ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2016, 16:23

רגע רגע רגע, יש במשחקים של VALVE דרופים שאפשר לקבל רק בארגזים שעולם כסף ואין את החפצים שלהם במרקט?
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוקטובר 2016, 18:32

DrKeo כתב:
כמו שכבר הסברנו בערך אלף פעם, אם תקנה בערך 20 תיבות יהיה לך זהב לקנות את החפץ היקר במשחק, ב-19$ מקבלים 24 תיבות. אז זאת התשובה שלך, כל חפץ במשחק אפשר לקנות על ידי הוצאת 19$ ואת רובם על ידי הרבה פחות.
מ.ש.ל

ואף אחד אבל אף אחד לא הגן על האוקשן האוס של דיאבלו 3, לא שזכור לי לפחות. אני גיניתי את כל המשחק הזה רק על בסיס האוקשן האוס (טוב נו לא רק עליו) ועד היום שהם הסירו אותו.

חרא תשובה. תן לי לקנות את הדבר שאני רוצה ו/או את המטבע. כל דבר אחר הוא פיתול מיותר. לא רוצה לרכוש עשרות תיבות ולהסתמך על הסתברויות. אתה תמשיך לעשות את זה ואני פשוט אקנה את מה שאני רוצה כמו שכל הגלובוס רגיל וטוב לו לעשות. אבל לבליזארד יותר חשוב להפנות שחקנים לרכישת קופסאות בלבד.

Klayman כתב:אז לאיזה קאזז לענות? אתה זה שאמר, שלרוב שאר האנשים זה כן מפריע. בוא תוכיח לי שלרוב שאר האנשים (20 מיליון, נכון לנתון האחרון), מפריע המודל העסקי הזה, ורק ל10+ שחקנים כאן בווקסלים זה לא מפריע. אתה מנסה בכוח להתפתל ולהדוף ולצייר תמונה אחרת מהמציאות - לנו, האנשים שמשחקים במשחק - המודל לא מפריע. אתה יכול לקורא לנו שקרנים, ביזארו וורלד או מה שלא תרצה. כרגע, כל עוד אין שום נתון שתומך בטענה שלך ש''לרוב שאר האנשים זה כן'', אין מה להמשיך להתייחס לדברים.

אהה כן, ואני לא דורש ממך לעשות כלום. עצם העובדה שבחרת לשתוק על ואלב, מעידה על צביעות. קח את זה איך שאתה רוצה.

וואו, ממש נתפסת על הקטע של 'רוב'. אשנה את הניסוח: הביקורת המרכזית כלפי המשחק היא כלפי הקופסאות הרנדולמיות וחוסר האפשרות לקנות את מה שאתה רוצה. על זה התלונן סטרלינג, על זה התלוננו IGN ועל זה מתלוננים השחקנים בדיונים הגדולים על המשחק. אם זה הרוב או לא, זה לא משנה את מהות הטיעון. אז זו המציאות - שהמודל העסקי הנתון הוא הנקודה המרכזית לרעת המשחק. וכל נסיון להכחיש זאת הוא התפתלות. זה בסדר, מודל עסקי מחורבן לא מפריע לך. ברכותיי. עדיין מדובר במודל עסקי מחורבן במבט אובייקטי ויבש. כמו שהמון אנשים קנו משחקים שהיה להם תוכן שאפשר היה להשיג רק בחנות מסויימת, כמו on-disc dlc, כמו DLC של CoD שמגיע חודש אחרי ועוד. יש מלא פרקטיקות עסקיות מחורבנות שהרבה שחקנים תמכו בהם אך זה לא שינה את העובדה שהן היו מחורבנות.

כך גם כאן. רק שמשום מה אתה לא מסוגל להמשיך ולאהוב את המשחק ובו זמנית להכיר בעובדה זו ולכן אתה מנסה לצייר מצב שהדבר הזה כלל לא בעייתי, שלא מדובר במשהו שסופג ביקורות וכו'.

Laskin כתב:ננסה לסכם:
קאז - תתרגל לזה, כי זו השיטה שהולכת לשלוט בקרוב, ואני אישית מאוד אהנה לראות אותך "מתפתל וסובל" מזה שאתה לא יכול לקנות סקין מטופש למשחק שמעולם לא רכשת וכנראה גם לא תרכוש, כאילו יש לך איזה זכות יסוד לסקינים במשחקים, בזמן ש-99% משאר האנשים פשוט נהנים ממנה, כי בינתיים מכל השיטות השונות לעשות כסף ממיקרו תשלומים - זו המועדפת עליי (ואני מדבר מתוך נסיון דווקא בHS ולא OW), ומסתבר שעל עוד הרבה מאוד אנשים.
האנשים שקונים את המשחק או רוצים לרכוש אותו וזה מה שמפריע להם - הם מיעוט זניח וכמעט בלתי רלוונטי, בשביל להמשיך לדון בנושא.

הוספת אפשרות קנייה נוספות לא תגרום לכך שתאהב את השיטה של OW פחות.
למי אכפת זניח או לא. פעם ראשונה אני שומע אנשים שמעודדים המשך התעלמות מנקודות חולשה של משחק. אז אתה לא רוצה שהמשחק ישתפר? אתה לא רוצה שבילזארד ייתנו את הדעת לגבי אלמנט המשחק החלש ביותר והמקור לביקורת הכי גדולה? אתה לא רוצה *יותר* אפשרויות קנייה ומסחר?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוקטובר 2016, 18:52

קאזז ידידי, אתה סתם מכניס לי מילים לפה.. איפה אמרתי שהפרקטיקה הזאת לא ספגה ביקורת? איפה אמרתי שזאת לא בעיה בצורה חד משמעית? אמרתי כל הזמן שלי, אישית, הפרקטיקה הזאת לא מפריעה (כמו גם לשאר השחקנים כאן). אני מבין שאתה ממש ממש רוצה שזה יפריע לנו, אבל זה לא. מצטער שאנחנו מאכזבים אותך ולא עומדים בציפיות שלך, בנוגע לאילו פרקטיקות מפריעות לנו ואילו לא. אהה כן ו"נתפסתי" על המילה רוב, כי זה מה שאמרת. בניגוד אליך, אני משתדל להגיב בצורה עניינית למה שנאמר, ולא למה שבא לי ולאמירות שלא נאמרו.

בנוגע לסיפא של דבריך - אחרי שקראתי את ההודעה של mgs freak על השיטות השונות והמשונות של ואלב במשחקיה, הלכתי לקחת כדור נגד כאב ראש. לא תודה. אני מעדיף את השיטה שיש היום בow, שבה על כל רמה אני מקבל קופסא (כשאת ה20 הראשונות מקבלים ממש מהר בתכלס), ואין עלויות נסתרות של מפתחות לקופסאות ושאר תעלולי מרקט למיניהם. הכל מאוד straight forward. אין דבר אחד (אחד!) שרציתי לקנות/להשיג ולא השגתי. כמובן שאתה ממשיך לעוות ולסלף את הדברים, כי משום מה אתה לא מצליח לחיות בשלום עם זה שהחברה האהובה עליך עושה מהלכים אנטי צרכניים, מבלבלים וסבוכים חדשות לבקרים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2016, 19:25

וזה לא רק ה-20 קופסאות הראשונות שמקבלים ממש מהר, כשמגיעים לדרגה 100 הדרגה מתאפסת (מדרגה 100 עולים לדרגה 1 + כוכב על האוואטר) ואז שוב פעם יש לך את ה"20 הקופסאות הראשונות" שמקבלים ממש ממש מהר. חבר שלי (שחר משחק איתו גם ויעיד) מקבל קופסאות ליל כל הקדושים סיטונאית כי הוא בדיוק עלה לדרגה 101 עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוקטובר 2016, 22:10

DrKeo כתב:וזה לא רק ה-20 קופסאות הראשונות שמקבלים ממש מהר, כשמגיעים לדרגה 100 הדרגה מתאפסת (מדרגה 100 עולים לדרגה 1 + כוכב על האוואטר) ואז שוב פעם יש לך את ה"20 הקופסאות הראשונות" שמקבלים ממש ממש מהר. חבר שלי (שחר משחק איתו גם ויעיד) מקבל קופסאות ליל כל הקדושים סיטונאית כי הוא בדיוק עלה לדרגה 101 עכשיו.

כן... לא שיחקתי כמה ימים בגלל QB ואני מת לחזור לשחק כדי לנסות להגיע ל100 לפני סוף האירוע. ככה אקבל איזה 5 קופסאות במשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוקטובר 2016, 22:27

ואללה עשיתם לי חשק לקנות קופסאות! :D .. בחיי.. נטו ''דווקא''
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוקטובר 2016, 22:41

Klayman כתב:ואללה עשיתם לי חשק לקנות קופסאות! :D .. בחיי.. נטו ''דווקא''

עזוב... פשוט תעשה מה שאני עשיתי - תשתמש בספריי 51 פעמים בסיבוב אחד. :D
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2016, 10:01

Kazz כתב:
Laskin כתב:ננסה לסכם:
קאז - תתרגל לזה, כי זו השיטה שהולכת לשלוט בקרוב, ואני אישית מאוד אהנה לראות אותך "מתפתל וסובל" מזה שאתה לא יכול לקנות סקין מטופש למשחק שמעולם לא רכשת וכנראה גם לא תרכוש, כאילו יש לך איזה זכות יסוד לסקינים במשחקים, בזמן ש-99% משאר האנשים פשוט נהנים ממנה, כי בינתיים מכל השיטות השונות לעשות כסף ממיקרו תשלומים - זו המועדפת עליי (ואני מדבר מתוך נסיון דווקא בHS ולא OW), ומסתבר שעל עוד הרבה מאוד אנשים.
האנשים שקונים את המשחק או רוצים לרכוש אותו וזה מה שמפריע להם - הם מיעוט זניח וכמעט בלתי רלוונטי, בשביל להמשיך לדון בנושא.

הוספת אפשרות קנייה נוספות לא תגרום לכך שתאהב את השיטה של OW פחות.
למי אכפת זניח או לא. פעם ראשונה אני שומע אנשים שמעודדים המשך התעלמות מנקודות חולשה של משחק. אז אתה לא רוצה שהמשחק ישתפר? אתה לא רוצה שבילזארד ייתנו את הדעת לגבי אלמנט המשחק החלש ביותר והמקור לביקורת הכי גדולה? אתה לא רוצה *יותר* אפשרויות קנייה ומסחר?

א. הוספת האופציה לקנות כל דבר בכסף הייתה דווקא מעט מציקה לי דווקא, כי אז כל נוב שיש לו כסף פתאום נראה כמו מליון דולר, במקום שמי שיראה ככה הוא בסבירות גבוהה שחקן טוב או משחק ממש הרבה... או שיש לו המון המון מזל והשיג את זה מהר :)

ב. זה גם עלול לגרום לכך שאנשים לא יזוזו מהדמות שנראית הכי טוב שלהם, וזה ייפגע בקבוצה

ג. זו לא נקודת חולשה. לא בעיניי לפחות, כי זה לא מעניין אותי לקנות דברים בכסף... כמו שזו לא נקודת חולשה בעיניי אם משחק לא תומך בHDR, פשוט כי זה לא רלוונטי לגביי.
כן, אבסולוטית זה תמיד טוב יותר כשיש יותר אופציות (אלא אם זה היה נותן יתרון שלא קשור רק למראה החיצוני של הדמויות), אבל מאחר ואף אחד פה גם ככה לא מעוניין לרכוש בכסף שום מוצר וירטואלי שלא נותן לו שום דבר - אז זה ממש לא מעניין אותי.

תענה לי על זה:
האם היה אכפת לך אם בוויצ'ר 3 היו נותנים אופציה לקנות תספורות מיוחדות בכסף אמיתי? זו נקודת חולשה במשחק מבחינתך שאין אופציה כזו? זה היה יתרון עבורך אם היה את זה?
מה אכפת לך, זה *יותר* אפשרויות קנייה ומסחר! אתה לא רוצה שהמשחק ישתפר?!?!??! (המשפט הכי מגוחך בינתיים בויכוח הזה...)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 נובמבר 2016, 22:51

וואו אתם עדיין בקופסאות. פאק.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 נובמבר 2016, 08:14

קשקשן.. סתם הגבת. כדי לעורר את הדיון מחדש! מחרחר מלחמות שכמוך!
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 נובמבר 2016, 11:41

:oops:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 נובמבר 2016, 14:41

ואללה התגעגעתי אליך סוויס
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 נובמבר 2016, 16:36

:oops: :oops:

הפורום שלנו גם סוג של משפחה :P :P
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2016, 14:56

מכרתי השנה 200 חפצים בסטים, ליתר דיוק מכרתי כרגע את החפץ ה-200. מרגע זה אני לא יכול למכור יותר דברים בסטים עד סוף 2016, כלומר לפחות עד שאני אשלח להם צילומים של תעודות שמוכיחות שאני לא אזרח אמריקאי. הבעיה? אין אף תעודה ישראלית שהכתובת מגורים כתובה בה באנגלית, רק בעברית. רשיון נהיגה, תעודת זהות, you name it - הכל בעברית בלבד. מה אני אעשה עם כל הקלפים של מכירת החגים? :(

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 נובמבר 2016, 15:07

DrKeo כתב:מכרתי השנה 200 חפצים בסטים, ליתר דיוק מכרתי כרגע את החפץ ה-200. מרגע זה אני לא יכול למכור יותר דברים בסטים עד סוף 2016, כלומר לפחות עד שאני אשלח להם צילומים של תעודות שמוכיחות שאני לא אזרח אמריקאי. הבעיה? אין אף תעודה ישראלית שהכתובת מגורים כתובה בה באנגלית, רק בעברית. רשיון נהיגה, תעודת זהות, you name it - הכל בעברית בלבד. מה אני אעשה עם כל הקלפים של מכירת החגים? :(

דה פאק ?

אני פשוט סימנתי שאני לא אזרח אמריקאי ומילאתי את הפרטים שהם ביקשו. אף בקשה למסמכים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2016, 15:09

כי מעולם לא שינית את הכתובת שלך בסטים. אני פעם שיניתי את הכתובת לארה"ב כדי לקנות משחק שלא היה זמין בארץ ולכן הם דורשים אישור שאני לא באמת אמריקאי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 נובמבר 2016, 15:18

DrKeo כתב:כי מעולם לא שינית את הכתובת שלך בסטים. אני פעם שיניתי את הכתובת לארה"ב כדי לקנות משחק שלא היה זמין בארץ ולכן הם דורשים אישור שאני לא באמת אמריקאי.

ובכן זה הסתובב ונשך אותך בישבן..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 נובמבר 2016, 15:19

זה לא רשום בפספורט?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2016, 15:22

לא כתובת מגורים. כבר הייתי במעגל הנוראי הזה פעם שהייתי צריך להוכיח את כתובת המגורים שלי ולא מצאתי אף מסמך ישראלי עם כתובת באנגלית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 נובמבר 2016, 06:49

אחד מסגני הנשיא של Alienware אומר שמיקרוסופט פחות או יותר קברה את כל עולם ה steam machines ו steam OS, ושכל גרסא של וינדוז 10 הופכת טובה יותר ויותר לגיימרים. גועל נפש מיקרוסופט האלה..
“I think the need right now, for Steam Machines and for SteamOS, isn’t as great as it was two years ago, and that’s contributed to the reason why the momentum has faded. We still offer SteamOS and the Steam Machine platform with the new version of the Alpha – the new Steam Machine R2 – and we still sell hundreds of units, thousands of units every month. But it’s not a major initiative for us like it was two years ago because it’s not necessary right now. We’re in a good place with Windows.”

http://www.pcgamer.com/alienware-manage ... -pcgamertw

ואיור משעשע שמישהו שם בתגובות:
תמונה
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 נובמבר 2016, 09:19

DrKeo כתב:מכרתי השנה 200 חפצים בסטים, ליתר דיוק מכרתי כרגע את החפץ ה-200. מרגע זה אני לא יכול למכור יותר דברים בסטים עד סוף 2016, כלומר לפחות עד שאני אשלח להם צילומים של תעודות שמוכיחות שאני לא אזרח אמריקאי. הבעיה? אין אף תעודה ישראלית שהכתובת מגורים כתובה בה באנגלית, רק בעברית. רשיון נהיגה, תעודת זהות, you name it - הכל בעברית בלבד. מה אני אעשה עם כל הקלפים של מכירת החגים? :(

זה מספיק שתשלח להם צילום של הדרכון כי מעניין אותם רק רמת המדינה/אזרחות. עשיתי את זה בזמנו ולא היתה שום בעיה.
ותתחיל עכשיו כי יקח בערך שבוע-שבועיים עד שיחזרו אליך עם הפינג פונג

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2016, 11:28

וואללה? כי הם כותבים בבקשה כתובת מגורים ובדרכון אין כתובת מגורים. מצויין, אני אשלח להם, תודה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2016, 16:04

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 דצמבר 2016, 18:51

אוי לא. זה כל מה שיש לי להגיד :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2017, 15:43

GI עשו כתבה גדולה על HL3 שכוללת עובד VALVE, מן הסתם הבן אדם אנונימי אבל מדובר ב-GI, לא באיזה בלוג מסכן. אמ;לק - אין דבר כזה HL3 או פרק 3 יותר. בגלל הצורת עבודה של VALVE, כלומר כל אדם יכול לקום ולעשות מה שבא לו, היו כמה קבוצות קטנות של אנשים שפתחו דברים שונים שלא היו קשורים אחד לשני כלל חוץ מאשר שכל מיני קבוצה חשבה שמה שהיא עובדת עליו יהפוך בסופו של דבר ל-HL3. לצערנו אף אחת מהקבוצות הללו לא הבשילו ל-HL3. כרגע אין חיה כזאת HL3, לא בפיתוח ולא בתכנון.

הכתבה מרתקת, אני מאוד ממליץ לקרא:
http://www.gameinformer.com/b/features/ ... ife-3.aspx

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים