ת׳רד Valve הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: ת׳רד Valve הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 18 אפריל 2019, 08:46

Kazz כתב:
Klayman כתב:כהרגלך, אתה עושה חצי עבודה. לך אחורה בת'רד הזה ותראה שהבאתי לך הוכחות בנוגע לפופולריות של אמצעי תשלום שונים באירופה בקניות ברשת. הראיתי שם שהאמצעי היחיד שדורש תשלום נוסף באפיק אחראי למשהו כמו 3 אחוזים מהעסקאות באירופה. מה הייתה התשובה שלך? "מה אכפת לי מהאחוזים?! זה פשוט לא צודק!"

כמה מתוך "אמצעי התשלום האלטרנטיביים" מאסיה (אשמח ללינק לנתונים, אגב) הם כאלה שדורשים תשלום נוסף באפיק? אתה אפילו לא עושה את המינימום עבודה הזאת ומראה את הנתונים, אז איך אפשר להתייחס ברצינות? בכל מקרה, כמו שאמרתי כבר אז, אני רוצה גם הוכחות לכך שכללללל החנויות האחרות אכן בולעות את התשלום הנוסף, וגם רשימה של כלל אמצעי התשלום שכל אחת מהחנויות מקבלת. אחרת אנחנו מדברים על נתונים חלקיים ומטעים (עובדה, אתה בעצמך טועה ומטעה בת'רד הזה, ואפילו הצלחת להודות בכך).

בקיצור, לך תעשה שיעורי בית ותחזור עם תשובות נורמליות...

שיהיה ברור משהו אחד: לא אכפת לי מה האחוזים של השימוש באמצעי התשלום. העובדה עומדת בעינה: זה חרא וצעד לאחור עבור הצרכנים 'תודות' לאפיק. גם אם זה 0.0001% מהמשתמשים. אתה זה שמנסה להצדיק הרעה של המצב הקיים כי ההרעה הזו כביכול רלוונטית לאיזה אחוז שלדעתך נמוך מספיק כדי שתוכל להעלים עין מההרעה הזו.

שנית, אמצעי התשלום האלה הם מספיק פופולאריים כדי שאפיק ייתמכו בהם. אז קונים לא משתמשים בהם סתם או כדי לעשות לך 'דווקא'..
אבל רק אפיק מגלגלת את העלות לצרכן. הדבקתי פה כבר תמונה מהדיויז'ן 2 באותו אמצעי תשלום שדרך יופליי אין גבייה נוספת. ואתה יכול להיות סמוך ובטוח שאם אפיק לא היו היחידים אז האינטרנט היה כבר משמיע קול, ותומכי אפיק כבר היו מדגימים לכל איך זה קיים בחנויות משחקים אחרות.

למי אכפת רשימה של כל אמצעי התשלום שחנויות מקבלות? חשוב שבמה שהן כן תומכות, הם לא מגלגלות עלויות לצרכנים. ואת זה רק אפיק עושה.

אולי אתה תעשה שיעורי בית ותעשה גוגל למצגת של סטים ב GDC ותראה את הנתון? אולי אתה תראה 'הוכחה' כמו הדוגמה שהבאתי הם הדיויז'ן?

על מה אתה מתאמץ פה? אתה מבין ש ה best case scenario של הטיעון שלך הוא 'אם פופולאריות אמצעי התשלום האלטרנטבי שאפיק גובה תשלום נוסף מהצרכן עבורו נמוך מאחוז כלשהו שקבעתי לעצמי, אז ניתן להעלים עין מההרעה האובייקטיבית שהמעורבות של אפיק גורמת עבור הצרכנים בשוק קניית משחקים דיגיטליים'?

ובגלל הקיבעון שלך על אחוז כזה או אחר הבאתי את סין. וכך התגלה המוסר הכפול שבטיעון שלך. סין שוק רלוונטי מספיק נכון? סינים לא יכולים לקנות משחקים דרך אפיק בכלל נכון?

אז למה אתה מסרב ומתנער מלהכיר בעובדה ובמציאות? המעורבות של אפיק בשוק הקליינטים מריעה באופן מובהק עם הצרכנים.

בוא נבהיר משהו - אני לא מבקש ממך להביא נתונים כי ככה בא לי.. פשוט זו הדרך הנכונה לנהל דיון ענייני על נושא. להגיד ''כולם לא לוקחים עמלה על כל סוגי התשלום האלטרנטיביים ורק אפיק כן'', זו הצהרה נחמדה - אבל אם היא לא מגובה בנתונים שמוכיחים את זה (לואלב אין רשימה מסודרת כמו שיש לאפיק שאני הצלחתי למצוא.. היא מראה לי רק את אמצעי התשלום בישראל.. אולי אם הם היו יותר שקופים אז הייתי יכול להתייחס).

בכל מקרה, הרמתי את הכפפה וצפיתי בהרצאה שלהם מGDC, כי סירבת להביא לפה את הנתונים (ותכף נבין גם למה):

למי שמתעניין, אפשר לצפות החל מ33:06.

אבל אני אעשה לכם אמ;לצ:
1. ביפן (והרבה מדינות באסיה), מסתבר, אנשים אוהבים לרכוש מוצר דיגיטלי באינטרנט, להדפיס שובר שהם הולכים ומשלמים עליו במזומן בחנות פיזית ואז לחזור הביתה ולהפעיל אותו. למה הם עושים את זה? הם מעדיפים לשלם במזומן..
2. כדי להפוך את זה לקל יותר, ואלב פרסה כרטיסי מתנה של ואלב, שלקוחות קונים במזומן ופודים לארנק בסטים. העלות של אמצעי התשלום האלטרנטיבי הזה היא 15-20 אחוז יותר מערך הכרטיס (כלומר כרטיס של 100$ עולה 115-120).
3. 12.5% מהעסקאות באסיה התבצעו באמצעי תשלום ''רגילים'' (כרטיסי אשראי, פייפאל וכו') ואילו שאר האחוזים הם ''largely cash based'', כלומר אין פירוט בנוגע לאילו אמצעי תשלום היוו את הרוב, אלא רק הרצון של האסייתים לשלם במזומן (על סחורה דיגיטלית.... נשמע הזוי לא? )

בכל מקרה, הנתונים שלו לא מסבירים שום דבר, ומדברים בעיקר על נושא תשלום במזומן על סחורה דיגיטלית....

לנושא סין - בשביל למכור ולהפעיל שירות בסין, צריך לתת לממשלה הסינית גישה מלאה לשירות שלך, לשים את כל השרתים שם במדינה וכו'. אולי אפיק עדיין לא מוכנה לעשות את זה? אני יודע שזה מתנגש עם הנרטיב הרעיל והשקרי על כך שאפיק מוכרת ומעבירה את כל המידע ל Tencent, אבל זה המצב כרגע.. גם גוגל ופייסבוק לא פעילות בסין מאותן הסיבות.. רוצה לספר לנו כמה זה טוב שואלב נותנת גישה מלאה לממשלה הסינית על כל לקוחותיה, על מנת שתוכל לדרג אותם, לחיוב או לשלילה:
Like private credit scores, a person's social score can move up and down depending on their behavior. The exact methodology is a secret — but examples of infractions include bad driving, smoking in non-smoking zones, buying too many video games and posting fake news online.

https://www.businessinsider.com/china-s ... he-train-1
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אפריל 2019, 12:37

הבאתי לך דוגמה מדיויז'ן 2 שהחנות של אפיק גובה עמלה מאותו אמצעי תשלום שהחנות של יופליי לא. לא התייחסת לזה ואתה ממשיך לפזר טענות שווא כדי לכפות על זה. אין שום דוגמה שאוריג'ין, יופליי, באטל נט מגלגלים עלות לצרכן לפי סוג אמצעי התשלום. יש דוגמאות לכך בחנות של אפיק. אז תפסיק להפריח עשן שבעצם גם חנויות אחרות גובות עמלה.

אז רגע, אפיק מציעה 'כרטיסי מתנה' כדי לתת מענה לפופלאריות של דרך התשלום הזאת באסיה? או שאולי זו עוד דוגמה שנתח של 12% לא מספיק כדי לנהל חנות עולמית?
מסכם את המצגת ומתעלם מהמסקנה..

לא שזה משנה משהו. לא התייחסת לכך שלא משנה מה הנתונים מראים, בסוף הטיעון שלך מתנקז ל- 'אם ההרעה לא עוברת סף מסויים של נפגעים, אפשר להעלים עין מההרעה'.

סטים לא הושקה בסין רשמית (זה יקרה השנה) אבל עדיין אפשר להשתמש בה שם. זה לא שזה העסק המערבי היחיד שפעיל במדינה..הסינים יודעים איך הדברים מתנהלים ובוחרים לקנות. אבל משחקים שאפיק קנתה להם בלעדיות, הם חסומים מהם. הסיבה לא משנה. שוק צרכני שלם נחסם בשל המעורבות של אפיק. כי בלי המעורבות של אפיק, המשחק היה זמין גם באפיק וגם בסטים ואז הסינים יכלו לגלגל למפתחים עוד מיליונים טובים. אז אובייקטיבית: המעורבות של אפיק היא מריעה ושלילית, מוסיפה הגבלות ומגבלות עבור הצרכן.

שוב אני שואל: עבור מה כל המאמץ שאתה משקיע כדי להתחכש למצב העובדתי? האם משאלת הלב שלך להצלחתה של החנות של אפיק על פני סטים גוברת על כל דבר אחר כך שאתה מסרב להכיר בעובדה שבשלב זה לכניסה של אפיק לתחום יש אימפקט שלילי גמור על הצרכנים?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אפריל 2019, 14:52

יש לי חנות, שאני מוכר בה בבלעדיות מוצרים. אני נותן עשרות דרכי תשלום שונות, שחלקן רלוונטיות למעל 200 מדינות בעולם. אם מישהו מתעקש לשלם בדרך שעולה לי עמלה גדולה מאוד, למרות שהוא יודע שחלק ממנה יגולגל אליו ולמרות שיש לו אופציה ברורה לשלם פחות - שיהיה לו לבריאות... או, נגיד, אנשים שמתעקשים לשלם במזומן עבור סחורה דיגיטלית.. הגיוני סה"כ.

נתת דוגמא אחת, למשחק אחד, והשלכת את הרלוונטיות לכל שאר החנויות והמשחקים - ממש דרך הגיונית ונכונה לנהל דיון. העובדה הפשוטה היא שואלב לא מחזיקה רשימה שקופה כמו שאפיק מחזיקה (לפחות לא מחצינה אותה).

אני לא מאמין שאתה עוד מעז לבוא בטענות אלי - אני עשיתי את שיעורי הבית שלי, צפיתי במצגת, הבאתי את הסיכום של הדברים.. מה אתה עשית? הבאת תמונה שמצאת ברשת? הבאת עוד כמה נקודות שקראת בפורומי שנאה ושטנה לאפיק? הרי פערנו חורים בטיעונים שלך לאורך כל הדרך. אתה מתעלם מכך ובוחר לצאת למלחמות נגד טחנות רוח, אז שיהיה לך בהצלחה. בלי שתביא נתונים ברורים, לא תקבל ממני שום תגובה.

הרי הראשונה שהרעה עם צרכן ה PC במקור היא ואלב.. איפה הבעלות על משחקים היום? איפה היכולת לשחק אופליין בלי כלמיני שגיאות פאנטום שואלב לא מצליחה לתקן כבר שנים? איפה שוק היד שניה? איפה תמיכה נורמלית בלקוחות? כל זה לא חשוב...
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 אפריל 2019, 11:21

אנשים 'מתעקשים' להשתמש בדרך הכי נוחה להם. אפיק עשירה לא פחות מכל החנויות שלא מגלגלות עלויות. אז או שאפיק גם תיקח על עצמה את העלות או שלא תתמוך באמצעי תשלום שהקאט הנמוך שלה לא מאפשר לתמוך בהם בלי לגלגל את העלות.
ההסברים/תירוצים שאתה מציג לא רלוונטים לעובדה הפשוטה שהחנות של אפיק מריעה עם אותם צרכנים בעוד שכל האחרות 'אוכלות' את העלות.

למה אתה צריך דוגמה לעוד משחקים? גלגלות העלות הוא בשל אמצעי התשלום לא בגלל זהות המשחק. יש לך ציוץ של סוויני שאומר שהם מגלגלים את העלות לצרכן לאמצעי תשלום אלה. מה עוד אתה צריך? עובדה שאין דוגמה ליופליי/סטים מעבירות את העלות לצרכן כמו אפיק באותו אמצעי תשלום.

איזה פעירת חורים? אתה ממשיך ללכת סביב-סביב. אתה מנסה להסיט את הדיון מהקביעה העובדתית שהמעורבות של אפיק מריעה עם הצרכנים להתפלספות לגבי מה גודל האוכלוסייה שנפגעת.
למה אתה לא מסוגל להכיר במצב העובדתי הברור הקיים? למה אתה מנסה לגמד ולהעלים עין ממצב עובדתי זה באמתלה של כמות המשתמשים הנפגעת?

שוב אתה מתפזר. בעלות של משחקי מחשב נשחקה כשהתחילו לשייך מספרים סידוריים עוד הרבה לפני הורדה דיגיטלית. כך גם שוק היד השנייה. מצחיק שאתה מנסה להפיל את זה על ואלב.
למה אנחנו בכלל מדברים על זה? תתחיל בכך שתכיר במצב העובדתי הקיים כרגע שהמעורבות של אפיק משרתת לרעה את הצרכנים. ואחרי זה תסביר למה אתה מבליג ומעלים עין מההרעות האלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2019, 09:46

אני חושב שכבר אפשר לשנות את שם הנושא ל: ת'רד VALVE ו-EPIC הרשמי :)
אז... אפיק רכשו את PSYONIX - היוצרים של ROCKET LEAGUE שאם אני לא טועה - הם במקור הגיעו מEPIC, או משהו שקשור לUT... אולי סתם מוד... אבל בכל מקרה יש להם הסטוריה איתם.
מה שזה אומר, זה שהמשחק הולך לצאת ממכירה בSTEAM.
הוא תומך ב קרוס-פלטפורם אז לא נראה לי שבכל מקרה זה ייפגע יותר מדי, אבל אני שמח מאוד שאפיק רוכשים אותם, זה המשחק התחרותי הכי מעניין שיש בעיניי, ממש תענוג לראות סטרימינג של המשחק הזה ולאיזו רמה אנשים הגיעו בשליטה שלהם בפיזיקה שלו, לא מבין אנשים שעדיין צופים בפיפ"א ושות' כשיש משחק כזה :D ללא ספק ה-E-SPORT הטוב ביותר בשוק.
אז אני מקווה שזה יעזור להם להרים את התחרויות לגבהים חדשים ולמשוך ככה עוד הרבה שחקנים, ולהשקיע בעוד תוכן ואולי גם המשך ראוי לדור הבא, למרות שבאמת צריך להזהר עם שינויים גדולים, הנוסחה די מושלמת למשחק כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 13:47

זוכרים ש-VALVE כן מפחת כרגע משחקים? אז קצת פספסנו את זה פה אבל הם הכריזו לפני שבוע על משחק חדש, Dota Underlords, משחק מובייל מבוסס מוד DOTA Auto Chess. המשחק זמין כרגע בבטא ל-IOS, אנדרואיד וסטים. אין ספק, VALVE בהחלט מפתחת AAA עד הצוואר :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יוני 2019, 15:28

לא סתם אני רוצה שיקבלו הרבה ביסים בתחת, התקווה היא שהם יצטרכו מתישהו את הקהילה שבנתה אותם להיות מה שהם כדי להתרומם שוב מה שיכריח אותם לפתח משחק AAA נחשק, גוועלאד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 15:31

bling כתב:לא סתם אני רוצה שיקבלו הרבה ביסים בתחת, התקווה היא שהם יצטרכו מתישהו את הקהילה שבנתה אותם להיות מה שהם כדי להתרומם שוב מה שיכריח אותם לפתח משחק AAA נחשק, גוועלאד.

AAA? מה זה המילים הגסות הללו בת'רד של VALVE? תחזור בך מיד!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יוני 2019, 15:43

למה מילים גסות, עוד מעט קאז יבוא להסביר לנו שזה שמשחק מובייל DOTA הוא לא לטעם שלנו זה לא עושה אותו ״לא AAA״ ושבעצם שום דבר מהותי לא השתנה בוואלב חוץ מזה שהם כבר לא קולעים לטעם הסופר ספציפי והנישתי של פורום ווקסלים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 יוני 2019, 18:15

אנת'ם הוא AAA. שמחת זקנתי. האובססיה הזו לכן AAA או לא AAA ממשיכה לבדר.

אנדרלורדס עם ביקורות חיוביות ו 180אלף שחקנים בו זמנית. לי זה נראה שהמשחק מתקבל באהדה. ואם כבר זה תואם את ההיסטוריה של ואלב שהיא מנפת דברים שמודרים יצרו ועושה משחק משלה מזה ( הם גם הציעו ל Drodo להצטרף אבל הם סירבו, ובכל מקרה קיבלו את ברכת הדרך מהם לעשות את המשחק).

כולי ציפייה לשלושת משחקי ה VR וצמצום הדיון לאם זה AAA או לא AAA. במקום לדבר על המשחק כמו שבמקרה הזה אפשר לדבר על ההבדל ההיסטרי בין ארטיפאקט לאנדרלורדס בגישה של ואלב - הוצאה מהירה ב Early Access לפני המתחרים ב LoL והמשחק של דרודו ב EGS.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2019, 19:31

הולך לבדוק את המשחק..
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 19:50

הפוסט הזה הוא זהב :)
אני בדיוק נזכר במשחק הaaa הנהדר קנדי קראש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יוני 2019, 20:42

Kazz כתב:אנת'ם הוא AAA. שמחת זקנתי. האובססיה הזו לכן AAA או לא AAA ממשיכה לבדר.

אנדרלורדס עם ביקורות חיוביות ו 180אלף שחקנים בו זמנית. לי זה נראה שהמשחק מתקבל באהדה. ואם כבר זה תואם את ההיסטוריה של ואלב שהיא מנפת דברים שמודרים יצרו ועושה משחק משלה מזה ( הם גם הציעו ל Drodo להצטרף אבל הם סירבו, ובכל מקרה קיבלו את ברכת הדרך מהם לעשות את המשחק).

כולי ציפייה לשלושת משחקי ה VR וצמצום הדיון לאם זה AAA או לא AAA. במקום לדבר על המשחק כמו שבמקרה הזה אפשר לדבר על ההבדל ההיסטרי בין ארטיפאקט לאנדרלורדס בגישה של ואלב - הוצאה מהירה ב Early Access לפני המתחרים ב LoL והמשחק של דרודו ב EGS.

עד לאן ואלב התדרדרה שקאז צריך אשכרה להתעניין בדברים האלה שהוא כתב פה כדי שיוכל עדיין להחשב פאנבוי שלהם. מסכן :(

קאז הצעיר, הזה שכל דבר שחשב שידע אי פעם על משחקים השתנה ביום ששיחק בהלף לייף, הזה שבכה מהתרגשות מהדמו גיימפליי המדהים של הלף לייף 2 ב E3, הזה שציחקק מהגאונות של פורטל והזה שעשה כיף חיים כששיחק ביחד עם חברים ב L4D. אם אתה עוד שם, זה באמת בסדר לנטוש את הספינה הזו, אף אחד לא יכעס עליך.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2019, 01:54

יש לי 0 דקות בדוטה 2, 0 דקות בארטיפקט ויהיו לי 0 דקות באנדרלורדס.

מי שלא נוטש את הספינה זה אתה כי לאחר כל הכרזה של ואלב אתה ממשיך להתלונן שזה לא X. אז אולי אתה זה צריך לעבור הלאה או לפחות לדבר עניינית על המשחקים ולא על שוב שזה לא מה שאתה מחפש. כמו שיש מי שמחכה 15+ שנה שאפיק יחזרו לסגנון המשחק שהביא אותם לגדולות אבל לא מקטר אחרי כל הכרזה שונה מזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2019, 02:49

Kazz כתב:יש לי 0 דקות בדוטה 2, 0 דקות בארטיפקט ויהיו לי 0 דקות באנדרלורדס.

מי שלא נוטש את הספינה זה אתה כי לאחר כל הכרזה של ואלב אתה ממשיך להתלונן שזה לא X. אז אולי אתה זה צריך לעבור הלאה או לפחות לדבר עניינית על המשחקים ולא על שוב שזה לא מה שאתה מחפש. כמו שיש מי שמחכה 15+ שנה שאפיק יחזרו לסגנון המשחק שהביא אותם לגדולות אבל לא מקטר אחרי כל הכרזה שונה מזו.

אפיק פחות מעניינים אותי, VALVE מאוד מעניינים אותי. הם הפכו מהחברה הטובה בתעשיה לחברה פח למדי וזה עצוב, זה הכל. מה שלנו לא ברור הוא למה אתה כל היום מסנגר על חברה שכל מה שהיא עושה כל היום זה משחקי מובייל עם מיקרו טרנזקציות ומתחזקת חנות דיגיטלית. אשכרה EA רק פרטית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2019, 10:06

Do you guys not have phones?
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2019, 12:04

אני מסנגר כשאתה מקטר.

כמה פעמים אתה צריך להגיד שהמשחקים שהם מכריזים הם לא המשחקים שאתה רוצה שייעשו? הבנו את זה כבר. ומה לעשות, המציאות היא שעשיית משחקים היא רק נדבך אחד ב-ואלב העכשווית, ובנדבכים האחרים הם עדיין בטופ. למה אתה מסנגר על אפיק שכל מה שהם עושים זה משחק מובייל עם מיקרו-תשלומים ומתחזקים באופן פתטי חנות דיגיטלית?

כשייצא ITVOG עדיין תמצא מה להגיד, כשייצא משחק ה VR הראשון תמצא משהו להגיד (למרות שאתה כנראה היחיד כאן שתוכל לשחק בו).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2019, 12:38

אני חושב שהוא יגיד פשוט:
״הגיע הזמן! כל הכבוד לוואלב, מקווה שימשיכו בדרך הזאת״
אבל עד שזה יקרה...

שמע, אף פעם לא מאוחר מדי. אף אחד פה לא מקווה שזה יימשך כך או שאין סיכוי שיחזרו ויהיו טובים מתמיד, יש להם את המשאבים לבנות את עצמם מחדש אם הם רוצים... אבל כנראה שהם לא ממש רוצים. או לא ממש רצו עד לאחרונה, אני כולי תקווה שITVOG יחזיר להם את התאבון, וגם שמשחק הVR יהיה כל מה שאני צריך כדי לקנות כבר קסדה ולהגשים את החלום שלי, אבל שיקרה כבר לעזאזל! המשחק הזה של riot לא נחשב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2019, 13:45

Kazz כתב:יש לי 0 דקות בדוטה 2, 0 דקות בארטיפקט ויהיו לי 0 דקות באנדרלורדס.

אז למה אתה כזה שווה נפש לגבי הכיוון של וואלב אם המשחקים שמוציאה גם לא מדברים אליך?

לא מפריע לך שחברת משחקים שאהבת נעלמה מהרדאר ככה? גם אם זה ״רק״ מבחינתך (כאילו אין המונים שמתוסכלים מזה) ואתה מכיר בזה שכל מני אנשי MOBA ומובייל ושאר ״יצורים״ מאוד נהנים מהכיוון הזה שהם תפסו (נגיד)

אני לא מבין אין לך שום מעורבות רגשית במשחקים שלהם שאהבת ובחברה שהיא פעם היתה?

אני יודע שאם נוטי דוג היו מתחילים לשנות כיוון ל MOBA ומובייל לא הייתי יושב פה כמו איזה איש PR שמנותק מהסיטואציה ומסביר לכולם איך החברה בסכ״ה שינתה מיקוד ושהמוני אנשים נהנים מהמשחקים שלהם כל יום וכו׳ וכו׳

הייתי מתעצבן ומתבאס ואומר שהם מעפנים ומתים מבחינתי וגם הייתי מייחל כישלון לכל משחק ומשחק שיוציאו מתוך תקווה שיעשו פרסה, בתכלס מה הקטע לשחק את התפקיד של הפרשן לענייני וואלב במקום להיות מי שאתה באמת אמור, שזה אוהד מאוכזב לשעבר. לא יודע למה אתה נאחז כל כך חזק בתפקיד הפאנבוי שתמיד מסנגר ומתרץ אותם, אפילו פעם אחת אני לא זוכר שהבעת נימה של אכזבה אישית רצינית ממה שהולך אצלם, שלרגע יצאת מתפקיד ה PR פרשן שלהם. אתה מתנהג כאילו זה הילד שלך ולכן תמיד תתמוך בו גם אם הלך לכיוונים שאתה פחות מתחבר, לא מבין את הראש הזה בכלל כשזה נוגע למשהו שאמור להיות לך גם פאשן ומעורבות רגשית מסויימת כלפיו.

בעניין אפיק, קודם כל הם בחיים לא היו ברמה של וואלב, אולי רק בנישה של המולטי אבל בטח שלא בסינגל, המותג שלהם גם ממשיך ואם נשפוט לפי ההמשכים של גירס שיצאו אחרי גירס הראשון אז נראה שהקואליצייה שומרים על הרמה (הלא כזו גבוהה) שאפיק הציבה עם הסדרה אז זה לא שהפסדנו הרבה מזה שהם יצאו מהמטרייה של מייקרוסופט. דבר שני גם הם יצרו לא מזמן משחק מולטי סנסציוני שאומנם מביא כמה חידושים שחלק משחקני האולד סקול לא מתחברים אליהם לז׳אנר אבל לפחות זה עדיין משחק שנמצא בתחום הד.נ.א שלהם, הילדים של פעם ששיחקו באנריל היום משחקים בפורטנייט, כל עולם המולטי השתנה מהותית בין אם נרצה או לא ואפיק היא ללא ספק עדיין אחת מהטופ שבתחום.

מתי פעם אחרונה וואלב יצרה משהו סנסציוני ומדובר בעולם הסינגל כמו מה שאפיק עשו בנישה שלהם תזכיר לי, אף אחד פה לא אמר שוואלב חייבת לעשות הלף לייף חדש (למרות שזה יהיה נחמד), אם היו מביאים איזה משחק סינגל מדובר שזוכה להערכה ולפרסים והייפ אז אני בטוח שכולנו היינו מפרגנים ונהנים ממנו גם אם זה לא הלף לייף.

מצידי שיבנו כמיטב האופנה הנוכחי משחק סינגל עולם פתוח שכזה בלי הרבה תסרוט ועם אלמנטים של RPG ועוד כל מני דברים שהם לא וואלב הקלאסית בהכרח, אבל רק שיעשו כבר משהו טוב ומדובר ומשמעותי בתחום שהגדיר אותם לעזאזל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2019, 06:10

לא יודע.. אני זוכר את Kazz הזה בהיבטי ''משחק F2P לפלאפונים מחברה אהובה'' -
viewtopic.php?f=1&t=897&p=93686&hilit=%D7%93%D7%99%D7%90%D7%91%D7%9C%D7%95#p93686

אז נכון שהפעם זה משחק F2P לפלאפון+מחשב, אבל עדיין..
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 יוני 2019, 13:39

אצל אחרים זה משעשע ומוצדק (בין השורות) אבל אצל וואלב זו בכיינות של אנשים שלא מקבלים את זה שהיא כבר לא עושה משחקים רק בשבילם :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 יוני 2019, 21:30

בלינג, אני כבר עברתי את השלב הזה ולכן לא צריך לבכות על כל הכרזה שלא מתאימה לי. אני גם לא רוצה שואלב ייעשו משחק SP כי הם 'חייבים' כי זה כנראה יוביל למשחק לא טוב. שייעשו את המשחקים שהם רוצים לעשות. זה שהם נהגו לעשות משחקים מסויימים לא אומר שזה צריך לכבול את רצונם לעד, לא משנה איך אני מרגיש עם זה. לי יותר מפריע התקשורת או חוסר-תקשורת בעניין. חוץ מזה, לואלב יש היסטוריה לא קטנה בעשיית משחקי MP גם לפני DOTA.

ידוע שהם עושים משחק SP אחד. ודי בטוח שאחד משלושת משחקי ה VR שלהם יכיל מרכיב SP חזק. אז יהיו הזדמנויות לראות אם לואלב עדיין יש את זה בתחום השחקן היחיד.

קליימן, בחרת להתעלם מההקשר. משחק מובייל שממוקם כגולת הכותרת של האירוע השנתי הגדול של החברה עם המעריצים שמשלמים מאות דולרים כדי להיות שם בלי שום תיאום ציפיות כלשהו. ומשחק שמוכרז בהודעת בלוג ויוצא איזה שבוע וחצי אחרי בגישה מוקדמת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2019, 21:41

בסדר... זה רק כי ואלב לא עורכת אירועים עם הכרזות ובקושי מתקשרת עם המעריצים שלה... אז ההודעה בבלוג היא מה שיש להיאחז בו... משחק F2P עם עסקאות זעירות - זה מה שואלב הכריזה עליו. כל חברה אחרת הייתה זוכה ממך לקיטונות של בוז.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2019, 10:18

Kazz כתב:בלינג, אני כבר עברתי את השלב הזה ולכן לא צריך לבכות על כל הכרזה שלא מתאימה לי.

...כן, עברת את זה כשזה נוגע לואלב, וואלב בלבד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 יוני 2019, 22:05

לא מבין איך מה אין ויש לואלב משנה משהו בזה שבליזארד נהגו בבורות במה להכריז באירוע עבור הקהל הכי הארדקורי שלהם.

ואלב יכלו להחזיר באינטרנשנל (כפי שעשו עם ארטיפקט). ההנחה הייתה הוא שיוכרז שם אבל כנראה הקדימו את זה כדי לצאת לפני הגרסה של LoL.

באנדרלורדס עדיין אין מיקרו-תשלומים. נראה איך הם יהיו, מקווה בלי קניות עיוורות. אין פסול במשחק F2P עם מיקרותשלומים כי זה משחק F2P. צריך לעשות כסף איכשהו. משחק של 60 דולר עם מיקרו-תשלומים של קנייה עיוורת באופן נצלני זה משהו אחר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים