סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2019, 00:33

מדהים שזה לאייפון.
אבל הם אומרים שבעתיד יגיע למחשב ואז לקונסולות.
זה מהיוצרים של journey כמובן. דוחפים מאוד לשחק אותו בקו אופ, עד שמונה שחקנים ביחד.
זה משחק למשל שאני משוכנע שיוכל לרוץ בדור הבא ב-8K/60 ויהיה ממש מגניב דווקא (:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2019, 17:16

אחרי שנים של עבודה, SKY של היוצרים של Journey יצא לפני איזה שבועיים בלי ששמנו לב בappstore.
הביקורות חיוביות, אך מעטות... לא דאגו להייפ לפני השחרור והייתה יציאה די שקטה... חשוב לציין שזה משחק *חינמי* עם מיקרותשלומים שממש לא חייבים לשלם כדי להנות ממנו במלואו.
המשחק הוא הכי יפה בערך על המכשיר, ויש לו אלמנט ״חברתי״ מובהק.
הממוצע שלו עומד על 80 כרגע אך מה שבעיקר בעייתי בו זה השליטה, והם הכריזו שה בלעדיות זמנית והוא כנראה יצא לכל פלטפורמה אפשרית מתישהו, וגם שם הוא יהיה מרהיב, אני מהמר.
בקיצור זה משחק שלגמרי עומד בסטנדרטים של החברה הייחודית הזו, אני אהבתי את כל המשחקים שלהם, ואחכה להכנס אליו לעומק רק כשאוכל לשחק בו בטלויזיה, אבל אנסה אותו בקטנה בטלפון של אשתי (על שלי הוא לא ירוץ)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2019, 19:29

הורדתי אבל לא ממש שחקתי עדין, ננסה בערב.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2019, 19:50

אה ולמה כתבתי את זה עכשיו...?
כי היום יצא גם journey לחנות של אפל (אולי גם באנדרויד? לא בדקתי). וזה דווקא קיבל יותר הד תקשורתי מsky.
הבנתי שהאלמנט החברתי מאוד בלט שם ויש מקומות שחייבים לעבוד ביחד, אז דווקא כמה שיותר מהר תשחקו בו כך יותר סביר שתראו הרבה אנשים שיעזרו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 21:16

האירוע של אפל:
- אפל ארקייד, זה בעצם גיימפאס אבל להבנתי מפתחים בונים את המשחקים במיוחד לשירות. 5$ בחודש, גישה חופשית ל-100+ משחקים, אשכרה גיימפאס. יש חודש ראשון חינם.
- אפל פלוס, הנטפליקס של אפל, 5$ לחודש החל מנובמבר ב-100 ארצות (אני משער כולל ישראל).
- מעכשיו אייפון, אייפד, מק ואפל TV חדשים מגיעים עם שנה של אפל פלוס חינם.

- אייפד חדש, דור 7:
יש לו את הסמארט קונקטור
המסך גדל ל10.2"
330$ ויוצא בסוף ספטמבר

- אפל וואטצ' חדש, דור 5:
מסך חדש, ALWAYS ON.
קצב הרענון של המסך יודע לנוע ב-60 ל-1 בכדי לחסוך זמן סוללה כשרואים דברים יחסית סטאטים.
אותו זמן סוללה 18 שעות.
400$ בלי סלולרי, 500$ עם, יוצא בסוף ספטמבר.
דור 3 יורד ל200$, אין חדשות על דור 4.

- אפל עושים REBRAND, כנראה בגלל המכירות הרעות של האייפון XS וה-XR. היורש של ה-XR הוא האייפון 11, היורש של ה-XS הוא האייפון 11 PRO.
- אייפון 11:
מסך זהה לXR
שעה יותר סוללה מה-XR
מצלמה כפולה מאחור, לא משולשת או מרובעת אבל עדין יש את הבליטה הע-צ-ו-מ-ה שראינו בדליפות. אבל זאת מצלמה חדשה באיכות גבוהה יותר מה-XS וה-XR.
כמובן צ'יפ חדש
699$ ויוצא בסוף החודש

-אייפון 11 פרו:
פרו עם מסך 5.8", פרו מקס עם מסך 6.5" כמו בדור הקודם. הבהירות עלתה ל-1200 NIT והצריכה ירדה ב-15%.
מצלמה משולשת מאחור. רגילה, X2 וזוית רחבה.
סוללה ארוכה ב4 שעות מהxr, במקס 5 יותר.
מטען fast charge 18w באריזה, פאקינג סופסוף.
אפשר לראות את המסגרת צילום של שלושת המצלמות במקביל ולצלם בשתיים במקביל ולבחור אחרי זה בעריכה (וזה כולל את המצלמה הקדמית ששודרגה גם לרמה של האחורית).
מצב לילה וכל מני שדרוגי ai לאפליקצית צילום.
999$ ולמקס 1199$.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 21:42

לא הבנתי על אילו 100 משחקים מדובר, איך השירות ארקייד הזה עובד אני לא מעודכן.

אחלה מחיר לאפל פלוס.

שאר ההכרזות מפהקות, חברה חסרת מעוף לחלוטין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 21:47

bling כתב:לא הבנתי על אילו 100 משחקים מדובר, איך השירות ארקייד הזה עובד אני לא מעודכן.

אחלה מחיר לאפל פלוס.

שאר ההכרזות מפהקות, חברה חסרת מעוף לחלוטין.

להבנתי המשחקים כולם פותחו במיוחד לשירות ארקייד שלהם. זה גיימפאס פשוט כל התוכן נוצר רק בשביל השירות ואתה יכול לשחק אותם באייפד, אייפון ואפל tv. בios13 גם התווספה תמיכה בשלטי one ופס4.

והנה פרטים על השירות טלביזיה שלהם. סדרות יוצאות כשרק שלושה פרקים ראשונים זמינים ואז כל שבוע יוצא פרק חדש. מודל מוזר שכזה שנע בין נטפליקס שמוציאה במכה לhbo שמוציאה שבועית. בשיגור יהיה זמין (מעבר לתוכן צד ג) רק ארבע סדרות וסרט תעודי (ובנוסף תוכנית של אופרה שלא מצויינת כאן):
The Morning Show is a series about the politics of a morning show TV and stars Aniston alongside Reese Witherspoon and Steve Carell.

See is a story about a group of humans trying to survive in a world where humans have lost sight.

For All Mankind is a new series from Battlestar Galactica executive producer Ronald D. Moore, and imagines an alternate reality where the global space race never ended.

Dickinson is a dramatic period piece about the poet Emily Dickinson, played by Hailee Stanfield.

The Elephant Queen is a documentary exploring the threat of elephant extinction.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 21:53

וכבר יש להם שם 100 משחקים?

אני יכול כבר לשער לאיזו רמת איכות אנחנו יכולים לצפות שם :roll:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 21:57

עדכנתי את השתי הודעות הקודמות כי עניינים עדין התגלגלו.

bling כתב:וכבר יש להם שם 100 משחקים?

אני יכול כבר לשער לאיזו רמת איכות אנחנו יכולים לצפות שם :roll:

משחקי אייפון, זה מה שאתה יכול לצפות. אבל אם זה משחקי אייפון טובים, זה דווקא נחמד כשיש לך 100+ משחקים זמינים בכל רגע שהם לא זבל f2p. השאלה היא באמת מה תהיה הרמה. כשאני אגיע למחשב אני אבדוק ואביא לפה.

מה שכן, יש שם משחקים של וויל רייט, החבר׳ה שעשו את מוניומנט וואלי, קאפקום, יוביסופט, סקוור איניקס ונאמקו. מסתבר שלא כל המשחקים בלעדיים, רובם בלעדיים וחלקם בלעדיים בטלפונים.

תמונה

והנה המכשירים שהוכרזו.
האייפון 11:
תמונה

האייפון 11 פרו:
תמונה

אפל וואטצ' החדש:
תמונה

האייפד החדש:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2019, 08:09

אני כבר שנים מחכה עם האייפון 6 שלי לשדרג וגם השנה אני לא מתלהב... העניין הוא שאני אוהב לצלם והמצלמה שלי כבר מאוד מיושנת, אין אפילו פורטרט. ובכל זאת, אני לא בטוח שגם אשדרג הפעם, אני רוצה מסך בלי הנוץ׳ הזה... מה שכן, הסוללה המשופרת מאוד מפתה אותי. קיצר נראה אם העסק יממן את השדרוג, אם לא אני אמתין עוד שנה או שנתיים... :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 10:05

Laskin כתב:אני כבר שנים מחכה עם האייפון 6 שלי לשדרג וגם השנה אני לא מתלהב... העניין הוא שאני אוהב לצלם והמצלמה שלי כבר מאוד מיושנת, אין אפילו פורטרט. ובכל זאת, אני לא בטוח שגם אשדרג הפעם, אני רוצה מסך בלי הנוץ׳ הזה... מה שכן, הסוללה המשופרת מאוד מפתה אותי. קיצר נראה אם העסק יממן את השדרוג, אם לא אני אמתין עוד שנה או שנתיים... :/

היית צריך לשדרג כשיצא הx. עכשיו אנחנו תקןעים בעיצוב הזה לפחות עד 2021 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2019, 10:18

אשתי שדרגה ל-X ככה שאם אנחנו יוצאים לטיולים אנחנו משתמשים במצלמה שלה.
ואין לי בעייה עם העיצוב, אבל אני כן הייתי רוצה מסך כמו בGALAXY S10, עם חור למצלמה, רצוי באמצע, וזהו. יכול להיות שנקבל את זה בשנה הבאה... ואם לא אז עוד שנתיים. אבל אני מאמין שסיכוי טוב לשנה הבאה, כי אפל הולכת להיות נראה לי היחידה עם נוץ' כזה עצום ב-2020.
פשוט אני מתבאס מהמעט מקום שיש לי בנייד כרגע, ומהמצלמה שהיא סבירה אבל לא מספיק כדי לעשות לילדות תמונות יפות באמת :) אבל לא משהו שאני לא יכול לסחוב איתו עוד קצת. כמו שאתה יודע אני אוהב ממש להרגיש הבדל עצום כשאני משדרג. הבעייה שלי בשנה הבאה תהיה כלכלית, אני גם משדרג מחשב וגם טלויזיה, זו הולכת להיות הוצאה של איזה 20 אלף ש"ח, ומן הסתם זה הרבה יותר חשוב לי מנייד חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 10:29

אפל היחידה עם נוטצ׳ כזה ענק כבר ב2019 ודוגרי גם ב2018 היא הייתה די לבד. הטלפון הבא שלהם הוא 11s, בטח יראה אותו דבר ויעבור בעיקר שינויים פנימיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2019, 10:36

לאחרונה הם פחות עקביים עם דגמי השדרוג, אז הוא יכול להיות גם 11R או 11 NO NOTCH או משהו כזה :D
וזה לא נכון שהם היו היחידים עם נוץ' גדול בשנה שעברה, היו עוד כמה, אבל השנה זה כבר מתחיל להיות פחות לעניין ושנה הבאה אני די בטוח שזה לא יתקבל טוב כבר.
ברור שאפל עם חוקים משלה, ועדיין - לא רואה אותם נשארים עם זה ב-2020.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2019, 10:53

אה, ולגבי שירות הארקייד שלהם - גם ככה מקבלים חודש ראשון חינם נדמה לי, אז כולנו ננסה אותו בקרוב... יכול להיות שיהיו שם כמה משחקים נחמדים מאוד... בכל אופן נראה שאפל הולכת להרוויח יפה מאוד מ-2 שירותי המנוי שלהם. למרות שרוב האנשים בטח יקבלו את השנה הראשונה חינם עם איזה מכשיר שירכשו :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 11 ספטמבר 2019, 21:40

2019 והם עדיין עם הלייטיניג המסריח הזה.
טוענים שאפל רוצה להיפטר מהחיבור הזה אבל לא רואים שום סימנים. אולי שנה הבאה עם USB4?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 21:59

Shlomix כתב:2019 והם עדיין עם הלייטיניג המסריח הזה.
טוענים שאפל רוצה להיפטר מהחיבור הזה אבל לא רואים שום סימנים. אולי שנה הבאה עם USB4?

העובדה שאפל אוהבים thunderbolt ו-usb4 זה פשוט סטנדרטיזציה פתוחה של thunderbolt אז מאוד הגיוני שברגע שזה יהפוך לסטנדרט אמיתי, הם יעברו לזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 10:54

לפי שמועות
https://www.vg247.com/2019/11/04/valve- ... et-report/
ואלב עובדת יחד עם אפל על קסדת הAR שלה.
זה ממש מעניין, ואני ממש מקווה שהם ישאבו השראה מפורטל בעיצוב שלו, שמתאים כמו כפפה לאפל.
כמו כן - מוכן מעכשיו לשים כסף על גירסת AR של פורטל בשיגור של זה, מתי שלא יהיה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 12:37

Laskin כתב:לפי שמועות
https://www.vg247.com/2019/11/04/valve- ... et-report/
ואלב עובדת יחד עם אפל על קסדת הAR שלה.
זה ממש מעניין, ואני ממש מקווה שהם ישאבו השראה מפורטל בעיצוב שלו, שמתאים כמו כפפה לאפל.
כמו כן - מוכן מעכשיו לשים כסף על גירסת AR של פורטל בשיגור של זה, מתי שלא יהיה

אני סומך על אפל וגיימינג בערך כמו שאני סומך על רמי לוי ומכוניות פרימיום :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 13:36

לא יודע... הרי אני לא צריך שהם יפתחו לי משהו, רק את הפלטפורמה שלהם. ומכשירים ופלטפורמות הם יודעים לעשות לא רע...
העניין הוא שאני באופן אישי לא מת על רעיון הAR והרבה הרבה יותר נמשך לVR.
מצד שני, AR קצת יותר ידידותי לילדים מאשר VR, לכאורה. לא מנתק אותם לחלוטין מהעולם... אז אולי בקטע הזה דווקא מתאים יותר. נחכה ונראה מה זה.
בכל אופן - חדשות מעניינות, אם זה נכון. ואלב ואפל. מעניין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 13:48

זה הולך להיות אפל TV לדעתי. אפל לא עשתה מכשיר ממש טוב וממש פופולארי מאז האייפד, החברה הזאת הפכה לחסרת מעוף וחסרת יכולת. הם מפסידים בטכנולוגיה ועיצוב לחברות סלולר סיניות שמוכרות טלפונים ב-400$, זה מביך. כלומר, אייפון חדש רק יצא והוא עדין עם הנוטצ' הכי גדול בתעשיה בזמן שחברות סיניות עושות מסכים שהם כמעט רק מסך, הFACE ID הוא קטסטרופה בזמן שחברות סיניות עם קורא טביעת אצבע על קולי מתחת למסך והעיצוב שלהם מיושן. כמישהו שהיה בערך רק עם אייפון בעשור+ האחרון, אני מבואס מהם רצח ולפי הדוחות הכספיים זה המצב של רוב לקוחות אפל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 14:02

זה שהם מפסידים לחברות בתחומים מסויימים (שלא מאוד מפריעים למבקרים, כי יש יתרונות אחרים - מהירות, תגובה, מצלמה, איכות בנייה), לא אומר שהם לא יכולים כל כמה שנים, כהרגלם, להפוך תחום על הראש שלו. בתחום הAR אין באמת שימושיים כיום בגיימינג ויש מצב לא קטן שאחרי שהם יציגו את שלהם - פתאום יהיה. וכמובן שזה לא מבטל את הסיכוי הסביר לא פחות, ששנתיים אחר כך כבר יהיו מוצרים סינים שיעשו אותו דבר או יותר טוב ברבע מחיר, אבל אני לא חושב שאפשר לקחת מהם את ההישגים.
האם אני סומך על זה שזה יקרה והם יצליחו לעורר שוק חדש שלא ממש כיום? לא כמו שהייתי סומך על זה לפני עשור וחצי, רחוק מזה... אבל יש להם כן צוותים עצומים של R&D ואני לא חושב שהם סתם יושבים על ערימת הכסף שלהם וסופרים. היו להם תקופות ארוכות יותר ללא חידושים משמעותיים, ואני לא חושב שזה ריאלי לצפות מהם כל שנתיים להמציא את עצמם מחדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 14:26

Laskin כתב:זה שהם מפסידים לחברות בתחומים מסויימים (שלא מאוד מפריעים למבקרים, כי יש יתרונות אחרים - מהירות, תגובה, מצלמה, איכות בנייה), לא אומר שהם לא יכולים כל כמה שנים, כהרגלם, להפוך תחום על הראש שלו. בתחום הAR אין באמת שימושיים כיום בגיימינג ויש מצב לא קטן שאחרי שהם יציגו את שלהם - פתאום יהיה. וכמובן שזה לא מבטל את הסיכוי הסביר לא פחות, ששנתיים אחר כך כבר יהיו מוצרים סינים שיעשו אותו דבר או יותר טוב ברבע מחיר, אבל אני לא חושב שאפשר לקחת מהם את ההישגים.
האם אני סומך על זה שזה יקרה והם יצליחו לעורר שוק חדש שלא ממש כיום? לא כמו שהייתי סומך על זה לפני עשור וחצי, רחוק מזה... אבל יש להם כן צוותים עצומים של R&D ואני לא חושב שהם סתם יושבים על ערימת הכסף שלהם וסופרים. היו להם תקופות ארוכות יותר ללא חידושים משמעותיים, ואני לא חושב שזה ריאלי לצפות מהם כל שנתיים להמציא את עצמם מחדש.

מתי הם הפכו פעם אחרונה תחום על הראש? האייפד לפני עשור? ג'וני איב כבר לא שם, סטיב ג'ובס מת ואפל אבדה את זה בגדול ממזמן. אז לא, אני לא חושב שהם יהפכו שום תחום על הראש, בטח שלא AR. כן, יש להם את פריימסנס אז יכול להיות שהם יעשו דברים מעניינים עם ראיה מדוייקת של המרחב או מעקב אצבעות, אבל כל העניין הזה נשמע לי כמו עוד אפל ווטצ'.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 05 נובמבר 2019, 14:33

צוותי פיתוח גדולים יש בהרבה מקומות. זה שיש לך הרבה מפתחים לא מבטיח שום דבר, לא חדשנות, לא הצלחה בשוק ואפילו לא איכות גבוהה של המוצרים. גם למייקרוסופט יש צוותים גדולים למשל וכולנו יודעים עד כמה הם חדשניים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2019, 14:38

אגב אפל ווטש, אז כן, גם שם כולם קפצו אחריהם (גם אם לא היו "הראשונים", הם אלו שהקפיצו את התחום).
גם אזניות אלחוטיות עם קייס מטעין שכזה, זה קטע שיותר ויותר חברות מחקות את אפל, וכן, אני יודע שהרבה לא חושבים שזה יתרון, אבל הם מובילים טרנד.

שוב, לשנייה לא אתווכח איתך שזה לא מה שהיה לפני 15 שנה... פאק, אני עדיין עם אייפון 6 (!), ומחכה לנייד שייגרום לי לרוץ לרכוש,שלא מגיע כבר איזה 7 שנים (וכאן שוב מגיע לאפל כל הכבוד על איכות הבנייה, מה לעשות... כמעט שום סמסונג או LG לא מחזיק ככה)... אבל לשלול על הסף שלא יהפכו יותר שום תחום - לדעתי הלכת מעט רחוק מדי. אגב, ג'וני אייב לא מספק את הסחורה בעשור האחרון בערך, יכול להיות שיש להם מישהו מתאים יותר לתקופה הזו.

שרון, לגבי מיקרוסופט - דווקא בשנים האחרונות יש להם אחלה מוצרים, בטח בתחום ההיי-אנד, לפטופים, טאבלטים, ניידים אפילו. חלקם היו ממש מתאימים לאפל, הבעייה היא שמיקרוסופט לא מובילת דעת קהל, אפל כן, אז יותר קשה להם להוביל טרנדים.
ברור שזה שיש להם חטיבת פיתוח גדולה לא מבטיח דבר. אבל התחושה שלי חיובית לגבי העתיד של אפל. אם לא יביאו שום דבר חדש גם בעוד 5 שנים אני אתחיל לדאוג, כרגע אני לא חושב שהם שם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים