סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יולי 2013, 20:23

swiss-the-engine כתב:גלקסי S3 יש לו מסך 4.8 עד כמה שאני זוכר. אין לזה שום קשר לדיון על מסך 4.5 ב720P. אין לאף אחד פה עין של נץ ואף אחד לא יכול לראות את ההבדל. ההבדל היחידי שתראה הוא בצבעים.

רואים את ההבדל בקלות. המסך באייפון והמסך בS4 חדים יותר ואי אפשר לראות בהם פיקסלים בודדים, ממרחק שימוש רגיל.
בS3 אפשר בקלות.
לא צריך עין ביונית. רק עין אנושית פגומה, מאחורי זוג משקפיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 יולי 2013, 21:13

אז אתה לא קורא בכלל הודעות אני מבין? אני לא אחזור על זה עוד פעם. פשוט תקרא שוב את ההודעה ותבין למה מה שאתה אומר בכלל לא קשור למה שכתבתי לך.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יולי 2013, 22:36

swiss-the-engine כתב:אז אתה לא קורא בכלל הודעות אני מבין? אני לא אחזור על זה עוד פעם. פשוט תקרא שוב את ההודעה ותבין למה מה שאתה אומר בכלל לא קשור למה שכתבתי לך.

בוודאי שאני קורא.

נדב אמר:
ראית כבר את המסך של הONE או של הגלקסי 4? אם לא ראית הבדל אז אחלה, אני ראיתי הבדל בין הגלקסי 3 לגלקסי 4.

אתה אמרת שאי אפשר לראות את ההבדל בין הגלקסי 3 והגלקסי 4, ללא עין ביונית:
אתה מצליח לראות הבדלים כאלה? אם כן אני חושב ששלפת עין ביונית מהעולם של דאוס אקס.

אני הלכתי לעמדת התצוגה של סמסמונג בסניף שבו אני עובד (למען הסר ספק - אין ברשותי עין ביונית), החזקתי את שני הטלפונים במרחק שימוש רגיל וראיתי בקלות את ההבדלים ועד כמה המסך של הגלקסי 4 נראה הרבה יותר טוב.
אין לי מושג מה הקשר ל4.5 אינץ' שכתבת (הנחתי שהתייחסת לאייפון והיתה לך typo ובכלל התכוונת לכתוב 3.5 אינץ'), כי בשני המקרים, מדובר על מסכים גדולים יותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2013, 09:35

כנראה לא הבנת נכון או שסתם לא קראת את כל הדיון. אני אחדד:

הדיון נסב סביב ה1020... הוא בעל מסך 4.5 אינץ. הוא יגיע עם רזולוציית 720P שמספקת את אותו הPPI כמו של האייפון 5 (ואני מניח גם שאר האייפונים עם רטינה כי לא זכור לי שהם שינו משהו ברזולוציה).
נדב טוען שזה בזיון. אני אמרתי שהוא לא רואה את ההבדל ושלא ישלה את עצמו שיש לו עין ביונית.
אני אמרתי שחבל בכלל על מסך 1080 כי זה סתם צורך יותר אנרגיה.

אם אתה רואה הבדל בחדות בין האייפון שלך לבין הS4 אז סבבה. מקבל את עמדתך כי האמת טעיתי כשאמרתי שזה "מדעי"... חיפשתי קצת על הנושא וכנראה אני לא זוכר נכון כי אני מוצא מקורות שמדברים על יכולת לראות 700 PPI במרחק של 12 אינץ. לא יודע מי רואה הבדל כזה אבל בהחלט טעיתי כאשר השתמשתי במילה "מדעי".

גם נראה לי הייתי קצת תוקפני אז סורי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2013, 11:25

swiss-the-engine כתב:כנראה לא הבנת נכון או שסתם לא קראת את כל הדיון. אני אחדד:

הדיון נסב סביב ה1020... הוא בעל מסך 4.5 אינץ. הוא יגיע עם רזולוציית 720P שמספקת את אותו הPPI כמו של האייפון 5 (ואני מניח גם שאר האייפונים עם רטינה כי לא זכור לי שהם שינו משהו ברזולוציה).
נדב טוען שזה בזיון. אני אמרתי שהוא לא רואה את ההבדל ושלא ישלה את עצמו שיש לו עין ביונית.

אם אתה רואה הבדל בחדות בין האייפון שלך לבין הS4 אז סבבה. מקבל את עמדתך כי האמת טעיתי כשאמרתי שזה "מדעי"... חיפשתי קצת על הנושא וכנראה אני לא זוכר נכון כי אני מוצא מקורות שמדברים על יכולת לראות 700 PPI במרחק של 12 אינץ. לא יודע מי רואה הבדל כזה אבל בהחלט טעיתי כאשר השתמשתי במילה "מדעי".

אמרתי דבר מאוד פשוט, ב2013 לטלפון דגל של החברה לעשות מסך שהוא לא 1080P זה ממש לא לעניין. הלומיה קצת מרגיש כאילו הוא נשאר מאחור בכל הפרמטרים חוץ מאשר המצלמה. אגב, צלמת אתמול בטומהוק עם הלומיה? :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2013, 12:01

DrKeo כתב:אמרתי דבר מאוד פשוט, ב2013 לטלפון דגל של החברה לעשות מסך שהוא לא 1080P זה ממש לא לעניין. הלומיה קצת מרגיש כאילו הוא נשאר מאחור בכל הפרמטרים חוץ מאשר המצלמה. אגב, צלמת אתמול בטומהוק עם הלומיה? :)

הלכת? בסוף לא הלכתי, התחלתי ללמוד אז אני חנוק בזמן :cry:.

בכל אופן הדבר המאוד פשוט שאמרת הוא פשוט לא מובן... זה כאילו אתה רוצה שחברה תעשה משהו רק בשביל לומר "לי יש גדול יותר" וללא קשר לאפליקציה של אותו דבר בציאות. במסך 4.5 שמשתמש בפאנל IPS לא רואים הבדל בין 720P ל1080P. כל מה שאני אקבל זה זלילת סוללה מהירה יותר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יולי 2013, 12:07

swiss-the-engine כתב:כנראה לא הבנת נכון או שסתם לא קראת את כל הדיון. אני אחדד:

הבנתי למה התכוונת ב4.5 אינץ' כרגע.
אני התייחסתי רק להשוואה בין הS3 והS4, כי ההבדל בגודל המסכים זניח וההבדל בPPI משמעותי ואפשר לראות אותו בקלות, רק כדי להבהיר שבהחלט יש חשיבות לPPI.

אני לא חושב שהמסך של הלומיה 1020 ביזיון, בכלל. הוא אחלה לגמרי. הוא רחוק מלהיות הכי טוב בשוק, אבל יש לו PPI סביר של 332. לא כל המסכים, בכל הטלפונים, צריכים להיות המסכים הכי מתקדמים בעולם. עבור גודל המסך שלו, הרזולוציה שלו סבירה.
אני כן מסכים שאם צילום זה לא האלמנט הכי קריטי עבורך בטלפון, אז אין שום סיבה לקנות את ה1020. חוץ מהמצלמה, הוא לא באמת מרשים בכלום. הוא סביר בהכל. אני לא חושב שיהיה מתאים להחשיב אותו כספינת הדגל של נוקיה, אפילו.
לי הוא נראה יותר בכיוון של לומיה 920+, או משהו כזה. אותו מעבד. אותו מסך. שדרוגים למצלמה, לסוללה ולRAM. זו קפיצת מדרגה יותר קטנה משיש בין ספינות דגל של HTC, אפל או סמסונג.
בקיצור, האכזבה של נדב ממה שאמור להיות מכשיר הדגל החדש של נוקיה מובנת. הוא לא באמת מציג שדרוג משמעותי בשום דבר, מעבר למצלמה. כאשר המצלמה של המכשיר הקודם שלהם בכל מקרה עדין שומרת על מקומה כטובה ביותר בשוק, גם שנה אחרי יציאת המכשיר, לא ברור לי למה להשקיע כל כך הרבה בשדרוג החיישן ל41MP, כאשר אפשר היה לחסוך הרבה כסף בלשדרג ל13 שעדין תהייה הכי טובה בשוק ולהשקיע הרבה יותר משאבים במעבד טוב יותר ומסך עדיף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2013, 13:20

אתה רואה הבדל בין המסך אייפון 5 למסך של גלקסי 4?

אתה רואה סיבה למעבד חזק יותר שיאכל לך עוד יותר מהסוללה?

מה עוד אתה רואה לנכון לשדרג בטלפון? הדבר היחידי שיש לONE (והוא אישית נראה לי כטלפון אנדרויד הכי טוב אבל אין לי ניסיון ואין לי את המכשיר אז אולי אני מבלבל ת'מוח) שאני רואה כשדרוג טוב שאין לאף מתחרה זה הרמקולים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יולי 2013, 13:45

swiss-the-engine כתב:אתה רואה הבדל בין המסך אייפון 5 למסך של גלקסי 4?

אתה רואה סיבה למעבד חזק יותר שיאכל לך עוד יותר מהסוללה?

מה עוד אתה רואה לנכון לשדרג בטלפון? הדבר היחידי שיש לONE (והוא אישית נראה לי כטלפון אנדרויד הכי טוב אבל אין לי ניסיון ואין לי את המכשיר אז אולי אני מבלבל ת'מוח) שאני רואה כשדרוג טוב שאין לאף מתחרה זה הרמקולים.

לONE יש מעבד מהמתקדמים והחזקים בשוק הסלולר והטלפון היחיד שמציג ביצועים עדיפים עליו בבנצ'מרקים הוא האייפון 5.
למרות זאת, יש לו אחלה סוללה, אז זמן הסוללה שלו לא נופל מספינות הדגל של חברות אחרות. הוא פחות טוב רק מטלפונים בינוניים, שהמומחיות שלהם זה זמן סוללה (כמו הRAZR I).
ללומיה יש זמן סוללה די מצוין, ככה שאני חושב שבהחלט יש מקום לדאוג למעבד טוב יותר ולהתפשר על כמה שעות סוללה, כמו שאני חושב שיש מקום להתפשר על מצלמה של 13 MP, שכנראה תהייה הכי טובה בשוק במשך שנה-שנתיים בכל מקרה, ולדאוג שהטלפון יהיה דק יותר, עם מעבד טוב יותר ועם מסך טוב יותר.
אגב, ה1020 גם לא חייב מסך 1080P, עם גודל המסך שלו. הוא יכולים לפגוע הרבה פחות בזמן הסוללה ולשים מסך עם PPI מאוד גבוה, בלי להגיע ל1080P.

לONE באמת יש רמקולים נהדרים (והוא באמת טלפון האנדרואיד הכי טוב בשוק וכנראה הסמארטפון שהוא לא אייפון, הכי טוב בשוק), אבל יש לו גם עוד מגוון גדול של תכונות שנמצאות בחוד החנית של התעשייה. אם אתה לא חושב שביצועים הרבה יותר טובים, מסך חד יותר באופן ברור ועיצוב חיצוני הרבה יותר טוב הם פיטצ'רים שאינם שדרוגים טובים לעומת המתחרים, אז הONE איננו הטלפון בשבילך.
פיטצ'ר אחד סופר מוצלח ומתקדם, זו לא סיבה טובה מספיק, בשביל להוציא טלפון עם אותו מעבד ואותו מסך, שיצאו בטלפון הדגל של לפני שנה.
יכול להיות שעבורך (או עבור כל אדם רנדומלי אחר) צילום זה הדבר הכי חשוב בטלפון. במקרה הזה, ה1080 הוא בול בשבילך, כי הוא יציע צילומים באיכות מאוד גבוהה ועדין יספק לך בדיוק את אותה חוויית השימוש של ה920. אם היה ל1020 גם מעבד חזק יותר, אז לא רק שהיה אפשר לצלם תמונות איכותיות יותר, אלא גם היה לוקח הרבה פחות זמן לצלם אותן.
הלומיה 1020 נראה כמו טלפון בינוני, עם מומחיות בצילום. אני לא רואה למה מישהו בנוקיה חושב שזו דרך מוצלחת לעצב טלפון, אבל אולי הם כל כך מיואשים, שהם מנסים לפנות לנישות ספציפיות, במקום לנסות לעצב טלפון שמוביל בכל הפרמטרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2013, 14:25

Nucleus_Dawn כתב:
לONE יש מעבד מהמתקדמים והחזקים בשוק הסלולר והטלפון היחיד שמציג ביצועים עדיפים עליו בבנצ'מרקים הוא האייפון 5.
למרות זאת, יש לו אחלה סוללה, אז זמן הסוללה שלו לא נופל מספינות הדגל של חברות אחרות. הוא פחות טוב רק מטלפונים בינוניים, שהמומחיות שלהם זה זמן סוללה (כמו הRAZR I).
ללומיה יש זמן סוללה די מצוין, ככה שאני חושב שבהחלט יש מקום לדאוג למעבד טוב יותר ולהתפשר על כמה שעות סוללה, כמו שאני חושב שיש מקום להתפשר על מצלמה של 13 MP, שכנראה תהייה הכי טובה בשוק במשך שנה-שנתיים בכל מקרה, ולדאוג שהטלפון יהיה דק יותר, עם מעבד טוב יותר ועם מסך טוב יותר.
אגב, ה1020 גם לא חייב מסך 1080P, עם גודל המסך שלו. הוא יכולים לפגוע הרבה פחות בזמן הסוללה ולשים מסך עם PPI מאוד גבוה, בלי להגיע ל1080P.

לONE באמת יש רמקולים נהדרים (והוא באמת טלפון האנדרואיד הכי טוב בשוק וכנראה הסמארטפון שהוא לא אייפון, הכי טוב בשוק), אבל יש לו גם עוד מגוון גדול של תכונות שנמצאות בחוד החנית של התעשייה. אם אתה לא חושב שביצועים הרבה יותר טובים, מסך חד יותר באופן ברור ועיצוב חיצוני הרבה יותר טוב הם פיטצ'רים שאינם שדרוגים טובים לעומת המתחרים, אז הONE איננו הטלפון בשבילך.
פיטצ'ר אחד סופר מוצלח ומתקדם, זו לא סיבה טובה מספיק, בשביל להוציא טלפון עם אותו מעבד ואותו מסך, שיצאו בטלפון הדגל של לפני שנה.
יכול להיות שעבורך (או עבור כל אדם רנדומלי אחר) צילום זה הדבר הכי חשוב בטלפון. במקרה הזה, ה1080 הוא בול בשבילך, כי הוא יציע צילומים באיכות מאוד גבוהה ועדין יספק לך בדיוק את אותה חוויית השימוש של ה920. אם היה ל1020 גם מעבד חזק יותר, אז לא רק שהיה אפשר לצלם תמונות איכותיות יותר, אלא גם היה לוקח הרבה פחות זמן לצלם אותן.
הלומיה 1020 נראה כמו טלפון בינוני, עם מומחיות בצילום. אני לא רואה למה מישהו בנוקיה חושב שזו דרך מוצלחת לעצב טלפון, אבל אולי הם כל כך מיואשים, שהם מנסים לפנות לנישות ספציפיות, במקום לנסות לעצב טלפון שמוביל בכל הפרמטרים.

לטטמי כל סמארטפון יש לו זמן סוללה גרוע. כולל הלומיה.
אני די בטוח שלהשיג מסך עם רזולוציית ביניים (בין 720 ל1080) הוא לא אקונומי, בטח לא לחברה שמייצרת סמארטפונים בווליום שנוקיה מייצרת.
נקודת הביצועים לא כל כך מובנת לי, איפה אני אמור להרגיש את זה? אין ספק בתאוריה זה יכול לעזור לצילום מהיר יותר ולפוקוס מהיר יותר אבל שוב, זמן סוללה מבחינתי TRUMPS ALL. מה עוד עוזר לי מעבד חזק? לטעון דפי אינטרנט מהר יותר? לא רואה הבדל בין המכשיר שלי (לומיה) לבין זה של חברה שלי (אייפון 5). לשחק במשחקים עם גרפיקה טובה יותר? אולי זה SELLING POINT בשביל הרבה אנשים ואני מודה שכנראה אני משונה בכך שמשחקים בסלולר לא מעניינים אותי במיוחד ואלה שכן עניינו אותי לא היו כאלה שלא רצו טוב על מכשיר עם ספקס כמו של הלומיה. איפה עוד היית מרגיש את העליה בביצועים?

עיצוב זה סובייקטיבי. אני חושב שהעיצוב של הONE מעולה וגם של האייפון מעולה אבל מבחינתי הלומיה הכי יחודי. אז אולי מישהו אחר רואה בזה כחסרון אבל זה לא "שדרוג" שאתה יכול לעשות כאשר יש בסיס גדול של משתמשים שמאוד אוהב את העיצוב הנוכחי.

@דין... לא רואה מה יותר טוב בצילום של הS4. אלא אם כן אתה עושה הרבה CROP לתמונות שלך.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2013, 14:55

Nigga כתב:אתה רציני? אתה באמת לא רואה מה יותר טוב?
תעיף מבט בהשוואה הזו:
http://www.neowin.net/news/cameras-sams ... vs-htc-one

המצלמה ב HTC One מציגה איכות טובה יותר רק בתמונות חשוכות.

לא הייתי אומר שיש מנצח ברור בתמונות שם... חלק ככה וחלק ככה ואני מאמין שחלק מהבעיות בONק קשורות לכך שהצילום הוא אוטומטי ואז WB יכול לעשות בעיות וממש להשפיע על התמונה. אבל בכל אופן כן, חשבתי שהתמונות של הONE די מנצחות ברוב המוחץ של המקרים וכנראה שלא. מעניין לראות ההשוואה כיום... בטח יצא להם איזה עדכון למצלמה וזה יכול מאוד להשפיע.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יולי 2013, 23:29

swiss-the-engine כתב:לטטמי כל סמארטפון יש לו זמן סוללה גרוע. כולל הלומיה.
אני די בטוח שלהשיג מסך עם רזולוציית ביניים (בין 720 ל1080) הוא לא אקונומי, בטח לא לחברה שמייצרת סמארטפונים בווליום שנוקיה מייצרת.
נקודת הביצועים לא כל כך מובנת לי, איפה אני אמור להרגיש את זה? אין ספק בתאוריה זה יכול לעזור לצילום מהיר יותר ולפוקוס מהיר יותר אבל שוב, זמן סוללה מבחינתי TRUMPS ALL. מה עוד עוזר לי מעבד חזק? לטעון דפי אינטרנט מהר יותר? לא רואה הבדל בין המכשיר שלי (לומיה) לבין זה של חברה שלי (אייפון 5). לשחק במשחקים עם גרפיקה טובה יותר? אולי זה SELLING POINT בשביל הרבה אנשים ואני מודה שכנראה אני משונה בכך שמשחקים בסלולר לא מעניינים אותי במיוחד ואלה שכן עניינו אותי לא היו כאלה שלא רצו טוב על מכשיר עם ספקס כמו של הלומיה. איפה עוד היית מרגיש את העליה בביצועים?

עיצוב זה סובייקטיבי. אני חושב שהעיצוב של הONE מעולה וגם של האייפון מעולה אבל מבחינתי הלומיה הכי יחודי. אז אולי מישהו אחר רואה בזה כחסרון אבל זה לא "שדרוג" שאתה יכול לעשות כאשר יש בסיס גדול של משתמשים שמאוד אוהב את העיצוב הנוכחי.

@דין... לא רואה מה יותר טוב בצילום של הS4. אלא אם כן אתה עושה הרבה CROP לתמונות שלך.

אני לא חושב שזה בעייתי לייצר מכשיר עם רזולוצייה בין 108P ו720P. יש כמות גדולה מאוד של מכשירי מגע עם מסכים ברזולוציות כאלה. יכול להיות שאני טועה, אבל לא נראה לי שזה יעלה את המחיר בצורה כלשהי.

לגבי מה ייתן לך השיפור בביצועים - כל דבר שתעשה עם המכשיר שלך, יעשה יותר מהר. ביום הראשון של השימוש, אתה תחסוך המתנה של 3 שניות, בסה"כ. אחרי שנה, אתה תחסוך המתנה של כמה שעות וככל שתשתמש בו יותר, כך זה הופך ליותר משמעותי, כי עם הזמן, כל האפליקציות מרשות לעצמן להשתמש ביותר משאבי מערכת (וזה כולל אפליקציות שלא באמת צריכות את המשאבים האלו, כמו וואטסאפ ופייסבוק).
יכול להיות שזה משהו שאתה לא שם לב אליו, או לא מודע אליו, אבל זה לא אומר שאין לו השפעה משמעותית. המצלמה תעלה יותר מהר. הגלישה תעשה מהר יותר. כל אפליקציה שתפתח תפתח מהר יותר. תמונות וסרטונים ישמרו מהר יותר. הכל יפעל יותר טוב וככל שיעבור הזמן, הפער הזה רק יגדל.

הצילום של הגלקסי 4, בדומה לכל המכשירים של סמסונג, נמצא בטופ, אבל אף פעם לא הכי טוב. הסמרטפונים שמצלמים הכי טוב היום הם הלומיה, אחריו הONE, אחריו האייפון 5 ואחריו הS4.
בתור מכשיר שעושה גם את כל שאר הדברים ברמות הגבוהות ביותר (אבל בשום דבר, לא הכי טוב), הוא בהחלט סמרטפון טוב. השאלה אם ביצועים פחות טובים, איכות בנייה מחורבנת ומערכת הפעלה מלאה בזבל, הם משהו שאתה מוכן להתפשר עליו (למול הONE), בשביל האפשרות להרחיב זיכרון ולהחליף סוללה.
אם קונים את המכשיר מגוגל, אז כמובן שהבעיה של מערכת ההפעלה נפתרת מאוד מהר.

נ.ב.
הסתכלתי כרגע באייפון 5 ובגלקסי 4 ביחד. לא רואים בכלל הבדל מבחינת צפיפות פיקסלים (בשני המקרים, פשוט לא רואים פיקסלים, ממרחק שימוש רגיל).
המסך של האייפון 5 נראה לי הרבה יותר טוב, כי הוא הרבה יותר בהיר והצבעים הרבה יותר חדים, אבל בהחלט הגיוני שיש אנשים שמעדיפים את הבהירות היותר עדינה של הגלקסי 4, ככה שזה מאוד סובייקטיבי.
סה"כ, הייתי אומר שהם בתיקו, מבחינת איכות מסך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2013, 19:44

אני לא יודע מה אתה רוצה עם נושא הביצועים... כבר הסברתי שמבחינתי עוד שניה של המתנה עדיפה בהרבה אם אני מקבל עוד כמה שעות של בטריה. כל דבר אחר לא מעניין אותי (משחקים וכיוצא בזה).

אני חושב שהלינק של דין לא מאפשר לומר בבירור שהONE עדיף על הS4 מבחינת צילום. גם הלומיה לא כזה מעל כולם למעט וידאו... בוידאו הוא מנקה את הרצפה עם כל סמארטפון שתזרוק עליו, הן בהקלטה של סאונד והן בצילום וידאו עצמו. סטילס זה משהו אחר, הוא טוב מכולם אך ורק אם אתה לא מצלם מישהו שנע.

והנה רואה שאני צודק... אתה לא רואה הבדל בין הS4 לאייפון... מכיוון שאתה לא רואה הבדל אז אתה חייב להסכים איתי שאין שום סיבה בעולם לדחוף מסך זולל בטריה של 1080P על 4.5 אינץ. הלומיה והאייפון חמש בעלי אותו הPPI ושניהם פנלים IPS.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 03:57

swiss-the-engine כתב:אני לא יודע מה אתה רוצה עם נושא הביצועים... כבר הסברתי שמבחינתי עוד שניה של המתנה עדיפה בהרבה אם אני מקבל עוד כמה שעות של בטריה. כל דבר אחר לא מעניין אותי (משחקים וכיוצא בזה).

אני חושב שהלינק של דין לא מאפשר לומר בבירור שהONE עדיף על הS4 מבחינת צילום. גם הלומיה לא כזה מעל כולם למעט וידאו... בוידאו הוא מנקה את הרצפה עם כל סמארטפון שתזרוק עליו, הן בהקלטה של סאונד והן בצילום וידאו עצמו. סטילס זה משהו אחר, הוא טוב מכולם אך ורק אם אתה לא מצלם מישהו שנע.

והנה רואה שאני צודק... אתה לא רואה הבדל בין הS4 לאייפון... מכיוון שאתה לא רואה הבדל אז אתה חייב להסכים איתי שאין שום סיבה בעולם לדחוף מסך זולל בטריה של 1080P על 4.5 אינץ. הלומיה והאייפון חמש בעלי אותו הPPI ושניהם פנלים IPS.

לך זה פחות חשוב וזה סבבה. אני מעדיף שהסוללה תפסיק לי ליום וחצי ולא ליומיים, אבל המכשיר יעבוד יותר מהר ויותר טוב, לאורך זמן.

המצלמה בONE עדיפה, לפי דעתי, אבל אני לא חושב שמדובר בהפרש גדול במיוחד. הוא זניח, לכל היותר. הלומיה עדיפה בהפרש הרבה יותר גדול, מהבחינה הזאת.

אני משוכנע שיהיה מאוד קל לראות את הבדל בין הלומיה והאייפון. אותו הPPI, במסך שגדול ב25% זה הבדל משמעותי מאוד. אני כן מסכים שלא חייב מסך 1080P, כמו שנדב אמר. אני פשוט לא חושב שלהשאר עם אותו המסך של הלומיה, שהוא לא יותר מסביר, זה לא צעד חכם ושהם היו יכולים וצריכים לשדרג גם את הנושא הזה.
היה מתבקש לשפר את הרזולוציה של המסך וחבל שהם לא עשו את זה.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 יולי 2013, 20:04

בעניין סוללה -יש סיבה שאני נוהג לקנות סלולרים עם בטריה נישלפת
בטריה נוספת מקורית לנוט 1 ,עלתה לי 100 שקל

עוד לא היתי צריך לישתמש בה ,אבל היא קימת ומוטענת לגמרי

זה במקום פתרונות עקומים ,עם מכשירים בלי בטריה נישלפת

אפשר להכניס את הבטריה של הנוט 1 לכיס בלי להרגיש אותה ,וזה בטריה של מכשיר מגודל

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2013, 20:25

Nucleus_Dawn כתב:
לך זה פחות חשוב וזה סבבה. אני מעדיף שהסוללה תפסיק לי ליום וחצי ולא ליומיים, אבל המכשיר יעבוד יותר מהר ויותר טוב, לאורך זמן.

המצלמה בONE עדיפה, לפי דעתי, אבל אני לא חושב שמדובר בהפרש גדול במיוחד. הוא זניח, לכל היותר. הלומיה עדיפה בהפרש הרבה יותר גדול, מהבחינה הזאת.

אני משוכנע שיהיה מאוד קל לראות את הבדל בין הלומיה והאייפון. אותו הPPI, במסך שגדול ב25% זה הבדל משמעותי מאוד. אני כן מסכים שלא חייב מסך 1080P, כמו שנדב אמר. אני פשוט לא חושב שלהשאר עם אותו המסך של הלומיה, שהוא לא יותר מסביר, זה לא צעד חכם ושהם היו יכולים וצריכים לשדרג גם את הנושא הזה.
היה מתבקש לשפר את הרזולוציה של המסך וחבל שהם לא עשו את זה.

המסך בלומיה עד כמה שאני יודע יותר מסביר... יש לו ענין בזמן רענון שלו וגם בנושא הרגישות (למרות שזה לא נוגע לאיכות התמונה). מה שאתה כנראה לא שם לב אליו הוא שPPI הוא יחסי... PIXEL PER INCH... זה לא משנה אם אנחנו מדברים על מסך 100 אינץ או אחד אינץ... אם יש את אותו הPPI אז יש את אותה החדות... ההבדל העיקרי שיש בין שני הטלפונים האלה לבין הS3 (ואולי גם הS4 ככה, אין לי מושג) הוא שהוא מסך מסוג PENTILE... זה מסך עם פחות סאב פיקסלים... זה לא אמור בתאוריה כל כך לשנות אבל לדעתי (ואני לא היחיד) זה מאוד משנה את הרזולוציה הנראית לעין.

המכשיר שלך מחזיק לך ליום וחצי? אני לא מכיר מישהו כמוך. מי שסביבי מחזיק לו בממוצע האייפון שלו (רובם עם 4S או 4) חצי יום. המכשיר שלי מחזיק לי אולי יום וזה בגלל שאני לא משחק בטלפון שלי בכלל ונדייייייר שאני נוגע בGPS.

נ.ב
בטח שזה יקר לייצר מסך עם רזולוציית ביניים. כמו כל דבר... אם אתה לא מייצר המון אז אתה לא נהנה מECONOMIES OF SCALE... עד כמה שידוע לי הייצור של הSHEETS שמהם חותכים את המסכים מיוצרים בגדלים מאוד מאוד מסויימים שמתאימים לחיתוכים מאוד מסויימים שיוצרים רזולוציה מאוד מסויימת, אם אתה רוצה משהו שלא כל העולם משתמש בוא תצתרך לשלם הון רציני.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2013, 10:48

ל HTC ONE יש מגבלות משלו, על אף היותו המכשיר הכי יפה בשוק. העדר כפתור התפריט הוא נוראי! ולא מטופל כמו בנקסוסים, אלא במקומות שלמים העדר הכפתור פשוט לא מוסיף את תפריט שלוש הנקודות. ההיפוך בין כפתורי החזור והבית ומיקומם הלא ממש נוח ביחס למסך. בנוסף יש את כפתור הכיבוי/הדלקה, שבו חייבים להשתמש כי אין כפתור בית פיזי, הממוקם בפינה השמאלית העליונה, מקום שאיננו נוח לשימוש לפי רוב הביקורות, והכפתורים הפיזיים בכלל, שטוחים ולא מספקים פידבק הולם. אילו בעיות שהן, לטעמי, מהותיות הרבה יותר מהשאר, כי הן נוגעות לשימוש היומיומי. המסך נהדר, המצלמה סבבה (לא הייתי שם אותה מעל לגלקסי 4 בשום דבר מעבר לייצוב תמונה בוידאו וצילום באור נמוך) והרמקולים הם הטובים ביותר מכל מכשיר. אני בכלל הייתי בטוח שהוא יהיה זה שיחליף את הגלקסי 2 המזדקן שלי, אבל כרגע אני בכלל לא בטוח בכך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2013, 16:37

תאכלס אבל למה אתה אומר שהיעדר הכפתור "בית" הוא נוראי? נשמע לי כמו משהו שאולי הוא סתם עניין של הרגל כזה...
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2013, 17:38

swiss-the-engine כתב:תאכלס אבל למה אתה אומר שהיעדר הכפתור "בית" הוא נוראי? נשמע לי כמו משהו שאולי הוא סתם עניין של הרגל כזה...

בדיוק בגלל המיקום הדפוק של כפתור ההדלקה/כיבוי.

עריכה: אההה אבל בכלל אמרתי שהיעדר כפתור התפריט הוא נוראי. זה פשוט ככה. בתור מישהו שיש לו נקסוס 7 בטבלט וגם התעסק לא מעט עם הנקסוס 4, זה מעצבן נורא שאין כפתור תפריט כמו כפתור החזור. תפריט שלוש הנקודות של גוגל הוא רעיון נורא, ובONE הוא פשוט לא מופיע כ''כ.
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2013, 17:59

Klayman כתב:
בדיוק בגלל המיקום הדפוק של כפתור ההדלקה/כיבוי.

עריכה: אההה אבל בכלל אמרתי שהיעדר כפתור התפריט הוא נוראי. זה פשוט ככה. בתור מישהו שיש לו נקסוס 7 בטבלט וגם התעסק לא מעט עם הנקסוס 4, זה מעצבן נורא שאין כפתור תפריט כמו כפתור החזור. תפריט שלוש הנקודות של גוגל הוא רעיון נורא, ובONE הוא פשוט לא מופיע כ''כ.

אז איך בעצם נגשים לתפריט?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2013, 18:15

http://www.tacit.dk/_/rsrc/133970700348 ... &width=225

רואה את שלוש הנקודות שם מצד ימין למטה? אז כל מפתחת שמה את הכפתור הזה באפליקציה שלה במקום אחר.. אבל אם יש לך כפתור תפריט פיזי, זה לא רלוונטי כי אתה פשוט לוחץ עליו. זה הרבה יותר נוח.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 18:32

Klayman כתב:http://www.tacit.dk/_/rsrc/1339707003480/foldersync/help/file_manager_menu.png?height=400&width=225

רואה את שלוש הנקודות שם מצד ימין למטה? אז כל מפתחת שמה את הכפתור הזה באפליקציה שלה במקום אחר.. אבל אם יש לך כפתור תפריט פיזי, זה לא רלוונטי כי אתה פשוט לוחץ עליו. זה הרבה יותר נוח.

העדכון הרשמי ל4.2 מאפשר להעלים את התפריט הזה. במקום זה, לוחצים לחיצה ארוכה על כפתור הבית ומגיעים לתפריט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2013, 18:41

ומה עושים כדי להגיע למולטיטסקינג? ואגב, זה עדין הרבה פחות נוח מכפתור תפריט ייעודי.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 23:22

Klayman כתב:ומה עושים כדי להגיע למולטיטסקינג? ואגב, זה עדין הרבה פחות נוח מכפתור תפריט ייעודי.

אין לי מושג :) אני לא ממש יודע למה אתה מתכוון.

זה באמת פחות נוח. הרבה פחות? ממש לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יולי 2013, 11:31

תקן אותי אם אני טועה, אבל אתה משתמש באייפון כמכשיר הראשי שלך נכון? אם כן אז אתה לא באמת מבין את חשיבות כפתור התפריט בשימוש היומיומי באנדרואיד.

מולטי טאסקינג: https://www.youtube.com/watch?v=xAaR-kUOyLA
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 105 אורחים