תראו מה קניתי - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: תראו מה קניתי - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 28 נובמבר 2022, 07:53

חחחחח עכשיו בכל ויכוח על האקסבוקס ביפן, שמישהו ירצה להמחיש כמה המצב נואש, הוא יוכל לומר שגיא בעצם קנה את כל קונסולות האקסבוקס ביפן וזה לא יהיה כזה רחוק מהאמת :D

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 נובמבר 2022, 08:46

kririn כתב:
swym כתב:יש לי בדיחה שמתחילה בבנאדם נכנס לחנות ביפן ומזמין את ה-Xbox Series S היחידה בהיסטוריה של המדינה
sss.jpg

בתכלס נכנסתי לשם בשביל שלט דואלסנס... אבל ב-600 שקל פשוט היה לי חבל להשאיר את זה שם. אני שוקל לשמור את האריזה כפריט אספנות. :lol:

ב600 שקל זה ממש מציאה
לא הייתי פותח את האריזה בכלל ,הייתי מוכר בארץ כסגור באריזה
במאות שקלים פחות ,ועדין רווח של מאות שקלים

DrKeo כתב:אפשר לצחוק, אבל האמת שיש ביפן כבר 212,419 קונסולות XSS נכון ללפני 3 ימים (וכמעט 400K קונסולות Xbox Series), אז יש יפני או שניים שהספיקו לקנות :)

את האמת המציאות הקונסולות של ms שם הרבה יותר עצובה
וכל דור אנחנו מדברים על זה

גם מה שנמכר שם צריך לזכור שביפן יש גם בסיסי צבא אמריקאים
ויש שם גם מורים מהמערב ועוד אנשי מקצוע ודיפלומטים וכו וכו מהמערב ,לפעמים אבל לא הרבה משפחות מערביות שגרות שם
לדוגמה שגרירים נספחים צבאים וכו וכו

יפן באופן כללי ממש לא מעודדת הגירה של תושבי חוץ ,לאפך
זאת ארץ שהרוב המוחץ יפנים ,אין הרבה מהגרים או פליטים וכו וכו
אבל שצריך איזה מורה לאנגלית או משהו דומה ,הרבה פעמים זה יהיה מערבי שיגיע לעבוד ולגור שם כמה שנים
( ראיתי סרטוני יוטיוב על הנושא )

אז חלק גדול מהxbox שנמכר שם זה לחיילים אמריקאים
ואנשים מערבים שגרים שם ,זה מדלל עוד יותר את המספר
שאזרחים יפנים קונים שם
וזה די מוזר ,כי חלק מהסדרות הגדולות שהם אוהבים דרגון קווסט
פינל פאנטזי וכו וכו מגעים היום גם לxbox

יש שם משיכה גדולה לנידות ,בערך המקום היחיד בעולם שהps ויטה
הצליחה שם וה3ds היה להיט גדול וגם הסוויץ מוכר אפילו יותר מה3ds
אבל יפנים רובם לא קונה xbox וכניראה גם לא יקנו

אני מנחש שעם היו מקדמים שם את הסטיים דאק בצורה רצינית
מהר מאוד הוא היה מוכר יותר מהxbox שם
לא כמו הסוויץ אבל הרבה

המון אוויר חם כתבת פה :)

דבר ראשון: נכון לשעה זו, יש על האקסבוקס רק משחק DQ ראשי אחד ועוד אחד כזה שהיפנים שיחקו 3 שנים לפני שהגיע לאקסבוקס אתה כנראה חושב שלספין אופים יש את אותו אפיל של הסדרה הראשית וזה רחוק מזה. אז מה אתה מצפה? שתרעיב אנשים 20 שנה לתוכן ואז תזרוק להם סטייק שהם כבר טעמו ומיצו ושהם יבואו?

לגבי פיינל פנטזי: המשחק יגיע באיחור של חודשים במקרה הטוב ושנים במקרה הרע לאקסבוקס ככה שרוב היפנים שירצו לשחק בו כבר יעשו את זה על הPC או על הPS5.
זה לא באמת שהיפנים "שונאים את האקסבוקס" זה פשוט שאין תוכן שמעניין אותם, דיברתי פה הרבה לאחרונה על tactics ogre אולי אחד המשחקים הכי אייקונים ביפן אי פעם לפחות ברמה של סופר מריו או פולשי החלל, נחש על איזו פלטפרומה הרימאסטר שלו מדלג? נכון, רק האקסבוקס. עד שמייקרוסופט לא תפתור את הבעיה הזו שכל המשחקים היפנים הhigh Tier מדלגים עליה או יוצאים אליה באיחור וכל המשחקי B Tier הם היחידים שמגיעים זה לא יפתר.

ואני לא צריך לקרוא על זה אני שומע על זה מהיפנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2022, 08:50

בתקופת ה-360 הם קנו בלעדיות של כמה משחקים יפנים של היוצרים הכי מוערכים בערך, וזה עדיין לא עזר
יפנים פחות אוהבים לקנות מותגים מערביים מקבילים של מותגים יפנים מוצלחים, במקרים מסויימים… כנראה שזה כולל קונסולות

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 נובמבר 2022, 08:59

אני חולק על זה. תסתכל מה הם קנו לאסקין Tales, star ocean חיקוי פיינל פנטזי בצורת lost odyssey וחיקוי דרגו קווסט בצורת blue dragon ככה לא מנצחים את זה.
זה נכון אולי שLO וblue dragon באו מהיוצר של פיינל פנטזי אז נכון יש ציפיות גבוהות, אבל הבן אדם כבר היה אחרי נקודת השיא בקריירה שלו, כולם ידעו שהוא כבר לא יודע לייצר משחקים של 9 או 10 ב2007 והמכירות היו בהתאם לא לחינם המשחק הזה יושב על ממוצע 78 בMC.. ובלו דרגון בתור חיקוי לכרונו טריגר או DQ ? זה היה אבוד מראש, הוא מחוויר לעומתם והיפנים קלטו את זה.

על טיילס יש משפט ידוע שזה כמו אוטובוס כל שניה יוצא אחד, ככה שבלעדי כזה לא ריגש אף אחד, כי ידעו שעוד שניה יהיה אחד אחר. וזו גם סדרה די זבלונית ולא רק לדעתי.
Star ocean זה המיץ של הזבל כשאנחנו מדברים על משחקים יפנים. :)

היפנים מעדיפים מותגים יפנים? בהחלט מסכים איתך. לסוני ונינטנדו יש נקודת פתיחה הרבה יותר טובה ממיקרוסופט שם? בהחלט מסכים איתך.
אבל מספיק שתסתכל על ההצלחה של Apple ביפן בשביל לראות שחברה זרה יכולה להצליח אם היא פונה לטעם היפני כמו שצריך, ומייק נכשלה בזה.

כאילו, אני לא באמת מאשים את מייק פה, יש סיבה למה הם ניסו לקנות את סקוור כבר ב2001 :) הם הבינו מראש שאם הרכישה לא תצליח זה יהיה קרב אבוד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2022, 09:49

ברור שזה לא נכון לכל תחום, גם נייקי וקיט קאט ממש מצליחים ביפן, אבל בתחום הגיימינג הם לגמרי "לאומיים", זה חלק גדול מהתרבות שלהם, הכוכבים שלהם... מבחינתם זו קצת "בגידה" בתוצרת המקומית ואני לא חושב שמיקרוסופט תוכל להצליח בגדול שם גם אם כל המשחקים הבלעדיים שיש לפלייסטיישן בתחום היו מולטיפלטפורם ואפילו אם חלקם היו בלעדיים למיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2022, 10:26

אלה אם מיקרוסופט תשפוך כמויות של כספים על יפן, אני בספק אם הם יכולים לעבור את המליון+ יחידות שם, אולי 2 מליון גג אם הם ינעלו כמה בלעדיים ממש מצופים. אפילו סוני בנפילה חופשית ביפן, אין למיקרוסופט באמת סיכוי להתחשב בתרבות שם. אבל הקונסולות החדשות נמכרות הכי מהר בהסטוריה של אקסבוקס, וה-360 עשתה שם עבודה די יפה, אז זה מרשים. ועדין, הם לעולם לא באמת יצליחו ״לפרוץ״ שם.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2022, 12:33

glass man כתב:
kririn כתב:
swym כתב:יש לי בדיחה שמתחילה בבנאדם נכנס לחנות ביפן ומזמין את ה-Xbox Series S היחידה בהיסטוריה של המדינה
sss.jpg

בתכלס נכנסתי לשם בשביל שלט דואלסנס... אבל ב-600 שקל פשוט היה לי חבל להשאיר את זה שם. אני שוקל לשמור את האריזה כפריט אספנות. :lol:

ב600 שקל זה ממש מציאה
לא הייתי פותח את האריזה בכלל ,הייתי מוכר בארץ כסגור באריזה
במאות שקלים פחות ,ועדין רווח של מאות שקלים

DrKeo כתב:אפשר לצחוק, אבל האמת שיש ביפן כבר 212,419 קונסולות XSS נכון ללפני 3 ימים (וכמעט 400K קונסולות Xbox Series), אז יש יפני או שניים שהספיקו לקנות :)

את האמת המציאות הקונסולות של ms שם הרבה יותר עצובה
וכל דור אנחנו מדברים על זה

גם מה שנמכר שם צריך לזכור שביפן יש גם בסיסי צבא אמריקאים
ויש שם גם מורים מהמערב ועוד אנשי מקצוע ודיפלומטים וכו וכו מהמערב ,לפעמים אבל לא הרבה משפחות מערביות שגרות שם
לדוגמה שגרירים נספחים צבאים וכו וכו

יפן באופן כללי ממש לא מעודדת הגירה של תושבי חוץ ,לאפך
זאת ארץ שהרוב המוחץ יפנים ,אין הרבה מהגרים או פליטים וכו וכו
אבל שצריך איזה מורה לאנגלית או משהו דומה ,הרבה פעמים זה יהיה מערבי שיגיע לעבוד ולגור שם כמה שנים
( ראיתי סרטוני יוטיוב על הנושא )

אז חלק גדול מהxbox שנמכר שם זה לחיילים אמריקאים
ואנשים מערבים שגרים שם ,זה מדלל עוד יותר את המספר
שאזרחים יפנים קונים שם
וזה די מוזר ,כי חלק מהסדרות הגדולות שהם אוהבים דרגון קווסט
פינל פאנטזי וכו וכו מגעים היום גם לxbox

יש שם משיכה גדולה לנידות ,בערך המקום היחיד בעולם שהps ויטה
הצליחה שם וה3ds היה להיט גדול וגם הסוויץ מוכר אפילו יותר מה3ds
אבל יפנים רובם לא קונה xbox וכניראה גם לא יקנו

אני מנחש שעם היו מקדמים שם את הסטיים דאק בצורה רצינית
מהר מאוד הוא היה מוכר יותר מהxbox שם
לא כמו הסוויץ אבל הרבה

המון אוויר חם כתבת פה :)

דבר ראשון: נכון לשעה זו, יש על האקסבוקס רק משחק DQ ראשי אחד ועוד אחד כזה שהיפנים שיחקו 3 שנים לפני שהגיע לאקסבוקס אתה כנראה חושב שלספין אופים יש את אותו אפיל של הסדרה הראשית וזה רחוק מזה. אז מה אתה מצפה? שתרעיב אנשים 20 שנה לתוכן ואז תזרוק להם סטייק שהם כבר טעמו ומיצו ושהם יבואו?

לגבי פיינל פנטזי: המשחק יגיע באיחור של חודשים במקרה הטוב ושנים במקרה הרע לאקסבוקס ככה שרוב היפנים שירצו לשחק בו כבר יעשו את זה על הPC או על הPS5.
זה לא באמת שהיפנים "שונאים את האקסבוקס" זה פשוט שאין תוכן שמעניין אותם, דיברתי פה הרבה לאחרונה על tactics ogre אולי אחד המשחקים הכי אייקונים ביפן אי פעם לפחות ברמה של סופר מריו או פולשי החלל, נחש על איזו פלטפרומה הרימאסטר שלו מדלג? נכון, רק האקסבוקס. עד שמייקרוסופט לא תפתור את הבעיה הזו שכל המשחקים היפנים הhigh Tier מדלגים עליה או יוצאים אליה באיחור וכל המשחקי B Tier הם היחידים שמגיעים זה לא יפתר.

ואני לא צריך לקרוא על זה אני שומע על זה מהיפנים.

אני לא מדבר על הפינל פנטזי העתידי
אלה על הקודם ,למרות שהיה מאכזב יצא לxbox בנוסף לps

ובעניין משחקים שמדלגים ,יש הרבה משחקי סוויץ שלא מקבלים פורטים לניחות וחלקם מקבלים פורטים מאוחרים
לא הייתי אומר שאין משחקים שקורצים ליפנים ,גם סוני למרות שחברה יפנית ,המשחקים שלה מכוונים בעיקר לקהל מערבי
וחלקם aaa ,הם מקבלים גרסאות יפניות אבל זה לא העיקר

אין מה לעשות ,כבר כמה דורות הנידות שולטות ביפן
אני לא חושב שיש חברה שתצליח ביפן בעדית הקרוב בתחום בלי נידת
אני מדבר על הצלחה גדולה ,לא המכירות של הps5 שהרבה מאחורי הסוויץ ביפן

רובם בוחרים או נידת ,או שמשחקים בסמארטפון או טאבלט
ואני די מבין אותם ,לפחות את אלו שגרים בערים גדולות בבתי מלונה
פחות מבין את אלו שגרים בבתים בגודל נורמלי בפירפריה של יפן

אבל התרבות שם מוזרה למערב באופן כללי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 נובמבר 2022, 12:39

קרירין, שוב הרבה אוויר חם. כשפפ13 יצא ביפן הוא לא יצא ביפן בהשקה ל360 אלא רק שנה אחרי גרסת הפס3 והוא הושפל במכירות כצפוי. עכשיו, אם היית יודע על מה אתה מדבר, היית יודע שהיפנים משחקים משחק מסוים בהשקה, מסיימים אותו כמה שיותר מהר ואז מנסים לעשות עליו רווח בחזרה בטרייד אין, היום זה קצת שונה כי הם נכנסו חזק לדיגיטלי אבל הם עדיין מאוד מעריכים עותק פיזי, המשמעות של זה היא ש99% מהשחקנים שרצו לשחק בפפ13 עשו את זה בחודש ההשקה או בחודשי ההשקה על הפס3 כדי להרוויח עליו שהוא עוד חם. מסקנה? אתה לא יכול לזלזל ביפנים (או בשום קהל אחר) ואז לבכות שאין לך קהל.

שוב, אני לא יודע כמה זה באמת נכון שמייקרוסופט מזלזלת בקהל היפני, כי השמועות הן שהיא דווקא יצאה מגדרה בשביל לקנות כל חברה יפנית בעלת ערך זה פשוט לא צלח אף פעם את שלב המשא ומתן, סקוור למשל החליטו שמיזוג עם אניקס הרבה יותר מועיל להם מללכת עם מייק וזה מה שקרה.

מה שאתה עושה, אני אגיד לך מה אתה עושה, אתה מדקלם את מה שכולם יודעים וחושב שגילית את האש פה למישהו :) כולנו יודעים שיש ביפן העדפה לניידות אבל הכישלון של מייקרוסופט לא קשור להעדפה הזו כי הם נכשלו ביפן עשורים לפני שהניידות שלטו ביפן.

היפנים מוזרים? בהחלט מסכים איתך פה. אני לא זוכר איזה CEO יפני עשה את זה, אבל היה איזה CEO של חברת משחקים יפנית, שהעביר את החברה שלו לבניין אחר כי מכשפה אמרה לו שזה מקום נאחס... לא זוכר אם זה נינטנדו סקוור או סוני אבל מישהו מהם עשה את זה. אז כן הם מוזרים אבל זה ממש לא כל התמונה.

לאסקין: כל מה שכתבת הגיוני מאוד לדעתי, אבל אם תסתכל על שוק הפלאפונים ביפן לפני האייפון, אתה תראה שהוא נשלט ברובו על ידי יצרני פלאפונים יפנים, הפלאפונים היפנים היו חכמים בהרבה מאלה של המערב ועדיפים בהרבה עד שאפל הביאה את המהפכה שלהם והיפנים העדיפו את היצרנים המקומים על נוקיה וכו' אבל הנה Apple באו ושברו את המונפול והעדפה ליצירינית יפנית ועשו היסטוריה, ככה שאני בהחלט מסכים שהיפנים מעדיפים מוצרים יפנית, ואני חושב שסוני יכולים למכור גם מזרונים שכתוב עליהם SONY ובושם שכתוב עליו SONY ולעשות רווח ענקי, אבל הנה אפל הוכיחו כשהמוצר שלך טוב ושהוא sleek כמו שהיפנים אוהבים ותפור לטעם שלהם כמו שהיפנים אוהבים אז כן אפשר להצליח בענק שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2022, 13:20

קניתי הגה בהנחה ענקית אתמול (T300RS, הנחה של כמעט 1,000 ש"ח), הגעתי הביתה וניסיתי אותו... כמעט שבר לי את השולחן איקאה המסכן ששמתי אותו עליו :(
יש לשיט הזה כח של ממש, קצת מפחד לתת לילדים לנהוג איתו (והלהבתי אותם שהם הולכים ללמוד לנהוג ככה חחח)...
אז היום חיפשתי מעמד להגה ודוושות ומצאתי משהו ב-400 ש"ח בערך, שנראה סביר, היום אנסה ונראה איך זה, לא בא לי להשקיע מעבר לזה, מקווה שיהיה יציב מספיק, שלא יהיה רועש ולא יזוז.
הבעיה שהוא לא מתקפל (המתקפלים נראים משמעותית פחות יציבים), אז צריך למצוא לזה מקום בבית (ואין).

אה, וקניתי לפטופ לאשה, לעבודה... הנכחי שלה בן 10 שנים כבר.
הייתה גם כן הנחה של אלף ש"ח, זה אמנם לא מחירי ארה"ב אבל זה לא כמעט פי 2 כמו בדרך כלל
לעזאזל לא יודע איך אקנה מחשב בחודש הבא :twisted:
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 29 נובמבר 2022, 13:24, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2022, 13:22

תתחדש לאסקין, הגה פשוט מצויין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 נובמבר 2022, 13:45

תתחדש לאסקין,לנדב אין איזה הגה של כמעט 3000 שקל ? דאמ נדב. מקנא מאוד בשניכם, אין לי איך להכנס את ההגה לsetup הנוכחי.
חחחח לאסקין רואים שהאישה היא המבוגר האחראי אצלכם בבית.
ואתה תקנה מחשב בחודש הבא, כי יש לך חלק עיקרי בזה שנשברתי ואני קונה מחשב בחודש הבא.. אז דיר באלק... (מנסה כרגע להשיג את ה4080 )
דחיינות לאסקינית טיפוסית זה מה שהולך כאן!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2022, 13:48

תודה
וההגה עולה ברגיל 2200 בערך, אולי כשנדב רכש הוא עלה יותר… קניתי ב-1200.
לגבי מחשב - כבר קניתי זכרונות ושני SSD, אה וגם עכבר גיימינג חדש וטוב (g502 החדש יותר).
אז אני כבר ״מושקע״… כשיגיעו החלקים אתחיל להרכיב, השאלה כמה זה יעלה לי :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2022, 14:49

יש לי את אותו הגה, קניתי אותו שנה שעברה ב1300.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2022, 22:12

כמה אני מטומטם אני מ-1 ועד ״קניתי את גרסת האספנים של דיאבלו 4״?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2022, 22:22

במקרה הזה… דווקא חכם. כי אתה תקבל אותו באיחור של שבועיים ואז תאלץ ללכת רק עוד שבוע עד שהשרתים יחזיקו מעמד יותר משעה ברצף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2022, 22:26

Laskin כתב:במקרה הזה… דווקא חכם. כי אתה תקבל אותו באיחור של שבועיים ואז תאלץ ללכת רק עוד שבוע עד שהשרתים יחזיקו מעמד יותר משעה ברצף.

אני לוקח את מה שאמרת, ומעלה את רמת הטמטום שלי ל-״גרסת האספנים לא מגיעה עם המשחק״. והיא עולה כמו גרסת האספנים של דיאבלו 3, רק ששיאבלו 3 הגיעה עם המשחק ועם בונוסים של גרסה יקרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2022, 22:30

אה… אז קנית חוברות ופסלים וזה? מגניב!
צלם כשיגיע!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2022, 22:31

Laskin כתב:אה… אז קנית חוברות ופסלים וזה? מגניב!
צלם כשיגיע!

בייסיקלי, כן. יש לי מקדש בליזארד בבית, כל גרסת אספנים שהיא לא wow יש לי שם, אז לא יכלתי לוותר על זה :/

רוב הסיכויים שאני אשים 1000 שעות במשחק, אז יאללה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 דצמבר 2022, 16:11

העיקר בא אלי בטענות....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 04 ינואר 2023, 11:57

אני לא מבין למה כל השמאלנים מתלוננים על המינוי של מירי רגב לשרת התחבורה שוב. מאז שהיא נכנסה למשרד נסיעות הרכבת שלי השפתרו באופן מפתיע...

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2023, 14:08

תתחדש!!! איזה יופי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ינואר 2023, 14:16

תתחדש ארז! הדרך היחידה לשחק באלדן רינג חלק ובלי גימגומים, אתה חיי בלה לה לנד!

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 04 ינואר 2023, 14:16

תתחדש!!
כמה עלה?
מחכה לרשמים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 04 ינואר 2023, 15:48

Baba Yaga כתב:תתחדש!!
כמה עלה?
מחכה לרשמים

תודה!

עלה 3,700 שקל לגירסה הבכירה, קניתי ישירות מחנות בישראל. מתברר שזה דבר שמתאפשר עכשיו (ועל פי מקורות שהגיעו אליי מימיי כעיתונאי טכנולוגיה - זה רק יילך ויתרחב לעוד חנויות, כולל לפחות רשת גדולה מאוד אחת, בשבועות הקרובים). בצורה די ביזארית, הכי ״משתלם״ לקנות בארץ דווקא את גירסת ה-512 גיגה היקרה, כי הפרש המחירים בין ״מחיר המחירון״ ל״מחיר הארץ״ של הגרסאות השונות הולך ומצטמצם ככל שהולכים על הדגמים היקרים יותר. מצד שני עדיין יש הפרש לא קטן, אז מן הסתם עדיף לקנות ישירות מסטים אם יש חברים מחו״ל שיכול להעביר את זה בעצמו לארץ. לי אין :(

שיחקתי ממש מעט כי קיבלתי אותו רק אתמול בערב, ובינתיים בגדול די השתמשתי בו כמו קונסולה: פשוט הפעלתי דברים Out of the box בלי לנסות לשנות שום הגדרות. והאמת? גם ככה זה עובד לא רע בכלל! Elden Ring רץ ממש ממש אחלה (נראה משמעותית פחות טוב מגירסת ה-PS5 שגם בה שיחקתי, אבל עדיין נראה אש). שאר המשחקים שבדקתי היו יותר לצד האינדי, אבל גם הם רצו מהר, חלק ובלי התרסקויות.

עכשיו אני צריך לאגור מספיק אנרגיה וזמן פנוי כדי ללמוד את כל מה שצריך ללמוד כדי להוציא עוד מהפלטפורמה הזאת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 ינואר 2023, 17:18

תתחדש ארז! :)
ועכשיו סתם הודעה של טרחן, אל תתן לי לפגוע בהנאה שלך - אבל בחיי שכשאני רואה אנשים משחקים במשהו כמו אלדן רינג בדרכים זה מרגיש לי כמו לראות את חולית בטלפון הנייד, כלומר, נולאן כמעט מת כשמשחררים טריילר שלו ליוטיוב ואתם יושבים ומשחקים לי משחקי AAA במסך קטן ועוד בדרכים! מישהו חייב לעצור את זה! :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים