ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2013, 17:42

bling כתב:היתה הכרזה של L4D 3 על סורס 2? לא ידעתי את זה.

בכל מקרה אני ממש בההיפ לראות כבר את המנוע,מעניין מתי תהיה החשיפה שלו והאם הוא הולך לפוצץ ראשים כמו קודמו,יכול להיות שהוא יהיה פחות שאפתני בגלל דור קונסולות יחסית חלש?
אני מחכה בקוצר רוח.

עריכה: KEO למה אתה מאוכזב? זה שמפתחים L4D לא מבטל את הפיתוח של HL3,זה לא שהתחילו לפשפש במחשב וראו שאין שום אזכור ל HL3,פשוט זה הלוג שהצליחו לתפוס ובמקרה הוא היה על L4D,לך תדע אולי HL3 במצב אפילו מתקדם יותר בפיתוח (yea right :P)

אני רוצה שיקחו כל מפתח שעובד בחברה הזאת וישימו אותו דחוף על HL3, אני חולה על שאר המשחקים שלהם אבל לא יעבדו על כלום עד שHL3 מוכן מצידי :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2013, 17:47

מה, מה, מה?
המשיח הגיע ולא שמעתי?!
או שזו רק שמועה כרגע???

אני עדיין חושב שסורס הוא המנוע הכי ״אורגני״ שיש, גם אחרי עשור (או כמה זמן? איבדתי כל תחושת זמן ונדמה שעבר נצח מאז hl2...), ומאז החברה נהייתה ״קצת״ יותר רווחית אז אני מצפה למשהו שיהפוך את העולם וכל מה שאנחנו מכירים, לא משהו רציני.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוגוסט 2013, 17:50

אז אני מצטער לאמר לך KEO שזה לא הולך לקרות כי נראה שהחשיפה של הסורס 2 ו L4D3 קרובה מתמיד:

Left 4 Dead 3 Shows Up on Steam
תמונה

יתכן גם שנראה את זה ממש עוד היום עם חשיפת הגליון החדש של GI שעשו עליו טיזינג...

כן זה לא HL3 אבל הכותרת הגדולה פה זה שבקרוב מאוד אנחנו הולכים לראות את הסורס 2! איך אפשר לא להתלהב?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוגוסט 2013, 18:03

bling כתב:היתה הכרזה של L4D 3 על סורס 2? לא ידעתי את זה.

בכל מקרה אני ממש בההיפ לראות כבר את המנוע,מעניין מתי תהיה החשיפה שלו והאם הוא הולך לפוצץ ראשים כמו קודמו,יכול להיות שהוא יהיה פחות שאפתני בגלל דור קונסולות יחסית חלש?
אני מחכה בקוצר רוח.

עריכה: KEO למה אתה מאוכזב? זה שמפתחים L4D לא מבטל את הפיתוח של HL3,זה לא שהתחילו לפשפש במחשב וראו שאין שום אזכור ל HL3,פשוט זה הלוג שהצליחו לתפוס ובמקרה הוא היה על L4D,לך תדע אולי HL3 במצב אפילו מתקדם יותר בפיתוח (yea right :P)

לא היתה ממש הכרזה על סורס 2, אבל גייב דיבר על זה באיזה מפגש מעריצים במשרדים של VALVE ואמר מפורשות סורס 2, אז ידוע שהוא בפיתוח.
גם לא היתה הכרזה על L4D 3, אבל היה ברור שהוא בפיתוח, קצת כמו ברור שמפותח FIFA חדש, לפני שהוא מוכרז. זה כותר חזק מדי, מכדי שיהיה אפשר פשוט לנטוש אותו והוא מספיק חדש, בשביל שיהיו מספיק דברים חדשים לעשות איתו.

בנוגע לתמונה - אין לי שום דבר שתומך בזה, אבל הייתי מנחש שמדובר בפוטושופ.
כמובן שאנחנו קרובים מאוד לגיימסקום, ככה שיכול להיות שתהייה אז הכרזה, אבל אני לא מאמין לשום שמועה שקשורה לVALVE ברשת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוגוסט 2013, 18:14

Nucleus_Dawn כתב:
לא היתה ממש הכרזה על סורס 2, אבל גייב דיבר על זה באיזה מפגש מעריצים במשרדים של VALVE ואמר מפורשות סורס 2, אז ידוע שהוא בפיתוח.
גם לא היתה הכרזה על L4D 3, אבל היה ברור שהוא בפיתוח, קצת כמו ברור שמפותח FIFA חדש, לפני שהוא מוכרז. זה כותר חזק מדי, מכדי שיהיה אפשר פשוט לנטוש אותו והוא מספיק חדש, בשביל שיהיו מספיק דברים חדשים לעשות איתו.

בנוגע לתמונה - אין לי שום דבר שתומך בזה, אבל הייתי מנחש שמדובר בפוטושופ.
כמובן שאנחנו קרובים מאוד לגיימסקום, ככה שיכול להיות שתהייה אז הכרזה, אבל אני לא מאמין לשום שמועה שקשורה לVALVE ברשת.

אני שמעתי על סורס 2 אבל לא L4D3,וגם אם מדובר במותג חזק לא תמיד מובן מאליו שמפתחים אותו או שהוא זה שהולך להחשף בקרוב( גם HL3 הוא מותג חזק :)) ולכן יש בידיעה ערך.
בקשר לתמונה בהחלט יתכן שמישהו ניסה לעלות על הגל בעקבות ההדלפה של התמונה מהמשרדים של Valve,בוא נחכה היום לCOVER של GI יתכן והחשיפה קרובה יותר משחשבנו...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוגוסט 2013, 20:08

bling כתב:
אני שמעתי על סורס 2 אבל לא L4D3,וגם אם מדובר במותג חזק לא תמיד מובן מאליו שמפתחים אותו או שהוא זה שהולך להחשף בקרוב( גם HL3 הוא מותג חזק :)) ולכן יש בידיעה ערך.
בקשר לתמונה בהחלט יתכן שמישהו ניסה לעלות על הגל בעקבות ההדלפה של התמונה מהמשרדים של Valve,בוא נחכה היום לCOVER של GI יתכן והחשיפה קרובה יותר משחשבנו...

צודק, בנוגע לL4D3.
נקווה לחשיפה בקרוב. כל משחק חדש של VALVE זה תענוג וכמובן שיהיה מעניין לראות את סורס 2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוגוסט 2013, 20:47

טוב אז החשיפה לא הולכת לקרות היום כי הגיליון החדש של GI מוקדש ל Dragon age :/
תמונה

נחכה לגיימסקום :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 אוגוסט 2013, 21:11

L4D3 זה פייל רציני :P. חבל מאוד שואלב לא מוציאים אתHL3. וכן, זה מאוד מאוד קשור.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 אוגוסט 2013, 21:47

יאי DA3! אני כזה מכור לדברים של ביווור...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוגוסט 2013, 01:56

Klayman כתב:L4D3 זה פייל רציני :P. חבל מאוד שואלב לא מוציאים אתHL3. וכן, זה מאוד מאוד קשור.

איך זה קשור ולמה פייל?
אנחנו רק יודעים ש L4D3 בפיתוח בגלל הלוג מהמשרדים של valve,אבל אין לנו מושג מה המצב של HL3,באותה מידה יכלו לתפוס גם לוג של HL3 ואני בטוח שאיפשהו במרתפים שם מסתובבים לוגים כאלו אבל זה לא אומר לנו משהו.

התמונה ששמתי פה שכאילו המשחק הופיע בסטים נראית עם סיכויים גבוהים להיות מזויפת,תיאורתית יכול להיות שבגיימסקום תקבל חשיפה של HL3 ו L4D3 זה משחק שנמצא בפיתוח מוקדם ואמור להיחשף ב 2015,אני לא באמת יודע,רק מנסה לאמר שאין קשר בין הידיעה על הפיתוח של L4D3 ל HL3 ולכן הפייל לא במקום עד שבאמת תקבל חשיפה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2013, 08:26

הרמזים מובילים אליו ולא ל hl3, לצערי. למה זה קשור? יש כמות מוגבלת של עובדים. אם הם עסוקים בl4d3, הם לא יכולים להיות עסוקים בhl3. נחיה ונראה כבר..
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 אוגוסט 2013, 08:59

bozeman כתב:יאי DA3! אני כזה מכור לדברים של ביווור...

אז למה אתה משחק במשחקים הכי גרועים שלהם וקונה מרצ'נדייס בלי הפסקה מהסדרה הגרועה ביותר שלהם איי פעם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 אוגוסט 2013, 11:40

Death_119 כתב:אז למה אתה משחק במשחקים הכי גרועים שלהם וקונה מרצ'נדייס בלי הפסקה מהסדרה הגרועה ביותר שלהם איי פעם?

אין להם סדרה גרועה, וגם ה"גרוע" שלהם הוא טוב יותר מאחרים.
ואם כל הכבוד, ME נחשבת אחת סדרות המשחקים הטובות של הדור האחרון, ובכלל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2013, 18:04

תרשה לי לחלוק עלייך... זה אמנם לא הז'אנר האהוב עליי, אבל אני עדיין יכול להעריך, ובעוד שME בהחלט משחק מושקע, רציני ופשוט טוב מאוד - סדרת DA, בדגש דווקא על השני כי סימתי אותו - היא פשוט נוראית, לא פחות.
בואו נקווה שהשלישי יפתיע, אבל עם תחרות כמו הוויצ'ר השלישי - באמת שקשה לי להאמין שיהיה מוצלח מאוד כשיצא, בהסתמך על הקודמים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 אוגוסט 2013, 18:46

bozeman כתב:אין להם סדרה גרועה, וגם ה"גרוע" שלהם הוא טוב יותר מאחרים.
ואם כל הכבוד, ME נחשבת אחת סדרות המשחקים הטובות של הדור האחרון, ובכלל.

פחחח... ברור. אתה אשכרה משווה לי Baldur's gate לME. ME היא סדרה נוראית של משחקי פעולה שהתחילה עם פוטנציאל והתדרדרה לדחי עם המשחק השני בסדרה ובטח השלישי שמאז מרץ 2012 אני לא מצליח לסיים אותו מרוב שהוא נוראי. לא עדיף לשחק גירס?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוגוסט 2013, 19:38

Death_119 כתב:פחחח... ברור. אתה אשכרה משווה לי Baldur's gate לME. ME היא סדרה נוראית של משחקי פעולה שהתחילה עם פוטנציאל והתדרדרה לדחי עם המשחק השני בסדרה ובטח השלישי שמאז מרץ 2012 אני לא מצליח לסיים אותו מרוב שהוא נוראי. לא עדיף לשחק גירס?

השלישי באמת היה לא משהו והראשון סבל מצירי הלידה של תחילת הדור, כמו הרבה משחקים אחרים.
המשחק השני הוא אחד המשחקים הטובים של הדור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 אוגוסט 2013, 20:38

Nucleus_Dawn כתב:

NOT!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוגוסט 2013, 20:47

swiss-the-engine כתב:NOT!

NOT! (שלילה כפולה :o )
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוגוסט 2013, 23:52

האמת:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 אוגוסט 2013, 00:03

Nucleus_Dawn כתב:
NOT! (שלילה כפולה :o )

:shock: YOU SLY BASTARD!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2013, 01:12

swiss-the-engine כתב: :shock: YOU SLY BASTARD!

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוגוסט 2013, 09:16

עוד משהו קצת טיפשי עם הקלפים: יש בין שלושה לארבעה שנופלים לך למלאי בכל משחק. על פניו הגיוני מאוד. אבל גם כששיחקתי בבורדרלנס 2, וגם עכשיו בטורצ'לייט 2 (משחק מהנה מאוד, ואני בכלל לא משחק במשחקים מהסוג הזה אף פעם), נופלים לי אותם קלפים שוב ושוב. בטורצ'לייט 2 פשוט נפל לי אותו הקלף שלוש פעמים :|. מה הקטע המפגר הזה? בכח לגרום לאנשים לקנות קלפים? :|
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2013, 13:50

Klayman כתב:עוד משהו קצת טיפשי עם הקלפים: יש בין שלושה לארבעה שנופלים לך למלאי בכל משחק. על פניו הגיוני מאוד. אבל גם כששיחקתי בבורדרלנס 2, וגם עכשיו בטורצ'לייט 2 (משחק מהנה מאוד, ואני בכלל לא משחק במשחקים מהסוג הזה אף פעם), נופלים לי אותם קלפים שוב ושוב. בטורצ'לייט 2 פשוט נפל לי אותו הקלף שלוש פעמים :|. מה הקטע המפגר הזה? בכח לגרום לאנשים לקנות קלפים? :|

אם שיחקתי בבורדרלנדס 2, אז שיחקת במשחק מהסוג של טורצ'לייט 2 :)

וזה לא קטע מפגר. זה קטע מבריק, שגורם לאנשים למכור ולקנות קלפים ומכניס לVALVE הון.
להבנתי, כל הרעיון הוא שאי אפשר להשלים סט בלי להחליף קלפים. אפשר בהחלט לעשות את זה בחינם, בין חברים, כמובן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוגוסט 2013, 15:27

אין לי כלום נגד ואלב או הכסף שמגיע לה. יש לי משהו נגד חוויה שמתסכלת אותי כלקוח. כלומר, קיבלתי את אותם הקלפים שוב ושוב ושוב, למה לי לרצות בכלל לנסות לאסוף אותם? אני מדבר נטו עצמי.. לא עושה כאן תחזיות להתמוטטותה של מערכת הקלפים או משהו בסגנון.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2013, 16:18

Klayman כתב:אין לי כלום נגד ואלב או הכסף שמגיע לה. יש לי משהו נגד חוויה שמתסכלת אותי כלקוח. כלומר, קיבלתי את אותם הקלפים שוב ושוב ושוב, למה לי לרצות בכלל לנסות לאסוף אותם? אני מדבר נטו עצמי.. לא עושה כאן תחזיות להתמוטטותה של מערכת הקלפים או משהו בסגנון.

אתה לא חייב לחוות שום דבר. מקסימום, אל תתייחס לקלפים.
אגב, אם יש לך כפילויות, פשוט תשים אותם למכירה. תוך שעה יהיו לך עוד כמה שקלים בארנק סטים.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים