תראו מה קניתי - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: תראו מה קניתי - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2018, 18:44

InterAl כתב:מה שבטוח, בשביל 2 משחקים אין מה לקנות PS4. במיוחד כשלא מדובר במשחקים מהפכניים או משהו, סתם משחקי AAA טובים שאין בעיה להשלים גם שנים אח״כ.

בסופו של דבר זאת באמת הנקודה. להוציא 2000+ שקלים על פרו בשביל אנצ׳רטד ו-gow זה קצת יותר מדי. נכון שעוד שנה או שנתיים יהיו גם tlou ו-ds אבל אז הפס5 כבר ממש יוצאת ואני משער שעדיף כבר לקנות אותה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 נובמבר 2018, 07:58

אינטר צודק, בסופו של דבר אם אלו באמת שני המשחקים היחידים שמעניינים אותך בקונסולה אז אין טעם להשקיע סכום שכזה.

לא הייתי נסחף כמו סטיק שאומר שבלי להתלהב מהגראפיקה אין באמת סיבה לשחק באנצ׳רטד 4, זה עדיין ממש אחלה של משחק בלי קשר, אבל אין ספק שהחווה נפגמת אם כל הנופים והדברים שרואים שם כבר לא מוציאים ממך ״וואו״ באיזשהי רמה, לכן אני חושב שבמקרה של אנצ׳רטד 4 כבר נדפקה לך החוויה ברמה מסויימת לא יעזור.

במקרה של GOW זה באמת פחות נורא (אבל האספקט הזה עדיין קיים) כי שם זה אכן משחק של גיימפליי גיימפליי גיימפליי. יש חקירה ו sighting כמובן אבל המערכת קרב ממש טובה (גם הירי והקומבט באנצ׳רטד 4 מצויינים אבל זה עדיין בסכ״ה קומבט גוף שלישי די רגיל, לא משהו ייחודי כמו מערכת קרב האק אנ׳ סלאש מגניבה ש GOW מביא איתו) והיא אספקט גדול מהמשחק ומהחוויה ככה שפה לפחות למרות שהחוויה נפגמת ממשחק מאוחר אתה עדיין תוכל אולי לקרוא לו GOTY בשנה שבה תשחק אותו :)

תעדכן אותי אגב על מבצעים שווים כשיוצא הפס5, נראה ששנינו בתור אנשים שדילגו על הפרו הולכים לקנות אותו בהשקה, התרשמתי שאתה טוב בלמצוא דילים שווים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2018, 10:42

bling כתב:אינטר צודק, בסופו של דבר אם אלו באמת שני המשחקים היחידים שמעניינים אותך בקונסולה אז אין טעם להשקיע סכום שכזה.

לא הייתי נסחף כמו סטיק שאומר שבלי להתלהב מהגראפיקה אין באמת סיבה לשחק באנצ׳רטד 4, זה עדיין ממש אחלה של משחק בלי קשר, אבל אין ספק שהחווה נפגמת אם כל הנופים והדברים שרואים שם כבר לא מוציאים ממך ״וואו״ באיזשהי רמה, לכן אני חושב שבמקרה של אנצ׳רטד 4 כבר נדפקה לך החוויה ברמה מסויימת לא יעזור.

במקרה של GOW זה באמת פחות נורא (אבל האספקט הזה עדיין קיים) כי שם זה אכן משחק של גיימפליי גיימפליי גיימפליי. יש חקירה ו sighting כמובן אבל המערכת קרב ממש טובה (גם הירי והקומבט באנצ׳רטד 4 מצויינים אבל זה עדיין בסכ״ה קומבט גוף שלישי די רגיל, לא משהו ייחודי כמו מערכת קרב האק אנ׳ סלאש מגניבה ש GOW מביא איתו) והיא אספקט גדול מהמשחק ומהחוויה ככה שפה לפחות למרות שהחוויה נפגמת ממשחק מאוחר אתה עדיין תוכל אולי לקרוא לו GOTY בשנה שבה תשחק אותו :)

תעדכן אותי אגב על מבצעים שווים כשיוצא הפס5, נראה ששנינו בתור אנשים שדילגו על הפרו הולכים לקנות אותו בהשקה, התרשמתי שאתה טוב בלמצוא דילים שווים :)

מבטיח להביא לפה את הקניה הכי משתלמת שאני אמצא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2018, 11:43

נדב, אם זה רק 2 משחקים - פשוט תמצא מישהו להחליף איתו פרו תמורת סוויץ' לאיזה חודש-חודשיים, תשלים את שניהם... ואולי גם תרוץ על ספיידרמן
אם לא הייתי בטוח שRDR2 יחזיק אותי עוד חצי שנה בכיף - אני הייתי שמח לעשות את זה ולשחק במריו :)

בעיקר הייתי חושש שברגע שיתחילו הדיבורים והטיזרים של GOW2 אז תקבל ספוילר/ים שלגמרי יכולים לחרבן לך את הסיפור. וכן, אני יודע שכבר אכלת אחד גדול, ועדיין - הוא לא הכי גדול :)
וU4 יהיה הרבה פחות מרשים ומעניין בדור הבא... כבר עכשיו זה משחק שהוא קצת "הדור הקודם+", אבל לחובבי הסדרה הוא מן הסתם חובה.

אולי אפילו פה בפורום יש מישהו שיסכים להחליף איתך בקרוב, אם יש פה מישהו שכבר סיים עם RDR2 איכשהו :D

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 20 נובמבר 2018, 11:47

האמת? אני מוכן. מסיים בקרוב את RDR2 והייתי שמח לשחק בזלדה ואודיסי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2018, 11:58

מרגיש שאני ממש עושה פה שידעך :D
נדב - קפוץ על זה! אלא אם אין לאינטר פרו, כי זכור לי שלנדב כן יש טלויזייה עם HDR, וGOW לגמרי לגמרי חובה בHDR ממה שהבנתי.
שניהם לא משחקים שמחייבים 60 פריימים או מה שלא יהיה בשיפורים של הדור הבא, שחק בהם עכשיו, כשהם עוד רלוונטיים ולא כמשחקי "הדור הקודם".
אמנם אין לי ספק שGOW עוד יחזיק עד המשחק הבא, אבל זה לא שווה את הסיכון של הספוילרים שתחטוף, פשוט לא... וגם - זה משחק כל כך טוב שגם אתה בטח תשמח לעשות עליו ריצת NG+ לקראת המשחק השני, אי שם ב-2022-3

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 20 נובמבר 2018, 12:00

יש לי פרו וגם את כל (2) המשחקים שהוא רוצה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2018, 12:02

העניין הוא שגם לו יש אותם :)
הוא רק צריך להתחבר לחשבון שלו ולדעתי והוא יוכל לשחק בהם כאילו הוא עושה את זה במכשיר שלו, וככה כל השמירות וההתקדמות והNG+ יהיו זמינים לו בדור הבא.
ובגלל הHDR לא הייתי מוותר על ספיידי, גם אם לא לסיים אותו - קצת לשחק בו... לעשות ווב-סלינגינג בעיר :D
וגם ריצה על SOTC לא תיקח לו יותר מ-6 שעות לדעתי, הוא כבר יודע איך הורגים את כולם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2018, 13:32

האמת שזה רעיון לא רע, לא רע בכלל. יש לי בסוויטצ' את זלדה/מריו/מריו קארט שאני משער שהם היחידים שבאמת מעניינים אנשים פה ויש לי בחשבון PSN די הרבה משחקים כך שאני משער שתרוויחו לא מעט משחקים לדיסק הקשיח שלכם :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 נובמבר 2018, 13:50

סחתיין לאסקין על הרעיון. יאללה לכו על זה ותדווחו אם ההייפ מוצדק כל אחד מהצד שלו, זו אשכרה רשימת הגדולים של הדור שיש לכל אחד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2018, 13:56

אה, ואני מתכוון לעשות הזמנה מראש לSSB אז גם הוא :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 20 נובמבר 2018, 14:27

אז קיאו, צור איתי קשר בפרטי אם תרצה לבצע החלפה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2018, 14:31

bling כתב:סחתיין לאסקין על הרעיון. יאללה לכו על זה ותדווחו אם ההייפ מוצדק כל אחד מהצד שלו, זו אשכרה רשימת הגדולים של הדור שיש לכל אחד :)

הצעתי אותו כבר בעבר, פשוט כרגע הולכת להיות תקופת יובש בסוויץ' וגם בPS4 (חוץ מסמאש וDAYS GONE אבל הראשון לא לכולם והשני לאו דווקא יהיה טוב:), אז זו הזדמנות נהדרת...
אבל חוץ מזה - לגבי "משחקי הדור" זה עדיין מוקדם :) נראה לי שבדור הזה יהיה לסוויץ' עוד לפחות משחק מריו אחד גדול, אולי עוד זלדה בסוף הדור (תלוי כמה ארוך יהיה) ויש את פוקימון RPG ומטרויד פריים 4 שיש להם פוטנציאל להיות ממש טובים, ועל הPS4 יש את GOT, DS וTLOU2 שללא ספק ייכנסו לרשימת משחקי הדור ואולי אפילו TLOU2 יהיה משחק הדור של סוני, שיתעלה על GOW, כך שאם לא יהיו מבצעים טובים בתחילת הדור הבא ואם הFPS במשחקים האלה יהיה חלק למרות מה שהיה בדור הקודם - תוכלו להחליף שוב לחודשיים, בעוד שנתיים מהיום :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2018, 14:55

InterAl כתב:אז קיאו, צור איתי קשר בפרטי אם תרצה לבצע החלפה.

אחלה, אני אדבר איתך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2018, 16:28

קניה בוצעה :)
659A0908-ED70-4DF1-A032-97832DFEC7C4.jpeg
659A0908-ED70-4DF1-A032-97832DFEC7C4.jpeg (2.78 MiB) נצפה 7071 פעמים

1440p ב-165hz עם G-SYNC.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 נובמבר 2018, 16:38

נראה מעולה, תתחדש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2018, 16:55

תודה :)
מסתבר שגם קבלתי מתנה את BO4 יחד איתו, אולי ננסה את BLACK OUT מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 נובמבר 2018, 17:42

איזה יופי קיאו תתחדש ותהנה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 נובמבר 2018, 18:11

אדיר! תתחדש! :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 נובמבר 2018, 19:01

DrKeo כתב:תודה :)
מסתבר שגם קבלתי מתנה את BO4 יחד איתו, אולי ננסה את BLACK OUT מאוחר יותר.

אני כבר לא מסוגל לגעת במשחקי cod
וחבל כי cod4 היה מאוד טוב
ואפילו אהבתי את cod שיצאו על הwii

אבל חלבו את הסדרה הזאת ,יותר מידי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 נובמבר 2018, 19:03

כן, אבל המוד הזה תכלס ממש נראה סבבה...
נדב, תעדכן אותנו על הביצועים בOW! אני רוצה לראות את זה בגרף

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2018, 20:41

השתעשעתי בכמה דברים, אף אחד מהם לא עמוס גרפית במיוחד. OW עובד בפחות או יותר 155FPS, זה בעיקר מגבלה של המעבד שלי (i5 מ-2010), וכמה שזה פלצני להגיד, זה ממש שינה את המשחק בשבילי. כמו כל דבר טכני, העין מתרגלת ממש מהר לקצב פריימים מטורף שכזה. מן הסתם אני לא חושב שמישהו פה ירגיש הבדל בין 127FPS ל-150GPS, אבל ההבדל בין 60 לבין 165FPS הוא די מדהים. כשהייתי משחק OVERWATCH והייתי מגיע למצב של 1 על 1 ממרחק של 2-3 מטרים, הייתי הרבה פעמים אבוד. גם אתה וגם הדמות שמולך מקפצים כמו ארנבים לכל כיוון ותמיד הייתי מתבלבל ומאבד את האוייב, ביחוד אם מדובר באחת הדמויות האג'יליות. עכשיו? זה די מדהים, אין מצב שאני מאבד מישהו בקרבות כאלה. אין מה לעשות, כשאתה משחק ב-PC עם עכבר ברגישות גבוהה, אתה מסתובב מאוד מהר, הדמות אוייב קרובה והיא גם זזה מהר; בהחלט יש מצב שכל התנועה של הדמות אוייב על המסך שלך היא 2-3 פריימים. אז כן, בקלות אבדתי תחושת כיוון ואוריאנטציה מול האוייב. עכשיו? ואו, זה פשוט מדהים, פתאום לא בורחים לי מהשדה ראיה. וכמובן שגם הדיוק והמעקב עם הכוונת אחרי אוייבים השתפרה מאוד.

מעבר ל-OVERWATCH יצא לי לנסות כמה משחקים די ישנים שרציתי לראות אם אפשר להריץ אותם ב-165FPS נעול. שחקתי טיפונת דום 3 שהייתי צריך לשחק בקבצי INI בכדי להריץ אותו ב-1440P, שחקתי ב-black mesa טיפה, קצת בביושוק רימאסטר ו-two point hospital. זה באמת מגניב, מרגיש קצת כמו מעבר מ-30 ל-60, אבל אני משער שההפרש יותר קטן באיך שזה מרגיש. כמובן שעם שלט ONE זה הרבה פחות משמעותי מאשר עכבר, אבל גם שם נהנים מאיך שהמשחק רץ כמו חמאה.

אז זהו, מעכשיו אני מתנשא גם על משחקי קונסולה שרצים ב-60. פפפפפףףף, 60 פריימים? שחקו על הפס2 וזהו!

בנוגע ל-GSYNC, הוא עובד על הכל, ממש הכל. אפליקציות במצב חלון, אפליקציות במסך מלא, זה נהדר. הרצתי את ROTTR והוא שחק לי בקפיצות פריימים לא קטנות ואתה פשוט לא מרגיש את זה. כלומר יש פתאום ווייב פחות חלק כשהקצב פריימים יורד כי מן הסתם הקצב פיירמים יורד, אבל אין את הגמגומים והתקיעות וההרגשה הלא נעימה של הקריעות מסך או הבוטות של הנפילה מ-60FPS ל-30FPS במקרה ויש VSYNC. זה כל כך הרבה יותר נעים לראות ירידה הדרגתית וחלקה מנניח 80FPS ל-50FPS. גם יצא לי להתפרע בהגדרות ב-ROTTR ולשחק חלקים מסויימים בבערך 45FPS וזה היה ממש אחלה. יש לנו את הקיבוע הזה שאו שמשהו הוא 60, או שהוא 30. אבל וואללה, 45FPS נראה הרבה יותר חלק מ-30FPS. כאילו השתחררתי מאזיקים שמחזיקים אותי משנות ה-90.

אגב, אם כבר שיחת הקליינטים שהייתה לנו לפני כמה ימים. עשיתי redeem ל-BO4 באתר אינרטנט של בליזארד בטלפון בקומה התחתונה. אחרי כמה דקות עליתי למעלה למחשב, פתחתי את הקליינט BN (שתמיד אצלי פתוח כי כל החברים שלי נמצאים רק במשחקי בליזארד) ואני קולט ש-BO4 כבר 30% ירד. מסתבר שסמנתי את האפשרות להורדה אוטומטית. ממש נחמד, "קניתי" משחק בטלפון והמחשב שלי כבר התחיל להוריד את המשחק לבד מידית. אני רואה מצב שקונים משחק בזמן שאתה בעבודה ועד שאתה מגיע הביתה הוא מותקן ומוכן. פיצ'ר נחמד ממש.

אה, וקניתי היום את טורוק 1 ו-2. אני בן ה-14 היה מתפלץ מלראות את המשחק הזה רץ ב-1440P ב-165FPS, הייתי רגיל לטשטוש המקרטע של ה-N64 :)
אני גם שמתי את MGSV שוב להורדה, אני רוצה לראות אותו רץ ב-165FPS :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 נובמבר 2018, 07:37

ברוך הבא לעולם ה Adaptive Framerate :). ממש אחלה כאן. אומנם אני רק ב 1080P, אבל זה פשוט פיצ'ר מורגש בטירוף. OW הוא גם ככה לא משחק מאוד תובעני, אז הרצתי אותו די בקלות מעל 100FPS כבר די מזמן וזה באמת משנה את המשחק.. זה נשמע כאילו מתפלצנים כשאומרים את זה, אבל כשהוא ב60FPS לעומת 120, ממש מרגישים בהבדל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2018, 12:09

Klayman כתב:ברוך הבא לעולם ה Adaptive Framerate :). ממש אחלה כאן. אומנם אני רק ב 1080P, אבל זה פשוט פיצ'ר מורגש בטירוף. OW הוא גם ככה לא משחק מאוד תובעני, אז הרצתי אותו די בקלות מעל 100FPS כבר די מזמן וזה באמת משנה את המשחק.. זה נשמע כאילו מתפלצנים כשאומרים את זה, אבל כשהוא ב60FPS לעומת 120, ממש מרגישים בהבדל.

כן, זה נכון. אני עכשיו משחק אותו בסביבות ה-150 (זה מקפץ בין 140 ל165) שזה מרגיש פשוט מדהים ביחס ל60FPS. האם הייתי מרגיש משהו בין 120 ל165? כנראה שלא. אבל מ-60? פאק, התפריט של OW תקוע ב60 וזה נראה לי פתאום כמו 30 :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 נובמבר 2018, 13:15

נו, אין קונים ב PSN?

מביא לי שגיאה Please check your credit/debit card information and try again.
אני צריך להחליף את הריג'ן לישראל כדי שיהיה תואם לאשראי או מה?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 49 אורחים