סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי BiA » 29 יוני 2016, 19:02

הגרסה הרשמית של שיאומי כבר מכילה עברית, יש מתרגם שיושב אצלם. אחותי עם ה-Mi4 ומרוצה מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 יוני 2016, 19:49

שיאומי MI5 אחלה, רק מבחינת איכות הבניה, הוא לא משהו. הop3 עדיף בהרבה. יש ביניהם גם הבדל מהותי במסך - של הop3 הוא 5.5' ושל השיאומי הוא 5.1' אם אני לא טועה, אבל זה כבר עניין של העדפה אישית מבחינת גודל וכו'.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2016, 10:58

שמעתי בעבר המלצות טובות על Honorbuy שעושים (או לפחות עשו) משלוחים לארץ:
http://www.honorbuy.com/101-xiaomi-mi5

יש מצב שהOP3 שקליימן ממליץ עליו טיפה עדיף מבחינת גודל מסך, אבל זה מתבטא בתג מחיר שגבוה בכמעט 100$ כתלות בדגם ככה שזה נראה לי קצת מחוץ לתקציב (בטח אם זה עובר במכס). יש גם ביקורת עליו בGSMArena שכוללת לא מעט השוואות לMi5:
http://www.gsmarena.com/oneplus_3-review-1455p9.php
Xiaomi also has quite an alternative to the OnePlus 3. The excellent Xiaomi Mi 5 flagship, which we mentioned on several occasions throughout the review. It can be yours for anywhere between EUR 280 and EUR 440 or so and if you don't mind the slightly smaller 1080p LCD panel, you could potentially get an even better camera experience and a lot more storage for your money.

Klayman כתב:http://www.theverge.com/2016/6/7/118747 ... es-reasons
מוזמן לקרוא תגובות של הכתב למטה - הוא מתייחס שוב ושוב לנושא הסוללה וקצב הריקון המואץ שלה.

המידע שהוא נותן זה לא מידע קונקרטי - הוא אומר שיש לאוזניות הדיגיטליות השלכה על קצב ריקון הסוללה ושזה קצת יותר במקרה של האוזניות הגדולות יותר, אבל זו לא חוכמה כשגם על שימוש באוזניות רגילות יש השלכות על קצב ריקון הסוללה.
ניסיתי לדגום גם את הכתבה אבל בשום נקודה הוא לא מציין אם יש הבדל בהשפעה על סוללה בין חיבור אנלוגי ודיגיטלי, ועד כמה. שני אחוז? עשר אחוז? חמישים אחוז?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יולי 2016, 20:43

swym כתב:שמעתי בעבר המלצות טובות על Honorbuy שעושים (או לפחות עשו) משלוחים לארץ:
http://www.honorbuy.com/101-xiaomi-mi5

יש מצב שהOP3 שקליימן ממליץ עליו טיפה עדיף מבחינת גודל מסך, אבל זה מתבטא בתג מחיר שגבוה בכמעט 100$ כתלות בדגם ככה שזה נראה לי קצת מחוץ לתקציב (בטח אם זה עובר במכס). יש גם ביקורת עליו בGSMArena שכוללת לא מעט השוואות לMi5:
http://www.gsmarena.com/oneplus_3-review-1455p9.php
Xiaomi also has quite an alternative to the OnePlus 3. The excellent Xiaomi Mi 5 flagship, which we mentioned on several occasions throughout the review. It can be yours for anywhere between EUR 280 and EUR 440 or so and if you don't mind the slightly smaller 1080p LCD panel, you could potentially get an even better camera experience and a lot more storage for your money.

Klayman כתב:http://www.theverge.com/2016/6/7/118747 ... es-reasons
מוזמן לקרוא תגובות של הכתב למטה - הוא מתייחס שוב ושוב לנושא הסוללה וקצב הריקון המואץ שלה.

המידע שהוא נותן זה לא מידע קונקרטי - הוא אומר שיש לאוזניות הדיגיטליות השלכה על קצב ריקון הסוללה ושזה קצת יותר במקרה של האוזניות הגדולות יותר, אבל זו לא חוכמה כשגם על שימוש באוזניות רגילות יש השלכות על קצב ריקון הסוללה.
ניסיתי לדגום גם את הכתבה אבל בשום נקודה הוא לא מציין אם יש הבדל בהשפעה על סוללה בין חיבור אנלוגי ודיגיטלי, ועד כמה. שני אחוז? עשר אחוז? חמישים אחוז?

לא אמרתי שהOP3 עדיף בגודל המסך... להיפך, אמרתי שזה עניין של העדפה אישית, ושבסה''כ איכות הבניה של השיאומי MI5 היא לא משהו..
Klayman כתב:שיאומי MI5 אחלה, רק מבחינת איכות הבניה, הוא לא משהו. הop3 עדיף בהרבה. יש ביניהם גם הבדל מהותי במסך - של הop3 הוא 5.5' ושל השיאומי הוא 5.1' אם אני לא טועה, אבל זה כבר עניין של העדפה אישית מבחינת גודל וכו'.

תה מוזמן לזלזל בסרטונים ולהגיד שאין שום סיבה לעקם את המכשיר, וזה באמת נכון, אבל הOP3 החזיק מעמד בצורה הרבה יותר מרשימה, והוא כולו באיכות בניה מצויינת:

אגב, ההפרש במחיר, אם מדברים על דגם ה64 ג'יגה, הוא של 20$-30$, באתר שאתה בעצמך הבאת... ממש לא ''כמעט 100$'' כמו שאמרת, אלא אם כן אתה משווה מכשיר עם 32GB למכשיר עם 64GB כששניהם ללא אפשרות הרחבה חיצונית...

בנוגע להשפעה על הסוללה... עדיין לא מצאתי מבחן מדעי שבוצע בנושא, אבל הנה עוד התייחסות לנושא. http://headphones.reviewed.com/content/ ... ons-review . בכתבה הקודמת מדובר על בחור שדווקא ממש בעד הרעיון, והוא מבקר טלפונים למחייתו.. הייתי אומר שיש לו לא מעט ניסיון גם אם ברמת ''תחושת הבטן'', באמירה שלו שהאוזניות הללו פוגעות בסוללה.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יולי 2016, 10:33

Klayman כתב:לא אמרתי שהOP3 עדיף בגודל המסך... להיפך, אמרתי שזה עניין של העדפה אישית, ושבסה''כ איכות הבניה של השיאומי MI5 היא לא משהו..
אתה מוזמן לזלזל בסרטונים ולהגיד שאין שום סיבה לעקם את המכשיר, וזה באמת נכון, אבל הOP3 החזיק מעמד בצורה הרבה יותר מרשימה, והוא כולו באיכות בניה מצויינת:

אגב, ההפרש במחיר, אם מדברים על דגם ה64 ג'יגה, הוא של 20$-30$, באתר שאתה בעצמך הבאת... ממש לא ''כמעט 100$'' כמו שאמרת, אלא אם כן אתה משווה מכשיר עם 32GB למכשיר עם 64GB כששניהם ללא אפשרות הרחבה חיצונית...

בנוגע להשפעה על הסוללה... עדיין לא מצאתי מבחן מדעי שבוצע בנושא, אבל הנה עוד התייחסות לנושא. http://headphones.reviewed.com/content/ ... ons-review . בכתבה הקודמת מדובר על בחור שדווקא ממש בעד הרעיון, והוא מבקר טלפונים למחייתו.. הייתי אומר שיש לו לא מעט ניסיון גם אם ברמת ''תחושת הבטן'', באמירה שלו שהאוזניות הללו פוגעות בסוללה.

הסיבה שלא הגבתי על עניית איכות הבניה של הMI5 היא שאני לא חושב שיש מה להגיב עליה... זה משהו שנראה לי די חד משמעי שבמבחן הbending הוא לא מחזיק מעמד, ובסופו של דבר אני מניח שאי אפשר לצפות (בפערי מחיר כאלו) לטלפון גם מאד זול וגם מאד קל שיהיה עשוי מחומרים איכותיים יותר מהתחרות.
אני מסכים איתך ב100% שאם פרמטרים כמו עמידות בכיפוף ו/או רזולוצית 1440p חשובים לו אז הוא צריך לבדוק אופציות אחרות. גם הנקסוס 6P שלי די מחורבן במבחן הbending, אבל אני מניח שבשביל זה יש כיסוי שאפשר לקנות בכמה דולרים, או שאפשר פשוט לקנות טלפון מחומרים עמידים יותר - בין אם הOneplus 3 ובין אם Mi5 Pro עם גוף קרמי... אבל למיטב ידיעתי שניהם נמצאים מעבר לתקציב שלו.

בנוסף, אני די בטוח שהמחירים של הMi5 בhonorbuy היו נמוכים יותר בעבר: 330$ לדגם ה-32G ו-370$ לדגם ה64GB Prime. נראה לי שhonorbuy פשוט הקפיצו מחירים בגלל הביקוש, כי באליאקספרס אני יכול למצוא אותו (כולל משלוח לארץ) באותם מחירים כמו פעם - מה שמשאיר את הפער מהOneplus על אזור ה-70$ (ואפילו יותר אם יש מגבלת תקציב ומוכנים להתפשר על מכשיר עם פחות זיכרון).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2016, 14:01

בהמשך לדיונים על החיבור החדש לאזניות - בעד ונגד, יש פה מספיק מידע ב"ביקורת" הזו... הוא טוען שיש בהחלט יתרונות

זה לא ממש משנה את הדיון שזה צריך להיות בנוסף ולא במקום (AKA - המצב כיום), אבל זה נותן עוד קצת מידע למי שרוצה לשמוע

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יולי 2016, 14:37

יתרונות באוזניות שעולות 300-600$. לא מה שרוב הציבור יקנה. הdac והמגבר שיהיו בזוג של 40-50$,לא יתנו שום שיפור לעומת הרכיבים הפנימיים שיש כיום בטלפון ממוצע בכלל (ובאייפון בפרט, כי יש שם אחלה dac סה"כ).

אגב, גם בדגמים שהוא מציג, השיפור הוא לא מדהים, לפחות מכמות די גדולה של ביקורות שקראתי ושמעתי עד עכשיו. יש אוזניות אנלוגיות ב300$ שנשמעות טוב יותר מהאודיזי האלה ב600$ עם חיבור דיגיטלי (כמו ה h6 דור 2 של b&o).
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יולי 2016, 19:07

יאייי קידמה וזה :).
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יולי 2016, 21:01

Klayman כתב:

יאייי קידמה וזה :).

אני לא רוצה כזה :( אני אהיה בסדר עם אדפטר רק אם עוטף את החיבור הקיים והופך אותו לטיפה יותר עבה והוא גם יושב עליו מצוין ולא זז, או מתנתק בקלות. כל דבר אחר, זה קקי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2016, 21:29

הקאתי טיפה בפה :(
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יולי 2016, 14:31

לא שאני רוצה לצאת בעד השיקוץ הזה, אבל אתם מבינים שאם במקום זה מחברים את המתאם מהצד השני אז זה פשוט נראה כאילו לאוזניות הסטנדרטיות שלכם יש עוד כמה סנטימטרים אורך, נכון? לא צריך להסתובב עם זה בתוך הטלפון שלכם באופן קבוע.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יולי 2016, 15:07

די איזה מגזימנים זה בסדר גמור.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 17 יולי 2016, 15:14

אוקיי, איך מטעינים את הסמארטפון במצב כזה? :\

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2016, 18:21

מה אתה צריך סוללה? ממילא פייסבוק מטגן לך את המוח.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 יולי 2016, 21:39

בדקתי עם אוזניות אולפן שיש לי ,שנוצרו בשנות ה80 ,אז בטח לא תוכננו לסמארטפונים
ועוד עם מתאם דפוק ,שאני צריך להחזיק במצב מסוים שהסטאריו יפעל באוזניות
(החיבור של האוזניות גדול ,אז המתאם מוריד לסטנדרטי)

ונכון ,לא שומעים בכל העוצמה האפשרית ,אז מה ? ,עדין הווליום מספיק חזק לדרכים
במיוחד שאלו אוזניות שאוטמות את האוזנים ,אז חלק מרעשי החוץ לא מגיע

בענין שימוש במגבר ,ברור שמחברים למגבר האיכות ואפשרויות הווליום עולת בהרבה ,אבל אז זה על חשבון הבטריה
שבסמארטפון ,פשוט חבל לבזבז
ובכלל כמה כבר מסתובבים עם אוזניות אולפן או בגודל אולפן בחוץ ? ,אוזניות בגודל סטנדרטי מספיקות לרוב המוחץ של הלקוחות
זה גם מה שמגיע עם כל הסמארטפוני מינסטרים

עם רוצים ,שיעשו אוזניות שכוללות מגבר ובטריה פנימית ,ואז גם החיבור הסטנדרטי יספק ,גם ענין השליטה על ווליום מיושם כבר שנים
בחיבור סטנדרטי

ואל תבינו לא נכון ,אני לא נגד המעבר לחיבור דיגיטלי ,אני פשוט חושב שזה צריך להיות בהדרגה ,בהתחלה להשאיר את האפשרות
רק לשים בקופסא אוזניות עם החיבור החדש ,ורק אחרי כמה שנים ,לבטל את החיבור האנלוגי
ולא לעשות שטויות כמו דונגל מגעיל ,רק לחבר אוזניות

עם אפל זה יכול להיות יותר גרוע ,בגלל החיבור ששיך רק להם ,והעלות הרבה פעמים בהתאם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2016, 23:40

אני משער שהדליפה הזאת מפוקסקון מאשרת את השמועות אייפון 7?
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2016, 15:02

כנראה האוזניות החדשות של האייפון הבא:

על פי השמועות יהיה באייפון הבא רכיב בלו טות' חדש בפיתוח פנימי של אפל (היא רכשה לפני מספר שנים את Passif Semiconductor שאחראית לזה) שיהיה low power וידרוש הרבה פחות סוללה ממה שרכיב בלו טות' היום דורש, כנראה כדי ללכת בלו טות' עם האוזניות שלה. מצד שני יש את הסרטון שהבאתי שאומר שכנראה מה שנקבל זה פשוט איירפודס עם חיבור לייטנינג וזהו. לא ברור כל העניין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2016, 15:37

אפל לא ייתנו לך אוזניות אלחוטיות בקופסא. חד משמעית.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2016, 15:38

כן, אני משער, כל העניין אוזניות הזה מסריח לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוגוסט 2016, 00:02

אני לא רואה הבדל חוץ מאשר האנטנה, אם אפל קוראת לזה אייפון 7 אז היא די מבזה את עצמה. אני מקווה לאיזה אייפון פרו או משהו כזה, אי אפשר למתג את הטלפון הזה כממוספר חדש. כמו שאתם רואים המצלמה הכפולה היא רק בפלוס, את הכניסת אוזניות לא רואים אבל בכל הדליפות היא לא קיימת.
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוגוסט 2016, 00:47

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה שאפל עושה כל כך מעט שינוי באייפון שאמור להיות ממוספר, זה שהאייפון הבא הולך להיות אייפון X לכבוד עשור והם הולכים לעשות מלא שינויים עצומים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוגוסט 2016, 10:57

השמועות אומרות ששנה הבאה הם יחליפו למסך oled גמיש (הם על lcd עד היום) וגוף מזכוכית חזקה במיוחד, כלומר יכול להיות שינוי עיצוב די דרמטי שישלב בין הגלקסי אדג׳ לאייפון 4.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 אוגוסט 2016, 11:18

ואז הם יספרו לנו כמה מסכי OLED זאת פריצת דרך טכנולוגית! :D
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran