעצם קיפול המסך, משהו שלא קיים במכשירים אחרים, מסבך את העניינים ברגע שמנסים להכניס גם יציאה אנלוגית על אותו אזור בלוח. כן/לא/פרטנמקוהסבר?", ומתוך הנחה (אולי נאיבית) שהאנקדוטה הזו לא תגרור דיון דבילי אפילו יותר.
6) "תפוחים ותפוזים" זה ביטוי לשוני שמתייחס להשוואה של מוצרים על בסיס פרמטר מסוים כשהם לא באמת שווים בפרמטרים אחרים. זה עניין של השכלה בסיסית, אבל אפילו אם יש חור בהשכלה זה בכל זאת משהו שחיפוש זריז בגוגל יכול לפתור לפני שבאים עם יציאות על בוטניקה.

בשביל להבין את עובדות החיים הבסיסיות האלו, לא צריך להיות מהנדס חומרים, לא צריך להיות בוטנאי, ולא צריך להתלונן כל פעם על חופשות ובאנים כשאין טיעון קוהרנטי להגיד. מספיק להיות רק קצת, אבל קצת, פחות אטום מטלפון ממוצע עם IP68. שיהיה בהצלחה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 44 אורחים