Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2015, 10:53

טוב, המשחק יצא לפני יותר משנה, ועכשיו יצא DLC די גדול ומאוד מוצלח (לפחות עפ"י ביקורות)... סה"כ תמכו בו יפה.
מקווה שילמדו מהטעויות שלהם למשחק הבא, ומן הסתם - שיעשו אותו רק לדור הבא, ובתקווה גם למחשב - ואז יהיה בטח גם מרשים וגדול הרבה יותר

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 נובמבר 2015, 10:54

Laskin כתב:טוב, המשחק יצא לפני יותר משנה, ועכשיו יצא DLC די גדול ומאוד מוצלח (לפחות עפ"י ביקורות)... סה"כ תמכו בו יפה.
מקווה שילמדו מהטעויות שלהם למשחק הבא, ומן הסתם - שיעשו אותו רק לדור הבא, ובתקווה גם למחשב - ואז יהיה בטח גם מרשים וגדול הרבה יותר

זה לא witcher 3, קיבלת dlc שתיים והכל בסדר. המקבילה זה wow לדוגמא.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2015, 11:01

לא, WOW לא מקבילה כי מדובר בשירות עם תשלום חודשי. הציפיות שונות מאוד.
אפשר להקביל לBORDERLANDS, שאכן קיבלו המון DLC, אבל זה גם אומר המון תשלומים :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 נובמבר 2015, 11:13

Laskin כתב:לא, WOW לא מקבילה כי מדובר בשירות עם תשלום חודשי. הציפיות שונות מאוד.

לא מסכים, זה אומנם משחק שהמודל הכלכלי שלו שונה מזה של WOW בעניין התשלומים, אבל לא בעניין דרישות התוכן. מדובר במשחק מולטי המוני עם חברים, יש לך Hub בוא אתה פוגש שחקנים לדוגמא ויוצא לRaids, אומנם המספרים נמוכים מWOW, אבל זה מהות המשחק. זה לא סתם משחק "קואופ", זה יש לך גם בהיילו לדוגמא. דסטיני הוא משחק המוני שנועד להחזיק שחקנים לאורך שנים עם תכנים שיוצאים באופן קבוע עד שיגיע דסטיני 2. אחרת שחקנים ינטשו אותו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2015, 11:25

שוב, הקבלה נכונה היא בורדרלנדס, מכל בחינה. דסטיני זה כמעט חיקוי אחד לאחד שלו.
אתה ממש ממש לא יכול להשוות "דרישות תוכן" שמקבל משחק עם תשלום חודשי (ודי גבוה) לעומת כזה שלא דורש אותו. פשוט לא.

וכנראה באמת שדסטיני 2 יצא כבר בסוף שנה הבאה, אם כבר עכשיו מפסיקים לייצר לו הרחבות מושקעות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 נובמבר 2015, 11:29

קאזז שם את הכתבה הזו איפשהו, וכן לפי איך שהמשחק יצא והתגובות שהוא קיבל בהשקה זה די ברור שמשהו השתבש שם, לא שזה מפריע לו להיות הצלחה גדולה, גם כשבאנג'י מפשלת היא תמיד יודעת לבנות את הבסיס של גיימפליי FPS טוב ככה שאנשים עדיין קונים וממשיכים לשחק גם אם החבילה הכוללת לא משהו.

וכן זה אמור היה להיות פרנצ'ייז שמתפקד כמו "שירות" שיוצאים לו תמיד תכנים נוספים, ככה שעד שיוצא ההמשך הם תמיד מפמפמים עוד DLC ושוחים בנהרות של כסף בעיקרון, לא סתם השקיעו בדבר הזה מאות מליוני דולרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2015, 11:39

נכון, זו הייתה התכנית, אבל כנראה הבינו שמשחק קרוס-פלאטפורם לא מסוגל לחדש מספיק כדי להיות הדבר שהם ציפו ממנו, ובנוסף לקושי של הפיתוח וזה... אני מנחש שפשוט הקדימו את ההמשך בשנה-שנתיים ממה שרצו לעשות במקור.
אם היה מדובר בשירות בתשלום - זה היה סוג-של מחדל, אלא אם הכל היה עובר וממשיך איתך למשחק הבא (מה שלא ממש אפשרי אם עושים מנוע חדש והכל), אבל מאחר וזה לא שירות בתשלום - זה דווקא מבורך בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 נובמבר 2015, 14:15

אם כבר דיברנו על דסטיני, אקטיביז'ן הודיעה בדו"ח הרבעוני שלה שהמשחק הגיע ל 25 מליון שחקנים רשומים, 5 מליון מהם הצטרפו בשלושת החודשים האחרונים, אין בכלל ויכוח שלמרות הכישלון בפיתוח המשחק הצלחה ענקית, מצליח לשמור על המומנטום לאורך זמן ואף להגדיל את הקהל שלו, זה באמת המדד הכי טוב למותג מפלצת:

Activision Blizzard has revealed Destiny currently has more than 25 million registered users, compared with 20 million in May and 16 million in February.

The news comes as part of the company's official earnings report, with more information expected to come out of an investor call scheduled for later today.

The publisher didn't reveal how many accounts are still active, but players are averaging around three hours a day in the game, and it's also become the "most watched console game on Twitch."

http://m.uk.ign.com/articles/2015/11/03/destiny-hits-25-million-players-up-5-million-in-3-months

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2015, 14:19

כן, המשחק ממש מצליח.
אגב אקטיביז'ן - דיברתם כאן כבר על זה שהם קנו את החברה של קאנדי קראש ב-5.9 מליארד דולר?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 נובמבר 2015, 14:20

Laskin כתב:כן, המשחק ממש מצליח.
אגב אקטיביז'ן - דיברתם כאן כבר על זה שהם קנו את החברה של קאנדי קראש ב-5.9 מליארד דולר?

בדיוק הזכרתי את זה עכשיו בת'רד המכירות, איפה שנושא כזה מתאים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2015, 14:35

זה כזה נורא שלא יצא עוד תוכן לדסטיני? הרי שנה הבאה אמור לצאת דסטיני 2. המסמך בזמנו אמר שהם הולכים לעשות כל שנה משחק ראשי או חבילת הרחבה לסירגין ונראה שהם עומדים בזה בנתיים. ספטמבר 14 יצא המשחק, אוקטובר 15 יצאה ההרחבה כך שאני משער שדסטיני 2 יצא בחגים הבאים (אבל לפני נובמבר, רחוק מספיק מCOD).

בנושא הגיימפליי, כן, יש בסיס FPS מעולה לדסטיני. גם להיילו יש בסיס FPS מעולה. הבעיה עם באנג'י היא שהם נורא טובים בלעשות בסיס אבל תמיד הפרוייקטים שלהם מתפוררים באמצע ומה שמסביב לבסיס הוא MEH. זאת פחות או יותר הבעיה של היילו מיומו הראשון ועכשיו זאת הבעיה של דסטיני. אני ממש מאוכזב מזה, הייתי בטוח שדסטיני יהיה המשחק ש"יתקן" את משחקי הFPS של באנג'י.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2015, 14:40

זה בעיקר בגלל שהוא קרוס-פלטפורם לדעתי... בא נשפוט את באנג'י אחרי משחק "הדור הבא" האמיתי שלהם ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2015, 15:00

והיילו 1 היה כי "זה כותר שיגור", היילו 2 היה כי "הSCOPE של המשחק היה לנו גדול מדי" והיילו 3 היה "כי הטכנולוגיה של ה360 הייתה לנו חדשה". זה כבר טרנד, 15 שנים, מה אני אגיד לך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 נובמבר 2015, 15:02

עוד ציטוט שיצא מהדו"ח של אקטי, מסתבר שמתי שיצאה חבילת ההרחבה האחרונה, היו הכי הרבה שחקני DESTINY אונליין בו זמנית אי פעם, די מדהים, כמה משחקי אונליין על הקונסולות מצליחים ליצור כזו רמת עניין והייפ אחרי שנה מההשקה?

On September 15, 2015, Activision Publishing and Bungie released The Taken King, the largest update to the Destiny universe yet, which was enthusiastically received by fans and critics alike. Day-one downloads broke PlayStation records, day-one engagement saw the highest number of active players in Destiny's history, daily player engagement is now well above 3 hours per day and the Destiny community has climbed to over 25 million registered players. Since its launch, Destiny has become the most watched console game on Twitch.

לפחות אני אישית לא זוכר שקראתי סטטיסטיקה בסגנון "שיא שחקני אונליין אחרי חבילה X ב COD או בבאטלפילד" אפילו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2015, 15:03

לא מתווכח נדב, מאז ONI לא קניתי משחק שלהם... ובכל זאת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2015, 15:12

Laskin כתב:לא מתווכח נדב, מאז ONI לא קניתי משחק שלהם... ובכל זאת :)

הם חברה מעצבנת כי כשאתה מרים משחק שלהם הוא תמיד כיף, מרגיש כיף. אבל אז אתה אומר WTF כשאתה מתחיל לשחק קצת ואתה חווה את השלבים שלהם. דסטיני היה קונספט עלילתי של פאקינג 9 שנים ובסוף הם זורקים הכל לפח כי הסופרקאט היה קצת בנאלי? כאילו מה נסגר, פלפלו קצת עניינים, תשנו כמה דברים, שפרו כתיבה ובימוי, אפילו את הדבר הכי בנאלי אפשר לעשות בצורה טובה. אבל ככה לעשות פרנקנשטיין? באמת לא ברור העניין. אבל זה לא מפתיע אותי, היילו 1 לא היה שונה בהרבה, משחק שפשוט היה קטסטרופה בE3 חצי שנה לשחרור שלו. סיימו את המשחק הזה בעזרת אזורים ריקים, COPY PASTE וכל מני טכניקות BACK TRACKING רק כדי שיהיה להם מוצר שאפשר לשווק בשיגור של הXBOX.

בלינג, מה שאתה מדבר עליו הוא מנטליות של משחקי MMO. לרוב הם מקבלים בוסט גדול במשתמשים כשיוצאות חבילות הרחבה. ככה WOW עובד, כנראה כי השחקנים שיש להם כבר את המשחק חוזרים אליו ומצטרפים חדשים בגלל ההייפ.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 נובמבר 2015, 15:15

בדיוק, זה די מדהים שהם הצליחו להשריש מנטליות כזו למשחק FPS שכל עקרונות ה MMO שהבטיחו איתו נכשלו כישלון חרוץ.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 נובמבר 2015, 15:26

DrKeo כתב:זה כזה נורא שלא יצא עוד תוכן לדסטיני? הרי שנה הבאה אמור לצאת דסטיני 2. המסמך בזמנו אמר שהם הולכים לעשות כל שנה משחק ראשי או חבילת הרחבה לסירגין ונראה שהם עומדים בזה בנתיים. ספטמבר 14 יצא המשחק, אוקטובר 15 יצאה ההרחבה כך שאני משער שדסטיני 2 יצא בחגים הבאים (אבל לפני נובמבר, רחוק מספיק מCOD).

בנושא הגיימפליי, כן, יש בסיס FPS מעולה לדסטיני. גם להיילו יש בסיס FPS מעולה. הבעיה עם באנג'י היא שהם נורא טובים בלעשות בסיס אבל תמיד הפרוייקטים שלהם מתפוררים באמצע ומה שמסביב לבסיס הוא MEH. זאת פחות או יותר הבעיה של היילו מיומו הראשון ועכשיו זאת הבעיה של דסטיני. אני ממש מאוכזב מזה, הייתי בטוח שדסטיני יהיה המשחק ש"יתקן" את משחקי הFPS של באנג'י.

זה כזה נורא כי זה משחק MMO שאין בו מה לעשות, הוא יגווע אחרת. בגלל זה עיתונאים שמשחקים בDestiny היו בהלם שהם הולכים להוציא רק תכנים בדמות חבילת הHalloween האחרונה שהיתה מביישת. דרך אגב, זה מצחיק שTaken king הוא כל כך נפלא, זה פאקינג חלק מהמשחק המקורי שחתכו החוצה, התוכן DLC האמיתי בכלל לא שוחרר כנראה. בטח הם דוחפים אותו ל-2. בכלל יש שם פיאסקו ענק בדמות הDLC.

דרך אגב, כתבו גם בכתבה שהם הביאו אנשים מDiablo 3 שילמדו אותם איך לתקן את מערכת הLoot שלהם אחרי השיגור, כי בדומה להם גם דיאבלו 3 היה דפוק מהשיגור כפי שכולנו זוכרים וחווינו על בשרנו בכל אספקט טכני ותוכני אפשרי.

In December of 2014, Diablo III director Josh Mosqueira and a few other members of his team at Blizzard came to Bungie for a talk, according to two people who were there. The parallels were uncanny; Diablo III had launched to commercial success in 2012 but saw a great deal of criticism from fans thanks to randomized loot, frustrating online DRM, and a lack of endgame content. Both games shared a publisher, Activision, that thought Destiny could redeem itself in fans’ eyes the way Diablo III eventually had after its release.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2015, 15:59

האנשים של דיאבלו 3 צריכים להביא אנשים מדיאבלו 2 שיתקנו להם את המערכת LOOT :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 נובמבר 2015, 09:26

Death_119 כתב:
Laskin כתב:לא, WOW לא מקבילה כי מדובר בשירות עם תשלום חודשי. הציפיות שונות מאוד.

לא מסכים, זה אומנם משחק שהמודל הכלכלי שלו שונה מזה של WOW בעניין התשלומים, אבל לא בעניין דרישות התוכן. מדובר במשחק מולטי המוני עם חברים, יש לך Hub בוא אתה פוגש שחקנים לדוגמא ויוצא לRaids

מי שמשווה בין דסטיני וWOW כמשחקים המוניים, או לא שיחק בדסטיני, או לא שיחק בWOW, או לא מבין מה משמעות הביטוי "המוני". באנג'י לעולם לא בנו MMO, למעשה הם ציינו במפורש שהם לא עושים MMO מספר פעמים במהלך הפיתוח.
בורדלנדס הוא הדבר הכי קרוב אליו כיום, אבל נראה שלמרות שבורדרלנדס הוא המותג הכי נמכר של 2K דסטיני כבר עקף אותו בסיבוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2015, 11:34

דסטיני באמת מכר בערך כפול מבורדרלנדס (כלומר לפי VGC, אין נתוני מכירות רשמיים לדסטיני אחרי שנה בשוק שזה ממש אבל ממש מוזר) אבל היה לו תקציב פרסום גבוה פי כמה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 נובמבר 2015, 11:43

אני זוכר שדווקא כן דיברו על דסטיני כמשחק שלוקח אלמנטים מ MMO, ברור שהוא לא היה אמור להיות נטו MMO, אבל כששאלו את באנג'י מה זה הם הזכירו תערובת שכזו שכוללת גם אלמנטים כאלו (אני זוכר גם בזמנו שתמיד אנשים לא הבינו מה זה בדיוק דסטיני ואיך זה יעבוד), בטח מבחינה קהילתית, וברור שהמוצר הסופי נכשל בזה, האספקט הקהילתי המוני חלש מאוד.

למרות שאין ספק שה fan base של המשחק מאוד אדוק ונשאר נאמן לו, משהו שאני משער שהוא אחת המטרות העיקריות שלהם עם המותג ובזה הם הצליחו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2015, 11:46

bling כתב:אני זוכר שדווקא כן דיברו על דסטיני כמשחק שלוקח אלמנטים מ MMO, ברור שהוא לא היה אמור להיות נטו MMO, אבל כששאלו את באנג'י מה זה הם הזכירו תערובת שכזו שכוללת גם אלמנטים כאלו (אני זוכר גם בזמנו שתמיד אנשים לא הבינו מה זה בדיוק דסטיני ואיך זה יעבוד), בטח מבחינה קהילתית, וברור שהמוצר הסופי נכשל בזה, האספקט הקהילתי המוני חלש מאוד.

למרות שאין ספק שה fan base של המשחק מאוד אדוק ונשאר נאמן לו, משהו שאני משער שהוא אחת המטרות העיקריות שלהם עם המותג ובזה הם הצליחו.

כן, הם באמת התיחסו אליו כסוג של MMO אבל בסופו של דבר הוא גרסה סגורה יותר של בורדרלנדס עם יותר שחקנים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 נובמבר 2015, 11:57

DrKeo כתב:
bling כתב:אני זוכר שדווקא כן דיברו על דסטיני כמשחק שלוקח אלמנטים מ MMO, ברור שהוא לא היה אמור להיות נטו MMO, אבל כששאלו את באנג'י מה זה הם הזכירו תערובת שכזו שכוללת גם אלמנטים כאלו (אני זוכר גם בזמנו שתמיד אנשים לא הבינו מה זה בדיוק דסטיני ואיך זה יעבוד), בטח מבחינה קהילתית, וברור שהמוצר הסופי נכשל בזה, האספקט הקהילתי המוני חלש מאוד.

כן, הם באמת התיחסו אליו כסוג של MMO אבל בסופו של דבר הוא גרסה סגורה יותר של בורדרלנדס עם יותר שחקנים.

נכון, הם לא עמדו בהבטחות, ו SWYM אמר שהם בחיים לא דיברו עליו על כך שעושים אותו כ MMO, גם אם הם אף פעם לא אמרו שזה נטו MMO, הם כן דיברו על אלמנטים חזקים מהתחום הזה ובזה הם די כשלו.

עוד מהבטא היה ברור שהאספקט ההמוני חלש עד לא קיים ומסתכם בכמה אנשים זרים (וגם בכמות מסכנה) שאתה רואה לפעמים רצים במפה ושאין לך יכולת נורמלית לתקשר איתם ככה שהם מתפקדים כלא יותר מתפאורה, אני מהמר שאם המשחק היה לדור הבא בלבד יכלו לפתח את זה יותר טוב, בטח הדור הקודם דפק את כל הסקופ ה MMO'י שהיה צריך להיות למשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2015, 12:01

הם נכשלו בלקיים את מה שהם הבטיחו לדסטיני אבל הביאו מכניקות בסיסיות מעולות. אני עוד זוכר שהם דברו על איך תשמע באופק כל מני קבוצות שונות של שחקנים שנלחמים ואולי דרכחם יצטלבו, אולי לא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 65 אורחים