ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 ספטמבר 2013, 19:41

omerkot כתב:אם זה יהיה איזה בקר תנועה/מישוש/ליקוק

עומר אתה היסטרי :lol:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2013, 23:28

Kazz כתב:הבלעדיים של הסטימבוקס יהיו הבלעדיים של המחשב. לא יהיה ולא צריך בלעדים לSteamOS עצמה. מצד אחת ההכרזה דלילה בפרטים כמו ספקס, מצד שני כל הפואנטה היא שכל קופסה יכולה להיות סטימבוקס ותוכל לבחור איזה ספקס ואיזה מחיר שאתה רוצה. אני מניח שכל האופטימיזציה נעשית במחשב על הספקס שמומלצים ע"י ואלב.

אני מצפה מהשלט שיציג פתרון לשליטה במשחקים שהם נחלת המקלדת והעכבר. אולי עיצוב מודולארי כלשהו. אני גם מצפה שהידיות יהיו מצופות בשביל קריאת מידע ביומטרי.

אני חושב שקליימן דבר על בלעדיים ללינוקס כי סטימOS מריצה רק משחקי לינוקס והשאר היא מזרימה מהמחשב האחר שלך.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 ספטמבר 2013, 19:34

לנושא אחר, אבל קשור לסטים - ואלב שינו משהו בנושא מדיניות נפילת הקלפים שלהם? כי אתמול ישבתי על השלב האחרון של היטמן אבסולושן, וכבר מזמן נפלו לי בו שלושה קלפים, ואז כשיצאתי, היה לי עוד אחד. אותו דבר קרה לי עם באסטיון היום.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 ספטמבר 2013, 19:38

Klayman כתב:לנושא אחר, אבל קשור לסטים - ואלב שינו משהו בנושא מדיניות נפילת הקלפים שלהם? כי אתמול ישבתי על השלב האחרון של היטמן אבסולושן, וכבר מזמן נפלו לי בו שלושה קלפים, ואז כשיצאתי, היה לי עוד אחד. אותו דבר קרה לי עם באסטיון היום.

מדיניות נפילת הקלפים שלהם היתה ברורה מתישהו?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 ספטמבר 2013, 19:49

Nucleus_Dawn כתב:
מדיניות נפילת הקלפים שלהם היתה ברורה מתישהו?

לפחות למיטב זכרוני דובר על שלושה קלפים שנופלים מכל משחק וכל השאר לקניה או לחסדיהם עם בוסטר פאקס וכו'.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2013, 20:50

Klayman כתב:
לפחות למיטב זכרוני דובר על שלושה קלפים שנופלים מכל משחק וכל השאר לקניה או לחסדיהם עם בוסטר פאקס וכו'.

זה תלוי במשחק, יש משחקים שיש להם גם 5 קלפים ולרוב משחקי הAAA יש 4. אתמול קבלתי חבילת בוסטר של ביושוק אפילו לא בזמן ששחקתי בביושוק, לבוסטרים שלהם ממש אין לי מושג מה החוקיות.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 27 ספטמבר 2013, 05:19

אני ממש מצפה לחשיפה מחר ב-20:00... בטח נראה את השלט.

ויאללה, שיחשפו מפרט ויראו לנו איך המכשיר נראה!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2013, 21:32

Golan כתב:אני ממש מצפה לחשיפה מחר ב-20:00... בטח נראה את השלט.

ויאללה, שיחשפו מפרט ויראו לנו איך המכשיר נראה!

אין חיה כזאת מפרט, הולכים להיות מלא STEAM BOX שונים ממלא חברות שונות. כל אחד יכול לעשות STEAM BOX ובכלל אין שום הבדל בין לקנות מחשב לבין לקנות STEAM BOX חוץ מאשר אולי כמה פיצ'רים ספציפים שהיצרניות STEAM BOX יחליטו לשים בה. ברמת העיקרון אתה יכול לקחת את המחשב שיש לך עכשיו בבית, להתקין בו STEAM-OS במקום החלונות שיש לך עכשיו וזהו, יש לך STEAM BOX.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 27 ספטמבר 2013, 05:34

DrKeo כתב:אין חיה כזאת מפרט, הולכים להיות מלא STEAM BOX שונים ממלא חברות שונות. כל אחד יכול לעשות STEAM BOX ובכלל אין שום הבדל בין לקנות מחשב לבין לקנות STEAM BOX חוץ מאשר אולי כמה פיצ'רים ספציפים שהיצרניות STEAM BOX יחליטו לשים בה. ברמת העיקרון אתה יכול לקחת את המחשב שיש לך עכשיו בבית, להתקין בו STEAM-OS במקום החלונות שיש לך עכשיו וזהו, יש לך STEAM BOX.

זה יהיה קצת בעייתי, כי יש לי לפטופ.

ואני דווקא כן מתלהב מזה, כי אני לא רוצה לחבר מחשב רגיל עם מארז ענקי לטלוויזיה שלי. אני מעדיף Steam Box כי הוא ככל הנראה יהיה נוח יותר וקטן יותר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 ספטמבר 2013, 00:29

DrKeo כתב:זה בהחלט לגיימרים אם זה משפר ביצועים בצורה רצינית, אם זה מוסיף 15% לביצועים או משהו כזה אז דווקא הכי קורים יעשו DUAL BOOT למחשב שלהם. אני יודע שזה מה שאני אעשה אם STEAM OS יתן יתרון ממש גדול לביצועים של משחקים. זה לא רק FPS, זה גם גמגומים שנוצרים מכל מני תהליכים שקורים ברקע, זה כל מני באגים שלא יקרו שם כי המערכת שם תהיה נקיה מדרייברים מתנגשים (אני מנחש שהמערכת שלהם תנהל דרייברים לבד) והכל יהיה יציב יותר. זה בעצם כמו קונסולה PC בשליטה מלאה שלך על החומרה, זה אדיר.

רק חבל שזה לינוקס ולכן יש היום בערך אפס משחקים, רק עוד כמה שנים יהיה קטלוג אחורי רציני והדבר הזה יוכל לעמוד בפני עצמו. כנראה שאם זה יתפוס אז בערך כל משחק PC חדש יצא גם ללינוקס ולכן לסטים OS אבל זאת ממש כמו קונסולה חדשה, אין תמיכה לאחור לצערנו חוץ מאשר בטח כמה משחקים מאוד ספציפים שיקבלו פורט.

תמיד אנחנו מדברים על זה שחלק מהיתרון של הקונסולות הוא זה שהן מופרדות לגמרי מתהליכים מסביב שמפריעים להן. גמגומים, זלילת זיכרון, תהליכים ודרייברים שמתנגשים וגורמים להתרסקויות. יכול להיות תהליך קינסול של הPC שיעלים לגמרי את הבעיות של הPC ומי שבאמת מקצוען, בגלל שזה קוד פתוח, עדין יוכל בדיוק כמו בPC לגשת מאחור ולעשות את כל השיפורים והשינויים שהוא רוצה. זה בעצם הטוב משני העולמות, קונסולה ו-PC משולבים יחד.

היתרון של הקונסולות נשאר אותו היתרון גם במקרה של הסטימבוקס: חומרה סגורה שמפתחים יכולים לפתח עבורה ולמקסם אותה עד למקסימום בלי לדאוג לתאימות של מאות אלפי פרמוטציות שונות של רכיבי חומרה. הסטימבוקס/OS עדיין משאירות את המחשב פתוח לחלוטין לשינויי חומרה - על היתרונות והחסרונות שבשיטה הזו.

יותר מזה, דווקא בקטע של דרייבים וכדומה יש פה הרבה יותר בעייתיות כי כמות המשאבים שיצרניות חומרה משקיעות בתאימות עבור חלונות גדולה לאין שיעור מהתמיכה שלהן בהפצות של לינוקס (וכל מי שניסה להריץ משחקים על לינוקס בטח יודע את זה). היתרון היחיד הוא אולי במערכת שתהיה יותר רזה ותיתן תוספת ביצועים, אבל אם כבר תוספת ביצועים, הMantle שAMD הכריזו עליו מעניין הרבה יותר:
http://seekingalpha.com/article/1714022 ... pu14-event
אם במקביל ל-SteamOS הMantle יתחיל לקבל תמיכה רחבה יותר על חשבון DX/OpenGL, אלו יהיו חדשות נפלאות לגיימינג כי לפחות על הנייר הם מבטיחים שיפורי ביצועים עצומים על פני הAPI הישנים. באטלפילד 4 כבר תומך בזה, אבל צריך תמיכה הרבה יותר רחבה בשביל שזה באמת יצליח לעשות מהפכה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 ספטמבר 2013, 11:44

הבטה של פאמילי שיירינג באוויר.

כדי לאשר מישהו שיוכל לשחק במשחקים שלך, אתה צריך להתחבר עם הפרטים שלך על המחשב שלו ואז לאשר את המחשב הזה. כך שברור שהכוונה היא באמת לחברי משפחה וקרובים.
עם זאת, התהליך עובד גם דרך תוכנות שליטה מרחוק אז גם אנשים זרים ומרוחקים פיזית יכולים להשתמש בזה. 'הבעיה' היא שתצטרך לתת לו את פרטי החשבון שלך או שתשתלט על המחשב שלו מרחוק ותתחבר על החשבון שלך. בכל אופן, כדאי שזה יהיה מישהו שאתה בוטח בו כדי שלא יעשה לך שמות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2013, 14:20

swym כתב:היתרון של הקונסולות נשאר אותו היתרון גם במקרה של הסטימבוקס: חומרה סגורה שמפתחים יכולים לפתח עבורה ולמקסם אותה עד למקסימום בלי לדאוג לתאימות של מאות אלפי פרמוטציות שונות של רכיבי חומרה. הסטימבוקס/OS עדיין משאירות את המחשב פתוח לחלוטין לשינויי חומרה - על היתרונות והחסרונות שבשיטה הזו.

יותר מזה, דווקא בקטע של דרייבים וכדומה יש פה הרבה יותר בעייתיות כי כמות המשאבים שיצרניות חומרה משקיעות בתאימות עבור חלונות גדולה לאין שיעור מהתמיכה שלהן בהפצות של לינוקס (וכל מי שניסה להריץ משחקים על לינוקס בטח יודע את זה). היתרון היחיד הוא אולי במערכת שתהיה יותר רזה ותיתן תוספת ביצועים, אבל אם כבר תוספת ביצועים, הMantle שAMD הכריזו עליו מעניין הרבה יותר:
http://seekingalpha.com/article/1714022 ... pu14-event
אם במקביל ל-SteamOS הMantle יתחיל לקבל תמיכה רחבה יותר על חשבון DX/OpenGL, אלו יהיו חדשות נפלאות לגיימינג כי לפחות על הנייר הם מבטיחים שיפורי ביצועים עצומים על פני הAPI הישנים. באטלפילד 4 כבר תומך בזה, אבל צריך תמיכה הרבה יותר רחבה בשביל שזה באמת יצליח לעשות מהפכה.

כן, אני בטוח שAPI שעובד אך ורק על חלק מהכרטיסים של ATI שהיא החברה הפחות פופולרית לכרטיסי מסך על הPC פשוט יהפכו לסטנדרט. הרי שנינו יודעים שאך ורק מפתחים שישתתפו בתוכנית "טוב יותר עם AMD" ישתמשו בזה.
תהיה בטוח ב1000% שברגע שסטים OS יצא, פתאום NVIDIA ו-AMD יעשו יופי של תמיכה בלינוקס לדרייברים שלהם. לא שאני יודע מה התמיכה היום כי אין לי לינוקס מותקן למשחקים בשום מקום אבל אני כן יודע שהדרייברים של לינוקס בדרך כלל מאחרים רק בסביבות החודש אחרי אלה של חלונות וברגע שסטים OS תצא העדיפות שלהם תעלה.

pigmanbear
Padawan

הודעהעל ידי pigmanbear » 27 ספטמבר 2013, 20:17

כן... זה קונטרולר.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 27 ספטמבר 2013, 21:10

והוא דפוק רצח.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 ספטמבר 2013, 06:01

לא בטוח.
יש פה נסיון לבצע קונסולידציה של עכבר/מקלדת עם שלט דמוי דואלשוק. אני יכול לראות איך אפשר לעשות דבר כזה שהוא מעפן לחלוטין אבל אני גם יכול לראות איך אפשר לייצר מזה פתרון מאוד מוצלח לכל מני משחקים.
זה מספיק מעניין מחד ומספיק לא יומרני מאידך בשביל שאני אהיה מוכן לתת לרעיון הזה צ'אנס. נחכה ונראה מה אומרות הביקורות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 ספטמבר 2013, 22:36

^ נוטה להסכים. נשמע כמו משהו הרבה יותר הגיוני ומחובר למציאות מ''בקר ביומטרי''. ממתין לשמוע מה המבקרים חושבים עליו מצד אחד, ומה המחיר של הדבר הזה מצד שני.
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 ספטמבר 2013, 07:30

קראתי על הגימפאד שלהם ,ניראה נחמד מאוד
גנבו מנינטנדו את הרעיון למסך מגע בגימפאד ,אבל בטח יהיה מסך איכותי בהרבה ,למרות שקטן יותר

העניין של משטחי המגע ,צריך ליראות איך זה יפעל בזמן אמת
ה4 כפתורים ראשים ,ניראים לי במיקום מוזר ,אבל צריך לבדוק איך זה יפעל

אין D-PAD ,שזה טוב לחלק מהמשחקים ,ורע לאחרים
נו טוב מאז הגימפאד סאטורן ,מודל שני ,אין אף גימפאד דיפולט שמצוין למשחקי 2D ,צריך להשלים עם זה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 ספטמבר 2013, 23:37

על פניו נראה לי שמסך המגע כאן זה לא מסך המגע של הWIIU.
הוא נראה יותר כמו משהו שנועד לספק מקשים נוספים שספציפיים לכל משחק ולא להיות משהו שדורש ממך תשומת לב כל הזמן. זה גם די משתמע מההדגשות שלהם לגבי מיעוט הלאג.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 ספטמבר 2013, 23:57

בWIIU ברוב המשחקים זה משמש למפות ודברים בסיגנון ,אלה עם אתה עושה הזרמה של המשחק למסך
ככה שלא חושב שיהיה איזה שינוי גדול בפונקציונליות ,מבחינת המסך

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 ספטמבר 2013, 09:00

זה לא דומה לווי יו כי לא מבקשים ממך לחלק את תשומת הלב שלך בין שני מסכים. ברגע שאתה משתמש במסך מגע מה שאתה עושה בו מופיע על מסך הטלוויזיה כך שאתה יכול להמשיך ולהסתכל עליה. מדהים כמה תגובות מטומטמות יש של אנשים פוסלים את השלט על סמך תמונה ועל סמך שאין לו סטיקים או שהוא לא נראה נוח. זה לא שואלב לא יכולים לעשות מוצר לא טוב אבל לפסול על הסף בלי לנסות? איזה צרות..

בכל אופן הרעיון מאחורי השלט וזה שהוא גם פתוח ושמשתמשים יכולים לפרסם מיפוי מקשים משלהם לכל משחק נשמע מצויין. מת לנסות את זה. ה'אכזבה' היחידה שלי היא שצפיתי שאלמנטים ביומטריים יהיו חלק מהעניין. ידיות מצופות בחיישינים בשביל לפחות דופק לב ומדידת כמות זיעה.

בשבוע הבא הם יידברו על הספקס של הסטימבוקס בפרוטוטייפ.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 ספטמבר 2013, 09:24

ברוך זרתוסטרה שאין בשלט הזה איזה קשקוש ביומטרי.
אפילו טיפשימוטו ירד מהרעיון של מד הדופק כי זה נותן מידע שימושי בערך כמו מה שאתה יכול לקבל בבדיקת פוליגרף שזה משמעותית מתחת לאינפורמציה שמתקבלת מקוראות בקפה, פותחות בטארוט ואורן זרזיפים למיניהם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 ספטמבר 2013, 09:32

לא מסכים. במידה ואפשר למקם את החיישנים בציפוי של הידית כך שאתה לא צריך ללבוש שום דבר, זה יכול להיות שימושי מאוד. כמו לדוגמה משחק אימה שבו אתה מת אם הדופק שלך עולה על מספר מסויים. השאלה אם אפשר לכלול את החיישנים בתוך השלט בצורה שכזו ועדיין לקבל קריאות נכונות ומדוייקות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2013, 02:11

השלט הזה הזוי, משנה כל קונבנציה של שלטים שקיימת בערך 17 שנים. יהיה מאוד מעניין לראות איך מרגיש משחק דאול סטיק עליו, נשמע לי קצת מוזר לשחק באיזה GOW עם שלט שכזה. נושא הכפתורים האחוריים פשוט אדיר, יש לך גישה ל6 כפתורים כשהאצבעות שלך עדין על ה"סטיקים" כך שב99% ממשחקי הקונסולה אתה לא צריך בכלל להרים את האצבע מהסטיק כי ברובם מעבר לRELOAD ועוד איזה פעולה (חלק זה לקפוץ, חלק זה החלפת נשק) אתה לא באמת משתמש יותר מדי ביותר משני כפתורי פנים. ממש אהבתי מה שהם עשו כאן, אין לי מושג אם זה טוב או רע כי אני צריך לשים את הידיים שלי בעצמי על הדבר הזה, בחיים לא שחקתי במשחק עם שני טראקינג פדס במקום סטיקים כך שאין לי שמץ איך זה מרגיש, אני פשוט רוצה אחד אפילו אם זה רק בשביל לנסות אותו ולגלות שהוא גרוע.

האמת שהחלק שהכי מעניין אותי ואני לא בטוח לגמרי איך הוא עובד או איך הוא ירגיש הוא הFORCE FEEDBACK.

אה, ואף אחד לא הביא את התמונה של היצור המוזר:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 ספטמבר 2013, 02:31

השלט נראה להיט.. מזמן טענתי שצריך לעשות שלט כזה (כפתורים אחוריים וטראקפד או גלגל במקום סטיקים).

מת לשחק עם השלט הזה, אם זה טוב כמו שאני מדמיין אז אני לגמרי עובר ללשחק במחשב
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 ספטמבר 2013, 03:34

DrKeo כתב:כן, אני בטוח שAPI שעובד אך ורק על חלק מהכרטיסים של ATI שהיא החברה הפחות פופולרית לכרטיסי מסך על הPC פשוט יהפכו לסטנדרט. הרי שנינו יודעים שאך ורק מפתחים שישתתפו בתוכנית "טוב יותר עם AMD" ישתמשו בזה.
תהיה בטוח ב1000% שברגע שסטים OS יצא, פתאום NVIDIA ו-AMD יעשו יופי של תמיכה בלינוקס לדרייברים שלהם. לא שאני יודע מה התמיכה היום כי אין לי לינוקס מותקן למשחקים בשום מקום אבל אני כן יודע שהדרייברים של לינוקס בדרך כלל מאחרים רק בסביבות החודש אחרי אלה של חלונות וברגע שסטים OS תצא העדיפות שלהם תעלה.

מניסיון העבר של AMD הAPI נוטה לכיוון הopen source, ככה שאני מניח המימוש של זה אצל אינטל וNVIDIA תלוי רק בהן וברצון שלהן להציע feature parity. מה שהן לא יעשו זה יהיה סוג של מלכוד עבורן, ומבחינת AMD עצמה זה בכלל לא צריך להפוך לסטנדרט: כל מה שהיא צריכה זה שהמנועים המרכזיים בשוק יתמכו בpipeline שלהם בזה ואז רוב המשחקים יוכלו להנות מהיתרונות של הAPI שלהם. המנוע של DICE כבר עושה את זה ככה שבוסט לביצועים בכל משחקי EA העתידיים כבר מובטח. מה יהיה עם Unreal, Cryengine ואחרים? זה מה שבסופו של דבר יקבע את העתיד של mantle, אבל עצם זה שהשמועות כבר מדברות על זה שAMD פשוט התבססו על הAPI של החומרה שהם הכניסו לPS4/XB1 כבר מבשרת טובות כי זה אומר שמשחקים שמפותחים לקוסנולות יוכלו לעבור המרה פשוטה יחסית לPC - כולל גישת low level.
זוכר את Glide של 3dfx בשנות ה-90? אז מדובר פה בדיוק באותו הדבר (API עם גישת low level): גם הוא לא היה "סטנדרט", אבל כל מי שרצה את הביצועים הכי טובים קנה כרטיס מבוסס 3dfx כי מספיק שיש כמה משחקים שמציגים ביצועים עדיפים משמעותית בזמן ששאר המשחקים מציגים ביצועים שקולים וזה הופך לשיקול המרכזי שלך. אם AMD תוכל לשחזר את המהפכה שGlide הביא בזמנו זו תהיה חתיכת רעידת אדמה בשוק הPC, אבל זה יהיה בסופו של דבר או הצלחה מהדהדת או כישלון מהדהד - לא שום דבר באמצע.

ובחזרה לואלב.... הבעיה בתמיכה בלינוקס היא בעיקר תולדה של התעסקות עם מליון הפצות שונות ונתח שוק אפסי. SteamOS הולך לטפל רק בבעיה הראשונה בצורה מיידית, בזמן שהגירה לכיוון לינוקס תהיה משהו איטי בהרבה ולכן כך גם התמיכה בדרייברים תמשיך לקבל עדיפות משנית (בטח כל עוד הפיצ'ר המרכזי הוא גם ככה להזרים לסטימבוקס תוכן מהמחשב מבוסס החלונות שלך).
השלט הוא כבר משהו הרבה הרבה יותר מעניין: מסך מגע על כל הפוטנציאל שלו (מה שבWii התפספס), מיקום מהפכני לכפתורי הABXY (שימושי מאד בזאנרים מסויימים, אבל בעייתי באחרים), טאצ'פדים עגולים במקום סטיקים אנלוגיים (שנראים ממש כמו זוג רמקולים לחיצים, כולל כל הקטע של הויברציות שהם מייצרים כפידבק). אבל צריך לראות איך באמת השלט יראה בסופו של דבר כי כל מה שיש לנו זה הדמיות שלו, בזמן שהאבטיפוס לפחות (שכולל 4 כפתורים במקום מסך המגע העתידי) נראה די זוועה:
תמונה
אבל עדיין, השלט זו ההכרזה הכי מעניינת משלושת ההכרזות ויש לשלט הזה כמה רעיונות נהדרים - הייתי מאד רוצה לראות אותו ראש בראש מול שני שלטי הקונסולות החדשים (וזה בכלל מדהים שבתקופה כזו אנחנו מקבלים כל כך הרבה חידושים שיוצאים במקביל). מוצלח במיוחד הקטע שואלב מאפשרת לאנשים לפרוץ את השלט ולהנדס אותו מחדש... אני מניח שהפריצה הכמעט ראשונה תכלול איזה אנלוג או שניים :D

אז מה בעצם יש לנו? קונסולה חדשה עם מערכת הפעלה שמיועדת לא רק למשחקים, אלא גם לסטרימינג ולתכני בידור ווידאו, ומותאמת למשפחות. עם ספריה דיגיטלית ומנגנון שיתוף משחקים עם משפחה וחברים, אבל שגם כוללת DRM שמצריך מאיתנו לוותר על זכויות הקניין בעותק הפיזי של המשחק שקנינו, לא מאפשר למכור את המשחק בשוק היד השניה, ומחייב חיבור תקופתי לאינטרנט. ועם גיימפאד חדש וארגונומי שעבר המון איטרציות ובדיקות, ומבטיח לא רק שליטה מהפכנית אלא אפילו ליטושים קטנים אך משמעותיים כמו רטט שלא ראינו בעבר. איפה שמעתי על דבר כזה בעבר? :roll:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים