ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 02 דצמבר 2019, 15:13

ואללה כמעט קניתי rift s אתמול. אבל הבנתי שאין לי זמן להתעסק עם זה, ולהשכיב 1,500₪ על מוצר שאני אשחק בו ממש מעט, זה מוגזם. אולי בעתיד במחיר נמוך יותר. אבל בחיי שזאת העסקה הכי טובה בעולם ה vr כיום.

אגב, במהלך ההתלבטות שלי, נטיתי קשות ל quest, אבל גם אותי קצב ה 72 מרתיע מאוד, כי אומרים שזה ממש המינימום ל vr
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 דצמבר 2019, 05:59

אחלה Discoverability, סטים! תודה רבה! (הם היו תחת Ignore כבר לפני, למען הסר ספק).

תמונה
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 דצמבר 2019, 19:40

יאיי טריפל פוסט -

לפי סקר החומרה של Valve, ל0.36% ממשתמשי סטים יש VR כלשהו. הכתבה הכי עדכנית שאני מצאתי, מדבר על מיליארד חשבונות סטים (עם 90 מיליון משתמשים פעילים מתוכם - https://variety.com/2019/gaming/news/st ... 203201159/ ). כלומר, אם נלך רק על המשתמשים הפעילים, מדובר על כ300 אלף בעלי קסדות VR. מתוך ה 300 אלף האלה, אני חושב שאפשר להוריד מספר די גדול של אולמות משחק/חדרי בריחה/חוויות וכו'. אז לכמה משתמשים בדיוק HL:A מכוון? במקרה האופטימי הוא ימכור נגיד, 150 אלף עותקים? 200? אני באמת מנסה להבין את הראש. ברור לי לחלוטין שהם יכולים לספוג את העלות של הפיתוח של משחק כזה גם בלי שיכניס כסף, אבל אני לא מבין למה לעשות את זה לכל עשרות המיליונים אם לא יותר שמחכים להמשך לHL כבר כ''כ הרבה זמן..

נסיים בסרטון האלמותי הזה:

?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 דצמבר 2019, 21:50

ידוע ש RIFT + VIVE מכרו מיליונים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 דצמבר 2019, 22:06

אז......... למה זה לא משתקף בנתונים של ואלב? ושוב, מיליונים לאיזה צורך? ידוע שיש לא מעט ערכות שנמכרו למעצבים/צרכים מקצועיים.

לפי זה: https://www.statista.com/statistics/671 ... by-vendor/ סוני מכרה הכי הרבה מכולן, Oculus מכה 1.7 מיליון יחידות, כשאנחנו לא יודעים את החלוקה הפנימית (כמה פה זה כולל את GEAR VR או ה GO) וHTC לא מכרה אפילו מיליון ערכות, ויש את ה''אחרים'' שאין לי ממש מושג מה זה אומר, וכמה מהן זה ערכות ברמה נמוכה של WMR או VR גרוע אחר. כלומר HTC+Facebook ביחד לא מכרו אפילו 3 מיליון ערכות. Oculus, צריך לזכור, מכרה במשך המון זמן את CV1 ללא שלטי ה Touch, ככה שבסיס השחקנים נמוך עוד יותר.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 דצמבר 2019, 22:26

אפילו לפי הנתונים האלה (שבהם המספרים ל 2018 ו 2019 הן הערכות וצפי) ב 2017 היו 1.2 מיליון אוקולוס + VIVE. לא יודע למה הנתונים בסקר חומרה לא משקפים את זה. אולי הם כן כי אני לא יודע מה מספר הנסקרים. ובטח יש כאלה שהקסדה לא מחוברת אצלם תמיד (ת'אמת לא יודע באיזה דרך מזהה שיש VR במחשב) ואולי יש כאילו שמשתמשים בעיקר בחנות של אוקולוס.

אבל אני לא מבין למה צריך לשבור ת'ראש. זה המשחק שהחליטו לעשות. ואם המשחק לא ייגע בקליף האנגר של פרק2 אז הטענה של 'מחכים כל כך הרבה זמן להמשך' לא רלוונטית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 דצמבר 2019, 22:44

מי בדיוק שובר את הראש? סתם מעלה תהייה. או שזה אסור, כשמגיעים לואלב? הטענה רלוונטית מאוד, כי כרגע המשחק הזה בא על חשבון המשך לפרק 2. אני אוהב את זה שכשמגיעים לואלב אתה הופך להיות כזה כנוע "זה מה שהחליטו מה יש להגיד?" ראית את הילד העצוב למעלה? זה למה הטענה רלוונטית. הם ברחו ליצור איזו חוויית צד, ששבריר של קמצוץ יוכלו בכלל לשחק במקום לעשות את הדבר הנכון וההגון.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2019, 23:57

אני משער שהשאלה היא איך הסקר חומרה מחושב ואיך המשתמשים האקטיבים מחושבים. כלומר, כל כמה זמן צריך לעשות LOGIN בכדי להיות משתמש פעיל וכל כמה זמן צריך לעשות LOGIN בכדי להיות משתמש עם VR בסקר חומרה? אני לא בטוח שהנתונים האלה מתישרים.

בנוגע לנטישה של השחקנים, אני תמיד הייתי נגד הצורת חשיבה הזאת. סך הכל יש פה חומת גישה מסויימת אבל כל משתמש סטים עם PC יכול לקנות קסדה ולשחק בזה ובגלל שזה תומך בWMR אז גם יש קסדות ממש זולות שתומכות. זה מפתיע שקאז לא מתלהם (כלומר לא מפתיע, בכל זאת, מדובר בVALVE) כי אם חברה אחרת הייתה שמה המשך ענקי לסדרה ענקית שלה מאחורי חומת תשלום של חומרה במאות דולרים הוא כנראה היה מאבד עליהם את הצפון, כלומר שים משחק בלעדית בקליינט אחר שצריך להשקיע 14 שניות בלהוריד אותו בחינם והמכה הקשה היא שאין לך אצ'יוומנטים או משהו כזה, אבל בבלעדיות לחומת כניסה של מאות דולרים פתאום הכל יופי ודנדי?

אבל לפחות לדעתי האישית זה לגמרי מגניב שהם עושים דבר כזה - יוצרים משחק AAA לפלטפורמה סופר חדשנית שאין לה כמעט שום וולידיות פיננסית רק בכדי ליצור אינובציה ולעודד את הפלטפורמה. אפילו סוני שכל המהות שלה זה ליצר משחקי AAA איכותיים בכדי לתמוך בחומרה לא העיזה להשקיע כסף ב-AAA אמיתי ל-PS VR. אבל זה בהחלט מעניין שאין צעקה בנושא, אתם יכולים לדמיין מה היה קורה אם GOW 2 היה בלעדי לPS VR 2? האינטרנט היה נמס.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 דצמבר 2019, 06:20

אני לא מת על זה שהם עושים משחק שהוא VR וגם פריקוול. מותר לי :). אני מבין לחלוטין למה הם עושים את זה, שזה שילוב של הסיבות שמנית בנוסף לכך שהם בעצמם מודים שהם מתים מפחד מעבודה על המשך ל HL. המשחק הזה הוא לא הבחירה הראשונה של עשרות מיליוני שחקנים, שמן הסתם לא ישחקו אותו/יתקשו להצדיק השקעה של מינימום 250-300 דולר (בנוסף למחשב גיימינג בבערך 900-1000 דולר שצריך בשביל VR), וזה לקסדות שלרוב הן באיכות נמוכה ובקרים פחות טובים.

שבוע שעבר כשבחנתי את קניית הRIFT S למדתי הרבה דברים מעניינים על עולם ה VR. בין היתר כל נושא REVIVE ושזה לא עובד מושלם בכלל על הרבה משחקים, בטח בערכות ה WMR. אגב הבנתי שאפילו עם האינדקס, יש הרבה בעיות כשמנסים להריץ משחקי אוקיולוס בREVIVE, וצריך להוריד את רמת הגרפיקה לנמוכה במיוחד יחסית. זה נשמע ממש מבאס, כי לאוקיולוס יש כמה משחקים ממש מגניבים בלעדיים לRIFT.

אגב, כתבה מעניינת שמנתחת לא רע את מלחמת ה vr בין oculus לואלב

https://www.gamesindustry.biz/articles/ ... es-opinion
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2019, 10:25

Klayman כתב:מי בדיוק שובר את הראש? סתם מעלה תהייה. או שזה אסור, כשמגיעים לואלב? הטענה רלוונטית מאוד, כי כרגע המשחק הזה בא על חשבון המשך לפרק 2. אני אוהב את זה שכשמגיעים לואלב אתה הופך להיות כזה כנוע "זה מה שהחליטו מה יש להגיד?" ראית את הילד העצוב למעלה? זה למה הטענה רלוונטית. הם ברחו ליצור איזו חוויית צד, ששבריר של קמצוץ יוכלו בכלל לשחק במקום לעשות את הדבר הנכון וההגון.

כן, אבל זה לא באמת "בא על חשבון המשך...", אם לא היה את הVR - כנראה שהם היו ממשיכים להיות חברה שמתעסקת רק בחנות שלהם.
בזכות זה, יכול מאוד להיות שבעשור הקרוב כן נראה את HL3, שאני מניח שגם כן יהיה רק לVR, אבל זה יגיע רק אחרי שיהיה בסיס משתמשים רציני... וזה לא יקרה בעשור הקרוב בלי תמיכה רצינית ומושקעת כדוגמת HL:ALYX.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2019, 10:48

Klayman כתב:אני לא מת על זה שהם עושים משחק שהוא VR וגם פריקוול. מותר לי :). אני מבין לחלוטין למה הם עושים את זה, שזה שילוב של הסיבות שמנית בנוסף לכך שהם בעצמם מודים שהם מתים מפחד מעבודה על המשך ל HL. המשחק הזה הוא לא הבחירה הראשונה של עשרות מיליוני שחקנים, שמן הסתם לא ישחקו אותו/יתקשו להצדיק השקעה של מינימום 250-300 דולר (בנוסף למחשב גיימינג בבערך 900-1000 דולר שצריך בשביל VR), וזה לקסדות שלרוב הן באיכות נמוכה ובקרים פחות טובים.

שבוע שעבר כשבחנתי את קניית הRIFT S למדתי הרבה דברים מעניינים על עולם ה VR. בין היתר כל נושא REVIVE ושזה לא עובד מושלם בכלל על הרבה משחקים, בטח בערכות ה WMR. אגב הבנתי שאפילו עם האינדקס, יש הרבה בעיות כשמנסים להריץ משחקי אוקיולוס בREVIVE, וצריך להוריד את רמת הגרפיקה לנמוכה במיוחד יחסית. זה נשמע ממש מבאס, כי לאוקיולוס יש כמה משחקים ממש מגניבים בלעדיים לRIFT.

אגב, כתבה מעניינת שמנתחת לא רע את מלחמת ה vr בין oculus לואלב

https://www.gamesindustry.biz/articles/ ... es-opinion

אני כנראה יותר סלחן כי יש לי כבר ערכה בבית :)
בנוגע לvr, זה שוק של פשרות כרגע. אפשר ללקט חלקים מכל מני יצרניות ולקבל תוצר לא רע בכלל, אבל אפילו הוא לא יריץ תוכן של הריפט. כלומר אין כרגע שום צורה של ערכת vr מושלמת, יקח עוד כמה שנים עד שזה יקרה.

אגב, בנושא הזה לאסקין לדעתי צודק. אם לא vr, הם כנראה לא היו עושים משחק hl חדש ואם הם כבר עושים משחק hl, אולי זה ישחרר להם קצת את הפחד מhl.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 דצמבר 2019, 11:15

הם אולי לא היו עושים, כי זה way overdue... אם הם היו עושים אותו לפני 5-7 שנים, זה היה אחלה...

וסליחה, זה ממש לא היה רק עניין של פחד. רצוי וכדאי להפסיק לעשות לואלב הנחות. הם ראו את כמות הכסף האדירה שהם עשו ממולטי ומיקרו תשלומים והסיטו את כל משאבי פיתוח התוכנה שלהם לשם. שנזכיר שוב שגייב אמר on the record "לא חשוב להיות מפתח סינגל פלייר טוב בואלב, אלא מעצב חוויות מולטי". אז לא, זה לא רק בהיבטי "פחד מhl". גם אם הם היו עושים פרק 3 די סטנדרטי עם וריאציות קלות, הוא היה מתקבל בזרועות פתוחות.

אמרתי שהמשחק הוא "כרגע על חשבון", ואני עומד מאחורי זה. כל עוד הם מפתחים אותו, הם לא מפתחים המשך "רגיל" או "שטוח". הם גם אמרו "בוא נראה מה קורה אחרי hl a ונדבר".
אז הם הלכו על הסופר נישה של vr כרגע, שזה בסדר גמור מבחינתי, אבל ואללה, זה לא מה שרציתי לראות וזה כן מאכזב אותי. אני חושב שאני יכול להחזיק בשתי הדעות הללו במקביל. הן לא סותרות. אני כן מאוד שמח לראות שהם חזרו לפתח משחקי סינגל (כי צריך לוודא ש Steamvr לא תפסיד ל oculus, אז ואללה, כדאי שיהיו פה משחקים בלעדיים). בניגוד למה שהיה עם hl2 שהשוק היה ריק ממתחרים, כאן יש להם מפלצת בדמות Facebook מול העיניים, שהוכיחה בינתיים שהיא לא מפחדת מואלב, מוכנה להפסיד כסף על ערכות כדי לדחוף אותן לבתים של אנשים, וגם משקיעה המון כסף בפיתוחי משחקים.

הולך להיות סופר מעניין.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2019, 11:24

אבל ההגיון מאחורי "כל עוד הם מפתחים אותו, הם לא מפתחים המשך "רגיל" או "שטוח"..." לא ממש מסתדר.
כי זה לא או זה או זה וזהו. זה או זה - או כלום. או עוד משחק קלפים כושל, או עוד דמו... לפחות הם עושים משחק, מושקע, ואפילו מנסים לעשות משהו שעוד לא ראינו בתחום.
והם אמרו הרי שלא יעשו עוד HL עד שיהיה חידוש רציני להציג, אז סביר מאוד להניח שבלי זה - זה היה כלום.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 דצמבר 2019, 12:04

את ה"או חידוש או כלום" היה אפשר לעשות אחרי פרק 3 באותה המידה. בטח כשהתחייבו עליו מראש. כיום להוציא "סתם פרק 3" זה דבילי מן הסתם. מבחינתי, ומבחינת 99.6 אחוז (עיגלתי כלפי מעלה את ה0.36%) ממשתמשי סטים, המשחק הזה לא באמת קיים. אז זה עדיין כלום בעולם של hl :). לפחות שום דבר שרלוונטי אלינו. כולל אליך, שאתה self proclaimed vr enthusiast, אבל ואללה לא קנית ערכה. זה שאולי. יום אחד תקנה ערכה ואז תשחק? אחלה. עדיין תהיה חלק מאחוזון זעיר. אולי יום אחד גם אני אקנה. האם הוא יהיה עדיין רלוונטי? אולי. בכל מקרה, לשים את כל ביצי hl רק בסל ה vr נראה לי לא הוגן כלפי עשרות מיליוני המעריצים שמחכים. אבל זה בסדר יש פה valve apologists בשילוב vr enthusiasts - בדיוק השכבה שתגן עליהם עד טיפת הדם האחרונה.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2019, 12:17

האמת היא שאני באמת מעדיף משהו כזה במקום משחק מאכזב, ואני די משוכנע שאין לואלב שום דרך להביא את הפרק השלישי ולא לאכזב את רוב המעריצים... קשות.
אולי, מלבד לעשות משהו כזה, שנראה שהוא כמה רמות מעל כל דבר אחר בשוק המדובר, ויכול לקדם משמעותית את המכירות ובסיס המשתמשים, דבר שיכול להוביל לפרק השלישי.
זה שהם כבר אכזבו אותנו בשנים האחרונות מאז EP2? מי יתווכח על זה בכלל? אבל זה היה כבר ורוב הכשרון ברח משם כשהבינו שהם לא הולכים לפתח שום דבר מעניין, וגם לקחת פתאום כשרונות ממקומות אחרים לא יהיה להם קל בכלל. בכלל בכלל. הם צריכים לשקם את השם שלהם ולדעתי הדרך בה בחרו עדיפה מעוד משחק "רגיל" בסדרה, שהוא מפותח ללא כשרון רציני, אז בהינתן כל מה שקיים כרגע, ולא כל מה שהיה יכול להיות - אני מרוצה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 דצמבר 2019, 13:03

קרא היטב את מה שכתבתי על הפרק השלישי ואז תבין שכל מה שהגבת עליו בנושא הזה לא רלוונטי בכלל. מסכים שבימינו עדיף שלא להוציא "סתם פרק 3". אבל מכאן להגיד "אין להם ברירה אלא להוציא משחק vr", זו טענה שמאוד מלטפת את ואלב.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2019, 13:14

עזוב, ירדתי מהטענה עכשיו בגלל מידע קונקרטי שממש השנייה עלה:
https://www.vg247.com/2019/12/04/in-the ... life-alyx/

הם השהו את הפיתוח של ITVOTG בשביל אלכס ועוד פרוייקטים קטנים אחרים.
אז הנה "במקום..." נכון ומתאים, ובעיקר - מכעיס.
המשחק הזה היה ה"אינדי" שאולי הכי חיכיתי לו, מלבד הבא של PLAYDEAD ואולי עוד משהו... איזה באסה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2019, 13:27

האמת שהחבר'ה של קוטאקו עלו על זה כבר לפני כמה זמן. מסתבר שבאתר של Campo Santo היה כתוב עד לא מזמן "המשחק הבא שלנו הוא ITVOTG" והם הסירו את זה לפני כמה זמן, דברו על זה בפודקאסט שלהם לפני בערך שבועיים.

בנוגע להמשך ל-HL3, אני חושב שVALVE פשוט הכניסו את עצמם לפינה. אף אחד לא ציפה מפרק 3 להיות מהפכה בתעשיה, ציפינו לפרק ממש איכותי נוסף, הרי זאת סך הכל חבילת הרחבה נוספת ל-HL2 שהוכרזה עוד ב-2005. הבעיה של VALVE הייתה שהם מתחו את הפיתוח והזמנים כל כך, שכבר התחלף דור והציפיות עלו ועלו כך שאחרי 12 שנים, אנשים כבר מצפים להמשך מלא ולא לעוד פרק. המינימום שVALVE היו צריכים לעשות זה להוציא לפני כמה שנים את פרק 3, לסגור את הסיפור של HL2 ואז הם היו חופשיים מהפריצ'ייז לעד, כלומר עד שהם היו רוצים לחזור אליו. אבל במקום זה קבלנו סוג של לימבו הזוי שבו אנחנו תלויים עם קליף-האנגר מטורף כבר 12 שנים ושום רצון מ-VALVE לסיים אותו. האמת שאפילו E3, לא HL3, שסוגר את הסיפור ומבוסס על סורס 2 עם כל השדרוגים הנדרשים למשחק מודרני היה מספק אותי. לא כל דבר מהם צריך להיות חדשני בטרוף. אבל אני כן חושב שאם הם מתייגים משהו כ-HL3, זה צריך להצדיק את השם, אחרת פשוט תקראו לזה פרק 3 ותסיימו את רביעיית משחקי HL2 כבר.

בנוגע למה בא על חשבון מה, אני בהחלט חושב שאלכס לא בא על חשבון פרק חדש בסדרת HL, האמת שאני חושב בדיוק ההפך. בראיון עם קילי הם אמרו שהם רצו לעשות AAA ל-VR ושהאופציות שלהם לסינגל בעולם מוכר היו HL או פורטל ובגלל שפורטל לא התאים ל-VR הם הלכו על HL. כלומר זה לא שהיה להם איזה פרוייקט HL שנטשו אותו לטובת אלכס, זה יותר הרצון שלהם לקדם VR שדחף אותם לעשות שוב, סופסוף, משחק סינגל AAA חדש. כלומר קבלנו את אלכס בגלל הרצון שלהם לתמוך ב-VR, אם אלכס לא היה קיים אז לא היינו מקבלים אף משחק HL בשנים הקרובות. הסיבה שאני חושב שהמצב הוא בדיוק הפוך היא שאלכס סופסוף ישבור את "קללת HL", הם חוזרים סופסוף לעולם של HL ועושים הכל מודרני שוב על סורס 2 וזה יוצר בסיס נהדר ומסיר שכבות של פחד מלהמשיך את הסדרה הלאה. כלומר המשחק הזה יכול להיות פתח לעוד משחקי HL חדשים, שהוא שלא הייתי מדמיין בלעדיו.

בנוגע לחסם התשלום, זה בהחלט ממש מבאס אבל אם VALVE היו מחליטים לעשות את HL3 לפס5 בלעדית אז עדין היה צריך לקנות חומרה ב400$ בכדי לשחק בו. כלומר זה לא כזה שונה מכל בלעדי אחר, בסוף צריך להשיל את הכסף לחומרה שאליו הוא בלעדי בכדי לשחק בו. העניין הוא שבניגוד ללמשל בלעדי לפס5 שיכל להיות משחק לכל פלטפורמה אחרת אבל הוא בלעדי לפס5 כי סוני שלמה, HL אלכס זה משחק שלא יכל להיות על שום דבר חוץ מאשר VR, מה שהופך את זה להרבה יותר סבבה לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 דצמבר 2019, 13:30

השמועות על זה היו מזמן כבר והפרסום היה הלילה. זה אולי מכעיס אותך כי חיכית למשחק הזה ספציפית (משום מה...), אבל תאמין לי שפרק 3 הכעיס הרבה יותר אנשים. המשחק הזה נראה כמו firewatch במצרים עם בחורה שחורה בשביל האהדה מהקהל סה"כ... לא
" חידוש רציני ".

אישית, היה ברור לי שואלב לא יתנו להם באמת להמשיך לעבוד על המשחק הזה ויעבירו אותם לפרויקטים אחרים. די בטוח שאפילו התבטאתי על זה בעבר.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2019, 13:34

Klayman כתב:השמועות על זה היו מזמן כבר והפרסום היה הלילה. זה אולי מכעיס אותך כי חיכית למשחק הזה ספציפית (משום מה...), אבל תאמין לי שפרק 3 הכעיס הרבה יותר אנשים. המשחק הזה נראה כמו firewatch במצרים עם בחורה שחורה בשביל האהדה מהקהל סה"כ... לא
" חידוש רציני ".

אישית, היה ברור לי שואלב לא יתנו להם באמת להמשיך לעבוד על המשחק הזה ויעבירו אותם לפרויקטים אחרים. די בטוח שאפילו התבטאתי על זה בעבר.

ויותר מזה, על פי הכתבה חלקם בכלל עובדים על DOTA, סטים ופרוייקטים אחרים כך שזה אפילו לא ספציפית HL אלכס שמשך אותם מהפרוייקט, זה "VALVE" שהורידה אותם מהפרוייקט בלי קשר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2019, 13:44

ברור שאין פה "חידוש רציני", אני לא התייחסתי אליו כפרוייקט של ואלב (שכן צריך לחדש) אלא יותר של החבר'ה של OW שקנו אותם, וקיוויתי שואלב יתנו להם גיבוי ותמיכה, והם אולי עושים את זה, אבל לא לגבי הפרוייקט שאותי מאוד מאוד סיקרן ומאוד מאוד ציפיתי לו.
וברור שפרק 3 הכעיס יותר אנשים. אבל עם זה השלמתי לפני עשור והמשכתי הלאה... זה כמו שאכעס על בליזארד שעובדים על משהו אחר במקום SC GHOST. זהו, השלמתי עם זה, התקדמתי... פשוט עם HL:A דווקא היום אני אופטימי יותר מכל תקופה אחרת בעשור האחרון, לגבי הפרק השלישי.

בעניין ITVOTG אני ממש לא עושה לסטים הנחות. ככל הנראה חירבנו על הWALKING SIM הכי מושקע ומצופה שלי... מעפן לגמרי.
והעובדה שאקבל במקום זאת את HL:A לא מאוד מעודדת, למרות שזה בסבירות גבוהה מאוד יהיה משחק הרבה הרבה יותר מעניין וטוב, פשוט כי אני לא אוכל לשחק בו עד סוף 2020, במקרה הטוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2019, 13:49

Laskin כתב:ברור שאין פה "חידוש רציני", אני לא התייחסתי אליו כפרוייקט של ואלב (שכן צריך לחדש) אלא יותר של החבר'ה של OW שקנו אותם, וקיוויתי שואלב יתנו להם גיבוי ותמיכה, והם אולי עושים את זה, אבל לא לגבי הפרוייקט שאותי מאוד מאוד סיקרן ומאוד מאוד ציפיתי לו.
וברור שפרק 3 הכעיס יותר אנשים. אבל עם זה השלמתי לפני עשור והמשכתי הלאה... זה כמו שאכעס על בליזארד שעובדים על משהו אחר במקום SC GHOST. זהו, השלמתי עם זה, התקדמתי... פשוט עם HL:A דווקא היום אני אופטימי יותר מכל תקופה אחרת בעשור האחרון, לגבי הפרק השלישי.

בעניין ITVOTG אני ממש לא עושה לסטים הנחות. ככל הנראה חירבנו על הWALKING SIM הכי מושקע ומצופה שלי... מעפן לגמרי.
והעובדה שאקבל במקום זאת את HL:A לא מאוד מעודדת, למרות שזה בסבירות גבוהה מאוד יהיה משחק הרבה הרבה יותר מעניין וטוב, פשוט כי אני לא אוכל לשחק בו עד סוף 2020, במקרה הטוב.

אם אתה מחכה ל"מכונת ה-VR האולטימטיבית", כנראה שאתה מחכה לנקודת זמן הרבה יותר רחוקה מסוף 2020 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2019, 13:52

לא, אני כבר לא אחכה לאולטימטיבית, אני כן מחכה למחשב חדש כי שלי לא יתמודד עם כלום בערך, ואז אקנה בטח בבלאק פריידיי הבא את הכי טוב שאוכל באותה נקודה, אלא אם יהיה תאריך השקעה של משהו באמת הרבה יותר טוב באופק, ולא יהיה רחוק מהזמן הזה.
זהו, חיכיתי מספיק... יש גם מספיק תוכן, ואני מעדיף בהרבה לרכוש VR במקום PS5 ב-2020-21. אני בספק אם יהיה את המשחק הזה שלא אוכל בלעדיו בשנה הראשונה של הדור הבא.
מה שכן אולי, רק אולי יכול לשנות את זה, זה הכרזה על PSVR 2.0 שיוכל להריץ את HL:A ברמה זהה או טובה יותר מהאינדקס כיום, אבל קשה לי להאמין שעם מחשב חדש אני אעדיף את זה, למרות התוכן הבלעדי של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2019, 14:36

אם אתה לא לחוץ, במקומך הייתי מחכה לקסדה שהיא:
1) אלחוטית.
2) לפחות 1440p פר עין.
3) מעקב inside out.

מהנסיון שלי עד עכשיו עם vr, זה כנראה הגביע הקדוש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2019, 14:42

כן נו ברור שזה, פלוס עניין ה-90FPS לפחות...
אני מאמין שזה יהיה עד סוף 2020. אם לא וגם לא יהיה משהו באופק פשוט אלך על משהו קרוב לזה.
מתוך כל מה שכתוב כאן אני מוכן להתפשר על האלחוטיות, בשלב ראשון לפות, כי מאוד הגיוני שעם הזמן כן יהיה תוסף שיאפשר לי לעדכן קסדה קיימת, וגם כי אין לי שטח להסתובב בו ליד המחשב גם ככה... אני מחפש משהו לישיבה או עמידה במקום. וברור שזה גם הרבה יותר נח בלי כבלים... ועדיין... מוכן להתפשר על זה, לא על שאר הדברים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים