Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2014, 22:27

Klayman כתב:אאוץ'... 6 מפוליגון.

http://www.polygon.com/2014/9/12/613849 ... ew-no-fate

כנ"ל מGaint Bomb, אבל יש רק 15 ביקורות שרובן מגיעות מאתרים לא ידועים אז אולי יש עוד תקווה. דווקא הייתי די חם עליו לPC, אני מקווה שהוא יותר טוב ממה שGB ופוליגון מתארים אותו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 ספטמבר 2014, 00:03

swym כתב:זה כי בניגוד לדודי התגובה הזו מגיעה ממישהו שגם שיחק בדסטיני. דודי בונה את ההתרשמות שלו לא לפי החוויה שלו עם משחק עצמו אלא לפי cherry picking של מגיבים אחרים על המשחק.
יש ניתוח מצויין בקוטאקו של מה שהופך את היילו (וספציפית את אחד השלבים שם) לדוגמא כל כך מופתית של עיצוב משחק:
http://kotaku.com/the-unusual-excellenc ... 1631041139
נכון לעכשיו אני רואה מרשמים שונים שדסטיני מצליח לשמור על חלק מהדברים שעשו את היילו כל כך טוב, אבל על חלק אחר לא כל כך. לי הכי מפריע הדיבור על כך שהמשחק לא מרגיש רציף: כאילו כל משימה של טיול למאדים/ירח/נגה מרגישה מנותקת מעלילה מרכזית כלשהי - קצת כמו משימות צד רפטיטיביות במאס אפקט.
אבל נחייה ונראה. היילו היה אצלי "טעם נרכש" - לקח לי קצת זמן "להבין" אותו ולכן לא אהבתי אותו בסיבוב הראשון כמו שאהבתי אותו בסיבוב השני. אולי גם עכשיו אנשים מגיעים עם ציפיות להיילו (או חס לבאטלפילד/COD) ומקבלים נוסחה קצת שונה שעוד צריך לעכל.

CODיפיקציה. לי כואב אפילו יותר לראות גם את באנג'י נגררים למשחק שנמצאים בו רוב הזמן בין כוונות. :cry:

ממש לא בחרתי תגובות, מאוד קשה למצוא תגובות אוהדות בGaf. על כל תגובה אוהדת יש עשרות זועמות. המשחק פשוט רע, אני לא מבין איך אפשר להגיד עליו משהו טוב, כל מקום שגם מנסה להגיד עליו משהו טוב מתאר אותו כמשחק רפטטיבי בטירוף. כל פעם עושים את אותה משימה שוב ושוב, נלחמים באותם יריבים שוב ושוב.

גם הביקורות שמתחילות לזרום מראות את התמונה, משחק עם הייפ כזה שעומד נכון לכרגע עם 75? עם כל החוסר מקצועיות שיש לרוב בלא מעט אתרים שנותנים ציונים הזויים ללא קשר למה שהם כתבו, יש ספק בכלל שמדובר בכישלון כמשחק?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ספטמבר 2014, 10:53

גם GAMESPOT מצטרף לחגיגה עם 6:
The Good
Excellent fundamentals make it a joy to handle a gun
Fantastic vistas and magnificent soundtrack
Intricate competitive maps with clever touches

The Bad
Repetitive missions containing repetitive encounters
Abysmal storytelling that makes you unlock and seek out basic plot elements
Endgame has you grinding the same bullet-sponge bosses over and over again

6
Fair

אף אחד לא יכול להגיד שהמבקרים לא גידלו קצת ביצים בשנה שנתיים האחרונות, פעם אף אחד לא היה מעז לתת למשחק עם כל כך הרבה הייפ ויחסי ציבור 6 מאתר גדול.

בכלל אין עדיין משחק ל PS4 ו XB1 עם ציון מעל 86 (ואני מדבר על חדשים, כולל כאלו שיצאו בו זמנית גם על ה 360 וה PS3 אבל לא רימאסטרים או פורטים מאוחרים מדור קודם כמו דיאבלו 3), כל הענקיים עד עכשיו די קיבלו בראש- WD עם ממוצע 81, דסטיני עם 74, וטיטאנפול שתואר כביאה השנייה של ישו (להזכירכם הוא לקח באותה E3 שהוצג הכי הרבה פרסים אי פעם) עם 86 שהיום פתאום נראה גבוה בהתחשב בכך שזה המשחק שמדורג הכי גבוה מכולם על 2 הפלטפורמות אבל בזמן אמת גם היה פושר מאוד ביחס להייפ ההיסטרי, היום 9 אוטומטי או 8 גבוה כבר ממש לא מובטח ביד לכל משחק AAA מלוטש ועתיר הייפ.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ספטמבר 2014, 10:57

נראה שהמשחק בסופו של דבר ניסה לשלב ולערבב יותר מדי אלמנטים מז'אנרים שונים, ולא ממש מצליח לעשות זאת בצורה טובה. וזה המשחק שבאנג'י אמרו שהם רצו לעשות כל הזמן. אז הנה, עם 500 מיליון דולר ויד חופשית הם עשו אותו. נראה לי שאחרי הביקורות האלה הם מתגעגעים להיילו ולציונים שהוא היה מקבל.

עריכה: זה עוד אחד מהמשחקים האלה שכל מה שראיתי אודותם לא עזר לי לפתח ציפיה אמיתית או רצון עז לשחק בהם. כנ''ל באטמן החדש, שיש לי הרגשה שנדחה לא מעט כי הם פשוט לא הצליחו לעמוד בציפיות של עצמם והתצוגות בתערוכות היו די פושרות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 ספטמבר 2014, 11:06

bling כתב:גם GAMESPOT מצטרף לחגיגה עם 6:

אף אחד לא יכול להגיד שהמבקרים לא גידלו קצת ביצים בשנה שנתיים האחרונות, פעם אף אחד לא היה מעז לתת למשחק עם כל כך הרבה הייפ ויחסי ציבור 6 מאתר גדול.

בכלל אין עדיין משחק ל PS4 ו XB1 עם ציון מעל 86 (ואני מדבר על חדשים, כולל כאלו שיצאו בו זמנית גם על ה 360 וה PS3 אבל לא רימאסטרים או פורטים מאוחרים מדור קודם כמו דיאבלו 3), כל הענקיים עד עכשיו די קיבלו בראש- WD עם ממוצע 81, דסטיני עם 74, וטיטאנפול שתואר כביאה השנייה של ישו (להזכירכם הוא לקח באותה E3 שהוצג הכי הרבה פרסים אי פעם) עם 86 שהיום פתאום נראה גבוה בהתחשב בכך שזה המשחק שמדורג הכי גבוה מכולם על 2 הפלטפורמות אבל בזמן אמת גם היה פושר מאוד ביחס להייפ ההיסטרי, היום 9 אוטומטי או 8 גבוה כבר ממש לא מובטח ביד לכל משחק AAA מלוטש ועתיר הייפ.

Gamespot קוטל משחקים מאז ומעולם, הם ממש לא IGN. מאוד קשה לקבל ציונים טובים בGamespot.
הביקורת בכל מקרה:

גם Giant bomb כבר נתנו למשחק 60.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ספטמבר 2014, 11:18

Klayman כתב:נראה שהמשחק בסופו של דבר ניסה לשלב ולערבב יותר מדי אלמנטים מז'אנרים שונים, ולא ממש מצליח לעשות זאת בצורה טובה. וזה המשחק שבאנג'י אמרו שהם רצו לעשות כל הזמן. אז הנה, עם 500 מיליון דולר ויד חופשית הם עשו אותו. נראה לי שאחרי הביקורות האלה הם מתגעגעים להיילו ולציונים שהוא היה מקבל.

עריכה: זה עוד אחד מהמשחקים האלה שכל מה שראיתי אודותם לא עזר לי לפתח ציפיה אמיתית או רצון עז לשחק בהם. כנ''ל באטמן החדש, שיש לי הרגשה שנדחה לא מעט כי הם פשוט לא הצליחו לעמוד בציפיות של עצמם והתצוגות בתערוכות היו די פושרות.

טוב זה לא בדיוק שהם קיבלו 500 מיליון דולר באמת לפתח את המשחק, בלי קשר לדיון על המהות של ה 500 מיליון (האם לכל המותג, רק למשחק הראשון וכו') זה ברור שעלות הפיתוח מתוך הסכום הזה היא יחסית קטנה, גם באנג'י עצמם אמרו שעלות הפיתוח לא היתה קרובה לסכומים שזורקים בכל מקום.

אבל עדיין היתה להם יד חופשית וימבה כסף וזה מה שיצא להם :)

ואני מבקש ממך למחוק מהפרוטוקול את ההערה על באטמן, התצוגה שלו כן היתה מרשימה ב E3 מלבד כמה אלמנטים חלשים כמו ה COMBAT של הבאטמוביל, בטח לא חסר לו הייפ בשלב הזה, כל ההקבלה הזו מלחתכילה היא שערורייתית ואני מתכחש לה :x

DEATH, זה נכון שגיימספוט יותר קשוח בדר"כ, אבל 6!? למשחק עם כזה PR מאסיבי ובטח לחץ ענקי ממפיצה בעלת כח אדיר בתעשייה? פעם זה היה מספר שמבקר לא היה מעיז אפילו לחלום עליו בלילה למשחק בסדר גודל כזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ספטמבר 2014, 11:27

גם סהר שהיה בגיימסקום אמר שהתצוגה לא הייתה מדהימה במיוחד. :P. אישית, מעבר לגראפיקה המהממת, לא התלהבתי בכלל.. לא נראה שהמשחק עשה איזשהו צעד קדימה, ובונה קצת יותר מדי על הבאטמוביל שלא נראית תוספת מועילה במיוחד למשחק. זה עוד מאותו הדבר, כשאותו הדבר הוא בסיס מעולה ממש של משחק, אבל כמו שכולנו הסכמנו אחרי אוריג'נס, אנחנו צריכים איזה חידוש. שמחתי מאוד כשהם אמרו שזה בלעדי לדור הבא, אבל נראה שהם משתמשים בדור הבא רק בשביל גראפיקה. שזה אחלה, אבל לא מספיק בשבילי.

חוצמזה, שגם לדסטיני לא היה חסר הייפ (אולי אפילו יותר מלבאטמן..), ותראה מה קרה. אני ממש בספק שבאטמן יזכה להזמנות מוקדמות שאפילו מגרדות את הקצה של דסטיני.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2014, 14:30

גם בדור הקודם זה קרה, זוכרים את הביקורות של AC1? למשחק היה הייפ מיקום אחר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ספטמבר 2014, 16:22

Klayman כתב:גם סהר שהיה בגיימסקום אמר שהתצוגה לא הייתה מדהימה במיוחד. :P. אישית, מעבר לגראפיקה המהממת, לא התלהבתי בכלל.. לא נראה שהמשחק עשה איזשהו צעד קדימה, ובונה קצת יותר מדי על הבאטמוביל שלא נראית תוספת מועילה במיוחד למשחק. זה עוד מאותו הדבר, כשאותו הדבר הוא בסיס מעולה ממש של משחק, אבל כמו שכולנו הסכמנו אחרי אוריג'נס, אנחנו צריכים איזה חידוש. שמחתי מאוד כשהם אמרו שזה בלעדי לדור הבא, אבל נראה שהם משתמשים בדור הבא רק בשביל גראפיקה. שזה אחלה, אבל לא מספיק בשבילי.

חוצמזה, שגם לדסטיני לא היה חסר הייפ (אולי אפילו יותר מלבאטמן..), ותראה מה קרה. אני ממש בספק שבאטמן יזכה להזמנות מוקדמות שאפילו מגרדות את הקצה של דסטיני.

בוא לא נשווה לאורג'ינס שהיה סוג של חבילת הרחבה (ודי חסרת השראה) באורך של משחק מלא, פה כן יש שיפורים שנדרשים מהמשכים כמו מערכת קרב משופרת, מכניקות חדשות, אלמנט חדש לגמרי עם הבאטמוביל שמתבטא גם בפתירת פאזלים גם כחלק מהקמפיין וגם של אניגמה, עיר הרבה יותר גדולה וכו'

למה ציפית? ל GTA- באטמן שיצא לך על ההתחלה של הדור? ועזוב את זה שעולם פתוח סטייל GTA יכול להרוס גם יותר מאשר לשפר אלא אם אתה רוקסטאר, לא בטוח גם שהביאו להם תקציב בסדר גודל שכזה, אני סומך על רוקסטדי שתביא משחק פצצה.

ועל באטמן אמרתי שיש הייפ כי ציינת שהיו לו תצוגות פושרות, בדר"כ אם למשחק יש תצוגות פושרות אז לא אמור להיות לו הייפ מתוך כוונה שהתצוגות כנראה לא היו פושרות כל כך כמו שאתה חושב, לא התכוונתי שבגלל שיש לו הייפ יצא משחק טוב.

KEO, אפילו AC הראשון שהיה דמו טכנולוגי די בזוי סיים על ממוצע 81, ולו מגיע ציון הרבה יותר נמוך מדסטיני שלפחות כן נותן לך תוכן ושלל מודים שונים כולל מולטי תחרותי גם אם יש לו בעיות גדולות למדי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ספטמבר 2014, 16:45

בכל זאת משחק באטמן של רוקסטדי - אין מצב שהוא לא יהיה טוב. האם הוא יהיה מצויין וה''משב רוח רענן'' שאני מצפה לו מהסדרה? נחיה ונראה. כבר טחנו את זה לא פעם, אני בכלל לא משוכנע שהבאטמוביל היא תוספת מוצלחת במיוחד מעבר לגימיק מגניב.

ובנוגע לAC הראשון - הוא אומנם היה בעיקרון Proof of Concept אבל ואוו איזה מרשים הוא היה נכון לזמנו. אף משחק לא הציג דבר דומה. מה כ''כ חדש בדסטיני? BL2 על סטרואידי הפקה של 500 מיליון דולר (בסדר בסדר.. לכלל המותג.. עדיין סכום לא קטן).
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ספטמבר 2014, 16:53

Klayman כתב:בכל זאת משחק באטמן של רוקסטדי - אין מצב שהוא לא יהיה טוב. האם הוא יהיה מצויין וה''משב רוח רענן'' שאני מצפה לו מהסדרה? נחיה ונראה. כבר טחנו את זה לא פעם, אני בכלל לא משוכנע שהבאטמוביל היא תוספת מוצלחת במיוחד מעבר לגימיק מגניב.

ובנוגע לAC הראשון - הוא אומנם היה בעיקרון Proof of Concept אבל ואוו איזה מרשים הוא היה נכון לזמנו. אף משחק לא הציג דבר דומה. מה כ''כ חדש בדסטיני? BL2 על סטרואידי הפקה של 500 מיליון דולר (בסדר בסדר.. לכלל המותג.. עדיין סכום לא קטן).

נכון שהוא היה מרשים הרבה יותר טכנית לזמנו, אבל אני חושב שכמשחק דסטיני עדיין עדיף עליו וזה בסופו של דבר מה שאמור לקבוע בממוצע, AC קיבל הנחות אולי בגלל החדשנות שהביא והטכנולוגיה אבל כמשחק הייתי מרגיש מרומה אם הייתי נופל איתו, עם דסטיני לפחות היה מאמץ לעשות משהו ראוי עם לא מעט מודים ותוכן (כולל תוכן נוסף שהולך להיפתח בחינם כמו RAIDS), רק שלא יצא טוב כמו שציפו, עם AC זה נראה שפשוט הוציאו דמו טכני שזירזו לשוק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ספטמבר 2014, 17:01

אולי מבקרים מתרשמים מחדשנות פורצת דרך יחסית שאולי לא הצליחה באותו הרגע לתפור הכל לכדי משחק שלם, יותר מאשר מניסיון לשעטנז שהוביל למשחק לא כיפי במיוחד. אני מסכים שAC1 הוא לא משחק מרשים במיוחד, אבל יש בו כמה רגעים טובים מאוד, במיוחד בהיבטי הסיפור והעולם שנוצר מסביב. המשימות חזרו על עצמן נורא והמכניקות ממש לא היו מושלמות, אבל הקונספט שהביאו לשולחן היה חדשני במיוחד וכנראה שזאת הסיבה שהוא יושב על ממוצע גבוה יותר. דסטיני, לפי איך שזה נשמע, גם לא מחדש דבר, גם עם משימות שחוזרות על עצמן אבל יפה מאוד. אז....
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ספטמבר 2014, 17:02

אני חושב שפשוט המבקרים יותר קשוחים היום ו AC1 היה יושב על 70 אם היה נוצר עכשיו, אבל כנראה שאין לנו דרך לקבוע את זה :)
נערך לאחרונה על ידי bling ב 13 ספטמבר 2014, 17:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ספטמבר 2014, 17:05

עד שלא תהיה לנו מכונת זמן.... :P
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ספטמבר 2014, 17:08

ומכל הדברים שנעשה איתה נבחר לחזור אחורה בזמן, ונתחנן ליוצר של AC שיוציא את המשחק שלו ב 2014 כדי לבחון ויכוח מטופש בווקסלים :D

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 14 ספטמבר 2014, 02:18

משחק סביר מינוס, ואני לא מאלה שציפו לו... קניתי אותו רק בגלל כל ההייפ אמרתי ננסה אותו.
בעיקרון המשחק יכל להיות הרבה יותר טוב אבל הם הרסו אותו בדברים כ"כ מטופשים.
מערכת שמירות הכי גרועה שראיתי, יש מצבים שזה שומר רגיל (כמו בורדרלנדס) ויש מצבים שזה שומר פעם בחצי שעה במקרה הטוב... במיוחד בחלקים קשים... היתה לי משימה שהייתי צריך להרוג 3 מכשפות וזה לקח איזה 10 דקות כי הם היו חזקות, ואז נכנסתי למערה, היה שם קרב ארוך ואז המשכתי ואז שוב קרב... ואז שנהרגתי חזרתי לצ'קפוינט של לפני המכשפות... למי יש כוח לעשות את הכל שוב? יש מצבים שזה יותר גרוע אפילו.
המשימות חוזרות על עצמן, אין גיוון במקומות וגם לא במשימות... אני כל פעם נמצא באותם מקומות. כל פעם שאני מתחיל משימה אני מתחיל להתבלבל ואומר לעצמי שאני זוכר שהייתי שם אבל מסתבר שזאת משימה חדשה שלא עשיתי.. קיצר משחק בלוף. לא אומר שהוא גרוע אבל המשחק הכי יקר בהיסטוריה? אני לא חושב שהמשחק הזה ישרוד כ"כ הרבה זמן כמו שהם מצפים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 ספטמבר 2014, 06:04

היום 9 אוטומטי או 8 גבוה כבר ממש לא מובטח ביד לכל משחק AAA מלוטש ועתיר הייפ.

הגיעו ימות המשיח ...
צריך לזכור שחלק מהביקורות בעבר ,הושפעו מיזה שחברות חסמו ביקורות מוקדמות
עם המישחק לא עבר ציון מסוים

הבעיה שזה הרס אמינות של אתרים

מה גם שהרבה חברות מפרסמות באתרים גדולים
אותי באמת מפתיע שגימספוט נתנו למישחק 6

אבל מסירטונים שראיתי ,המישחק ניראה כאילו באנגי עשו הילו חדש ,ולא מוצלח במיוחד ,חשבתי שהם רצו ליתנתק מהסידרה הזאת
כניראה שלא באמת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2014, 10:32

Megalomaniac כתב:משחק סביר מינוס, ואני לא מאלה שציפו לו... קניתי אותו רק בגלל כל ההייפ אמרתי ננסה אותו.
בעיקרון המשחק יכל להיות הרבה יותר טוב אבל הם הרסו אותו בדברים כ"כ מטופשים.
מערכת שמירות הכי גרועה שראיתי, יש מצבים שזה שומר רגיל (כמו בורדרלנדס) ויש מצבים שזה שומר פעם בחצי שעה במקרה הטוב... במיוחד בחלקים קשים... היתה לי משימה שהייתי צריך להרוג 3 מכשפות וזה לקח איזה 10 דקות כי הם היו חזקות, ואז נכנסתי למערה, היה שם קרב ארוך ואז המשכתי ואז שוב קרב... ואז שנהרגתי חזרתי לצ'קפוינט של לפני המכשפות... למי יש כוח לעשות את הכל שוב? יש מצבים שזה יותר גרוע אפילו.
המשימות חוזרות על עצמן, אין גיוון במקומות וגם לא במשימות... אני כל פעם נמצא באותם מקומות. כל פעם שאני מתחיל משימה אני מתחיל להתבלבל ואומר לעצמי שאני זוכר שהייתי שם אבל מסתבר שזאת משימה חדשה שלא עשיתי.. קיצר משחק בלוף. לא אומר שהוא גרוע אבל המשחק הכי יקר בהיסטוריה? אני לא חושב שהמשחק הזה ישרוד כ"כ הרבה זמן כמו שהם מצפים.

היה לו תקציב של 140 מליון. לא יודע אם הכי יקר אבל אחד היקרים. זה מוזר, היה לו תקציב של mmo, מוזר שדווקא בתוכן הוא חסר.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 14 ספטמבר 2014, 12:13

אני ממש מבסוט מדסטיני בינתיים. אבל זה בעיקר בגלל החברה. זה משחק שנועד לשלושה שחקנים וזה נעשה ברור יותר ככל שאנחנו מתקדמים. בבטא שיחקתי לבד וכל המשימות היו בסימן "מצא cover טוב שהאויבים לא מצליחים לחדור, הגח ממנו כשהשריון מלא, חסל כמה שיותר אויבים עד שהשריון יורד, התחבא וחוזר חלילה". זה לא היה כיף. עכשיו, כיש לי שני חברים קבועים לעבור איתם את המשימות, יש הרבה יותר מקום להסתערויות כיפיות ושימוש בכוחות המיוחדים. וזה כיף. אפילו משימת ה-Strike המעט משעממת שעשינו אתמול (אלוהים כמה שיריון יש לטנק הזה!) היתה אחלה.

אחד מהשחקנים הגדיר את זה מעולה לדעתי: זה סבבה לגמרי להעריך משחק על זה שהוא מצליח ליצור זירה למשחק משותף כיפי, אפילו אם המשחק עצמו לא יוצר את הכיף הזה אלא האינטראקציה בין השחקנים.

ועדיין, רואים ממש טוב שהמשחק הזה מאוד מאוד ראשוני. נראה שבאנג'י הרימו את היסודות לסופר-מותג שלהם שמתוכנן 10 שנים קדימה, ועדיין לא ממש דאגו ליצוק לתוכו יותר מדי תוכן מעניין. ההרגשה שלי היא שזה ישתנה במהלך החודשים הקרובים עם חבילות הרחבה (ומקווה שגם בעזרת אירועים פומביים חינמיים. באנג'י עשתה את זה כל הזמן ב-Halo והמשחק הזה ממש מזמין כאלה), ושהמשחק השני כבר יהיה שיפור גדול. למי שאין חברים לצלוח איתם את הנוכחי אולי שווה להמתין את השנתיים עד שההמשך הזה ייצא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2014, 12:16

עושה רושם שמדובר ב"תסמונת טיטאנפול"... משחק עם רעיונות מעולים, שבסוף לא מיישמים אותם כמו שצריך בגלל שהדור הקודם מושך את הIP אחורנית...
אני עדיין חושב שעד שנה הבאה יהיה מדובר במשחק הרבה יותר טוב, אבל כנראה שיהיה עדיף לחכות למשחק ההמשך, שיגשים את מלוא הפוטנציאל.

עד אז בטח יצאו מלא DLC בחינם כדי להצדיק את המחיר וההשקעה, ולתת לאנשים תחושב שלמרות שזה לא הושק כמשחק גדול - הוא עוד יהיה כזה.
אחרת בכלל לא בטוח שיהיה משחק המשך.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 ספטמבר 2014, 12:41

erezronen כתב:אני ממש מבסוט מדסטיני בינתיים. אבל זה בעיקר בגלל החברה. זה משחק שנועד לשלושה שחקנים וזה נעשה ברור יותר ככל שאנחנו מתקדמים. בבטא שיחקתי לבד וכל המשימות היו בסימן "מצא cover טוב שהאויבים לא מצליחים לחדור, הגח ממנו כשהשריון מלא, חסל כמה שיותר אויבים עד שהשריון יורד, התחבא וחוזר חלילה". זה לא היה כיף. עכשיו, כיש לי שני חברים קבועים לעבור איתם את המשימות, יש הרבה יותר מקום להסתערויות כיפיות ושימוש בכוחות המיוחדים. וזה כיף. אפילו משימת ה-Strike המעט משעממת שעשינו אתמול (אלוהים כמה שיריון יש לטנק הזה!) היתה אחלה.

אחד מהשחקנים הגדיר את זה מעולה לדעתי: זה סבבה לגמרי להעריך משחק על זה שהוא מצליח ליצור זירה למשחק משותף כיפי, אפילו אם המשחק עצמו לא יוצר את הכיף הזה אלא האינטראקציה בין השחקנים.

ועדיין, רואים ממש טוב שהמשחק הזה מאוד מאוד ראשוני. נראה שבאנג'י הרימו את היסודות לסופר-מותג שלהם שמתוכנן 10 שנים קדימה, ועדיין לא ממש דאגו ליצוק לתוכו יותר מדי תוכן מעניין. ההרגשה שלי היא שזה ישתנה במהלך החודשים הקרובים עם חבילות הרחבה (ומקווה שגם בעזרת אירועים פומביים חינמיים. באנג'י עשתה את זה כל הזמן ב-Halo והמשחק הזה ממש מזמין כאלה), ושהמשחק השני כבר יהיה שיפור גדול. למי שאין חברים לצלוח איתם את הנוכחי אולי שווה להמתין את השנתיים עד שההמשך הזה ייצא.

שחק 2 Borderlands או 2 Payday.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 14 ספטמבר 2014, 12:47

Death_119 כתב:שחק 2 Borderlands או 2 Payday.

שיחקתי כמה שעות בבורדרלנדס 2, גם עם שני חברים, ונהנתי הרבה פחות. קשה להגיד למה. אולי כי הוא רץ זוועה על ps3, אולי כי הסגנון האמנותי פחות מדבר אליי, אולי כי אני מרגיש שהוא מממממממש מתאמץ להיות נורא מגניב כל הזמן וזה מאוד בולט ומוציא אותי מהאווירה. כך או כך, לפחות בינתיים מ-Destiny אני נהנה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 ספטמבר 2014, 12:57

erezronen כתב:
שיחקתי כמה שעות בבורדרלנדס 2, גם עם שני חברים, ונהנתי הרבה פחות. קשה להגיד למה. אולי כי הוא רץ זוועה על ps3, אולי כי הסגנון האמנותי פחות מדבר אליי, אולי כי אני מרגיש שהוא מממממממש מתאמץ להיות נורא מגניב כל הזמן וזה מאוד בולט ומוציא אותי מהאווירה. כך או כך, לפחות בינתיים מ-Destiny אני נהנה יותר.

:o
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 14 ספטמבר 2014, 13:56

Klayman כתב:גם סהר שהיה בגיימסקום אמר שהתצוגה לא הייתה מדהימה במיוחד. :P. אישית, מעבר לגראפיקה המהממת, לא התלהבתי בכלל.. לא נראה שהמשחק עשה איזשהו צעד קדימה, ובונה קצת יותר מדי על הבאטמוביל שלא נראית תוספת מועילה במיוחד למשחק. זה עוד מאותו הדבר, כשאותו הדבר הוא בסיס מעולה ממש של משחק, אבל כמו שכולנו הסכמנו אחרי אוריג'נס, אנחנו צריכים איזה חידוש. שמחתי מאוד כשהם אמרו שזה בלעדי לדור הבא, אבל נראה שהם משתמשים בדור הבא רק בשביל גראפיקה. שזה אחלה, אבל לא מספיק בשבילי.

הדמו של באטמן בגיימסקום נבנה יותר מדי סביב הבאטמוביל והאפשרות לשליטה עליה מרחוק ולא היה נראה שיש למשחק יותר מדי בשר... בסך הכל, אפילו הקהל שהיה שמה (המציג של הדמו דיבר בגרמנית אז לא הבנתי יותר מדי) לא התלהב יותר מדי והמציגים סתם ניסו להלהיב אותם ב"וואו, תראו את הבאטמוביל" וזה היה נראה כמו באטמוביל אקסטרווגנזה מאשר משחק ענק בפני עצמו. בסך הכל, היו סביבות נחמדות אבל שוב, לא נראה שזאת הייתה אחת התצוגות היותר טובות שהיו שם.
לגבי דסטיני - רשמתי את ההתרשמויות שלי מכמות הסיקור הפסיכית שהייתה לו בגיימסקום - הוא היה המחשק הכי פופולארי למעט COD, ולא ממש בהפרש גדול. להיכנס לדמו היה חתיכת פרויקט (אנשים הביאו כיסאות וחיכו ארבע שעות בתור) אז לא יצא לי לראות את הדמו אבל כן הייתה אפשרות לתמונה נחמדה מחוץ לדוכן.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 ספטמבר 2014, 14:46

Klayman כתב:נראה לי שאחרי הביקורות האלה הם מתגעגעים להיילו ולציונים שהוא היה מקבל.

כדאי לזכור שגם היילו זכה לציון נמוך יותר מהרגיל עם היילו 4 שהגיע אחרי הפיצול. יכול להיות שזה פשוט מה שקורה כשרואים סטודיו שמתפצל והכישרון מתפזר ומתדלדל (ראינו את זה קורה בדיוק עם Rare ו-Free Radical).

bling כתב:אף אחד לא יכול להגיד שהמבקרים לא גידלו קצת ביצים בשנה שנתיים האחרונות, פעם אף אחד לא היה מעז לתת למשחק עם כל כך הרבה הייפ ויחסי ציבור 6 מאתר גדול.

אני חושב שלאנשים יש נטיה לשכוח את ההיסטוריה... כשמשחק הוא גרוע מבקרים קוטלים אותו למרות כל ההייפ וראינו את זה גם בדור הקודם וגם בזה של לפניו: Too Human מצד אחד וLair מצד שני נקטלו שניהם בביקורות למרות שהיו שניים ממבשרי הדור החדש. בדור שלפני כן קילזון הראשון נקטל אחרי כל ההייפ ל"היילו קילר".
יותר מזה, משחקים מהזאנר שמנסה להיות סוג של Online FPS שמערבב בין הסינגל למולטי (ולקחו על זה תג מחיר מלא) תמיד נמצאו בעמדת נחיתות מאז אחרי באטלפילד בערך: זה קרה לShadowrun, לBrink, לAPB, לWarframe ואפילו Titanfall שהוא נכון להיום המשחק עם הציון הכי גבוה בזאנר - עדיין אין משחק בתת-זאנר הזה שהצליח להביא אותה בתשיעיות. ולזה אפשר להוסיף את העובדה שאנשים מצפים למשהו שיסחט יותר מהדור הבא, בעוד דסטיני כמו הרבה משחקים אחרים הוא בסך הכל משחק דור קודם עם שיפוצים גרפיים.

אם כבר, אז אנחנו רואים היום מגמה אחרת בעיתונות המשחקים של ניסיון להביא אג'נדה חברתית לדיווחים וגם לביקורות המשחקים. לא ראיתי שום דיבור כאן בפורום הזה, אבל מישהו כאן שמע על כל הפרשה של Gamergate?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים