ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 18 יולי 2021, 18:47

DrKeo כתב:לא כל משחק הוא אנצ׳רטד, זה ממש אחלה לעשות כמה סיבובים במשחק פחות מחייב על ניידת. אפילו נניח פורצה הורייזן, זה משחק שבכיף אפשר לסגור בו פינה על כמה אירועים מהנייד.

בדיוק, כשאני רוצה לתת לcrusader kings 3 צ'אנס להמשיך לשבת על הPC אחרי העבודה גורם לכל העסק להרגיש כמו שיעור באונברסיטה/עבודה מהבית עם כל הקריאה שצריך לעשות בו, על נייד? וואי אני שם עליו 600 שעות.לעולם לא יהיה פורט לסוויץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2021, 19:23

glass man כתב:
DrKeo כתב:לא כל משחק הוא אנצ׳רטד, זה ממש אחלה לעשות כמה סיבובים במשחק פחות מחייב על ניידת. אפילו נניח פורצה הורייזן, זה משחק שבכיף אפשר לסגור בו פינה על כמה אירועים מהנייד.

בדיוק, כשאני רוצה לתת לcrusader kings 3 צ'אנס להמשיך לשבת על הPC אחרי העבודה גורם לכל העסק להרגיש כמו שיעור באונברסיטה/עבודה מהבית עם כל הקריאה שצריך לעשות בו, על נייד? וואי אני שם עליו 600 שעות.לעולם לא יהיה פורט לסוויץ.

או לשחק ב-CIV 6 ב-60FPS בשליטה מלאה עם כל ההרחבות ובגרפיקה הכי גבוהה. יש המון משחקים שאפשר לשחק שם, לא רק אינדיז, אפילו משחקים כמו two point hospital או מירוצים או xcom וכולם בגרסה הטובה שלהם ובסנכרון עם המחשב. הרי הדק יכול להריץ משחקים מדור הפס4 בהגדרות ממש גבוהות, מדובר בקונסולה חזקה משמעותית מהפס4 שמכוונת ל-800p, מעטים המשחקים שהיא לא תריץ ב-60FPS בהגדרות גבוהות יחסית.

כל הקטע של הסנכרון עם המחשב הוא להיט, אתה יכול לסגור פעילויות צד בשירותים במשחקים שאתה משחק לרוב על המשך הגדול ואז להמשיך על המסך הגדול. כיף לעשות גיירנד על הניידת כשאתה יושב מול הטלביזיה ורואה משהו בחצי עין וכשאתה רוצה לחזור לקווסט הראשי, תחזור למחשב/טלביזיה. אני רציתי את המכשיר כמכשיר נלווה - אינדים ולשחק בחלקים פחות משמעותיים של משחקים בזמן שאני לא ליד המחשב או כחווית מסך שני.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יולי 2021, 19:46

אוו כן, Two point hospital זה משחק שאני דוחה שנים כי חיכיתי שיגיע קודם לפס4 ועכשיו כבר לא בא לי לשחק אותו על הפס5 אלא על המכשיר הזה.
אולי אני אפילו אשחק SF6 אקסקלוסיבית על המכשיר הזה כי במצב בתחנת העגינה יש לו ethernet port וככה גם נקבל את כל היתרונות של גרסת הPC בלי להשקיע בRIG מלחיץ.

אני כל כך מרוצה ממה שvalve עשו פה.אני גם אוהב איך הם ממש מפרסמים את GG עם הדבר הזה, כאילו זה לא רק פנטזיה שלי הם אשכרה מנסים לפתות שחקנים של פייטרס.

תכלס,אני יכול עכשיו לשחק את Gears 4 וGears 5 בשירותים ואז להמשיך על המסך הגדול. ענק.

אין לי יותר מדי משחקים ברמה של PS4 בסטים, אבל אני מניח שזה זמן לחקור משחקים בסטים שהחמצתי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 יולי 2021, 21:56

אני איפשהו חושב שעם הבקלוג של סטים הם מכוונים יותר לתחרות עם כל החברה שמחזיקים לפטופים של גיימינג שאשכרה קנו אותם כדי להסתובב איתם ביום יום, הסטים דק אולי כבד יותר מהסוויץ אבל יותר קל מאייסר פרדטור לדוגמא... אני רק חושב על זה שאפשר לשחק דרקסט דנג'ן בעבודה עכשיו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 יולי 2021, 00:47

glass man כתב:

לא יודע, לא רואה את עצמי משחק במשהו כמו CK על ניידת (גם לא RPG איזומטריים שזה בין הדברים הבודדים שאני עוד משחק במחשב). לחשוב על הטאצ'פאד יחד עם הסקיילינג הקלוקל של הטקסט...

מה שכן, האפשרות לחבר לדוק בהחלט מגניבה, בסך הכל זה נראה כמו אחלה מוצר למי שרוצה משחקי פיסי וניידת אבל לא חייב מחשב היי-אנד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יולי 2021, 01:28

BiA כתב:
glass man כתב:

לא יודע, לא רואה את עצמי משחק במשהו כמו CK על ניידת (גם לא RPG איזומטריים שזה בין הדברים הבודדים שאני עוד משחק במחשב). לחשוב על הטאצ'פאד יחד עם הסקיילינג הקלוקל של הטקסט...

מה שכן, האפשרות לחבר לדוק בהחלט מגניבה, בסך הכל זה נראה כמו אחלה מוצר למי שרוצה משחקי פיסי וניידת אבל לא חייב מחשב היי-אנד.

טכנית, אתה יכול למפות בעזרת תוכנה חיצונית את העכבר לאנלוג סטיק ואז להשתמש באנלוג סטיק כעכבר בCK. וזה עוד בלי להזכיר שהרבה RPG
קיבלו שליטת קונסולות על גרסת הPC שלהן ככה שאפשר טכנית לשחק אותם עם השליטה הזו, נכון לא כולם אבל בשביל אלה שלא יהיה את השיטה שהזכרתי.
ועוד לא ראינו מה אנשים/valve יעשו עם מסך המגע עם הזמן, אני מקווה שהוא לא יהיה מוגבל רק לתפריטים :) אני לגמרי בונה על זה שמשטח המגע יהפוך למיותר, אבל הוא יכול להיות יעיל בoverwatch למי שיטרח להסתגל אליו :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יולי 2021, 14:00

BiA כתב:
glass man כתב:

ויי זמיר, 720P במסך של 27 אינץ'?

דרך אגב, איש לא רוצה לשחק בCK3, למה? כי אחרי שהשתלטתי על אירלנד, מתתי, עברתי לשחק את הבן, העברתי מראש הכל איליו מלבד כמה Claims לאחים הבוגדניים שלו שגידלתי וטיפחתי, בום - מלחמת אזרחים. אבל באמת שזה בערך המשחק הכי גרוע שאפשר לדמיין בקונסולה ניידת, זה משחק פיסי בכל רמח איבריו שדורש מסך נורמאלי ועכבר כמו שצריך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2021, 14:24

תמיד יש לי חשק להכנס ל-CK, מתישהו אני אעשה את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2021, 20:25

למי שתהה, הרוחב פס זיכרון של הסטים דק הוא 88GB/s. בערך פי 4 מהסוויטצ׳, בערך חצי מהפס4.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 יולי 2021, 02:24

Laskin כתב:אני מבין שאופציית הפס5 לא זועקת לך ״קנה אותי״, אבל זה לא אומר שחייבים להוציא את הסכום הזה על משהו אחר ;)
אצלי בספריה באמת אין שום משחק שאני יכול לחשוב עליו שהמכשיר הזה יגרום לי להתחיל לשחק בו פתאום…

עצה שלי - קנה קווסט 2… זול יותר והרבה יותר שימושי :)

עשיתי לך משהו רע שאתה שולח אותי לקנות קווסט 2? :D

נקודת החוזק של הסטים דק הוא שלקנות אותה חוסך לי את הצורך בלתחזק ספריית משחקים אחת למחשב, אחת לקונסולה הסלונית שלי, ואחת לטאבלט (היום השמירות שלי בין גרסת המחשב והאייפד של CIV VI או Darkest Dungeon לא מסתנכרנת, וזה עוד אחרי ששילמתי עליהן פעמיים...)
בנוסף, יש לי *מאות* משחקים בבאקלוג דווקא על המחשב, זממש הייתי רוצה לשחק בהם על מסך נייד או מסך טלוויזיה פשוט מטעמי זמינות ונוחות (אם חסרים לך משחקים לשחק בהם אני אשמח להמליץ לך).
עם הסטים דק אני מקבל פתרון לשתי הבעיות האלו, יחד עם מבחר המשחקים הכי גדול, במחיר הכי טוב, ועם הפשרה הכי טובה בין ניידות לביצועים.

נכון שמצד אחד יש את הPS5 שתציע לי ביצועים יותר טובים בסלון, אבל תקריב לי את הניידות לטובת מבחר הולך ומתדלדל של אקסלוסיבים, כי נראה שסוני מביאה יותר ויותר משחקים לPC גם ככה.

ומצד שני יש את הסוויצ'. אבל פה לא רק שמדובר בחומרה של דור שלם אחורה, אלא בעובדה שהסוויצ' מעולם לא באמת היתה "מכונת אינדיז" בהשוואה לקונסולות האחרות - הרי לכל אחת מהן מבחר משחקי אינדי גדול יותר).
הגדולה של הסוויצ' היא שהיא פשוט נתנה לאנשים את האופציה לשחק את דד סלס, ואת אורי, ואת הולו נייט, ואת קאפהד, ואת כל שאר האינדי דארלינגס על מסך נייד. זה, ורק זה, היה הselling point שהפך אותה להצלחה כזו מטאורית.
אבל ברגע שהסטים דק תעשה את כל זה יותר טוב, יותר זול, ועם מגוון משחקים גדול פי כמה, השאלה שצריך לשאול היא לא למה אני צריך את הסטים דק, אלא למה אני צריך את הסוויצ'?

הדבר היחיד שבאמת יכול להיות סוג של תחרות זה מן הסתם לא האוקולוס (שרק תעשה לי יותר פרגמנטציה, ולא מציעה שום דבר מעניין) אלא האופציה של מיקרוסופט - שמאפשרת לי גישה עם הגיימפאס לאותם המשחקים על המחשב, על הXBOX, ועל הנייד דרך הענן.
אבל בשביל שזו באמת תהיה אלטרנטיבה אני צריך קודם שהקלאוד יגיע לארץ, ואפילו כשזה יהיה זמין צריך לקחת בחשבון שמדובר בקטלוג משחקים מצומצם יותר, וחלק מ משחקים יכולים לעזוב אותו פתאום בהתארה די קצרה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 אוגוסט 2021, 13:30

אז מסתבר שHalf Life 2 הולך לקבל גם הוא רימאסר (שכולל את ההרחבות), בזכות מודרים שקיבלו את ברכת הדרך מואלב. המשחק והתמונה כבר מופיעים בSteamDB:
https://steamdb.info/app/600680/

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אוגוסט 2021, 22:07

האסייתים ממש ממש מתעניינים בסטים דק. כמעט בכל טרטוריה האסייתים מחפשים מידע בגוגל על הסטים דק פי כמה מאשר על הסוויץ Oled כולל יפן.
אז כן אפשר כמובן להגיד שחיפושים בגוגל לחוד ונתוני מכירות לחוד, ולכן לא הבאתי את זה לנושא החומרה והתוכנה אבל זה מדהים ויותר מהכל צריך להוכיח לנינטנדו את הרעב והביקוש הקיימים לסוויץ חזק חומרתית.

למשל, ביפן, מדינת הבית של הסוויץ דו משמעי, היפנים חיפשו מידע על הסטים דק, פי 8 מאשר על הסוויץ Oled ובואו נזכור שהיפנים אוהבים לשדרג את הניידות שלהם, היו אמורים לעוף על הOled.
https://sea.ign.com/steam-deck/175740/n ... lly-prefer

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 ספטמבר 2021, 14:33

מסתבר שבין שלישי לרביעי, סטים ירדה ל''עדכון שגרתי'', שנגרר להרבה מאוד זמן. משתמשים ביבשת אמריקה לא היו נגישים למשחקים שלהם, כולל משחקי סינגל פלייר במשך שעות ארוכות. מה שעלה הוא, שמצב האופליין של סטים לא רלוונטי אם יש לך אינטרנט אבל הרשת של סטים עצמה לא נגישה. מעניין.. ולא כ''כ ''פרו-צרכני'' כמו שואלב מוצגת בד''כ.. אני זוכר שהיו כאן כאלה שמאוד התנגדו לבדיקת אונליין בקונסולות וכו'.. מעניין איפה הם עכשיו..?

https://www.thegamer.com/steam-outage-s ... yer-games/
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2021, 21:24

Klayman כתב:מסתבר שבין שלישי לרביעי, סטים ירדה ל''עדכון שגרתי'', שנגרר להרבה מאוד זמן. משתמשים ביבשת אמריקה לא היו נגישים למשחקים שלהם, כולל משחקי סינגל פלייר במשך שעות ארוכות. מה שעלה הוא, שמצב האופליין של סטים לא רלוונטי אם יש לך אינטרנט אבל הרשת של סטים עצמה לא נגישה. מעניין.. ולא כ''כ ''פרו-צרכני'' כמו שואלב מוצגת בד''כ.. אני זוכר שהיו כאן כאלה שמאוד התנגדו לבדיקת אונליין בקונסולות וכו'.. מעניין איפה הם עכשיו..?

https://www.thegamer.com/steam-outage-s ... yer-games/

מצב האופליין של סטים דורש לחיצת יד עם השרתים של סטים גם בהרצה ראשונה של המשחק אחרי כל התקנה טריה וגם כל X ימים שלא נגעת במשחק. בנוסף הם דורשים לחיצת יד אם יש לך חיבור אינטרנט פעיל, כלומר מצב אופליין לא עובד בכלל אם יש לך חיבור אינטרנט והם למטה. יש אנשים שמכחישים את זה עד היום.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 ספטמבר 2021, 10:22

https://help.steampowered.com/en/faqs/v ... -E34B-B2C8

אני יוצא מנקודת הנחה שאם יש להם את האפשרות לשפר את זה, זה יקרה צמוד ל DECK כי שם מצב אופליין יהיה חשוב הרבה יותר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 אוקטובר 2021, 20:34

וולב הוציאו סרטון איך פותחים את הסטים דאק
הבשורות הטובות ,שיחסית זה קל לפתוח ולתקן
הם גם הראו שאפילו האנלוגית לא מולחמת על הלוח אם
וזה חלק שאפשר להוציא עם הלוח שלו ולהחליף באחר בלי הלחמה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 נובמבר 2021, 11:50

הדגמה של DMC5 על הסוויץ פרו ;)

איזה מכשיר מדהים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ינואר 2022, 19:22

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 09 פברואר 2022, 23:16

מנסה להבין את ההתלהבות מהמכשיר הזה.
הרי כשהסוויץ יצא לשוק לפני מס' שנים, הוא היה שווה בכוח לps3 משודרג, והיום הדק הוא נחשב פחות או יותר ל ps4 או אולי קצת יותר מבחינת הכוח.
מדובר בשני מכשירים שיצאו בתקופות יחסית מקבילות, כלומר לאחר סיום דור קונסולות קודם - תחילת דור קונסולות חדש. אז למה מתייחסים לסוויץ' כזבל ולדק כאל מכשיר מדהים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2022, 23:20

התנין כתב:מנסה להבין את ההתלהבות מהמכשיר הזה.
הרי כשהסוויץ יצא לשוק לפני מס' שנים, הוא היה שווה בכוח לps3 משודרג, והיום הדק הוא נחשב פחות או יותר ל ps4 או אולי קצת יותר מבחינת הכוח.
מדובר בשני מכשירים שיצאו בתקופות יחסית מקבילות, כלומר לאחר סיום דור קונסולות קודם - תחילת דור קונסולות חדש. אז למה מתייחסים לסוויץ' כזבל ולדק כאל מכשיר מדהים?

נראה לי בעיקר כי הדק הוא דרך לקחת משחקים ספציפים שיש לך כבר בספריה לדרך. הסוויטצ׳ היא קונסולה שעומדת בפני עצמה וזה מבאס שכל הבלעדיים שלה נבנים לטכנולוגיה ברמה של 2006 כי כולנו רוצים זלדה הכי חדשני שיש (אפילו אם יצא להם לעשות עם BOTW משחק מהפכני).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 פברואר 2022, 15:31

כדאי לזכור שהסוויצ' יצא ארבע שנים אחרי שכבר הגיע דור חדש (או 12 שנה אחרי הXbox 360). הדק יוצא בסך הכל שנה אחרי הדור החדש (ופחות מעשור אחרי הדור הקודם).

אבל יותר מזה, זה קשור לדעתי לגישה החדשה של ואלב לקונסולה ניידת. נדב כבר הזכיר על היכולת לקחת לדרך משחקים שכבר יש לך, אבל מעבר לזה - המשמעות היא שהדק מגיע עם קטלוג משחקים יותר גדול מכל שאר הקונסולות ביחד.
בנוסף, זה שהוא הולך על גישה פתוחה זה משמעותי להרבה אנשים: אפשר להתקין עליו מערכת הפעלה אחרת, לחבר אליו ג'ויסטיקים והתקנים אחרים, ועכשיו אפילו להדפיס לעצמך בתלת מימד איזה מעטפת שאתה רוצה. זה פונה להרבה מאד נישות, ואף יצרנית קונסולות אף פעם לא הלכה על גישה כזו.
https://www.eurogamer.net/articles/2022 ... -ourselves

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2022, 16:03

swym כתב:כדאי לזכור שהסוויצ' יצא ארבע שנים אחרי שכבר הגיע דור חדש (או 12 שנה אחרי הXbox 360). הדק יוצא בסך הכל שנה אחרי הדור החדש (ופחות מעשור אחרי הדור הקודם).

אבל יותר מזה, זה קשור לדעתי לגישה החדשה של ואלב לקונסולה ניידת. נדב כבר הזכיר על היכולת לקחת לדרך משחקים שכבר יש לך, אבל מעבר לזה - המשמעות היא שהדק מגיע עם קטלוג משחקים יותר גדול מכל שאר הקונסולות ביחד.
בנוסף, זה שהוא הולך על גישה פתוחה זה משמעותי להרבה אנשים: אפשר להתקין עליו מערכת הפעלה אחרת, לחבר אליו ג'ויסטיקים והתקנים אחרים, ועכשיו אפילו להדפיס לעצמך בתלת מימד איזה מעטפת שאתה רוצה. זה פונה להרבה מאד נישות, ואף יצרנית קונסולות אף פעם לא הלכה על גישה כזו.
https://www.eurogamer.net/articles/2022 ... -ourselves

אני לא יודע אם הייתי מגדיר את זה ככה. הסוויטצ׳ יצאה 11 שנים אחרי ה-360 והיא עם חומרה חזקה משמעותית, היא מריצה משחקים שה-360 לא הצליחה להחזיק ב-720 ב-1080p. הדק יצאה 8 שנים אחרי הפס4 אבל אני בספק אם היא מסוגלת להריץ משחקי פס4 ברזולוציה כפולה מהפס4. למען האמת היא בכלל מכוונת ל-800p בכדי שהיא תוכל להריץ משחקי פס4 ב-60fps. בנוסף הסוויטצ׳ היא קונסולה של 15W, הדק היא קונסולה של 40W וכתוצאה מזה היא בגודל של שלושה סוויטצ׳ים מחוברים יחד.

כלומר, הדק היא מאוד סוויטצ׳ מבחינת כוח ביחס לתקופה, ביחוד שהיא קונסולה פשוט עצומה עם צריכה של 40W. הרי valve בחיים לא היו מסוגלים לעשות קונסולה בכוח של הדק אבל עם form-factor של סוויטצ׳ ו-15w צריכה גג.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 פברואר 2022, 17:03

זו בדיוק הנקודה (הנקודות) שלי:
- הפער הגדול בשנים בין הסוויצ' לXbox 360 הפך את ההשוואה ללא רלוונטית, גם אם בכמה פרמטרים הסוויצ' היא פי 2 ויותר, וזה כי הסוויצ' הגיעה עמוק בתוך הדור שאחרי (דור וחצי, אם מחשיבים את הריפרש).
- דווקא בגלל שואלב לא התפשרה כמו נינטנדו על הform factor והלכה על צריכה גבוהה יותר, היא מאפשרת קונסולה הרבה יותר רלוונטית בהשוואה לתקופה שבה היא יוצאת. זה דור מעבר למה שהסוויצ' מציעה, למרות פער של 5 שנים. ב15W זה בהחלט לא היה אפשרי.
- בנוסף, הגישה הפתוחה של ואלב מאפשרת לה להיות קצת יותר גמישה: אני מניח שמשחקים של 50 ג'יגה+ כנראה לא יראו יום על הסוויצ' תוך אכיפה מחמירה של נינטנדו, אבל לואלב אין בעיה כזו כי פשוט לא אכפת לה מזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2022, 17:30

swym כתב:זו בדיוק הנקודה (הנקודות) שלי:
- הפער הגדול בשנים בין הסוויצ' לXbox 360 הפך את ההשוואה ללא רלוונטית, גם אם בכמה פרמטרים הסוויצ' היא פי 2 ויותר, וזה כי הסוויצ' הגיעה עמוק בתוך הדור שאחרי (דור וחצי, אם מחשיבים את הריפרש).
- דווקא בגלל שואלב לא התפשרה כמו נינטנדו על הform factor והלכה על צריכה גבוהה יותר, היא מאפשרת קונסולה הרבה יותר רלוונטית בהשוואה לתקופה שבה היא יוצאת. זה דור מעבר למה שהסוויצ' מציעה, למרות פער של 5 שנים. ב15W זה בהחלט לא היה אפשרי.
- בנוסף, הגישה הפתוחה של ואלב מאפשרת לה להיות קצת יותר גמישה: אני מניח שמשחקים של 50 ג'יגה+ כנראה לא יראו יום על הסוויצ' תוך אכיפה מחמירה של נינטנדו, אבל לואלב אין בעיה כזו כי פשוט לא אכפת לה מזה.

כל מה שאני אומר הוא שהקונסולה הזאת בחיים לא הייתה מחזיקה כמוצר מיינסטרים שמוכר 100 מליון יחידות, כמו הסוויטצ׳. נינטנדו לא יכולה ליצור קונסולה כזאת, דברים כאלה יכולים להיות גג מוצרי נישה. בבדיקות של GN הסוללה נגמרה תוך 87 דק׳ ב-DMC5 וזה היה עם 50% בהירות מסך, אני משער שב-100% הוא היה מחזיק בערך שעה? וזה עוד במכשיר פשוט עצום שלא סביר לסחוב אותו איתך.

אין לי שום דבר נגד הדק, אולי אפילו הייתי קונה אחת אם היא הייתה זמינה בישראל במחיר שפוי, אבל אני לא חושב שזה הוגן להשוות אותה לסוויטצ׳. ומעבר לזה, אני חושב שהיא לא באמת הרבה מעבר לסוויטצ׳ של 2017 ב-2022 מבחינת ביצועים יחסיים. פשוט, כמו שאמרת, היה ל-valve תזמון טוב יותר כשהקונסולה שמשתווה לה סיימה את חייה רק לפני שנה וקצת בזמן שהקונסולה שהסוויצ׳ יותר ממכפילה את הכוח שלה סיימה את חייה 3 וקצת שנים לפני שהיא יצאה.

אבל מי יודע, אולי אם לא היה מחסור הצ׳יפים ו-valve היו יכולים לרדת מ-7nm לנניח 5nm הם היו יכולים לספק קונסולה קטנה יותר עם זמן סוללה טוב יותר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 פברואר 2022, 12:31

שיצא לי לשמוע על הזמן בטריה של הסטים דיק ,זאת היתה אכזבה גדולה ,תזכרו שזאת קונסולה נידת וdmc5 כבר משחק ישן
וזה עוד זמן בטריה שהקונסולה חדשה ,אחרי הרבה שימוש זה יהיה גם פחות

עכשיו גם לps ויטה לא היה זמן בטריה ארוך
וגם לא לגרסה הראשונה של הסוויץ ,אבל זה היה באזור ה3 שעות
למשחקים הכבדים (יחסית לפלטפורמה ) ,ולא איזה שעה וחצי למשחק יחסית ישן ,אז אולי משחקי 2d ,רצים יותר שעות
אבל אז למה לקנות סטיים דיק ? לזה יש את הסוויץ ,אני חושב שהרבה לקוחות הולכים ליתאכזב בגלל זמן הבטריה

זה סוג של עם נשארים בבית הקונסולה הזאת מיותרת כי אין שם משחק
שאין בpc ,אפילו את המערכת הפעלה אפשר להתקין בpc
ועם יוצאים וצריך נידת הבטריה נגמרת מהר מאוד

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים