ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2021, 12:59

הלוואי.
בכנות שאין שום משחק שאני יותר רוצה לשחק בו היום מאשר אלכס.
חבל רק שצריך להוציא איזה 15 אלף ש"ח כדי לשחק בו בתנאים אופטימליים :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2021, 13:17

Laskin כתב:הלוואי.
בכנות שאין שום משחק שאני יותר רוצה לשחק בו היום מאשר אלכס.
חבל רק שצריך להוציא איזה 15 אלף ש"ח כדי לשחק בו בתנאים אופטימליים :(

אלכס עולה בדיוק 299$, אוקולוס קווסט 2 ומחשב ממש סביר, לא צריך יותר מזה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2021, 14:48

זה רק ל-64 גיגה שלא מספיק כמעט לכלום ואם קונים אז כדאי שיהיה יותר, אז זה 400 דולר, ונדמה לי שצריך גם איזה כבל של 80 דולר כדי לחבר למחשב, ורצוי עוד כמה אביזרים אז זה קצת מעל 500 דולר בתכל'ס, אבל מחשב - זה הסיפור היקר.
כן, אפשר בהגדרות נמוכות יותר אפשר לשחק בו עם מחשב של 5000 ש"ח, אבל זה לא נראה לי מה שיספק אותי :)
גם הקווסט 2 לא ממש מספקת אותי, תכל'ס... אבל זה כבר משהו לסוללת הפסיכיאטרים שלי, אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2021, 14:54

Laskin כתב:זה רק ל-64 גיגה שלא מספיק כמעט לכלום ואם קונים אז כדאי שיהיה יותר, אז זה 400 דולר, ונדמה לי שצריך גם איזה כבל של 80 דולר כדי לחבר למחשב, ורצוי עוד כמה אביזרים אז זה קצת מעל 500 דולר בתכל'ס, אבל מחשב - זה הסיפור היקר.
כן, אפשר בהגדרות נמוכות יותר אפשר לשחק בו עם מחשב של 5000 ש"ח, אבל זה לא נראה לי מה שיספק אותי :)
גם הקווסט 2 לא ממש מספקת אותי, תכל'ס... אבל זה כבר משהו לסוללת הפסיכיאטרים שלי, אני מניח.

קווסט עולה 299$, אתה לא צריך יותר מ-64GB זיכרון כי המשחקים שתשחק רצים על מחשב, משחקי הקווסט נייטיב הם משחקים ברמת מובייל באיכות גרפית ירודה כך שהם תופסים גם כמו משחק מובייל. אתה בכיף יכול לשים עליה איזה 10 משחקים כמו ביט סייבר ובערך זהו כי כנראה שכמעט את כל המשחקים תרצה לשחק בהזרמה מהמחשב. בנוגע לאביזרים, צריך 0 אביזרים. מהמחשב אתה משחק עם אפליקציה של שיקוף הדסקטופ שעולה איזה 10$.

זה שאתה מחכה לקסדה דמיונית שתצא ב-2038, זה כבר משהו אחר. אין את הקסדה שאתה רוצה אפילו ב-2000$ כיום, אז בהצלחה לך. אני משער שאולי PSVR 2 יספק את מה שתרצה, בתקווה, אבל אתה פשוט תמשיך לחכות, לעד :)

בכל מקרה, כן, 299$ ואתה משחק אלכס בצורה מדהימה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2021, 15:09

אני כבר לא יודע אם תגובה ממוצעת של לאסקין היא אמיתית או שהוא צוחק על עצמו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 21 ינואר 2021, 16:08

אם כבר הקפצתם את השירשור: גב נוול נתקע בניו זילנד בתחילת המגיפה במרץ כשסגרו את השמיים. הוא נשאר שם עד היום למרות שהיו תקופות שבהן היו טיסות לארה"ב.
כנראה שזה מצא חן בעיניו: הוא הגיש בקשה לתושבות קבע במקום, ומתכנן לממן הפקת טורניר esports מקומי.
בראיון לערוץ טלוויזיה מקומי הוא ציין שיש התענינות בקרב עובדי ואלב לעבור לשם, למרות שאין תכניות להעביר את משרדי החברה לשם.
https://www.bluesnews.com/s/218459/newe ... taff-in-nz

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2021, 16:54

swiss-the-engine כתב:אני כבר לא יודע אם תגובה ממוצעת של לאסקין היא אמיתית או שהוא צוחק על עצמו.

גם וגם.

ונדב, שוב - אתה צריך כבל מיוחד שלא מגיע עם הקסדה כדי לשחק במחשב והוא עולה 80 דולר :)
מניח שיש גם כבלים זולים יותר...
אבל מי יקנה קווסט ויוותר על האפשרות לשחק במשחקים של החנות שלו? ואז כן צריך יותר מקום... אז מבחינתי כרטיס הכניסה הריאלי יותר קרוב ל-500 דולר וצריך מחשב חדש וחזק כדי לשחק בתנאים רציניים וב פריימים שלא עושים כאב ראש ובחילה. האם טכנית אפשרי לשחק בו על מחשב חלש ב-30 פריימים? כן. יופי.
וכן, אני רוצה קסדה טובה יותר ממה שיש כרגע בשוק, אני לא שונה מרוב הגיימרים בעולם, אני פשוט חופר על זה כל הזמן.
ברגע שיהיה לי מחשב חזק - די ברור לי שאני אפסיק לחכות ל״קסדה המושלמת״, כרגע קל לי לדבר באוויר אבל זה צפוי לגמרי שאני אתפשר מהר יותר מביידן לסוציאליסטים ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2021, 17:37

Laskin כתב:
swiss-the-engine כתב:אני כבר לא יודע אם תגובה ממוצעת של לאסקין היא אמיתית או שהוא צוחק על עצמו.

גם וגם.

ונדב, שוב - אתה צריך כבל מיוחד שלא מגיע עם הקסדה כדי לשחק במחשב והוא עולה 80 דולר :)
מניח שיש גם כבלים זולים יותר...
אבל מי יקנה קווסט ויוותר על האפשרות לשחק במשחקים של החנות שלו? ואז כן צריך יותר מקום... אז מבחינתי כרטיס הכניסה הריאלי יותר קרוב ל-500 דולר וצריך מחשב חדש וחזק כדי לשחק בתנאים רציניים וב פריימים שלא עושים כאב ראש ובחילה. האם טכנית אפשרי לשחק בו על מחשב חלש ב-30 פריימים? כן. יופי.
וכן, אני רוצה קסדה טובה יותר ממה שיש כרגע בשוק, אני לא שונה מרוב הגיימרים בעולם, אני פשוט חופר על זה כל הזמן.
ברגע שיהיה לי מחשב חזק - די ברור לי שאני אפסיק לחכות ל״קסדה המושלמת״, כרגע קל לי לדבר באוויר אבל זה צפוי לגמרי שאני אתפשר מהר יותר מביידן לסוציאליסטים ;)

אז אני אגיד את זה שוב, לא צריך כבל, virtual desktop ממספקת איכות תמונה עליונה לכבל, אלחוטיות ועולה 20$:
https://www.oculus.com/experiences/ques ... 365004772/

ובנוגע לנפח, כמו שכבר אמרתי, גרסאות הקווסט הן קטנטנות ומשחקים "אמיתיים" (כמו HL) אתה תשחק בהזרמה מהמחשב שלך. לדוגמה סופר הוט VR הוא 5GB (אחד הגדולים לקווסט) וביט סייבר הוא 700MB. אם תוריד רק משחקי ענק לקווסט יכנסו לך 10 משחקים אליה ובמציאות זה כנראה יהיה יותר מ-20. בנוסף, יש לך כניסת USB-C מאחור כך שאם יום אחד תרצה עוד אכסון, תוכל לתקוע DISK ON KEY מאחור ולהרחיב את האכסון אבל אני שם כסף שלא תעשה את זה. הקווסט מזרימה הכל מהאינטרנט או מהמחשב שלך, ממשחקים ועד תמונת וסרטונים.

בקיצור, 299$ + 20$ ל-virtual desktop, זה כל מה שאתה צריך לחווית VR מעולה שתתן לך גם לשחק משחקים כמו BEAT SABER או SUPER HOT עם מעקב INSIDE OUT, שלטים איכותיים ורזולוציה גבוהה בזמן שהיא גם תתן לך לשחק HL אלכס בצורה איכותית משמעותית מאיך שאני שחקתי את המשחק (ואני קבלתי חוויה מדהימה).

אתה יודע מה ההבדל ביןן החווית HL אלכס שלי הייתה לזאת שתהיה לך? שהפה שלי היה על הרצפה לאורך כל המשחק בזמן שעוד 5 שנים, כשסופסוף תשחק במשחק, הוא יראה לך כמו משחק דור קודם MEH שירוץ על מנוע ישן אחרי שראית כבר את HL3 או לא יודע איזה סינגל VALVE מבשלת לנו כרגע. אתה כל כך מחכה לחוויה המושלמת שתקבל את החוויה המעפנה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2021, 02:42

לה, זה עדיין יעיף לי את השכל כי זה יהיה המשחק הראשון שאני אשחק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2021, 03:04

כן, כמו שאת RE7 תשחק... 3 שנים אחרי RE9 :)
כלומר, את RE7 שחקתי והלסת שלי הייתה על הרצפה בקטעים מסויימים ואתה הולך לחוות משחק מיושן וצפוי במקום משחק מרגש ומדהים גרפית רק בשביל לשחק בחווית VR שהיא אפילו לא ROOM SCALE. ואותו דבר יקרה עם אלכס, משחקים יחקו אותו, יצאו משחקים חדשים ב-SOURCE 2 שנראים הרבה יותר טוב ועד שתגיע לאלכס כל היחודיות שלו תעלם כבר. אתה בייסיקלי אומר שתשחק HL2 ב-2010 כי אתה מחכה לחבילת טקסטורות טובה יותר. אתה מאבד הכל בשביל באמת כלום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2021, 09:53

חחח איזה קשקוש. אני אשחק באלכס כנראה השנה, איזה משחקים יצאו בכלל ב-3 שנים הקרובות שיתקרבו אליו? גם אם יהיה משחק אחד כזה זה לא יוריד מאלכס. המשחק עדיין יפוצץ לי את השכל במציאות מדומה, וכמו שזה נראה לא הולך לצאת RE7 VR במחשב יחד עם 8 אז אני כן הולך לשחק בו על המחשב הבא שלי בצורה רגילה, ממש לפני שאשחק ב-8, כי כל הזמן אמרתי שאני אחכה רק עד יציאת המשחק הבא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 ינואר 2021, 10:55

נראה לי שעד שלאסקין ישחק בRE7 ובאלכס כל המדיום כבר יעבור למציאות מדומה ואז הם יראו כמו הדונקי קונג של הVR :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2021, 13:47

Laskin כתב:חחח איזה קשקוש. אני אשחק באלכס כנראה השנה, איזה משחקים יצאו בכלל ב-3 שנים הקרובות שיתקרבו אליו? גם אם יהיה משחק אחד כזה זה לא יוריד מאלכס. המשחק עדיין יפוצץ לי את השכל במציאות מדומה, וכמו שזה נראה לא הולך לצאת RE7 VR במחשב יחד עם 8 אז אני כן הולך לשחק בו על המחשב הבא שלי בצורה רגילה, ממש לפני שאשחק ב-8, כי כל הזמן אמרתי שאני אחכה רק עד יציאת המשחק הבא.

על איזה קסדה אתה מתכנן לשחק אלכס השנה?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 ינואר 2021, 13:50

אני חושב שהקווסט הולך להיות מוצר שנתי של פייסבוק לא? אז בסוף השנה אמורה להגיע הקווסט 3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2021, 14:00

בתקווה משהו מעט יותר טוב ממה שיש כרגע, אני מת
לחכות למשהו אלחוטי שמתחבר למחשב אלחוטית אבל אני יודע שברגע שיהיה לי מחשב חדש אני לא אוכל לחכות הרבה זמן, ופשוט אקנה מה שיהיה הכי טוב באותה נקודת זמן.
זה בטח יקרה בקיץ או בסתיו, כי עד אז בטח אסיים את נבחרי הבקלוג שלי, וזאת בתקווה שבאמת יוצא ה-3080TI בחודשים הקרובים, ושיהיה ניתן להשיג אותו במחיר סמי-שפוי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2021, 15:48

Laskin כתב:בתקווה משהו מעט יותר טוב ממה שיש כרגע, אני מת
לחכות למשהו אלחוטי שמתחבר למחשב אלחוטית אבל אני יודע שברגע שיהיה לי מחשב חדש אני לא אוכל לחכות הרבה זמן, ופשוט אקנה מה שיהיה הכי טוב באותה נקודת זמן.
זה בטח יקרה בקיץ או בסתיו, כי עד אז בטח אסיים את נבחרי הבקלוג שלי, וזאת בתקווה שבאמת יוצא ה-3080TI בחודשים הקרובים, ושיהיה ניתן להשיג אותו במחיר סמי-שפוי.

אז בעצם אתה מחכה למוצר שלא הוכרז ולא ידוע בכלל אם יוכרז אבל איכשהו תשחק אלכס השנה? :)
כלומר, נניח מגיע הקיץ והקסדה הכי משתלמת היא עדין הקווסט 2, תקנה קווסט 2?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2021, 18:40

כן, אלא אם יש שמועות רציניות על משהו שממש מעבר לפינה, או הכרזה על משהו קונקרטי ששווה המתנה נוספת. אני כבר לא יכול להכנס לזה, אחרי שיהיה לי מחשב זה כבר בכלל יהרוג אותי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ינואר 2021, 22:30

באמת. לא יודע אם אתה רציני או צוחק XD
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 ינואר 2021, 22:52

לאסקין עושה הכי בשכל בקצב הזה, יהיה כבר משקפי שמש שהם VR והוא יצחק על כולם בסיבוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2021, 10:23

ו... VALVE החליטה בסוף לא לעשות לARTIFACT ריבוט, אלא פשוט להפסיק את העבודה עליו, הוא חינמי עכשיו וכולם יכולים לשחק בו אבל לא יהיו עוד עדכונים אז לא נראה לי שיש סיבה לעשות זאת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אפריל 2021, 20:17

לפי טיילר מק'ויקר,אולי האינסיידר והפאן בוי הכי גדול של Valve בעולם שגם הדליף את HL:A שנים לפני ההכרזה הרשמית, Valve מנסה להכניס את גיימפאס לסטים בדרך דומה למה שנעשה עם EA Play,שזה כמובן חדשות מעולות,כי האפליקציה של גיימפאס על הפיסי...אממ..לא משהו,בלשון המעטה.

31:00.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2021, 15:29

קצת חדשות מכריה של מידע מהקוד של הפאטצ'ים החדשים של SOURCE.

נראה שיש שני משחקים בפיתוח בVALVE כרגע, האחד HL סיטדל והשני HL:X. נראה ש-HL:X הוא או המשך ישיר לאלכס או רוכב על אותן מכניקות, הוא בסגנון דומה לפחות כי הוא משתמש בכל המכניקות של HL אלכס. סיטדל כנראה לוקח כיוון אחר, יש מצב שהוא סוג של XCOM מבוסס HL ב-VR כשאתה סוג של overmind בסיטדל שולט בחיילי קומביין שלך כמו בלוח משחק.

בנוגע ל-HL:X, הכניסו לענף שלו בקוד המון שדרוגים למנוע ולגייימפליי:
- ערפל דינאמי שמגיב לתאורה,יוצר צל, מקבל צל ומגיב לפיסיקה.
- סאונד דינאמי לצעדים.
- מהלכים חדשים ל-AI כמו למשל מערכת COVER חדשה לדוגמה.
- מערכת רוח מבוססת פיסיקה.
- מערכת ציפה חדשה למים (מה שמאשר במים ב-HL:X, באלכס לא היו מים אז אולי הם הבינו איך לגרום לזה לעבוד כמו שצריך ב-VR?)
- סוגי אורות חדשים.
- חבלים ושובלים מבוססי פיסיקה.
- שיפורים למערכת המסה במנוע הפיסיקה.
- כלי רכב (גם כלי רכב לא היה באלכס) שגם השחקן וגם ה-AI יכול לנהוג בהם.
- "מצבי רוח" לדמויות NPC שהיחס שלהן אליך ישתנה על פי אנטקציות קודמות שלהן איתך.

Laskin
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2021, 13:11

לא ידעתי איפה לשים את זה... בכל אופן כבר 3 ימים שיש שמועות רבות ושונות על קונסולה ניידת חדשה של VALVE, בשם STEAM PAL.
לא ידוע עליה המון, אומרים שהיא יותר גדולה מסוויץ', תעבוד על לינוקס, וכנראה שיש לה מעבד וכרטיס של AMD/INTEL, לא NVIDIA.
השמועות אומרות שהדבר הזה יצא בסוף השנה.

לא מבין מה עובר להם בראש, אבל אולי איכשהו הפעם זה כן יעבוד.
(זה לא)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 14:02

* העברתי את ההודעה לנושא VALVE
Laskin כתב:לא ידעתי איפה לשים את זה...

מה עם נושא VALVE הרשמי :idea:
Laskin כתב:בכל אופן כבר 3 ימים שיש שמועות רבות ושונות על קונסולה ניידת חדשה של VALVE, בשם STEAM PAL.
לא ידוע עליה המון, אומרים שהיא יותר גדולה מסוויץ', תעבוד על לינוקס, וכנראה שיש לה מעבד וכרטיס של AMD/INTEL, לא NVIDIA.
השמועות אומרות שהדבר הזה יצא בסוף השנה.

לא מבין מה עובר להם בראש, אבל אולי איכשהו הפעם זה כן יעבוד.
(זה לא)

מה הם מנסים לעשות? מכונת אינדים סטייל הסוויטצ'? אני לא בטוח אם אני חושב שזה רעיון גרוע או רעיון לא רע בכלל. כלומר אם יש לך כבר סטים וכמות מטורפת של משחקים שם, זה יכול להיות דווקא מכשיר נחמד לשחק בכל האינדים על הדרך וזה בטח גם יתמודד עם דברים קצת יותר AAA אבל ישנים, נניח אין סיבה שזה לא יצליח להריץ משחקי PS4 ברמה סבירה.

נחכה ונראה אני משער, אבל להתחשב באיך הסוויטצ' הצליחה כל כך כמכונת אינדים, אולי זה באמת רעיון טוב. הרי בסטים ממילא יש הכי הרבה אינדים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2021, 14:22

אם היא תהיה מספיק חזקה להריץ SF6 אני כל כך קונה את זה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 48 אורחים