Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

הודעהעל ידי bling » 12 ינואר 2019, 17:56

אולי הם קיבלו כמה תובנות חדשות ישנות מאז שעבדו תחת אקטיוויז׳ן...

הרי להיות עצמאיים לגמרי לא יאפשר להם באמת להביא משחקים בתקציב גבוה כמו שהם רגילים אליו, הם יכולים ללכת לעוד הרפתקאה סטייל אקטי שגרמה להם להיות לא רלוונטיים ולאבד לא מעט מניות או ללכת על יותר בטוח ולחזור למקום שבו הם פרחו.

בתכלס אין פה נכון או לא, יכול להיות שעם המפיצה הבאה ילך להם מדהים והם יהיו יותר גדולים ממה שאי פעם היו, אבל גם יכול להיות שזה יהיה כישלון ושהם בפוטנציאל גם יתפרקו, אני רק יכול לשפוט שלפחות אחרי אקטי הם בסטטוס פחות נחשק ממה שהם היו לפני המעבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2019, 18:25

מיקרוסופט היא היום יצור שונה מלפני 10 שנים. חוץ מזה לטעון שתאגיד גדול לוחץ עליך ומחפש רק כסף ואז ללכת לאקטיווז׳ן? זה כמו להגיד שבעלך מכה אותך ואז ללכת להתחתן עם כריס בראון.

האמת שזה יהיה מצחיק, מה 343 יעשו? או שבאנג׳י יפתחו דברים חדשים כש343 יתקעו על היילו?
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 ינואר 2019, 08:49

המניות של אקטיוויזיון בליזארד
ירדו חזק

וזה מעניין ,המישחק העיקרי של אקטיוויזיון
היום ,זה cod

לבליזרד יש את wow
הדיהבלו הבא שלה ,זה מישחק פרימיום
ולא ברור מה תעשה בעתיד ,יש לה זיכיונות טובים
אבל לא בדיוק בשימוש

הם מוכרים את דיהבלו 1-3 ,אבל כולם ישנים
את אורקרפט וסטארקרפט ,גם הם זיכיונות ישנים

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 ינואר 2019, 17:18

DrKeo כתב:אנג׳י, כנראה שהם לא מסכימים עם גולמר וחושבים שדסטיני 2 היה סוג של כישלון

לי זה נראה דווקא שאלו מחזיקי המניות של אטקיוויזן חושבים שדסטיני היה סוג של הצלחה. מספיק לראות איך זה שאקטיוויזן לא הצליחה להמשיך להחזיק את באנג'י קרוב קצת הפיל את המנייה...
אתם צריכים להתנער לרגע מהתפיסה לפיה שיתוף פעולה בין מפתחת למפיצה הוא רק תוצאה של הצלחה מסחרית, בעוד בפועל זה הרבה יותר עניין של החזון של המפיצה והסטודיו (וזה נכון פי כמה כשמדובר בIP של הסטודיו ולא של המפיצה) והיכולת שלהם לשתף פעולה. במקרה של דסטיני אנחנו רואים שאקטיוויזן רצתה לשמור על מבנה מסורתי של הפצת משחקים/חבילות הרחבה בקצב שנתי, אבל באנג'י רואים את ההצלחה של אפיק ומעדיפים מצידם גם מודל של משחק-כשירות, בלי עוד ועוד גרסאות עם מספרים עולים על הקופסא עד שיהיה דסטיני IIII.

מצד שני, באנג'י קנו בזמנו את העצמאות שלהם ועזבו את מיקרוסופט כשהיילו היה בשיא שלו. מצד שני, שמענו סיפורים איך Titanfall 2 הוא כישלון מסחרי, אבל החיבור בין EA לבין Respawn היה מספיק בשביל שהם יתנו להם הצעת רכישה אחרי המשחק הזה. שתי הדוגמאות האלו צריכות להספיק בשביל להמחיש כמה הצלחה מסחרית של משחק היא לא הפרמטר הבלעדי או החשוב ביותר בהמשך שיתוף פעולה בין מפתחת למפיצה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2019, 12:58

ואו, הודעה ארוכה במקום לכתוב ״וואללה צודקים, מסתבר שדסטיני לא עמד בציפיות ומכרה לא טוב ביחס למה שאקטיוויז׳ן צפתה״.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 ינואר 2019, 15:52

הייתי יכול לקצר ולכתוב את זה - אבל אז הייתי טועה, ואז היה צריך לתקן את הטעות הזו ולהיות מובך כששווי המניה יורד. זה לא תרד תחזיות והימורים, ולכן נראה לי שיותר פשוט לא לקשקש על נתונים שאין לנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2019, 17:08

swym כתב:הייתי יכול לקצר ולכתוב את זה - אבל אז הייתי טועה, ואז היה צריך לתקן את הטעות הזו ולהיות מובך כששווי המניה יורד. זה לא תרד תחזיות והימורים, ולכן נראה לי שיותר פשוט לא לקשקש על נתונים שאין לנו.

נתונים כמו שאקטיוויז׳ן מאוכזבת מהמכירות של דסטיני 2?
Sales for Destiny 2: Forsaken have not lived up to Activision’s expectations, the publisher said today on an earnings call, promising investors a faster content model and new forms of monetization for the game.

או נתנים כמו שאקטיוויז׳ן מאוכזבת מהמכירות של ההרחבה פורסייקן?
During the Activision earnings call (via Kotaku) the publisher stated it was unhappy with the Destiny 2 Forsaken sales and would be looking to add new forms of monetization to appease investors.

אז אין ספק שבהחלט קשקשת, אבל נתונים דווקא יש לנו והעובדות מאוד ברורות אקטיווז׳ן אומרת בגלוי שהוא מאוכזבת מהמכירות של דסטיני 2 וההרחבות שלו. אקטיווז׳ן מחלקת את המשחק בחינם על ימין ועל שמאל כי הוא פשוט לא מוכר טוב ביחס לציפיות שלה. לא ברור לי כמה דגלים אדומים עוד אתה צריך.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 ינואר 2019, 09:58

אתה מצליח לבלבל גם בין המכירות של Destiny 2 לבין ההרחבה של Forsaken, וגם בין אקטיוויזן למשקיעים של אקטיוויזן.
העובדה היא שהמשקיעים של אקטיוויזן התאכזבו מזה שהיא לא הולכת להפיץ את המשחק הבא בסדרה - זה גרר ירידה מיידית במניה. גם ה-IP בסופו של דבר שייך לבאנג'י ולא לאקטיוויזן, ככה שסביר יותר שהם אלו שהחליטו לחתוך כי אקטיוויזן לא עמדו בציפיות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2019, 13:52

לא, אני לא. אקטיוויז'ן אמרה פומבית שהם התאכזבו מהמכירות של פורסייקן וגם של דסטיני 2. לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שהמכירות של דסטיני 2 היו בעייתיות מאוד לפי:
1) חלוקה חינם בהאמבל באנדל ממש ממש מהר.
2) חלוקה חינם בPSN ממש ממש מהר.
3) חלוקה חינם נקודה, המשחק פשוט חולק חינם בתקופה מסויימת לכל מי שרק יטרח להכנס ולהוריד אותו. (וכן, ברור שמשחקים שיש להם upsale כמו דסטיני לפעמים עוברים לF2P או מחולקים תקופה מסויימת כי זה פשוט רווחי אבל זה לא קורה כל כך מהר ולא בצורה כל כך פתטית).
4) אקטיוויז'ן אשכרה אמרה שהמשחק מכר בצורה מאכזבת, לא צריך לנחש, הם אשכרה אמרו את זה.
5) הנפילה האדירה בplayer base אחרי ספטמבר של השיגור של המשחק הייתה מאוד מורגשת בקהילה על פי חבר שלי ש(משום מה)משחק בדסטיני 2 עד היום.
6) אקטיוויז'ן אשכרה שחררה את דסטיני מהפורטפוליו שלה, מהלך שאקטיוויז'ן לעולם לא הייתה עושה עם משחק מצליח.

רגע רגע רגע, אתה אשכרה טוען שלבאנג'י הייתה הזכות לפרק את העסקה של דסטיני חד צדדתי ולברוח מאקטיוויז'ן? התאגיד הכי דרקוני בתעשית המשחקים? מה? די נו, כמה אפשר לכסות עיניים.

כאילו, אין אנדקציה אחת בודדת שדסטיני 2 ופורסייקן כן הצליחו ואתה ממשך להתווכח. בעצם כל עדות שראינו הראתה שהמשחק נכשל ביחס לציפית של אקטיוויז'ן והיא אפילו זרקה את דסטיני 2 לזבל ואתה ממשיך להתווכח. למה?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 ינואר 2019, 22:25

מה שקרה עם דיסטני ,ניראה לי מוזר
כי ידוע שאקטיוויזיון השקיעו המון כסף בפרויקט

הם חתמו על עיסקה עם באנגי ,בתקופה שבאנגי
עוד היתה מוערכת כמפתחת מישחקי החלו
והזיכיון הילו היה מאוד חזק

להגיע למצב ששני מישחקים ,וכמה חבילות הרחבה
שזרקן אליהם ,המון כסף
נישארות בבאנגי ,ניראה לי מוזר מאוד

גם עם הזיכיון לא עמד בציפיות
אולי באנגי היתה חכמה לרשום את החוזה ככה מהתחלה ?
אבל אז למה שאקטיוויזיון תשקיע בזה כל כך הרבה ?

משהו מוזר בכל העניין הזה
אני יכול להבין מצב שאקטיוויזיון לא תירצה לעשות
הרחבות והמשכים לדיסטני ,כי זה כבר עולה כסף

אבל למה לא לימכור את דיסטני 1+2
בחבילה של 15 דולר ,ורק להרוויח מיזה ?

לא סתם המניות ירדו

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 פברואר 2019, 19:33

DrKeo כתב:לא, אני לא. אקטיוויז'ן אמרה פומבית שהם התאכזבו מהמכירות של פורסייקן וגם של דסטיני 2.

אתה אומר שזה נאמר פומבית, אבל לא הבאת שום התייחסות פומבית לדסטיני 2 אלא רק לפורסייקן.

DrKeo כתב:רגע רגע רגע, אתה אשכרה טוען שלבאנג'י הייתה הזכות לפרק את העסקה של דסטיני חד צדדתי ולברוח מאקטיוויז'ן? התאגיד הכי דרקוני בתעשית המשחקים? מה? די נו, כמה אפשר לכסות עיניים.

זה לא חד צדדי, זה במסגרת חוזה שהוסדר מראש, השאיר את הIP בידיים של באנג'י, ויש בו תנאי יציאה הדדיים - והחוזה כבר נחשף פומבית בגלל התביעה של מרטי אודונל מלפני שנים.
קראת אותו בכלל? זה היה נדמה שאקטוויזן היו כל כך נואשים בזמנו לקחת את ההפצה שהם אפילו נתנו לבאנג'י להכניס סעיפים מופרכים - כמו זה שאקטיוויזן לא תוכל לעשות פורט לPC דרך חברות כמו גירבוקס או ואלב. זוכר את זה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2019, 07:44

אז אם למישהו היה ספק בכלל, מנכ״ל אקטיוויז׳ן אומר את זה בצורה הכי ברורה, אקטיווז׳ן נפטרו דסטיני כי הוא היה אכזבה פיננסית עבורם.

Destiny is highly critically acclaimed and high-quality content, but it was not meeting our financial expectations.

As we went through the end of the year and our financial planning for 2019, it indicated that Destiny would not have been a material contributor to operating income to our business.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2019, 09:13

אכזבה או לא אכזבה
היה כבר 2 מישחקים וכמה הרחבות
שהם מכרו דרכם קוסמטיקה דיגיטלית

ההרגשה שלי ,שהם לא רצו לממן המשך לסדרה
כי זה כבר עולה כסף
ובאנגי בטח לא הסכימה לישאר בלי הרבה מימון

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2019, 10:11

קרירין כל המשך AAA רציני עולה הרבה כסף, אם הם לא רצו לממן אז זה פשוט אומר שמבחינתם דסטיני כמותג לא הוכיח את עצמו והוא לא שווה את ההשקעה ולכן בקצרה כמו שהם אמרו בעצמם, המשחק לא היה משתלם מבחינה פיננסית.

אם היה הצלחה ענקית תהיה בטוח שהיה ממומן בדיוק כמו שיוצא ל COD כל שנה משחק בטונות של כסף שהושקע בו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 43 אורחים