תראו מה קניתי - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: תראו מה קניתי - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2020, 23:48

bozeman כתב:טוב, סיימתי סשן ראשון של acv על הx החדשה. כמו קצת בדקתי כמה דברים.

החוויה הראשונית היא שהקונסולה עובדת חלק בכל התפריטים. אין חידוש בתצורה, אבל הכל זורם.
הקונסולה עצמה מאוד שקטה, לא שמעתי אותה בכלל בכל השעתיים בערך ששחקתי ac. היא גם כמעט לא התחממה. שמתי יד על הפתח העליון העכשיו וזה סה"כ חמים ולא יותר.

מהגרפיקה של ac פחות נפלתי, לא הרגשתי קפיצת דור אמיתית. ובהתחלה שלו הוא אפילו לא היה חלק (בטח לא 60). לא יודע אם זה ההגדרות שלי, אח"כ כבר פחות שמתי לב. הhdr נראה מצויין.
הטעינה מהירה, עוד לא הספקתי לבדוק כמה משחקים אחרים, ועדיין לא לגמרי הכל ממש מהיר.
הqr כביכול עובד אבל אני עוד לא הבנתי מתי זה ככה ומתי הוא מתחיל את המשחק רגיל. לא ממש ניסיתי להחליף באמצע סשן.

מחר אמשיך ונראה.

לפי מה שהבנתי מג'ון לינרמן מ-DF יש למשחק בעיות של נפילות קטנטנות מ-60FPS שגורמות למשחק להרגיש מגמגם אבל ברגע שמחברים אותו לטלביזיה עם VRR כמו למשל ה-OLED של LG אז זה מחליק את זה לגמרי והוא מרגיש כאילו הוא נעול ל-60FPS. בקיצור חנן, הגיע הזמן ל-OLED! :)
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 נובמבר 2020, 01:13

החוויה הראשונית היא שהקונסולה עובדת חלק בכל התפריטים. אין חידוש בתצורה, אבל הכל זורם.
הקונסולה עצמה מאוד שקטה, לא שמעתי אותה בכלל בכל השעתיים בערך ששחקתי ac. היא גם כמעט לא התחממה. שמתי יד על הפתח העליון העכשיו וזה סה"כ חמים ולא יותר.

מהגרפיקה של ac פחות נפלתי, לא הרגשתי קפיצת דור אמיתית. ובהתחלה שלו הוא אפילו לא היה חלק (בטח לא 60). לא יודע אם זה ההגדרות שלי, אח"כ כבר פחות שמתי לב. הhdr נראה מצויין.
הטעינה מהירה, עוד לא הספקתי לבדוק כמה משחקים אחרים, ועדיין לא לגמרי הכל ממש מהיר.
הqr כביכול עובד אבל אני עוד לא הבנתי מתי זה ככה ומתי הוא מתחיל את המשחק רגיל. לא ממש ניסיתי להחליף באמצע סשן.

מחר אמשיך ונראה.

אני חושב שיוביסופט צריכים לשדרג את המנוע הגרפי שלהם לדור החדש
זה טוב לדור החולף ,לא לחדש ,אבל כניראה ניראה שדרוג רציני
במנוע שלהם רק עוד שנתיים שלוש שיפסיקו לפתח לקרוס גאן

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 נובמבר 2020, 06:32

DrKeo כתב:

מחר אמשיך ונראה.

לפי מה שהבנתי מג'ון לינרמן מ-DF יש למשחק בעיות של נפילות קטנטנות מ-60FPS שגורמות למשחק להרגיש מגמגם אבל ברגע שמחברים אותו לטלביזיה עם VRR כמו למשל ה-OLED של LG אז זה מחליק את זה לגמרי והוא מרגיש כאילו הוא נעול ל-60FPS. בקיצור חנן, הגיע הזמן ל-OLED! :)

אבל יש לי oled... של lg... היא לא cx היא b7. השאלה היא אם זה מספיק. והאם זה הגדרות טלוויזיה, או שזה רק במשחק הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 נובמבר 2020, 08:20

עדכון לגבי חשבונות.

רק עכשיו הבנתי שאפשר שתהיה רק קונסולה אחת מוגדרת "ביתית" על החשבון ככה שכל המשחקים והמנויים יהיו משותפים בה. כלומר עכשיו שחשבתי שהילדים יוכלו לשחק כל אחד בקונסולה אחרת, זה דורש שאחד תמיד יהיה בחשבון שלי (מה שקיוותי שלכל אחד חשבון שלו ואז אני אשלוט טוב יותר על הזמנים שלהם וכו).
קצת מעצבן שמיקרוסופט לא יכולה להגדיר ששתי קונסולות על אותה רשת ביתית יכולות להיות קונסולה ביתית.

כמו כן הורדתי את סטאר וורס החדש בגיימפאס ואבדוק אותו בערב, גם את הויצ'ר 3.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 נובמבר 2020, 12:07

bozeman כתב:
DrKeo כתב:

מחר אמשיך ונראה.

אבל יש לי oled... של lg... היא לא cx היא b7. השאלה היא אם זה מספיק. והאם זה הגדרות טלוויזיה, או שזה רק במשחק הזה.

עד כמה שאני יודע סדרה 7 לא תומכת בVRR, ככה שהנפילות הקטנות האלו מורגשות אצלך במלוא בעייתיותן.
בקשר לגרפיקה, מעניין אותי מה ההגדרות של הקונסולות האלו מול הpc, כי מבחינה אישית המשחק כן נראה מצוין ומרשים בעיניי על הגדרות הקצה.
זו לא קפיצה דורית, כן? המשחק בסוף נראה כאילו הוא במנוע של אודיסי ואי אפשר להתווכח על כך. אבל יש אפקטים חדשים לא רעים בכלל שהוכנסו, הDD מרשים ביותר, הפירוט בכלל פסיכי באזורים מסוימים. סך הכל אני כן חושב שיש פה קפיצה מאודיסי, אבל אין לי ספק שזה לא 'הדור הבא' של AC משום מבחינה, גם לא ויזואלית. זה פשוט משחק קרוס ג'ן שנראה מצוין.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 נובמבר 2020, 12:12

אני גם סקרן,לא שאני מתכנן לשחק בו בקרוב,אבל אני עם gtx1080 ואם המשחק נראה טוב יותר ורץ סביר מאשר הקונסולות אני בהחלט אלך לכיוון הגרסא הזו בבוא העת,כנראה גם יהיה הרבה יותר זול.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 נובמבר 2020, 12:39

ממליץ לחכות לניתוח אמיתי של הקונסולות, ואולי לאיזשהם פאצ'י ביצועים. למרות שאמרתי שהוא רץ לי נהדר על ה2060, מקריאה מקיפה יותר האינטרנט דווקא די מאוכזב מהפורט, והטענה העיקרית היא שהוא מאוד, מאוד לא יציב. כלומר הגדרות שיתנו לך 60 ברוב המשחק (כנראה ברגעים שראיתי גם בעצמי, כי זו הייתה החוויה שלי), ירדו לא פעם גם ל30 באיזו סצנה עמוסה או קאט סינס מסוימים. אני משוכנע ש30 יציב לגמרי על ההגדרות הכי גבוהות בGTX1080 זה משהו בר השגה (כאמור אני בכלל הייתי על 60 רוב מוחלט מהזמן), אולי גם 45 יציב לחלוטין בהורדת איזו הגדרה או שתיים, אם יש לך מסך שזה טוב לו.
מה שכן, אני כן חושב שהוא נראה טוב יותר מאודיסי בצורה מורגשת, ואודיסי הוא גם ככה משחק מאוד כבד בהגדרות הקצה שלו. העניין הוא לדעתי, ואני לא מומחה בשום צורה אז תמתין לניתוח, שהמשח הפעם עובד פחות טוב בהגדרות נמוכות, וההגדרות הגבוהות הן מן הסתם גבוהות יותר מאלו של אודיסי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 נובמבר 2020, 16:20

אתה יודע מה צריך להגדיר בשביל שזה יסדר בטלווזיה שלי? והאם זה עניין פר משחק או באופן גורף (עוד לא בדקתי את גירס, שבדיוק התעדכן, גם זה מתוכנן להיום)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2020, 16:53

להבנתי או פאטצ' מיוביסופט או מסך VRR :/
אני משער שנחכה לסרטון של DF להבין טוב יותר מה הולך שם, אבל אני משער שזה 60FPS עם VSYNC?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 נובמבר 2020, 17:18

בדקתי קצת ספציפית על הטלווזיה הספציפית שלי ויש כמה הגדרות שאני לא בטוח שזה מה שעשיתי, אז בערב אנסה את זה ואדווח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 נובמבר 2020, 18:17

.

hallelujah hallelujah hallelujah !!!!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2020, 17:50

הסט הזה נוחת אצלי מחר:
תמונה

כבר הכנתי על הדיסק הקשיח את SQUADRONS, סימולטור טיסה של MS ואת ACE COMBAT 7. אני משער שגם STAR CITIZEN יחזור לדיסק הקשיח שלי מתישהו בקרוב.

את SQUADRONS אני הולך לשלב עם ה-VIVE, הולך להיות מעניין :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 נובמבר 2020, 18:05

יפה!

אתה מדגים מצויין את את העובדה שעכשיו כשאתה מתבגר יש לך כסף - אבל אין לך זמן לכל הדברים...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2020, 18:06

אדיר!!! נשמע חלום... יום יבוא ויהיה לי חדר משחקים וגם אני אשחק בזה ככה, כי מעבר לבעיות של זמן וכסף שבוזמן העלה - יש גם את עניין המקום :/

אה, ועל הדרך אם אתה כבר מוציא את הקסדה - תן לטטריס אפקט טיסת נסיון :)
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 30 נובמבר 2020, 18:07, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 נובמבר 2020, 18:06

DrKeo כתב:הסט הזה נוחת אצלי מחר:
תמונה

כבר הכנתי על הדיסק הקשיח את SQUADRONS, סימולטור טיסה של MS ואת ACE COMBAT 7. אני משער שגם STAR CITIZEN יחזור לדיסק הקשיח שלי מתישהו בקרוב.

את SQUADRONS אני הולך לשלב עם ה-VIVE, הולך להיות מעניין :)

איך יש לך מקום לכל הדברים האלו ?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 נובמבר 2020, 18:54

מה עם TrackIR?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2020, 19:01

bozeman כתב:יפה!

אתה מדגים מצויין את את העובדה שעכשיו כשאתה מתבגר יש לך כסף - אבל אין לך זמן לכל הדברים...

כן, לגמרי. עד שסופסוף נכנסתי ל-DS כמו שצריך, מודיעים לי שהמשלוח של הסטיק מגיע מחר. הוא בכלל היה אמור להיות ללא פדלים אבל החנות בסוף לא קבלה את הדגם ללא פדלים אז הם עשו לי את החבילה רק ב-200 שקלים מעל למחיר של החבילה ללא הפדלים (החבילה של הפדלים עולה 500 יותר). וכן, אני בסוף לא אספיק לשחק בכלום!

Laskin כתב:אדיר!!! נשמע חלום... יום יבוא ויהיה לי חדר משחקים וגם אני אשחק בזה ככה, כי מעבר לבעיות של זמן וכסף שבוזמן העלה - יש גם את עניין המקום :/

אה, ועל הדרך אם אתה כבר מוציא את הקסדה - תן לטטריס אפקט טיסת נסיון :)

אני רק מבואס שהרזולוציה של ה-VIVE כל כך נמוכה. זה ממש מבאס :/

kririn כתב:איך יש לך מקום לכל הדברים האלו ?

אה, זה פשוט, אין לי :)
ועזוב אותך מזה, חכה שאני אקנה הגה ודוושות...

InterAl כתב:מה עם TrackIR?

למה זה משמש אם יש VIVE שממילא עוקב אחרי תנועת הראש? אני מפספס משהו?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 נובמבר 2020, 19:26

לא צריך אם יש VIVE, אבל אני מניח שלא תשחק כל משחק עם VIVE.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 דצמבר 2020, 15:16

לא יכולתי ליתאפק יותר
קניתי xsx
כרגע מתעדכן

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 דצמבר 2020, 15:38

תתחדש!
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 דצמבר 2020, 18:09

תודה
דרך אגב כרגע אין לי אפילו משחק xsx אחד
אבל העברתי את הספריה מהx1x לxsx
גם יש לי גיים פאס
בx1x ,היה לי ssd usb ,והעברתי את המשחקים משם לכונן הפנימי
בלפני זה העברתי את חשבון המשתמש
הממשק של הx1x ,היה גם ככה מהיר
ובגלל השימוש בssd חיצוני לא זכור לי זמני טעינה ארוכים
מה שעדין לא ניסיתי זה הקוויק ריזום בxsx

דרך אגב שנלחמתי בהגדרות בטלוויזיה גיליתי שהיא תומכת ב120 fps
אבל רק ב1080p
אבל אני מעדיף 4k
60 פרימים לשניה
Hdr

בכל מקרה בעתיד היא תיהיה לצד הps5 ,שיהיה מספיק מלאי

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 30 דצמבר 2020, 22:33

לא יכלתי להתאפק יותר. קניתי בהחלטה של רגע. לא מתחרט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 דצמבר 2020, 22:47

תתחדש!

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 30 דצמבר 2020, 22:58

תחדש, ניואגג?
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 30 דצמבר 2020, 23:00

תודה!
אכן מניואג. המחירים בארץ אפילו לא קרובים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים