תראו מה קניתי - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: תראו מה קניתי - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 אפריל 2021, 17:41

אני אקרא לבכור שלי על שמך אם זה אכן ייגמר ככה,עכשיו כשאני נשוי כדת משה ואלמ זה בכלל יהיה זריז |:
חבר שהזמין יחד איתי מאלמ היה קצת יותר חכם ממני ועשה הזמנה מוקדמת גם באופיס דיפו בינואר וקיבל את הקונסולה שבוע שעבר מהם,אבל האבסורד היה שהוא חויב לרכוש באנדל של 3.8K.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אפריל 2021, 17:44

דבר על לקרא לילד על שמי עם אשתך..
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 אפריל 2021, 17:48

תתעודד מזה שאחרי שבוע אין כבר מה לשחק על הPS5 :).
אלא אם אתה מתכנן על איזו ספריית ps4 כמו קיאו. באמת, חוץ מדימון סולס אין באמת מה לחפש בקונסולה כרגע, ואם סדרת סולס היא לא עניין גדול בשבילך אז הכל בסדר.
עוד לא קניתי את שלי וכמוך הייתי כבר ממש לחוץ עליה, עד כדי כך שהשאלתי מחבר, ולמרות שעוד כמה ימים היא חוזרת אליו לא הדלקתי אותה כבר יומיים.
שקלתי לקנות את COD החדש רק כי אומרים שהשימוש שלו בטריגרים טוב, או את סאקבוי שנראה חביב כזה יחסית, אבל שניהם זה לא באמת ביג דיל ולא אשלם עליהם מחיר מלא.
אולי ארוץ על מיילס מוראלס בימים האחרונים, גם ככה אומרים שהוא רק 6 שעות בערך. אבל בחיי... אין לי שום משיכה לשחק בו והוא כבר מותקן על המכשיר שקיבלתי.

אז בקיצור אני שמח שהשאלתי את המכשיר מחבר, אין לי ספק שעוד אקנה ps5 אבל ממש אין צורך לעשות את זה עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 אפריל 2021, 17:53

אכן סטיק,יש לי הרבה משחקי PS4 ששמרתי עבור הפס5 כמו GoT ואפילו קראש 4 וזה השיקול המרכזי שלי, קצת עצוב כמובן שאני פשוט פס5 כדי רוצה לשחק בגרסאות טובות יותר של משחקים שכבר זמינים לי, אבל זה המצב וגם על ה-XSX זה בדיוק מה שאני עושה..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אפריל 2021, 18:20

רגע פייג', אין לך XSX? אז למה אתה מחכה לקראש? יש לך אותו זמין כבר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 אפריל 2021, 20:00

בטח כבר קנה לפס4, חבל לרכוש שוב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 אפריל 2021, 20:51

BiA כתב:בטח כבר קנה לפס4, חבל לרכוש שוב.

אתה בחור חכם BiA :) משהו פשוט מונע ממני לשחק בקראש עם קונטרולר בלי ה-button prompts של פלייסטיישן.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 אפריל 2021, 20:42

DrKeo כתב:דבר על לקרא לילד על שמי עם אשתך..

מניסיון... לא כזה מסובך. כשאתה מתחיל בזה שאתה רוצה לקרוא לילד דובאקין, ושואל את האישה אם יש מצב שהיא מתאפקת כמה חודשים עד ה11.11.11, אז פתאום כשאתה מציע לקרוא לילד נדב זה נשמע כמו אופציה ממש שפויה.

כשאני בדקתי בבאג בחודש מרץ, הייתי מקום 1700 או משהו ברשימת ההמתנה שלהם לPS5. ובתכלס הדבר היחיד שגורם לי לרצות לשדרג זה כדי להמשיך עם הקטלוג התופח של משחקי PS4+העובדה שהפרו הופכת ליותר ויותר רועשת עם הזמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2021, 23:45

אני לפחות יכול להעיד שהפס5 שקטה מספיק שמעולם לא שמעתי אותה, אפילו כשהילד שכח אותה אתמול דלוקה על GTAV במשך 10 שעות. בעייתי כשהLED שמראה שהקונסולה דלוקה לבן, ביחוד באור יום..

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 13 אפריל 2021, 00:05

DrKeo כתב:אני לפחות יכול להעיד שהפס5 שקטה מספיק שמעולם לא שמעתי אותה, אפילו כשהילד שכח אותה אתמול דלוקה על GTAV במשך 10 שעות. בעייתי כשהLED שמראה שהקונסולה דלוקה לבן, ביחוד באור יום..

אה? אין מנגנון שינה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2021, 00:12

Shlomix כתב:
DrKeo כתב:אני לפחות יכול להעיד שהפס5 שקטה מספיק שמעולם לא שמעתי אותה, אפילו כשהילד שכח אותה אתמול דלוקה על GTAV במשך 10 שעות. בעייתי כשהLED שמראה שהקונסולה דלוקה לבן, ביחוד באור יום..

אה? אין מנגנון שינה?

יש מנגנון שינה אבל לפעמים הוא לא נכנס לפעולה. למשל ב-GTAV אם לא נכנסים לתפריט אלה נשארים במשחק עצמו ועוזבים אותו, המכשיר נשאר דלוק לנצח.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2021, 14:39

רכשתי לאחרונה שני הדסטים אלחוטיים לשימוש על הבוקס,פיסי ופס5 עתידי-
הראשון זה ההדסט הרשמי ש-MS שיחררו לאחרונה,ואחרי כשבועיים של שימוש אני יכול לומר שהוא ממש ממש אחלה,אבל בהחלט דורש הרבה משחק עם האיקולייזר כדי להגיע לתוצאה סבירה,הבאס בהתחלה פשוט היה יותר מדי והשתלט על הכל עם אפס פירוט ואפס במה,וכמישהו שמשתמש בסנהייזר HD598 כאוזניות הקבועות שלו,soundstage זה הדבר הכי חשוב לי,אבל ידעתי למה אני נכנס עם אוזניות גיימינג אז לא היו לי ציפיות גבוהות גם ככה.
המיקרופון שלהן מפתיע לטובה בעיקר בגלל שהוא די קטן ודי רחוק מהפה,מפידבקים שקיבלתי לא הייתה בעיה מיוחדת ושמעו אותי בבירור אז זה פלוס,והפיצ'ר של המיוט האוטומטי עובד לא רע,אבל בכל מקרה לא הייתי ממש זקוק לו וביטלתי אותו.

מבחינת נוחות,בסך הכל הן די אחלה והלחץ שהן מפעילות על הראש לא גבוה במיוחד,אבל לאנשים עם מבנה ראש גדול יותר משלי בהחלט עשויה להיות בעיה. מה גם שהחומר דמוי העור שממנו עשויות הכריות יכול לגרום לאוזניים להתחמם לאחר שימוש ממושך, אבל למרבה המזל ניתן להחליף את הכריות בכל סט סטנדרטי אחר לבחירתכם.

אני חייב לציין שברמת הקישוריות והשימוש,האוזניות עובדות פשוט מעולה עם ה-XSX וללא ספק מותאמות לשימוש בו הרבה יותר מאשר לפיסי,גם עם הדונגל של MS- הדלקה של האוזניות מדליקה גם את הקונסולה (למרבה הצער אין כרגע אפשרות לבטל את זה,אבל ג'ייסון רונלד אומר שהם קיבלו את הפידבק ותיתכן אופציה לביטול בהמשך) שזה סבבה והכל,אבל קרה לא פעם שהייתי מעוניין להשתמש בהן דווקא על הפיסי ואפילו במצב חיבור חוטי עם USB-C נדרשתי להדליק אותן,מה שבתגובה הוביל לכך שהדלקתי את הקונסולה.
בקיצור,לשימוש בכמה מכשירים,אני די לא ממליץ עליהן,אלא אם כן מתחשק לכם לעבור את תהליך הסינכרון המציק בכל פעם,כיוון שהן מגיעות ללא דונגל ומסתמכות על BT 4.2 או הקישורית האלחוטית הייעודית של MS (שעובדת ממש מעולה).

הסט השני,והיותר מעניין ושימושי מבחינתי,הוא ה-Arctics 7P שקיבלתי אתמול אחרי שהצלחתי לתפוס יחידה אחת במלאי מאוד,מאוד מוגבל שהגיע ל-KSP בסוף שבוע שעבר.
אני מייעד אותן בעיקר לשימוש על הפס5,אבל הן עובדות נפלא גם על הפיסי בזכות הדונגל שמאפשר plug & play פשוט עם אפס התעסקות וטווח קליטה מעולה.
המיקרופון נשמע ממש אחלה,חתימת הסאונד שלהן כוללת באס חלש בהרבה בהשוואה להדסט של MS,אבל במת סאונד רחבה יותר ופירוט טוב יותר ואני חייב להדגיש שוב שמי שמחפש גם להאזין למוזיקה איתן אם עם הסט של MS צפוי לאכזבה די קשה,אלו עדיין אוזניות גיימינג,והן פשוט לא ברמה של אוזניות איכותיות "אמיתיות" כמו סנהייזר או ביירדינמיק.
מבחינת נוחות,וואו,מדובר באחת האוזניות הנוחות ביותר שהשתמשתי בהן,הן פשוט נחות על הראש ובקושי מרגישים אותן בזכות הרצועת סטרייפ שמאפשרת להתאים אותן בצורה מיטבית כשהקשת עצמה בכלל לא נוגעת בראש. פלוס ענק על פני ההדסט של MS,בנוסף לאיכות בנייה כללית טובה יותר.

בקיצור,אם יש כאן חבר'ה שבמקרה מחפשים הדסט אלחוטי חדש,אני חושב ששני הדגמים די מוצלחים אבל ההעדפה שלי הולכת לארקטיקס,אם כי חשוב לציין שכאן בארץ הן יקרות בהרבה (!) מאלו של MS.

האוזניות הקבועות שלי על הפיסי עדיין יישארו הסנהזייר האהובות והנאמנות שלי,ההדסטים האלה בכלל לא מהווים תחרות בשבילן,אבל הייתי זקוק להדסט חדש בשביל סשני Apex ו-CS עם החבר'ה שלי שאוהבים מאוד קז'ואל ועד היום התכלבתי והשתמשתי באפליקציית דיסקורד דרך הנייד עבור צ'אט,אז מבחינתי ללא ספק יש שיפור :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2021, 14:45

אין על arctis, יש לי מקלדת, עכבר ואוזניות שלהם והם באמת ברמה מאוד גבוהה בשביל חברת אביזרי גיימינג. האמת שאני לא מתקרב כבר לאף חברה אחרת, איכשהו כל ה-HYPERX, רייזר והלוג'יטק למניהן מתפרקים נורא מהר אבל הarctis מחזיקות לי מצויין. אני לא מפסיק להמליץ לאנשים על הarctis wireless pro, פשוט אוזניות הגיימינג הכי טובות בשוק. מן הסתם הן לא לאודיופילים, אף אוזנית גיימינג היא לא לאודיופילים, אבל בקטגורית אוזניות גיימינג הן מדהימות.

פייג', נשמע שאתה נמצא בקטגורית האודיופיל (בניגוד למשי זהב שלפי התחקיר של עובדה נמצא בקטגורית הנקרופיל). יש לך המלצה לאוזניות שימיסו לי את המוח? תזרוק חופשי, אני לא מדבר פה על תקציב ספציפי, מקסימום נסמן אחד מהם כסוג של life goal שכזה :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 אפריל 2021, 15:09

תתחדש פייג'! הזמנתי גם כן את ההדסט של מיק' באילת אתמול, בתקווה לאיסוף שבוע הבא. יצא 345 שזה סביר לי. טוב לשמוע שהן טובות יחסית, אני לא אודיופיל.

הלוואי שהיה גם סירייס אקס במלאי :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2021, 15:17

הן באמת אחלה BiA,ללא ספק תמורה מעולה למחיר, כשתקבל אותן אני ממליץ בחום לנסות את ההגדרות איקולייזר האלה:

ניסיתי לא מעט ואלו קלעו מאוד לטעם שלי ושיפרו משמעותית את החוויה שלי מהן.
קיאו,המוצר היחיד של סטילסרייס שהיה לי לפני כן הוא הפד עכבר שלהם שעד כמה שזה שווה משהו אני מאוד מרוצה ממנו,אני עוד זוכר שנים אחורה שגם היה להם את האוזניות סיברייה שלהן שהיו נחשבות מאוד פופלריות.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 23 אפריל 2021, 16:04

Uncle Pey'j כתב:רכשתי לאחרונה שני הדסטים אלחוטיים לשימוש על הבוקס,פיסי ופס5 עתידי-
הראשון זה ההדסט הרשמי ש-MS שיחררו לאחרונה,ואחרי כשבועיים של שימוש אני יכול לומר שהוא ממש ממש אחלה,אבל בהחלט דורש הרבה משחק עם האיקולייזר כדי להגיע לתוצאה סבירה,הבאס בהתחלה פשוט היה יותר מדי והשתלט על הכל עם אפס פירוט ואפס במה,וכמישהו שמשתמש בסנהייזר HD598 כאוזניות הקבועות שלו,soundstage זה הדבר הכי חשוב לי,אבל ידעתי למה אני נכנס עם אוזניות גיימינג אז לא היו לי ציפיות גבוהות גם ככה.
המיקרופון שלהן מפתיע לטובה בעיקר בגלל שהוא די קטן ודי רחוק מהפה,מפידבקים שקיבלתי לא הייתה בעיה מיוחדת ושמעו אותי בבירור אז זה פלוס,והפיצ'ר של המיוט האוטומטי עובד לא רע,אבל בכל מקרה לא הייתי ממש זקוק לו וביטלתי אותו.

מבחינת נוחות,בסך הכל הן די אחלה והלחץ שהן מפעילות על הראש לא גבוה במיוחד,אבל לאנשים עם מבנה ראש גדול יותר משלי בהחלט עשויה להיות בעיה. מה גם שהחומר דמוי העור שממנו עשויות הכריות יכול לגרום לאוזניים להתחמם לאחר שימוש ממושך, אבל למרבה המזל ניתן להחליף את הכריות בכל סט סטנדרטי אחר לבחירתכם.

אני חייב לציין שברמת הקישוריות והשימוש,האוזניות עובדות פשוט מעולה עם ה-XSX וללא ספק מותאמות לשימוש בו הרבה יותר מאשר לפיסי,גם עם הדונגל של MS- הדלקה של האוזניות מדליקה גם את הקונסולה (למרבה הצער אין כרגע אפשרות לבטל את זה,אבל ג'ייסון רונלד אומר שהם קיבלו את הפידבק ותיתכן אופציה לביטול בהמשך) שזה סבבה והכל,אבל קרה לא פעם שהייתי מעוניין להשתמש בהן דווקא על הפיסי ואפילו במצב חיבור חוטי עם USB-C נדרשתי להדליק אותן,מה שבתגובה הוביל לכך שהדלקתי את הקונסולה.
בקיצור,לשימוש בכמה מכשירים,אני די לא ממליץ עליהן,אלא אם כן מתחשק לכם לעבור את תהליך הסינכרון המציק בכל פעם,כיוון שהן מגיעות ללא דונגל ומסתמכות על BT 4.2 או הקישורית האלחוטית הייעודית של MS (שעובדת ממש מעולה).

הסט השני,והיותר מעניין ושימושי מבחינתי,הוא ה-Arctics 7P שקיבלתי אתמול אחרי שהצלחתי לתפוס יחידה אחת במלאי מאוד,מאוד מוגבל שהגיע ל-KSP בסוף שבוע שעבר.
אני מייעד אותן בעיקר לשימוש על הפס5,אבל הן עובדות נפלא גם על הפיסי בזכות הדונגל שמאפשר plug & play פשוט עם אפס התעסקות וטווח קליטה מעולה.
המיקרופון נשמע ממש אחלה,חתימת הסאונד שלהן כוללת באס חלש בהרבה בהשוואה להדסט של MS,אבל במת סאונד רחבה יותר ופירוט טוב יותר ואני חייב להדגיש שוב שמי שמחפש גם להאזין למוזיקה איתן אם עם הסט של MS צפוי לאכזבה די קשה,אלו עדיין אוזניות גיימינג,והן פשוט לא ברמה של אוזניות איכותיות "אמיתיות" כמו סנהייזר או ביירדינמיק.
מבחינת נוחות,וואו,מדובר באחת האוזניות הנוחות ביותר שהשתמשתי בהן,הן פשוט נחות על הראש ובקושי מרגישים אותן בזכות הרצועת סטרייפ שמאפשרת להתאים אותן בצורה מיטבית כשהקשת עצמה בכלל לא נוגעת בראש. פלוס ענק על פני ההדסט של MS,בנוסף לאיכות בנייה כללית טובה יותר.

בקיצור,אם יש כאן חבר'ה שבמקרה מחפשים הדסט אלחוטי חדש,אני חושב ששני הדגמים די מוצלחים אבל ההעדפה שלי הולכת לארקטיקס,אם כי חשוב לציין שכאן בארץ הן יקרות בהרבה (!) מאלו של MS.

האוזניות הקבועות שלי על הפיסי עדיין יישארו הסנהזייר האהובות והנאמנות שלי,ההדסטים האלה בכלל לא מהווים תחרות בשבילן,אבל הייתי זקוק להדסט חדש בשביל סשני Apex ו-CS עם החבר'ה שלי שאוהבים מאוד קז'ואל ועד היום התכלבתי והשתמשתי באפליקציית דיסקורד דרך הנייד עבור צ'אט,אז מבחינתי ללא ספק יש שיפור :)

מצטרף להמלצות על הארקטיקס. קניתי לפני מספר שבועות את ה-7X, הזהות ל-7P רק עם תמיכה טובה יותר גם ב-Xbox, ומאז לא חזרתי לשחק עם המערכת סראונד. אחלה סאונד למשחקים (פחות למוזיקה אבל בשביל זה יש לי אוזניות אחרות), אחלה מיקרופון. הסאונד ההיקפי של הפלייסטיישן 5 עובד בהן אחלה, וגם הסאונד באקסבוקס מצויין אחרי שהחלפתי ל-Atmos for Headphones. מזל שהיה לי רשיון ישן למקודד מזוג אוזניות שיצא לי לסקור פעם, אז חסכתי את ה-15 דולר שאטמוס עולה בדרך כלל.

הבעיה היחידה עם הסט הזה הוא הזמינות הכמעט לא קיימת שלו בעולם. אני קניתי אותו די אימפולסיבית אחרי קריאת ביקורת ובחודש בו קיבלתי בונוס גדול במשכורת, אז הזמנתי מאיביי בלי יותר מדי להתייחס למחיר או להבין שהדגם הזה בביקוש די היסטרי. בסופו של דבר שילמתי עליו איזה 50$ יותר מהמחיר מחירון בגלל זה. אבל שוין,לא בוכים על חלב שנשפך או משהו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2021, 16:36

בהחלט הייתי מעדיף את ה-7X עבור התמיכה האלחוטית ב-XSX,אבל כש-KSP העלו את האוזניות לאתר בעיקר הייתי מופתע שהם בכלל הצליחו לקבל מלאי פה בארץ (הם היו הרשת היחידה אגב) והיה צורך בהחלטה מהירה כי הסניפים הבודדים שקיבלו אותן חיסלו את המלאי מהר מאוד,בכלל,אני די בטוח שהייתי האחרון שהצליח להזמין,כי ממש אחרי שסיימתי את ההזמנה הם הורידו את הליסטינג מהאתר,אז היו איזה יום או יומיים בהם בכלל לא הייתי בטוח שאני באמת אקבל אותן..
נו טוב,לפחות הדונגל שלהן טיפה קטן יותר..
אז כן,קשה מאוד למצוא את האוזניות האלה בכל העולם,מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2021, 21:07

DrKeo כתב:
פייג', נשמע שאתה נמצא בקטגורית האודיופיל (בניגוד למשי זהב שלפי התחקיר של עובדה נמצא בקטגורית הנקרופיל). יש לך המלצה לאוזניות שימיסו לי את המוח? תזרוק חופשי, אני לא מדבר פה על תקציב ספציפי, מקסימום נסמן אחד מהם כסוג של life goal שכזה :)

לא יודע כמה אני ראוי להיקרא אודיופיל,כלומר אני מאוד מעריך אודיו איכותי,אבל עדיין קשה לי לעמוד על הניאונסים השונים של אוזניות שונות מעבר לבאס,טרבל מידים וסאונד סטייג' כלליים :) אם תעיף מבט בפורום אוזניות של Hometheater.co.il תראה מה זה אודיופילים אמיתיים,אני חובבן גמור לידם..
לגבי אוזניות שממיסות את המוח (ואת הארנק),אני לא יודע אם החנות עדיין קיימת,אבל לפני כמה שנים הייתי בדיזינגוף סנטר בחנות בשם קילומבו ושמעתי אני חושב את הסנהייזר HD800 שהיו פשוט...וואו,אין מילים,כל מה שרציתי באותו רגע היה להישאר שם ולשמוע מחדש את כל הפלייליסט שלי,ככה במשך שעות על שעות..אז הם עלו איזה 6K,צנוע.

לגבי משהו יותר ריאליסטי (שאגב,עובד מעולה גם עבור גיימינג מניסיון),אני כמובן ממליץ על הסנהייזר HD599 שמהוות את הדגם המחליף למה שיש לי כרגע,יש להן באס קצת יותר מוצלח,שהוא נקודת חולשה רצינית בכל אוזניות פתוחות באופן טבעי,ובמת סאונד עוד יותר מדהימה ומפורטת מהדגם שלי,שזה בדיוק מה שהופך אותן למעולות עבור רוק,אלטרנטיב,פופ וג'אז וכמובן גם גיימינג,כי יש להן סאונד מאוד "תלת מימדי" בהקשר טוב,ולא בהקשר של אלגוריתם לא מוצלח שמנסה לחקות מערכת סראונד,לא זו הכוונה שלי.

אני קצת פאנבוי של סנהזייר,ניסיתי גם AKG,Shure וביירדינמיק,היו לי Grado לתקופה מסויימת ומכולן נהניתי,אבל הסאונד של הסנהזייר נשאר המועדף עלי,הוא פחות מדויק מחלק מהשמות שציינתי כאן,אבל הוא מאוד 'חם' ועוטף והוא סוג של middle ground מאוד מוצלח. אז כן,סנהייזר HD599 יהיו ההמלצה שלי עבורך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2021, 21:14

מצד אחד הן מאוד מעניינות ואפילו לא יקרות (199$), מצד שני הן חוטיות מה שאומר שאי אפשר לחבר אותן כמעט לשום מכשיר מודרני :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2021, 21:19

אני חושב שלפיסי זו באמת לא בעיה,אבל רק להדגיש- החיבור שהן מגיעות אותו (כבל נתיק אומנם,אבל עדיין) הוא 6.3mm,אלו אוזניות שיכולות לפעול יופי בלי מגבר ייעודי,אבל בהחלט נבנו עבור אחד. בכל מקרה מקבלים איתן מתאם ל-3.5mm אז זו לא בעיה.
אני מבין את האנטי לחוטיות,אבל חשוב להדגיש שרובן המוחלט האוזניות הרציניות שנותנות מה שהיית מגדיר כסאונד לאודיופילים הן חוטיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2021, 21:24

Uncle Pey'j כתב:אני חושב שלפיסי זו באמת לא בעיה,אבל רק להדגיש- החיבור שהן מגיעות אותו (כבל נתיק אומנם,אבל עדיין) הוא 6.3mm,אלו אוזניות שיכולות לפעול יופי בלי מגבר ייעודי,אבל בהחלט נבנו עבור אחד. בכל מקרה מקבלים איתן מתאם ל-3.5mm אז זו לא בעיה.
אני מבין את האנטי לחוטיות,אבל חשוב להדגיש שרובן המוחלט האוזניות הרציניות שנותנות מה שהיית מגדיר כסאונד לאודיופילים הן חוטיות.

כן, אני יודע, וזה קצת מבאס. אני אוהב את החופש עם אוזניות וכשהן חוטיות, בעולם שבו לאייפון אפילו אין ג'אק יותר, זה קצת מבאס. כלומר, ברור שאפשר להשתמש בדונגלים וכו' אבל עדין, טיפה מבאס :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אפריל 2021, 06:17

הדבר הכי מבאס בכל מה שאתה אומר, נדב, זה שאם תקנה אוזניות ממש יקרות וגם אלחוטיות, אז הן על זמן שאול עד שהסוללה שלהן תיגמר. ותודה רבה לאפל על ''העתיד האלחוטי''. לכן ''אוזניות אודיופילים'' אמיתיות, הן, כמו שפייג' אמר, רק חוטיות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2021, 13:22

Klayman כתב:הדבר הכי מבאס בכל מה שאתה אומר, נדב, זה שאם תקנה אוזניות ממש יקרות וגם אלחוטיות, אז הן על זמן שאול עד שהסוללה שלהן תיגמר. ותודה רבה לאפל על ''העתיד האלחוטי''. לכן ''אוזניות אודיופילים'' אמיתיות, הן, כמו שפייג' אמר, רק חוטיות.

זה רק כי אף חברה של אוזניות איכותיות לא אמצה את השיטה המדהימה של ה-arctis wirless pro שיש להן סולל שנשלפת בקלות כמו קלטת מקונסולה ותחנת עגינה שיש בה סוללה נוספת שנשלפת כמו קלטת של קונסולה. זה מדהים, כשאני רואה שיש לי סוללה נמוכה אני פשוט עושה החלפה שלוקחת אולי 7 שניות וזהו, יש לי סוללה מלאה. בחיים לא נגמרה לי הסוללה בacrctis wireless pro. אבל זה משהו שיכול לעבוד רק באוזניות over the ear, כאלה שגדולות מספיק לסוללה נשלפת.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 אפריל 2021, 15:23

Uncle Pey'j כתב:הן באמת אחלה BiA,ללא ספק תמורה מעולה למחיר, כשתקבל אותן אני ממליץ בחום לנסות את ההגדרות איקולייזר האלה:

ניסיתי לא מעט ואלו קלעו מאוד לטעם שלי ושיפרו משמעותית את החוויה שלי מהן.
קיאו,המוצר היחיד של סטילסרייס שהיה לי לפני כן הוא הפד עכבר שלהם שעד כמה שזה שווה משהו אני מאוד מרוצה ממנו,אני עוד זוכר שנים אחורה שגם היה להם את האוזניות סיברייה שלהן שהיו נחשבות מאוד פופלריות.

תודה, פתחתי אותן אתמול ושמתי את ההגדרות האלה על ההתחלה (כי שמעתי שהבס די בעייתי בדיפולט מעוד מקומות). נשמע לי סבבה סך הכל, ההבדל בהחלט מורגש יותר במשחקי אטמוס כמו גירס, אשכרה שומע צעדים ממקומות שונים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 מאי 2021, 18:11

DrKeo כתב:
Klayman כתב:הדבר הכי מבאס בכל מה שאתה אומר, נדב, זה שאם תקנה אוזניות ממש יקרות וגם אלחוטיות, אז הן על זמן שאול עד שהסוללה שלהן תיגמר. ותודה רבה לאפל על ''העתיד האלחוטי''. לכן ''אוזניות אודיופילים'' אמיתיות, הן, כמו שפייג' אמר, רק חוטיות.

זה רק כי אף חברה של אוזניות איכותיות לא אמצה את השיטה המדהימה של ה-arctis wirless pro שיש להן סולל שנשלפת בקלות כמו קלטת מקונסולה ותחנת עגינה שיש בה סוללה נוספת שנשלפת כמו קלטת של קונסולה. זה מדהים, כשאני רואה שיש לי סוללה נמוכה אני פשוט עושה החלפה שלוקחת אולי 7 שניות וזהו, יש לי סוללה מלאה. בחיים לא נגמרה לי הסוללה בacrctis wireless pro. אבל זה משהו שיכול לעבוד רק באוזניות over the ear, כאלה שגדולות מספיק לסוללה נשלפת.

דיברתי על המצב שבו האוזניות מתות לגמרי. לא רק דורשות הטענה. גם שם, סוללות נשלפות זה רעיון לא רע, אבל כשהן proprietary, זה מתכון ל price gouging רציני.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים