ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2019, 01:18

דרישות מינימום:
Processor: Core i5-7500 / Ryzen 5 1600
Memory: 12 GB RAM
Graphics: GTX 1060 / RX 580 - 6GB VRAM

המשחק עולה 60$, מי שיש לו INDEX מקבל אותו חינם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 נובמבר 2019, 01:28

גם זה פרוייקט צד בשביל וואלב, אם מדברים על וואלב של היום ומסתכלים על מה מכניס להם כסף.
החנות זה הפייסבוק שלהם והVR זה האוקולוס שלהם.
אני באמת לא חושב שיש בעייה עם 50+ אנשים במשך ארבע שנים למשהו שנועד לטכנולוגיה מאוד מוגבלת סה״כ. גם ככה אי אפשר לעשות משהו סופר דופר מרשים, כי אז מצמצמים עוד יותר את קהל היעד הפצפון...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2019, 02:33

Laskin כתב:גם זה פרוייקט צד בשביל וואלב, אם מדברים על וואלב של היום ומסתכלים על מה מכניס להם כסף.
אני באמת לא חושב שיש בעייה עם 50+ אנשים במשך ארבע שנים למשהו שנועד לטכנולוגיה מאוד מוגבלת סה״כ. גם ככה אי אפשר לעשות משהו סופר דופר מרשים, כי אז מצמצמים עוד יותר את קהל היעד הפצפון...

VR זה פרוייקט צד בשביל VALVE? באמת? זה בערך כל מה שהחברה הזאת עשתה בחמש שנים האחרונות. ו-HL:A הוא ללא ספק הפרוייקט תוכנה הכי גדול שלהם מאז פורטל 2 לפני עשור.

ולא הבנתי למה אי אפשר לעשות משהו סופר דופר מרשים ב-VR? אם אתה חברה שהמטרה שלה זה לעשות KILLER APP ל-VR, לגמרי אפשר לעשות משהו גדול יותר. זה נראה לך נורמאלי אם את TLOU3 יעשו 50 אנשים במקום 250+ אנשים?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 נובמבר 2019, 02:48

Shlomix כתב:אבל למה הכפפות מרחפות באוויר למה?

לגמרי, זה דבילי.

אבל מעבר לזה המשחק נראה ממש טוב. למי שתהה ign אומרים שהוא יהיה כ 13-15 שעות , שזה פחות או יותר הסדר גודל של האלף לייף 2. אם היו לי כמה אלפי שקלים מיותרים בשביל מחשב חדש וקסדה הייתי די מתלהב מכל העניין :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 נובמבר 2019, 06:54

גם אני לא אהבתי בכלל את הידיים המרחפות אבל שתקתי כי חשבתי שזה סוג של הכרח כשמשחקים VR ושזה קשה להבנה דרך סרטון וידאו ללא VR.

קיאו אתה מתלונן יותר מדי בשביל מישהו שעד לא מזמן העריץ חברה מתה מבחינת גיימינג, מה עם לחגוג את זה שמפתחת שאתה כל כך אוהב אשכרה חזרה לתחום הסינגל הסינמטי גם אם זה לא ה AAA הכי גדול ביקום כמו משחקי HL המקוריים, תהיה חצי כוס מלאה במקרה הזה, אני זוכר שגם בחשיפה המחודשת של TLG התלוננת על הרמה הטכנית במקום לחגוג את זה שהמשחק הזה בכלל חי שזה העיקר לטעמי לאור הנסיבות בשני המקרים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2019, 07:43

bling כתב:גם אני לא אהבתי בכלל את הידיים המרחפות אבל שתקתי כי חשבתי שזה סוג של הכרח כשמשחקים VR ושזה קשה להבנה דרך סרטון וידאו ללא VR.

קיאו אתה מתלונן יותר מדי בשביל מישהו שעד לא מזמן העריץ חברה מתה מבחינת גיימינג, מה עם לחגוג את זה שמפתחת שאתה כל כך אוהב אשכרה חזרה לתחום הסינגל הסינמטי גם אם זה לא ה AAA הכי גדול ביקום כמו משחקי HL המקוריים, תהיה חצי כוס מלאה במקרה הזה, אני זוכר שגם בחשיפה המחודשת של TLG התלוננת על הרמה הטכנית במקום לחגוג את זה שהמשחק הזה בכלל חי שזה העיקר לטעמי לאור הנסיבות בשני המקרים :)

הלו, תסתכל בעמוד הקודם, אני מתלהב רצח. רק צייינתי אכזבה אחד בודדת, אבל אז לסקין הגיע והתחיל ללחוץ על הנקודות של "אבל מה אתה רוצה מהם, זה כל מה שהם יכלו" כמו איזה מן פלאשבק ל-2006 ודיונים על הWII מול ה360 והפס3 בפורום נינטנדו בVGAMES וזה הדליק אותי :)

שיהיה ברור, אני מתלהב מזה רצח, זה הדבר הכי מצופה שלי כרגע בתעשיה בהפרש ענקי, יותר מסייברפאנק (שבמקרה יוצא כמה שבועות ממנו) או כל דבר אחר שבאופק. ובגלל שבמקרה גם יש לי VIVE, אני אשכרה הולך לעשות הזמנה מראש :)

האמת שמי שהביא לי את הVIVE חזר לארץ, אני צריך לבדוק אם הם קנו אינדקס עכשיו שהם חזרו לארץ ואם כן, האם אני יכול להלוות אותו לשבועיים :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 נובמבר 2019, 09:18

אבל הם גם אמרו שהגודל צוות הזה זה הוא הכי גדול שעבד על משחק אי פעם אצלם.

תגיד לחבר שלך שייקנה לך את השלטים בפעם הבאה. מספיק רק לקנות אותם כדי לקבל עותק של המשחק.

השם של המשחק דבילי. הוא זונח את מסורת המונחים המדעיים ופשוט נשמע דבילי. זה כמו שהיו קוראים ל OP4 ובלו שיפט Half-Life: Adrian ו Half-Life: Barney.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2019, 12:30

Kazz כתב:אבל הם גם אמרו שהגודל צוות הזה זה הוא הכי גדול שעבד על משחק אי פעם אצלם.

תגיד לחבר שלך שייקנה לך את השלטים בפעם הבאה. מספיק רק לקנות אותם כדי לקבל עותק של המשחק.

השם של המשחק דבילי. הוא זונח את מסורת המונחים המדעיים ופשוט נשמע דבילי. זה כמו שהיו קוראים ל OP4 ובלו שיפט Half-Life: Adrian ו Half-Life: Barney.

אבל הy של אלכס הוא למבדא, אז הכל טוב :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 נובמבר 2019, 12:32

אני חושב שהקטע הכי מגניב מההדגמה זה הסיפור עם התחמושת (להזיז דברים מהמדפים כדי למצוא אותה) ואכן נותנים על זה דגש. זה מסוג החוויות גיימפליי שרק VR מאפשר לבצע בצורה טובה ואם המשחק יהיה מלא בקטעים כאלה שפשוט בעייתיים למימוש לא ב-VR זה יהיה מעולה. שאר הטריילר כמובן גם נראה טוב (ומלוטש) אבל אני בספק אם מישהו היה מתלהב בטירוף כאן אם לא היה מדובר במשחק VR (כי זה פשוט נראה כמו עוד HL2), בגלל זה הדגש על חווית VR מה-ground-up זה בעיקר מה שנשמע מבטיח כרגע.

לגבי הידיים המרחפות - כן, זה מציק, אבל אני מתאר לעצמי שלא שובר אימרסיה כשאתה ממש בפנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 נובמבר 2019, 14:45

DrKeo כתב:
Laskin כתב:גם זה פרוייקט צד בשביל וואלב, אם מדברים על וואלב של היום ומסתכלים על מה מכניס להם כסף.

VR זה פרוייקט צד בשביל VALVE? באמת? זה בערך כל מה שהחברה הזאת עשתה בחמש שנים האחרונות. ו-HL:A הוא ללא ספק הפרוייקט תוכנה הכי גדול שלהם מאז פורטל 2 לפני עשור.

ולא הבנתי למה אי אפשר לעשות משהו סופר דופר מרשים ב-VR? אם אתה חברה שהמטרה שלה זה לעשות KILLER APP ל-VR, לגמרי אפשר לעשות משהו גדול יותר. זה נראה לך נורמאלי אם את TLOU3 יעשו 50 אנשים במקום 250+ אנשים?

כן, ההכנסות שלהם בתחום אפסיות לעומת החנות, אז ברור שזה לא העיקר וזה משהו שנחשב ״פרוייקט צד״. בתחום פיתוח המשחקים זה העיקר, אבל הם כבר מזמן מעבר לזה.

ואי אפשר לעשות משהו סופר דופר מרשים כי אז צריך מחשב אפילו עוד יותר מתקדם. מה אתה מצפה, שיעשו משחק יפה כמו RDR2 שצריך לרוץ ברזולוציה מטורפת? ואז תצמצם את זה לשבריר אחוז מתוך שבריר האחוז שיש להם קסדה? זה לא הגיוני.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 נובמבר 2019, 15:28

DrKeo כתב:
אבל הy של אלכס הוא למבדא, אז הכל טוב :)

הלמדה זה יותר ה a בכיתוב March 2020. הקו הארוך של ה y נראה כמו crowbar.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 נובמבר 2019, 16:14

לגבי הידיים המרחפות:
אני די סומך על וואלב, שעשו את כל הניסויים האפשריים והבינו שככה הכי נח, והם כמובן לא היחידים שעושים את זה.
הרי אם יעשו את כל הזרועות זה יכול לחסום את הראייה, ולפעמים זה גם יכול להוציא מהחוויה, נגיד אם המרפק נוגע במשהו והוא לא זז, או להפך - שהוא כן זז ואתה בכלל לא רואה כי זה מאחוריך או משהו.

מה שמאוד אהבתי זה גם שיש לה את הכפפות המיוחדות האלה, שעוזרות לדברים להגיע אלייך, ככה לא חייבים להיות בדיוק על חפץ מסויים כדי להרים אותו, וזה בטח יפתור להם בעיות עם שלטים פחות מדוייקים מזה של האינדקס, וגם אחלה מכניקה שמזכירה את הגראביטי גאן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2019, 16:37

Kazz כתב:
DrKeo כתב:
אבל הy של אלכס הוא למדה, אז הכל טוב :)

הלמדה זה יותר ה a בכיתוב March 2020. הקו הארוך של ה y נראה כמו crowbar.

ה-Y באלכס היא למבדא הפוכה על הראש, מאז ומתמיד הלוגואים של hl שחקו עם למבדא והעיצוב של הקרובר. גם לא בטוח שיהיה בכלל קרובר במשחק, הרי לא משחקים את גורדון :)

בנוגע לידיים המרחפות, אי אפשר שלא עד שיהיה משהו סטייל קינקט שסורק את כל הגוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2019, 15:56

Kazz כתב:אבל הם גם אמרו שהגודל צוות הזה זה הוא הכי גדול שעבד על משחק אי פעם אצלם.

חפשתי ומסתבר שאין שום דרך לקנות אינדקס או ציוד אינדקס בארץ. וולוו לא מוכרים לישראל (אפילו שהם התרחבו ל30 מדינות השבוע) ואין שום דרך לקנות דרך ישראל. נצטרך לעשות קומבינות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2019, 16:11

בכל אופן עד מרץ זה יכול להשתנות...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2019, 16:32

Laskin כתב:בכל אופן עד מרץ זה יכול להשתנות...

בהחלט. הקסדה שלהם לבד עולה עכשיו 499$ להבנתי, השלטים לבד לא ברור. אני נמצא במצב מוזר כי יש לי קסדה אבל היא די קקה ובנוסף בטח השלטים מוסיפים המון לעומת אלה של הvive. בו בזמן הקסדה של האינדסק היא אחת היחידות שלא תומכת במודול האלחוטי של הvive שעובד עם רוב הקסדות.

בתאוריה הסטאפ המושלם (בשבילי) כרגע הוא להשאר עם תחנות הבסיס שיש לי כבר, לקנות שלטים של אינדקס ולקנות vive pro יחד עם המודול האלחוטי. כל הסטאפ הזה יחד יכול להיות ממש מעניין, ביחוד אם המודול האלחוטי מסוגל לעבור דרך הרצפה של הקומה השניה (כמו שלמשל השלט אקסבוקס שלי מתפקד בקומה התחתונה דרך הרצפה) כך שבעצם המחשב יוכל להשאר למעלה במקום שלו בזמן שמשחקים בסלון.

תארתי פה סטאפ של בערך 5000₪ וזה עוד אחרי שיש לי כבר את התחנות בסיס, כלומר אין ממש סיכוי שזה יקרה. אבל אני כן יכול במחיר יחסית סביר לקנות את המודול האלחוטי והשלטים של האינדקס מה שיתן חוויה טובה אקספוננציאלית ממה שיש לי היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2019, 12:11

ישר מהפה של valve על hl alyx:
- המשחק בגודל של hl2.
- זה הפרק הבא בסיפור של hl, לא ספינאוף.
- הם מאוד ממליצים לשחק בפרק 2 קודם, כלומר אולי לא הכל פריקוול?
we actually recommend that you play through Half-Life 2: Episode 2 before you play Half-Life: Alyx, for reasons that will become clear as you progress.

- הם מחכים לראות את התגובה למשחק ואם היא חיובית הם ירצו להמשיך ביקום של hl.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2019, 12:37

ראיתי אתמול כל מני סרטונים המנתחים אותו ואת הפוטנציאל וההייפ שלי על המשמעותית. אני חושב שמלבד TLOU2 וGOW2 - זה כנראה המשחק שאני הכי מצפה לו, ואם הוא רק לא היה עולה לי 5000 ש"ח - הוא בקלות היה במקום הראשון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2019, 15:48

היי, בדיוק כשדיברנו על זה - הנה משחק שכן מציג את הזרועות ולא רק כפות ידיים:
https://www.vg247.com/2019/11/24/bonewo ... half-life/

יש יתרונות וחסרונות, אבל כשזה לא עובד - זה ממש לא עובד ויותר תוצאה קצת מגוחכת. אני חושב שכרגע מעדיף בהרבה את מה שוואלב עושים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 נובמבר 2019, 17:28

חייב להודות שאני מתרגש בשביל מעריצי וואלב והלף לייף, סוף סוף משחק האלף לייף אמיתי באורך מלא, לא חלטורה ועוד הרמזים שלהם שהם רוצים להמשיך עם היקום במידה וזה יצליח, זה חלום רטוב שיותר נדיר מכל החלומות שהתגשמו כבר בדור הזה.

בתכלס מה בעצם נותר ברשימת החלומות? TLG חזר, מעריצי שאנמו קיבלו את שלהם (ואף אחד לא ציפה להפקה גדולה ביחס לזמן כמו הקודמים אז זה בערך התסריט שמקובל על כולם וגם הוא בגדר נס), פיינל פנטזי 7 מקבל את הרימייק שלו שעושה רושם מעולה ומקבל את פרס התערוכה, רזי 2 קיבל רימייק פצצה, אז כן אולי נשאר האלף לייף 3 אבל היי בשלב הזה העובדה שקיים האלף לייף חדש ומלא במתכונת סינגל רגילה מאת וואלב זה כבר אולי הנס הכי גדול של הדור הזה שלא היה חסר בניסים, זה חתיכת דור הזוי מהבחינה הזו שכל הפנטזיות התנקזו אליו.

כבר בערך הכל התגשם, אולי רק דברים די מופרכים ונישתיים כמו רימייק לכרונו טריגר ואולי רימייק אמיתי וברמה גבוהה למגס1 ו 3 נשארו.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 נובמבר 2019, 18:28

DrKeo כתב:ישר מהפה של valve על hl alyx:
- המשחק בגודל של hl2.
- זה הפרק הבא בסיפור של hl, לא ספינאוף.
- הם מאוד ממליצים לשחק בפרק 2 קודם, כלומר אולי לא הכל פריקוול?
we actually recommend that you play through Half-Life 2: Episode 2 before you play Half-Life: Alyx, for reasons that will become clear as you progress.

- הם מחכים לראות את התגובה למשחק ואם היא חיובית הם ירצו להמשיך ביקום של hl.

אני תוהה לעצמי מה ההשלכות העתידיות של העובדה שהמשחק הוא ב-VR. אם וכאשר יצא HL3 הוא לא יהיה ב-VR במידה ואלכס יצליח? זה יהיה סוג של דאוונגרייד מוזר אם לא.

מה שדי בטוח שיקרה לדעתי בכל מקרה- רימייק HL2 ב-VR.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2019, 21:40

bling כתב:בתכלס מה בעצם נותר ברשימת החלומות? TLG חזר, מעריצי שאנמו קיבלו את שלהם (ואף אחד לא ציפה להפקה גדולה ביחס לזמן כמו הקודמים אז זה בערך התסריט שמקובל על כולם וגם הוא בגדר נס), פיינל פנטזי 7 מקבל את הרימייק שלו שעושה רושם מעולה ומקבל את פרס התערוכה, רזי 2 קיבל רימייק פצצה, אז כן אולי נשאר האלף לייף 3 אבל היי בשלב הזה העובדה שקיים האלף לייף חדש ומלא במתכונת סינגל רגילה מאת וואלב זה כבר אולי הנס הכי גדול של הדור הזה שלא היה חסר בניסים, זה חתיכת דור הזוי מהבחינה הזו שכל הפנטזיות התנקזו אליו.

כבר בערך הכל התגשם, אולי רק דברים די מופרכים ונישתיים כמו רימייק לכרונו טריגר ואולי רימייק אמיתי וברמה גבוהה למגס1 ו 3 נשארו.

תשמע, נינטנדו עושה רימייקים, אבל למשחקי סופר נינטנדו וכד׳, הם יכולים לעשות רימייק לOOT או יותר טוב - MM, וזה יכול להיות הדבר הכי מדהים בעולם :)
בנוסף, לדעתי GoW 1-2 יכולים לקבל רימייק שיכתבו עליו שנים קדימה, גם ג׳ק ודקסטר יכול להיות נחמד, יש את סיילנט היל ואת סופר מטרויד... באמת שלא חסר :)
ואחרי שיעשו את כל אלו - יגיע הזמן לעשות רימייקים למשחקי ps3 וגיימקיוב, שם גם לא ממש חסר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 נובמבר 2019, 06:26

לא מבין מה הטעם ברימייק ל GOW1 ו 2, אתה מתכוון שהם ישוחקו כמו הגרסה החדשה עם אותה זווית מצלמה ואלמנט חקירתי ופתוח יותר רק בעולמות של המשחקים ההם?

לא יודע איך זה בדיוק יעבוד.

אם סתם אתה רוצה לשפץ את הגראפיקה שתהיה מודרנית אבל להשאיר את הגיימפליי הישן ועיצוב השלבים ההוא אז אני חושב שהמשחק יהיה ברמה יחסית ירודה ביחס לגרסה החדשה, אני בטוח שעדיין מהנה מאוד כמו שגם הישנים מהנים עדיין היום אבל בכל זאת, מיושן ולא באותה רמה.

גם עם זלדה, איך אתה מדמיין את הרימייק של זה? מה שכן אני מסכים שלפחות לגבי OOT יש בזה היגיון מסויים, לא יודע מה יעשו אבל זו קלאסיקה על זמנית כמו האזרח קיין של משחקי הווידאו (מבחינת חשיבות נטו כמובן, חוץ מזה אין שום דימיון) ואני חושב שבניגוד לסרטים, פה כן יש ערך בלחדש ובלרענן קלאסיקה ברמה כזו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 נובמבר 2019, 07:26

באופן כללי, רימייקים צריכים להיות אירועים יותר 'מיוחדים' לדעתי. לא צריך להחיות כל פלוץ מהעבר, ולא כל משחק שעבד טוב בדור ה PS2 או קודם לכן, יעבוד טוב בימינו. אפשר וכדאי לטפח כשרונות שייצרו זכיונות חדשים ולעודד יצירתיות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 נובמבר 2019, 08:19

מסכים שלא צריך להחיות ״כל פלוץ״, אבל קלאסיקות כן, בתנאי שעושים את זה כמו שצריך.
לגבי GOW - כן, צריך יהיה לשנות קצת דברים, גיימפליי, מצלמה, אבל העלילה של שניהם יחד, כל מה שקורה שם... זה יהיה כל כך מטורף בגרפיקה מודרנית לדור הבא, וגם יש הגיון בדבר כזה, לפני שיוצאים המשחקים הבאים בסדרה, או אפילו אחרי.
לדעתי זה גם הרימייק/ים שבוני יכולה למכור הכי הרבה מהם, מתוך כל האופציות שיש להם. אפילו יותר ממטאל גיר סוליד 3 (שהוא גם לא של סוני).
לגבי OOT (וMM), לא חושב שיש למישהו ספק שזה יקרה מתישהו, ואני סומך על נינטנדו שיעשו את זה כמו שצריך. הם מבינים כמה המשחק הזה חשוב לגיימרים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים