Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2014, 15:17

SWYM הבעיה היא שהמשחקים שציינת הם זבל מוחלט ברובם ואני חושב שדסטיני רחוק מלהיות כזה, הוא כן משחק מלוטש מאוד עם מכניקות מצוינות וגם לא מעט תוכן גם אם חוזר על עצמו, בדר"כ זה מספיק כדי להעלות אותו ל 8+ אוטומטית.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 ספטמבר 2014, 16:31

bling כתב:SWYM הבעיה היא שהמשחקים שציינת הם זבל מוחלט ברובם ואני חושב שדסטיני רחוק מלהיות כזה, הוא כן משחק מלוטש מאוד עם מכניקות מצוינות וגם לא מעט תוכן גם אם חוזר על עצמו, בדר"כ זה מספיק כדי להעלות אותו ל 8+ אוטומטית.

אה? יש בדסטיני הכל חוץ ממה שמשחק צריך מלבד גיימפליי וזה מה לעשות איתו. אנחנו מדברים על משחק שאחרי 5 שעות אתה מאבד את הרצון לשחק בו. אתם מייפים את המציאות. דסטיני ניסה לעשות המון דברים במשחק אחד (קואופ+Raid+מולטי תחרותי+קמפיין סינגל עם עלילה) ופשוט נכשל בהכל. מתארים אותו כMMO הכי עצוב בעולם שגורם לכולם להבין איך הם צריכים לנשק את הרגליים ליוצרים של wild star או WOW.

כל הביקורות מהללות יותר מכל את המראה שלו, אבל לא את היותו משחק טוב. למשחק מגיע 5-6 על סמך כמות התוכן והתמורה שהוא מציע לשחקן. אתה אשכרה מעמיד משחק שכזה עם משחקים כמו Alan wake או Titan fall?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2014, 17:35

Death_119 כתב:אה? יש בדסטיני הכל חוץ ממה שמשחק צריך מלבד גיימפליי וזה מה לעשות איתו. אנחנו מדברים על משחק שאחרי 5 שעות אתה מאבד את הרצון לשחק בו. אתם מייפים את המציאות. דסטיני ניסה לעשות המון דברים במשחק אחד (קואופ+Raid+מולטי תחרותי+קמפיין סינגל עם עלילה) ופשוט נכשל בהכל. מתארים אותו כMMO הכי עצוב בעולם שגורם לכולם להבין איך הם צריכים לנשק את הרגליים ליוצרים של wild star או WOW.

כל הביקורות מהללות יותר מכל את המראה שלו, אבל לא את היותו משחק טוב. למשחק מגיע 5-6 על סמך כמות התוכן והתמורה שהוא מציע לשחקן. אתה אשכרה מעמיד משחק שכזה עם משחקים כמו Alan wake או Titan fall?

אני לא העמדתי אותו לצד WOW, אלא לצד שמות ש SWYM הביא של זוועתונים כמו LAIR, דסטיני משחק שעדיין יש לו מכניקות טובות והוא מלוטש, יש לו בעיה חמורה ב repetition ובתוכן לא ראוי מספיק ביחס להבטחות, אבל עם חברים שאתה יכול עדיין להנות ממנו לא מעט אם זה הסגנון שלך כי לפחות את הדבר הבסיסי הזה של לירות בחייזרים הוא עושה ממש טוב ועל זה אין ויכוח גם מצד שונאיו.

בנוסף עדיין יש בו לא מעט מודים שונים ומולטי תחרותי טוב (גם אם לא מדהים כמו היילו או מספיק מאוזן), אתה עושה מזה כאילו אין אף אחד בעולם שנהנה ממנו וזה לא נכון, יש הרבה מבקרים אבל גם יש לא מעט תגובות אוהדות של אנשים שעושים חיים עם חברים שלהם, רק פה יש לך תגובה כזו של ארז רונן, אתה רוצה לאמר לי שאין לו סטנדרטים או הבנה במשחקים שהוא מוצא הנאה במשחק הזה?

בקיצור, העניין הוא שזה שהמשחק מאכזב (מאוד) לא אומר שהוא בעל 0 מעלות, הוא עושה כמה דברים חיוביים בכל זאת ואפשר לאמר שהוא competent, שזה יותר ממה שניתן לאמר על רוב השמות ש SWYM הביא, שלא לדבר על זה שהשמות שציין לא קרובים בכלל לגודל ולהייפ של מותג ענק של באנג'י מאת אקטיביז'ן- הרבה יותר קל לתת 6 לפאקינג BRINK מאשר לדסטיני.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 ספטמבר 2014, 18:01

bling כתב:בנוסף עדיין יש בו לא מעט מודים שונים ומולטי תחרותי טוב (גם אם לא מדהים כמו היילו או מספיק מאוזן), אתה עושה מזה כאילו אין אף אחד בעולם שנהנה ממנו וזה לא נכון, יש הרבה מבקרים אבל גם יש לא מעט תגובות אוהדות של אנשים שעושים חיים עם חברים שלהם, רק פה יש לך תגובה כזו של ארז רונן, אתה רוצה לאמר לי שאין לו סטנדרטים או הבנה במשחקים שהוא מוצא הנאה במשחק הזה?

א. אני לא משונאיו, לא שיחקתי בו, אני רק מתבסס על מה שכותבים בgaf וביקורת של גיימספוט שראיתי. המשחק לא פגע בי אישית :).
ב. יש אנשים שנהנים מהמון משחקים שגם קיבלו ממוצעים של 30, אז? יוצאים מן הכלל אפשר תמיד למצוא, אבל הרוב מתייגים את המשחק כרע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2014, 23:29

Death_119 כתב:א. אני לא משונאיו, לא שיחקתי בו, אני רק מתבסס על מה שכותבים בgaf וביקורת של גיימספוט שראיתי. המשחק לא פגע בי אישית :).
ב. יש אנשים שנהנים מהמון משחקים שגם קיבלו ממוצעים של 30, אז? יוצאים מן הכלל אפשר תמיד למצוא, אבל הרוב מתייגים את המשחק כרע.

א.לא אמרתי שאתה משונאיו, אמרתי שגם שונאיו מודים שמבחינת מכניקות הוא מעולה, בלי קשר אליך.
ב. אני חושב שהרוב מתייגים את המשחק כאכזבה, לא כמשחק זוועה שמגיע לו 30, מי שחושב שזה משחק של 30 הוא סתם נסחף ומחפש תשומת לב, אני שיחקתי במשחק ולמרות שאמרתי שנראה לי ישעמם אותי די מהר (ועם כל זה עליתי לדרגה המקסימלית שאפשר באלפא), עדיין מדובר במשחק שבבסיסו הוא כיפי ומלוטש מאוד רק שיש לו בעיות לא קטנות עם התוכן עצמו, יש כאלו שמכניקות יכולים להחזיק אותם הרבה הרבה זמן במיוחד עם חברים והם גם ימצאו בזה מספיק הנאה, יש כאלו שימאס להם אחרי כמה שעות, אף אחד לדעתי לא יאמר שזה זבלון כי גם במקרה של זה שפרש הוא נהנה עד שמיצה אותו.

זה שיש הרבה נסחפים למיניהם שגורמים לזה למשחק להשמע כמו זבלון זה די טבעי לכל משחק AAA עתיר הייפ שאכזב יחסית, גם כשטיטאנפול שוגר היית יכול להרגיש לפי התגובות שזה משחק ממש רע אבל ברור שהכל מוקצן כי פשוט ציפו ליותר, אבל עדיין מדובר במשחק טוב בבסיס (וכן אני מודע שיותר טוב מדסטיני), כנ"ל WD שגם קיבל לא מעט בוז בגלל שציפו שיהיה איזה משחק NEXT GEN מטורף ויצא בסוף עוד משחק עולם פתוח חביב של יובי, גם אם דסטיני אכזב אפילו יותר משניהם, זה ברור שהתגובות מוקצנות בגלל הציפיות וההייפ, לא בגלל שזה משחק של 30.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 ספטמבר 2014, 10:38

אפילו המאסטר צ'יף הגיע לדסטיני:
תמונה

אני לא יודע אם משהו שם לב, אבל הסמל של דסטיני זה האשכים של המאסטר צ'יף:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 ספטמבר 2014, 22:26

Destructoid - 6.5.

שורה תחתונה של הביקורת - חלקים נרחבים מהמשחק פשוט לא מהנים - אבל ה raids מוסיפים ערך חיובי. לא מומלץ לרכוש במחיר מלא.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 ספטמבר 2014, 20:42

bling כתב:SWYM הבעיה היא שהמשחקים שציינת הם זבל מוחלט ברובם ואני חושב שדסטיני רחוק מלהיות כזה, הוא כן משחק מלוטש מאוד עם מכניקות מצוינות וגם לא מעט תוכן גם אם חוזר על עצמו, בדר"כ זה מספיק כדי להעלות אותו ל 8+ אוטומטית.

הדוגמאות הקיצוניות יותר שהבאתי באו כדי להמחיש ש"עיתונאים שגידלו ביצים" זה לא משהו חדש. משחקים גרועים עם הייפ גדול נקטלו, משחקים בינוניים עם הייפ גדול זכו לציונים בינוניים, ומשחקים טובים עם הייפ גדול זכו לציונים טובים. דסטיני נמצא איפשהו באמצע ולא עם הדוגמאות הקיצוניות, אבל אולי פשוט בגלל שהיו לאנשים יותר ציפיות זה מרגיש רע - לצורך העניין הציונים שלו כרגע מאד קרובים לאלו של Wolfenstein שאנשים השנה דווקא הופתעו לטובה ממנו.
הנזק היחיד שהייפ גדול יכול לגרום למשחק ואולי הייתי חושד שרלוונטי כאן הוא שהוא גורם לאנשים לצפות למשהו שונה - במקרה של דסטיני יש אולי ביקורות שמתחייסות אליו כMMO בעוד הוא מעולם לא התיימר להיות כזה, או כמשחק דור הבא מהפכני בעוד מדובר במשחק שנבנה עבור דור הקונסולות הקודם (בדומה לTitanfall ו-Watchdogs אגב)

Death_119 כתב:דסטיני ניסה לעשות המון דברים במשחק אחד (קואופ+Raid+מולטי תחרותי+קמפיין סינגל עם עלילה) ופשוט נכשל בהכל. מתארים אותו כMMO הכי עצוב בעולם שגורם לכולם להבין איך הם צריכים לנשק את הרגליים ליוצרים של wild star או WOW.

בההתחשב בעובדה שבזמן שבו כתבת את התגובה הזו עדיין לא היו בכלל Raids (הראשון נפתח רק יומיים מאוחר יותר) תסלח לי אם אני מבטל אותה כחרטוט דודי טיפוסי מהסוג הזה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2015, 19:55

אולי אם פיל ספנסר ישחק פחות דסטיני, הוא יספיק לעבוד יותר על הONE:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 אוגוסט 2015, 00:26

DrKeo כתב:אולי אם פיל ספנסר ישחק פחות דסטיני, הוא יספיק לעבוד יותר על הONE:

הוא לא גיימר. אין לו שום קשר למשחקים. מעולם לא היה לו קשר למשחקים. הוא סתם חליפה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 אוגוסט 2015, 08:09

גיימר אמיתי משחק רק קוד! או רק פיפא! או רק פרו! או רק משהו! אחד!!!1
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 אוגוסט 2015, 11:24

DrKeo כתב:אולי אם פיל ספנסר ישחק פחות דסטיני, הוא יספיק לעבוד יותר על הONE:

אני אם הייתי בעל ONE הייתי קצת מודאג מהטעם של המנכ"ל במשחקים אחרי דבר כזה :P

אבל גם יושידה למשל שרף מאות שעות על BB והתארח כבר בכמה סטרימים של המשחק, הוא מעריץ ממש כבד של הסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2015, 12:28

אפשר לשים מאות שעות בBB? זה לא משחק של 40 שעות?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 אוגוסט 2015, 12:31

DrKeo כתב:אפשר לשים מאות שעות בBB? זה לא משחק של 40 שעות?

כן, אבל אז אפשר לשחק בו שוב ואז שוב ואז שוב ואז שוב. למעשה, כל מי ששיחק בBB פעם אחת ושיחק לפני כן במשחקי סולס, כבר שיחק בו שוב ושוב ושוב :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 אוגוסט 2015, 12:50

DrKeo כתב:אפשר לשים מאות שעות בBB? זה לא משחק של 40 שעות?

יש גם NG+ ומבוכים פרוצדוריאלים שאפשר לשרוף עליהם זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2015, 12:57

האמת שסתם התעצלתי והלכתי לHow long to beat וזה אמר:
לסיים את הסיפור - 34 שעות
סיפור + אקסטרז - 44 שעות
לעשות הכל הכל - 73 שעות
וסך הכל השחקן הממוצע - 45 שעות

הרקורד הכי ארוך שיש להם עם המשחק הוא 106 שעות. אני משער שהתשובה באמת נמצאת בלשחק אותו שוב ושוב אני משער.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 אוגוסט 2015, 12:59

או שיכול להיות שהדיווח המקורי היה שהוא שם בסדרה מאות שעות ולא רק ב BB עצמו :)
(כרגיל חופרים)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2015, 13:02

פורום מחורבן...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2015, 19:26

סטטיסטיקה מעניינת, 6% מהאנשים שקנו את דסטיני על הפס4 מעולם לא סיימו את השלב הראשון.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אוגוסט 2015, 19:29

אני משער שהם בטח שחקני מולטי נטו ולא עניין אותם בכלל הקמפיין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2015, 19:40

האמת שאין לי מושג, זה מנותק אחד מהשני לגמרי? יש בכלל קמפיין? כי הבדיקה נעשתה בעזרת אחוז משיגי טרופי של הסיום שלב ראשון.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אוגוסט 2015, 14:38

DrKeo כתב:האמת שאין לי מושג, זה מנותק אחד מהשני לגמרי? יש בכלל קמפיין? כי הבדיקה נעשתה בעזרת אחוז משיגי טרופי של הסיום שלב ראשון.

מצטער על התשובה המאוחרת, מהבטא ששיחקתי הוא מכריח אותך לסיים את השלב הראשון (בטח שם יש 100% השלמה) ואחרי זה אתה רואה מפה עם כל מני פעילויות שאתה יכול לבחור, שם יש משימות STRIKE, קמפיין, מולטי, בטח RAIDS במשחק המלא וכו', אני משער שאלו אנשים שפשוט קפצו למולטי ומקסימום ל RAIDS שנחשבים לחלק ה CO OP הכי טוב במשחק בהפרש גדול והם לא נגעו בקמפיין (שנחשב לגרוע רצח)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוגוסט 2015, 15:20

אבל הוא מכריח אותך לסיים את המשימה הראשונה? כלומר כן חייבים להשלים משימה אחת מהקמפיין? כי לפי מה שהבנתי הם בדקו לפי האצ'יוומנט של המשימה הראשונה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 15 אוגוסט 2015, 22:05

לפי מה שאני זוכר אתה חייב לסיים את המשימה הראשונה על כדור הארץ בשביל להיתקדם כי שם אתה מקבל את הספינה ופוגש את הגוסט. וואלה ממש חייבים לשנוא את המשחק בשביל לא לסיים אותה..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 נובמבר 2015, 10:34

משהו קרא את המגה גילויים בקוטאקו שבוע שעבר בדבר דסטיני? כתבה מדהימה, לא קראתי את כולה, אבל יש שם דברים הזויים, החל מכשלים מטורפים בצד הטכני (עריכת שלב היא משימה כמעט בלתי אפשרית, טעינת הEditor לוקחת 8 שעות, שינוי של 10 דקות מצריך לפתוח לילה לפני את הEditor, לקוות שהוא לא יקרוס בלילה, לעשות את השינוי ועוד Export של 20 דקות), תכנים שהוצאו בשל קשיים בפיתוח (הDreadnought של הTaken king היתה במשחק המקורי), ולמעשה הם הורידו משמעותית את כמות התוכן שתכננו שיהיה במשחק, הסיפור שנגרט אחרי ששנה וחצי הכותבים עבדו על הסיפור בנפרד משאר החברה, אף אחד לא ידע מה כותבים שם, הכותבים לא ידעו מה מפתחים הצוותים האחרים ואחרי שנה וחצי כשחשפו את הסיפור להנהלה הם פיתרו את כל הכותבים, למעשה הסיפור שנכתב במשך שנה לאחר מכן לא נכתב בידי צוות הכתיבה.

מדהים.

דרך אגב, אין יותר DLC למשחק, הם החליטו שהם ישאירו את השנה הקרובה של המשחק על Life support עם תוספים קטנטנים כמו שהם עשו בHaloween עם המסכות, חדשות רעות למי שאוהב את המשחק, פשוט נגמר התוכן.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 49 אורחים