ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2013, 00:14

GolanBerlin כתב:
הולי שיט. זה אדיר!

אבל איפה העוגה? :o

וסיימתי גם את פורטל 2. לא יודע להחליט אם הוא יותר טוב מהראשון או לא, אבל אין ספק שהוא מדהים.

קשה להחליט כי ההפקה בפורטל 2 כל כך הרבה יותר מרשימה אבל מצד השני האפקט מהראשון הרבה יותר אפקטיבי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 09:45

עוד סבב שמועות HL3 מתחיל לו.
אני מניח שגם הוא יסתיים בכלום ושום דבר, בגלל שלחשוב אחרת, סתם יוביל לעוד אכזבה.

תמונות מPC GAMER:
תמונה

תמונה

בנוסף, פאטצ' מוזר לHL2.
הפאטצ' גרם לכך שאי אפשר יהיה לשמור ושחלק מהמשחקים נתקעו בקוריאנית.
VALVE אמרו שזה תוקן ולא הגיבו מעבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 יוני 2013, 09:49

מתי שהוא יהיה HL3, אבל זה כבר מעט מדי ומאוחר מדי. עכשיו מבחינתי הוא פשוט עוד משחק. עבר לי מאז הקופסה הכתומה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 09:54

היי! זה המארז שלי! בתמונה הראשונה מימין למעלה :P.

וכן, HL3 מן הסתם יהיה מצויין, אבל זה הרבה יותר גרוע מהשנה ומשהו שנתנו לנו לחכות לשמונה פרקים של שובר שורות.. גם ככה שכחתי מה כבר קרה שם (מעבר לאיך EP2 הסתיים), וגם לא כ''כ אכפת לי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 21:47

bozeman כתב:מתי שהוא יהיה HL3, אבל זה כבר מעט מדי ומאוחר מדי. עכשיו מבחינתי הוא פשוט עוד משחק. עבר לי מאז הקופסה הכתומה.

אם הוא יוכרז, אני בטח אדאג לעשות מרתון על HL2 ושני הפרקים. אולי גם לHL1.

אני מתאר לעצמי שברגע שהוא יתחיל להחשף ונתחיל ללמוד כמה הוא יהיה מהפכני ומדהים (או מאכזב וסתם FPS בנאלי, אבל זה נראה לי הרבה פחות סביר), גם אלו שנמאס להם לחכות (בצדק) יתחילו להתלהב שוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 22:48

כאילו יש למשהו ספק בכלל שברגע שמכריזים על HL3 האינטרנט קורס, אפילו אם יש שניים או שלושה אנשים בעולם שחושבים כמו חנן. מה שכן, אם הוא לא יהיה משחק מטורף שידהים אותנו אז יהיה באקלש די חזק עליו לדעתי. חודש לפני שהוא יוצא אני משחק בבלאק מסה, HL2 ושני הפרקים ברצף.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יוני 2013, 22:55

DrKeo כתב:חודש לפני שהוא יוצא אני משחק בבלאק מסה, HL2 ושני הפרקים ברצף.

עם האוקולוס!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 יוני 2013, 22:55

DrKeo כתב:כאילו יש למשהו ספק בכלל שברגע שמכריזים על HL3 האינטרנט קורס, אפילו אם יש שניים או שלושה אנשים בעולם שחושבים כמו חנן. מה שכן, אם הוא לא יהיה משחק מטורף שידהים אותנו אז יהיה באקלש די חזק עליו לדעתי. חודש לפני שהוא יוצא אני משחק בבלאק מסה, HL2 ושני הפרקים ברצף.

אלו לא שנים שלושה - כל דור הגיימרים הנוכחי כבר לא זוכר את HL2!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 15:02

bozeman כתב:אלו לא שנים שלושה - כל דור הגיימרים הנוכחי כבר לא זוכר את HL2!

אני מסכים איתך שעכשיו הרבה אנשים הפכו לאדישים, אבל ברגע שהמשחק יוכרז, או יראו איזה סרטון גיימפליי של 10 שניות, כולם יזכרו אותו מחדש וגיימרים צעירים ישמעו עליו בכל מקום באינטרנט וילכו וישחקו בו (בטח עם מחירים מצחיקים בסטים).
הוא ממש לא הולך להיות סתם עוד משחק, לפי דעתי.
זה הולך להיות אירוע ענק, בערך כמו משחק חדש של בליזארד (רק שHL3 צפוי לחדש משהו ולא סתם למחזר רעיונות עתיקים, כמו שעושים בבליזארד).

נ.ב.

נראה שהתמונה מPCGAMER, היא מהעמוד האחרון, בו הם נוהגים לשים בדיחות.
לא ברור אם זו סתם בדיחה, או בדיחה שעושה טיזינג למשהו.
אני מניח שזו סתם בדיחה, כי אם אני אניח אחרת ואתאכזב, זה פשוט יכאב יותר מדי (שוב).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 19:15

גם אם הגיימרים של הדור הנוכחי ישחקו בHL1,2 והפרקים - זה לא אותו הדבר. מן הסתם שהם עדיין משחקים טובים, אבל לא יהיה להם את אפקט הואוו שהיה להם בזמנו.. בכל זאת עברו המון שנים. אם ואלב לא יוציאו את HL3 בקרוב, זה כבר יהיה די עצוב.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 יוני 2013, 20:12

ההשקה של HL2 הייתה בכלל אירוע גדול? משהו זוכר? משום מה אני בספק שזה מתקרב להשקות של משחקים כמו היילו 3 וMW2.
HL3 הוא סתם עוד משחק, אני עם חנן, אני בספק אם הגיימר הממוצע היום בכלל יודע מה זה HL ועוד שיחק בראשון. לטעמי אם היו שואלים גיימר ממוצע מה הוא מעדיף, היילו 5 או HL3 הוא היה לוקח היילו.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 יוני 2013, 20:29

ההשקה של HL2 הייתה בכלל אירוע גדול? משהו זוכר? משום מה אני בספק שזה מתקרב להשקות של משחקים כמו היילו 3 וMW2

יחסית לתקופה (2004) ,זה היה דבר ענקי
במיוחד שזה היה HL2 מול דום 3 ,שני המשחקים הציגו מנועים גרפים חדשים ,וHL2 הגיעה עם מנוע פיזי ,שהיה מאוד מתוחכם יחסית לתקופה

אני אז חיכיתי יותר לדום כי לא הכרתי את HL ,אבל בגלל 2 המישחקים שדרגתי את המחשב
דום 3 לטעמי אכזב מאוד וHL2 היה פיצוץ

אני חושב שהבעיה העיקרית היום של HL3 ,זה פשוט מאוד שיש המון תחרות בזאנר הזה ,הרבה מהם עם גרפיקה נוצצת ,ופיזיקה ,ועלילה הוליוודית
לא יודע עד כמה HL3 יצליח לחדש
חוץ מזה מה עם HL2 EP3 ? ...

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 יוני 2013, 20:52

kririn כתב:
יחסית לתקופה (2004) ,זה היה דבר ענקי
במיוחד שזה היה HL2 מול דום 3 ,שני המשחקים הציגו מנועים גרפים חדשים ,וHL2 הגיעה עם מנוע פיזי ,שהיה מאוד מתוחכם יחסית לתקופה

אני אז חיכיתי יותר לדום כי לא הכרתי את HL ,אבל בגלל 2 המישחקים שדרגתי את המחשב
דום 3 לטעמי אכזב מאוד וHL2 היה פיצוץ

אני חושב שהבעיה העיקרית היום של HL3 ,זה פשוט מאוד שיש המון תחרות בזאנר הזה ,הרבה מהם עם גרפיקה נוצצת ,ופיזיקה ,ועלילה הוליוודית
לא יודע עד כמה HL3 יצליח לחדש
חוץ מזה מה עם HL2 EP3 ? ...

אני זוכר שכשחקן ההייפ לדום 3 היה הרבה יותר גדול. במיוחד זכור לי שבE3 גנדלר דיווח משם עבור גיימר ומרבית ההתמקדות היתה דום 3. HL2 פשוט הופיע פתאום אצלי בסידי (עם שבעה דיסקים :D).
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 יוני 2013, 21:39

היתה תחרות גדולה בן שניהם
אני לא חושב שוולב נוהגת להופיע הרבה בE3 ,ככה שיכול להיות ששם HL2 לא קיבל הרבה יתיחסות
אבל זאת היתה מלחמת עולם

צריך לזכור שב2004 ,לא היתה אף השקת ענק של קונסולה ,אני לא זוכר עם הDS הושקה ב2004 או מאוחר יותר ,אבל ההשקה שלה היתה מאוד שקטה
ומשחק ההשקה שלה היה מאריו 64 עם כמה תוספות
ככה שהמון מההיפ פנה לHL2 VS DOOM3

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 יוני 2013, 22:38

תרדו מרכבת ההייפ, השמועה האחרונה היא רק קטע הומורי של המגזין.

http://www.pcgamer.com/2013/06/26/unfor ... t-of-hand/

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 22:43

אבל לא עלינו על אף רכבת :). אפילו אמרנו שאין ממש הייפ כבר, כי תכלס? Too little too late. לא מוריד מזה שהמשחק (ככל הנראה) יהיה אדיר.. :) אני בכלל יותר התלהבתי מהמארז שלי בעיתון :P.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 יוני 2013, 23:41

יהיה הייפ. הל2 הוא על 12מליון עותקים בפעם האחרונה שאמרו אם אני זוכר נכון. ממש לא אכפת לי איך יגיבו הגיימרים 'הצעירים'. זה לא יפריע למשחק למכור מיליונים. ראינו כבר באורנג' בוקס שהוא לא הפציץ בNPD על הקונסולות, אבל מה אכפת לי כשמשחק כמו COD מוכר 20מילון בכל הוצאה. שהם יישארו עם המכירות וHL יישאר עם האיכות. לא שHL3 לא יפרוץ את ה10מליון LTD.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 02:37

מה יש לכם? Hl הוא ג׳אגרנוט בעולם הגיימינג וגם גיימר בן 14 שבחיים לא שחק בhl מכיר את השם טוב מאוד. רק מזה שפעם בשבועיים יש כתבה בכל אתרי הגיימינג הגדולים ״omfg גייב נאול הפליץ אז יוצא hl3״ כל גיימר מכיר את השם הזה ובגדול. זה כמו להגיד שהקהל של הסרטים לא יודע מי זה בטמן כי בין brgins לבטמן הקודם והכושל עברו 9 שנים. אני מבטיח לכם דבר אחד,כמו כל משחק גדול aaa של valve, גם אם היו קוראים להמשך ״חד הקרן של גלית״, אחרי צפיה בטריילר וקצת גיימפליי כל הזרקורים יהיו עליו. יש למשהו בכלל ספק שביום שמכריזים על hl3 העיתונות גיימינג לא תעשה רעידת אדמה? מה קרה?

אגב דודי, כשhl2 יצא כל האינטרנט רטט, דום 3 הפך לבדיחה בהשוואה ובכל מקום שמעת שהלא יאומן קרה והfps הטוב בעולם קבל המשך טוב ממנו. הוא היה המשחק הכי מצופה בהפרש ענק באותה שנה על הpc, מי השתין בכלל על דום 3 כשהוא היה באופק?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2013, 07:28

DrKeo כתב:מה יש לכם? Hl הוא ג׳אגרנוט בעולם הגיימינג וגם גיימר בן 14 שבחיים לא שחק בhl מכיר את השם טוב מאוד. רק מזה שפעם בשבועיים יש כתבה בכל אתרי הגיימינג הגדולים ״omfg גייב נאול הפליץ אז יוצא hl3״ כל גיימר מכיר את השם הזה ובגדול. זה כמו להגיד שהקהל של הסרטים לא יודע מי זה בטמן כי בין brgins לבטמן הקודם והכושל עברו 9 שנים. אני מבטיח לכם דבר אחד,כמו כל משחק גדול aaa של valve, גם אם היו קוראים להמשך ״חד הקרן של גלית״, אחרי צפיה בטריילר וקצת גיימפליי כל הזרקורים יהיו עליו. יש למשהו בכלל ספק שביום שמכריזים על hl3 העיתונות גיימינג לא תעשה רעידת אדמה? מה קרה?

אגב דודי, כשhl2 יצא כל האינטרנט רטט, דום 3 הפך לבדיחה בהשוואה ובכל מקום שמעת שהלא יאומן קרה והfps הטוב בעולם קבל המשך טוב ממנו. הוא היה המשחק הכי מצופה בהפרש ענק באותה שנה על הpc, מי השתין בכלל על דום 3 כשהוא היה באופק?

אם כבר השוואה לסרטים, זה כמו שיגידו שיוצא הסנדק חדש. קהילת רואי הסרטים העדכנית לא בטוח יודעת מה זה, ואם כן (כי הגודפאדר תמיד מרחף באוויר...) הם כנראה לא ראו או לא מבינים. לעומת אם היו אומרים לך שיוצא באטמן חדש בסגנון של האביר האפל, אותו כולם ראו ואהבו.
וזה כאת הסנדק ניתן לראות היום והוא לא מרגיש מיושן כמו HL2...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2013, 09:18

אולי הגיימרים של הדור הנוכחי מכירים את השם,אבל די בוודאות לא מבינים מה הביג דיל סביבו. אני מאוד נהנתי מהמשחקים הקודמים, ואני זוכר שלא יכולתי לעצור כששיחקתי את HL1 וHL2 (לא ממש בזכות העלילה, יותר בזכות המשחקיות הטובה והאקשן מסביב כל הזמן.. בHL1 הרבה מזה הלך לזכות הAI המגניב שהיה בו). בכל מקרה, אני משוכנע שיהיה הרבה מאוד הייפ לHL3 כשהוא יוכרז (מתישהו בחמש השנים הקרובות, יש לקוות :P), אבל זה יהיה קצת דומה (לא בכמויות, בסגנון) להייפ שהיה לדאוס אקס האחרון... הרבה גיימרים הבינו שקורה כאן משהו מגניב מאוד שמרגש את התעשייה, וגם קנו את המשחק, אבל אין להם שמץ של מושג למה, כי הם לא ממש שיחקו במשחק הקודם..
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 10:21

Klayman כתב:אולי הגיימרים של הדור הנוכחי מכירים את השם,אבל די בוודאות לא מבינים מה הביג דיל סביבו. אני מאוד נהנתי מהמשחקים הקודמים, ואני זוכר שלא יכולתי לעצור כששיחקתי את HL1 וHL2 (לא ממש בזכות העלילה, יותר בזכות המשחקיות הטובה והאקשן מסביב כל הזמן.. בHL1 הרבה מזה הלך לזכות הAI המגניב שהיה בו). בכל מקרה, אני משוכנע שיהיה הרבה מאוד הייפ לHL3 כשהוא יוכרז (מתישהו בחמש השנים הקרובות, יש לקוות :P), אבל זה יהיה קצת דומה (לא בכמויות, בסגנון) להייפ שהיה לדאוס אקס האחרון... הרבה גיימרים הבינו שקורה כאן משהו מגניב מאוד שמרגש את התעשייה, וגם קנו את המשחק, אבל אין להם שמץ של מושג למה, כי הם לא ממש שיחקו במשחק הקודם..

אז ל12 מליון גיימרים יהיה לגמרי מושג למה הם קונים אותו ולחדשים זה יהיה כמו לקנות את WATCH DOGS למשל, משחק עם המון הייפ שהם לא הכירו לפני. זה לא באמת משנה, אבל בטוח אי אפשר להגיד שHL3 לא יהיה עם הייפ פשוט מטורף. חוץ מזה לא צריך להגזים, E2 והאורנג' בוקס שמכרו מליונים יצא ב2007 ואי אפשר להגיד שאף אחד לא זוכר מה זה MGS למשל (האחרון יצא ב2008 ואני משער ש5 לא יצא לפני סוף 2014 אם לא 2015) או מה זה ביושוק (הקודם יצא לפני E2 והאורנג' בוקס). זה לא משחק בודד מלפני 15 שנים, זאת סדרה ענקית שכל היום בכותרות ולמרות שאני בטוח שיש דור צעיר מאוד שבחיים לא נגע בHL, כשיכריזו על 3 והם יראו את הטרוף שילך באינטרנט אז גם להם יהיה הייפ.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 יוני 2013, 17:47

DrKeo כתב:מה יש לכם? Hl הוא ג׳אגרנוט בעולם הגיימינג וגם גיימר בן 14 שבחיים לא שחק בhl מכיר את השם טוב מאוד. רק מזה שפעם בשבועיים יש כתבה בכל אתרי הגיימינג הגדולים ״omfg גייב נאול הפליץ אז יוצא hl3״ כל גיימר מכיר את השם הזה ובגדול. זה כמו להגיד שהקהל של הסרטים לא יודע מי זה בטמן כי בין brgins לבטמן הקודם והכושל עברו 9 שנים. אני מבטיח לכם דבר אחד,כמו כל משחק גדול aaa של valve, גם אם היו קוראים להמשך ״חד הקרן של גלית״, אחרי צפיה בטריילר וקצת גיימפליי כל הזרקורים יהיו עליו. יש למשהו בכלל ספק שביום שמכריזים על hl3 העיתונות גיימינג לא תעשה רעידת אדמה? מה קרה?

אחרי שהם יצאו, כן. אבל ב-2004 id הייתה אלוהים הרבה יותר גדול מי שValve תהיה איי פעם. היא הגיעה לאחר עשור וחצי כמעט בו היא שלטה בעולם המשחקים ללא עוררין ולאחר שהתחיל דור חדש של מנועים גראפיים כאשר שבמשך 5 שנים היא שלטה בכל שוק המשחקים עם מנוע קוויק 3 שהיה פשוט בכל פינה ומחץ את מנוע אנריל של אפיק. ההתדרדרות התחילה בדום 3, לא קודם. והרשמים מדום 3 היו בעננים, המשחק היה נראה מדהים, והוא היה ההמשך למשחק המפורסם ביותר איי פעם בעולם המשחקים, כולם חיכו לו. לפחות זה הזיכרון שלי בראש. HL היה משחק מאוד חשוב, אבל הוא היה עוד משחק טוב אז שהמציא המון דברים חדשים בעולם המשחקים כמו הcutscenes המפורסמים שלו, אבל ממש לא משחק ברמת ההייפ של דום. תשאל כל ילד ברחוב מה זה דום גם בימינו או וולפינשטיין וכולם ידעו לזמר לך. רק השבוע הלכתי ברחוב עם חולצת HL2 שלי והתגובה היחידה שקיבלתי היתה - "אתה חצי חי כתום". יש המון מותגים גדולים שצמחו בעולם המשחקים ואפילו חצו אותו, דום הוא אחד כזה, מאריו הוא אחד כזה, אפילו היילו הוא אחד כזה. גורדון וסדרת HL היא ממש לא. תשאל כל גיימר ממוצע בימינו שלא היה פה לשחק ב-1998 מה זה HL והוא יסתכל עליך בעיניים פעורות. זה כל היופי, אתה הדור של HL, אבל אתה דור הולך ונעלם. וכל זה באשמת Valve שעוד מעט נחגוג עשור לצאת HL2, למרות שעבור כולנו זה הרגיש רק אתמול :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2013, 18:31

DrKeo כתב:אז ל12 מליון גיימרים יהיה לגמרי מושג למה הם קונים אותו ולחדשים זה יהיה כמו לקנות את WATCH DOGS למשל, משחק עם המון הייפ שהם לא הכירו לפני. זה לא באמת משנה, אבל בטוח אי אפשר להגיד שHL3 לא יהיה עם הייפ פשוט מטורף. חוץ מזה לא צריך להגזים, E2 והאורנג' בוקס שמכרו מליונים יצא ב2007 ואי אפשר להגיד שאף אחד לא זוכר מה זה MGS למשל (האחרון יצא ב2008 ואני משער ש5 לא יצא לפני סוף 2014 אם לא 2015) או מה זה ביושוק (הקודם יצא לפני E2 והאורנג' בוקס). זה לא משחק בודד מלפני 15 שנים, זאת סדרה ענקית שכל היום בכותרות ולמרות שאני בטוח שיש דור צעיר מאוד שבחיים לא נגע בHL, כשיכריזו על 3 והם יראו את הטרוף שילך באינטרנט אז גם להם יהיה הייפ.

1. בכלל לא בטוח שכל ה12 מיליון גיימרים ששיחקו בו אהבו אותו.. ניתן לומר די בוודאות שיש כאלו שלא (גם אם ברמת המיליון-שניים).

2. מתוך אלה שאהבו, יש גם דרגות - כאלה שממש אהבו, כאלה ששיחקו בHL2 פעם ראשונה לפני שנתיים ולא ממש מבינים מה הביג דיל. כלומר זה אחלה משחק וכו', אבל לא ממש מגרד להם שייצא עוד אחד בסדרה. כלומר הם לא יכעסו על ואלב אם הם יוציאו עוד אחד, אבל כנראה שHL3 לא ממש בראש מעייניהם. יש את אלה שרק מחכים כל יום לHL3 ויש הרבה מאוד באמצע.. לא חסרים כאלה שאולי ידלגו על DAY ONE אפילו, רחמנא ליצלן.

3. אף אחד לא אמר ש''לא יהיה הייפ''. יהיה הרבה מאוד הייפ. פסיכי אפילו. אבל נכון לעכשיו, אני, שנחשב גם מ''דור HL'', ושממש ממש (!!!!!!) אהבתי את כל המשחקים שיצאו בסדרה (גם אם יש לי השגות כלשהן על הסיפור והעלילה), לא ממש מתרגש וחושב על HL3, וגם כשראיתי את הפרסום הזה ששחר הביא לפה, זה לא ממש הטריד את מנוחתי. כרגע, זה במובן של ''Nice to Have'', מבחינתי, ואני משער שגם מבחינתם של אחרים (גם התגובה של חנן נשמעת דומה, אבל אני לא רוצה להכניס לו מילים לפה). אהה כן, ובוא לא נשכח שהייפ פסיכי זה גם האינטרס של אתרי חדשות הגיימינג בימינו :P..

4. גם MGS היא לא סידרה עד כדי כך ענקית.. היא לא מוכרת ערימות. היא מוכרת יפה, היא סדרה גדולה, אבל לא נראה לי שואלב היו רוצים להתחלף עם קוג'ימה.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 יוני 2013, 19:15

ID היו בירידה כבר לפני היציאה של דום3 מכל הבחינות. איזה רשמים בעננים מדום3? הרוב התאכזב מהעיצוב המיושן של אודיו לוגס ומפלצות ארון וכמובן כל עניין החושך במשחק שהפך לבדיחה ששורדת גם היום. עד כמה שאני זוכר ב2008 נאמר שהמשחק מכר יותר מ3מליון עותקים. אני בספק כמה הוא הוסיף מאז וזה כנראה בכלל לא קרוב לכמה ש HL2 מכר.

כן, כאילו לא יצאו משחקי HL מאז 2004 שקיבלו תשבוחות ומצויים בטופ של הז'אנר. שוב אנחנו מתמודדים עם תחושות ובלי שום דבר מדיד.

נשאל את זה כך: מה צריך לקרות מתי שHL3 ייצא שלפיו תגידו 'וואלה, יש הייפ וצפייה גדולים למשחק ומדובר בזכיון חזק גם עכשיו'?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יוני 2013, 19:19

אכן יצאו משחקים. האחרון שבהם יצא לפני 6-7 שנים? לא בדיוק זוכר.. אתה ממש מערבב את מה שאני אומר. שים לב לסעיף 2 אצלי. יהיה הייפ פסיכי. הוא מן הסתם ימכור לא מעט. פשוט מאוד חבל לי שזה קורה כ''כ הרבה זמן אחרי הקודם :P.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 78 אורחים