ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2019, 14:36

אני מצפה בהיסוס. אני לא יודע מי זאת וולוו יותר, הרי אף אחד מהצוות המקורי של hl1-2 כבר לא שם, הכותבים כבר לא שם (למרות שאחד חזר לאחרונה בדלת האחורית) וזאת חברה שונה לגמרי. גם יש למשחק הזה ריח של ספינאוף, לא hl הראשי החדש. מצד שני זה פאקינג aaa חדש מוולוו אז אני לגמרי מתרגש.

עם נושא הvr אין לי בעיה כי יש לי קסדה אז יכול להיות שאני היחיד פה בפורום שאשכרה ישחק בו במרץ. יהיה מעניין לראות מה הם יעשו, כמה יפה יכול להראות סורס 2 כשדוחפים אותו בaaa ואיך נראת חווית aaa אמיתית בvr.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 נובמבר 2019, 19:12

זו בדיוק הנקודה. אנחנו לא יודעים הרבה על ואלב ופיתוח משחק סינגל פלייר בימינו. אנחנו יודעים שהייתה להם תקופה ארוכה של פיתוח עם כוונה מקסימלית למוניטזציה ודחיפה ל Steam market, והצהרה ישנה של גייב על כך שלא חשוב לדעת לעצב שלבי סינגל בואלב. מה אפשר להסיק מזה? כנראה שלא יותר מדי, אבל בדיוק בגלל הסיבות הללו, חובת ההוכחה עליהם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 נובמבר 2019, 20:07

לפחות תהיה לנו עוד עדות לבעית ה bias של אתרי סיקור המשחקים שעכשיו לבטח ייבקרו משחק VR בלעדי למחשב 'כי זה מואלב'. זה ש Asgard מקבל מילים חמות ומחמיאות לא עזרו לו לקבל יותר מ 6 ביקורות ב OC (שלוש מבית IGN) אבל לבטח אם זה היה משחק PSVR הוא היה מסוקר בכל חור. כמו blood & truth שעומד על 70 ביקורות. שוב הבליינדספוט מופיע ואתרים מבקרים מה שנוח להם לבקר במקום את כל מה שחשוב ונכון לבקר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2019, 21:15

האמת שאני צריך לבדוק את אסגארד, סופסוף הvr מתרומם קצת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 12:49

היום ב-20:00 נראה לראשונה מזה 9 שנים משחק AAA של VALVE ואני לא ידוע מה לחשוב על זה. האינטרנט די אפתי, כנראה כי זה משחק VR, אבל זה עדין משחק חדש של VALVE. סתם עובדה מעניינת, ל-0.38% ממשתמשי סטים יש משקפי VR כלשהם. אם המשחק הזה ידרוש את השלטים החדשים של VALVE כנראה שזה מצטמצם לבערך 800 אנשים סך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 נובמבר 2019, 13:58

אני די בטוח שהם מבינים את הבעייה הזו של התחום... יש מלא נינטנדו 64 בשוק, אבל אין מריו ואין זלדה, אז למה שירוצו לקנות?
רק אם יביאו חוויה באמת חדשנית ובאמת מרשימה - אנשים עם הכסף שזה דורש ירוצו לחנויות. נראה לי שוואלב רוצים להביא את החוויה הזו, הם תמיד אמרו שלא יעשו משחק חדש בסדרה עד שיהיה להם מה לחדש, ובאמת לחדש, עכשיו הם צריכים להוכיח שהצליחו :)

צריך גם לזכור שמה שזה לא יהיה, צפוי להיות עם רגליים ארוכות, ואני מניח שיגיע גם לסקרלט ולפס5, אז אם באמת מדובר בקילר אפ של ממש, גם אנשים שירכשו קסדה לראשונה ב-2025 יקנו את המשחק הזה, בסבירות גבוהה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 14:56

Laskin כתב:אני די בטוח שהם מבינים את הבעייה הזו של התחום... יש מלא נינטנדו 64 בשוק, אבל אין מריו ואין זלדה, אז למה שירוצו לקנות?
רק אם יביאו חוויה באמת חדשנית ובאמת מרשימה - אנשים עם הכסף שזה דורש ירוצו לחנויות. נראה לי שוואלב רוצים להביא את החוויה הזו, הם תמיד אמרו שלא יעשו משחק חדש בסדרה עד שיהיה להם מה לחדש, ובאמת לחדש, עכשיו הם צריכים להוכיח שהצליחו :)

צריך גם לזכור שמה שזה לא יהיה, צפוי להיות עם רגליים ארוכות, ואני מניח שיגיע גם לסקרלט ולפס5, אז אם באמת מדובר בקילר אפ של ממש, גם אנשים שירכשו קסדה לראשונה ב-2025 יקנו את המשחק הזה, בסבירות גבוהה.

אתה מתכוון שאין בכלל N64 בשוק אז צריך להוציא את המריו בכדי שאנשים יקנו את ה-N64 :)

הדבר היחיד שמבאס אותי הוא שיש לי את הVIVE המקורית שזה כמו לשחק ב-GOW על טלביזיה 20" 720p. אבל היי, אני אקנה אותו, אני אשחק בו ובתקווה שאני ממש אהב אותו. ומי יודע, אולי יום אחד אני ארצה לשדרג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 20:04

הטריילר:

אחרי the final hours of half life ואחרי זה של hl2 ופורטל 2, ג׳ף קילי משחרר עכשיו את של hl vr alyx:

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 21 נובמבר 2019, 20:05

נראה טוב!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 20:07

עדין לא צפיתי בעצמי, מרדים את הילד :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 20:11

ראיתי את הטריילר, פאאאק. הייפ! וזה באמת יוצא במרץ.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 נובמבר 2019, 20:31

וזה כמובן לא בלעדי לאינדקס אלא שחיק על כל הקסדות במחשב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 נובמבר 2019, 20:44

נראה לא רע. מעניין מה האורך של המשחק. הטריילר לא הצליח לייצר לי שום מתח, כי זה פריקוול, ואנחנו יודעים לגמרי מה קרה אח''כ. אבל עדיין נראה לא רע.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 נובמבר 2019, 20:49

נראה פשוט מעולה.
מקווה שתהיה שנה הבאה קסדה אטרקטיבית, בסביבות הקיץ, שאקנה אותה וזה יהיה המשחק הראשון שאשחק על המחשב הבא שלי ^_^

לגבי קסדות אחרות - נחמד שיעבוד איתן אבל נראה שמי שלא ישחק עם שלטים מתקדמים יפספס הרבה מהחוויה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 נובמבר 2019, 20:52

כן טוב, לא טוב, לפחות יהיה תמונות וגיפים ברזולציוה ואיכות טובים של HL מזה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 21:08

הסרטון של ג׳ף קילי ממש מעניין, יש שם לא מעט פרטים על ולוו בכלליות:
- עבדו עליו 50+ אנשים ממרץ 2016, כלומר פיתוח של 4 שנים.
- ולוו עשו אותו כי הם הרגישו שיש חוסר בקילר אפ לvr.
- הם אשכרה אמרו במפורש שהם לא עובדים עכשיו על hl3 והסיבה שזה פריקוול היא שהם משקשקים מלעשות hl3.
- הם רצו לעשות או משחק פורטל או hl ובגלל שפורטל דורש המון תנועה אלימה, זה לא התאים לvr אז הם הלכו עם hl.

אלה הפרטים החשובים, בנוסף קילי אמר שבסרטון של the final hours, שיצא יחד עם המשחק במרץ, הוא ממש יכנס לכל מה שהלך בולוו בעשור האחרון אז אולי נוכל להבין מה באמת קורה שם מבחינת פיתוח משחקים.

בנוגע למשחק עצמו, הוא נראה לי מדהים. אני רק מקווה שאני לא אסבול מזה שיש לי את השלטי vive הקלאסים ולא את הגריפים החדשים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 נובמבר 2019, 21:31

אוה, שכחתי שזה היום, אני זז לצפות :)
עריכה: אוקיי, זה נראה סבבה בכללי ומצוין ביחס ל-VR. זה שהכריזו עליו כפרויקט הכי גדול של וואלב עד כה ושמדובר במשחק באורך של HL2 פחות או יותר - זה בהחלט מסקרן אותי. לצערי אני מניח שיעברו שנים עד שאחווה אותו, גם עם ערכת VR המחשב שלי עם ה-970 לא עומד בדרישות מינימום ואני לא ממש בכיוון של לשדרג את המחשב לדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 נובמבר 2019, 22:03

נראה מן הסתם המשחק הכי גדול ומושקע שהגיע ל VR אי פעם, אשכרה הפקה מלאה ורצינית.

עושה רושם מצויין וגם אם זה לא ה HL שציפו לו, עדיין יש משהו כיפי ומרגש בלראות את וואלב חוזרת למשחק סינגל סינמטי מושקע ובכלל, יש משהו מרגש בלראות משחק HL חדש. מקווה שהכישרון של וואלב נשאר ושזה ספתח לקריירת סינגל מחודשת.

אלוהים כמה שנים שזה לקח להגיע לרגע הזה של משחק נורמלי שיוצא מהם :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 21 נובמבר 2019, 22:08

אבל למה הכפפות מרחפות באוויר למה?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 נובמבר 2019, 22:54

לא יודע.. אני לוקח את מה שקילי אומר על ואלב בערבון מוגבל.. הוא פאנבוי שלהם כמעט כמו שהוא פאנבוי של קוג'ימה. גם כשהוא שאל שאלות יותר קשות, הוא מיד החליק אותן עם חיוך וליטוף וחצי התנצל במקומם..
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 23:06

Klayman כתב:לא יודע.. אני לוקח את מה שקילי אומר על ואלב בערבון מוגבל.. הוא פאנבוי שלהם כמעט כמו שהוא פאנבוי של קוג'ימה. גם כשהוא שאל שאלות יותר קשות, הוא מיד החליק אותן עם חיוך וליטוף וחצי התנצל במקומם..

VALVE בנו לו את הקריירה, בלי ה-final hours שהם נתנו לו לעשות עם HL1 הוא לא היה פה היום.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 נובמבר 2019, 23:26

סבבה, לכן אני לוקח את "הדיווח העיתונאי" שלו בע"מ...
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 23:32

Klayman כתב:סבבה, לכן אני לוקח את "הדיווח העיתונאי" שלו בע"מ...

כן, ברור שזה שת"פ. אגב, הוא מבקר אותם פעם בכמה חודשים כבר ארבע שנים, מתחילת הפיתוח, כך שהכתבה הזאת יכולה להיות מאוד מעניינת. יהיה מעניין לראות קצת מאחורי הקלעים של VALVE בשנים האחרונות, "השנים האבודות". האמת שהאכזבה הכי גדולה שלי הייתה כשהם אמרו שעובדים על המשחק 50+ אנשים. כלומר, WTF אנשים, אתם חברה של מליארדי דולרים בשנה שלא עשתה משחק AAA כבר עשור וכשסופסוף עושים משחק AAA זה עם צוות בגודל שהוא רבע או שליש מהסטנדרט היום בתעשיה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 נובמבר 2019, 23:46

כן, אבל זה מיועד בלעדית לפלטפורמה שאפשר להגיד שהיא לא ממש קיימת, אי אפשר לצפות להפקה הרבה יותר גדולה מזה נכון לעכשיו. אפילו לא מחברה כזו.
זה אולי רבע או שליש ממשחק AAA כיום, אבל זה עבור שבריר של אחוז מקהל היעד של המשחקים האלה.
זו השקעה ראשונית מכובדת מאוד בעיניי.
מעניין אם יש משהו בשוק היום שמתקרב לזה. כמה פייסבוק השקיעו במשך ארבע השנים האחרונות בכל המשחקים והתכנים הבלעדיים של האוקולוס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2019, 23:57

Laskin כתב:כן, אבל זה מיועד בלעדית לפלטפורמה שאפשר להגיד שהיא לא ממש קיימת, אי אפשר לצפות להפקה הרבה יותר גדולה מזה נכון לעכשיו. אפילו לא מחברה כזו.
זה אולי רבע או שליש ממשחק AAA כיום, אבל זה עבור שבריר של אחוז מקהל היעד של המשחקים האלה.
זו השקעה ראשונית מכובדת מאוד בעיניי.
מעניין אם יש משהו בשוק היום שמתקרב לזה. כמה פייסבוק השקיעו במשך ארבע השנים האחרונות בכל המשחקים והתכנים הבלעדיים של האוקולוס.

1) המשחק הזה נועד לגרום לאנשים לקנות את הפלטפורמה הזאת, כשנינטנדו בנתה את מריו 64 הם בנו אותו לפלטפורמה עם 0 משתמשים, מריו הוא זה שגורם לאנשים לקנות אותה. HL:A אמור להיות המריו 64 של ה-VR.
2) יש כמה מליוני קסדות בשוק, HL:A אמור לגרום לעוד כמה אנשים להשבר ולקנות.
3) אני בספק אם קיים גיימר בעולם שיש לו קסדת VR ולא יקנה את HL:A, הם הולכים למכור כמה מליוני עותקים.
4) תמיד תזכור, VALVE עושה 100% רווח על כל עותק נמכר :)
5) זאת פאקינג VALVE, הם הרוויחו את התקציב של HL:A בערך בזמן שהם עשו דיונים בחדר ישיבות על המשחק במשך שבועיים.

בנוגע לאוקולוס, זה איזה פרוייקט צד של פייסבוק, אני בספק כמה הוא באמת מעניין אותם. VR בשביל VALVE זה הפוקוס העיקרי כבר שנים, הם לא עושים כמעט כלום חוץ מזה. בכל מקרה, אם הם סופסוף עושים פיתוח AAA, מדכא שהם שמים רק 50 אנשים על פרוייקט שכזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים