Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Destiny - הת׳רד הרשמי למשחק הבא של באנג׳י

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 09:29

שמעו, היילו הצליח לפי דעתי 90 אחוז בגלל מיתוג ושיווק יוצאי דופן. אני מעולם לא הבנתי את ההצלחה המסחררת שלו, אבל פימפמו אותו מספיק טוב כדי שכל גיימר אמריקאי שני יהיה מעריץ.
עכשיו זה תחילת דור, ואני חושב שהם רוצים להיות הדבר הגדול הבא. האמת, קצת קשה לי לראות איך זה קורה, כשהוא לא מביא משהו ממש חדש, אבל אותו הדבר חשבתי על היילו ובסוף יצאתי נקניק ^_^

בקיצור, זה הימור ענק, אבל הוא עלול מאוד להשתלם בסוף.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2014, 09:48

DrKeo כתב:כי ממשחק חדש מפיצה עושה 27$ לעותק שנמכר במחיר מלא בחנות ריטייל או 42$ לעותק שנמכר בדיגיטלי. זה אומר שאם כל עותק ימכר במחיר מלא ורק בדיגיטלי (סנריו הכי אופטימאלי שלא קיים במציאות מן הסתם) הם יצטרכו למכור 12 מליון עותקים שאם אני לא טועה אף משחק היילו לא מכר ככה. הם מצפים פה כנראה למכירות COD פלוס המון DLC פלוס המון מיקרותשלומים אחרת אין לי שמץ של מושג איך הם הולכים להרוויח כאן.

נראה לי שההגיון היחידי פה הוא שהם החליטו להשקיע במותג 500 מליון והם כוללים במספר הזה את הפיתוח של החבילת הרחבה הראשונה (הם אמרו שיצא לסירוגין כל שנה משחק דסטיני ובשנה הבאה הרחבה, ככה עד 3 משחקים ושלוש הרחבות למשך 6 שנים) ואת הפרסום שלה או בכלליות תקציב לכל הסדרה. זה סכום הזוי, GTA5 שהיה מפלצת פיתוח ופרסום עלה 250 מליון והוא היה 20+ מליון מכירות בכיס עוד לפני שכתבו שורה אחת של קוד שלו. להשקיע בבאנג'י שקיימת כבר 25 שנים אבל היה להם רק משחק אחד מצליח באמת וגם הוא מצליח בגלל סוג של התישרות הכוכבים המושלמת עבורו (שיגור קונסולה ראשונה של מיקרוסופט שהוא היה הכותר היחיד לקנות לה במשך חצי שנה פחות או יותר, דמואים טכנים שהגיעו עם עלית המאיצים הגרפים והולדת הGEFORCE שפוצצו לגיימרים את המוח בשילוב עם הייפ אדיר שגובל בהזוי לקראת המשחק) נשמע לי טיפה הזוי.

כלומר שלא תבין אותי לא נכון, אם הייתי אקטיוויז'ן הייתי שם גב כלכלי מאוד חזק מאחורי המשחק אבל לשים פי 2 יותר ממה שאני שם על COD ופי 2 ממה ששמו על המשחק הכי מצליח בהסטוריה GTA5? באמת? קצת הימור קיצוני לדעתי. ברור שאין מצב שהמשחק לא ימכור טוב, עם כזה קמפיין מתחת ל15 מליון זאת הבושה הכי גדולה בהסטוריה של הגיימינג, אבל מתחיל לשמע כאן כאילו יש חצי בועה הזויה סביבו.

כן לא יודע למה כתבתי 5 מיליון ולא 10 מיליון. יצא לי משהו משונה בחישוב.

בכל אופן אל תשכח שמותג זה הרבה מעבר למיקרו תשלומים וחבילות הרחבה. זה יכול להיות בובות... סרט מצוייר... סרט רגיל... בובה בארוחות ילדים של מקדונלדס. קשה לצפות את זה וברור שיש פה הימור אבל כזה הוא עסקי הטריפל איי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 מאי 2014, 09:52

Laskin כתב:שמעו, היילו הצליח לפי דעתי 90 אחוז בגלל מיתוג ושיווק יוצאי דופן. אני מעולם לא הבנתי את ההצלחה המסחררת שלו, אבל פימפמו אותו מספיק טוב כדי שכל גיימר אמריקאי שני יהיה מעריץ.
עכשיו זה תחילת דור, ואני חושב שהם רוצים להיות הדבר הגדול הבא. האמת, קצת קשה לי לראות איך זה קורה, כשהוא לא מביא משהו ממש חדש, אבל אותו הדבר חשבתי על היילו ובסוף יצאתי נקניק ^_^

בקיצור, זה הימור ענק, אבל הוא עלול מאוד להשתלם בסוף.

אמממ... לא. היילו הצליח כי הוא היה יצירת מופת מטורפת כשיצא האקסבוקס הראשון, הוא היה נראה טוב משמעותית מכל דבר אחר שהיה בחוץ באותו רגע, הוא היה למשך תקופה ארוכה הדבר הטוב היחיד שהיה על האקסבוקס הראשונה ולכן זכה להצלחה מטורפת במכירות ובכלל היה משחק פורץ דרך, שימוש אמיתי ומאוזן ברכבים בFPS, מולטי אמיתי בקונסולות ועוד אחד עם Split screen של ארבעה שחקנים ובכלל באמת השוטר הטוב ביותר שיצא באותה תקופה לקונסולות. הוא היה השוטר האמיתי הראשון לקונסולות ועשה עבודה פי אלף יותר טובה מGolden Eye וTurok על ה64. הוא הביא את עידן הFPS לקונסולות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 10:06

מסכים בעניין ההיצע על הקונסולות, אבל עדיין אנשים לא היו שוקלים בכלל לקנות קונסולה (די גרועה, ביחס למתחרים) במיוחד בשביל משחק אחד... אלמלא הפרסום המאסיבי והשיווק המדוייק לקהל היעד.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2014, 10:22

איזה פרסום מאסיבי? אני די בטוח שבזמנים ההם תקציב פרסום היה מיליון או 2. אולי אני טועה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 מאי 2014, 10:31

Laskin כתב:מסכים בעניין ההיצע על הקונסולות, אבל עדיין אנשים לא היו שוקלים בכלל לקנות קונסולה (די גרועה, ביחס למתחרים) במיוחד בשביל משחק אחד... אלמלא הפרסום המאסיבי והשיווק המדוייק לקהל היעד.

הוא היה משחק שיגור, משום מה לא היה היצע גדול כמו כל שיגור מלבד היילו. אבל באמת שמדובר בשוטר שהוא לא רק מסע פירסום, מדובר במשחק שקיבל ציונים בשמיים וחולל מהפך אמיתי בעולם השוטרים בקונסולות. תקח את המשוואה הבאה: המשחק עם הגרפיקה הטובה ביותר שיש + שוטר אמיתי בקונסולות + אונליין לראשונה בקונסולות + ציונים בשמיים = אורגזמה מטורפת של גיימרים בכל מקום. אתה משום קורא לקהל הגיימרים טיפש שלא מסוגל לקנות משחק על היותו משחק טוב אם לא יפמפמו לנו את זה כפרסומת.

אם עכשיו היינו חוזרים 10+ שנים אחורה והיינו לקראת השיגור של היילו הפורום הזה היה כמקרחה ואנשים היו מקבלים אורגזמה בכל הודעה שנייה לקראת השיגור והויכוחים שהיו רצים פה. היילו הוא סנסציה בלי כל צורך בשום מסע פרסום.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 10:45

זה עניין של טעם, אני לא מצאתי את היילו מרשים בכלל, בטח לא 3 שנים אחרי HL... וכן, כמו COD - אני רואה בו שטות שפונה לאמריקאים שטופי מח :) אבל זה לא אומר שאני רואה את כל הגיימרים טיפשים שלא מסוגלים לקנות משחק על היותו משחק טוב... רק חלק מהם ^_^

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מאי 2014, 11:02

יש עוד אפשרות להחזרת כל הכסף הזה, כמובן.
מכיוון שמדובר במשחק דומי MMO (או בעצם לגמרי MMO?), אולי יהיה לו מודל תמחור דומה?
הכריזו שמדובר במשחק 60 דולר רגיל ולא במשחק שידרוש מנוי? יכול להיות שהם רוצים שיהיה להם WOW לא על PC ובגלל זה ההשקעה העצומה נראית להם הגיונית?

קשה לי להאמין שזמן קצר כל כך לפני השחרור לא יכריזו דבר כזה, אבל אי אפשר לדעת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 11:32

הוא לא ידרוש מנוי, אבל ברור לגמרי שיהיה מתישהו שירות "פרימיום"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2014, 11:40

Death_119 כתב:אמממ... לא. היילו הצליח כי הוא היה יצירת מופת מטורפת כשיצא האקסבוקס הראשון, הוא היה נראה טוב משמעותית מכל דבר אחר שהיה בחוץ באותו רגע, הוא היה למשך תקופה ארוכה הדבר הטוב היחיד שהיה על האקסבוקס הראשונה ולכן זכה להצלחה מטורפת במכירות ובכלל היה משחק פורץ דרך, שימוש אמיתי ומאוזן ברכבים בFPS, מולטי אמיתי בקונסולות ועוד אחד עם Split screen של ארבעה שחקנים ובכלל באמת השוטר הטוב ביותר שיצא באותה תקופה לקונסולות. הוא היה השוטר האמיתי הראשון לקונסולות ועשה עבודה פי אלף יותר טובה מGolden Eye וTurok על ה64. הוא הביא את עידן הFPS לקונסולות.

היילו הראשון הציע משחק AAA ראשון ויחידי על קונסולה במשך חודשים, זה למה הוא הצליח. בשילוב עם הייפ גרפי שהלך לעזאזל עד שהוא יצא (לקח לו שנתיים, כשהוא יצא מרשים גרפית הוא כבר לא היה יותר מדי ליד MGS2 או רוג סקוודרון בזמנו) אבל שימר את ההייפ למשחק והעובדה שהוא היה הPOSTER BOY של הXBOX הפך אותו למותג מגה פופולרי. ספליט סקרין ל4 וכדומה, הN64 צוחק להיילו פנים 5 שנים לפניו.

היילו היה המותג שטמטמם את הFPS והצליח לתפוס הרבה אמריקאים שחפשו פשוט ומהיר בלי לחשוב יותר מדי. הוא היה השחר של ה"שני נשקים בריאות מתחדשת", פגע דיוק בנקודה שכל רנדנק רצה לשחק בו בשילוב עם "קונסלה אמריקאית FUCK YEAH!".

סוויס, אני רק אומר שזה הימור פסיכי. 250 מליון זה הימור ממש גדול, 500 מליון זאת פסיכוזה. המשחק הזה יצטרך למכור איזה 20 מליון יחידות כדי להיות רווחי זה פסיכי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2014, 11:50

כבר כמה פעמים ששלחתי את התגובה והיא לא מופיעה (ואין הודעת שגיאה) אז אם פתאום ההודעה שלי תופיעה כמה פעמים ברצף עמכם הסליחה.

אני חושש מפתיחה של דיון מטופש על טיב המשחק אבל בכל זאת אומר... לא מבין מה HL קשור לדיון. אומנם אישית מעולם לא שיחקתי בHL, שיחקתי רק ב2 אבל אני חושב שבטוח להניח ש2 מתקדם מ1 וככזה אוכל להביע דעה... הלחימה בHL שונה מאוד מהיילו. המבנה של החיילים בהיילו ביחד עם הסגנון היותר טוויצ'י-אנריל שלו הופכים את הלחימה לשונה מאוד. תוסיף לזה את העובדה שזה משחק שאשכרה עובד טוב(כלומר מהנה) עם שלט וקיבלת משהו שאני לא מבין מה הטעם לנסות להשוות אליו את HL.

בתור מי שבזמנו היה משחק אך ורק במחשב אכן אין בשורה בהיילו. אבל אלה (כולל אני) לא מי שרכש את המשחק. ובלי קשר שוב אציין שהמבנה של החיילים לטעמי הופך את הלחימה בהם למעניינת יותר ממשחקי FPS שהיו בזמנו.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 11:57

לה, הוא צריך למכור איזה 8 מליון עותקים, ועוד DLC או שניים למחצית מהרוכשים.
אפשרי בהחלט, וכמובן שאם יצא מוצלח אז המשחק השני יוכל לקבל מחצית מההשקעה ולהכניס סכום גבוה יותר.

אנחנו פשוט צריכים להתרגל למספרים של הוליווד ומעלה. בכל זאת - התעשייה עברה את הוליווד כבר, והיא תכפיל אותה מהר מאוד.
אני מניח שבעשור הקרוב נראה משחק שהשקיעו בו גם מליארד דולר.
בקרוב גם יחשפו שקווין ספייסי קיבל 20 מליון דולר על התפקיד שלו, וזה גם לא יפתיע אותי יותר מדי. מדובר במשחק שמכניס יותר מאווטאר, אין סיבה שגם שכר השחקנים יהיה מאוד שונה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 12:01

swiss-the-engine כתב:כבר כמה פעמים ששלחתי את התגובה והיא לא מופיעה (ואין הודעת שגיאה) אז אם פתאום ההודעה שלי תופיעה כמה פעמים ברצף עמכם הסליחה.

אני חושש מפתיחה של דיון מטופש על טיב המשחק אבל בכל זאת אומר... לא מבין מה HL קשור לדיון. אומנם אישית מעולם לא שיחקתי בHL, שיחקתי רק ב2 אבל אני חושב שבטוח להניח ש2 מתקדם מ1 וככזה אוכל להביע דעה... הלחימה בHL שונה מאוד מהיילו. המבנה של החיילים בהיילו ביחד עם הסגנון היותר טוויצ'י-אנריל שלו הופכים את הלחימה לשונה מאוד. תוסיף לזה את העובדה שזה משחק שאשכרה עובד טוב(כלומר מהנה) עם שלט וקיבלת משהו שאני לא מבין מה הטעם לנסות להשוות אליו את HL.

בתור מי שבזמנו היה משחק אך ורק במחשב אכן אין בשורה בהיילו. אבל אלה (כולל אני) לא מי שרכש את המשחק. ובלי קשר שוב אציין שהמבנה של החיילים לטעמי הופך את הלחימה בהם למעניינת יותר ממשחקי FPS שהיו בזמנו.

שוב, לא מתווכח על דיעה, רק על העובדה ששלוש שנים קודם יצא HL והוא הביא בשורה אדירה למשחקי FPS, שלדעתי ביטלה כל בשורה שהיילו הביא. כמובן שיש גם את TF ואת CS שיצאו שנתיים לפניו והביאו בשורות הרבה יותר מרעישות בתחום המולטי - שוב, בעיניי.
כן, מי שלא היה לו מחשב - אז היילו הביא דברים מעולים עבורו. אבל מאחר וזה בערך כל מה שהיה בקונסולה, אני אישית לא הבנתי למה שמישהו יקנה עבור משחק שיש לו "מתחרים" טובים בהרבה על המחשב, שכמעט לכולנו יש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 12:01

Laskin כתב:לה, הוא צריך למכור איזה 8 מליון עותקים, ועוד DLC או שניים למחצית מהרוכשים (או SEASON PASS לרבע מהם)
אפשרי בהחלט, וכמובן שאם יצא מוצלח אז המשחק השני יוכל לקבל מחצית מההשקעה ולהכניס סכום גבוה יותר.

אנחנו פשוט צריכים להתרגל למספרים של הוליווד ומעלה. בכל זאת - התעשייה עברה את הוליווד כבר, והיא תכפיל אותה מהר מאוד.
אני מניח שבעשור הקרוב נראה משחק שהשקיעו בו גם מליארד דולר.
בקרוב גם יחשפו שקווין ספייסי קיבל 20 מליון דולר על התפקיד שלו, וזה גם לא יפתיע אותי יותר מדי. מדובר במשחק שמכניס יותר מאווטאר, אין סיבה שגם שכר השחקנים יהיה מאוד שונה :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2014, 12:10

Laskin כתב:
שוב, לא מתווכח על דיעה, רק על העובדה ששלוש שנים קודם יצא HL והוא הביא בשורה אדירה למשחקי FPS, שלדעתי ביטלה כל בשורה שהיילו הביא. כמובן שיש גם את TF ואת CS שיצאו שנתיים לפניו והביאו בשורות הרבה יותר מרעישות בתחום המולטי - שוב, בעיניי.
כן, מי שלא היה לו מחשב - אז היילו הביא דברים מעולים עבורו. אבל מאחר וזה בערך כל מה שהיה בקונסולה, אני אישית לא הבנתי למה שמישהו יקנה עבור משחק שיש לו "מתחרים" טובים בהרבה על המחשב, שכמעט לכולנו יש.

אבל "העובדה" שלך היא דעה :). זה שHL יצא שלוש שנים לפני כן זאת עובדה אבל זה שהבשורה שהוא הביא מבטלת את הבשורה שהיילו הביא היא כבר דעה. אומנם רשמת בתוך המשפט "שלדעתי" אבל בתחילת המשפט רשמת שאתה לא מתווכח על דיעה.

בכל אופן יש בשורה והיא לשחקני קונסולות (לטעמי הAI גם לשחקני מחשב אבל באמת שאחרי יותר מעשור אני כנראה לא יכול להתווכח בביטחון שכל הFPSים ששיחקתי על הPC היה להם AI פחות טוב ומעניין מהיילו). נדב מזכיר את גולדןאיי וספליט סקרין... לי לא מובן איך (מעבר לתחושות נוסטלגיה ורודות) אפשר בכלל להעלות את גולדן איי... זה היה המשחק FPS הראשון ששיחקתי על קונסולה וזה היה הדבר הכי קלאנקי שחוויתי בחיי ולא הבנתי איך מישהו מעוניין לשחק ככה בFPS.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 12:21

כן, דיברתי על העובדה שהוא יצא שלוש שנים קודם :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2014, 12:34

הסרט היקר בהסטוריה (וזה כולל תקציב פרסום כי בקולנוע התקציב כולל ה-כ-ל) עלה 300 מליון, אתה מדבר פה על כמעט פי 2. זה פסיכי ברמות מפגרות לגמרי, זה פי 2 מכל סרט קולנוע או משחק אי פעם ורק בשביל להחזיר את ההשקע, לא להרוויח, המשחק צריך להיות בטופ 10 משחקים הכי מוכרים בהסטוריה. זה פסיכי, פסיכי!

בנושא היילו, לא צריך להגזים. הוא לא היה בשורה ולא כלום, הוא היה החווית FPS בקונסולות ראשונה להרבה אמריקאים שמעולם לא נגעו בPC או בN64 אבל ז'אנר הFPS היה מאוד פופולרי בשנות ה90 עם משחקים כמו טורוק, גולדן איי, PD ואפילו סדרת MOH שהתחילה בפס1 בשנות ה90. בPC הז'אנר בכלל שלט, אין כלל השוואה ולגיימר PC היילו היה בעיקר ירידה ברמה ולא עליה. היילו הביא בעיקר פתיחות שלבים חיצונים ושליטה טובה ברכבים, הוא לא היה מהפכה גרפית וגם לא בגיימפליי (אפילו סכמת השליטה שלו היא פשוט של טורוק 1 משנת 96), הוא בעיקר הצליח לפשט את ז'אנר הFPS לקהל האמריקאי הפשוט של הקונסולות שמעולם לא שחק בFPS ולא ממש ידע איך להשתלט על 12 נשקים או להסתובב ולחפש חבילות בריאות.

הוא פשוט היה STUPID FUN שגיימרים שלא הכירו את ז'אנר הFPS חפשו והוא היה יופי של MY FIRST FPS. בשילוב עם שיגור קונסולה ככותר דגל, יובש מאוד גדול בחצי שנה הראשונה וקצת כבוד אמריקאי לקונסולה האמריקאית הטובה הראשונה מאז האטארי 2600 הוא זכה לפופולריות גדולה. הוא פשוט היה במקום הנכון בזמן הנכון ועם הנוסחה הנכונה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2014, 12:42

Laskin כתב:כן, דיברתי על העובדה שהוא יצא שלוש שנים קודם :P

אבל זאת עובדה שלא מקדמת את הדיון. אבל די... מספיק עם היילו. דסטיני יכול ללכת לכאן או לכאן. אני נוטה לחשוב שהוא יהיה הצלחה. אם הציונים שלו יהיו בשמיים (אני חושב שכן כי כל מי שאוהב את הנוסחה של היילו כנראה יאהב את דסטיני רק שבנוסף הוא יכול לרענן בהרבה מובנים כי הוא לא כלוא בLORE וכו של מותג מבוסס) אז הוא ימכור מספיק בשביל להצדיק השקעה של 500 מיליון דולר.

די נדב מספיק לבלבל את המוח עם הדעה שלך בתור עובדה. אני שחקן FPS מימים ימימה ומת על היילו ולא רואה בו dumb fun ולא נעליים. עד כמה שאני מבין דודי נורא אוהב את היילו והוא כבר ניהל איתי דיון קצרצר ומתנשא בדבר היותו שחקן אנריל מהמעלה הראשונה.

אתה חושב שHL טוב מהיילו ואני חושב שהיילו טוב מHL (למרות שכבר ציינתי למה לא הייתי משווה בכלל). זאת דיעה ותו לא. אם כבר תשווה את היילו לאנריל או קווייק ותשווה רק מבחינת גיימפליי ואז באמת לא יהיה ממש מה להתווכח בנושא.
נערך לאחרונה על ידי swiss-the-engine ב 08 מאי 2014, 12:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מאי 2014, 20:50

swiss-the-engine כתב:אבל זאת עובדה שלא מקדמת את הדיון. אבל די... מספיק עם היילו. דסטיני יכול ללכת לכאן או לכאן. אני נוטה לחשוב שהוא יהיה הצלחה. אם הציונים שלו יהיו בשמיים (אני חושב שכן כי כל מי שאוהב את הנוסחה של היילו כנראה יאהב את דסטיני רק שבנוסף הוא יכול לרענן בהרבה מובנים כי הוא לא כלוא בLORE וכו של מותג מבוסס) אז הוא ימכור מספיק בשביל להצדיק השקעה של 500 מיליון דולר.

אני חושב שהוא יכול להצליח, גם כי הוא ממלא נישה שלא כל כך תפוסה, של FPS RPG. ראינו עם בורדרלנס שיש לא מעט ביקוש למשחק מהסוג הזה ואין ממש הרבה משחקים בסגנון בורדרלנדס, בטח לא אחד עם סגנון קצת פחות הומוריסטי.

הוא יהיה הצלחה, ללא ספק. אם המספר הזה של 500 מיליון, ההצלחה הזאת לא בהכרח תחזיר את ההשקעה כרגע, אבל יכול להיות שהיא כן תבסס את המותג בצורה כזאת שהם יוכלו לעשות את המיליארד בשנה שהם עושים היום מCOD ואני מנחש שזו התקווה/תוכנית שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2014, 12:52

הוא יהיה הצלחה, ללא ספק. אם המספר הזה של 500 מיליון, ההצלחה הזאת לא בהכרח תחזיר את ההשקעה כרגע, אבל יכול להיות שהיא כן תבסס את המותג בצורה כזאת שהם יוכלו לעשות את המיליארד בשנה שהם עושים היום מCOD ואני מנחש שזו התקווה/תוכנית שלהם.

נראה לי די ברור שזאת התכנית שלהם בין אם באמת יחזירו את ההשקעה עם המשחק הראשון ובין אם לא.

נ.ב
צריך גם לזכור שיש פה עסקה (אני חושב) יחודית בין באנג'י לבין אקטיביזן. בסופו של יום ההסכם מאפשר לאקטי לחתוך מתי שבא להם ולהשאיר את באנג'י באויר. הגיוני שכחלק מההסכם הזה אקטי צריכה לעשות מאמץ כביר על מנת לגרום לפחות למשחק הראשון להיות הצלחה מסחררת ובסיס איתן לסדרה/פרה חדשה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מאי 2014, 20:55

swiss-the-engine כתב:נראה לי די ברור שזאת התכנית שלהם בין אם באמת יחזירו את ההשקעה עם המשחק הראשון ובין אם לא.

נ.ב
צריך גם לזכור שיש פה עסקה (אני חושב) יחודית בין באנג'י לבין אקטיביזן. בסופו של יום ההסכם מאפשר לאקטי לחתוך מתי שבא להם ולהשאיר את באנג'י באויר. הגיוני שכחלק מההסכם הזה אקטי צריכה לעשות מאמץ כביר על מנת לגרום לפחות למשחק הראשון להיות הצלחה מסחררת ובסיס איתן לסדרה/פרה חדשה.

אקטי יכולים לחתוך מתי שבא להם? זה חלק ממה שנחשף בזמנו, כשההסכם כולו דלף?
ובאנג'י? הם יכולים לסיים את ההתקשרות, אם מתחשק להם? אני יודע שהזכויות על המותג ישארו אצלם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2014, 12:59

DrKeo כתב:הסרט היקר בהסטוריה (וזה כולל תקציב פרסום כי בקולנוע התקציב כולל ה-כ-ל) עלה 300 מליון, אתה מדבר פה על כמעט פי 2. זה פסיכי ברמות מפגרות לגמרי, זה פי 2 מכל סרט קולנוע או משחק אי פעם ורק בשביל להחזיר את ההשקע, לא להרוויח, המשחק צריך להיות בטופ 10 משחקים הכי מוכרים בהסטוריה. זה פסיכי, פסיכי!

בנושא היילו, לא צריך להגזים. הוא לא היה בשורה ולא כלום, הוא היה החווית FPS בקונסולות ראשונה להרבה אמריקאים שמעולם לא נגעו בPC או בN64 אבל ז'אנר הFPS היה מאוד פופולרי בשנות ה90 עם משחקים כמו טורוק, גולדן איי, PD ואפילו סדרת MOH שהתחילה בפס1 בשנות ה90. בPC הז'אנר בכלל שלט, אין כלל השוואה ולגיימר PC היילו היה בעיקר ירידה ברמה ולא עליה. היילו הביא בעיקר פתיחות שלבים חיצונים ושליטה טובה ברכבים, הוא לא היה מהפכה גרפית וגם לא בגיימפליי (אפילו סכמת השליטה שלו היא פשוט של טורוק 1 משנת 96), הוא בעיקר הצליח לפשט את ז'אנר הFPS לקהל האמריקאי הפשוט של הקונסולות שמעולם לא שחק בFPS ולא ממש ידע איך להשתלט על 12 נשקים או להסתובב ולחפש חבילות בריאות.

הוא פשוט היה STUPID FUN שגיימרים שלא הכירו את ז'אנר הFPS חפשו והוא היה יופי של MY FIRST FPS. בשילוב עם שיגור קונסולה ככותר דגל, יובש מאוד גדול בחצי שנה הראשונה וקצת כבוד אמריקאי לקונסולה האמריקאית הטובה הראשונה מאז האטארי 2600 הוא זכה לפופולריות גדולה. הוא פשוט היה במקום הנכון בזמן הנכון ועם הנוסחה הנכונה.

כן, אבל תעשיית המשחקים עברה את הוליווד ואם אתה תחשיב גם את הקז'ואל, הניידים וכל האנגרי-בירדס והקאסל-קראשרס - בכלל יש לך כאן תעשייה שלא רואה את הוליווד ממטר, ובזכות אותם "גיימרים" של הסמארטפונים בעשור האחרון, אנחנו צפויים לראות הרבה יותר גיימרים אמיתיים בדור הזה, ופוטנציאל המכירות גבוה משמעותית מכל תקופה אחרת. בנוסף, שוב, יש את עניין המיקרו-תשלומים והDLC ושירותי הפרימיום, כך שהוא לא באמת צריך להיות בטופ 10 אי פעם, מספיק שימכור 6-8 מליון ועוד מליון מנויי פרימיום וSEASON PASS והוא די כיסה את ההוצאות.
שוב, המשחק השני יעלה בטח חצי או רבע ויכניס אותו הדבר. זה למשל לא משהו שקורה בהוליווד, כי אין להם את הASSETS, או שיש, אבל עבר כ"כ הרבה זמן שהם כבר לא מספיקים (מה שיקרה עם אווטאר, למשל...)
זה סיכון, כי המשחק עלול לצאת ממש גנרי ואפילו פחות מזה, אבל זה לא "טירוף" כמו שעושים מזה, ובטוח שהייתה חשיבה רבה מאחורי זה.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 08 מאי 2014, 21:04, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מאי 2014, 21:02

Laskin כתב:
כן, אבל תעשיית המשחקים עברה את הוליווד ואם אתה תחשיב גם את הקז'ואל, הניידים וכל האנגרי-בירדס והקאסל-קראשרס - בכלל יש לך כאן תעשייה שלא רואה את הוליווד ממטר, ובזכות אותם "גיימרים" של הסמארטפונים בעשור האחרון, אנחנו צפויים לראות הרבה יותר גיימרים אמיתיים בדור הזה, ופוטנציאל המכירות גבוה משמעותית מכל תקופה אחרת. בנוסף, שוב, יש את עניין המיקרו-תשלומים והDLC ושירותי הפרימיום, כך שהוא לא באמת צריך להיות בטופ 10 אי פעם, מספיק שימכור 6-8 מליון ועוד מליון מנויי פרימיום וSEASON PASS והוא די כיסה את ההוצאות.
שוב, המשחק השני יעלה בטח חצי או רבע ויכניס אותו הדבר.
זה סיכון, כי המשחק עלול לצאת ממש גנרי ואפילו פחות מזה, אבל זה לא "טירוף" כמו שעושים מזה, ובטוח שהייתה חשיבה רבה מאחורי זה.

יש משהו במה שאתה אומר.
אני חושב שגם אקטיוויז'ן לא ידועים בלקיחת סיכונים לא מחושבים, ככה שהגיוני שאם הם השקיעו סכום כזה, הם גם יודעים איך להרוויח אותו בחזרה, לכל הפחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2014, 13:09

Nucleus_Dawn כתב:
אקטי יכולים לחתוך מתי שבא להם? זה חלק ממה שנחשף בזמנו, כשההסכם כולו דלף?
ובאנג'י? הם יכולים לסיים את ההתקשרות, אם מתחשק להם? אני יודע שהזכויות על המותג ישארו אצלם.

באופן ודאי זכור לי רק לגבי כך שאקטי יכולה לשבור את הכלים אם אין הכנסה ברמה מסויימת במהלך העשר שנים של ההסכם.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 מאי 2014, 13:27

לאסקין, השחקני סמארטפונים של הקז'ואליה יוסיפו למאגר ההרדקורים בתעשיית ה AAA על הקונסולות וה PC? איך הגעת למסקנה הזו? :shock:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 187 אורחים